W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-25, 21:30   #1531
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a widzialyscie efekt po farbowaniu chantalem 9,2? http://blond-szatynka.blogspot.com/2...owy-blond.html
jasne jak na 9tke ale ³adne
Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mogê siê przy³±czyæ?
Ju¿ kiedy¶ siê przewinê³am przez ten w±tek, ale zgrzeszy³am (zafarbowa³am swój blond na ciemno) teraz wróci³am do blondu, zosta³o mi jeszcze jedno farbowanie aby kolor mnie zadowoli³.
W³a¶nie zastanawiam siê nad jaka¶ farb± która nada ch³odny odcieñ moim ¿ó³tawym w³osom a nie zniszczy ich i nie zrobi bia³ych.
Waham siê miêdzy majirel'em (który¶ z 10) z wod± 9%, albo nad drogeryjnym wellatonem 12/1 i nie wiem co wybraæ, bojê siê, ¿e to drugie mog³oby byæ za mocne... Z czego górê, gdzie by³y odrosty mam lekko ciemniejsz± i bêdê musia³a tam po³o¿yæ farbê w pierwszej kolejno¶ci...
Mo¿e co¶ poradzicie?
Mi³ego wieczoru
nie wiem jak Twoje w³osy ale wielu dziewczynom tutaj wellaton nie s³u¿y, robi susz, miêdzy innymi mi...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 21:56   #1532
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
jasne jak na 9tke ale ³adne


nie wiem jak Twoje w³osy ale wielu dziewczynom tutaj wellaton nie s³u¿y, robi susz, miêdzy innymi mi...
Dziêki, w³a¶nie mi kiedy¶ te¿, aczkolwiek rozja¶nienie by³o spore.
Tyle tego w sklepach fryzjerskich jak i na pó³kach sklepowych a sama nie wiem czego u¿yæ... Chcia³am co¶ w popielu, my¶la³am nawet o palette A10 ale wiem, ¿e ch³odnego odcienia nie powinno siê k³a¶æ na ciep³y tylko wpierw wyrównaæ neutralnym i w takim wypadku kolejny wybór odpada i jestem w czarnej du... Chocia¿ moja znajoma niedawno k³ad³a na ¿ó³tko z bardzo rudymi pasemkami i zielonego nie by³o (mówiê o A10) Nie wiem czy próbowaæ. W szafce mam te¿ go³êbi
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-55020-big.jpg mo¿e nim siê poratujê?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-01-25 o 21:57
anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 22:08   #1533
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

jak robi³a¶ wcze¶niej ciep³± farb± to nie mo¿esz dawaæ zimnych popieli tylko nature
ale jesli gasi³a¶ np rudy czy inny zimnymi barwami (a wszysted³ ciep³awy nadal) lub mia³a¶ na w³osach zimny to mo¿esz k³a¶æ.
jak± farbê wcze¶niej mia³a¶ po³o¿on±? i najlepiej w³osy pokaz to dziewczyny doradz± co¶
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 22:18   #1534
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

