Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 23:16   #601
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Jak ta dzisiejsza rozmowa mnie podbudowała...Też mam problem- mam w tym roku 30stkę a instynktu macierzyńskiego niewiele... Miałam...w wieku 22-23 lat...Ale dawca nasienia mi nie odpowiadał... Teraz lubię moje życie, niezależność... Gorzej z rodzicami i teściami... Według nich żyjemy jak lekkoduchy i w ogóle... No cóż...W końcu to nasze życie...W sumie żal mi rodziców, bo mają nas po to m.in. aby mieć wnuki... Psiapsióły mojej mamy mają już co najmniej po jednym wnuku i jak się spotkają to moja mama nie za bardzo może uczestniczyć w rozmowach na temat "Co nowego wnuczka/wnuk się nauczył, zrobił, o ząbkowaniu, 1 krokach itp "
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 06:24   #602
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39218405]Ale offtop. Masakra .

A tak "w temacie" zagaje. Mam problem z jedzeniem sniadan, wiec chcialabym zaczac robic sobie gluty.
Szukam wiec blendera.
Ma byc maly, bo nie mam duzo miejsca i tani, bo nie wiem czy mi gluty smakowac beda i czy mi sie je bedzie chcialo robic .
Do tego chcialabym, aby byl w formie wiaderka z pokrywka. Nie chce blendera na kiju.

Poleccie cos .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cokolwiek byle z Brauna, mają najlepszy sprzęt w temacie drobne agd.


Z tym, że nie wiem, czy coś małego kielichowego znajdziesz - to raczej spory sprzęt. Stojący na blacie. Taki na kiju jest mały, poręczny, moze leżeć w szufladzie - blendować możesz w dowolnym, byle dość wysokim naczyniu. One mają też często takie specjalne uchwyty montowane do ściany - do powieszenia. to też dość wygodne.

Dzień dobry

Miłego dnia.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 07:46   #603
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

pilne
czy jak dziś kupię podkład w D. to będzie -15%?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:06   #604
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze Ty wstajesz o 4 rano w innym celu
Taaa, chciałabym

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja chyba bede chodzic w wieku 5o lat :P Teraz mam niecale 30 lat, wstepne negocjacje z tż odnosnie dzieci stanęly na razie na tym, ze zaczniemy cos kombinowac jak skoncze 32. Dodam, ze dosc nietypowo, to ja jestem stroną mniej chętną, bo jakos nie umiem w sobie odkryć instynktu macierzynskiego
Nie będziesz z tym sama Generalnie ja także nie czuje instynktu, jakoś tak nie wiem. Dzieci znajomych, kuzynek cieszą, lubię z nimi przebywać itp. ale swoich jakoś nie chce.... może kiedyś kiedyś u mnie też akurat TŻ jest tą stroną bardziej chcącą niż ja, nawet zostałam poproszona o odstawienie tabletek anty, żeby czasem nie miały zgubnego wpływu na organizm, ale jakoś tak nie po drodze mi z dzieciakiem.


Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jak ta dzisiejsza rozmowa mnie podbudowała...Też mam problem- mam w tym roku 30stkę a instynktu macierzyńskiego niewiele... Miałam...w wieku 22-23 lat...Ale dawca nasienia mi nie odpowiadał... Teraz lubię moje życie, niezależność... Gorzej z rodzicami i teściami... Według nich żyjemy jak lekkoduchy i w ogóle... No cóż...W końcu to nasze życie...W sumie żal mi rodziców, bo mają nas po to m.in. aby mieć wnuki... Psiapsióły mojej mamy mają już co najmniej po jednym wnuku i jak się spotkają to moja mama nie za bardzo może uczestniczyć w rozmowach na temat "Co nowego wnuczka/wnuk się nauczył, zrobił, o ząbkowaniu, 1 krokach itp "
Ciekawe stwierdzenie
Nie ma się czym przejmować, to Wasze życie i to Wy zdecydujecie kiedy będziecie chcieli mieć dziecko. Poza tym nie oszukujmy się, życie po urodzeniu dziecka zmienia się diametralnie. Dziecko cieszy i na pewno każda matka kocha całym sercem, ale to są też obowiązki. Żadna sztuka mieć dziecko, szkopuł w tym, żeby go dobrze wychować, przystosować do życia, a to już nie jest takie proste bo wymaga i czasu i pieniędzy. A rodzice powinni uszanować Waszą decyzję.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:11   #605
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

D. online
do 14 lutego:
10% na wszystko kod LOVE2013
15% na zapachy kod WALENTYNKA8773 przy zakupach pow.160 zł
do 18 lutego:
krem Aquasource 15 ml kod: BIOTHERM213 przy zakupach pow.120 zł.

% i prezenty łączą się
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:22   #606
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

hmm to w sklepie stacjonarnym nic nie ma w D.?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:49   #607
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie .

Eee, jak miałabym stać w kolejkach do kina to też bym nie chciała, ale wcześniej zrobiona rezerwacja na fajny film albo zamówiony stolik w małej zacisznej knajpce to tak. Choć przyznam, że kino to jednak bardziej w czasach narzeczeńskich było, teraz to co najwyżej kolacja .

Podziwiam, nikt by mnie nie zmusił do porannego sprzątania.
ale nawet nie chodzi tylko o kolejke po bilet, ale dzikie tlumy sa, potem po popcorn tez, a cala sala zapelniona ludzmi i nawet czlowiek nie ma gdzie torebki polozyc

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Damy damy Bede wykanczala zapasy

A moze by tak projekt denko dziewczyny??

Ja dzis wykonczylam pare rzeczy
przylaczam sie do akcji wielkopostne denko
ale mam zamiar rozciagnac to jeszcze na zakupy inne ciuchowo-bizuteryjne taki detoks
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba zrobię offtop roku ale chciałam zapytać, co macie na ścianach w sypialni - jaki kolor/ tapetę itp?

