wielki problem paznokcie zelowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 23:42   #61
bakus1030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

anick88Dot.: wielki problem paznokcie zelowe
pojecia nie mialam, ze paznokcie maja w sobie tyle dramatyzmu i tragizmu
Cytat:
Napisane przez bakus1030 Pokaż wiadomość
A mają?


A tak swoją drogą to rzeczywiście mają - ileż to łez nad nimi wylano I w takich momentach nie ma to jak dobra porada psychologiczna

Edytowane przez bakus1030
Czas edycji: 2009-01-28 o 23:54
bakus1030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 23:53   #62
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
kurde pomocy!!!!!!!!!!!! i wiele osób dlatego właśnie nie zastanowiwszy się nad jakąś wyszukiwarką wpisuje RATUNKu!!!!!!!
najwyrazniej maja
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 23:57   #63
bakus1030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

tak tak - no zgodziłam się przecież, że mają ))


Są widocznie takie osoby po "studiach psychologicznych" - które przy trzecim zakładaniu paznokci i przy odpadającym z jakiegoś tam powodu tipsa - mówią głośno i wyrażnie na głos - o mój ty maleńki odpryszczku, wcale swojej panci nie zdenerwowałeś, że się odkleiłeś wezmę jeszcze jednego i jeszcze jednego i jeszcze jednego - o to 30 w kolejce ale nie poddaję się nie będę nikogo się pytać ani radzić przecież sobie sama poradzę - po 15 godzinach - no widzisz już się przykleiłeś to nic, że widać jakies plamki pod spodem - ale jesteś grunt to stoicki spokój prawda?

Edytowane przez bakus1030
Czas edycji: 2009-01-29 o 00:07
bakus1030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 00:18   #64
bakus1030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

biedni Ci pacjenci - osoba po psychologii i takie odzywki - oj - strasznie dużo w Tobie agresji
Cytat :

anicik88 "nie dziewczynko, ale psycholgie jak najbardziej na medycynie ukonczylam z ocena bdb w indeksie.
skoro nie nerwica, to widocznie wybitnie lubisz literke "H" i "A" .. to sie zdarza."

Edytowane przez bakus1030
Czas edycji: 2009-01-29 o 00:22
bakus1030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 00:42   #65
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

agresji... w sumie to mnie ubawilas tymi wszystkimi pseudointelektualnymi wypowiedziami, wiec z agresja mam w tej chwili tyle wspolnego, co z pigemjami.


Cytat:
I w takich momentach nie ma to jak dobra porada psychologiczna
Cytat:
Są widocznie takie osoby po "studiach psychologicznych"
Cytat:
osoba po psychologii i takie odzywki
Cytat:
to mamy tu też panią psycholog?
... a gdziez ja napisalam, ze jestem po psychologii ...bo zakladam, ze to do mnie..
z socjologii tez mialam 5.. to znaczy ,ze jestem socjologiem...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:28   #66
bakus1030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

A co miałaś z wf - u anicku88??? ))


A dlaczego wszystko kojarzy Ci się z pseudo?
-pseudostylistki;
-pseudointelektualistki


)))))

może jeszcze pseudożele?

a może pseudofrezarka?

czy Ty tu wchodzisz na to forum żeby poprzez swoje docinki podnosić swoje ego?, leczyć kompleksy a może jakaś wizytka u specjalisty?


a co to znaczy "pigemje"?

Edytowane przez bakus1030
Czas edycji: 2009-01-29 o 10:36
bakus1030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:49   #67
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Powiedzmy sobie szczerze:
szanująca się stylistka czy nawet początkująca dziewczyna potrafią kupić tanie a dobre żele. A te co kupuję pseudo żele z allegro to sam ten fakt o czymś świadczy.

Wizytka u specjalisty to jedynie przydała by się Tobie bo masz jakieś dziwne wahania nastroju.

