Kosmetyki firmy Shiseido - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 10:35   #571
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
No więc dorwałam próbkę Shiseido Hydro Liquid Compact Foundation- gdybym nie miała swojego KWC, to ten pewnie by nim został, a tak szkoda było mi kupować podkład który nie jest lepszy od mojego obecnego...
Ogólnie jest naprawdę fajny, świetnie się nakłada, nie ma aż tak mocnego krycia co bardzo lubię (jednak mocniejsze ma od Deborah Colour Copy), jest trwały. Bardzo dobry podkład
Zgadzam sie, Hydro Liquid Compact Foundation jest swietnym podkladem Fajnie nawilza, szybciutko sie go rozprowadza na buzi i trzyma sie na niej caly dzien. Ale jego najwiekszym minusem jest wydajnosc... Mi starczal zaledwie na 3,5 tygodnia Dla porownania podklady z Estee Lauder zuzywam w ladnych pare miesiecy. Ten podklad jest bardzo malo wydajny. Zaluje tylko, ze kupilam od razu caly zestaw z pudernica, ktora teraz lezy bezuzyteczna
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:22   #572
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę to dość pilna sprawa
No to ja powiem Tobie, że nikt Ci tego nie rozszyfruje

Robiłam małe dochodzenie dlaczego z tymi kodami Shiseido jest taki problem i okazuje się, że dystrybutor nie daje żadnych tabelek do rozkodowania.
Osobiście grzebałam w książce z kodami w Sephorze i przy firmie Shiseido jest notka, że trzeba osobiście kontaktować się z dystrybutorem

Dla mnie to chore....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:15   #573
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Mial ktos z Was baze pod makijaz Pre Make up Cream Foundation?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:42   #574
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mysle ze zadna z nas nie bedzie wiedziala - musisz isc do Sephory
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dokładnie, Panie w sephorze rozszyfrują te kody
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
No to ja powiem Tobie, że nikt Ci tego nie rozszyfruje

Robiłam małe dochodzenie dlaczego z tymi kodami Shiseido jest taki problem i okazuje się, że dystrybutor nie daje żadnych tabelek do rozkodowania.
Osobiście grzebałam w książce z kodami w Sephorze i przy firmie Shiseido jest notka, że trzeba osobiście kontaktować się z dystrybutorem

Dla mnie to chore....
Dziewczyny przepraszam-dopiero teraz zobaczyłam wasze odpowiedzi i zarazem dziękuję za pomoc-podpowiedź

SiSleyS byłam w Sephora i Pani powiedziała mi mniej więcej to co Ty. Że Ona niestety nie może mi pomóc,bo nie mają żadnej tabelki do Shiseido,aby móc rozkodować te kosmetyki. Pozostaje tylko jak narazie wierzyć na słowo (niestety),że kosmetyki tej firmy w momencie kupowania przez Nas są świeże Dla mnie to też chore,płacimy tyle za kosmetyk i nawet nie wiemy czy nie "paćkamy" się jakimś przeterminowanym "cudem" Paranoja




Przepraszam za stwierdzenie nie na temat,ale muszę to napisać raz jeszcze Masz śliczną cerę Ja walczę o taką już dobrych parę lat. Zauważyłam,że powolutku zaczynam wygrywać tą walkę. Co prawda jeszcze spora droga przede mną,ale mam nadzieję,że ją wygram Jeszcze tylko muszę pozbyć się tych uporczywych przebarwień potrądzikowych i myślę,że będzie naprawdę nieźle

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2009-02-28 o 21:50
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:48   #575
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, Hydro Liquid Compact Foundation jest swietnym podkladem Fajnie nawilza, szybciutko sie go rozprowadza na buzi i trzyma sie na niej caly dzien. Ale jego najwiekszym minusem jest wydajnosc... Mi starczal zaledwie na 3,5 tygodnia Dla porownania podklady z Estee Lauder zuzywam w ladnych pare miesiecy. Ten podklad jest bardzo malo wydajny. Zaluje tylko, ze kupilam od razu caly zestaw z pudernica, ktora teraz lezy bezuzyteczna
zgadzam sie jest super ale ta wydajnosc ja go uzywam na specialne okazjejak kryje super
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:04   #576
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
SiSleyS byłam w Sephora i Pani powiedziała mi mniej więcej to co Ty. Że Ona niestety nie może mi pomóc,bo nie mają żadnej tabelki do Shiseido,aby móc rozkodować te kosmetyki. Pozostaje tylko jak narazie wierzyć na słowo (niestety),że kosmetyki tej firmy w momencie kupowania przez Nas są świeże Dla mnie to też chore,płacimy tyle za kosmetyk i nawet nie wiemy czy nie "paćkamy" się jakimś przeterminowanym "cudem" Paranoja
Ja jestem po prostu oburzona takim postępowaniem. Nie rozdają tych kosmetyków za darmo! Mamy prawo wiedzieć kiedy został dany preparat wyprodukowany.

