Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 21:15   #541
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
sam kwas to nie jest dobre wyjście moim zdaniem jakiś kremik z kwasem jak najbardziej, serum olejowe z kwasem, ale nie sam kwas HA. Wg mnie Lirenka matuje, nie wyobrażam sobie żebym jej samej używała pod minerały.
mam kremik aa z kwasem hialorunowym i niestety na nim egm zaraz mi spływa więc popróbuję różnych kombinacji mam jeszcze w perspektywie kremiki dziecięce
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:21   #542
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi, mała_kobietko- dziękuję ale naprawdę potrzebuję
Tak mi się cera zabrudziła, że chyba na oczyszczanie muszę się wybrać :/
Dziś miałam 15min na wykonanie makijażu więc szybciutko nałożyłam mieszankę CM i L&N bo była pod ręką. Rano miałam miliard suchych skórek w okolicach nosa i brody więc ciężki dzień dziś mam i ja i podkład z EGM... Jak wrócę z pracy przetestuję formułę YG.
Ciężka jest tylko ta strona do zamawiania
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:27   #543
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mala_kobietko jestem na etapie dobierania koloru z edm... dzis dodalam kolejne zdjecia na watku o pudrach, korektorach itd. mysle ze jeden z tych bedzie najlepszy. a w razie czego, zglosze sie do ciebie jak juz bede pewna
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:34   #544
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam wiadomość, że moje zamównienie już jest shipped Ale się cieszę!
Tym razem skusiłam się na pielęgnację - wzięłam zachwalany przez pranie kremik Bright& Even, żel pod oczy (tu tym razem rekomendacja pastereczki i jeszcze coś tam przeciwtrądzikowego (chyba serum - nie pamiętam) - będę testować, bo ostatnio mi coś na brodzie powyskakiwało (mniemam, że to hormony)

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2009-04-21 o 10:34 Powód: poprawka
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:47   #545
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość, że moje zamównienie już jest shipped Ale się cieszę!
Tym razem skusiłam się na pielęgnację - wzięłam zachwalany przez pranie kremik Bright& Even, żel pod oczy (tu tym razem rekomendacja pastereczki i jeszcze coś tam przeciwtrądzikowego (chyba serum - nie pamiętam) - będę testować, bo ostatnio mi coś na brodzie powyskakiwało (mniemam, że to hormony)
a kiedy składałaś? bo ja jeszcze nie mam, a składałam (opłacając od razu) 16stego
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:00   #546
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a kiedy składałaś? bo ja jeszcze nie mam, a składałam (opłacając od razu) 16stego
Składałam w piątek (17tego) wieczorem (około 19tej) i jeszcze tego samego dnia miałam zmianę statusu na Confirmed a dzisiaj na shipped.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 14:03   #547
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozi, mała_kobietko- dziękuję ale naprawdę potrzebuję
Tak mi się cera zabrudziła, że chyba na oczyszczanie muszę się wybrać :/
Dziś miałam 15min na wykonanie makijażu więc szybciutko nałożyłam mieszankę CM i L&N bo była pod ręką. Rano miałam miliard suchych skórek w okolicach nosa i brody więc ciężki dzień dziś mam i ja i podkład z EGM... Jak wrócę z pracy przetestuję formułę YG.
Ciężka jest tylko ta strona do zamawiania
Poirządne nawilżanie to podstawa suche skórki ...brrr bardzo nie lubię jam się u mnie pojawiają
Może zamiast oczyszczania u kosmetyczki spróbujsze serum Lemon z BU "Serum stanowi naturalną opcję łagodnego, a jednocześnie efektywnego specyfiku o działaniu oczyszczającym i normalizującym pracę gruczołów łojowych, bez wysuszenia, łuszczenia i podrażnienia"
Mi bardzo służy, pożegnałam suche skórki, cera jest oczyszczona , ładniejsza

