Metamorfoza Werki na studia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 14:37   #151
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Przeczytałam cały watek.. uf..
Moim zdaniem najlepiej by Ci było w rudych, dluzszych włosach pofalowanych z grzywką.. Ja sama kiedys tutaj poprosilam o poradę i dziewczyny mi powiedzialy ze grzywka by mi sie przydala bo mam wysokie czolo (fakt), mnie sie nie bardzo podobal pomysl z grzywka tylko z tego wzgledu ze mi wlosy rosna do góry i nie mogą mi opasc na czolo, wiec grzywka by mi sterczała :/ Pomimo tego, zdecydowalam sie na zmianę. Od 20 lat zylam bez grzywki.. wiec poszlam do fryzjera, zaplcilam 5 zł i wyszłam MEGA ZADOWOLONA Od dzis bez zaczesanej grzywki ani rusz (ja mam prostą do brwii), chociaz dalej nie bardzo chce mi opadac na czolo :/ Ale sposob mam ze myje wlosy wieczorem a potem spie w opasce :P rano mam przyplaskana grzywke i jest cud miód i orzeszki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:40   #152
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dziękuję, ale pozostane przy swojej opcji, bo teraz się z grzywą mocno męczę. Euphoriall ma rację - wy nie jesteście stylistkami.
To zaproponujcie mi coś co pokreśli kobiecość, co będzie szalone i pokaże artystyczną fryzurę - jestem odważna i mogę wyjść nawet w największym odpale na ulicę. Chcę by pokazać że ja jestem artysta.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:43   #153
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Po pierwsze: grzywka do linii brwi nie może zepsuć wzroku, mój ojciec jest okulistą, kiedy się go zapytałam, wyśmiał to.
Po drugie: nie widziałam, żeby ktoś przerobił Ciebie z fryzurą Rihanny.
Po trzecie: dziwi mnie, że nie podoba Ci się jej żadna fryzura, nawet te bez grzywki. To jest uprzedzenie do osoby, sama sobie coś wmawiasz i nie dostrzegasz podobieństw.
Po czwarte: Ta znienawidzona Rihanna to wzór nie tylko dla wielu nastolatek, ale i dla innych gwiazd-a to mówi samo za siebie, ona nie boi się radykalnych zmian i jest po prostu stuprocentową kobietą. Ja to przyznaję, chociaż na co dzień słucham raczej ciężkiego rocka ;]
Po piąte: Tak odchodząc od samej fryzury: każdy nasz pomysł wydaje Ci się beznadziejny. Co więcej, sama już zaplanowałaś cały proces metamorfozy, jesteś uparta i pewna swojego zdania. Jesteśmy w takim razie niepotrzebne, nie wiem, po co powstał ten wątek. Każda naprawdę dobra rada, zaczynając od fryzury, a kończąc na dodatkach, których o zgrozo nawet nie zamierzasz brać pod uwagę, zupełnie do Ciebie nie trafia.
Po szóste: Już nieważne, że wybrałaś dla siebie coś, co zupełnie Ci nie pasuje, nie bierzesz pod uwagę zdania osób, które się trochę znają, mają wyobraźnię, dobry gust i wyczucie. A to odkrywanie czoła, pomysł z falami i rudym kolorem, to kompletna klapa. Mam nadzieję, że jednak będziesz czuła się szcześliwsza
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:50   #154
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Myślę, że teraz już będzie spokojniej bo Weronika napisała dużo o sobie. Lubi konkretny styl tylko chce go podrasować i dopasować do siebie to chyba nie jest trudne do zrozumienia.
Swoją drogą ciekawa jest ta popularność tego wątku hehe
Wiem że dziewczyny chcą dobrze ale przedobrzyć też nie można prawda? Nic na siłę Weronika stara się odpowiadać na każdą propozycję ale ile razy można pisać to samo.
Mi się wydaje że jest tu i tak tyle różnych propozycji że coś dla siebie znajdzie.


pani-jesień dla mnie jeżeli pewien motyw przewija się któryś z kolei raz to jest to już wpieranie.



