Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 14:06   #2341
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
SZUKAM farbek ciekawe co by wyszło jakbym którąś z tych nałozyła? Jedna jest blond a druga jasny blond 7 i 8.
7'ka na pewno wyjdzie bardzo ciemno. Jak brąz, a nie jak blond.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:15   #2342
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

na opakowaniu juz strasznie ciemno wygląda, lepiej się dobrze zastanów :P
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:28   #2343
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wiem wiem ja nie postanowiłam już ze je użyje tak przeglądam i wpadły mi w oko ta jasniejsza bardziej to jasny blond a ta pierwsza jest blond marejeta a co wyszło ci po tej bo na opakowaniu fajny jest ten blond....podoba mi sie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (14,2 KB, 243 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-21 o 14:31
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:48   #2344
el_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bardzo proszę o pomoc. Mam włosy bardzo rozjaśnione, chcę je troszkę przyciemnić. w tym celu kupiłam farbę 'naturalny blond' i mam pytanie - czy mogę użyć samego kremu koloryzującego NIE DODAJĄC DO NIEGO EMULSJI ROZWIJAJĄCEJ - emulsja ta zawiera utleniacz a ja nie chcę już bardziej rozjaśniać włosów, aby och nie niszczyć. Czy farba chwyci mi bez tej emulsji?? nie zależy mi na jakos szczególnie intensywnym kolorze, chcę tylko ciut przyciemnić
el_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:50   #2345
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No jak dla mnie to farbka bardzo fajna, ładnie wychodzi bo tak budyniowo, wiesz co ja po niej za pierwszym razem miałam mniej więcej taki kolorek jak w avatarze, może trochę bardziej budyniowy, ale za drugim coś mi dziwnie chwyciło, tylko nie wiem czy to nie było spowodowane, tym, że przez 8h jak byłam w pracy to farba leżała w samochodzie a wtedy były te duże mrozy, no i trochę rozlałam utleniacz, więc były inne proporcje to też może być przyczyną, no ale za pierwszym razem wyszło super, fajnie rozjaśniło a mam dość ciemne odrosty
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:56   #2346
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A odrost rudawy czy jaki?wyszedł?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:45   #2347
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Ja też ;P Taka długość właśnie to by było coś - i właśnie o takim skręcie/falowaniu (nie wiem jak to nazwać) włosów mówiłam, że chciałabym mieć
dokładnie te włosy to i moje marzenie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Snowwhite, ja osobiście wolę ten Wax Latte Pachnie bosko, poza tym włoski są po nim dobrze odżywione, ale takie lekkie i puszyste, ten do włosów zniszczonych jest odrobinę cięższy i wydaje mi się, że minimalnie bardziej obciąża włosy, a mi zależy na objętości
Dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Też przez myśl mi przeszło farbowanie czyms prof
Może ten Majirel/Majiblond?





Ja Ci kochana nie doradze, bo sama nie mam pojęcia..
Ale jak nie spróbujesz, to pewnie nie da Ci to spokoju i prędzej czy później i tak sięgniesz po 219
tak mi się wydaje





Okrutne to wszystko, aż włos się jeży.
Dobrze, ze chociaż nagłaśniają takie sprawy. Tylko trzeba by było wyciągnąć jakieś bardziej drastyczne konsekwencje z takich postępowań..


No i powiedziałam TŻowi, aby w weekend pociął mi końcówki maszynką Oto co usłyszałam: "Misiek, chyba w Ciebie jakiś diabeł wstąpił. Chcesz być łysa? Nie ma problemu "

Ale może go przekonam jakoś
Pochwale go, że tatusia tak piękne obcina, to i ze mną sobie poradzi..zobaczymy




Wspaniała wiadomość
podziękuj włoskom za to, może jakimś olejem?