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Mala_kobietko jestem na etapie dobierania koloru z edm... dzis dodalam kolejne zdjecia na watku o pudrach, korektorach itd. mysle ze jeden z tych bedzie najlepszy. a w razie czego, zglosze sie do ciebie jak juz bede pewna
Kurcze ja z EDM znawczynią nie jestem ale postaram się pomóc
masz jakieś typy z Lumiere ?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 22:00   #548
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dzięki pewnej przemiłej wizażance () mogłam przetestować podkłady firmy tak zachwalanej przez wiele dziewczyn
Nie pamiętam nazw kolorów (sprawdzę w domu) ale były to formuły LN i CM. CM zdecydowanie za ciężka, LN wspaniały proch ale nie kryje- pomieszałam więc obie i wyszło cudo Po 7h nie powchodziły mi w zmarszczki tak jak niektóre podkłady potrafią i nie zwarzyły się Drobne problemy na brodzie ale one są zawsze więc chyba muszę się przyzwyczaić
Ogólnie jestem zadowolona i zamówię próbki żeby dobrać kolor

A nie mówiłam.........
A jak tam wyszło z kolorami? Za ciemne czy mniej więcej dobre? Widzisz, dobrze, że Wam oddałam te próbasy-ja z nich pożytku i tak bym nie miała bo to niestety nie moje kolory. Mi pasuje tylko Linda z L&N (która już do mnie leci w pełnym wymiarze). CM za ciężka, nie potrzebuję aż takiego krycia a Y&G mam jeszcze w fazie testów ale chyba będzie dobrze jak dobiorę odpowiedni kolor

atoja, a jak Twoje testy EGMu? Widziałam, że zachwycasz się Olive Neutral z EDM a Celice EGM próbowałaś już? Napisz proszę jak potestujesz bo jestem bardzo ciekawa czy Ci podpasowała.
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:37   #549
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ano już piszę już piszę!!! czekaj, lecę do łazienki po woreczki, bo mi już od tego czytania wszystkich nazw już w głowie się pierdzieli...

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Więc tak:
fajny ten EGM, ale jestem skołowana...
Już nie mogłam się dziś rano doczekać i dziecko beszczelnie przed komputer wsadziłam, by rano make-up (w piżamie jeszcze) zrobić. na początek Celica Ln - Kolorek idealny dla mnie. Formuła po całym dniu (prawie)też. nakładałam kabuki (poezja!!!) ale kurzawa, aż dusił. Nakładałam i nakładałam a tu ciągle make up - no make up - miodzio. Aż muślałam, że nic nie nabiera. No i zniwelowałam (tradycyjnie) pudrowy efekt na mokro. I tu mi się robiły od razu plamy, ważył się zbijał w kulki. ale miziałam i pięknie w miarę wysychania się wtopił. No i nie miałam takich podkreślonych mimicznych wokół oczu jak EDM, Trudniejszy jest do nakładania dla mnnie, ale fajny. Z czasem, rzekłabym, wyglądają na mnie identycznie, tyle,że tu uczucie suchości odczuwam, ale nie jestem ściągnięta i cały czas matowa (przy EDM intensive pod koniec dnia lekki błyszcz na czole. Przy tradycyjnych fluidach miałam w połowie dnia) i taka jednolita barwa cery, no i to wrażenie, że aż nie wiem czy mam na twarzy, czy nie starłam wszystkiego pędzlem . Fajna. Podoba mi się.
no i na wieczór pokusiło mnie umiziać się CoverMe Roselyn. Kolor jasniutki, ale szybciutko się ładnie stopił i też mógłby być. Zaskakujące, że wszystkie tak się ładnie dopasowywują do odcienia cery. Przyznam się szczerze,że nie zmywałam porannych malowań tylko na to wszystko nie wyschniętym jeszcze pędzlem. Nakładanie podobne, formuła super kryjąca, ale od początku ciągnie mnie pod oczami i po 2 godz musze iść zmyć z buzi, bo mnie każde poruszenie oka po klawiaturze ciągnie. Nie dla mnie - za sucha w odczuciach, choć ładnie na reszcie ryjka.