__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:51   #155
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

ok lubisz styl indyjski ,a to duze kolczyki ,bransoletki,długie spodnice i mnóstwo kolorów
Ew waskie spodnie i kolorowe zwiewne tuniki do tego

Delikatna zmiana bylo noszenie chociaz bizuterii na poczatek albo wskocz w spodnice
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:51   #156
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

No dobra.... róbcie mnie na barbie, jak tak sobie chcecie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:53   #157
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
No dobra.... róbcie mnie na barbie, jak tak sobie chcecie
Duże kolczyki, wąskie spodnie czy zwiewne spódnice nie zrobią z Ciebie Barbie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 14:55   #158
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
No dobra.... róbcie mnie na barbie, jak tak sobie chcecie

Mam wrażenie, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...
wantet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:57   #159
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

"jak tak sobie chcecie" - to Ty chciałaś metamorfozy. Nikt z ciebie Barbi nie chce zrobić.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:59   #160
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Nie, nie mam takowego. Róbcie ze mnie co chcecie... tak jak wam się podoba. Nie dyskutuję, kończę, możecie ze mnie zrobić co kolwiek chcecie. P.S. da mi ktoś link do wątku Ilony?
Jestem okropnym, wstrętnym kretem, z hełmofonem z trupią twarzą, o oślim temperamencie. Zróbcie ze mną to co chcecie.

Dobrze, nie chodzi mi o barbie, ale róbcie to co chcecie, za mocno się uniosłam. Jestem wredną, prowincjonalną panną. Będę grzeczna i wszystkiego będę się słuchać.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 16:59 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:01   #161
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Widzisz, a nie grzmisz...
Ja słucham naprawdę ciężkiego rocka, punk rocka, byłam na koncercie Metalliki, The Police, ale wcale nie przeszkadza mi w tym noszenie spódnic, kolczyków, koralików. Już pomijając fakt, że z tą Rihanną, to odrzucasz bez mrugnięcia okiem, a założę się, że np. moich propozycji w linkach nawet nie otworzyłaś. Każde zdjęcie to była inna fryzura, ciekawe, czy odrzuciłabyś to wszystko, gdyby się wycięło twarz tej piosenkarki. Przepraszam za złośliwość.
Irytująca jest Twoja postawa roszczeniowa. A poza tym, nikt Ci nie chciał zaproponować stylu na Barbie. To, że się jest "artystyczną duszą", nie oznacza, że nie można być kobiecą. Jestem ciekawa, w jakim to kierunku pójdzie...
Fakt, to nie jest TVN Style. Ale widziałam mnóstwo metamorfoz, które były okupione niemal płaczem, a wyszły na super udane. I moim zdaniem wizażanki to prawdziwe wróżki, które z brzydkiego kaczątka potrafią zrobić księżniczkę. A podziękowałaś tylko tym, których pomysły Ci się spodobały. Jak rozumiem, cała reszta pisała sobie do ściany ?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 15:02   #162
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A i jeszcze jedno (moderatorki proszę o połączenie postów - tu nie ma edycji, więc nie mam jak to zrobić) sloniontko miało o mnie rację.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:05   #163
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
No dobra.... róbcie mnie na barbie, jak tak sobie chcecie
Weroniko, przebrnelam przez caly watek ( a bylo ciezko). Wnioskuje z Twoich wypowiedzi, ze tak naprawde nie chcesz metamorfozy tylko liczylas na pochwaly i slowa uznania, ze tak naprawde nic nie musisz w sobie zmieniac itd. A szkoda bo uwazam, że nie zaszkodziloby ci choc pare zmian w wygladzie.
Porady z mojej strony dla ciebie:
1. radzilabym ci zapuscic wlosy i nadac im jakis sloneczny odcien blondu, ewentualnie jakis fajny brazik ( moze kasztanowy?) to nie bedzie duza zmiana a jednak efekt bedzie ( chodzi o ten braz) ( koszt 15 zl - przy pomocy np. siostry)
2. koniecznie wyreguluj brwi i zrob henne ( koszt 10 zl- kosmetyczka)
3. pokombinuj z makijazem. Jako artystka nie powinnas miec z tym najmniejszych problemow ( puder, kredka, roz, blyszczyk, tusz do rzes, dwukolorowe cienie- ok 50 zł lacznie)
4. Dodaj jakies dodatki do rzeczy ktore juz nosisz ( kolczyki, bransoletki)
Sprobuj!
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:06   #164
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie, poprostu się poddaję, róbcie ze mnie cokolwiek chcecie.... na Rihannę, na wszystko cokowiek wam się podoba. Nie mówiłam do ściany, mam serdecznie dość tej kłótni o nic.... ja was mocno przepraszam. Mogę dla was zostać kimkolwiek chciecie. Przepraszam jeszcze raz i zacznijmy spokojnie wszystko od nowa.
Nie potrzebnie się kłóciłam, mam ośli charakter... przepraszam, jesteście cudowne, dziękuję za wszystko (czasem kubeł zimnej wody jest mi potrzebny).
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:07   #165
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, nie mam takowego. Róbcie ze mnie co chcecie... tak jak wam się podoba. Nie dyskutuję, kończę, możecie ze mnie zrobić co kolwiek chcecie. P.S. da mi ktoś link do wątku Ilony?
Jestem okropnym, wstrętnym kretem, z hełmofonem z trupią twarzą, o oślim temperamencie. Zróbcie ze mną to co chcecie.
mam nadzieje,ze sie nie obrazi
Dyskusje byly tam podobne ,Ilona tez przechodzila bunt,a teraz ciagle produkuje z powodzeniem nowe watki na MM
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232723
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:08   #166
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, poprostu się poddaję, róbcie ze mnie cokolwiek chcecie.... na Rihannę, na wszystko cokowiek wam się podoba. Nie mówiłam do ściany, mam serdecznie dość tej kłótni o nic.... ja was mocno przepraszam. Mogę dla was zostać kimkolwiek chciecie. Przepraszam jeszcze raz i zacznijmy spokojnie wszystko od nowa.
Nie potrzebnie się kłóciłam, mam ośli charakter... przepraszam, jesteście cudowne, dziękuję za wszystko (czasem kubeł zimnej wody jest mi potrzebny).
Wcześniej pisałaś, że kochasz siebie i jesteś piekna kobieta a teraz? Co się dzieje?
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:09   #167
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dziewczyno Ty masz chyba problem nie tylko ze swoim wyglądem.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:09   #168
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weroniko, wspaniale, że masz własne zdanie, całkowicie poddać też się nie można. Chodzi tylko i wyłącznie o nastawienie. Aha, nie na Rihannę, patrz tylko na fryzury, nie na postać.
PS: Na metalowych koncertach jest mnóstwo dziewczyn w rurkach i spódniczkach ;P
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:09   #169
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dobrze, nie chodzi mi o barbie, ale róbcie to co chcecie, za mocno się uniosłam. Jestem wredną, prowincjonalną panną. Będę grzeczna i wszystkiego będę się słuchać.
czemu sie tak unosisz?