Temat uważam za zakończony i proszę Moda żeby zamknął kolejny niepotrzebny wątek
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 10:50   #68
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wiesz co?
Po pierwszych paznokciach założyłam wątek i wkleiłam zdjęcia.
Od razu dostałam rady co jest nie tak.
Czy widzisz sens w opisywaniu paznokci i proszeniu o rady co jest nie tak kiedy nie widzi się zdjęcia paznokci?
Jak można to zrobić?
Można sobie gdybać.
Jeśli autorka wkleiła by zdjęcie i napisała że ma taki i takie problem gwarantuje Ci że dostała by rady, tak było w moim przypadku.
Niestety na czuja nie zrobi się nic.
I taka jest prawda.

droga specjalistko od paznokci

najpierw sie zapytalam.a uwazam ze zapytalam sie jasno w czym mam problem to po co mam odrazu wklejac zdjecia??chyba tylko po to to zebys sie mogla bardziej ponabijac i ponawytykac,bo dobrej rady od ciebie raczej sie nie spodziewalabym....
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 10:52   #69
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez bakus1030 Pokaż wiadomość
A co miałaś z wf - u anicku88??? ))


A dlaczego wszystko kojarzy Ci się z pseudo?
-pseudostylistki;
-pseudointelektualistki


)))))

może jeszcze pseudożele?

a może pseudofrezarka?

czy Ty tu wchodzisz na to forum żeby poprzez swoje docinki podnosić swoje ego?, leczyć kompleksy a może jakaś wizytka u specjalisty?


a co to znaczy "pigemje"?

dołaczam sie do twojej wypowiedzi.dokladnie tak samo uwazam.kolezanka byliczka po prostu nie moze zniesc jak ktos popelnia bledy, gdyz sama jest super idealna od poczatku, biarac pod uwage fakt ze sama jest dopiero miesiac po kursie..
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:14   #70
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Nie pamiętam żebym była twoją koleżanką Coś mi umknęło?

nie wiem czy moze to wina tipsa albo zlego pilowania, gdyz przepilowuje tipsa i robia mi sie w nim dziury, choc widac ze nie jest jeszcze dobrze zrownana granica...

chyba podchodzi mi powietrze bo juz jeden mi odpadl zaraz po zrobieniu.
.Aha pracuje na tipsach ACTIV


To jest Twoje JASNE wytłumaczenie problemu: nie wiem czy może to źle robie czy może to... skoro sama nie wiesz a inni tego nie widzą to kto ma wiedzieć?

Chyba Ci powietrze podchodzi? A jakie jest tego prawdopodobieństwo? Bo jak chyba podchodzi to może podchodzi a może nie podchodzi.

Gdyby każdy się tak jasno wyrażał to świat byłby zapewne dużo piękniejszy

BTW. Zacytowana przez Ciebie wypowiedź Bakusa to rozmowa z Anickiem
Czytaj dokładniej

Pozdrawia SPECJALISTKA
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-01-29 o 11:15
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:29   #71
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez bakus1030 Pokaż wiadomość
agness25 - nie stresuj się, ja też mam wrażenie, że to forum już od dawna zrobiło się opryskliwe i cyniczne a istnieje tylko dlatego, że tzw stare bywalczynie wchodzą tu po to aby albo zjechać kogoś nowego albo liczą na to, że dowiedzą się same od siebie jakichś nowinek(((straszne....
dzieki ci kochana..rzeczywiscie chyba jest tak jak mowisz..
pierwszy raz zalozyzylam tutaj watek a tu odrazu zjechaly mnie od gory do dolu..
Szczerze mowiac zamiast uzyskac pomocy kompletnie sie zdolowalam..
A widze niektorym sprawia duza przyjemnosc takie ponabijanie sie z poczatkujacych..
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 11:40   #72
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bo my bardzo rozgadane jesteśmy.

Pozwolę sobie dodać:
Zero szacunku dla leni idących na łatwiznę, nie korzystających z wyszukiwarki którzy oczekują że wszystko zostanie im podane na tacy.

