Za free? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 19:19   #1
GoAway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25

Za free?


Godzinę temu skończyłam robić pazurki... i jest coś co nie daje mi spokoju

Robiłam dziewczynie pazurki wcześniej i miała dzisiaj przyjść,bo coś jej się z jednym działo (najpierw,że się zapowietrzył,potem,że złamał...). No nic...nie miałam za bardzo czasu ( o czym ją poinformowałam),ale sobie myślę jeden pazurek,jeszcze może coś faktycznie z mojej winy ( ) to zrobię jej za darmo i tyle.
Przyjechała spóźniona, z małym dzieckiem,koleżanką... i z zerwanymi wszystkimi tipsami. Po prostu szok. Musiałam doprowadzić paznokcie do porządku,bawić się z dzieckiem i w przerwach po kawkę i kanapeczki dla niej i koleżanki. Paznokcie podobno" same się popsuły" to oderwała wszystkie. Zdziwiłam się bo pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło,no ale nic... zrobiłam od nowa. Potem wyszło,ze ona je po prostu poobgryzała.:ma d: Jej koleżanka się dziwiła po co ja jej je w ogóle robie jak je zaraz i tak zniszczy.

Narobiłam się jak nie wiem,jak wyszły to zostało po nich jedno wielkie pobojowisko... Ale nie rozumiem jednego... Dziewczyna zaraz po tym jak skończyłam robić pazurki... po prostu się zmyła. Rozumiem poprawić paznokcie,zrobić jednego,czy jak coś z mojej winy.. ale siedzieć tyle godzin i doprowadzać paznokcie do porządku,robić od nowa,oprócz tego latać,usługiwać damą i bawić dziecko za free? Ja biorę od niej za paznokcie 30 zł ( koleżanka siostry),w sumie za same materiały,bo naprawdę lubię to robić i cały czas się uczę.... ale czuje się zrobiona w konia
GoAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:28   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Za free?

szczyt bezczelności, jeśli to fktycznie jakaś znajoma, to nie zostawilabym tego tak jak jest, pewnie będziecie mieć jeszcze okazję do spotkania.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:10   #3
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Za free?

Przy najbliższej okazji przypomnij jej,ze jest Ci winna pieniążki,a jak się zaperzy,to powiedz,ze tym razem kawa i opieka do dziecka była za free no ale paznokcie-niekoniecznie
co za ludzie
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:16   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Za free?

Widać że znajomą jest tylko wtedy gdy czegoś potrzebuje.
Nie lubię takich osób. I ja bym pewnie za nią wyszła i powiedziała że to nie fair. Ale to ja.
Co za babsko
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:23   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Za free?

Gdybyś jej od razu powiedziała, że naprawiasz za darmo tylko i wyłacznie paznokcie przy któych nic nie było grzebane, a za resztę trzeba płacić, podejrzewam że by połowa paznokci była lekko zapowietrzona i na swoim miejscu Jeżeli panna się zmyła, to ja bym przy następnej wizycie skasowała ją podwójnie
Jeżeli przyjechała z koleżanką, to czemu ona się dzieckiem nie zajmowała, tylko Ty się z nim musiałaś bawić?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:13   #6
GoAway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Za free?

Tylko,że ja jestem strasznie nieśmiała. Zatkało mnie i nawet nie potrafiłam sie odezwać.
Najlepsze,że mam numer telefonu do tej dziewczyny i mogłabym w każdej chwili do niej napisać albo zadzwonić... tylko nie mam pojecie co jej powiedzieć. Sierotyzm...
GoAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:15   #7
GoAway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Za free?

Siostra załatwiła sprawę... podobno "zapomniała zapłacić"...

Dzięki za posty... bo ja to wszystko zawsze tak strasznie przeżywam.
GoAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 22:27   #8
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Za free?

no jak ja bym miala taka sytuacje, to ta znajoma była by u mnie po raz pierwszy i ostatni...
a jak juz bym usłyszała, że zgryzła reszte, to napewno za free pazurków bym jej nie zrobiła...
musisz sie cenic, bo jak Ty nie będziesz to i inni Ciebie nie docenia...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:30   #9
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Za free?