Mówisz że jesteś piękna. Jesteś. A wiesz czemu? Bo każda kobieta jest p.i.e.kn.a, nie msz na to monopolu
Rihanna, nie chcesz nia być, okej, dla mnie to śliczna kobieta, jej uroda naprawde zapiera dech i wiele bym dala żeby wyglądać jak ona.

Barbie- od dawien dawna symbol kobiecości ale masz racje z Ciebie jej nie zrobimy.
Kotku, nikt Ci nie narzuca woli, ale dziewczyny chcą pomóc, i mysle że mają racje, widze jak z brzydkich kaczątek robią śliczne księżniczki i Tobie też mogłyby pomoc, ale mysle że za bardzo wierzysz we swoją urodę. Nie zrozum mnie źle.Pracuje juz pare lat w modelingu, powinnam byc wiec przekonana o swojej wielkiej urodzie(której tak naprawde wg mnie nie ma) a mimo to mam kompleksy. Też je powinnaś mieć. Tak dobrze mówie, kompleksy są bardzo motywujące. Wiec życze Ci żebys miala je, wtedy zaczniesz prace nad soba, mam nadzieje
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 15:10   #170
a4033a
Raczkowanie
 
Avatar a4033a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 169
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Chcesz rude pofalowane bez grzywki -> załącznik.
Poprzednie dopasowanie przez dziewczyny tej fryzury do Twojej twarzy rzeczywiście wyglądało ładnie z tym drobnym szczegółem, że miałaś na nim grzywkę, której jak ciągle powtarzasz- nie chcesz. I zanim znowu zaczniesz mi wytykać, że Cię do czegoś na siłę namawiam podkreślę to, co również reszta dziewczyn od poczatku powatarza! my sugerujemy, podajemy Ci nasze pomysły. Nie krytykuj nikogo i nie miej pretensji, gdy ktoryś Ci nie pasuje..to nie dużo- podziękować, ale poprosić o jeszcze.