Tyle w temacie

hoho odrazu leni!pojscie na latwizne..mocne slowa
Czyli caly twoj problem widze tkwi w tym ze ktos zaklada nowy watek nie przeszukawszy forum???i po to tak sie wymadrzasz i traktujesz osoby poczatkujace jako gorsze?
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:41   #73
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez bakus1030 Pokaż wiadomość
To i tak Ci się udało A gdybyś trafiła na osobę, kóra by Cię na powitanie zbombardowała jakimiś ignoranckimi tekstami w stylu "wypad" a 15 następnych poszłoby za nią?
Wiele osób dostaje młotkiem na powitanie - przecież to forum jest dla wszystkich a nie tylko dla starych bywalczyń - wydaje mi się, że to wszystko jak w życiu zależy od dobrej woli - albo ludziom pomagasz albo ich olewasz

dokładnie!dobrze to ujelas
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:48   #74
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

agnesss25 , Jesteś żałosna...wystarczyło poczytać, troszkę poszperać a nie tyłki nam zawracasz jakimiś bezsensownymi pytaniami...
Takie to trudne skorzystać z wyszukiwarki? Całe życie idziesz na łatwizne? Jak tak to raczej kiepska z ciebie będzie tipsiara
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:51   #75
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Kasiu nie wchodź już w polemikę bo ja przedstawiłam JASNOŚĆ wypowiedzi Agnes a ona potrafi jedynie narzekać jakie to jesteśmy okropne
Niech sobie marudzi dalej, mam nadzieję że Agoosia zamknie ten bezsensowny wątek.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:51   #76
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

wiecie co nie będę komentować tych bzdur ale powiem wam jedno ile razy zapytałam o coś na forum tyle razy dostałam odpowiedz (oczywiście po skorzystaniu z wyszukiwarki) i nikt nie pytał czy mam kurs i czy w ogolę się zajmuje paznokciami. więc myślę ze jednak chodzi o sposób zadawania pytań itp mnie nap też denerwuje ze ciągle są zakładane nowe watki z głupimi pytaniami przez osoby które w moim mniemani są zwykłymi leniami , a denerwuje mnie to dlatego ze kiedy próbuje znaleźć jakieś informacje które mnie interesują wyskakuje 5 tysięcy rożnych tematów w tym większość jakieś niepotrzebnych i jest strasznie trudno w tym cokolwiek znaleźć.
__________________


Edytowane przez proana005
Czas edycji: 2009-01-29 o 11:53
proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 11:57   #77
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
dołaczam sie do twojej wypowiedzi.dokladnie tak samo uwazam.kolezanka byliczka po prostu nie moze zniesc jak ktos popelnia bledy, gdyz sama jest super idealna od poczatku, biarac pod uwage fakt ze sama jest dopiero miesiac po kursie..
Jesteś najzwyczajniej w świecie bezczelna! Też jestem od niedawna na forum, a jeszcze nikt mnie nie zjechał. No ale ja nie zakładam kretyńskich wątków w stylu "Help, coś mi się z żelem dzieje, ale nie wiem co, bo skąd mam to wiedzieć, skoro pojęcia o tym nie mam?". Litości. To jest żałosne.

Jakie znaczenie ma to, że Byliczka jest "ileś" czasu po kursie, jeżeli jest naprawdę dobra w tym, co robi. Wkurzyłam się czytając to, bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum i akurat Jej rady i uwagi cenię sobie najbardziej. Nie wyżywaj się na Niej i wszystkich innych dlatego, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci. Wygląda to tak, jakbyś usiłowałą z siebie zrobić biedną, udręczoną przez Wizażanki ofiarę losu. Ale chyba nawet nie musisz wkładać w to specjlnie dużo wysiłku...