Więc teraz po tych mazaniach doszłam do wniosku, że potrzebny mi proch mineralny, który mimo ładnych efektów, będzie jeszcze dodatkowo wygładzał skórę, a nie zostawiał w takim stanie (jak intensive czy LN) lub nie daj Boże, podkreślał mi zmarszczki mimiczne (CoverMe) i stworzy wrażenie bardziej gładkości w kwestii niepodkreślania jakby grudek skóry, bo pory to nie podkreśla tylko takich nierówności. No nie wiem czy dodrze się wyraziłam. Polecicie mi zatem, co tu możnaby jeszcze przetestować/ jaką firmę/ formułe, czy co?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:59   #550
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

wg mnie nie powinnas kombinowac ze zmiana firmy tylko testowac na roznych kremach primerach itd bo z tego co piszesz moze byc idealnie/
Ale jak chcesz dalej to polecam lauraess joppa (oprocz najbardziej kryjacej) lumiere i buffd
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 23:16   #551
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals


i już kolejne złotówy by leciały ode mnie do Ciebie

dziękuję!!!

kurcze, ale ja nie używam filtrów i nie lubię jestem dość śniada z natury. Zamówiłam sobie żel HA.A stosuję, uwielbiam i świetnie działa na moją skórę loreal p/ mimicznym i happyderm, Vichy myokine i perfecta perły, No ale to pod revlona było i bez makeupu super, no a minerały to pewnie rządżą się swoimi prawami...a wolałabym nie zmieniać...

zatem spróbuję....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 07:33   #552
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ciężka jest tylko ta strona do zamawiania
Proponuje stary dobry trik z kozą - w werskji mineralnej polega na próbie zamówienia ze strony Dreamworld, po niej nawet EGM wydaje się super przyjazna

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość

Mi pasuje tylko Linda z L&N (która już do mnie leci w pełnym wymiarze). CM za ciężka, nie potrzebuję aż takiego krycia a Y&G mam jeszcze w fazie testów ale chyba będzie dobrze jak dobiorę odpowiedni kolor
.
O myślałam że jestem samotna wielbicielką formuły L&N, a tu proszę a Linda fajna jest - taka uniwersalna..
A i musze powiedzieć że lubię ich słoiczki pełnowymiarowe (to są chyba te z coastal scents jeśli dobrze widzę), takie zgrabne są

