egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 21:06   #3451
tola0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej... mi tez poszlo strasznie ja zrobilam tak
peeling drobnoziarnisty
serum antycellulitowe
masaz na kremie omijajac oklepywanie i rozcuierania
potem bloto i folie przezroczysta tylko kurde GLUPIA uzylam koca elektrycznego ale gdzies na forum czytalam ze niby mozna ale cos mi sie nie chce wierzyc jak myslicie??
tola0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:12   #3452
Rerni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
No i jak dziewczyny wasze wyniki z II częsci. Ja jestem szczęśliwa bo mam 19/20 pkt tylko sie nie moge doczekac z I częsci. Ale twardo czekam
ja też mam 19/20 pytanie 61 wachałam się między tymi sądami i zaznaczyłam administracyjny
Rerni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:16   #3453
ewelinakal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

najsuteczniejszą metodą jest laser, ale laser nie zalicza sie do depilacji tylko do epilacji a w pytaniu było wyraźnie zaznaczone "metoda depilacji"
ewelinakal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:17   #3454
stylizacja2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A ja wam powiem dziewczyny, że skoro większość napisała źle, ( zakładając że gruboziarnisty był zły) to nie mogą chyba nas oblać!!!! Bo wyszło by na to że 30% osób by zdało a reszta to głąby? Może naciągną nam te prace i zaliczą!!!!!Poczytajcie co pisali w zeszłym roku na forum, wszyscy byli zadowoleni. Dziś przegladałam kosmetyke stosowaną i tam nie ma nic o tych wenektazjach, a na tym podręczniku mamy się opierać tak?
stylizacja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:35   #3455
julia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

nie robi się demakijażu nóg bo na nogach nie nosisz makijażu, robi się za to oczyszczanie skory nóg, np mleczkiem.
julia_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:47   #3456
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

JA jestem za aby unieważnili ten egzamin praktyczny i żeby podchodzić jeszcze raz chociażby i jutro! Nie mam zamiaru rok czekać :[

pozatym dziwne,bo jeśli będa twardo trzymać się klucza przy ocenie to faktycznie może mała część jedynie zdać a to powinno im dać do myślenia
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:01   #3457
AnnaMotyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej! czy chociaż jest jedna osoba zadowolona z napisania swojej pracy? Zobaczcie, nawet jak się pytacie swoich nauczycielek co by użyły i jak wykonały zabieg to są też różne odpowiedzi i pomysły co do wykonania zabiegu. Zobaczycie nie będzie tak źle jak piszecie, trochę wiary w siebie dziewczyny.
AnnaMotyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:34   #3458
jola197311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez monisia3000 Pokaż wiadomość
Widze dziewczyny,ze macie problem.Jesli chodzi o kartki dodatkowe od komisji,to trzeba bylo sie zglosic i komisja musila dac kartki,na ktorych musialyscie przykleic naklejke z peselem oraz trzeba bylo numerowac str,i chcac nie chcac komisja musiala wam dac kartki!!!!!
U nas było dokładnie tak samo, dawali kartki jak tylko któraś chciała.
jola197311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:35   #3459
sansik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

uważam że co szkoła to inne zasady to trochę nie sprawiedliwe. każdy powinien zdawać na tych samych zasadach czyli albo wszyscy mogą dostać kartki albo nikt. z jakiej racji ma to kogoś dyskwalifikować bo komuś nie chciało sie zabrać ze sobą parunastu arkuszy czystych kartek- jak dla mnie paranoja i powinni co niedostali możliwości dokończenia pracy odwoływać sie az do skutku a jak nie da rady to inny sposób - tv zawsze jest takimi aferami zainteresowana jak maja tam w cke burdel to niech sobie go posprzątają
sansik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:36   #3460
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez lenah82 Pokaż wiadomość
a nam Pani dyrektor dwa tygodnie przed egzaminem mowila o tych nieszczesnych kartkach... powiedziala zebysmy pisałay prace tak aby zmiescic sie na 7 stronach poniewaz komisja moze nie wziac pod uwage kartek dodatkowych...paranoja... .dlatego dziubdziałysmy byle zmiescic sie na tych 7
Co ty laska za głupoty opowiadasz ?? jak komisja może nie wziazc pod uwagę kolejnych kartek ?<lol2> u nas w szkole normalnie dawali i jakoś to nie był problem a skoro dawali to chyba nie bez powodu nie uważasz ?? śmieszne jest normalnie to co napisałaś ja np napisałam na 14 stron jak bym miała mieć tylko 7 to nawet polowa by mi się nie zmieściła na tym co bym miała do napisania poza tym tu nie chodzi oto ile masz kartek tylko czy dobrze opisałaś zabieg a to ze ty napisałaś ze komisja może nie wziazc pod uwagę kartek dodatkowych to fajna głupota serio...w innych szkołach rzeczywiście nie dawali kartek dodatkowych i dziewczyny musiały się zmieścić w tych 7 ale to nie znaczy ze nie biorą pod uwagę jak jest więcej śmieszne.Ta babka co ci to mówiła to musi mieć nie równo pod sufitem chyba ze takie kity wam gada.Zal mi tych dziewczyn co nie dostały kartek to jest jakieś chore ze nie mogły dostać współczuje wam dziewczyny