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Przepraszam za stwierdzenie nie na temat,ale muszę to napisać raz jeszcze Masz śliczną cerę Ja walczę o taką już dobrych parę lat. Zauważyłam,że powolutku zaczynam wygrywać tą walkę. Co prawda jeszcze spora droga przede mną,ale mam nadzieję,że ją wygram Jeszcze tylko muszę pozbyć się tych uporczywych przebarwień potrądzikowych i myślę,że będzie naprawdę nieźle
Champs jesteś bardzo miła ale wierz mi, że też mam problemy z cerą. Od natury dostałam prezent w postaci tego, że mam gładką skórę ale za to od słońca wychodzą mi piegi no i czasem mam też uczulenia które dość długo się goją. Jest również wrażliwa na różne ciężkie czy zapychające kosmetyki...
Jednym słowem aż takim ideałem nie jest
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:05   #577
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
SiSleyS byłam w Sephora i Pani powiedziała mi mniej więcej to co Ty. Że Ona niestety nie może mi pomóc,bo nie mają żadnej tabelki do Shiseido,aby móc rozkodować te kosmetyki. Pozostaje tylko jak narazie wierzyć na słowo (niestety),że kosmetyki tej firmy w momencie kupowania przez Nas są świeże Dla mnie to też chore,płacimy tyle za kosmetyk i nawet nie wiemy czy nie "paćkamy" się jakimś przeterminowanym "cudem" Paranoja




Przepraszam za stwierdzenie nie na temat,ale muszę to napisać raz jeszcze Masz śliczną cerę Ja walczę o taką już dobrych parę lat. Zauważyłam,że powolutku zaczynam wygrywać tą walkę. Co prawda jeszcze spora droga przede mną,ale mam nadzieję,że ją wygram Jeszcze tylko muszę pozbyć się tych uporczywych przebarwień potrądzikowych i myślę,że będzie naprawdę nieźle
zgadzam sie zopinia o skorze masz cudna SiSleyS zdjecie jak z photoshopa cudnie wygldasz
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 22:17   #578
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

widzialyscie ten korektor zielony z shiseido?
http://www.allegro.pl/item563077734_..._sztyfcie.html
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:58   #579
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Czy macie może jakiekolwiek porównanie kolorów Lifting Foundation? Chciałabym nabyć kolor I00, ale nie mam szans zobaczenia go na żywo, z kolei I20 jest sporo za ciemny, właśnie gdzieś tak dwa tony. Myślicie, że I00 jest tak dużo jaśniejsze?
akissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:17   #580
Andrea00
Raczkowanie
 
Avatar Andrea00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Ja używam Dual Balance I00 i to najlepszy podkład, z jakim miałam do czynienia Jest bardzo jasny, ale bardzo naturalny - nie wyglądam jak obsypana mąką ani gotycko, po prostu naturalnie (mam bardzo jasną skórę, zielone oczy i rudawe włosy). Pięknie zmiękcza rysy i jest leciutki,a zarazem matuje moja mieszaną skórę.
Niech żyją Japończycy - przynajmniej oni doceniają jasną skórę nietkniętą solarium...
Mam też I20 w nim wyglądam jak lekko opalona, ale jak go dobrze rozprowadzę, to tez w sumie wygląda to całkiem naturalnie. Myslę, że jest ciemniejszy może o ton.; na pewno cieplejszy.

A jeśli chodzi o Shiseido - uzywam tez kredek do oczu i konturówek do ust (niezłe, miękkie i trwałe, ładne kolory), bardzo chwalę sobie podwójne cienie i eyelinery o bajecznych kolorach

Edytowane przez Andrea00
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:21
Andrea00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:00   #581
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Dzisiaj testowałam w perfumerii nowe szminki Shiseido Perfect Rouge:
http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true

Kolory są naturalne, konsystencja kremowo-nawilżająca, o lekko błyszczącym wykończeniu, bezdrobinkowa.

Szminka bardzo przyjemna
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 06:42   #582
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Andrea00 dziękuję za rozjaśnienie sprawy. Bardzo mi pomogłaś
akissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:55   #583
Andrea00
Raczkowanie
 
Avatar Andrea00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
Andrea00 dziękuję za rozjaśnienie sprawy. Bardzo mi pomogłaś
Nie ma za co Mam nadzieję, że odcienie Dual Balance są bardzo zbliżone do Lifting Foundation. Na to wygląda...

