Guerlain-kolorówka - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 07:05   #1711
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Efekt na pewno dają, zależy pewnie kto się jakiego spodziewa. Na pewno nie ma w nich brokatu (no poza tą wierzchnią warstwą), dają delikatne rozświetlenie, mają malusieńkie drobinki które się pięknie wtapiają w skórę.
Zgadzam się
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:09   #1712
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
humorek dopisuje

to teraz zaatakuję Vril - i co z tymi motylami? jaki efekt? i czy bielą - bo jak tak to dla mnie odpada (lubię neutrale)
Nie sluchaj "M", ona mi zazdraszcza kulencji, musze je przed nia chowac

W sprawie Motyli zajrzyj tutaj -
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1009
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1015
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1032
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1353
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:49   #1713
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain-kolorówka

Vril dziękuję za opisy motyli
wow jestem pod wrażeniem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:42   #1714
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Vril dziękuję za opisy motyli
wow jestem pod wrażeniem
szykujesz sie na kupno? ja nie wiem czy sie nie skusze na mythic i WR ale u mnie nawet po 03 efekt malo widoczny musze w koncu spr je w sloncu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:50   #1715
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

a ja dzięki kochanej Gothic_Daisy stałam sie posiadaczką motylków i odcienia Winter Radiance
no i mam do Was pytanko-czy nałożone na całą twarz np. te WR podkreślają pory?
ja właśnie próbowałam je tak nakładać i wydaje mi się,że włażą w pory
czy meteorki w ogóle nadają się do cer mieszanych z rozszerzonymi porami?
czy ja po prostu nie umiem się nimi malować
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:58   #1716
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Guerlain-kolorówka

Abar, to kosmetyk rozświetlający, więc nie należy nakładać go tam, gdzie pory są rozszerzone, bo to podkreśli. Ja meteoryty (Winter Radiance i Emilio Pucci - mam małe próbki) nakładam jak rozświetlacz - na policzki, kości policzkowe, brodę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:37   #1717
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

no właśnie-więc zadroszczę tym dziewczynom,które mogą nakładać na całą twarz,bo efekt pewnie będzie u mnich wspaniały
ja maiłam też te mythic i tutaj mogłam sobie pozwolić na nałożenie na całą twarz, przy tych WR i motylkach muszę jeszcze popracować

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:57
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:48   #1718
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja tez mam tlusta cere ale nakladam kulki czy prasowance na cala twarz. nawet jak szybko mi sie cera przetluszcza to i tak jakos ladnie to wyglada
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:48   #1719
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja nigdy Meteorytów (poza Mythic) nie odważyłabym się nałożyć na całą twarz Jednak zbyt intensywnie błyszczą (jak na mój gust) żeby naturalnie wyglądały na czole, nosie czy brodzie. Tylko policzki zaszczycam kontaktem z nimi
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:52   #1720
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nigdy Meteorytów (poza Mythic) nie odważyłabym się nałożyć na całą twarz Jednak zbyt intensywnie błyszczą (jak na mój gust) żeby naturalnie wyglądały na czole, nosie czy brodzie. Tylko policzki zaszczycam kontaktem z nimi
ja wszystkie wale calosciowo i Mythic, i BC, i GT i pastele tez testowalam na calej paszczy tylko typowe rozswietlacze pokroju szachownic czy PI stosuje miejscowo
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:04   #1721
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

mi się wydaje,że jak ktoś ma gładką skórę to własnie chyba wszystkie metoerki jeszcze podkreślą jej urodę.
No a te mythic to w sumie co mają robić-ja maiłam tylko małą odsypkę i nawet nie wiem czy wszystkie kolorki.
Piszecie,że te wszystkie inne można najlepiej używać tylko na skronie czy kości policzkowe-więc (pewnie podpadnę nie jednej zakochanej w meteorkach ) po co są te wszystkie odcienie-czym one się mogą różnić po nałożeniu np. na róż czy bronzer