Edytowane przez ipsylonka
Czas edycji: 2009-01-29 o 12:27
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:02   #78
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

dokładnie. zgadzam się z tobą!!! może to coś w rodzaju zazdrości ze się tak byliczki i anicka doczepiły
__________________


Edytowane przez proana005
Czas edycji: 2009-01-29 o 12:03
proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:03   #79
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Jakie znaczenie ma to, że Byliczka jest "ileś" czasu po kursie, jeżeli jest naprawdę dobra w tym, co robi. Wkurzyłam się czytając to, bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum i akurat Jej rady i uwagi cenię sobie najbardziej. Nie wyżywaj się na Niej i wszystkich innych dlatego, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci. Wygląda to tak, jakbyś usiłowałą z siebie zrobić biedną, udręczoną przez Wizażanki ofiarę losu. Ale chyba nawet nie musisz wkładać w to specjlnie dużo wysiłku...
Ooo
Bardzo miło mi to słyszeć
Buzi Ipsy
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:08   #80
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Jesteś najzwyczajniej w świecie bezczelna! Też jestem od niedawna na forum, a jeszcze nikt mnie nie zjechał. No ale ja nie zakładam kretyńskich wątków w stylu "Kelp, coś mi się z żelem dzieje, ale nie wiem co, bo skąd mam to wiedzieć, skoro pojęcia o tym nie mam?". Litości. To jest żałosne.

Jakie znaczenie ma to, że Byliczka jest "ileś" czasu po kursie, jeżeli jest naprawdę dobra w tym, co robi. Wkurzyłam się czytając to, bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum i akurat Jej rady i uwagi cenię sobie najbardziej. Nie wyżywaj się na Niej i wszystkich innych dlatego, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci. Wygląda to tak, jakbyś usiłowałą z siebie zrobić biedną, udręczoną przez Wizażanki ofiarę losu. Ale chyba nawet nie musisz wkładać w to specjlnie dużo wysiłku...
ja sie na nikim nie wyzywam ,i nikogo nie biore na litosc.Mam swoj honor i nie pozwole nikomu zrownywac siebie z blotem tylko dlatego ze nie skorzystalam z wyszukiwarki i spytalam o jedna rzecz..a bezczelna to ty jestes mowiac ze nie mam pojecia o zelach nie widzac ani jednej mojej pracy!!!
to tyle.a byliczka byla dla mnie niemila i dlatego ja tez jestem niemila.kropka.
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:25   #81
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
a bezczelna to ty jestes mowiac ze nie mam pojecia o zelach nie widzac ani jednej mojej pracy!!!
to tyle.a byliczka byla dla mnie niemila i dlatego ja tez jestem niemila.kropka.
Moje stwierdzenie, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci (bo o żelach mieć możesz, sama znam parę ich rodzajów) poparte jest Twoimi własnymi wypowiedziami

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki!!Jestem poczatkujaca stylistka paznokci zelowych..Otoz dzis robilam swoje pierwsze pazurki i jestem rozczarowana...
Otoz nie potrafie spilowac dobrze roznicy miedzy tipsem a paznokciem, nie wiem czy moze to wina tipsa albo zlego pilowania, gdyz przepilowuje tipsa i robia mi sie w nim dziury, choc widac ze nie jest jeszcze dobrze zrownana granica...
Druga sprawa to chyba podchodzi mi powietrze bo juz jeden mi odpadl zaraz po zrobieniu..Aha pracuje na tipsach ACTIV.mozecie mi dac jakies rady??gdyz mam ochote tym wszystkim zucic...z gory dziekuje pa
Chyba nawet tłumaczyć nie muszę, bo sama zrobiłaś to rewelacyjnie. Tylko taka mała dygresyjka. Jeżeli uważasz, że Byliczka jest taka zła, niefajna i w ogóle beznadziejna, to zachowując się tak jak Ona, sama się taka stajesz.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ooo
Bardzo miło mi to słyszeć
Buzi Ipsy
Nikt nie będzie bezkarnie obrażał mojej kochanej Byliczki
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:35   #82
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Kurde, wróciłam na 1 stronę wątku i tak:
Napisałam możliwe przyczyny zapowietrzania i odpadnięcia paznokcia, poprosiłam o zdjęcie, wylinkowałam kilka wątków o tej tematyce, napisałam instrukcję korzystania z wyszukiwarki a teraz się dowiaduję że zjechałam dziewczynę z błotem i byłam nie miła.
I tu nasuwa mi się pytanie: Co w takim razie powinnam zrobić żeby Agnes była zadowolona z mojej odpowiedzi?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:43   #83
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