Cytat:
Napisane przez GoAway Pokaż wiadomość
Tylko,że ja jestem strasznie nieśmiała. Zatkało mnie i nawet nie potrafiłam sie odezwać.
Najlepsze,że mam numer telefonu do tej dziewczyny i mogłabym w każdej chwili do niej napisać albo zadzwonić... tylko nie mam pojecie co jej powiedzieć. Sierotyzm...
jak chcesz pracować w branży paznokciowej, to lepiej wylecz się z "sierotyzmu" bo pójdziesz z torbami Ja miałam na początku takie podejście "przepraszam, że robie ci paznokcie i jeszczedo tego chce za to kasę" i na każdym kroku dokładałam do interesu...
Teraz na szczęście jest inaczej
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:12   #10
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Za free?

Ja też trochę tak mam, że mam poczucie winy, że znajoma płaci mi spore pieniążki i często obniżam cenę no i poprawki za free choć nie z mojej winy Ostatnio sąsiadka przyszła po tygodniu do "poprawki" bo miała odrost!!! Zadzwoniła i powiedziałą, że "się zepsuły". Zapytałam: odpadłyy??!! -No nie wiem, sama zobaczysz. Przyjechałą dzień po świętach, kiedy miałąm gościa i porzy nim musiałam robić jej uzupełnienie, bo wg niej tylko na kilku było widać, a wg mnie za 3 dni znow by przyszla poprawiac reszte... Ja tak często nie uzupełniam mimo, że tu i tam bywam, a ona siedzi w domu i zajmuje się dziećmi... Ech Troszkę się wyżaliłam. Podsumowując powiem Wam, że wzięłam od niej 10zł!! Widać , że nie ma jkasy i szkoda mi jej było, że po tygodniu musi wywalać kasę na uzupełnianie :/ Taka jestem mądra.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:31   #11
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Za free?

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Ja też trochę tak mam, że mam poczucie winy, że znajoma płaci mi spore pieniążki i często obniżam cenę no i poprawki za free choć nie z mojej winy Ostatnio sąsiadka przyszła po tygodniu do "poprawki" bo miała odrost!!! Zadzwoniła i powiedziałą, że "się zepsuły". Zapytałam: odpadłyy??!! -No nie wiem, sama zobaczysz. Przyjechałą dzień po świętach, kiedy miałąm gościa i porzy nim musiałam robić jej uzupełnienie, bo wg niej tylko na kilku było widać, a wg mnie za 3 dni znow by przyszla poprawiac reszte... Ja tak często nie uzupełniam mimo, że tu i tam bywam, a ona siedzi w domu i zajmuje się dziećmi... Ech Troszkę się wyżaliłam. Podsumowując powiem Wam, że wzięłam od niej 10zł!! Widać , że nie ma jkasy i szkoda mi jej było, że po tygodniu musi wywalać kasę na uzupełnianie :/ Taka jestem mądra.

Niestety takie osoby nie liczą się z tym, że paznokcie rosną, więc tak jak i włosy muszą być poprawiane co jakiś czas, bo przestają pięknie wyglądać.
Najbardziej mnie dziwi to, że znam osoby, które tydzień w tydzień kursują do fryzjera z uśmiechem na ustach zostawiają po 150zł, a jak przychodzą po 3 tyg, z odrostem na paznokciach i płacą 30zł za uzupełnienie- komentują " Bosh, ile to roboty i poprawiania przy tych paznokciach, a ile to pieniędzy idzie na to"
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 19:24   #12
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Za free?

ja mam kumpele która znam od piaskownicy i ona była jedna z moich pierwszych klientek, zawsze liczyłam ja normalnie i naprawde nigdy sie nie skarżyła a potrafiła zostawic u mnie 150zł bo sroczka z niej, nigdy nie było żadnego ale i proszenia o zniżki...ale fakt faktem, że ja sama czesto za zdjecie pazurków jej nie licze...za jakies tam ozodby policze jej mniej, albo jakies dam gratis...ale robie to bo ja chce a nie dlatego, że ona mi o to jęczy...i tu widac moim zdaniem prawdziwa przyjazn- bo prawdziwy przyjaciel, znajomy wie, że ja tez za darmo produktow nie mam...
i powiem wam, że w takim wypadku robić coś taniej czy gratis to aż sama przyjemność
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:18   #13
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Za free?