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez mam tlusta cere ale nakladam kulki czy prasowance na cala twarz. nawet jak szybko mi sie cera przetluszcza to i tak jakos ladnie to wyglada

a jakie Ty masz odcienie?
też bym chciała na całą twarz
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 13:07   #1722
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nigdy Meteorytów (poza Mythic) nie odważyłabym się nałożyć na całą twarz Jednak zbyt intensywnie błyszczą (jak na mój gust) żeby naturalnie wyglądały na czole, nosie czy brodzie. Tylko policzki zaszczycam kontaktem z nimi
heh a wlasnie ja nie widze zadnego blyszczenia ciapie na cala buzke i nic nie widzie i tak i tak moj tz tez slepy a on takie rzeczy wylapuje od razu niby

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja wszystkie wale calosciowo i Mythic, i BC, i GT i pastele tez testowalam na calej paszczy tylko typowe rozswietlacze pokroju szachownic czy PI stosuje miejscowo
dokladnie!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Abar, to kosmetyk rozświetlający, więc nie należy nakładać go tam, gdzie pory są rozszerzone, bo to podkreśli. Ja meteoryty (Winter Radiance i Emilio Pucci - mam małe próbki) nakładam jak rozświetlacz - na policzki, kości policzkowe, brodę.
i jak ci sie podobaja winterki?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:14   #1723
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja tez mam tylko odsypkę WR i efekt jest cudny,tylko nie na mojej twarzy(
strasznie mi podkreslają pory-tzn. najbardziej to widać w świetle dziennym, gdy spojrzę np. wieczorem w sztucznym świetle to jest super,ale z bliska to już zdecydowanie gorzej
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:17   #1724
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Guerlain-kolorówka

śniło mi się, ze dostałam pluie de nacres
co ten wizaż robi z ludzi.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:34   #1725
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i jak ci sie podobaja winterki?
Mam po jednej kuleczce z każdego odcienia, więc ciężko się nabiera i myślę, że efekt byłby lepszy gdyby się nakładało ten pył z opakowania Ma duuużo brokatu i to dość spore cząsteczki, efekt nie jest powalający, nie widzę żadnego zmrożenia ani nic, ale sama świadomość, że używa się Meteorytów, sprawia, że wydaje mi się iż wyglądam o wiele lepiej
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:39   #1726
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

mialam kiedys Beige Chic ale jakos tak nie podobal mi sie efekt, teraz mam prasowane Mythic.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:01   #1727
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mam po jednej kuleczce z każdego odcienia, więc ciężko się nabiera i myślę, że efekt byłby lepszy gdyby się nakładało ten pył z opakowania Ma duuużo brokatu i to dość spore cząsteczki, efekt nie jest powalający, nie widzę żadnego zmrożenia ani nic, ale sama świadomość, że używa się Meteorytów, sprawia, że wydaje mi się iż wyglądam o wiele lepiej

heh to chyba mam podobnie z tymi bezowymi niby nic nie widac, ale jak mam swiadomosc, ze mam te wymarzone meteorytki to od razu mi lepiej ja bym sobie sprawila winterki na zime wlasnie jak zbledne dosc sporo mysle w sumie nad nimi a nad mythic

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja tez mam tylko odsypkę WR i efekt jest cudny,tylko nie na mojej twarzy(
strasznie mi podkreslają pory-tzn. najbardziej to widać w świetle dziennym, gdy spojrzę np. wieczorem w sztucznym świetle to jest super,ale z bliska to już zdecydowanie gorzej
heh wlasnie u mnie poki co nie podkreslaja porow, ale ja moze tylko udaje, ze tego nie widzie bo wiadomo, milosc jest slepa a ja zawsze chcialam miec te meteorytki
ale twoj opis mnie kusi zeby je nabyc z tymi porami moze przezyje a jak nie to pojda w swiat
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:00   #1728
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

jeżeli chodzi o pory-to ja jestem na tym pkt.przeczulona)ale mimo wszystko trochę gorzej wyglądają po meteorkach