Mimo że sporo czasu straciłam na ślęczeniu nad fryzurami, o których dopasowanie sama sie prosiłaś
Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, ja się w niej nie widzę.... za długa grzywa... wolę już bez.
Kto mi zrobi w psp fryzurę Jennifer Aiston?
po czym usłyszałam, że moja(ale to przeciez była nie moja, a Twoja ) propozycja jest chybiona , nie udało mi się znaleźć w gronie kochanych duszyczek, które Ci pomogły(nie będę sie w to zagłębiać), zapewne przez tą moją chybioną propozycję.
Ślę serdecznego buziaka i gratuluje ogromnej pewności siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg werka rude.jpg (31,1 KB, 155 załadowań)
__________________
----------------------------------
myśl pozytywnie... życie inspiruje
----------------------------------


a4033a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:10   #171
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Nie, mam dosyć. AgaZ zamknij ten wątek i piszmy w nowym od nowa.
Tak, Mam problem psychiatryczny jak by co. Spuszczam całkowicie z tonu.

I zacznijmy to jeszcze raz od nowa.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:02 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:11   #172
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Widzisz, a nie grzmisz...
Ja słucham naprawdę ciężkiego rocka, punk rocka, byłam na koncercie Metalliki, The Police, ale wcale nie przeszkadza mi w tym noszenie spódnic, kolczyków, koralików. Już pomijając fakt, że z tą Rihanną, to odrzucasz bez mrugnięcia okiem, a założę się, że np. moich propozycji w linkach nawet nie otworzyłaś. Każde zdjęcie to była inna fryzura, ciekawe, czy odrzuciłabyś to wszystko, gdyby się wycięło twarz tej piosenkarki. Przepraszam za złośliwość.
Irytująca jest Twoja postawa roszczeniowa. A poza tym, nikt Ci nie chciał zaproponować stylu na Barbie. To, że się jest "artystyczną duszą", nie oznacza, że nie można być kobiecą. Jestem ciekawa, w jakim to kierunku pójdzie...
Fakt, to nie jest TVN Style. Ale widziałam mnóstwo metamorfoz, które były okupione niemal płaczem, a wyszły na super udane. I moim zdaniem wizażanki to prawdziwe wróżki, które z brzydkiego kaczątka potrafią zrobić księżniczkę. A podziękowałaś tylko tym, których pomysły Ci się spodobały. Jak rozumiem, cała reszta pisała sobie do ściany ?
Dokładnie- jak do ściany;/
My sie tu wysilamy, wydawało mi sie ze żadko która osoba na metamorfozach tak pilnie potrzebuje jakiś rad doyczących wizerunku jak Ty, bo u Ciebie jest co poprawiac, ale ok, uważasz siebie za piekna niech bedzie, niepotrzebnie sie wysilalam
skoro zadnej reakcji, a nawet podziekowania
Pokaż te swoje fotki jak wygladasz na codzien..z makijazem itd
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:12   #173
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, nie dlatego to robię, ale na siłę mi coś wciskacie co mi całkowicie do twarzy nie pasuje - to że fryz Rihanny jest modny nie znaczy że wszyscy muszą go nosić - Rihannizujcie inne panny ale nie mnie. Na serio, ja nie chcę być drugą Rihanną. Dziś sobie całkowicie przypatrzyłam i powiem wam to serio - chyba wy chcecie widzieć u mnie wysokie czoło - ja mam bardzo proporcjonalną twarz. Zaproponujcie mi coś innego, albo zmienię się tak jak deMitia mi proponuje, bo na pewno Rihanny nie zrobię.
A czy ktoś Ci każe być Rihanną? Otóż nie. Nie zauważyłaś, że były tu też inne fryzury????