Muszę podjąć decyzję na temat wystroju, ale w ogóle nie mam pomysłu
ja mam taka lawendowa
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Kurczę, czekam już 9 dni na przesyłkę z Truskawki i nic
Awizowane one są w ogóle?
9 dni one 2-3 tygodnie ida
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja mialabym problem, bo wydaje mi sie, ze przychodząc do kogos do domu jednak warto uszanować zasady tam panujące. Tym bardziej, ze u nas kazdy chodzi boso i co, mialabym pozniej chodzic po naniesionym przez kogoś piachu, brudzie i tym w co zdarzylo mu sie na dworze wdepnąc? Nie wydaje mi sie

Ale w sumie nie ma tego problemu, bo nasi znajomi wszyscy sa z tych, co w domu w butach nie chodza

Podobnie mogłabym powiedziec, ze jezeli ktos nie jest w stanie zdjąc butów, zeby uszanować zasady mojego domu i moj spokoj psychiczny, to moze niech lepiej sobie daruje odwiedziny Nie uwazam, ze gość to święta krowa, ktorej wolno wszystko, bo to przeciez gość.
dokladnie - ja jakos odruchowo sciagam buty u znajomych w sezonie jesien-zima, a oni u mnie. natomiast wiosna-lato -> kiedy biegam w sandalkach albo w melisskach na bosa stope, to zwykle butow nie sciagam, nie bede przeciez na boso biegac po czyims dywanie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39218405]Ale offtop. Masakra .

A tak "w temacie" zagaje. Mam problem z jedzeniem sniadan, wiec chcialabym zaczac robic sobie gluty.
Szukam wiec blendera.
Ma byc maly, bo nie mam duzo miejsca i tani, bo nie wiem czy mi gluty smakowac beda i czy mi sie je bedzie chcialo robic .
Do tego chcialabym, aby byl w formie wiaderka z pokrywka. Nie chce blendera na kiju.

Poleccie cos .[/QUOTE]
ja sie czaje na cos takiego moi rodzice maja podobny i mega to wygodne jesli przeznaczeniem maja byc glownie koktajle itp te z dzbankami zawsze mi sie nie podobaly jakos, na kiju mi sie nie chce trzymac, a tu sie tylko z gory przyciska kiedy ma mielic i tyle [dodatkowo zgrabne to i male, a wiesz jaka mam wielgachna kuchnie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 09:14   #608
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość



A ile tam jest wszystkich kulek ??

Moze i ja powinnam pomyslec o wyprzedaniu swoich połówek
w nowych meteorytach jest ok 50 kulek, sprzedałam 30 kul i resztę mam jakby za darmo
Zawsze sprzedaję pół puszki kulek, bo po 1 - oszczędność po 2 - w życiu nie zużyję tych moich połówek a co dopiero całości.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:43   #609
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba zrobię offtop roku ale chciałam zapytać, co macie na ścianach w sypialni - jaki kolor/ tapetę itp?

Muszę podjąć decyzję na temat wystroju, ale w ogóle nie mam pomysłu
Ja w ramach wprowadzania " jasności " do mojego domu planuję wymienić tapety na białe , ewentualnie jasnoszare - takie gołębie .
Marzy mi się styl skandynawski - biel , biel ... i sezonowo dodawane barwne dodatki .

Jamestown- w temacie blendera - mam z Boscha model Powermaxx 750W i jest ok - składa się wprawdzie z kija , miseczki i 2 wymiennych nakładek , ale jest bardzo wygodny w użyciu ( przy okazji robi za rozdrabniacz np. bakalii i siekacz) .

Kooniec OT.
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:16   #610
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja tam wręcz zabraniam gościom ściągania butów, a jak fikają, to straszę kocią sierścią na stopkach. ale jak się uprą, to trudno

jakoś uważam, że po to mam wycieraczkę przed drzwiami, żeby z niej korzystano, a mopa i odkurzacz, żeby posprzątać

ale jak idę do kogoś, to jak chce ściągam, co mi tam, ale kapciochów-cudzesów nie założę, brr ...
choć fakt, głupio się czuję czasem, jak w niektórych domach już od otwarcia drzwi, przed dzieńdobrem nawet, patrzą mi się wyzywająco na buty
Też tak do tego podchodzę

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ojej po przeszczepie to ja się nie dziwię mój syn też po operacjach to jak był mały - sama pamiętam że miałam świra....


poza tym ten cudowny efekt odmłodzenia przez ciążę... szkoda tylko, że połóg i opieka nad noworodkiem nieco go niweczy
Efekt,krótkotrwały.Tylko mi po porodzie uaktywniło się tzn,pogłębiło RZS
masakra,jak potrafi czasem poboleć.Jednak jak patrzę na małą to mi wszystko wynagradza,ona taka delikatna

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
36-letnie, co wyglądają na 25-28.... Czasami te 28 letnie jak patrzę na taką i na siebie, to jakoś staro wyglądają i oczy wytrzeszczam z niedowierzaniem.
28latki to nic,patrz wyżej, James wstawiła linka jakiejś lalki

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja niezbyt, tż cos tam zaczał wspominac, wiec go dziś poinformowałam, ze jak juz koniecznie bedzie chcial, to moze mnie zabrac do maca. Na co on przytomnie: A do którego? Skubaniec domyslil sie, ze nie chodzi bynajmniej o tego frytkami i colą


O tak, mam to samo



Ja mialabym problem, bo wydaje mi sie, ze przychodząc do kogos do domu jednak warto uszanować zasady tam panujące. Tym bardziej, ze u nas kazdy chodzi boso i co, mialabym pozniej chodzic po naniesionym przez kogoś piachu, brudzie i tym w co zdarzylo mu sie na dworze wdepnąc? Nie wydaje mi sie

Ale w sumie nie ma tego problemu, bo nasi znajomi wszyscy sa z tych, co w domu w butach nie chodza

Podobnie mogłabym powiedziec, ze jezeli ktos nie jest w stanie zdjąc butów, zeby uszanować zasady mojego domu i moj spokoj psychiczny, to moze niech lepiej sobie daruje odwiedziny Nie uwazam, ze gość to święta krowa, ktorej wolno wszystko, bo to przeciez gość.