Na jednej ze stron firmowych znalazłam takie porównanie:
http://www.asia.shiseido.com/sc/prod...45&F=1&S=53579
http://www.asia.shiseido.com/sc/prod...11&F=1&S=53635

Wydaje mi się, że z grubsza odpowiada rzeczywistości, choć mam wrażenie, że I20 nie jest aż tak różowy (a może to mój komputer tak robi...)
Mam wrażenie, że I00 jest po prostu najbardziej neutralny dla jasnej cery, nie różowi jej ani nie zażółca. Śliczny jest

Tyle tylko, że Lifting ma pełne krycie (a Dual Balance tylko średnie, delikatne, trochę jak puder), więc i działanie będzie mocniejsze i na pewno na twarzy będzie jaśniejszy.

Edytowane przez Andrea00
Czas edycji: 2009-03-18 o 07:59
Andrea00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:25   #584
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam w perfumerii nowe szminki Shiseido Perfect Rouge:
http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true

Kolory są naturalne, konsystencja kremowo-nawilżająca, o lekko błyszczącym wykończeniu, bezdrobinkowa.

Szminka bardzo przyjemna
Też je testowałam i są baardzo przyjemne. Kuszą mnie te szmineczki, piękne kolory
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:38   #585
akissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Właśnie porównałam I00 oraz O00 i faktycznie wydaje mi się, iż I w porównaniu do O na mojej skórze wpada lekko w róż, naczynka tego nie lubią A poza tym O jest jakby sporo jaśniejsze. I pojawia się problem. I00 kupię w PL, a O00 widziałam tylko na truskawce, która jest dla mnie czarną magią
Chociaż może to tylko moje wrażenie, spowodowane obsesją
akissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:20   #586
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
Właśnie porównałam I00 oraz O00 i faktycznie wydaje mi się, iż I w porównaniu do O na mojej skórze wpada lekko w róż, naczynka tego nie lubią A poza tym O jest jakby sporo jaśniejsze. I pojawia się problem. I00 kupię w PL, a O00 widziałam tylko na truskawce, która jest dla mnie czarną magią
Chociaż może to tylko moje wrażenie, spowodowane obsesją
Kolory zaczynające się na 'O' nie mają ani trochę odcienia różowego w sobie.
Jest to typowa kolorystyka dla żółtawych cer Również żółty świetnie maskuje naczynka więc ja polecałabym jednak ten 'O'

Uwielbiam Shiseido za to, że ma właśnie takie kolory podkładów

Na wątku o zakupach na truskawce jest cała instrukcja co i jak zrobić
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:33   #587
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

HEj
a powiedzcie mi takie coś - bo szukam sobie prasowańca, przy okazji promocji -20% w Sephorze - czy Luminizing Color Powder nie wysuszy mi skóry? Ostatnio mam coś z tym problemy, nie chcę żeby mi puder zostawiał suche placki... (mimo pielęgnacji )
Za jakiś zas planuję kanebiaka sypkiego, ale do tego czasu potrzeba mi prasowańca, do tego baaaardzo jaśniutkiego. One są w Sephorze, prawda?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:35   #588
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
HEj
a powiedzcie mi takie coś - bo szukam sobie prasowańca, przy okazji promocji -20% w Sephorze - czy Luminizing Color Powder nie wysuszy mi skóry? Ostatnio mam coś z tym problemy, nie chcę żeby mi puder zostawiał suche placki... (mimo pielęgnacji )
Za jakiś zas planuję kanebiaka sypkiego, ale do tego czasu potrzeba mi prasowańca, do tego baaaardzo jaśniutkiego. One są w Sephorze, prawda?
w Szczecinie w żadnej Sephorze nie ma Shiseido - tylko w Douglasie

jeśli chodzi o Twoje pytanie to nie pomogę, bo nie mam tego puderku - mam za to Kanebo sypkiego i jestem bardzo zadowolona - jest drobniutki, jaśniutki, wygładza, matuje na razie nie wysuszył mnie... ale używam go dopiero kilka dni - jakbym cos zauważyła dam znać (mam bardzo suche policzki i skórę pod oczami i wokół ust)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:40   #589
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

ja polecam szampony , szczegolnie tsubaki.
nie wiem tylko jakie ceny sa w Polsce, bo kupuje w Chinach, a tam place za nie smieszne pieniadze....
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 16:00   #590
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w Szczecinie w żadnej Sephorze nie ma Shiseido - tylko w Douglasie