chyba sobie sprawiê nowe kulki guerlaina z wiosennej kolekcji, bo choruje na nie

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

jutro polecê do sephory

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1605
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 23:03   #1535
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
jak robi³a¶ wcze¶niej ciep³± farb± to nie mo¿esz dawaæ zimnych popieli tylko nature
ale jesli gasi³a¶ np rudy czy inny zimnymi barwami (a wszysted³ ciep³awy nadal) lub mia³a¶ na w³osach zimny to mo¿esz k³a¶æ.
jak± farbê wcze¶niej mia³a¶ po³o¿on±? i najlepiej w³osy pokaz to dziewczyny doradz± co¶
Mia³am taki ¶redni br±z i na to od po³owy intensywnie naciapane Loreal wild ombre nr 2, a od ucha w górê przeci±gniête tylko grzebykiem do³±czonym. Dó³ mi bardzo ³adnie rozja¶ni³o do ¶redniego blondu i to bez uszczerbku a¿ by³am zaskoczona a góra jak wiadomo lekko rudawe pasemka siê zrobi³y.
Pochodzi³am tak parê dni i po³o¿y³am wpierw na górê i plamkê na grzywce i z ty³u kolejnego L'oreala http://www.echemist.co.uk/productmed...ige-blonde.jpg i trzyma³am ponad 10 min po czym do-smarowa³am resztê i ca³o¶æ trzyma³am jeszcze 30 min.
Od góry mam teraz intensywnie ¿ó³te w³osy chocia¿ jest bli¿ej ni¿ dalej bo siê poja¶nia³y a reszta od ucha w dó³ jest bardzo jasna, nawet ³adna, gdyby ca³o¶æ taka by³a to zgasi³abym to srebrnym py³em z joanny, tym go³êbiem 310 z palette albo próbowa³a szamponami do srebrnych. Niestety przez tê górê nie mogê, bo jest w bardzo ciep³ej tonacji i gdybym na³o¿y³a jeszcze na sam dó³ jaki¶ popiel to podkre¶la³ by on z³oto-zó³t± górê.
Ogólnie tej z drugiej farby któr± robi³am, rozja¶niaj±c± niby z loreala nie polecam, bo w³osy by³y mega suche, konsystencja bardzo lej±cego siê ¿elu i s³abo ruszy³a... Zapomnia³am dodaæ, ¿e plamki które by³y - w ogóle sobie z nimi nie poradzi³a... mo¿e zrobi³y siê na ciemny blond, nic poza tym.
Jutro postaram siê wstawiæ zdjêcie. Dzisiaj tylko mogê takie co¶ stworzone w paincie
Górê mam tak± a nawet ja¶niejsz± wpadaj±c± w "brudn± ¿ó³æ" jak zaznaczy³am czerwonym kolorem.
A dalej czyli od linii oka w dó³ mam takie jak te zaznaczone na zielono jednak nie s± tak ¿arówiaste, typowy blond taki który siê czasami widuje na ulicach (który ¿ó³knie po kilku tyg. od farbowania itp.)
Gdyby nie ta góra i fakt, ¿e ciep³e tony nie pasuj± do mojej cery to bym to przebola³a. Nie chcê u¿yæ czego¶ mocnego bo w³osy i tak s± bardzo suche po lorealu dzisiejszym.
Chcia³abym co¶ stonowanego, nie tak ciep³ego jak teraz a neutralnego albo ch³odnego... obojênie. Byleby nie takie jak teraz.
Podoba mi siê efekt ze zdjêcia nr 2, lub http://2.s.dziennik.pl/pliki/3621000...ek-643-481.jpg co¶ w ten deseñ
Wiem jednak, ¿e takie co¶ to bardziej pasemkami na które siê wybiorê w kwietniu, jednak do tego czasu muszê jako¶ stonowaæ to co¶ na g³owie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oscars-2012.jpg (35,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Lauren-lauren-conrad-1384998-1024-768.jpg (67,7 KB, 13 za³adowañ)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-01-25 o 23:06
anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-25, 23:21   #1536
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

masz na³o¿ony be¿ wiêc mo¿esz na to k³a¶æ i naturê i ch³odne odcienie.
Ja bym chyba po³o¿y³a co¶ popielatego na odrosty na 50min (woda 9%lub 6% w zale¿no¶ci od naturalek) a potem na ten odcinek srodkowy ¿e tak powiem te sama farbe ale na 20min. Ale to tylko moje gdybanie, poka¿ jutro zdjêcia
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 05:32   #1537
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba sobie sprawiê nowe kulki guerlaina z wiosennej kolekcji, bo choruje na nie

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

jutro polecê do sephory

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1605
Super te kulki, ale niestety nie mój kolor... Nie mogê mieæ nic z ró¿em
Na pocieszenie po ¶rednio udanej koloryzacji chyba kupiê sobie perfumy.... Muszê siê zdecydowaæ na co¶ innego bo od lat siê czajê, a jak przyjdzie, co do czego to wychodzê kolejny raz z Euphori±
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 06:31   #1538
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

A ja dzis mam kolokwium...nie by³o gdzie wcisnac i dali na sobote
ostatnie w tym semestrze, na razie wszystko do przodu

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Super te kulki, ale niestety nie mój kolor... Nie mogê mieæ nic z ró¿em
Na pocieszenie po ¶rednio udanej koloryzacji chyba kupiê sobie perfumy.... Muszê siê zdecydowaæ na co¶ innego bo od lat siê czajê, a jak przyjdzie, co do czego to wychodzê kolejny raz z Euphori±
One na buzi ponoæ nie s± rozowe. Ja mam buzie naczyniowa, rozowa (zreszt± nie widzisz mojego albumu? My sie nie przyjaznimy?)
i te kulki jako przeciwwage zawsze maj± inne kolorki. One fotoszopuj±, rozswietlaja, ale koloru nie daja.