XXLki już wycofali z produkcji, ale może gdzieś jeszcze, w jakiś osiedlowych drogeriach, uchowały się ostatnie egzemplarze
Odnoście e20. Z tego co się orientuję, ona też zawiera aktywator razjaśniacza, także pewnie też wyjdzie kurczakowo-jak deluxe 100.
I na całość raczej nie powinno się jej nakładać - w którejś ulotce czytałam, chyba deluxa





Ja wczoraj wypiłam dwie szklaneczki, dzisiaj dalszy ciąg
Jakoś lepiej mi to wkuwanie szło, albo to efect placebo Tak czy siak będę to piła
I z tego co pamiętam w składzie jest magnez takze o wariujące powieczki się nie martwię





Chyba tą drugą farbką z załącznika robiła kiedyś marejta, ale pewna nie jestem





nono rzeczywiście sexy
Włoski piękne a jaka golizna
no mówiłam że sexy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agata referat w klubie melduje napisany
a ja dzis po nocy z olejem migdalowym bede zaraz myc wlosy ..no i lece po ten winogronowy

snow avek sexi zwlaszcza wlosy
no fajne fajne Podobne do Twoich z albumu co kiedyś miałaś

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
Dajcie spokój z tymi zwierzakami aż włos się jeży Nie tak dawno widziałam filmik na youtubie jak baba rzucała małymi kotkami jak na lasso i wrzucała je do jeziora czy tam stawu nie wiem co to było tragedia
Ale Ci co urwali głowę temu haskiemu to przebili wszystko chyba Boże i najgorsze jest to że ten niby "właściciel" wziął go kilka dni przed tym zdarzeniem ze schroniska i jeszcze jego tłumaczenia w sądzie, że nie przyznaje się bo niczego nie pamięta.. no kur*** to jest człowiek??!!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 18:14   #2348
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow taki skret jak na twoim avatarku to tylko dzieki grubym walkom mozna osiagnac albo na grubasnej lokowce ew prostownica tez da rade

dziewczynki co taka cisza
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:34   #2349
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow taki skret jak na twoim avatarku to tylko dzieki grubym walkom mozna osiagnac albo na grubasnej lokowce ew prostownica tez da rade

dziewczynki co taka cisza
Ale Ty też miałaś takie w albumie pamiętam cuuudne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:41   #2350
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
A odrost rudawy czy jaki?wyszedł?
No właśnie odrost mi wyszedł taki jak ten na avatarku, bo reszta wyszła ciut jaśniejsza ale to dlatego, ze miałam wcześniej kilka lat robiony balayge i to są pozostałości po pasemkach robionych rozjaśniaczem :P

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow taki skret jak na twoim avatarku to tylko dzieki grubym walkom mozna osiagnac albo na grubasnej lokowce ew prostownica tez da rade

dziewczynki co taka cisza
Cisza tu fakt dziewczyny pewnie na karnawałowych imprezach
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:26   #2351
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam was drogie blondyneczki. Sama jestem farbowana blondynka ktora takze przeszla multum eksperymentow na swojej czuprynie. ale jednak blond to jest to. Czytam wasz watek bardzo czesto i rownie czesto znajduje w nim wiele odpowiedzi na rozne pytania...odrobina dobrej woli i tak naprawde wszystko tu mozna znalesc odnosnie farbowania i pielegnacja blondaskow...Dziekuje ze wszelkie rady Trzymajcie sie dziewczyny
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 20:26   #2352
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
7'ka na pewno wyjdzie bardzo ciemno. Jak brąz, a nie jak blond.
Popieram, 7 w potocznym rozumieniu to jasny brąz, a nie żaden średni blond czy blond jak piszą na farbach

Cytat:
Napisane przez el_a Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc. Mam włosy bardzo rozjaśnione, chcę je troszkę przyciemnić. w tym celu kupiłam farbę 'naturalny blond' i mam pytanie - czy mogę użyć samego kremu koloryzującego NIE DODAJĄC DO NIEGO EMULSJI ROZWIJAJĄCEJ - emulsja ta zawiera utleniacz a ja nie chcę już bardziej rozjaśniać włosów, aby och nie niszczyć. Czy farba chwyci mi bez tej emulsji?? nie zależy mi na jakos szczególnie intensywnym kolorze, chcę tylko ciut przyciemnić
Musisz użyć emulsji, żeby kolor się rozwinął Rozcieńcz emulsję do połowy (bo pewnie jest ona 6%) albo kup w sklepie fryzjerskim wodę utlenioną 3% (koszt kilka złotych za małą butelkę)