Choc u moich dziadków butów sie nie zdejmuje, ale tez nie zdejmuje ich tam nikt. Nie wiem czy po prostu w tamtych stronach jest taki zwyczaj ogolny czy tez wynika to z tego, ze to wieś i nikomu sie nie chce zdejmowac butów sto razy dziennie, bo ciagle cos trzeba wychodzic robic na zewnątrz. Myślę, ze raczej to drugie.



Ja tez ostatnio robiłam czystkę w zapachach, ale chyba będzie ciąg dalszy




Mnie tez, zreszta od rana pracuje, wiec w zasadzie nawet nie ma o czym mowic
Dlatego pisałam,że działa to w dwie strony,ja wszystkim moim znajomym mówię,żeby nie zdejmowali
Ja wykładziny mam po całości tylko na górze,na dole tylko w pokoju dziennym mam dywan,a reszta to panele,terakota.
ja w swoich butach czuje się pewniejsza niż boso

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A propos chodzenia 50 latek na wywiadówki, to uważam, ze ciąza i urodzenie dziecka po 30tce odmładza i to sporo. Mysle ze kilka Mam sie ze mna zgodzi

Myslę, ze wchodząc na ten wątek, chcemy takze, poza innymi tematami, wymieniac sie doswiadczeniami odnośnie chociażby pielegnacji, ktora pozwoli nam zatrzymac czas po to, zeby majac 50lat nie wygladac na te 50lat i spokojnie latac do SP na wywiadowke

Czasami zycie sie tak układa, ze ludzie staraja sie o dziecko dopiero po 30 tce i cos nie wychodzi. Czesto jest tak ze latami mozna walczyc o swoje szczescie i dzieci rodza sie dopiero w okolicach 40tki. Po prostu nie zawsze mamy na to wplyw.

Nieskromnie powiem, ze mam 36lat a nie wygladam. Oczywiscie nie bede chrzanic glupot ze daja mi 25, bobym zrobila z siebie pierwszoligową idiotke. No ale te 30-32 to max... Mam nadzieje ze za 10 lat beda dawac mi 40 Od kilku lat walcze o dziecko. Ze skutkiem takim a nie innym.. Ale to juz calkiem inna sprawa...

Ciesze sie ze jest wizaz, bo dzieki poradom, ktore tu znajduje, wiem jak mam oszukac czas. Mam nadzieje ze dane mi bedzie za 10 lat pojsc na wywiadowke i wygladac lepiej niz niejedna 30latka

O !

A wlasnie, spotkalam ostatnio w tesco moja kolezanke z podstawowki z jednej klasy. Przerazilam sie. Jakbym jej nie znala, to dalabym jej z 45 lat... Zaniedbala sie...

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------


Dajjjjjjjjjj

Fakt, bedę swiecić naturalnym pięknem



A ile tam jest wszystkich kulek ??

Moze i ja powinnam pomyslec o wyprzedaniu swoich połówek
Kochana,wierzę,że Wam się uda,moja koleżanka miała podobne problemy,wozili nasienie do labolatorium,badali się.Lekarz powiedział,zeby wyjechali odpoczęli,zapomnieli o tym i samo wyszło,a wcześniej tylko "wstrzeliwali się w dni"

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
O matko ależ macie rozrzut - od kapci do dzieci Ja na szczęście cały czas wygladam i czuję się bardzo młodo, więc mam nadzieję, że uniknę konieczności odmładzania się potomkiem. Ztresztą botoks i tak taniej wyjdzie

A w temacie kapci - jak idę w odwiedziny to w torebce mam zawsze własne, gustowne i nieciapciowate




Obchodzę aboslutnie każde święto, w którym są prezenty A tak na serio - to co mi szkodzi, zwykle Tżet zabiera mnie na jakąś fajną kolację i zwykle jest to miejsce, w którym wcześniej nie byłam, więc jest element niespodzianki . W tym roku jest w delegacji, więc wypatrzyłam sobie całkiem fajne butki :P




Ja tak samo, nie znosze skarpet na stopach.

ooo, to to





Cokolwiek byle z Brauna, mają najlepszy sprzęt w temacie drobne agd.


---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

wczoraj zdenkowałam StriVectin SD 150kę wielka
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:17   #611
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Taaa, chciałabym



Nie będziesz z tym sama Generalnie ja także nie czuje instynktu, jakoś tak nie wiem. Dzieci znajomych, kuzynek cieszą, lubię z nimi przebywać itp. ale swoich jakoś nie chce.... może kiedyś kiedyś u mnie też akurat TŻ jest tą stroną bardziej chcącą niż ja, nawet zostałam poproszona o odstawienie tabletek anty, żeby czasem nie miały zgubnego wpływu na organizm, ale jakoś tak nie po drodze mi z dzieciakiem.