Wiecie co, wczoraj rano jak zeszlam do garazu znalaz³am kota! Ma³ego kota, ma moze 4-6 mcy.
Bardzo mily i przytulny. Nie wiem jak wszed³.
Nie wygoni³am go na dwór bo byl mroz.
Ojciec zawioz³ go odrobaczyc, odgrzybiæ i umyæ jakby co i wrocil z nim do domu. I teraz szukamy po znajomych kto chce kocice.
U nas wojna.
Mamy 2 koty-sycz± na niego jak jakie¶ nietoperze. Psy - naszych kotów nie ruszaja, tamtego gonia. A tamtet tez nie z psami chowany bo tylko pies podejdzie, kot siê stroszy.
Ale nie mialam sumienia go pogniæ na mroz.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 06:45   #1539
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mam bardzo jasn± cerê, raczej z³ot±/¿ó³t± z rdzawymi piegami Nie dla mnie np. ró¿ do policzków w odcieniu ró¿owym/malinowym itp. Jedyny jaki u¿ywam to taki rdzawy/brzoskwiniowy/morelowy niestety ciê¿ko taki dostaæ

Jak ju¿ kupisz te kulki to siê podziel wra¿eniami czy nie daj± ró¿owej po¶wiaty na buzi
Wesz³am do twojego albumu, ale masz ³adny kolor , buzi nie widzê, bo masz zas³oniêt±
Zaraz zaproszê do siebie tylko usunê obciachowe foty z zapuszczania, które wstawia³am dla dziewczyn z w±tku o zapa³kach
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 07:30   #1540
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam bardzo jasn± cerê, raczej z³ot±/¿ó³t± z rdzawymi piegami Nie dla mnie np. ró¿ do policzków w odcieniu ró¿owym/malinowym itp. Jedyny jaki u¿ywam to taki rdzawy/brzoskwiniowy/morelowy niestety ciê¿ko taki dostaæ

Jak ju¿ kupisz te kulki to siê podziel wra¿eniami czy nie daj± ró¿owej po¶wiaty na buzi
Wesz³am do twojego albumu, ale masz ³adny kolor , buzi nie widzê, bo masz zas³oniêt±
Zaraz zaproszê do siebie tylko usunê obciachowe foty z zapuszczania, które wstawia³am dla dziewczyn z w±tku o zapa³kach
Juz przyjete
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 07:47   #1541
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Brrr ale mrozek dzisiaj u mnie w tej chwili jest -13stopni a o 23 w nocy by³o -19 to a¿ strach pomy¶leæ ile by³o gdzie¶ o 3 nad ranem.Ja chcê wiosny

Dziewczynki kupi³am wczoraj CP.Ile tabletek dziennie bierzecie? bo na ulotce jest napisane ¿e doro¶li maj± braæ 1 lub 2 tabletki od 2 do 3 razy na dobê wiêc siê zastanawiam ile mam tego braæ.

Muszê siê zaopatrzyæ w jak±¶ maskê regeneracyjn± do w³osów farbowanych .Mo¿e jak±¶ polecicie?
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 07:55   #1542
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja stosujê Allwaves - do w³osów po zabiegach fryzjerskich.
Mam te¿ Lady Spa kaszmirow±- te¿ jest ok
Ostatnio mia³am ma³± tubkê goldwell 60 sekundow± i chyba j± kupiê w pe³nowymiarowym opakowaniu

Agatau, jak widzisz mam sporo krótsze w³osy
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:02   #1543
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej dziewczynki
Ja juz po maratonie w pracy.
Jeszcze dzisiaj na 6h i niedziela wolna, ale co z tego jak w pon na 12,5h...ehhhh, nie mysle o tym.
Naskroba³yscie jak szalone.
Temat podkladu sie przewinal widzialam i padlo Bourjois Flower Perfection...nie polecam podraznial mi oczy i uwydatnial suche skorki, mimo, ¿e ich nie mam.
W kwestii makijazu to ja kreski kocham
Nawet w albumie mam chyba jakies zdjecia na ktorych kreski sa widoczne
Ale ja mam taki kszta³t oka,¿e bez problemu moge namalowac kreche jaka chce
Co tam jeszcze by³o....
A tak farbowanie...ja swoje klaki farbowalam w Wigilie i odrost juz wola o pomste do nieba, a zgladzic odrost bede mogla dopiero 9 lutego jak do mamy pojade
Jeju, czemu ja sama sobie nie umiem farby polozyc!
Moze nie tyle, ¿e nie umiem co sie boje ,¿e wyjdzie w ³aty

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Brrr ale mrozek dzisiaj u mnie w tej chwili jest -13stopni a o 23 w nocy by³o -19 to a¿ strach pomy¶leæ ile by³o gdzie¶ o 3 nad ranem.Ja chcê wiosny

Dziewczynki kupi³am wczoraj CP.Ile tabletek dziennie bierzecie? bo na ulotce jest napisane ¿e doro¶li maj± braæ 1 lub 2 tabletki od 2 do 3 razy na dobê wiêc siê zastanawiam ile mam tego braæ.

