Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 15:37   #2611
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39787793]Ja od miesiecy zadnego smsa nie dostalam z S. Na zaden temat. Chyba musze przestac tam zakupy robic to im sie moze przypomni .[/QUOTE]
No to dziwne , zrób borutę gdzie trzeba .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Skoro tak tu butowo to tez Wam pokaże które kliknelam ostatnio
https://schaffashoes.pl/obcasy_i_szp...pe_Jeans,29116
Super . Dla mnie jednak chyba ciut za wysokie, bo ja obcasowa łamaga jestem .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39788054]Mnie powalily dzis te. Bardzo w moim stylu. Drogie sa jednak jak cholera, wiec se dam spokoj .[/QUOTE]
Fajne , tylko gdzie tu w takich chodzić (w moim przypadku of course).
Poza tym jak miałabym takie buty na nogach, to bym tylko myślała, komu w nich kopa zasadzić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:39   #2612
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no coś Ty, pozamykałam te wszystkie strony czymprędzej, żeby mi się przypadkiem nie klikło Ten Tommy miał kilka fajnych modeli, nie powiem, przytuliłabym.

te Damonkowe też mnie zainteresiły , ale za wysokie na moje możliwości. Ja muszę mieć na niezbyt wysokim obcasie albo słupku, z niewielką platformą z przodu, żebym się na prostej drodze nie zabiła. Mam w swych nielicznych zbiorach takie czerwone sandałki właśnie na fajnej szpilce i platforemce, że wygladają killerowo a wygodne jak nie wiem co zara wam poszukam

EDIT. wygrzebałam to są własnie idealne buty dla mojej nogi - solidne, stabilne, z podwyższeniem z przodu zebym umiała chodzić, bo jak obcas wysoki to mogiła - dwa kroki i padam.
To są moje dwie ulubione pary aktualnie, a ryjki będą trzecie
Potrzebuję (niekoniecznie na już) czarne jakieś w takim stylu, bo nie mam. Za darmo najlepiej jakby gdzieś dawali
Fajne te obuwie masz i faktycznie wyglada na wygodne
A mnie neistety taki obsac najmniej pasuje i takich staram sie unikac, ja obcasowa, im wyzsze tym lepiej
A te czarne ryjki Monia to sa wysokie, bo maja 10 cm, ale stabilne orla w nich wywinac nie wywinelabys.

W rylko jest czarnych czolenek od groma i to na wszystkich rodzajach obcasow chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:41   #2613
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z dougiego z nowym shimmer brickiem Lilac Rose i różem Pastel Pink # 33 Bobbi Brown.
Obydwie rzeczy już kocham
Róż faktycznie jest odcieniem pomiędzy Pale Pink # 9 a Nude Pink # 29. Pięknie ożywia średnią karnację, a naniesiony na niego lekko shimmer brick Lilac Rose dodaje pięknego blasku Oczywiście ja nim traktuję też lekko powieki i dekolt. Bardzo udany zakup, a przyznam, że miałam obawy co do shimmer bricka, bałam się, że będzie za bardzo fioletowy. Nic takiego Będzie świetnie wyglądał na oliwkowej skórze, żółtawej cerze - takiej skłonnej do ziemistego wyglądu - bo ją będzie pięknie ochładzał, ale nie wpada w żaden filet, śliwkę itp. (jak Wild Rose).
W niedzielę wstawię foty.
Jestem na maksa walnięta, ale kocham bobbikowe róże i shimmer bricki
Brzmi bardzo zachęcająca . Pokaż słocze koniecznie, może sie skuszę na coś .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:41   #2614
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No to dziwne , zrób borutę gdzie trzeba .


Super . Dla mnie jednak chyba ciut za wysokie, bo ja obcasowa łamaga jestem .


Fajne , tylko gdzie tu w takich chodzić (w moim przypadku of course).
Poza tym jak miałabym takie buty na nogach, to bym tylko myślała, komu w nich kopa zasadzić .
to samo od razu pomyslałam

__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:51   #2615
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

James, bardzo dziekuje za informacje dot DHEA. Czy takie DHEA w kremie jest normalnie dostępne w aptece.. I czy pisząc o smarowaniu cytrynki, mialas na mysli TĄ cytrynkę
Doklanie TA

Czy kremy sa dostepne w aptece to nie wiem. Calkiem mozliwe, ze krem akurat bedzie na recepte podczas, gdy tabsy mozna kupic bez recepty.