jeśli chodzi o Twoje pytanie to nie pomogę, bo nie mam tego puderku - mam za to Kanebo sypkiego i jestem bardzo zadowolona - jest drobniutki, jaśniutki, wygładza, matuje na razie nie wysuszył mnie... ale używam go dopiero kilka dni - jakbym cos zauważyła dam znać (mam bardzo suche policzki i skórę pod oczami i wokół ust)
W Poznaniu Shiseido jest w Sephorach, tylko nie wiem czy akurat te pudry są...
No to co do Kanebiaka - powiedz mi proszę czy on mocno rzeczywiście rozświetla bo ja już głupieję - w Douglasie pomiziałam nim najpierw rękę - świeciło jak psu same-wiecie-co takim księżycowym blaskiem. Jak mi babeczka raz buźkę przypudrowała - blask zniknął... jak to jest z tym pudrem??
Co do Shiseido - zastanawiam się własnie nad L1 bo jednak sypaniec cypańcem ale nie nadaje się do torebki...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:08   #591
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:41   #592
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
HEj
a powiedzcie mi takie coś - bo szukam sobie prasowańca, przy okazji promocji -20% w Sephorze - czy Luminizing Color Powder nie wysuszy mi skóry? Ostatnio mam coś z tym problemy, nie chcę żeby mi puder zostawiał suche placki... (mimo pielęgnacji )
Za jakiś zas planuję kanebiaka sypkiego, ale do tego czasu potrzeba mi prasowańca, do tego baaaardzo jaśniutkiego. One są w Sephorze, prawda?
Luminizing nie powinien wysuszyć ci skóry, jest to puder lekko rozświetlający, dobry do poprawek w ciągu dnia bo sam w sobie dużego krycia nie daje. Kolor L1 jest bardzo jasny, prawie biały, odpowiada pudrowi Kanebo. Ze swojej strony polecam, miałam kiedyś właśnie L1, teraz mam L3, świetne są te pudry. Kanebo również mam i jestem bardzo zadowolona
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:47   #593
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
W Poznaniu Shiseido jest w Sephorach, tylko nie wiem czy akurat te pudry są...
No to co do Kanebiaka - powiedz mi proszę czy on mocno rzeczywiście rozświetla bo ja już głupieję - w Douglasie pomiziałam nim najpierw rękę - świeciło jak psu same-wiecie-co takim księżycowym blaskiem. Jak mi babeczka raz buźkę przypudrowała - blask zniknął... jak to jest z tym pudrem??
Co do Shiseido - zastanawiam się własnie nad L1 bo jednak sypaniec cypańcem ale nie nadaje się do torebki...
w tych światłach wszystko się świeci
ja żadnych drobinek nie zauważyłam - jak miałabym go jednoznacznie określić jednym słowem to nazwałabym go matującym, a nie rozświetlającym
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:51   #594
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Świetnie Dzięki!
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Luminizing nie powinien wysuszyć ci skóry, jest to puder lekko rozświetlający, dobry do poprawek w ciągu dnia bo sam w sobie dużego krycia nie daje. Kolor L1 jest bardzo jasny, prawie biały, odpowiada pudrowi Kanebo. Ze swojej strony polecam, miałam kiedyś właśnie L1, teraz mam L3, świetne są te pudry. Kanebo również mam i jestem bardzo zadowolona
No mam nadzieję, bo coś ostatnio moja skóra szaleje...
Właśnie dlatego planuję zakup Luminizing i Kanebiaka - ten ostatni rano przed wyjściem z domu, L1 na wyjście do poprawek. Teraz mam trójkę (Transparency 03)Blended Clinique i jakkolwiek kocham tego sypańca, to niestety po zimie twarz mi zbledła i trójeczka za nic nie chce wyglądać tak naturalnie jak ja bym chciała żeby wyglądała. Pociesza mnie tylko że jak już po podróży poślubnej wrócę ślicznie i zdrowo opalona to ten Blended będzie jak znalazł Ja bledzioszek jestem, mam ze wszystkim problem - z podkładami, z pudrami... Na jesień/zimę planuję też zakup porządnego podkładu i też chyba będę szukała w Kanebo bo tam ponoć jasne odcienie mają. Ale OFF top mi się zrobił, przepraszam najmocniej!!!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w tych światłach wszystko się świeci
ja żadnych drobinek nie zauważyłam - jak miałabym go jednoznacznie określić jednym słowem to nazwałabym go matującym, a nie rozświetlającym
No że w tych światłach się świeci, to ja wiem ale żeby na ręce się świeciło a na twarzy nie? no ale to tylko dobrze dla mnie! Po Twoim opisie to chyba się ostatecznie na niego zdecyduję, tylko w maju jak dostanę kuponik rabatowy z Douglasa zawsze to trochę mniej.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:31   #595
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No mam nadzieję, bo coś ostatnio moja skóra szaleje...
Właśnie dlatego planuję zakup Luminizing i Kanebiaka - ten ostatni rano przed wyjściem z domu, L1 na wyjście do poprawek. Teraz mam trójkę (Transparency 03)Blended Clinique i jakkolwiek kocham tego sypańca, to niestety po zimie twarz mi zbledła i trójeczka za nic nie chce wyglądać tak naturalnie jak ja bym chciała żeby wyglądała. Pociesza mnie tylko że jak już po podróży poślubnej wrócę ślicznie i zdrowo opalona to ten Blended będzie jak znalazł Ja bledzioszek jestem, mam ze wszystkim problem - z podkładami, z pudrami... Na jesień/zimę planuję też zakup porządnego podkładu i też chyba będę szukała w Kanebo bo tam ponoć jasne odcienie mają. Ale OFF top mi się zrobił, przepraszam najmocniej!!!
Clinique przy Kanebo jest jak tynk sprawdzone na własnej skórze Z tego co się orientuję, bardzo jasne odcienie podkładów ma też Armani, jest w niektórych Douglasach. Podkładów Kanebo niestety nie znam, więc nie doradzę.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:35   #596
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