Muszê siê zaopatrzyæ w jak±¶ maskê regeneracyjn± do w³osów farbowanych .Mo¿e jak±¶ polecicie?
Ja bralam 2xdzienie po 2.
A;le dziewczyny mi tu Vitapil polecaja wiec pewnie Vitapil kupie

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-26 o 08:04
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:04   #1544
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stosujê Allwaves - do w³osów po zabiegach fryzjerskich.
Mam te¿ Lady Spa kaszmirow±- te¿ jest ok
Ostatnio mia³am ma³± tubkê goldwell 60 sekundow± i chyba j± kupiê w pe³nowymiarowym opakowaniu

Agatau, jak widzisz mam sporo krótsze w³osy

A t± Lady Spa to jak± masz objêto¶ciowo?I czy pamiêtasz cenê?
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:11   #1545
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba sobie sprawiê nowe kulki guerlaina z wiosennej kolekcji, bo choruje na nie

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

jutro polecê do sephory

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1605
super s±
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stosujê Allwaves - do w³osów po zabiegach fryzjerskich.
Mam te¿ Lady Spa kaszmirow±- te¿ jest ok
Ostatnio mia³am ma³± tubkê goldwell 60 sekundow± i chyba j± kupiê w pe³nowymiarowym opakowaniu

Agatau, jak widzisz mam sporo krótsze w³osy
goldwell ale zlota seria, rich repair?
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:14   #1546
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczynki
Ja juz po maratonie w pracy.
Jeszcze dzisiaj na 6h i niedziela wolna, ale co z tego jak w pon na 12,5h...ehhhh, nie mysle o tym.
Naskroba³yscie jak szalone.
Temat podkladu sie przewinal widzialam i padlo Bourjois Flower Perfection...nie polecam podraznial mi oczy i uwydatnial suche skorki, mimo, ¿e ich nie mam.
W kwestii makijazu to ja kreski kocham
Nawet w albumie mam chyba jakies zdjecia na ktorych kreski sa widoczne
Ale ja mam taki kszta³t oka,¿e bez problemu moge namalowac kreche jaka chce
Co tam jeszcze by³o....
A tak farbowanie...ja swoje klaki farbowalam w Wigilie i odrost juz wola o pomste do nieba, a zgladzic odrost bede mogla dopiero 9 lutego jak do mamy pojade
Jeju, czemu ja sama sobie nie umiem farby polozyc!
Moze nie tyle, ¿e nie umiem co sie boje ,¿e wyjdzie w ³aty

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------


Ja bralam 2xdzienie po 2.
A;le dziewczyny mi tu Vitapil polecaja wiec pewnie Vitapil kupie
Dziêki no to te¿ chyba bêdê tak braæ.
No ja te¿ mam ju¿ odrost i te¿ sama nie umiem sobie pofarbowaæ a wiêc pionaOstatnio chcia³am ¿eby m±¿ mi pofarbowa³ ale skoñczy³o to siê wielk± klap± wiêc mu wiêcej nie powierzê swoich w³osów .Kylie a czym farbujesz?
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:18   #1547
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki no to te¿ chyba bêdê tak braæ.
No ja te¿ mam ju¿ odrost i te¿ sama nie umiem sobie pofarbowaæ a wiêc pionaOstatnio chcia³am ¿eby m±¿ mi pofarbowa³ ale skoñczy³o to siê wielk± klap± wiêc mu wiêcej nie powierzê swoich w³osów .Kylie a czym farbujesz?
ja bym mojego Pana Mê¿a mogla poprosic, ale boje sie,¿e ten artysta-masazysta tak sie bedzie z tym ciapa³ ,¿e mi sie farba utleni
Ja farbuje tym co zawsze.
Tzn zawsze farbowa³am Palette 219, ale teraz juz drugie farbowanie bedzie Palette A10. Kocham te farby
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:21   #1548
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
A t± Lady Spa to jak± masz objêto¶ciowo?I czy pamiêtasz cenê?
Zamawia³am j± z hurtowni fryzjerskiej, wiêc by³o taniej ni¿ w sklepie- da³am w granicach 15-20 z³ za tubê o pojemno¶ci 250 (mam na my¶li maskê, nie od¿ywkê). Taniej wychodzi³o kupiæ wiêksz±, ale nie chcia³am ryzykowaæ, jakby mi nie podesz³a do w³osów. Mam te¿ szampon z tej serii- te¿ jest ok. Zmieniam szampon i od¿ywkê, co kilka myæ bo czêsto mam ró¿ne uczulenia
Dziewczyny na wiza¿u gdzie¶ pisa³y, ¿e lepsza a Lady Spa jest seria arganowa
Kiedy¶ uwielbia³am maseczkê do farbowanych z Matrixa (fioletow±), ale ju¿ jej nie ma- jest co¶ innego podobnego, ale ju¿ nie to