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ja wrzasnę z miłą chęcią. Uważam że niektóre (nie mówię wszystkie) dziewczyny nie rozumieją słowa doradzać i mylą go z narzucać. Nikogo nie zmienicie na siłę! W tym wątku chodzi oto aby przedstawić swój punkt widzenia i tyle! Poza tym to co modne nie każdemu pasuje co była bardzo dobrze widoczne gdy wszystkie dziewczyny nosiły rurki!
Jak widać niektóre to rozumieją a inne nie. Weronice nie chodziło o to abyście ją zmieniały tylko o to abyście doradziły a nie zmuszały do zmian tak jak wam się podoba. Każdy ma inny gust i należy to uszanować!. Ja również zamieściłam tutaj swoją propozycję i na tym koniec. I o to tutaj chodzi! Nie wyczytałam tutaj abyście wytykały wady i ubliżały! Dziewczyna was grzecznie poprosiła o radę i wcale nie ma obowiązku się do nich stosować bo to JEJ WYBÓR. Ja nie wiem o co wam chodzi, jest tyle propozycji metamorfoz i w żadnym wątku nie widziałam takiej zajadłości!Mam nadzieję że mnie zrozumiecie.
Nie chciałam tutaj nikogo obrażać tylko trochę obniżyć temperaturę bo zrobiło się gorąco.
Nikt tutaj nikogo nie obraża. Jeśli jednak ktoś otwiera tu wątek to logiczne jest, że chyba zrobił to po to, żeby coś zmienić. Jeśli koleżanka Weronika wie lepiej jak chce wyglądać to niech zamknie temat i po sprawie.

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dobre, nie dobieracie w ten sposób. Przeczytajcie wypowiedź Heroldin (dziękuję kochana duszyczko). Podobam się sobie, chcę minimalnych zmian.. na serio nie potrzebuję wielkiej rewolty, mi potrzebna jest drobna zmiana w fryzie. Potrzeba mi czegoś, co pasuje do mojej osobowości do mojego Ego coś co do mnie pasuje. Nie będę się dobrze czuła w Rihannie - na serio.
Heroldin Skarbie co ty proponujesz, bo jak widzę jesteś tu jedną z niewielu która wie o co chodzi (euphoriall dziękuję, eLWhy dziękuję, Lemirka dzięki za pomysł na ciuszki, deMitia dziękuję za fryzurę).
Na prawde dziękuję za dobre chęci każdej z was, ale to co proponujecie nie pasuje do mojej żywej osoby. Nie przerabiajcie mnie na słodką panienkę, bo ja takową nie chcę być, chcę podkreślić swoją artystyczną osobowość. Na serio podobam się sobie - kocham samą siebie, jestem piękną kobietą i wystarczą mi drobne zmiany by było jeszcze lepiej.

W nawiasie podałam kochane dusze, które mi pomogły. Dajcie mi jeszcze z 3 propozycje ale teraz na serio - to co pasuje do mojego ego. Zapomnijmy o dyskusji. Na serio zapomnijmy, może jestem uparta, ale nie dam się zrobić w maskę.
Dajcie mi coś co pasuje do mnie do mojej duszy, do mojej buntowniczo -artystycznej duszy.
Nikt nie chce Ciebie przerabiać na słodką panienkę. Uwierz mi, że daleko Ci do słodkiej panienki.

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dobrze opiszę siebie nieco bardziej. Kocham sztukę, słucham Rammsteina i Alicia Keys, nie znoszę Brittney Spears, Kryśki Aguliery. Czytam książki psychologiczne, jestem wrażliwa na prawdziwe piękno. Uwielbiam architekturę, różnorodną kuchnię ( w szczególności z Azji). Lubię niemiecki, oglądam piłkę nożną, lubię czytać o polityce. Lubię publicystykę nie znoszę infantylnego stylu. Kocham styl hippie, indyjski, gotycki. Moje ciuchy to połączenie wygody z lekką kobiecością. Noszę spodnie, dotego T-shrty, koszule i tuniki. Nie lubię różu.
Tak po krótce mogę się opisać. A i mam specyficznych przyjaciół. Lubię czytać o urodzie i modzie, ale na odpowiednim poziomie. Chcę podkreślić tą lekką zmianą swoją kobiecość nie lubię szaleństw i dyskotek.
Artystyczna dusza??? Hmm, jakoś tego nie widać. Wszystkie artystyczne dusze jakie znam są skore do eksperymentów i zawsze się wyróżniają czy to strojem, makijażem czy fryzurą i kolorem włosów. Po Twoich zdjęciach widać raczej spokojną dziewczynę, która zamyka się w pokoju i czyta książki (oczywiście nie ma w tym nic złego). Styl hippie, indyjski, gotycki - chyba tylko lubisz bo żadnego z tych stylów u Ciebie zauważyć nie można.