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Więc tak:
fajny ten EGM, ale jestem skołowana...
Już nie mogłam się dziś rano doczekać i dziecko beszczelnie przed komputer wsadziłam, by rano make-up (w piżamie jeszcze) zrobić. na początek Celica Ln - Kolorek idealny dla mnie. Formuła po całym dniu (prawie)też. nakładałam kabuki (poezja!!!) ale kurzawa, aż dusił. Nakładałam i nakładałam a tu ciągle make up - no make up - miodzio. Aż muślałam, że nic nie nabiera. No i zniwelowałam (tradycyjnie) pudrowy efekt na mokro. I tu mi się robiły od razu plamy, ważył się zbijał w kulki. ale miziałam i pięknie w miarę wysychania się wtopił. No i nie miałam takich podkreślonych mimicznych wokół oczu jak EDM, Trudniejszy jest do nakładania dla mnnie, ale fajny. Z czasem, rzekłabym, wyglądają na mnie identycznie, tyle,że tu uczucie suchości odczuwam, ale nie jestem ściągnięta i cały czas matowa (przy EDM intensive pod koniec dnia lekki błyszcz na czole. Przy tradycyjnych fluidach miałam w połowie dnia) i taka jednolita barwa cery, no i to wrażenie, że aż nie wiem czy mam na twarzy, czy nie starłam wszystkiego pędzlem . Fajna. Podoba mi się.
Więc teraz po tych mazaniach doszłam do wniosku, że potrzebny mi proch mineralny, który mimo ładnych efektów, będzie jeszcze dodatkowo wygładzał skórę, a nie zostawiał w takim stanie (jak intensive czy LN) lub nie daj Boże, podkreślał mi zmarszczki mimiczne (CoverMe) i stworzy wrażenie bardziej gładkości w kwestii niepodkreślania jakby grudek skóry, bo pory to nie podkreśla tylko takich nierówności. No nie wiem czy dodrze się wyraziłam. Polecicie mi zatem, co tu możnaby jeszcze przetestować/ jaką firmę/ formułe, czy co?
Ja mam takie samo wrażenie, niepewności czy już nałozyłam czy nie - acz nie osiągam efektu pudrowości...
Nie wiem czy jest dobrym pomysłem zwilżanie formuły ryżowej o tyle że grozi kleik ryżowy (+rozwój bakterii na pożywce w tym momencie organicznej) niech mnie kto poprawi jak się mylę...Z tych samych powodów nie zwilżałabym formuł o dużej zawartości jedwabiu.
Co do wygładzania ja szczerze polecam pudry wykończeniowe na bazie krzemionki (z EGM mam Soft Focus i go bardzo lubię, swój miks krzemionkowo -Hauschkowy też uzywam ale jako primer i się nawet spisuje)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-22 o 07:38
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:17   #553
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Proponuje stary dobry trik z kozą - w werskji mineralnej polega na próbie zamówienia ze strony Dreamworld, po niej nawet EGM wydaje się super przyjazna
A z ciekawości, przełamałaś się w końcu i zamówiłaś Dream World?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:32   #554
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja na przyklad tak, hehe...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:48   #555
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A z ciekawości, przełamałaś się w końcu i zamówiłaś Dream World?
, miałam chytry plan przygarnąc niepasujace probki frantic ale choc kolor (w przybliżeniu) byl dobry to formuly nie takie więc juz nawet nie zawracałam jej glowy...
teraz az do wrzesnia/pażdziernika tylko ryże i jedwabie pomaziane meteorytami po wierzchu L&N Linda + meteoryty = zdrowa opalenizna wiosenna, jeszcze tylko różu szukam do tego zestawu, te moje zimowe różowe jakoś się gryzą
Jakies pomysly macie? (nniekoniecznie z EGM) taki zloto-brzoskiwiniowy jasny i satynowy róż mi sie marzy
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:15   #556
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Kurcze ja z EDM znawczynią nie jestem ale postaram się pomóc
masz jakieś typy z Lumiere ?
jeszcze nie mam bo czekam na swoje probaski jak dojda i sie pomaziam nimi po twarzy to dam znac
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:40   #557
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mała_kobietko - nawilżam ile się da i zwykle jest ok. Raz. dwa razy w miesiącu robi mi się sucho na brodzie i koło nosa- skórki...
W maju będę robiłą zakupy biochemiczne to zamówię to serum, które polecasz- dziękuję

jmw - no nie mów, że może być gorzej? Przełamię się w końcu...

Blondi2- L&N to ukochana przeze mnie formuła- uwielbiam tę konsystencję Chociaż nie kryje tak jak bym tego oczekiwała to uwielbiam ją włąśnie za to, że jest kompletnie niedoczna na skórze Początkowo tak jak atoja byłąm w ciężkim szoku- gdzie ona się nabiera cholera na Flattiego?! A tu taka miła niespodzianka na koniec
Co do samych kolorów to wszystkie są dla mnie dobre jasnością- muszę je w końcu spisać jakie to są i opiszę dokładnie. Muszę cały dzień ponosić jeszcze formułę YG i coś dobiorę
Jeszcze raz ślicznie dziękuję za próbeczki
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-04-22 o 12:41
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:09   #558
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jakies pomysly macie? (nniekoniecznie z EGM) taki zloto-brzoskiwiniowy jasny i satynowy róż mi sie marzy
Yard Sale z EDM?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:37   #559
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Yard Sale z EDM?
Tak, to typ optymalny Sęk w tym że go wycofali, ja chyba zaprawie złotem (mam pigment z Buff,d) jakiś róż który mam do dyspozycji
WhiteInnocent - a jakiego koloru z L&N używasz?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 13:52   #560
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Tak, to typ optymalny Sęk w tym że go wycofali, ja chyba zaprawie złotem (mam pigment z Buff,d) jakiś róż który mam do dyspozycji
WhiteInnocent - a jakiego koloru z L&N używasz?
Mam 2 opakowania, próbke i ten większy nieotwarty jeszcze
nie wiedziałam, ze wycofali, dawno na stronkę EDM nie zaglądałam