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-06-24 o 22:45
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 05:31   #3461
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
Co ty laska za głupoty opowiadasz ?? jak komisja może nie wziazc pod uwagę kolejnych kartek ?<lol2> u nas w szkole normalnie dawali i jakoś to nie był problem a skoro dawali to chyba nie bez powodu nie uważasz ?? śmieszne jest normalnie to co napisałaś ja np napisałam na 14 stron jak bym miała mieć tylko 7 to nawet polowa by mi się nie zmieściła na tym co bym miała do napisania poza tym tu nie chodzi oto ile masz kartek tylko czy dobrze opisałaś zabieg a to ze ty napisałaś ze komisja może nie wziazc pod uwagę kartek dodatkowych to fajna głupota serio...w innych szkołach rzeczywiście nie dawali kartek dodatkowych i dziewczyny musiały się zmieścić w tych 7 ale to nie znaczy ze nie biorą pod uwagę jak jest więcej śmieszne.Ta babka co ci to mówiła to musi mieć nie równo pod sufitem chyba ze takie kity wam gada.Zal mi tych dziewczyn co nie dostały kartek to jest jakieś chore ze nie mogły dostać współczuje wam dziewczyny

14 stron?! taki dlugi mialas zabieg czy takie szczegoly opisywalas? spokojnie moglo sie zmiescic na tych 7 ktore byly w arkuszu..
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 07:02   #3462
karolinka_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Aj dziewczyny ja juz mam w dupie , wiadomo ze jest mi przykro ze nie zdałam ale na tym życie sie nie konczy...

widocznie powiennam sie jednak douczyc jeszcze..

A nam babka powiedziała ze dlatego oni tak długo to sprawdzaja bo nasze prace musza przejs przez minimum piec rak po całej polsce i dopiero oni jak widza jaki jest poziom napisania układaja klucz , pod nas bo im tez zależy na zdawalnosci ..
Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

ja wogole źle napisałam:
oczyszczenie z brudu, i potu mleczkem
tonizacja,
peeling drobnoziarnisty dlatego ( ze nam babka mowiełą ze grubo ziarnisty jest zazwyczaj używany tylko do stóp)
masaż na serum dla lepszego wchłoniecia( normalnie użyła bym kawitacji)
nałożenie kremu ( normalnie użyła bym maski antycellulitowej)
zawiniecie w folie na 30 min
relaksacyjna muzyka
i nieszczesny koc elektryczny, jestem tak wkurzona bo w brudnopisie napisałam polarowy ale tak kombinowałam ze wykombinowałam i zmieniłam na elektryczny
nadmiar usunełam recznikiem jednorazowym i
dałam krem odżywczy.

skłądników mało wymieniłam..

jednym słowem leże i kwicze..((

Edytowane przez karolinka_1985
Czas edycji: 2010-06-25 o 07:04
karolinka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:27   #3463
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez karolinka_1985 Pokaż wiadomość

A nam babka powiedziała ze dlatego oni tak długo to sprawdzaja bo nasze prace musza przejs przez minimum piec rak po całej polsce i dopiero oni jak widza jaki jest poziom napisania układaja klucz , pod nas bo im tez zależy na zdawalnosci ..
Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