Jak ju¿ rozmawiamy o pudrach i podk³adach: to uwielbia³am true match L'oreal ten mineralny sypki z pêdzlem- by³ czas, ¿e go wycofali, a teraz jest nowa wersja. Uwielbiam go na wiosnê, lato i jesieñ, a na zimê Estee Lauder double wear. Teraz z braku funduszy kupi³am BB z garniera - te¿ ok Dobre, dla kogo¶ kto nie potrzebuje mocnego krycia. Mam such± skórê i 32 lata wiêc niedoskona³o¶ci zamieni³y mi siê na zmarszczki

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
super s±

goldwell ale zlota seria, rich repair?
ta czerwona - extra rich color
__________________
Umys³ w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-26 o 08:23
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:23   #1549
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
ta czerwona
aa mowisz o tej http://allegro.pl/goldwell-color-ext...906373619.html a ja myslalam o tej http://allegro.pl/goldwell-dls-rich-...975205429.html bo tylko na ta zrwocilam wczesniej uwage
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 08:24   #1550
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
aa mowisz o tej http://allegro.pl/goldwell-color-ext...906373619.html a ja myslalam o tej http://allegro.pl/goldwell-dls-rich-...975205429.html bo tylko na ta zrwocilam wczesniej uwage
Tej z³otej nie mia³am nigdy, ale wszystko przede mn± - kupujê du¿o kosmetyków do w³osów i tak próbujê wszystkiego
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:27   #1551
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Tej z³otej nie mia³am nigdy, ale wszystko przede mn± - kupujê du¿o kosmetyków do w³osów i tak próbujê wszystkiego
ostatnio trafialam na fryzjerow, ktorzy uzywali tej zlotej serii- wlosy mialam zawsze ekstra, wiec chcialam wyprobowac w domu-kupilam zlota odzywke zamowilam przy okazji, bo jak bylam w hebe to odzywka 200ml kosztowala 31,99 albo 36,99 a za t± zap³aci³am 21,99 a i tak zamawia³am sobie farby wiêc koszt wysy³ki "rozszed³ siê po ko¶ciach"
ale zaciekawi³a¶ mnie t± czerwon±
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:29   #1552
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio trafialam na fryzjerow, ktorzy uzywali tej zlotej serii- wlosy mialam zawsze ekstra, wiec chcialam wyprobowac w domu-kupilam zlota odzywke zamowilam przy okazji, bo jak bylam w hebe to odzywka 200ml kosztowala 31,99 albo 36,99 a za t± zap³aci³am 21,99 a i tak zamawia³am sobie farby wiêc koszt wysy³ki "rozszed³ siê po ko¶ciach"
ale zaciekawi³a¶ mnie t± czerwon±
a Ty mnie t± z³ot±
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:32   #1553
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym mojego Pana Mê¿a mogla poprosic, ale boje sie,¿e ten artysta-masazysta tak sie bedzie z tym ciapa³ ,¿e mi sie farba utleni
Ja farbuje tym co zawsze.
Tzn zawsze farbowa³am Palette 219, ale teraz juz drugie farbowanie bedzie Palette A10. Kocham te farby

Kylie ja te¿ mam ochotê na farbkê z palette tylko ¿e chcê c10.W domu mam pude³ko Garniera 111 i tak my¶lê czy go wykorzystaæ czy kupiæ ju¿ t± palette.