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mialam kiedys Beige Chic ale jakos tak nie podobal mi sie efekt, teraz mam prasowane Mythic.
ja sama mam na nie chęć
w sumie nie wiem po co, ale właśnie o sam fakt posiadania ich
ja jeszcze muszę pomarudzić--co one u Ciebie właściwie robią?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:54   #1729
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja znowu z pytaniem ... poniewaz ciagle szukam pasujacej mi bazy pod cienie trafilam na cos takiego... i ciekawa jestem jak sie sprawuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baza.jpg (30,0 KB, 29 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 12:29   #1730
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Hej dziewczyny, tak jak obiecałam próbowałam zrobić dziś porównanie motyli i tych nowych prasowanych meteorków ale o ile w przypadku motyli da się uchwycić efekt na skórze to prasowańca w ogóle nie widać to znaczy na twarzy efekt jest bardzo ładny i widoczny ale na ręku puder tak się ładnie wtapia w skórę że aparat tego nie uchwyci. Nakładałam grubą warstwę ale i tak nie widać. Moim zdaniem one są jak połączenie Mythic z Beige Chic, rozświetlenie podobne jak w Mythicach a kolor bardziej beżowy, zbliżony do Beige Chic (mam nadzieję, że nie zamotałam). Nie mają tylko tak dużo brokatu jak beżowe, raczej malusieńkie drobinki którę się pięknie wtapiają w skórę.
Jestem bardzo zadowolona, chyba nie tylko ja bo te meteoryty szybko schodzą ze sklepów, jak kupowałam to była ostatnia sztuka, w innej perfumerii już w ogóle nie było.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:33   #1731
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja znowu z pytaniem ... poniewaz ciagle szukam pasujacej mi bazy pod cienie trafilam na cos takiego... i ciekawa jestem jak sie sprawuje...
Też jestem ciekawa
Już nawet byłam bliska kupna, ale stwierdziłam, że może jeszcze poczekam.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:56   #1732
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja Beige Chic aplikuję na całą twarz - nie podkreslają rozszerzonych porów, nie błyszczą się jak bombka - dają taki efekt pieknej cery i tak jak napisała Ranka - nawet jak zaczynam się błyszczeć w strefie T to jakoś tak ładnie, estetycznie
I jak tu się nie zakochać...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
szykujesz sie na kupno? ja nie wiem czy sie nie skusze na mythic i WR ale u mnie nawet po 03 efekt malo widoczny musze w koncu spr je w sloncu
Bardzo mnie ciekawia te motyle-kulki. Tylko one sa chyba trudno dostępne, ale poszukam. Zobacze tez jak cenowo - jesli ponad dwie stówki to musze poczekać do przyszłgo miesiąca
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak jak obiecałam próbowałam zrobić dziś porównanie motyli i tych nowych prasowanych meteorków ale o ile w przypadku motyli da się uchwycić efekt na skórze to prasowańca w ogóle nie widać to znaczy na twarzy efekt jest bardzo ładny i widoczny ale na ręku puder tak się ładnie wtapia w skórę że aparat tego nie uchwyci. Nakładałam grubą warstwę ale i tak nie widać. Moim zdaniem one są jak połączenie Mythic z Beige Chic, rozświetlenie podobne jak w Mythicach a kolor bardziej beżowy, zbliżony do Beige Chic (mam nadzieję, że nie zamotałam). Nie mają tylko tak dużo brokatu jak beżowe, raczej malusieńkie drobinki którę się pięknie wtapiają w skórę.
Jestem bardzo zadowolona, chyba nie tylko ja bo te meteoryty szybko schodzą ze sklepów, jak kupowałam to była ostatnia sztuka, w innej perfumerii już w ogóle nie było.
o matko czy masz na myśli tę limitowankę letnią (fotka). Jesli tak to nie czekam na vipowskie dni (bo jakos tego smsa nie przesyłają) tylko ide do Sephory (mam kupon na 10% zniżki - to juz coś ). Śnię o nich...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guerlain-meteorites.jpg (35,2 KB, 25 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:00   #1733
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

A po ile jest ten prasowaniec w perfumerii??
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:19   #1734
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja Beige Chic aplikuję na całą twarz - nie podkreslają rozszerzonych porów, nie błyszczą się jak bombka - dają taki efekt pieknej cery i tak jak napisała Ranka - nawet jak zaczynam się błyszczeć w strefie T to jakoś tak ładnie, estetycznie
I jak tu się nie zakochać...