Ciekawe stwierdzenie
Nie ma się czym przejmować, to Wasze życie i to Wy zdecydujecie kiedy będziecie chcieli mieć dziecko. Poza tym nie oszukujmy się, życie po urodzeniu dziecka zmienia się diametralnie. Dziecko cieszy i na pewno każda matka kocha całym sercem, ale to są też obowiązki. Żadna sztuka mieć dziecko, szkopuł w tym, żeby go dobrze wychować, przystosować do życia, a to już nie jest takie proste bo wymaga i czasu i pieniędzy. A rodzice powinni uszanować Waszą decyzję.
Jak chcialabys, to do dzieła
A propos wychowywania dzieci, to nie wiem jak zmusic 9 letniego syna mojego tz, zeby nie siedzial 24 godz na dobe przed tv albo kompem

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale nawet nie chodzi tylko o kolejke po bilet, ale dzikie tlumy sa, potem po popcorn tez, a cala sala zapelniona ludzmi i nawet czlowiek nie ma gdzie torebki polozyc


przylaczam sie do akcji wielkopostne denko
ale mam zamiar rozciagnac to jeszcze na zakupy inne ciuchowo-bizuteryjne taki detoks

ja mam taka lawendowa

9 dni one 2-3 tygodnie ida
dokladnie - ja jakos odruchowo sciagam buty u znajomych w sezonie jesien-zima, a oni u mnie. natomiast wiosna-lato -> kiedy biegam w sandalkach albo w melisskach na bosa stope, to zwykle butow nie sciagam, nie bede przeciez na boso biegac po czyims dywanie


ja sie czaje na cos takiego moi rodzice maja podobny i mega to wygodne jesli przeznaczeniem maja byc glownie koktajle itp te z dzbankami zawsze mi sie nie podobaly jakos, na kiju mi sie nie chce trzymac, a tu sie tylko z gory przyciska kiedy ma mielic i tyle [dodatkowo zgrabne to i male, a wiesz jaka mam wielgachna kuchnie ]
Tez powinnam pomyslec o zaprzestaniu kupowania szmat

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
w nowych meteorytach jest ok 50 kulek, sprzedałam 30 kul i resztę mam jakby za darmo
Zawsze sprzedaję pół puszki kulek, bo po 1 - oszczędność po 2 - w życiu nie zużyję tych moich połówek a co dopiero całości.
Niezly pomysl Chyba zaczne sie wyprzedawac
Poczytalam na necie ze w nowych jest 51 kulek i 6 kolorow. Jedna laska przeliczyla ze glownie jest po 9 sztuk, jakies jedne z 6 i jedne 15. Pisalas ze po 10 sprzedawalas Ja bym nie umiala proporcjonalnie rozdzielic na 5 czesci Hihi Z matmy jestem cienka
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:17   #612
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Super pomysł z tym 40 dniowym odwykiem od kupowania, tylko trzeba by tu nie zagladać

James blendery mam 3, jeden dzbankowy i dwa do trzymania. I te preferuję, za łatwość i wygodę w użytkowaniu i myciu I również polecam Brauna. Zrobienie koktajlu owocowego to chwilka, wiec nie trzeba sie natrzymać
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-02-14 o 10:33
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:20   #613
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana;39225037[COLOR=Silver
][/COLOR]
Kochana,wierzę,że Wam się uda,moja koleżanka miała podobne problemy,wozili nasienie do labolatorium,badali się.Lekarz powiedział,zeby wyjechali odpoczęli,zapomnieli o tym i samo wyszło,a wcześniej tylko "wstrzeliwali się w dni"

---

wczoraj zdenkowałam StriVectin SD 150kę wielka
Wiem jak to jest, liczenie, probowanie, wstrzeliwanie sie.. eh
Jakos kiedys moze damy rade, o ile wczesniej sie psychicznie nie wykonczymy

Gratuluje denka
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:35   #614
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Wiem jak to jest, liczenie, probowanie, wstrzeliwanie sie.. eh
Jakos kiedys moze damy rade, o ile wczesniej sie psychicznie nie wykonczymy

Gratuluje denka
no i dziś kończy żywot Givenchy ten zimowy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:39   #615
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jak chcialabys, to do dzieła
A propos wychowywania dzieci, to nie wiem jak zmusic 9 letniego syna mojego tz, zeby nie siedzial 24 godz na dobe przed tv albo kompem


Tez powinnam pomyslec o zaprzestaniu kupowania szmat



Niezly pomysl Chyba zaczne sie wyprzedawac
Poczytalam na necie ze w nowych jest 51 kulek i 6 kolorow. Jedna laska przeliczyla ze glownie jest po 9 sztuk, jakies jedne z 6 i jedne 15. Pisalas ze po 10 sprzedawalas Ja bym nie umiala proporcjonalnie rozdzielic na 5 czesci Hihi Z matmy jestem cienka

właśnie z tymi kulkami bywa różnie, ja miałam 50 kul, koleżanka miała 53szt. Ja od nowości dziele kulki i daję do zastępczego opakowania, często trzeba dać czegoś więcej, czegoś mniej ale najważniejsze, że 'porcjuję' od razu po zakupie pszczoły czy dragony sprzedawałam za 45zł 10 sztuk.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:41   #616
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Super pomysł z tym 40 dniowym odwykiem od kupowania, tylko trzeba by tu nie zagladać

James blendery mam 3, jeden dzbankowy i dwa do trzymania. I te preferuję, za łatwość i wygodę w użytkowaniu i myciu I również polecam Brauna. Zrobienie koktajlu owocowego to chwilka, wiec nie trzeba sie natrzymać
Beato,ale dziewczyny to wiedzą i pewnie tylko drażnić się tu z nami chcą
A już obmyślają kiedy wyruszyć po dragony,zaraz będzie wymówka,że tylko dlatego kupiły by je sprzedac,bo tak to w ogóle by nie kupowały.
Tak jest co miesiąc,najpierw mają odwyk by później z całym impetem nalot zrobić na galerie i to na kosmetykach wtedy sie nie kończy,bo i buty,torebki,szmaty i wiele wiele więcej.No,ale idea odwyku puki co jest
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:48   #617
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Tez powinnam pomyslec o zaprzestaniu kupowania szmat
ja robie odwyk plus wyprzedaz szmat na allegro, a co sie nie sprzeda to oddam do caritasu czy gdzies, nie mam juz miejsca w szafie na ciuchy
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Super pomysł z tym 40 dniowym odwykiem od kupowania, tylko trzeba by tu nie zagladać
bedziemy sie motywowac nawzajem
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Beato,ale dziewczyny to wiedzą i pewnie tylko drażnić się tu z nami chcą
A już obmyślają kiedy wyruszyć po dragony,zaraz będzie wymówka,że tylko dlatego kupiły by je sprzedac,bo tak to w ogóle by nie kupowały.
Tak jest co miesiąc,najpierw mają odwyk by później z całym impetem nalot zrobić na galerie i to na kosmetykach wtedy sie nie kończy,bo i buty,torebki,szmaty i wiele wiele więcej.No,ale idea odwyku puki co jest
ja juz zauwazylam, ze u mnie odwyk dziala, jesli sobie przed nim kupie cos fajnego. takiego "na pozegnanie" tym razem byla to torebka furli i potem zaczelam sobie myslec, ze w sumie to moze teraz czas troche odpoczac od zakupow, wypisalam sie nawet z jednego zamowienia, w ktorym juz bylam [akurat bizuteria tym razem]

