Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 22:33   #2101
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Malgos_t - czy stałaś się już posiadaczką Rilastil'u ?!
Jeśli tak - jakie wrażenia ?! Sama mam nieodpartą chęć
na ten krem . Będę wdzięczna.
Właśnie dziś go dostałam, wiec z opinią wstrzymam sie jeszcze trochę . Ale obiecuję, że napiszę.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:06   #2102
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Jak L-karnityna wpływa na naczynka?

Że kofeina negatywnie wpływa na naczynka to wiem. A L-karnityna? tez jest zabroniona naczynkowcom?
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 12:22   #2103
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny doradźcie mi jakies dobre serum, albo żel do twarzy nadwrażliwej, likwidujące rumień. Do tej pory używałam koncentrat z Farmony Dermacos, ale go wycofali Zależy mi na czymś niedrogim!

Edytuje:
Zainteresował mnie na KWC krem z Bielendy zeria kasztanowa, oraz krem nawilżający z Flos Leka. Czy możecie mi powiedziec który krem jest lepszy?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-05-02 o 19:08
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 10:13   #2104
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

madzia.a - mam cerę ekstermalnie suchą, wrażliwą i naczynkową.
W ubiegłym tygodniu w koszu na śmieci wylądował krem do cery wrażliwej
i naczynkowej - firmy Flos Lek . Było to moje pierwsze i ostatnie spotkanie
z produktami tej firmy.
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 10:52   #2105
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
madzia.a - mam cerę ekstermalnie suchą, wrażliwą i naczynkową.
W ubiegłym tygodniu w koszu na śmieci wylądował krem do cery wrażliwej
i naczynkowej - firmy Flos Lek . Było to moje pierwsze i ostatnie spotkanie
z produktami tej firmy.
poważnie? wyrzuciłaś go? Jakbyś go jeszcze znalazła, to chętnie wymienie się, w podpisie mam swoje kosmetyki do wymiany.

Ja również mam cere bardzo suchą i wrażliwą, dlatego zawsze bardzo się boje kupować jakies nowe kosmetyki Do tej pory używałam koncentratu Dermacos i byłam z niego bardzo zadowlona, ale niestety go wycofali. Co konkretniej ci w tym kremie nie pasowało? Ja mam krem- maseczke i jestem zadowlona.

Zastanawiam się również na kremem Bielendy, ale nie wiem, czy ten krem chociaż troche leczy, czy tylko maskuje? Bo mnie teraz najbardziej zależy nie na maskowaniu, a na leczeniu. Myślicie, z jest lepszy niż krem z Flos Leka?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-05-03 o 11:26
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:48   #2106
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

madzia.a -przykro mi - już nie mam; nie robię zbędnych zapasów i nie
przyzwyczaiłam się jeszcze do wizazowej wymianki. Do dzisiaj mam mały nadmiar nietrafionych
zakupów kosmetyków do włosów.
A co nie pasowało w kremie ?! Chyba alk.den. Krem ten kupiłam po poczytaniu
Wizazu i za namową Pani w aptece. Ale niestety - nie tylko, że szczypał, ale twarz palił i bardzo zaczerwieniał.
Moja wina : w aptece nie przeczytałm składu.
Dzisiaj zamówiłam : Rilastil. Nie wiem kiedy przyślą. Jak poczekasz, zrobię Ci "odkładkę".
Co zaś się tyczy leczenia naczynek - to jest jedno lekarstwo : przyzwyczaić się i
polubić. Może się naraziłam, ale do tego stwierdzenia doszłam mozolną
drogą prób i błędów, i często droga ta była bolesna. Teraz już tylko wybrałam
opcję : nie szkodzić.
Co do krycia - od paru tygodni używam podkład firmy Mary Kay. Dla mnie
dobry - chociaż kolor zupełnie nietrafiony; za jasny (następny kandydat do
kosza). Czekam na inny, ciemniejszy odcień. Nie szczypie, nie uczula.
Może trochę podsusza, ale w sumie dobry.
Przypomniałam sobie - jakiś czas temu stosowałam krem półtłusty (nawilżających nie używam)
firmy Dermika z seri (chyba) Lipidea. Dobry ! Tylko niech Cię nie podkusi kupić kremów
tej firmy z serii dla cery naczynkowej z vit. P. Porażka !!!
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:00   #2107
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

używam tego kremu- maseczki z Flos Leku i też zawiera ona alkochol denaturowy, ale prawie na końcu składu. Czy w tym kremie był ona na początku?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 20:31   #2108
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi jakies dobre serum, albo żel do twarzy nadwrażliwej, likwidujące rumień. Do tej pory używałam koncentrat z Farmony Dermacos, ale go wycofali Zależy mi na czymś niedrogim!