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym labradorku
Ale jak oni go wysłali? Tak normalnie pocztą? I się nie zorientowali? Przecież to nie dorzeczne
Niestety tak jak napisałaś, dla niektórych ludzi zwierzak jest tylko zwierzakiem i uczuć już nie ma..
Może byłaś na wakacjach akurat, bo mówili o tym nawet w wiadomościach na tvp1. Baba kupiła psa z rodowodem u hodowcy, potem okazało się, że pies ma jakąś wadę wrodzoną i umówiła się z hodowcą, że odda psa. Hodowca myślał, że go przywiezie, a ten babsztyl wysłał pocztą, bo taniej
Jest taka usługa jak przewóz zwierząt. Tylko trzeba zapewnić im dostęp powietrza i wodę. No ale w 30 stopniowym upale to nie wiem ile tej wody musiałoby być, żeby pies nie padł w kartonowym pudle (powinien być w klatce) To nie jest typowy przykład znęcania się, raczej przykład człowieka bez wyobraźni, ale pieska żal

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
Generalnie to masz rację, ale znam też przyjazne psom i kotom wiejskie domy a ludzie bez serca znajdą się też w mieście

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Jest na to sposob ...kastracja zwierząt ktora powinna byc darmowa ,albo za przyslowiowe 10 zl...
a nie koszt ponad 200 zł za jednego kociaka...za 200 zł czesto Ci ludzie maja jedzenia na cały miesiac...
Wiecie zwierzeta to zwierzeta..rozmnażają się bez namysłu..nie upilnujesz ich na wsi... a pozniej taki rolnik jeden z drugim przez 15 lat zycia kota srednio raz w roku ma 3-4 kocieta...razy 15 łatwo sobie policzyc ,ze z jednego kota wychodzi ponad 50 kociaków
I albo konczy taki ktos jak VIOLLETKA VILAS ,albo niestety :/

apropo szybko działających odzywek i tanich polecam Joanne jajeczna
Sama właśnie rozważam kastrację mojego psiaka, niestety większość ludzi uznaję to za krzywdę dla zwierzęcia

Milusiaam, gdzie kupujesz tą Joanne jajeczną, bo już mi się obiła o uszy, a nie mogę nigdzie dostać? Póki co kupiłam dzisiaj Biosilka w promocji, ale na KWC ma beznadziejne opinie..
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:34   #2353
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość

Milusiaam, gdzie kupujesz tą Joanne jajeczną, bo już mi się obiła o uszy, a nie mogę nigdzie dostać? Póki co kupiłam dzisiaj Biosilka w promocji, ale na KWC ma beznadziejne opinie..
Ale co biosilka? Jedwab?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:39   #2354
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny bardzo podoba mi sie kolorek z ponizszego zdjecia Moglybyscie napisac co to za odcien i jaki to poziom?? Bede bardzo wdzieczna za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby blond.jpg (10,2 KB, 40 załadowań)
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:17   #2355
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny opisze Wam co dzieki mnie- blondynce moje wlosy przezyzly prze glupia pomylke,ale na szczecie wszystko dobrze sie skonczylo,kupilam palletke skandynawski blond na podklad i potem natural&easy 522. Potem przez pomylke nalozylam na odrosty natural &easy,wyszlo rudawo i wtedy sie zorientowalm,ze to nie palletka ,wbrew regule,ze farba nie rozjasni farby pobieglam w czapce do sklepu kupilam to samo czyli natural&easy 522 i mam odrost troszke cieplejszy a reszte taka jak na pudelku
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:58   #2356
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ale co biosilka? Jedwab?
odżywkę Chciałam wziąć nawilżającą albo tą volumizing, ale w końcu wybrałam fruit coctail, bo mnie skusiło, że taka odbudowująca i ma najmniej silikonów w składzie a teraz widzę na KWC, że wybrałam najgorszą
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 22:24   #2357
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez el_a Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc. Mam włosy bardzo rozjaśnione, chcę je troszkę przyciemnić. w tym celu kupiłam farbę 'naturalny blond' i mam pytanie - czy mogę użyć samego kremu koloryzującego NIE DODAJĄC DO NIEGO EMULSJI ROZWIJAJĄCEJ - emulsja ta zawiera utleniacz a ja nie chcę już bardziej rozjaśniać włosów, aby och nie niszczyć. Czy farba chwyci mi bez tej emulsji?? nie zależy mi na jakos szczególnie intensywnym kolorze, chcę tylko ciut przyciemnić
Musisz dać utleniacz