Polecam wrocic do lekarza i go doedukowac badz nawet go zmienic. U nas medycyna kiepsko stoi. Rzadko ktory lekarz badania czy odkrycia aktualne czyta. Mozliwe, ze krem bedziesz musiala sprowadzac .

Do apteki nie masz sie co wybierac przed wizyta u lekarza. Siec kremow i masci pokazuje sporo, ale niestety zadnne mazidlo kolo DHEA nawet nie stalo choc w nazwie to zawiera.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A ja nadal sie zastanawiam jaki kolor armaniaka kupic (aczkolwiek dzis wydalam pieniądze, ktore mialam na niego przeznaczyc.. )
Ten 4,5 ze swatcha juz Ci nie pasi?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No to dziwne , zrób borutę gdzie trzeba .
Pewnie powiedza, ze nieznane sa wyroki systemu, ktory smsy rozsyla i tyle .



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajne , tylko gdzie tu w takich chodzić (w moim przypadku of course).
Poza tym jak miałabym takie buty na nogach, to bym tylko myślała, komu w nich kopa zasadzić .


Widzialam jeszcze wersje niesado-maso. Tez fajna

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-15 o 15:47
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:52   #2616
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brzmi bardzo zachęcająca . Pokaż słocze koniecznie, może sie skuszę na coś .
No jasne, w niedzielę obfocę i zrobię swatche. Teraz za ciemno, a jutro rano jadę do łodzi.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:55   #2617
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39788339]Doklanie TA

Czy kremy sa dostepne w aptece to nie wiem. Calkiem mozliwe, ze krem akurat bedzie na recepte podczas, gdy tabsy mozna kupic bez recepty.

Polecam wrocic do lekarza i go doedukowac badz nawet go zmienic. U nas medycyna kiepsko stoi. Rzadko ktory lekarz badania czy odkrycia aktualne czyta. Mozliwe, ze krem bedziesz musiala sprowadzac .

Do apteki nie masz sie co wybierac przed wizyta u lekarza. Siec kremow i masci pokazuje sporo, ale niestety zadnne mazidlo kolo DHEA nawet nie stalo choc w nazwie to zawiera.



Ten 4,5 ze swatcha juz Ci nie pasi?



Pewnie powiedza, ze nieznane sa wyroki systemu, ktory smsy rozsyla i tyle .







Widzialam jeszcze wersje niesado-maso. Tez fajna.[/QUOTE]

No wlasnie Kochana, ja sie boje ze ci lekarze - konowały nie beda mieli pojecia jaką maść mi zapisać i jak nie podam im nazwy maści, to sami z siebie nic nie wymyślą

A Armaniak 4,5 jak najbardziej mi pasuje, ale sie waham miedzy nim a 5,5 ...
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 17:03   #2618
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny, widziałam, że chwilę temu rozmawiałyście o żelach do brwi - ja mam ten z Bobbi Brown i polecam Fajny kosmetyk, dobrze się trzyma i daje naprawdę naturalny efekt Do makijażu dziennego idealny!
Moje brwi mają jednak małe braki i w niektórych miejscach muszę wspomagać się jeszcze kredką, żeby precyzyjniej uzupełnić braki zwłaszcza jak zależy mi na mocniejszym ich podkreśleniu

Aktualnie jestem na etapie szukania nowej kredki do brwi - możecie coś polecić? Podobno im twardsza, tym naturalniejsze włoski domalowuje, tak?
Myślałam o tych z MACa, ale może jest coś lepszego?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:29   #2619
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Bo całodziennym teście Armaniaka musze Cię niestety Tigerr powiadomić, ze jest zaje...

Odcień 5,5 jest idealny dla mnie na teraz. Na lato będzie za jasny.

James - czy we Wro można stacjonarnie obadać testery Dżiordżia?
A może kojarzysz jaki odcień byłby tak ton ciemniejszy niż 5,5, ale w podobnej tonacji kolorystycznej tzn. z żółtym pigmentem. Broń Boże różowy czy szarawy
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:29   #2620
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39783311]A propo's wyjazdow o tematyce przyrodniczej to ja mam dwa takie wymarzone miejsca. Pierwsze to Wyspa Filipa (Australia). Codziennie o zachodzie slonca pingwiny wychodza z wody i maszeruja przez plaze .