btw dzis wyprowadzilam po raz pierwszy moja torebke na spacer, teraz stoi kolo mnie na biurku i co jakis czas sobie na nia zerkam... kocham ja chyba walentynke musze jej wyslac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 11:30   #618
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja robie odwyk plus wyprzedaz szmat na allegro, a co sie nie sprzeda to oddam do caritasu czy gdzies, nie mam juz miejsca w szafie na ciuchy

bedziemy sie motywowac nawzajem

ja juz zauwazylam, ze u mnie odwyk dziala, jesli sobie przed nim kupie cos fajnego. takiego "na pozegnanie" tym razem byla to torebka furli i potem zaczelam sobie myslec, ze w sumie to moze teraz czas troche odpoczac od zakupow, wypisalam sie nawet z jednego zamowienia, w ktorym juz bylam [akurat bizuteria tym razem]

btw dzis wyprowadzilam po raz pierwszy moja torebke na spacer, teraz stoi kolo mnie na biurku i co jakis czas sobie na nia zerkam... kocham ja chyba walentynke musze jej wyslac
No,ja po takim zakupie,tez bym miała odwyk,torebka super,ale i cena powalająca

Brawa za silną wolę

To dopisz na niej życzenia od cioci Diany

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

mi jajko pękło,chyba od prania,tak mocno je miętosiłam(męża nie ma to trza się wspomagać innym jajem )
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 12:48   #619
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
j

bedziemy sie motywowac nawzajem


btw dzis wyprowadzilam po raz pierwszy moja torebke na spacer, teraz stoi kolo mnie na biurku i co jakis czas sobie na nia zerkam... kocham ja chyba walentynke musze jej wyslac
No Ty to mnie ta rózowa furlą zmotywowałas bardzo
Piekna jest
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 13:21   #620
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

btw dzis wyprowadzilam po raz pierwszy moja torebke na spacer, teraz stoi kolo mnie na biurku i co jakis czas sobie na nia zerkam... kocham ja chyba walentynke musze jej wyslac






Na hQhair -14% tylko dziś, z kodem HEARTS
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:25   #621
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Coś mnie naszło i pod wpływem dzisiejszej daty jakoś umalowałam oka na kolor rózowy, plus rozówa szminka i takiż róz, full kicz jak nic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:35   #622
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Coś mnie naszło i pod wpływem dzisiejszej daty jakoś umalowałam oka na kolor rózowy, plus rozówa szminka i takiż róz, full kicz jak nic
Corii, przy Twoim typie urody i zdolnościach ja tam w żaden kicz nie wierzę. Jakiej szminki użyłaś?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 13:43   #623
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39230419]Corii, przy Twoim typie urody i zdolnościach ja tam w żaden kicz nie wierzę. Jakiej szminki użyłaś?[/QUOTE]
Żarówy - Candy Yum Yum Mac-a
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:01   #624
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ten drugi, to taka sieć z żółtym szyldem
edit: przypomniał mi wujek Gulg - Odzież na wagę. Po prostu

i jest druga, tu nazwę o dziwo pamiętam - Szmizjerka
dzięki
Jak coś fajnego upoluję to Ci się pochwalę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Damy damy Bede wykanczala zapasy

A moze by tak projekt denko dziewczyny??

Ja dzis wykonczylam pare rzeczy
Ja ostatnio też denkuję, głównie pielęgnację: krem do oczy - zdenkowany , jeden olej z róży, za ok 2 dni zdenkuję balsam do ciała... Jakoś idzie.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A propos chodzenia 50 latek na wywiadówki, to uważam, ze ciąza i urodzenie dziecka po 30tce odmładza i to sporo. Mysle ze kilka Mam sie ze mna zgodzi

Myslę, ze wchodząc na ten wątek, chcemy takze, poza innymi tematami, wymieniac sie doswiadczeniami odnośnie chociażby pielegnacji, ktora pozwoli nam zatrzymac czas po to, zeby majac 50lat nie wygladac na te 50lat i spokojnie latac do SP na wywiadowke

Czasami zycie sie tak układa, ze ludzie staraja sie o dziecko dopiero po 30 tce i cos nie wychodzi. Czesto jest tak ze latami mozna walczyc o swoje szczescie i dzieci rodza sie dopiero w okolicach 40tki. Po prostu nie zawsze mamy na to wplyw.

Nieskromnie powiem, ze mam 36lat a nie wygladam. Oczywiscie nie bede chrzanic glupot ze daja mi 25, bobym zrobila z siebie pierwszoligową idiotke. No ale te 30-32 to max... Mam nadzieje ze za 10 lat beda dawac mi 40 Od kilku lat walcze o dziecko. Ze skutkiem takim a nie innym.. Ale to juz calkiem inna sprawa...

Ciesze sie ze jest wizaz, bo dzieki poradom, ktore tu znajduje, wiem jak mam oszukac czas. Mam nadzieje ze dane mi bedzie za 10 lat pojsc na wywiadowke i wygladac lepiej niz niejedna 30latka
zgadzam się ze wszystkim
A poza tym istnieje jeszcze osobowość i styl życia, można "zdziadzieć" i w wieku 25 lat.