byliczko niestety prawda jest taka ze do niej nic nie dotrze skoro wszystkie wypowiedzi odbiera jako atak to już nie wiem co można by jej napisać żeby była zadowolona..
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:45   #84
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Kurde, wróciłam na 1 stronę wątku i tak:
Napisałam możliwe przyczyny zapowietrzania i odpadnięcia paznokcia, poprosiłam o zdjęcie, wylinkowałam kilka wątków o tej tematyce, napisałam instrukcję korzystania z wyszukiwarki a teraz się dowiaduję że zjechałam dziewczynę z błotem i byłam nie miła.
I tu nasuwa mi się pytanie: Co w takim razie powinnam zrobić żeby Agnes była zadowolona z mojej odpowiedzi?
Po treści jej wypowiedzi wnioskuję, że napisać, że jest mądra i kochana a te cholerne tipsy się na nią uwzięły

Ale jestem dzisiaj złośliwa
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 12:54   #85
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

mysle ze to by nie pomoglo bo by uznala ze sie z niej nabijamy
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:02   #86
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
mysle ze to by nie pomoglo bo by uznala ze sie z niej nabijamy
Przegnę, jeżeli powiem, że słusznie by uznała?
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:03   #87
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

[quote=ipsylonka;10720409]Moje stwierdzenie, że nie masz pojęcia o żelowaniu paznokci (bo o żelach mieć możesz, sama znam parę ich rodzajów) poparte jest Twoimi własnymi wypowiedziami



Chyba nawet tłumaczyć nie muszę, bo sama zrobiłaś to rewelacyjnie. Tylko taka mała dygresyjka. Jeżeli uważasz, że Byliczka jest taka zła, niefajna i w ogóle beznadziejna, to zachowując się tak jak Ona, sama się taka stajesz.


Zgadzam sie z toba.wiem ze zrobilam to bardzo zle.I rzeczywiscie moze tak sformulowalam swoje zapytanie ze wyszlo na to ze kompletnie sie na tym nie znam...
Ale jednak zawiodlam sie bardzo ze az tak niektore z was mnie potepily..
bo tak naprawde sadze ze wszystkiego mozna sie nauczyc z czasem.Same pisalyscie niejednokrotnie jakie byly wasze poczatki z paznokciami.i czy was az tak potepiano??
Dobrze zamknijmy juz ten temat bo szkoda nerwow i moich i waszych.
nie chce byc wredna i okrutna i dlatego tez przepraszam ze wogole zapytalam o tak banalna sprawe.
A swoja droga mam nauczke zeby najpierw pytac instruktorke a potem wchodzic na fora, bo niestety nie zawsze jest sie mile traktowana.
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:09   #88
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Agnesss tutaj nie chodzi chyba o to, że się pyta, tylko w jaki sposób. Zasada jest taka, że jeżeli potrzebuję informacji, to ich szukam. Nikt nie zamierzał obrażać Ciebie, dopóki Ty nie obraziłaś innych. Jeżeli ktoś mówi, że robisz coś źle, to zamiast zakładać, że chce być wredny, może warto zastanowić się, czy coś nie jest przypadkiem nie tak? Każdy ma trudne początki. Tylko wtedy trzeba każdą krytykę przyjmować z wdzięcznością, bo to ona uczy nas najwięcej.
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:46   #89
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
a co to znaczy "pigemje"?
twoje zalosny sarkazm jest kompletnie nie na miejscu, no chyba, ze jestes tak malo inteligentna, ze nie zauwazylas literowki. to raz.

proponuje isc na prawo, najwyrazniej adwokatura ci pisana.

skoro jestes taka madra, to sama pomoz kolezance. ale nie stosujac metody ataku (wiesz... jestes bardzo agresywna), ale pomoz swoja wiedza... nie mozesz? a to ci numer... nie pomyslalam, ze najlatwiej jest kogos obrazac, samemu nie umiejac NIC...

tak. musze sobie podnosic ego!nie mam wyjscia... nic w zyciu nie osiagnelam, wygladam tragicznie, wiec wizaz traktuje jako mozliwosc odreagowania swoich zyciowych porazek.. ze tak eufemistycznie powiem - zero!