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam was drogie blondyneczki. Sama jestem farbowana blondynka ktora takze przeszla multum eksperymentow na swojej czuprynie. ale jednak blond to jest to. Czytam wasz watek bardzo czesto i rownie czesto znajduje w nim wiele odpowiedzi na rozne pytania...odrobina dobrej woli i tak naprawde wszystko tu mozna znalesc odnosnie farbowania i pielegnacja blondaskow...Dziekuje ze wszelkie rady Trzymajcie sie dziewczyny
Dziękujemy i pozdrawiamy

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dziewczyny opisze Wam co dzieki mnie- blondynce moje wlosy przezyzly prze glupia pomylke,ale na szczecie wszystko dobrze sie skonczylo,kupilam palletke skandynawski blond na podklad i potem natural&easy 522. Potem przez pomylke nalozylam na odrosty natural &easy,wyszlo rudawo i wtedy sie zorientowalm,ze to nie palletka ,wbrew regule,ze farba nie rozjasni farby pobieglam w czapce do sklepu kupilam to samo czyli natural&easy 522 i mam odrost troszke cieplejszy a reszte taka jak na pudelku
Dobrze że to się skończyło jak się skończyło

Dziewczynki co Wy na potańcówie jakiejś?

A ja miałam zamawiac te clipy foxy, ale widziałam porównanie na YouTubie i one jakies cienkie są, mają takie końcówki jak mysie ogonki i nie wiem czy teraz zamawiać je czy nie. Może jakieś inne zamówię, ale nie mam pojęcia jakie a nie chce mi się zszywać ich.
I znowu będę się nad tym zastanawiać

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-21 o 23:08
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 07:50   #2358
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja wczoraj i dzis mam gości Brata tż z laską, te co czytały w klubie wiedzą o co chodzi.... Także nie mam za wiele czasu.
Powiem wam tylko że wczoraj umyłam wloski i znów je falkuję
Jest chyba stopniowo lepiej bo wlosy już polane wodą przybierają kształt falek Pantene ładnie sobie radzi z początkowym skręcaniem.
Takze mogę go polecić.

Jak będę mieć czas to zrobie fotki i wam pokarzę wieczorkiem.

Pamiętajcie że dzis dzień dziadka!
Składajcie życzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:49   #2359
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja wczoraj i dzis mam gości Brata tż z laską, te co czytały w klubie wiedzą o co chodzi.... Także nie mam za wiele czasu.
Powiem wam tylko że wczoraj umyłam wloski i znów je falkuję
Jest chyba stopniowo lepiej bo wlosy już polane wodą przybierają kształt falek Pantene ładnie sobie radzi z początkowym skręcaniem.
Takze mogę go polecić.

Jak będę mieć czas to zrobie fotki i wam pokarzę wieczorkiem.

Pamiętajcie że dzis dzień dziadka!
Składajcie życzenia!
A wczoraj był Dzień Babci

To trzymaj się jakoś z gośćmi i wklej nam zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 09:20   #2360
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny
Powodzenia

Snow
Sliczny av
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:58   #2361
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja wczoraj i dzis mam gości Brata tż z laską, te co czytały w klubie wiedzą o co chodzi.... Także nie mam za wiele czasu.
Powiem wam tylko że wczoraj umyłam wloski i znów je falkuję
Jest chyba stopniowo lepiej bo wlosy już polane wodą przybierają kształt falek Pantene ładnie sobie radzi z początkowym skręcaniem.
Takze mogę go polecić.

Jak będę mieć czas to zrobie fotki i wam pokarzę wieczorkiem.