Edytuje:
Zainteresował mnie na KWC krem z Bielendy zeria kasztanowa, oraz krem nawilżający z Flos Leka. Czy możecie mi powiedziec który krem jest lepszy?
Ja miałam serum - maseczkę Bielendy na naczynka i mogę polecić. Używałam przez jakiś czas i naprawdę pozbyłam się swoich pajączków (nie miałam wielkiego problemu z naczynkami - miałam tylko trochę pajączków na policzkach, więc nie wiem czy cerze z większym problemem też by tak pomogło, ale przekonałam się jednak, że działa).
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:27   #2109
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

madzia.a - na którym miejscu w składzie był alk.den. - nie pamiętam;
gdzieś tak w środeczku. Innych kosmetyków firmy Flos Lek nie używałym.
Krem dla cery naczynkowej (czerwone, kartonowe opakowane) był moim
pierwszym, nietrafionym podejściem. Być może masz cerę mniej
problematyczną niż moja.
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:45   #2110
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Ja miałam serum - maseczkę Bielendy na naczynka i mogę polecić. Używałam przez jakiś czas i naprawdę pozbyłam się swoich pajączków (nie miałam wielkiego problemu z naczynkami - miałam tylko trochę pajączków na policzkach, więc nie wiem czy cerze z większym problemem też by tak pomogło, ale przekonałam się jednak, że działa).
Czy to serum można stosować codziennie? Bo maseczki stosuje się tylko 2 razy w tygodniu i jak stosowałam częściej, to mi krostki wyskakiwały. Czytałam o tym serum, ze jest dobre, ale nigdzie nie umiem go dostać
Czy miałaś również krem na dzień z tej serii?
Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
madzia.a - na którym miejscu w składzie był alk.den. - nie pamiętam;
gdzieś tak w środeczku. Innych kosmetyków firmy Flos Lek nie używałym.
Krem dla cery naczynkowej (czerwone, kartonowe opakowane) był moim
pierwszym, nietrafionym podejściem. Być może masz cerę mniej
problematyczną niż moja.
wiem, że każdemu pasuje co innego. Ale nie chciałabym wyrzucić 12 zł w błoto, dlatego zależy mi na opiniach. Jakie działanie ma ten alk.den?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:51   #2111
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cera sucha. O zgrozo ile ja bym ała żeby mieć normalną cere.
chodze regularnie do dermatologa ale wszystkie antybiotyki, kremy i maście niewiele mi dają. Przy pierwszej wizycie uslyszalam o pani dermatolog "nie oczekuj cudu bo masz skórę drugiego gatunku"
No ale przeciez chyba coś da sie z tym zrobić, wkońcu medycyna poszła naprzód.
czemu nic mi nie pomaga?
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 12:12   #2112
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy to serum można stosować codziennie? Bo maseczki stosuje się tylko 2 razy w tygodniu i jak stosowałam częściej, to mi krostki wyskakiwały. Czytałam o tym serum, ze jest dobre, ale nigdzie nie umiem go dostać
Czy miałaś również krem na dzień z tej serii?
Można, ja stosowałam codziennie i było ok. To nie jest typowa maseczka, można ją też używać jako kurację albo zamiast kremu. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłam przy okazji zakupów w Internecie. Nie, nie miałam kremu, tylko to serum.

Pzdr.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:38   #2113
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Można, ja stosowałam codziennie i było ok. To nie jest typowa maseczka, można ją też używać jako kurację albo zamiast kremu. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłam przy okazji zakupów w Internecie. Nie, nie miałam kremu, tylko to serum.