Drugim miejsce sa oczywiscie Hawaje, czyli miejsce, gdzie odbeda sie moje potencjalne zaslubiny. Krajobraz zapiera dech.[/QUOTE]

Fajne miejsca, wyrafinowane jak James

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Witajcie.. U

Taszanta, zazdraszczam tej wycieczki z kokakolą

E tam kokakola, w Tanzanii wiele wspaniałych miejsc, to było marzenie mojego życia tam pojechać i naprawdę czułam się tam jak bym marzyła

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
My na Machame zdecydowaliśmy sie z dwóch powodów, raz ze jest łatwiejsza aklimatyzacja, a dwa - mam realcję z pierwszej ręki od znajomego, który robił obie te trasy i zdecydowanie poleca trudniejszą. Cała reszta to kwestia przygotowania, odpowiednich namiotów itp, damy radę. Czas nie jest dla nas ograniczeniem, bo i tak to będzie dłuższy wypad, myślę m.in. o zobaczeniu serengetii podczas wędrówki zwierząt itp itd, więc to i tak nie będzie dwutygodniowa wycieczka (choć niestety dopiero za rok) Ale jakby się tej góry nie zdobywało to i tak uważam, że to świetna sprawa i zazdroszczę, że już masz to za sobą ))
Dla mnie góra była w ogóle tak przy okazji no właśnie ze sprzetem to był problem- bo jedzie się do gorącej afryki, my jechaliśmy na ponad 3 tygodnie i trzeba zabrać na kilka dni zimowe ciuchy i wyposażenie, które potem są całkowicie zbędne.

Jak będziecie jechać do Serengeti, to koniecznie zahaczcie o Ngorogoro- jest po drodze i to cud na ziemi , no i oczywiście nie wraca się stamtąd bez pobytu na Zanzibarze to mogę polecić, ale chyba w sumie wszyscy robią mniej więcej taką samą trasę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:36   #2621
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Bo całodziennym teście Armaniaka musze Cię niestety Tigerr powiadomić, ze jest zaje...

Odcień 5,5 jest idealny dla mnie na teraz. Na lato będzie za jasny.

James - czy we Wro można stacjonarnie obadać testery Dżiordżia?
A może kojarzysz jaki odcień byłby tak ton ciemniejszy niż 5,5, ale w podobnej tonacji kolorystycznej tzn. z żółtym pigmentem. Broń Boże różowy czy szarawy
Armaniaki w Dominikanskiej.
Swatche LS wrzucalam we wtorek. Ton ciemniejszy niz 5,5 jest 6,5 (6 nie ma juz).
Fajnie, ze Ci podklad pasuje .

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Fajne miejsca, wyrafinowane jak James
Taa . Ja prosta kobita .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-15 o 17:44
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 17:49   #2622
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Bo całodziennym teście Armaniaka musze Cię niestety Tigerr powiadomić, ze jest zaje...

Odcień 5,5 jest idealny dla mnie na teraz. Na lato będzie za jasny.

James - czy we Wro można stacjonarnie obadać testery Dżiordżia?
A może kojarzysz jaki odcień byłby tak ton ciemniejszy niż 5,5, ale w podobnej tonacji kolorystycznej tzn. z żółtym pigmentem. Broń Boże różowy czy szarawy
Smash, powiedz mi prosze, jakiego podkladu wczesniej uzywalas, skoro 5,5 tak Ci podpasował.. Ja sie wlasnie zastanawiam miedzy 4,5 a 5,5 i jutro chce kliknąc



Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Fajne miejsca, wyrafinowane jak James



E tam kokakola, w Tanzanii wiele wspaniałych miejsc, to było marzenie mojego życia tam pojechać i naprawdę czułam się tam jak bym marzyła



Dla mnie góra była w ogóle tak przy okazji no właśnie ze sprzetem to był problem- bo jedzie się do gorącej afryki, my jechaliśmy na ponad 3 tygodnie i trzeba zabrać na kilka dni zimowe ciuchy i wyposażenie, które potem są całkowicie zbędne.