((
Zgadza sie
Oni sprawdzaja w calej Polsce a dopiero klucz ukladaja.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:42   #3464
Nitka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
14 stron?! taki dlugi mialas zabieg czy takie szczegoly opisywalas? spokojnie moglo sie zmiescic na tych 7 ktore byly w arkuszu..
to zalezy tez od tego jak kto pisze. ja np napisalam na 10 ale tylko i wylacznie dlatego ze staralam sie pisac czytelnie. gdybym pisala normalnie czyli bazgrala tak ze sama sie nie moge rozczytac to te 7 stron byloby wystarczajace
__________________
jestem absolutnie doskonała w swoich niedoskonałościach
Nitka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:43   #3465
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Zgadza sie
Oni sprawdzaja w calej Polsce a dopiero klucz ukladaja.
ja mam już dość tego tak nie zostawie jedni mogli pisać wyraźnie estetycznie, inni kratka pod kratką ( ujemne punkty za estetyke podobno), a inni nie mogli dokończyć bo zabrakło kartek!!!!!!! TO MA BYĆ EGZAMIN PAŃSTWOWY!! KATASTROFA
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:16   #3466
Aszagne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny, znowu dochodzą na CKE kierunki wraz z odpowiedziami.
http://www.cke.edu.pl/index.php?opti...929&Itemid=311
Aszagne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:19   #3467
lenah82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
Co ty laska za głupoty opowiadasz ?? jak komisja może nie wziazc pod uwagę kolejnych kartek ?<lol2> u nas w szkole normalnie dawali i jakoś to nie był problem a skoro dawali to chyba nie bez powodu nie uważasz ?? śmieszne jest normalnie to co napisałaś ja np napisałam na 14 stron jak bym miała mieć tylko 7 to nawet polowa by mi się nie zmieściła na tym co bym miała do napisania poza tym tu nie chodzi oto ile masz kartek tylko czy dobrze opisałaś zabieg a to ze ty napisałaś ze komisja może nie wziazc pod uwagę kartek dodatkowych to fajna głupota serio...w innych szkołach rzeczywiście nie dawali kartek dodatkowych i dziewczyny musiały się zmieścić w tych 7 ale to nie znaczy ze nie biorą pod uwagę jak jest więcej śmieszne.Ta babka co ci to mówiła to musi mieć nie równo pod sufitem chyba ze takie kity wam gada.Zal mi tych dziewczyn co nie dostały kartek to jest jakieś chore ze nie mogły dostać współczuje wam dziewczyny

Kobieto nie oburzaj sie tak, powtarzam słowa dyrektorki a ile w tym prawdy nie wiem, w kazdym razie zadzialao to na nas mocno i udalo nam sie zmiescic na 7 stronach tyle :P
lenah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:22   #3468
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U mnie również mówiono, że reszty kartek sprawdzający może nie wziąść pod uwage.
Nie dostałysmy dodatkowych kartek. Pilnujący nas powiedzieli, że nie dadzą kartek bo co roku są jakieś problemy czy coś ;/
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:42   #3469
violka_87
Raczkowanie
 
Avatar violka_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mała Polska;)
Wiadomości: 86
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Laski poprostu nasze państwo jest biedne i musiało ograniczyć ilość kartek żeby na wybory starczulo a tu jeszcze druga tura i co oni zrobią będziemy glosować na papierze toaletowym

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

A tak na powage to każda co nie dostała kartek powinna to zgłosić i walczyć o swoje prawa, ja naszczęście mogłam brac dodatkowe kartki bez ograniczeń ale starałam się zmieścić w tym co bylo żeby przypadkiem ta dodatkowa gdzieś nie zaginela
violka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:00   #3470
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez violka_87 Pokaż wiadomość
Laski poprostu nasze państwo jest biedne i musiało ograniczyć ilość kartek żeby na wybory starczulo a tu jeszcze druga tura i co oni zrobią będziemy glosować na papierze toaletowym