Pzdr.
Czy to serum szybko się wchłania? czy można je stosować pod krem?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:14   #2114
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ma konsystencję takiego żelu/galaretki, więc wchłania się bez problemu - powinno się nadawać pod krem.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:30   #2115
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Niestety nie umiem tego serum nigdzie znaleźć! Dziewczyny doradzcie mi juakiś dobry krem na rumień i naczynka!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:33   #2116
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Niestety nie umiem tego serum nigdzie znaleźć! Dziewczyny doradzcie mi juakiś dobry krem na rumień i naczynka!
jeśli chodzi o Floslek (to serum) to napewno jest w Galeri Centrum i szukaj w aptekach.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:42   #2117
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o Floslek (to serum) to napewno jest w Galeri Centrum i szukaj w aptekach.
Z tego co się orientuje to Bielenda ma serum, a nie Flos Lek
W aptekach już szukałam, w drogeriach również
Może jest jakiś inny, dobry krem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:46   #2118
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje to Bielenda ma serum, a nie Flos Lek
W aptekach już szukałam, w drogeriach również
Może jest jakiś inny, dobry krem
ups. sory, nie doczytalam.
Niestety dobrych kremow na naczynka jest baardzo niewiele.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:06   #2119
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Jak L-karnityna wpływa na naczynka?

Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
Że kofeina negatywnie wpływa na naczynka to wiem. A L-karnityna? tez jest zabroniona naczynkowcom?
Wracam z problemem.

Chodzi mi dokładnie o kosmetyki na cellulit. Większość z nich ma w składzie kofeinę lub cynamon. Oba są niestety zabronione dla cer naczynkowych. Desperacko szukam czegoś, co pomogło by mi na cellulit i równocześnie nie zaszkodziło na naczynka.
Znalazłam parę specyfików, które mają są L-karnitynę (bez kofeiny). Czy orientujecie się, jak działa na naczynka?
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 11:56   #2120
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
ups. sory, nie doczytalam.
Niestety dobrych kremow na naczynka jest baardzo niewiele.
zuważyłam, przeglądając KWC. Dlatego teraz usilnie próbuje coś znaleźć
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:41   #2121
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Jak L-karnityna wpływa na naczynka?

Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
Wracam z problemem.

Chodzi mi dokładnie o kosmetyki na cellulit. Większość z nich ma w składzie kofeinę lub cynamon. Oba są niestety zabronione dla cer naczynkowych. Desperacko szukam czegoś, co pomogło by mi na cellulit i równocześnie nie zaszkodziło na naczynka.
Znalazłam parę specyfików, które mają są L-karnitynę (bez kofeiny). Czy orientujecie się, jak działa na naczynka?
Generalnie l-karnityna ma działanie wzmacniające naczynka krwionośne, ale w wyższych stężeniach (tak jak w kosmetykach na cellulit) może nasilać problemy z naczynkami, tak jak kofeina czy CLA.

Znalazłam kremy anty-cellulit np. FlosLeku albo Norel - obok składników wyszczuplających mają też takie na naczynka, dzięki czemu nie szkodzą tak jak zwykłe.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:00   #2122
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, czy któras z was używała kremu na dzień z Bielendy z serii kasztanowej?
Interesuje mnie czy ten krem jedynie maskuje czy również troszkę zmniejsza rumień? Czy nadaje się do cery suchej? czy likwiduje pieczenie?
Bardzo prosze o opienie (KWC już przeczytałam)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:52   #2123
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któras z was używała kremu na dzień z Bielendy z serii kasztanowej?
Interesuje mnie czy ten krem jedynie maskuje czy również troszkę zmniejsza rumień? Czy nadaje się do cery suchej? czy likwiduje pieczenie?
Bardzo prosze o opienie (KWC już przeczytałam)

ja używałam. nie nawilżał mojej skóry niestety i lekko ściągał, musiałam pod niego stosować inny bardzo tłusty krem.

Co do właściwości maskujących to owszem, po nałożeniu cera się tak jakby wybiela, rumień blednie. Jednak to tylko takie doraźne działanie, zużyłam dwa opakowania, po odstawieniu rumień taki sam jak przed tym.
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:32   #2124
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

oj miotam się, miotam...
Nie mam pieniążków na nietrafione kosmetyki.
Zależy mi na czymś co zmniejszy rumień a nie tylko go zamaskuje.
Nadal zastanawiam się nad kremem z Flos Leku, ma on dobre opinie na Kwc, jednak kilka dziewczyn skarżyło się, że ten krem zapycha, a ja mam cere skłonną do zapychania. A może miałyście jakąś styczność z żelem-maseczką z Flos Leka? Interesuje mnie przede wszystkim czy szybko się wchłania i czy mozna stosować na niego krem, oraz czy łagodzi pieczenie skóry?
Kurcze, zupełnie nie wiem co wybrać

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-05-06 o 19:31
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:34   #2125
gosiuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Kobietki!! Pomozcie!!!