Bardzo mnie ciekawia te motyle-kulki. Tylko one sa chyba trudno dostępne, ale poszukam. Zobacze tez jak cenowo - jesli ponad dwie stówki to musze poczekać do przyszłgo miesiąca

o matko czy masz na myśli tę limitowankę letnią (fotka). Jesli tak to nie czekam na vipowskie dni (bo jakos tego smsa nie przesyłają) tylko ide do Sephory (mam kupon na 10% zniżki - to juz coś ). Śnię o nich...
ja serio serio po bezowych narazie nic nie widze na all widzialam motyle no ale wlasnie za ponad 200zl. Jezeli sie jeszcze skusze na jakies to pewnie na mythic i Winterki wolalabym poczekac z zakupami do zimy ale wiadomo, ze jak kusza to ciezko wytrzymac

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o pory-to ja jestem na tym pkt.przeczulona)ale mimo wszystko trochę gorzej wyglądają po meteorkach
ja tez mam z nimi problem, o wiele ladniej wygladam jak nie mam podkladu bo jednak on troche je podkresla a zadne cuda co to zmniejszaja pory u mnei nie dzialaja niestety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:23   #1735
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o matko czy masz na myśli tę limitowankę letnią (fotka). Jesli tak to nie czekam na vipowskie dni (bo jakos tego smsa nie przesyłają) tylko ide do Sephory (mam kupon na 10% zniżki - to juz coś ). Śnię o nich...
Tak, te Z tego co wiem ta seria Guerlain jest dostępna tylko w Sephorze. Też chciałam poczekać na te dni VIP ale ponieważ to nie jest pewna sprawa wolałam kupić teraz, później mogłoby ich nie być

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A po ile jest ten prasowaniec w perfumerii??
259zł A klasyczne wersje to już są po 225zł.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:33   #1736
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
259zł A klasyczne wersje to już są po 225zł.
hmm, to pewnie poczekam na jakąś okazję
Ostatnio na merlinie dorwałam prasowańca klasycznego 02 za 139 zł
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:08   #1737
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
hmm, to pewnie poczekam na jakąś okazję
Ostatnio na merlinie dorwałam prasowańca klasycznego 02 za 139 zł
Mi z klasycznych na szczęście żaden nie przypadł do gustu (portfel odetchnął) ale tej limitowanej wersji nie mogłam się oprzeć Ma dokładnie taki kolor jaki chciałam, coś pośredniego między Mythic a Beige i z minimalnymi drobinkami.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:10   #1738
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A po ile jest ten prasowaniec w perfumerii??
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
259zł A klasyczne wersje to już są po 225zł.
dokładnie tyle 259 pln
ale w Sephorze, Douglasie te klasyczne prasowańce też są po 259 pln, przynajmniej ja tak widziałam. Chyba że mówisz o necie, to pewnie sa niższe ceny
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ostatnio na merlinie dorwałam prasowańca klasycznego 02 za 139 zł
tak to była super cena, tylko że 1 odcień - własnie #2
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Tak, te Z tego co wiem ta seria Guerlain jest dostępna tylko w Sephorze. Też chciałam poczekać na te dni VIP ale ponieważ to nie jest pewna sprawa wolałam kupić teraz, później mogłoby ich nie być
Ruszam niedługo na zakupy bo boję się, że ich potem nie bedzie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja serio serio po bezowych narazie nic nie widze na all widzialam motyle no ale wlasnie za ponad 200zl. Jezeli sie jeszcze skusze na jakies to pewnie na mythic i Winterki wolalabym poczekac z zakupami do zimy ale wiadomo, ze jak kusza to ciezko wytrzymac
W takim razie motylki poczekaja do przyszłego m-ca
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:34   #1739
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie tyle 259 pln
ale w Sephorze, Douglasie te klasyczne prasowańce też są po 259 pln, przynajmniej ja tak widziałam. Chyba że mówisz o necie, to pewnie sa niższe ceny

tak to była super cena, tylko że 1 odcień - własnie #2

Ruszam niedługo na zakupy bo boję się, że ich potem nie bedzie

W takim razie motylki poczekaja do przyszłego m-ca

Milko dostałas moje pw?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:39   #1740
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie tyle 259 pln
ale w Sephorze, Douglasie te klasyczne prasowańce też są po 259 pln, przynajmniej ja tak widziałam. Chyba że mówisz o necie, to pewnie sa niższe ceny
To możliwe, że Guerlain też podwyższyło swoje ceny, bo jakiś czas temu jak zainteresowałam się prasowańcami to były po 225zł. Ehhh w końcu Polska to taki bogaty kraj
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.