Ninedin dziêki poczytam jeszcze na KWC i co¶ wybiorê bo jaka¶ porz±dna maska mi siê przyda.
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:35   #1554
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie ja te¿ mam ochotê na farbkê z palette tylko ¿e chcê c10.W domu mam pude³ko Garniera 111 i tak my¶lê czy go wykorzystaæ czy kupiæ ju¿ t± palette.

Ninedin dziêki poczytam jeszcze na KWC i co¶ wybiorê bo jaka¶ porz±dna maska mi siê przyda.
Robilam kiedys Garnierem 111
Kilka stron wczesniej wstawialam efekt
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:35   #1555
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny
teraz mam sam± naturê na w³osach- za ciemno i za ciep³o mimo, ¿e to poziom 9. Zmy³ ju¿ siê sporo- pewnie ¶ladu tego 9.02 ju¿ nie ma i na naturê mogê k³a¶æ popielaty. Trzymam siê tej samej firmy- dla bezpieczeñstwa Zdecydujê siê chyba na na³o¿enie super rozja¶niaj±cej 11.1, kusi mnie jeszcze ten per³owy

W przysz³ym tygodniu sobie zrobiê póki nie widaæ odrostu i wszystko jest w jednym kolorze (niby jasnym blondzie)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (49,8 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:40   #1556
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny
teraz mam sam± naturê na w³osach- za ciemno i za ciep³o mimo, ¿e to poziom 9. Zmy³ ju¿ siê sporo- pewnie ¶ladu tego 9.02 ju¿ nie ma i na naturê mogê k³a¶æ popielaty. Trzymam siê tej samej firmy- dla bezpieczeñstwa Zdecydujê siê chyba na na³o¿enie super rozja¶niaj±cej 11.1, kusi mnie jeszcze ten per³owy

W przysz³ym tygodniu sobie zrobiê póki nie widaæ odrostu i wszystko jest w jednym kolorze (niby jasnym blondzie)
ja bym wziê³a 11,2 ale ja lubiê per³owe odcienie
rozumiem, ¿e chcesz zostaæ przy allwaves, nie wiem czy widzialas u mnie efekt po 11,21 z alfaparfu http://lightblondhair.blogspot.com/2...parf-1121.html
powinno wyj¶æ podobnie, czy¿ nie
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:43   #1557
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Robilam kiedys Garnierem 111
Kilka stron wczesniej wstawialam efekt
A jak oceniasz kondycjê w³osów po tym Garnierze?Bo ja tylko raz go u¿ywa³am i narazie ciê¿ko mi co¶ powiedzieæ
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:44   #1558
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym wziê³a 11,2 ale ja lubiê per³owe odcienie
rozumiem, ¿e chcesz zostaæ przy allwaves, nie wiem czy widzialas u mnie efekt po 11,21 z alfaparfu http://lightblondhair.blogspot.com/2...parf-1121.html
powinno wyj¶æ podobnie, czy¿ nie
³adne

Per³owy to jest co¶ pomiêdzy ciep³ym a zimnym?

Trochê siê cykam farbowania inn± ¯eby siê to nie pogryz³o ze sob± wszystko
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:48   #1559
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
³adne

Per³owy to jest co¶ pomiêdzy ciep³ym a zimnym?

Trochê siê cykam farbowania inn± ¯eby siê to nie pogryz³o ze sob± wszystko
ale mo¿e z allwaves ten 11,2? per³owy to opalizuj±cy, u mnie czasami wychodzi lekko fioletowy ale tylko na pocz±tku, pó¼niej siê domywa i mam taki hmm per³owo-be¿owy odcieñ
ale mo¿esz spróbowaæ na pocz±tek ten popielaty 11,1, zobaczysz jak mocno Ci rozjasni ten poziom. Z oxy 9% chcesz zrobiæ?
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:50   #1560
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Zerknê³am na allegro: te farby maj± 9% najwy¿szy oxy? I zaciekawi³ mnie ten wzmacniacz rozja¶niania (000 SSS wzmacniacz rozja¶nienia) bêdê siê musia³a temu bli¿ej przyjrzeæ

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ale mo¿e z allwaves ten 11,2? per³owy to opalizuj±cy, u mnie czasami wychodzi lekko fioletowy ale tylko na pocz±tku, pó¼niej siê domywa i mam taki hmm per³owo-be¿owy odcieñ
ale mo¿esz spróbowaæ na pocz±tek ten popielaty 11,1, zobaczysz jak mocno Ci rozjasni ten poziom. Z oxy 9% chcesz zrobiæ?
No co¶ ty u mnie 12%, 9 nie rusza moich w³osów
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.