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Odmładza - bardzo
Córę miałam w wieku 33 lat a syna 38
Gdyby nie odmładzało nie byłoby mnie m.in. na Wizażu.

jest i dla mnie nadzieja

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A propos wychowywania dzieci, to nie wiem jak zmusic 9 letniego syna mojego tz, zeby nie siedzial 24 godz na dobe przed tv albo kompem
Elizko, TWÓJ TZ (ale nie Ty) powinien zaproponować mu jakiś atrakcyjny sposób spędzenia czasu. TZ powinien pomyśleć, co mógłby razem ze swoim synem robić...? Oczywiście zastanawiać możecie się wy we dwoje z TZtem, możesz mu coś zasugerować, a potem TZ sam powinien wyjść z inicjatywą do swojego syna.
Twój pasierb chętnie spędzi czas z dala od kompa czy TV, ale widać TZ nie proponuje mu nic atrakcyjniejszego (i absolutnie nie mam na myśli konsumpcyjnych rozrywek).
Może jakiś sport razem mogą uprawiać - basen, piłka, deskorolka, rower? Na pewno coś się znajdzie. A może sklejanie modeli, gotowanie?

Mój TZ jeździ na deskorolce ze swoją córką (moja pasierbica ma 13,5 lat). Czasem jej się nie chce, ale generalnie chodzą na spacery, a gdy jest ciepło to jeżdżą razem na longboardzie. I wiem, że moja pasierbica spędza w ten sposób czas z ojcem, bo zależy Jej na tym czasie - lubi być sama z ojcem, choćby miała to być jazda na desce lub spacer. A wiadomo, że wolałaby zakupy i wydawanie kasy, ale nie o to chodzi.
Moja pasierbica jest z nami w każdą niedzielę. Niedziela to czas zarezerwowany wyłącznie dla Niej. TZ z Nią wtedy spędza czas. Ja stoję wtedy z boku, tak by wspomóc, ale staram się nie wchodzić bezpośrednio w ich relacje. Mają wtedy czas na poznanie siebie. A jak ja chcę Jej coś zaproponować od siebie to umawiamy się bez ojca/Tzta w inny dzień.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:22   #625
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam, dzisiaj do mnie przyleciał
ja czekam na kuriera chanelka wzielac prio? ja ekonomiczny bo ostatnio nie ekonomiczne przychodziły na drugi dzien, mam nadzieje ze tym razem tez tak będzie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prędzej Hola Ola go przetestuje niźli ja, bo ja mam otwarte już dwa tusze plus miniatura jednego i następny to byłaby głupota i rozrzutność

Generalnie babka w perfumerii mówiła, ze szału nie ma, ponoć lepszy nowy Chanel
jak tylko dostane dam znac



Milko pięknie napisałaś o swojej pasierbicy Z. zawsze o niej tak ciepło mówisz, taka "macoszka" to skarb dla dziecka, a dwa to od nas kobiet w dużej części zależy kontakt naszych TŻ z dziećmi z poprzednich związków. jesteś bardzo mądra kobietą
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:27   #626
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pięknie napisałaś o swojej pasierbicy Z. zawsze o niej tak ciepło mówisz, taka "macoszka" to skarb dla dziecka, a dwa to od nas kobiet w dużej części zależy kontakt naszych TŻ z dziećmi z poprzednich związków. jesteś bardzo mądra kobietą
bardzo dziękuję
a to co pogrubiłam to szczera prawda

Holu-Olu, nie mam kodu Justtag, bo Z. była w tę niedzielę z TZtem u babci. Będę się z Nią widzieć 16-17.02
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:41   #627
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
właśnie z tymi kulkami bywa różnie, ja miałam 50 kul, koleżanka miała 53szt. Ja od nowości dziele kulki i daję do zastępczego opakowania, często trzeba dać czegoś więcej, czegoś mniej ale najważniejsze, że 'porcjuję' od razu po zakupie pszczoły czy dragony sprzedawałam za 45zł 10 sztuk.
Sprytne tez musze tak zrobic. Mam nieuzywane kule, moze je w ten sam sposob powyprzedaje

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Beato,ale dziewczyny to wiedzą i pewnie tylko drażnić się tu z nami chcą
A już obmyślają kiedy wyruszyć po dragony,zaraz będzie wymówka,że tylko dlatego kupiły by je sprzedac,bo tak to w ogóle by nie kupowały.
Tak jest co miesiąc,najpierw mają odwyk by później z całym impetem nalot zrobić na galerie i to na kosmetykach wtedy sie nie kończy,bo i buty,torebki,szmaty i wiele wiele więcej.No,ale idea odwyku puki co jest
Oj tam oj tam, ja sie nie draznie, ja po prostu juz nie mam kasy hihihi Odwyk troche przymusowy

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja robie odwyk plus wyprzedaz szmat na allegro, a co sie nie sprzeda to oddam do caritasu czy gdzies, nie mam juz miejsca w szafie na ciuchy

bedziemy sie motywowac nawzajem

ja juz zauwazylam, ze u mnie odwyk dziala, jesli sobie przed nim kupie cos fajnego. takiego "na pozegnanie" tym razem byla to torebka furli i potem zaczelam sobie myslec, ze w sumie to moze teraz czas troche odpoczac od zakupow, wypisalam sie nawet z jednego zamowienia, w ktorym juz bylam [akurat bizuteria tym razem]

btw dzis wyprowadzilam po raz pierwszy moja torebke na spacer, teraz stoi kolo mnie na biurku i co jakis czas sobie na nia zerkam... kocham ja chyba walentynke musze jej wyslac
ja tez wystawilabym na all, ale nie chce mi sie mierzyc i opisywac.. Moze w weekend sie za to zabiore