Jak będziecie jechać do Serengeti, to koniecznie zahaczcie o Ngorogoro- jest po drodze i to cud na ziemi , no i oczywiście nie wraca się stamtąd bez pobytu na Zanzibarze to mogę polecić, ale chyba w sumie wszyscy robią mniej więcej taką samą trasę
Zazdraszczam Moze i mnie sie kiedys przytrafi taka wyprawa.. Kiedys marzyly mi sie Malediwy, ale to straszliwie kosztowna podróż..
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:16   #2623
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39790240]

Taa . Ja prosta kobita .[/QUOTE]

oj wszystko tylko nie prosta

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Zazdraszczam Moze i mnie sie kiedys przytrafi taka wyprawa.. Kiedys marzyly mi sie Malediwy, ale to straszliwie kosztowna podróż..
Trzymam kciuki, żeby ci się udało
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:22   #2624
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Smash, powiedz mi prosze, jakiego podkladu wczesniej uzywalas, skoro 5,5 tak Ci podpasował.. Ja sie wlasnie zastanawiam miedzy 4,5 a 5,5 i jutro chce kliknąc


No niestety uzywalam ostatnimy czasy malo znanych w PL marek - Jemmy Kidd, Duwopa. Z tych dostepnych w PL kremu tonujacego Galenic w kolorze teint claire czyli jasnego. Z mineralow - Lily Lolo Popcorn.
Raczej nie pomoglam co?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:42   #2625
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam, że chwilę temu rozmawiałyście o żelach do brwi - ja mam ten z Bobbi Brown i polecam Fajny kosmetyk, dobrze się trzyma i daje naprawdę naturalny efekt Do makijażu dziennego idealny!
Moje brwi mają jednak małe braki i w niektórych miejscach muszę wspomagać się jeszcze kredką, żeby precyzyjniej uzupełnić braki zwłaszcza jak zależy mi na mocniejszym ich podkreśleniu

Aktualnie jestem na etapie szukania nowej kredki do brwi - możecie coś polecić? Podobno im twardsza, tym naturalniejsze włoski domalowuje, tak?
Myślałam o tych z MACa, ale może jest coś lepszego?
Zobacz sobie na stronie MACa kredkę Eye Brows. Ona jest wykręcana i ma bardzo cieniutki, precyzyjny sztyft, nie za miękki (dzięki czemu się nie rozmazuje), ale też nie za twardy. Ja od dawna tylko tej kredki używam (choć czasem dodatkowo utrwalam to żelem do brwi). Mam kolor Stud, dość ciemny, ale odcieni jest do wyboru chyba z 6, a jednym z najpopularniejszych odcieni jest Lingering.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No jasne, w niedzielę obfocę i zrobię swatche. Teraz za ciemno, a jutro rano jadę do łodzi.
Super, będę czekać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:46   #2626
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No niestety uzywalam ostatnimy czasy malo znanych w PL marek - Jemmy Kidd, Duwopa. Z tych dostepnych w PL kremu tonujacego Galenic w kolorze teint claire czyli jasnego. Z mineralow - Lily Lolo Popcorn.
Raczej nie pomoglam co?
oj niee.. A moglabys sie odnieść do jakis bardziej znanych ?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:20   #2627
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Sephora w Futura Park we Wrocławiu się podobno likwiduje i do 23.03 są obniżki do -70%. Był ktoś? Co ciekawego mają w takiej obniżce?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 20:46   #2628
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Bo całodziennym teście Armaniaka musze Cię niestety Tigerr powiadomić, ze jest zaje...


Ani słowa ... ani słowa ...
A zresztą .... nie mam kasy i długi ...




Elizko , torebkę obfocę jutro , bo przecież metki powyrzucałam i symbolu nie mam, żeby ją znaleźć w necie ...
To jest torebka Guess , do ręki lub na ramię , bez długiego paska , imitacja wężowej skórki , dość błyszcząca, spora ....
Kupiłam ją na stoisku Guessa w Peek&Cloppenburg ( czy jak tam się to pisze)

Chciałam dziś upiec Twój chlebek , produkty zakupione , ale okazało się , że papier do pieczenia się zdematerializował ...
Myślisz , że można go upiec na folii aluminiowej ?
I jaki wymiar ma ta blaszka , na której go pieczesz , bo ja mam kilka i każda ma inne...

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2013-03-15 o 20:51
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:15   #2629
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajne te obuwie masz i faktycznie wyglada na wygodne
A mnie neistety taki obsac najmniej pasuje i takich staram sie unikac, ja obcasowa, im wyzsze tym lepiej
A te czarne ryjki Monia to sa wysokie, bo maja 10 cm, ale stabilne orla w nich wywinac nie wywinelabys.