Pamiętajcie że dzis dzień dziadka!
Składajcie życzenia!
pamietamy
a ty pozniej sie pochwal falami

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ale Ty też miałaś takie w albumie pamiętam cuuudne
a nie mam juz?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:10   #2362
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kociu ja mam tą odżywkę z Ce-ce i jest super, naprawdę fajnie nawilża włoski ale muszę przyznać, że efekt jest taki sam jak po isanie z olejkiem z babassu za 5zł Także nie miej parcia na nią bo aż takie cudo to to nie jest
Hej dziewczyny!! wczoraj miałam wolne i byłam u dziadka złożyć mu życzenia to mówisz że taki sam efekt po isanie,to dobra to kupie isane
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:16   #2363
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
mieszkam na wsi i sama mam przyklad bo rodzice TŻ-ta zabijają świnie... a pies tak jak mowisz raz dziennie pomyje ze wszystkich garnków... a fuj ale im sie nie da przegadać... tacy zacofani że szok

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

i tak jak mówicie nic nie da rady zrobić biedne zwierzaczki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:52   #2364
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
odżywkę Chciałam wziąć nawilżającą albo tą volumizing, ale w końcu wybrałam fruit coctail, bo mnie skusiło, że taka odbudowująca i ma najmniej silikonów w składzie a teraz widzę na KWC, że wybrałam najgorszą
aj tym KWC nie ma co się bardzo przejmować bo ile razy ja byłam z czegoś b. zadowolona a komentarze z KWC nie zachęcały wcale Także spokojnie, może będzie fajna

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
Powodzenia

Snow
Sliczny av
dzięki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pamietamy
a ty pozniej sie pochwal falami


a nie mam juz?
a masz masz te 2 przed zdj z prostymi włoskami

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! wczoraj miałam wolne i byłam u dziadka złożyć mu życzenia to mówisz że taki sam efekt po isanie,to dobra to kupie isane
tzn na mnie działają tak samo z tego co wiem ta ce-ce też nie ma silikonów także już jak wolisz ale naprawdę działanie jest bardzo podobne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:53   #2365
el_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziękuję za pomoc! pozdrawiam
el_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:08   #2366
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej ale tu pustki.. mam pytanie która odżywka lepsza
Nivea = blonde gloss
Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Digliceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Benzophenone-4, Panthenol, Triticum Vulgare, Helianthus Annuus, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 13015, CI 15985, CI 47005. (19.09.2007)

czy ta Isana z olejkiem Babassu?
nie mogę znaleźć składu..
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:15   #2367
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Hej ale tu pustki.. mam pytanie która odżywka lepsza
Nivea = blonde gloss
Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Digliceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Benzophenone-4, Panthenol, Triticum Vulgare, Helianthus Annuus, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 13015, CI 15985, CI 47005. (19.09.2007)

czy ta Isana z olejkiem Babassu?
nie mogę znaleźć składu..
prosty bez silikonow sredni sklad szkoda ze nie mozna porownac z tamtym skladem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:29   #2368
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
prosty bez silikonow sredni sklad szkoda ze nie mozna porownac z tamtym skladem
a silikony są dobre? jest w niej coś regenerującego?
kupiłam ją dziś za 5 zł cena na pożegnanie..szukałam tą z Isany bo taka zachwalana, już teraz wiem jak wygląda, myślałam ,że to spray. Myślę nad wymianą i kupnem odżywki loreala bez spłukiwania (ta czerwona) też była za 5zł ale właśnie nie wiem czy nie obciąży mi włosów

teraz tak patrze na ten skład co wkleiłam całkiem różni się z tym co mam na opakowaniu;/

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-01-22 o 16:32
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:35   #2369
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ten sklad co wkleilas nie jest zly naprawde lekka nawilzajaca odzywka na mocno zniszczone wlosy to moze byc za malo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:39   #2370
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a już nie będę kombinować i wypróbuje ją mam problem z tymi odżywkami bo strasznie obciążają mi włosy.. a skoro jest lekka to dobrze
a mogłabyś mnie kochana oświecić co to są te silikony czy pomagają czy nie?
Jak je rozpoznać?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.