Tez kiedyś miałam podobną sytuację
Napisała do mnie dziewczyna po 2 tyg. od zrobienia pazurków że była gdzieś tam na urlopie i coś się jej stało z 2 pazurkami i czy bym jej zrobiła w ramach gwarancji...
Pomyślałam że dziewczyna młoda, studentka, może nie ma kasy i się zgodziłam na zrobienie tych dwóch z free... i to był błąd
Dziewczyna przyszła bez 5 nie bardzo potrafiła wyjaśnić co się stało, po prostu stała i poodpadały... Zrobiłam pazurki i mówię że tak jak się umawiałyśmy za te 2 nic nie policzę ale za następne 3 niestety muszę...a ona na to że teraz nie wzięła pieniędzy i zapłaci mi jak przyjdzie na uzupełnienie No to poprosiłam ją żeby się odrazu zapisała, oczywiście umówionego dnia nie stawiła się i nic nie pomogły telefony i wiadomości na gg... Po prostu mnie olała
Tak więc życzę wszystkim miłych i uczciwych klientek
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:28   #14
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Za free?

Jak tak można... ?!
Mi ostatnio po tygodniu uszczerbiły się 2 paznokcie i poszlam na poprawkę oczywiście zapytałam ile będę musiała zapłacić- zrobiła mi za darmo Ale nie wyobrażam sobie nie zapłacić za wszystkie pazurki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:56   #15
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Za free?

Oj niestety zdarzają sie takie baby;/
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:31   #16
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Za free?

Zawsze mam dylemat jak traktować takie "naprawy w ramach gwarancji". Ostatnio miałam klientkę, która była pierwszy raz u mnie i robiłam jej uzupełnienie. Po tygodniu dzwoni, że "french jej się odłamał" na dwóch paznokciach. Hmmmmm.... myślę sobie dziwna sprawa, no ale umówiłam wizytę nic nie mówiąc, że naprawię jej to za friko. Jak przyszła okazało się, że paznokcie były wyszczerbione od wolnego brzegu, obgryzione od góry i naprawy wymagało pięć, a nie dwa. Z jednej strony uszkodzenia były ewidentnie mechaniczne, ale z drugiej nie mogłam wykluczyć też jakiegoś mojego błędu przez który coś mogło zacząć się kruszyć. Przez cały czas pracy zastanawiałam się czy mam policzyć coś czy nie
W końcu, metodą salomonową wzięłam symboliczne 10 zł wychodząc z założenia, że darmochy się nie szanuje, ale z drugiej strony niech kobitka wie, że biorę odpowiedzialność za moją pracę.
Jak myślicie, dobrze zrobiłam?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 15:08   #17
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Za free?

Mi się wydaje,że tak.Może kolejnym razem zamiast coś tam majstrować przyjdzie świadoma tego,że jeśli coś jest uszkodzone z jej winy musi za to ponieś konsekwencje
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:18   #18
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Za free?

Jeżeli ktoś majsterkuje przy paznokciach a to zawsze widać to dlaczego miałybyście robić za free??? Tak nauczycie klientki, że jak zbliża się uzupełnienie to wystarczy coś pokruszyć i obgryść, udać, że niby nic nie zrobiły i pazurki nowe gotowe. Oczywiście za darmo.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:32   #19
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Za free?

Zawsze trafi się taka cwaniara, która będzie wmawiać, że samo odpadło, albo, że się obudziła rano, bo coś ją uwierało w du** i się okazało, że to jeden z 10 odpadniętych paznokci.
Jeśli się jest w zawodzie kilka lat i się wie co się robi to nikt nie jest nam w stanie wcisnąć takiego kitu.
Mam taką jedną maniakalną obgryzaczkę.
Opowiadałam ostatnio Frał jak mi przyszła ze złamanym zębem.
Oczywiście wypadek przy obgryzaniu.
Kiedyś próbowała mi wciskać, że same odpadły niewiadomo kiedy ale nie ze mną takie numery

Jeśli ktoś dzwoni i mi mówi, że się jeden złamał z niewiadomyh przyczyn, a przychodzi bez czterech i z naderwanymi własnymi płytkami to pytam "jak tam weekend?"
Dziewczyna zazwyczaj spuszcza głowę i mówi, że się wywrółciła pod wpływem i właściwie wtedy nie bolało ale za to rano bardzo...
I sprawa wyjaśniona, naprawiam, kasuję i do widzenia

Większość moich klientek mówi prawdę i w zwiążku z tym często naprawiam jednego pazura za free (nawet jak przytrzasną sobie drzwiami od samochodu czy zrobią cokolwiek równie głupiego)
One to doceniają i same wpychają mi napiwki przy następnym spotkaniu.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 08:29   #20
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Za free?