Cytat:
droga specjalistko od paznokci
byli, w koncu ktos cie docenil
Cytat:
zapytalam sie jasno w czym mam problem to po co mam odrazu wklejac zdjecia?
jasno? widocznie nie mamy tak rozwinietej wyobrazni jak ty!skoro nie chcesz sie dowiedziec jakie bledy popelniasz-to nie wklejaj..
Cytat:
dołaczam sie do twojej wypowiedzi.
czytanie ze zrozumieniem, to zjawisko rozpowszechnione juz w podstawowce.
Cytat:
hoho odrazu leni!pojscie na latwizne..mocne slowa
Czyli caly twoj problem widze tkwi w tym ze ktos zaklada nowy watek nie przeszukawszy forum???i po to tak sie wymadrzasz i traktujesz osoby poczatkujace jako gorsze?
mocne ... mhm... no sprawa indywidualnej wrazliwosci...
tak - dla nas to jest problem. im wiecej takich watkow, tym trudnie cos znalezc. i dziewczyny zakladaja kolejny - kolko sie zamyka. umiejetnosc wyszukiwania informacji, jest aktualnie jednym z czynnikow wplywajacych na ocene juz w podstwowce.. moze jakies refleksje sie nasuna.
Cytat:
dostałam odpowiedz (oczywiście po skorzystaniu z wyszukiwarki) i nikt nie pytał czy mam kurs i czy w ogolę się zajmuje paznokciami.
bo na tym forum sa te lepsze i te zle. ty trafialas na te lepszedlatego ci odpowiadaly. ona na te zle
Cytat:
kiedy próbuje znaleźć jakieś informacje które mnie interesują wyskakuje 5 tysięcy rożnych tematów w tym większość jakieś niepotrzebnych i jest strasznie trudno w tym cokolwiek znaleźć.
wlasnie o tym mowie..:/
Cytat:
Wkurzyłam się czytając to, bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum
dokladnie, wiec jesli nawet byliczka jest poirytowana, to cos jednak jest nie tak
Cytat:
może to coś w rodzaju zazdrości ze się tak byliczki i anicka doczepiły

chociaz jednak mysle, ze nie pofatygowaly sie aby sprawdzic czy jest o co
Cytat:
a bezczelna to ty jestes mowiac ze nie mam pojecia o zelach nie widzac ani jednej mojej pracy!!!
no wlasnie, bo nam nie pokazalas - dlatego tez mamy problem z odpowiedzia na twoje pytania.
Cytat:
kropka.
a nozka tupnelas?
Cytat:
.Mam swoj honor i nie pozwole nikomu zrownywac siebie z blotem
my tez


jest to kolejny watek, ktory jasno udowadni, ze trzeba cos zrobic..
ja mam dla odmiany wrazenie, ze nowe dzieczyny zakladaja nowe watki, bo lubia sie klocic.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 13:49   #90
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: wielki problem paznokcie zelowe

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
bo akurat Byliczka jest jedną z milszych osób na forum i akurat Jej rady i uwagi cenię sobie najbardziej
Oooo właśnie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Kurde, wróciłam na 1 stronę wątku i tak:
Napisałam możliwe przyczyny zapowietrzania i odpadnięcia paznokcia, poprosiłam o zdjęcie, wylinkowałam kilka wątków o tej tematyce, napisałam instrukcję korzystania z wyszukiwarki a teraz się dowiaduję że zjechałam dziewczynę z błotem i byłam nie miła.
I tu nasuwa mi się pytanie: Co w takim razie powinnam zrobić żeby Agnes była zadowolona z mojej odpowiedzi?
Chyba poczekać kilka dni, bo najwyraźniej agnes ma PMS
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.