Jak zwiezic pory?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 06:20   #1
xena88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5

Jak zwiezic pory??


czy mogl by mi ktos poradzic jak zwiezic pory??? czasami oczyszczam sobie twarz sama poniewaz nie stac mnie na kosmetyczke robie to w ten sposub ze odrazu po kapieli oczysczam nos potem daje maseczke ale pory i tak sa widoczne w sczegulnosci gdy sie swiece:/ slyszalam ze maseczka z ogurka sciaga pory czy mogby mi ktos poradzic ?jaki jest prawidlowy sposub robienia 'domowego oczyszczania twarzy???
xena88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:52   #2
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Jak zwiezic pory??

wyszukiwarka nie gryzie
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:29   #3
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Jak zwiezic pory??

hmm jesli chodzi tylko o rozszerzone pory na nosie to mysle ze da sie z tym cos zrobic ja tez mam problem z rozszerzonymi porami ale na calej twarzy a na policzkach po nalozeniu pudru zostaja(zostawaly)mi dziurki ktore wygladaly bardzo nie estetycznie..w te wakacje zaczelam walke ompieekna gladka cere..tzn wczesniej probowalam milionow sposobow lacznie z kwasami ktore pogorszyly stan cery dlatego teraz podchodze do wszystkiego sceptycznie.wiec tak stan mojej cery zmienil sie skora wydaje sie bardziej miekka taka delikatna jasniejsza oczyszczona a pory zwezone cera jest gładsza.juz pisze co i jak.wiecu dermatologa mialam 4 zabiegi swiatlem lasera poza tym dostaalm genialna papke robiona na twarz(kosztuje 5 zl a oczyszcza wygladza wysusza zalecza zweza pory)do tego kupilam sobie taki koncentrat z kanebo ktory ma za zadanie ekspresowo zwezac pory i je oczysszczac..co mi pomogło z tych rzeczy najbardziej niewiem..uzywalam wszystko łacznie..ale jest lepiej.teraz wszystko mi sie leczy na twarzy..strupki itd wiadomo nie jest tak pieknie jeszcze cos wyskakuje ale tłumacze sobie ze niedobitki musza wyjsc i wtedy cera sie calkowicie oczysci i bedzie dobrze a skad jestes bo moge polecic ta pania dermatolog co daje ten fajny robiony lek pozdrawiam mam nadzieje ze troche pomoga moje rady..a o soku z ogorka tez slyszalam i mam zamiar tego sprobowac .mysle ze na pewno nie zaszkodzi ale nie polecam maseczki z ogorka takiej kupowanej bo strasznie natłuszcza(przynajmniej moja twarz)
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.