W rylko jest czarnych czolenek od groma i to na wszystkich rodzajach obcasow chyba
No bo to sa buty do "większych" nóg niż Twoje ależ delikatnie to nazwałam no ja na wysokich nie mogę bomnie nogi niemiłosiernie bolą. A czarnych czółenek to od groma jest wszędzie tylko środków wolnych jakoś mało zawsze, no a poza tym na razie i tak nie miałabym gdzie w nich chodzic. Chociaz te hilfigery to mnie strasznie męczą bo do dżinsów idealne, i obcas taki jak lubię i fajne no !!!

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

A Jamesowe kolczatki piękne ale faktycznie też od razu miałam tę samą myśl do czego przydatne te czubki
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 21:31   #2630
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam, że chwilę temu rozmawiałyście o żelach do brwi - ja mam ten z Bobbi Brown i polecam Fajny kosmetyk, dobrze się trzyma i daje naprawdę naturalny efekt Do makijażu dziennego idealny!
Moje brwi mają jednak małe braki i w niektórych miejscach muszę wspomagać się jeszcze kredką, żeby precyzyjniej uzupełnić braki zwłaszcza jak zależy mi na mocniejszym ich podkreśleniu

Aktualnie jestem na etapie szukania nowej kredki do brwi - możecie coś polecić? Podobno im twardsza, tym naturalniejsze włoski domalowuje, tak?
Myślałam o tych z MACa, ale może jest coś lepszego?
Ja lubię kredkę do brwi Bobbi Brown Mahogany (zimny brąz) - jest twarda i bardzo ładnie można nią uzupełnić ubytki, albo MAC kolor Fling (taka wysuwana) - jest jaśniejsza, ale można świetnie podkreślić brwi na szybko, bo nie zrobi krzywdy.

Ostatnio któraś z dziewcząt polecała kredkę Loreal. Muszę odszukać którą dokładnie.

EDIT: znalazłam post moniq_c z kredką do brwi
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1835
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Bo całodziennym teście Armaniaka musze Cię niestety Tigerr powiadomić, ze jest zaje...

Odcień 5,5 jest idealny dla mnie na teraz. Na lato będzie za jasny.

James - czy we Wro można stacjonarnie obadać testery Dżiordżia?
A może kojarzysz jaki odcień byłby tak ton ciemniejszy niż 5,5, ale w podobnej tonacji kolorystycznej tzn. z żółtym pigmentem. Broń Boże różowy czy szarawy
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No niestety uzywalam ostatnimy czasy malo znanych w PL marek - Jemmy Kidd, Duwopa. Z tych dostepnych w PL kremu tonujacego Galenic w kolorze teint claire czyli jasnego. Z mineralow - Lily Lolo Popcorn.
Raczej nie pomoglam co?
Kurczę, też Cię miałam spytać o dotychczasowe kolory, ale tych, które podałaś nie znam.
Ja macałam dzisiaj 5,5 z Lasting Silk i na ręku był jaśniejszy (choć trochę cieplejszy) od 5,5 Maestro. Ten o oczko wyżej (chyba 6,5) był już do opalonej cery. Duża rozbieżność jest. Ja wśród Lasting Silk nie znalazłam dla siebie koloru

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-15 o 21:36
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:32   #2631
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ani słowa ... ani słowa ...
A zresztą .... nie mam kasy i długi ...




Elizko , torebkę obfocę jutro , bo przecież metki powyrzucałam i symbolu nie mam, żeby ją znaleźć w necie ...
To jest torebka Guess , do ręki lub na ramię , bez długiego paska , imitacja wężowej skórki , dość błyszcząca, spora ....
Kupiłam ją na stoisku Guessa w Peek&Cloppenburg ( czy jak tam się to pisze)

Chciałam dziś upiec Twój chlebek , produkty zakupione , ale okazało się , że papier do pieczenia się zdematerializował ...
Myślisz , że można go upiec na folii aluminiowej ?
I jaki wymiar ma ta blaszka , na której go pieczesz , bo ja mam kilka i każda ma inne...
To czekam zatem na foty

A co do chlebka - zmierzylam forme po wew w srodku i ma 36,5 na 20,5cm
Nigdy nie pieklam na folii, ale to chyba nie ma znaczenia... Moze co najwyzej nie chciec sie odkleić :P

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja lubię kredkę do brwi Bobbi Brown Mahogany (zimny brąz) - jest twarda i bardzo ładnie można nią uzupełnić ubytki, albo MAC kolor Fling (taka wysuwana) - jest jaśniejsza, ale można świetnie podkreślić brwi na szybko, bo nie zrobi krzywdy.