Wyslij ode mnie takze zyczenia walentynkowe torebuni

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Coś mnie naszło i pod wpływem dzisiejszej daty jakoś umalowałam oka na kolor rózowy, plus rozówa szminka i takiż róz, full kicz jak nic


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dzięki
Jak coś fajnego upoluję to Ci się pochwalę


Ja ostatnio też denkuję, głównie pielęgnację: krem do oczy - zdenkowany , jeden olej z róży, za ok 2 dni zdenkuję balsam do ciała... Jakoś idzie.


zgadzam się ze wszystkim
A poza tym istnieje jeszcze osobowość i styl życia, można "zdziadzieć" i w wieku 25 lat.



jest i dla mnie nadzieja


Elizko, TWÓJ TZ (ale nie Ty) powinien zaproponować mu jakiś atrakcyjny sposób spędzenia czasu. TZ powinien pomyśleć, co mógłby razem ze swoim synem robić...? Oczywiście zastanawiać możecie się wy we dwoje z TZtem, możesz mu coś zasugerować, a potem TZ sam powinien wyjść z inicjatywą do swojego syna.
Twój pasierb chętnie spędzi czas z dala od kompa czy TV, ale widać TZ nie proponuje mu nic atrakcyjniejszego (i absolutnie nie mam na myśli konsumpcyjnych rozrywek).
Może jakiś sport razem mogą uprawiać - basen, piłka, deskorolka, rower? Na pewno coś się znajdzie. A może sklejanie modeli, gotowanie?

Mój TZ jeździ na deskorolce ze swoją córką (moja pasierbica ma 13,5 lat). Czasem jej się nie chce, ale generalnie chodzą na spacery, a gdy jest ciepło to jeżdżą razem na longboardzie. I wiem, że moja pasierbica spędza w ten sposób czas z ojcem, bo zależy Jej na tym czasie - lubi być sama z ojcem, choćby miała to być jazda na desce lub spacer. A wiadomo, że wolałaby zakupy i wydawanie kasy, ale nie o to chodzi.
Moja pasierbica jest z nami w każdą niedzielę. Niedziela to czas zarezerwowany wyłącznie dla Niej. TZ z Nią wtedy spędza czas. Ja stoję wtedy z boku, tak by wspomóc, ale staram się nie wchodzić bezpośrednio w ich relacje. Mają wtedy czas na poznanie siebie. A jak ja chcę Jej coś zaproponować od siebie to umawiamy się bez ojca/Tzta w inny dzień.
Tez denkuje. Saszetki z probkami kremów i pielegnacji
Poza tym zdenkowałam 30tke ANR i 15tke kremu pod oczy shiseido. Nie licze kulek ani balsamow ani szamponow tudziez zeli pod prysznic Te wychodzą lotem błyskawicy
Powiem Ci ze bardzo madrze piszesz o swoich relacjach z corką TZ. To bardzo madre i dojrzale. Ja niestety jeszcze nie do konca doroslam do takiego zachowania, ale caly czas nad soba pracuje
Co do sposobow spedzania czasu mlodego z TZ, to masz racje. Dopoki mlody sie nudzi to neistety ale tak bedzie sie dzialo, Musze tz-owi powiedziec zeby cos z tym zrobil, bo on sam nie ma na nic ochoty i mysle ze jemu pasuje ze mlody non stop przed kompem siedzi. Ale jego matce (bylej tz-a), tez takie cos na reke,. Moze sie pozbyc dzieciaka z pola widzenia i miec czas dla siebie.. Eh


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję
a to co pogrubiłam to szczera prawda

Holu-Olu, nie mam kodu Justtag, bo Z. była w tę niedzielę z TZtem u babci. Będę się z Nią widzieć 16-17.02
Ja rowniez potwierdze slowa Holi, ze bardzo madrze postepujesz z mała

A w temacie watku - nadal nie mam tuszu Ide dzis robic henne
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:03   #628
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Tez denkuje. Saszetki z probkami kremów i pielegnacji
Poza tym zdenkowałam 30tke ANR i 15tke kremu pod oczy shiseido. Nie licze kulek ani balsamow ani szamponow tudziez zeli pod prysznic Te wychodzą lotem błyskawicy
aaaa to ja żeby poczuc się lepiej zaliczam do denkowania i balsamy i żele
kłamczucha ze mnie
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze bardzo madrze piszesz o swoich relacjach z corką TZ. To bardzo madre i dojrzale. Ja niestety jeszcze nie do konca doroslam do takiego zachowania, ale caly czas nad soba pracuje
Co do sposobow spedzania czasu mlodego z TZ, to masz racje. Dopoki mlody sie nudzi to neistety ale tak bedzie sie dzialo, Musze tz-owi powiedziec zeby cos z tym zrobil, bo on sam nie ma na nic ochoty i mysle ze jemu pasuje ze mlody non stop przed kompem siedzi. Ale jego matce (bylej tz-a), tez takie cos na reke,. Moze sie pozbyc dzieciaka z pola widzenia i miec czas dla siebie.. Eh

Na wszystko przyjdzie czas I to bardzo dobry/duży krok, bo sama zapytałaś co można z tym zrobić (żeby Młody nie siedział non stop przed kompem/TV)
Z pogrubionym się zgadzam i też miałam podobne doświadczenia...