Zeby nie było kompletnego off-topicu to 20 złozyłam swoje zamowienie z EGM, 2 kremy pod oczy, zestaw próbek i 3 cienie jestem ciekawa kiedy przyjda i czy w koncu trafię w swój kolor
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:43   #561
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mi się kończy krem pod oczy.. chyba zamówię, razem z nowymi próbkami, o po 4 dniach testów wiem jedno. CM jest dla mnie za ciężki.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:57   #562
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
WhiteInnocent - a jakiego koloru z L&N używasz?
A żebym to ja pamiętała Sprawdzę dziś i jutro rano odpiszę jakie cudeńka mam Ze sobą do pracy nosze tylko prasowańca a dziś tu zostanę pewnie do 20...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:25   #563
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja zamowilam krem po oczy i kilka probek

Dzisiaj testowalam miks BECKY i INGRID i calkiem niezle tylko w ciaz jeszcze za ciemno
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:29   #564
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
O myślałam że jestem samotna wielbicielką formuły L&N, a tu proszę a Linda fajna jest - taka uniwersalna..
A i musze powiedzieć że lubię ich słoiczki pełnowymiarowe (to są chyba te z coastal scents jeśli dobrze widzę), takie zgrabne są



Ja mam takie samo wrażenie, niepewności czy już nałozyłam czy nie - acz nie osiągam efektu pudrowości...
Nie wiem czy jest dobrym pomysłem zwilżanie formuły ryżowej o tyle że grozi kleik ryżowy (+rozwój bakterii na pożywce w tym momencie organicznej) niech mnie kto poprawi jak się mylę...Z tych samych powodów nie zwilżałabym formuł o dużej zawartości jedwabiu.
Co do wygładzania ja szczerze polecam pudry wykończeniowe na bazie krzemionki (z EGM mam Soft Focus i go bardzo lubię, swój miks krzemionkowo -Hauschkowy też uzywam ale jako primer i się nawet spisuje)
No właśnie pamiętałam, że ktoś tu już wspominał i zachwalał Lindę L&N ale nie pamiętałam kto . W każdym razie postanowiłam ją wypróbować i jak się okazało to był strzał w dziesiątkę A zachwyty nad nią, które zwróciły moją uwagę na ten kolor pewno były Twoje.........
A dobrałaś sobie jeszcze coś z formuły L&N lub YG? Zamówiłam teraz próbkę m.in. Gayle i Kelly do przetestowania czy nadadzą się na lato ale coś mi się zdaje, że jednak za ciemna bedą.....
Szukam jeszcze koloru z YG bo też mi pasuje ta formuła ale te kolory, które do tej pory miałam niestety nie dla mnie......Teraz czekam na Trish choć nie bardzo wiem, jak ona się ma do Lindy

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ano już piszę już piszę!!! czekaj, lecę do łazienki po woreczki, bo mi już od tego czytania wszystkich nazw już w głowie się pierdzieli...