Tez jestem posiadaczka cery mieszanej (czasami suchej ) naczynkowej. Tyle jest tu waszych wypowiedzi ze az mnie glowa boli od czytania i bylabym bardzo wdzieczna za mala pomoc. Do tej pory uzywalam sobie pharmaceris kojaco-wzmacniajacy na noc, na dzien zel flosleku i jakiskremik nawilzajacy na to, do tego krem maseczka i peeling enzymatyczny z flosleku, aha i 2 rutinoskorbiny dziennie. Po pozytywnych waszych wypowiedzich na temat diroseal, postanowilam go sobie zakupic, ale prosze pomozcie mi z tematem filtry i jakis fajny kremik na to, na lato. Czytalam sporo o avene ale nie wiem ktory bylby dobry na letnie miesiace, dzieki bardzo gory za fatyge ahhh i zapomnialam dodac ze kremik fajnie jakby byl taki jakis co nadaje sie pod jakis delikatny make up, tak zeby mi sie nie walkowalo i mazalo.... ahhhh
gosiuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:07   #2126
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Do madzi.a,

Spokojnie, bez paniki, Farmona wycofała nasz ukochany koncentrat z wit. K, ale dostała maila od Esentii, ze mają wprowadzić jakiś zamiennik, pewnie też serum, może z lepszym składem?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:59   #2127
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez gosiuncia Pokaż wiadomość
Kobietki!! Pomozcie!!!

Tez jestem posiadaczka cery mieszanej (czasami suchej ) naczynkowej. Tyle jest tu waszych wypowiedzi ze az mnie glowa boli od czytania i bylabym bardzo wdzieczna za mala pomoc. Do tej pory uzywalam sobie pharmaceris kojaco-wzmacniajacy na noc, na dzien zel flosleku i jakiskremik nawilzajacy na to, do tego krem maseczka i peeling enzymatyczny z flosleku, aha i 2 rutinoskorbiny dziennie. Po pozytywnych waszych wypowiedzich na temat diroseal, postanowilam go sobie zakupic, ale prosze pomozcie mi z tematem filtry i jakis fajny kremik na to, na lato. Czytalam sporo o avene ale nie wiem ktory bylby dobry na letnie miesiace, dzieki bardzo gory za fatyge ahhh i zapomnialam dodac ze kremik fajnie jakby byl taki jakis co nadaje sie pod jakis delikatny make up, tak zeby mi sie nie walkowalo i mazalo.... ahhhh
jeśli chodzi o filtry polecam Iwostin Solecrin SPF 40 /100ml za ok 30-40zl, ma stabilny filtr i mozna się nim maziac kolorówką nie stabilizując go. Nic sie nie wałkuje, wręcz tworzy taka baze, troche bieli więc i ukrywa naczynka.
Pozdrawiam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:03   #2128
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Do madzi.a,

Spokojnie, bez paniki, Farmona wycofała nasz ukochany koncentrat z wit. K, ale dostała maila od Esentii, ze mają wprowadzić jakiś zamiennik, pewnie też serum, może z lepszym składem?
Też właśnie słyszałam, że mają cos wprowadzić, ale niby oni sami nie wiedzą jeszcze dokładnie co i kiedy to będzie. Boje się, że może to potrwać kilka miesięcy. Ale jesli będziesz wiedziała cos więcej, to prosze, napisz
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 22:03   #2129
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A może miałyście jakąś styczność z żelem-maseczką z Flos Leka? Interesuje mnie przede wszystkim czy szybko się wchłania i czy mozna stosować na niego krem, oraz czy łagodzi pieczenie skóry?
Kurcze, zupełnie nie wiem co wybrać

Uzywam żelu-maseczki flos-leku na zmianę z maseczką Bielendy, ale tylko na noc, bo bardzo się lepią i świecą i nie wyobrażam sobie używania nie nie kremu.
Lepiej swoje zadanie spełnia chyba Bielenda. Ma lepsze działanie łagodzące i chłodzi skórę.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 22:51   #2130
gosiuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dzieki aako a jakis kremik jeszcze trzeba na to czy nie <confused> ??
gosiuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.