No że w tych światłach się świeci, to ja wiem ale żeby na ręce się świeciło a na twarzy nie? no ale to tylko dobrze dla mnie! Po Twoim opisie to chyba się ostatecznie na niego zdecyduję, tylko w maju jak dostanę kuponik rabatowy z Douglasa zawsze to trochę mniej.
może dodam, że mam tą nową wersję Sensai transparentny...

oczywiście - szkoda, żeby kupon się zmarnował, a oszczędność to bardzo ważna cecha

ja zawsze kupuję jak mam jakąś okazję cenową i tym sposobem mam caaaaaałą masę kosmetyków, których chyba nigdy nie zużyję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:15   #597
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Clinique przy Kanebo jest jak tynk sprawdzone na własnej skórze Z tego co się orientuję, bardzo jasne odcienie podkładów ma też Armani, jest w niektórych Douglasach. Podkładów Kanebo niestety nie znam, więc nie doradzę.
Armani nie ma w Poznaniu... przynajmniej nie spotkałam jeszcze. Ale wiem już że jeśli tylko w Sephorze znajdę L1 to biorę go! za 128zł to nie tak źle

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
może dodam, że mam tą nową wersję Sensai transparentny...

oczywiście - szkoda, żeby kupon się zmarnował, a oszczędność to bardzo ważna cecha

ja zawsze kupuję jak mam jakąś okazję cenową i tym sposobem mam caaaaaałą masę kosmetyków, których chyba nigdy nie zużyję
p4w - PW
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:42   #598
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam w perfumerii nowe szminki Shiseido Perfect Rouge:
http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true

Kolory są naturalne, konsystencja kremowo-nawilżająca, o lekko błyszczącym wykończeniu, bezdrobinkowa.

Szminka bardzo przyjemna
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Też je testowałam i są baardzo przyjemne. Kuszą mnie te szmineczki, piękne kolory
Sama wpadłam w sidła tych szmineczek szykowałam się na jakąś ciemną, czerwonawą, żeby zaszaleć na wiosnę ale przypadkiem kupiłam jasną, kolorek 701... w dziennym (śnieżnym ) świetle wpada w róż, w sztucznym świetle jest przepięknie cielista I taka miękka... + nie wysusza
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:24   #599
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ale jego najwiekszym minusem jest wydajnosc... Mi starczal zaledwie na 3,5 tygodnia
A nakladasz go dolaczona gabeczka?Ja uzywam pedzla i mysle, ze to bardzo podnioslo jego wydajnosc
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:54   #600
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
Czy macie może jakiekolwiek porównanie kolorów Lifting Foundation? Chciałabym nabyć kolor I00, ale nie mam szans zobaczenia go na żywo, z kolei I20 jest sporo za ciemny, właśnie gdzieś tak dwa tony. Myślicie, że I00 jest tak dużo jaśniejsze?
na mojej skórze - jasna, piegi, I20 też jest za ciemny a ponadto odcina się na pomarańczowo, natomiast I00 jest sporo jaśniejszy i wpada w beżo-róż
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.