Mimo, że sama nie tworzę pazurków to przeczytałam ten wątek.. Nie mogę uwierzyć w to, że takie sytuacje się zdarzają.. Bożee.. Przecież mi było by na maxa wstyd, gdybym komuś nakłamała, że jeden odpadł a w rzeczywistości sama je zepsułam i w dodatku nie zapłacić za "naprawę". Nie moge ludzie w świecie to są bezczelni..
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:24   #21
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Za free?

szczyt bezczelnosci. upomnij się o te pieniadze!
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 07:02   #22
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Za free?

najlepszy przykład tego że naprawdę nie warto robić za free miałam w piątek. Mam dziewczynę która jest moją modelką przychodzi na wizyty do mnie co miesiąc i ćwiczę na niej jakieś nowe wzory kształty itp. Dzwonię do niej pytam czy zjawi się w najbliższy wtorek tak jak byłyśmy umówione bo chciałam poćwiczyć i może zrobić jej pipe lub szpice jakieś takie już typowo zdobione coś w stylu sylwestrowym na co ona że nie zgadza się na żadne inne kształty poza kwadratem i wolała by coś mniej krzykliwego (zasugerowała frencha) co dla mnie jest totalnie bez sensu bo kwadraty to 90 % moich codziennych prac a french stanowi 99% wszystkich paznokci jakie robię ;/ jak ją o tym poinformowałam że chcę poćwiczyć COŚ NOWEGO a nie to co robię na co dzień to stwierdziła że narazie rezygnuje i nie chce ;/ i rób tu komuś za darmo ;/
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:25   #23
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Za free?

Paula221 jak bym mieszkała bliżej to już dawno bym siedziała u Ciebie nie fotelu Uwielbiam jak ktoś mi robi koło pazurków, nawet te najbardziej zwariowane kształty i kolory
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:33   #24
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Za free?

Paula211 - nie zazdroszczę Ci modelki. Po prostu beszczelna!!!
Sama teraz szukam kogoś za free, bo potrzebuję poćwiczyć - mam na oku kuzynkę, i trochę obawiam się zadzwonić. Wczoraj mamie robiłam i tragedia! - niezdyscyplinowana osóbka, wiercąca się, śpiąca na pochłaniaczu i marudząca. Chyba poszukam kogoś obcego
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:44   #25
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Za free?

Boże że w moich okolicach nie ma takich osóbek, które potrzebują modelek.. Ehhh
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:01   #26
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Za free?

Cytat:
Napisane przez 244 Pokaż wiadomość
Boże że w moich okolicach nie ma takich osóbek, które potrzebują modelek.. Ehhh
w Twoich okolicach tzn gdzie??
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:14   #27
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Za free?

Nowy Sącz. Gorlice dokładnie. Kto w Sączu mieszka to powinien wiedzieć
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:24   #28
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Za free?

Mi ostatnio koleżanka zaproponowała, że zrobi za darmo, bo potrzebuje zdjęć do oferty, ale jak pokazała mi swoje "dzieła" to podziękowałam
wstyd byłoby z takimi chodzić, chociaż w sumie zbliża się zima, więc łopaty do śniegu się przydadzą
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:05   #29
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Za free?

RoksiSK wiem coś o tym jak to jest robić mamie ;/ sama robię mojej i szczerze nie obrażając mojej mamy nie mam gorszej klientki od niej !!! Ciągle się wierci poprawia coś sztywno trzyma palce a jak mówię po raz 20sty LUŹNO to słyszę "Cały czas mam luźno" :P
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:36   #30
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Za free?

moja jest za to bardzo luźna - przeważnie zasypia jak jej coś tworzę - potrafi spaś na wpół siedząco, z głową na kuchennym stole albo wspartą o ścianę
szkoda tylko, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo wiem, że byłaby moją najwierniejszą i najcierpliwszą klientką ....
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.