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Więc tak:
fajny ten EGM, ale jestem skołowana...
Już nie mogłam się dziś rano doczekać i dziecko beszczelnie przed komputer wsadziłam, by rano make-up (w piżamie jeszcze) zrobić. na początek Celica Ln - Kolorek idealny dla mnie. Formuła po całym dniu (prawie)też. nakładałam kabuki (poezja!!!) ale kurzawa, aż dusił. Nakładałam i nakładałam a tu ciągle make up - no make up - miodzio. Aż muślałam, że nic nie nabiera. No i zniwelowałam (tradycyjnie) pudrowy efekt na mokro. I tu mi się robiły od razu plamy, ważył się zbijał w kulki. ale miziałam i pięknie w miarę wysychania się wtopił. No i nie miałam takich podkreślonych mimicznych wokół oczu jak EDM, Trudniejszy jest do nakładania dla mnnie, ale fajny. Z czasem, rzekłabym, wyglądają na mnie identycznie, tyle,że tu uczucie suchości odczuwam, ale nie jestem ściągnięta i cały czas matowa (przy EDM intensive pod koniec dnia lekki błyszcz na czole. Przy tradycyjnych fluidach miałam w połowie dnia) i taka jednolita barwa cery, no i to wrażenie, że aż nie wiem czy mam na twarzy, czy nie starłam wszystkiego pędzlem . Fajna. Podoba mi się.
no i na wieczór pokusiło mnie umiziać się CoverMe Roselyn. Kolor jasniutki, ale szybciutko się ładnie stopił i też mógłby być. Zaskakujące, że wszystkie tak się ładnie dopasowywują do odcienia cery. Przyznam się szczerze,że nie zmywałam porannych malowań tylko na to wszystko nie wyschniętym jeszcze pędzlem. Nakładanie podobne, formuła super kryjąca, ale od początku ciągnie mnie pod oczami i po 2 godz musze iść zmyć z buzi, bo mnie każde poruszenie oka po klawiaturze ciągnie. Nie dla mnie - za sucha w odczuciach, choć ładnie na reszcie ryjka.

Więc teraz po tych mazaniach doszłam do wniosku, że potrzebny mi proch mineralny, który mimo ładnych efektów, będzie jeszcze dodatkowo wygładzał skórę, a nie zostawiał w takim stanie (jak intensive czy LN) lub nie daj Boże, podkreślał mi zmarszczki mimiczne (CoverMe) i stworzy wrażenie bardziej gładkości w kwestii niepodkreślania jakby grudek skóry, bo pory to nie podkreśla tylko takich nierówności. No nie wiem czy dodrze się wyraziłam. Polecicie mi zatem, co tu możnaby jeszcze przetestować/ jaką firmę/ formułe, czy co?
Ja też popieram pomysł przetestowania jeszcze L&N z jakimś primerem, z kremem, bez kremu....jak się tylko da. Ja mam Soft Focus z EGM -pokazywałam Wam (taki biały) - i jestem baaardzo zadowolona. Podkład trzyma mi się na tym lepiej niż na ryżowym EDMu.
Jeśli chcesz to mogę Ci wysłać próbaski Soft Focus EGMu i ryżowego EDMu dla wypróbowania

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
mała_kobietko - nawilżam ile się da i zwykle jest ok. Raz. dwa razy w miesiącu robi mi się sucho na brodzie i koło nosa- skórki...
W maju będę robiłą zakupy biochemiczne to zamówię to serum, które polecasz- dziękuję

jmw - no nie mów, że może być gorzej? Przełamię się w końcu...

Blondi2- L&N to ukochana przeze mnie formuła- uwielbiam tę konsystencję Chociaż nie kryje tak jak bym tego oczekiwała to uwielbiam ją włąśnie za to, że jest kompletnie niedoczna na skórze Początkowo tak jak atoja byłąm w ciężkim szoku- gdzie ona się nabiera cholera na Flattiego?! A tu taka miła niespodzianka na koniec
Co do samych kolorów to wszystkie są dla mnie dobre jasnością- muszę je w końcu spisać jakie to są i opiszę dokładnie. Muszę cały dzień ponosić jeszcze formułę YG i coś dobiorę
Jeszcze raz ślicznie dziękuję za próbeczki