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale pozostane przy swojej opcji, bo teraz się z grzywą mocno męczę. Euphoriall ma rację - wy nie jesteście stylistkami.
To zaproponujcie mi coś co pokreśli kobiecość, co będzie szalone i pokaże artystyczną fryzurę - jestem odważna i mogę wyjść nawet w największym odpale na ulicę. Chcę by pokazać że ja jestem artysta.
Jeśli szukasz profesjonalnej stylistki to sorry. Taka stylistka kosztuje, a z tego co wiem z kasą się mocno liczysz. Uwierz, że na wizażu są dziewczyny, które chociaż z zawodu stylistkami nie są to są lepsze niż nie jedna profesjonalna stylistka.

I znów odzywa się Twoja roszczeniowa postawa "zaproponujcie". Powiedz mi po co mają coś wymyślać dla Ciebie skoro i tak pewnie powiesz, że to nie pasuje, a to Ci się nie podoba itp. Powiedz skąd możesz wiedzieć czy coś Ci nie będzie pasowało jak parę postów wcześniej wspomniałaś, że nie umiesz sobie wyobrazić propozycji?
Ktoś Cię poprosił, żebyś ułożyła włosy i wstawiła zdjęcie, do tej pory tego nie zrobiłaś. Jesteś uparta, to dobrze. Nikt Ci różowego nie bedzie narzucał, ale to nie znaczy, że wszystko co Ci dziewczyny zaproponowoły jest to kitu.

Piszesz, że jesteś odważna, to dlaczego nie chcesz zaryzykować grzywki??? Włosy nie zęby odrosną, a grzywkę w razie czego zawsze można podpiąć.

A co do proporcjonalności , w załączniku fota z proporcjami sprawdź czy Twoja twarz taka jest. I nie chodzi o to, żeby Ci udowodnić, że każdy musi być proporcjonalny, chodzi o to, że wysokie czoło zaburza proporcje.

Nie dałam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proporcje.jpg (13,6 KB, 299 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:03 Powód: post pod postem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:13   #174
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Proszę pogódźmy się.... mam tego dosyć. Zacznijmy wszystko jeszcze raz. Wiem, jestem głupia uparta oślica o krecich oczach. Jestem na dodatek trupim kretem, panną co jest nadęta i nie chce pomocy.... ja jej chcę.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:15   #175
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dokładnie- jak do ściany;/
My sie tu wysilamy, wydawało mi sie ze żadko która osoba na metamorfozach tak pilnie potrzebuje jakiś rad doyczących wizerunku jak Ty, bo u Ciebie jest co poprawiac, ale ok, uważasz siebie za piekna niech bedzie, niepotrzebnie sie wysilalam
skoro zadnej reakcji, a nawet podziekowania
Pokaż te swoje fotki jak wygladasz na codzien..z makijazem itd
Zgadzam się. Dla mnie to tylko chęć zwrócenia na siebie uwagi.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:17   #176
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie, nie chcę zwócić na siebię uwagę, chcę waszej pomocy. Proszę zakończmy dyskusję i pomóżcie mi wreszcie.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:18   #177
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Proszę pogódźmy się.... mam tego dosyć. Zacznijmy wszystko jeszcze raz. Wiem, jestem głupia uparta oślica o krecich oczach. Jestem na dodatek trupim kretem, panną co jest nadęta i nie chce pomocy.... ja jej chcę.

Nie obrażaj samej siebie, nie masz potrzeby. Jestes inteligentną dziewczyną tylko troszke upratą. Coś znajdziemy dla Ciebie, nie martw sie
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:19   #178
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
I zacznijmy to jeszcze raz od nowa.
To przeczytaj swój wątek od samego początku jeszcze raz.
Przy tej ilości osób, które Ci doradzały możesz się nie doczekać czegoś nowszego i innego bo każda dziewczyna co miała napisać to juz napisała. Może przeglądając wątek od początku spojrzysz łaskawszym okiem i wyłowisz coś co Ci będzie odpowiadało.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:21   #179
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Przecież dziewczyny ci pomogły tzn zaproponowały kilkanascie fryzur, podpowiedziały jak powinnaś się malować. I wszystko było na nie. Nie oczekuj że będą Ci pomagać w nieskonczoność.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:24   #180
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, nie chcę zwócić na siebię uwagę, chcę waszej pomocy. Proszę zakończmy dyskusję i pomóżcie mi wreszcie.
wreszcie?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.