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

A tak na powage to każda co nie dostała kartek powinna to zgłosić i walczyć o swoje prawa, ja naszczęście mogłam brac dodatkowe kartki bez ograniczeń ale starałam się zmieścić w tym co bylo żeby przypadkiem ta dodatkowa gdzieś nie zaginela
Jak Ci poszedł praktyczny?
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:03   #3471
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez justyna19840 Pokaż wiadomość
ja mam już dość tego tak nie zostawie jedni mogli pisać wyraźnie estetycznie, inni kratka pod kratką ( ujemne punkty za estetyke podobno), a inni nie mogli dokończyć bo zabrakło kartek!!!!!!! TO MA BYĆ EGZAMIN PAŃSTWOWY!! KATASTROFA
Jeśli się pisze kratka pod kratką to odejmuja punkty za estetykę?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:06   #3472
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Jeśli się pisze kratka pod kratką to odejmuja punkty za estetykę?
Tego tak na prawdę nie wie nikt. Zależy co dla kogo jest estetyczne i w czyje ręce trafi Twoja praca.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:30   #3473
natusia1908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Marzencia88 Pokaż wiadomość
Co ty laska za głupoty opowiadasz ?? jak komisja może nie wziazc pod uwagę kolejnych kartek ?<lol2> u nas w szkole normalnie dawali i jakoś to nie był problem a skoro dawali to chyba nie bez powodu nie uważasz ?? śmieszne jest normalnie to co napisałaś ja np napisałam na 14 stron jak bym miała mieć tylko 7 to nawet polowa by mi się nie zmieściła na tym co bym miała do napisania poza tym tu nie chodzi oto ile masz kartek tylko czy dobrze opisałaś zabieg a to ze ty napisałaś ze komisja może nie wziazc pod uwagę kartek dodatkowych to fajna głupota serio...w innych szkołach rzeczywiście nie dawali kartek dodatkowych i dziewczyny musiały się zmieścić w tych 7 ale to nie znaczy ze nie biorą pod uwagę jak jest więcej śmieszne.Ta babka co ci to mówiła to musi mieć nie równo pod sufitem chyba ze takie kity wam gada.Zal mi tych dziewczyn co nie dostały kartek to jest jakieś chore ze nie mogły dostać współczuje wam dziewczyny

podziwiam Cię, nie wiem jak można napisać taki projekt na 14 stron , co innego z oczyszczania lub z zabiegu na ciało.
Dlatego wprowadzono 7 kartek żeby nie pisać takich esejów.

A z drugiej strony , to niesprawiadliwe że w jednych szkołach dawali kartki, pozwalali mieć napoje i korzystać z kalkulatorów............
Jeśli zawalę egzamin to napewno będę się odwoływać .........
natusia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:36   #3474
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dużo ludzi tak mówi, a to, że okno waliło bo był przeciąg i nie mogli się skupić, a to co innego.

Ale w sumie.. trzeba też pomyśleć o innych zdających. Jeżeli się nie zdało z braku wiedzy bądź po prostu niefartu to po co kopać w du** innych odwołując się, bo jeżeli stwierdzą, że komisja naruszyła zasady wtedy egzamin będzie odwołany i wszyscy będą musieli pisać go po raz drugi.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:41   #3475
Aszagne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U nas powiedzieli ze w naszym zawodzie nie mozna uzwac kalkulatorów. Kartek nie bylo, a picie bylo. Przeicag tez byl, ale okna pozamykali państwo z komisji. :P
Aszagne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:42   #3476
natusia1908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Dużo ludzi tak mówi, a to, że okno waliło bo był przeciąg i nie mogli się skupić, a to co innego.

Ale w sumie.. trzeba też pomyśleć o innych zdających. Jeżeli się nie zdało z braku wiedzy bądź po prostu niefartu to po co kopać w du** innych odwołując się, bo jeżeli stwierdzą, że komisja naruszyła zasady wtedy egzamin będzie odwołany i wszyscy będą musieli pisać go po raz drugi.

zgadzam się z Tobą, ja akurat na brak wiedzy nie narzekam, otrzymałam maksymalną ilość punktów z testu.
Ale sama wiesz, że jeśli musisz ograniczyć się w pewnej liczbie stron to czasem jakąś informaję pominiesz,
natusia1908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:51   #3477
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Owszem, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić jak te wasze projekty wyglądały skoro nie mogłyście zmieścić się na 7 stronach.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:58   #3478
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U mnie nie można było mieć kalkulatorów, katek nie dawali.
Picia swojego nie można było wnieść. Przed wejściem na egzamin można było kupić ich wodę...
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:14   #3479
Dolores130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Aszagne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znowu dochodzą na CKE kierunki wraz z odpowiedziami.
http://www.cke.edu.pl/index.php?opti...929&Itemid=311
Nas jeszcze nie ma...
Dolores130 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:15   #3480
violka_87
Raczkowanie
 
Avatar violka_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mała Polska;)
Wiadomości: 86
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez rozowaagus8888 Pokaż wiadomość
Jak Ci poszedł praktyczny?
Jak wyszłam z sali byłam nawet zadowolona ze o niczym nie zapomniałam ale po wejściu na to forum masakra i oczywiscie peeling grubo ziarnisty intensywny masaż ...itp i oczywiście nikt nie wiedział co to wenaktazje chociaż odrazu mi się skojazyło z naczynkami napisalam peeling drobnoziarnisty a potem zmieniłam na grubo testy 2 część 17/20 a 1 część dalej czekam na nasze kochane cke
violka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.