Wszystko jest na dobrej drodze Myślę, że za jakiś czas, jak "trochę" im pomożesz to coś znajdą dla siebie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja rowniez potwierdze slowa Holi, ze bardzo madrze postepujesz z mała


Wiesz o tym, że nasze rodziny zawsze będą inne, sytuacje bardziej zawiłe i trudniejsze do rozwiązania...? Trzeba to zaakceptować. Zwłaszcza, że w PL mało jest sensownego wsparcia dla rodzin rekonstruowanych. Prawo cywilne, ale i samo społeczeństwo nie jest dostosowane do zmieniających się sytuacji. A sytuacja rodzin zmienia się totalnie. Tylko w głowach wciąż tkwią stereotypy, a te trudno zburzyć.
Powodzenia Elizko, miłości i wytrwałości
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:16   #629
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mój TZ jeździ na deskorolce ze swoją córką (moja pasierbica ma 13,5 lat). Czasem jej się nie chce, ale generalnie chodzą na spacery, a gdy jest ciepło to jeżdżą razem na longboardzie. I wiem, że moja pasierbica spędza w ten sposób czas z ojcem, bo zależy Jej na tym czasie - lubi być sama z ojcem, choćby miała to być jazda na desce lub spacer. A wiadomo, że wolałaby zakupy i wydawanie kasy, ale nie o to chodzi.
Moja pasierbica jest z nami w każdą niedzielę. Niedziela to czas zarezerwowany wyłącznie dla Niej. TZ z Nią wtedy spędza czas. Ja stoję wtedy z boku, tak by wspomóc, ale staram się nie wchodzić bezpośrednio w ich relacje. Mają wtedy czas na poznanie siebie. A jak ja chcę Jej coś zaproponować od siebie to umawiamy się bez ojca/Tzta w inny dzień.
Przepraszam, że się wetknę, ale bardzo mi imponuje Twoja postawa Milko, bardzo rozsądna a przy tym taka ciepła



Eliz, żeby syn TŻta dostrzegł życie poza komputerem to przede wszystkim nie można mu tego wprost zabraniać czy ograniczać (będzie się pewnie buntował, a zakazane bardziej kusi) tylko właśnie jak Milka mówi - zaproponować alternatywę jakąś na czasie i odpowiadającą jego potrzebom(nie na siłę). I też uważam, że lepiej, żeby TŻ go namówił, zachęcił niż Ty, Elizko

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Żarówy - Candy Yum Yum Mac-a
Wygooglałam, ależ żarówa, faktycznie Całość musi być dość odważna i egzotyczna zapewne

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pięknie napisałaś o swojej pasierbicy Z. zawsze o niej tak ciepło mówisz, taka "macoszka" to skarb dla dziecka, a dwa to od nas kobiet w dużej części zależy kontakt naszych TŻ z dziećmi z poprzednich związków. jesteś bardzo mądra kobietą
Mądrze powiedziane Zwłaszcza, ze zdarza się, ze nowa żona jest zaborcza i życzy sobie, by TŻ ograniczył kontakty z 'tamtą' rodziną, nie zważając, że właśnie dzieci na tym cierpią najbardziej, bo się ich po prostu pozbawia jednego rodzica, czują się opuszczone i niechciane, przejawiają wrogość.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:26   #630
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Niestety nic nie doradze, bo ja mam na kiju ale jestem zadowolona, bo nie dosc ze miksuje migiem, to jeszcze myje sie w 10 sekund
Ja chce do sokow wlasnie. A jaki masz?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cokolwiek byle z Brauna, mają najlepszy sprzęt w temacie drobne agd.
Liczylam na wieksze konkrety .

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Z tym, że nie wiem, czy coś małego kielichowego znajdziesz - to raczej spory sprzęt. Stojący na blacie. Taki na kiju jest mały, poręczny, moze leżeć w szufladzie - blendować możesz w dowolnym, byle dość wysokim naczyniu. One mają też często takie specjalne uchwyty montowane do ściany - do powieszenia. to też dość wygodne.
Aha. Pomysle o takim na kiju tez

btw: bledner na kiju to chyba malo profesjonalna nazwa . Troche mnie ponioslo .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

ja sie czaje na cos takiego moi rodzice maja podobny i mega to wygodne jesli przeznaczeniem maja byc glownie koktajle itp te z dzbankami zawsze mi sie nie podobaly jakos, na kiju mi sie nie chce trzymac, a tu sie tylko z gory przyciska kiedy ma mielic i tyle [dodatkowo zgrabne to i male, a wiesz jaka mam wielgachna kuchnie ]
Taki tez zaliczam do wiaderkowych .
Szukam czegos do robienia sokow. Koktajle to niekoniecznie. Lubie whisky czysta a koktajli robic nie umiem dobrych. Kiedys robilam margarite. Fuu.

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Jamestown- w temacie blendera - mam z Boscha model Powermaxx 750W i jest ok - składa się wprawdzie z kija , miseczki i 2 wymiennych nakładek , ale jest bardzo wygodny w użyciu ( przy okazji robi za rozdrabniacz np. bakalii i siekacz) .

Kooniec OT.
Dziekuje. Obadam.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Super pomysł z tym 40 dniowym odwykiem od kupowania, tylko trzeba by tu nie zagladać

James blendery mam 3, jeden dzbankowy i dwa do trzymania. I te preferuję, za łatwość i wygodę w użytkowaniu i myciu I również polecam Brauna. Zrobienie koktajlu owocowego to chwilka, wiec nie trzeba sie natrzymać
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pięknie napisałaś o swojej pasierbicy Z. zawsze o niej tak ciepło mówisz, taka "macoszka" to skarb dla dziecka, a dwa to od nas kobiet w dużej części zależy kontakt naszych TŻ z dziećmi z poprzednich związków. jesteś bardzo mądra kobietą
Zgadzam sie .
Ja pamietam czasy jeszcze ze 3 lata temu jak Milka szukala prezentu na gwiazdke dla Mlodej na Truskawie . Padlo chyba na paletke. Fajne to bylo.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Wlasnie wrocilam z roboty. Glodna jetsem jak cholera. Na obiad kaszanka z cebula (mniam), na poobiad pieczen z kuskusem a na kolacje czekoladki Merci. W promo byly .

Swiatecznych Essiakow oczywiscie dalej w SP nie ma.

Kupie se chyba dzis za to podklad diora Nude bo za niecale 130 zl to zal nie brac a akurat przyda sie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-14 o 15:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.