Ostatnio któraś z dziewcząt polecała kredkę Loreal. Muszę odszukać którą dokładnie.




Kurczę, też Cię miałam spytać o dotychczasowe kolory, ale tych, które podałaś nie znam.
Ja macałam dzisiaj 5,5 z Lasting Silk i na ręku był jaśniejszy (choć trochę cieplejszy) od 5,5 Maestro. Ten o oczko wyżej (chyba 6,5) był już do opalonej cery. Duża rozbieżność jest. Ja wśród Lasting Silk nie znalazłam dla siebie koloru
Mi sie podoba Lasting silk albo 4,5 albo 5,5 No i sama nie wiem ktory zamowie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:39   #2632
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Tak to ja używam tej kredki od tygodnia i jestem bardzo zadowolona nadal. Relacja cena/jakość bardzo wporzo ponadto ona jest dość twardawa więc bardzo łatwo, wygodnie i szybko się nią rysuje
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-03-15 o 21:47
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:41   #2633
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mi sie podoba Lasting silk albo 4,5 albo 5,5 No i sama nie wiem ktory zamowie
Elizko, Ty masz w Bobbi Brown kolor Sand 02 a w MAC NC/NW 20? Jesli Ty chcesz brać 5,5 to dla mnie ten 5,5 będzie zdecydowanie za jasny.

Ten kolor 5,5 Lasting Silk jest bardzo ładny - ciepło żółty odcień, dosyć jasny.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:43   #2634
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A Jamesowe kolczatki piękne ale faktycznie też od razu miałam tę samą myśl do czego przydatne te czubki
Jeszce te mi sie podobaja .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:45   #2635
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Elizko, Ty masz w Bobbi Brown kolor Sand 02 a w MAC NC/NW 20? Jesli Ty chcesz brać 5,5 to dla mnie ten 5,5 będzie zdecydowanie za jasny.

Ten kolor 5,5 Lasting Silk jest bardzo ładny - ciepło żółty odcień, dosyć jasny.
Nom takie wlasnie mam ... BB sand 02 albo mac nc/nw 20... Mowisz ze 5,5 bedzie za jasny? Ja mialam 4,5 brac, a on jeszcze jasniejszy.. Na tych swatchach co James wrzucila, wydawalo sie ze BB 02 jasniejszy i od 4,5 i od 5,5.. To juz sama nie wiem.. A najgorzej mnie wkurza ze u mnie w L nie ma Douglasa zeby potestowac naocznie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:12   #2636
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Nom takie wlasnie mam ... BB sand 02 albo mac nc/nw 20... Mowisz ze 5,5 bedzie za jasny? Ja mialam 4,5 brac, a on jeszcze jasniejszy.. Na tych swatchach co James wrzucila, wydawalo sie ze BB 02 jasniejszy i od 4,5 i od 5,5.. To juz sama nie wiem.. A najgorzej mnie wkurza ze u mnie w L nie ma Douglasa zeby potestowac naocznie
Nie, nie - dla mnie będzie za jasny, ale dla Ciebie 5,5 pewnie będzie dobry (albo to 4,5).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:30   #2637
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie, nie - dla mnie będzie za jasny, ale dla Ciebie 5,5 pewnie będzie dobry (albo to 4,5).
Patrz, nie doczytalam
Myslalam, ze Ty bialasek wiekszy niz ja..
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:40   #2638
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Patrz, nie doczytalam
Myslalam, ze Ty bialasek wiekszy niz ja..
ja w Bobbi Brown mam 3,5 (Warm Beige), w MAC pomiędzy NC25 a NC 35
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:55   #2639
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja w Bobbi Brown mam 3,5 (Warm Beige), w MAC pomiędzy NC25 a NC 35

Ja ostatnio testowałam podkład z maca do twarzy i ciała najjasniejszy C1 i był za ciemny Clinique anti blemish najjasnieszy za ciemny, w chanelu wyglądałam jak prosiak (no i oczywiście był za ciemny).

Co ja mam kupic jak nic na mnie nie ma A serio zawsze mi sie wydawało, ze nie jestem az taka blada, a nawet myslalam, ze jestem troche opalona.

Ciekawam czego Dita von Teese uzywa, bo ona to dopiero biała jest, a jakos podklad znalazła
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 23:03   #2640
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja w Bobbi Brown mam 3,5 (Warm Beige), w MAC pomiędzy NC25 a NC 35
A to zmienia postać rzeczy
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.