Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 18:58   #1
rales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22

Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć?


Witam, mam nadzieję, że to dobry dział oraz nie powielam tematu, lecz napisałem tutaj gdyż uważam, że użytkowniczki tegoż forum to bardzo bystre, inteligentne oraz pomocne kobiety.
Chciałem zacząć od tego, że mam 21 lat. Nigdy nie byłem u kosmetyczki czy na jakichś zabiegach pielęgnacyjnych oraz nie stosowałem jakichkolwiek kremów czy odżywek do skóry twarzy. W gimnazjum oraz na początku liceum stosowałem jedynie czasami jakieś preparaty typu under-twenty, gdyż jak wiele osób wieku dojrzewania na mojej twarzy pojawiły się pryszcze, co prawda niewiele (przynajmniej w porównaniu do niektórych rówieśników, których twarz wyglądała czasem jak pizza) i zwłaszcza na skroniach i czole.
Obecnie nie mam już pryszczy a jedyne niedoskonałości jakie dostrzegłem to trochę wągrów na nosie.
Piszę tutaj ponieważ chciałem zacząć dbać o skórę twarzy a ze względu, że jestem dosyć zielony w kwestiach kosmetycznych zwracam się o poradę do wizażanek. Na jakie zabiegi u kosmetyczki powinienem się zdecydować oraz jakich kosmetyków do twarzy używać?
rales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:58   #2
barabara77
Przyczajenie
 
Avatar barabara77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez rales Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję, że to dobry dział oraz nie powielam tematu, lecz napisałem tutaj gdyż uważam, że użytkowniczki tegoż forum to bardzo bystre, inteligentne oraz pomocne kobiety.
Chciałem zacząć od tego, że mam 21 lat. Nigdy nie byłem u kosmetyczki czy na jakichś zabiegach pielęgnacyjnych oraz nie stosowałem jakichkolwiek kremów czy odżywek do skóry twarzy. W gimnazjum oraz na początku liceum stosowałem jedynie czasami jakieś preparaty typu under-twenty, gdyż jak wiele osób wieku dojrzewania na mojej twarzy pojawiły się pryszcze, co prawda niewiele (przynajmniej w porównaniu do niektórych rówieśników, których twarz wyglądała czasem jak pizza) i zwłaszcza na skroniach i czole.
Obecnie nie mam już pryszczy a jedyne niedoskonałości jakie dostrzegłem to trochę wągrów na nosie.
Piszę tutaj ponieważ chciałem zacząć dbać o skórę twarzy a ze względu, że jestem dosyć zielony w kwestiach kosmetycznych zwracam się o poradę do wizażanek. Na jakie zabiegi u kosmetyczki powinienem się zdecydować oraz jakich kosmetyków do twarzy używać?
Uwielbiam facetów którzy o siebie dbają fajnie że napisałeś - moim zdaniem pierwsze co to powinieneś wybrać się do kosmetyczki, która oglądnie Twoją skórę, przeprowadzi analizę i dobierze odpowiednią pielęgnację domową... Jeśli tak jak napisałeś nie masz poważnych problemów skórnych, to pewnie wystarczy dobra pielęgnacja w domu + raz na czas zabieg oczyszczająco-pielęgnacyjny (pisałeś o zaskórnikach na brodzie - sam tego nie oczyszczaj!) i będziesz cieszyć się gładką buzią fajnie że dbasz o to już teraz, a nie jak pojawią się poważniejsze problemy

Rozeznaj się w swoim mieście o dobry gabinet kosmetyczny

dla Ciebie za podejście do tematu
barabara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:08   #3
rales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć?

Dziękuję za poradę oraz za buzi.
rales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 10:20   #4
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć?

Witaj,
Do codziennej pielęgnacji żel do mycia twarzy i krem do twarzy to podstawa, warto zainwestować w dobry krem skoro do tej pory nie było potrzeby stosowania, np. Loreal men, Lumene Men 24H Sporty Day Moistuizer lub cos może z dr Ireny Eris.
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:22   #5
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Męska pielęgnacja twarzy od czego zacząć?

Polecam zakup kremu nawilżającego - nie loreal, tudzież innych drogeryjnych mazideł, lecz dermokosmetyku. Chociażby Iwostin, Pharmaceris, Avene itp. Mój partner b.lubi krem Dermedic Hydrain 2, natomiast na kwc często polecają wersję: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...cy.html&next=1 - jak widzisz cena jest niewielka, w Superpharm często ten krem jest na promocji. Generalnie dermokosmetyki znajdziesz w aptece, podobnie jak często chwalone kremy marki Sylveco (o na przykład ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html ).
Podsumowując - masz 21 lat, drobne niedoskonałości na twarzy, więc lekki krem nawilżający będzie na początek dobrym rozwiązaniem - nie musisz od razu plątać się po dermatologach. Pzdr
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 20:22:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.