No właśnie, też jestem pod wrażeniem formuły L&N. Efekt make up - no make up u mnie rewelacyjny. Do tej pory kładłam podkład Flattim i było b.dobrze ale odkąd ostatnio przeczytałam zachwyty atoji nad LHK i go też wypróbowałam do podkładu jest jeszcze lepiej nie wiem co, jak i dlaczego ale efekt jest jeszcze bardziej naturalny!
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:47   #565
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętałam, że ktoś tu już wspominał i zachwalał Lindę L&N ale nie pamiętałam kto . W każdym razie postanowiłam ją wypróbować i jak się okazało to był strzał w dziesiątkę A zachwyty nad nią, które zwróciły moją uwagę na ten kolor pewno były Twoje.........
A dobrałaś sobie jeszcze coś z formuły L&N lub YG? Zamówiłam teraz próbkę m.in. Gayle i Kelly do przetestowania czy nadadzą się na lato ale coś mi się zdaje, że jednak za ciemna bedą.....
Szukam jeszcze koloru z YG bo też mi pasuje ta formuła ale te kolory, które do tej pory miałam niestety nie dla mnie......Teraz czekam na Trish choć nie bardzo wiem, jak ona się ma do Lindy
Ja owszem zachwalałam entuzjastycznie ale nie tyle kolor co formułę w istocie moim kolorem jest bardziej żółtawa Maribelle, ale akurat Lindę mam dużą i też się sprawuje świetnie - miałam plan ją zażółcić ale zaniechałam (nawet Kelly jako na wpół brązer tez była OK)
więc nie bardzo moge pomóc co do innych formuł bo skoro dla Ciebie Linda jest idealna to moje typy będą zbyt żółte
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:32   #566
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jmw- jak tak obiecałam piszę kolor z L&N- Maribelle i o dziwo na mnie nie jest jakoś tak widoczno żółty Tylko i tak mieszam z CM Ruth. Dziś je znowu nałożyłam i po ponad 5h bez poprawek jest super
Blondi2- już nie kuś tak tym primerem bo będę musiała kupić :P
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:18   #567
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
jmw- jak tak obiecałam piszę kolor z L&N- Maribelle i o dziwo na mnie nie jest jakoś tak widoczno żółty Tylko i tak mieszam z CM Ruth. Dziś je znowu nałożyłam i po ponad 5h bez poprawek jest super
Blondi2- już nie kuś tak tym primerem bo będę musiała kupić :P
Na mnie Maribelle wychodziła za to bardzo blado. Widocznie żółty to on rzeczywiście i na mnie też nie był ale wyglądałam w nim jakbym się przypudrowała mąką . Brrrr.....
WhiteInnocent ja nie kuszę -no co TY gdzieżbym tam śmiała - ja tylko jestem z niego mega zadowolona...............
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 06:45   #568
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
jmw- jak tak obiecałam piszę kolor z L&N- Maribelle i o dziwo na mnie nie jest jakoś tak widoczno żółty Tylko i tak mieszam z CM Ruth. Dziś je znowu nałożyłam i po ponad 5h bez poprawek jest super
Blondi2- już nie kuś tak tym primerem bo będę musiała kupić :P
Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Na mnie Maribelle wychodziła za to bardzo blado. Widocznie żółty to on rzeczywiście i na mnie też nie był ale wyglądałam w nim jakbym się przypudrowała mąką . Brrrr.....
WhiteInnocent ja nie kuszę -no co TY gdzieżbym tam śmiała - ja tylko jestem z niego mega zadowolona...............
Ja mam primer dla cer tłustych i jestem z niego bardzo zadowolona, ale dopiero puder wykończeniowy Soft Focus to jest fajny...awansował na 1 miejsce w swej kategorii ale wcale nie kuszę
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 07:38   #569
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Uzywam Soft Focusa juz od dawna i troche mnie przesuszyl na dluzsza mete. Teraz stosuje go w primerze wlasnej roboty (pomieszany Translucent z Golden)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:03   #570
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pozabijam kusicielki
No dobra już dobra- jak ktoś będzie wspólne z EGMu organizował to zamówię bo sama to sobie z tą stroną nie radzę
Obecnie jako wykończeniowego używam joppy... W sumie co mi szkodzi mieć 10 dużych opakowań podkładu różnych firm, 10 dużych opakowań primerów i wykończeniowych pudrów różnych firm Będę chomikować

EDIT:
jmw- primer do cer tłustych z EGM? Lepszy od ryżowego z EDMu? Nie wysusza?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-04-24 o 09:05
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.