Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-27, 20:47   #4951
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

7 jest ja¶niejsze ni¿ 6
Decyzjê musisz podj±æ sama. Chyba ju¿ wiêcej nie doradzê. Poogl±daj zdjêcia w necie, to mo¿e bêdzie ci ³atwiej podj±æ decyzjê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:54   #4952
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

zaryzykuje z ta 6.0. skoro mam rudy na glowie i naloze naturalny kolor to powinien ten cieply odcien pozostac. zobaczymy jak wyjdzie
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:58   #4953
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A co do zdjêcia tej dziewczyny.... Dziwne, ¿e wysz³o jej a¿ tak jasno. 6/0 nie jest takie jasne.
Zreszta nie mo¿na siê sugerowaæ jednym zdjêciem, bo kazdemu mo¿e chwytac inaczej. Ale pewniejsze s± farby profesjonalne, bo przy nich nie ma gdybania. Wychodza tak jak powinny.

o kup juz farbe i farbuj, bo w±tek nam umrze jak nic sie nie bedzie dzia³o
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 07:37   #4954
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam trochê inne podej¶cie do silikonów.

W³os i tak jest martwy, jak skóra na kanapie. Jak siê go przesuszy/spali/co¶ tam , to wszystko co siê na nim zrobi, aby poprawiæ jego wygl±d, da pozorn± poprawê. Tak samo ze skór± na kanapie. Jak siê j± zniszczy, to czy posmarujê siê j± "sztucznym" silikonem, czy naturalnym woskiem pszczelim, czy olejkiem jojoba, czy kremem Nivea, da to pozorn± poprawê. (Pomijam tu wywód o tym, ¿e ró¿nym rodzajom skór na kanapie, tak jak ró¿nym typom w³osów, ró¿ne sk³adniki s³u¿±... ró¿nie ).

Ergo, moim zdaniem, je¶li komu¶ s³u¿± silikony, niech u¿ywa ich bez kompleksu, ¿e jego w³osy s± "pozornie" ³adniejsze, bo "to tylko nadbudowany silikon a nie ³adny w³os".

Ja mam teraz krótsze w³osy (za liniê brody). Przy takiej d³ugo¶ci silikony mi nie s³u¿±. Nie tyle w³osom (strukturze), co ca³okszta³towi, czyli fryzurze. Mam "gruby w³os" i bob mi siê k³adzie, w³osy s± za ciê¿kie i za ¶liskie, je¶li permanentnie u¿ywam silikonów.

Natomiast, kiedy mia³am w³osy za ³opatki u¿ywa³am szamponu z silikonem. Akurat wtedy prawie do ka¿dego szamponu ³adowali silikon, tak jak teraz wciskaj± prawie wszêdzie proteiny. Nie stosowa³am od¿ywek, pianek, olejków. Tylko go³y szampon. W³osy ³adnie b³yszcza³y, wygl±da³y zdrowo i naprawdê wiele osób je komplementowa³o. I teraz pytanie: jakie to ma znaczenie, czy nadbudowa³y siê na nich silikony, czy chodzi³am z niedop³ukanym olejkiem lnianym, czy cz±steczki od¿ywki z proteinami mleka w nich siedzia³y. By³y ³adne, b³yszcz±ce, bezproblemowe. A potem i tak mi siê znudzi³y i je obciê³am

Tak, wiem, s± ró¿ne opinie nt. silikonów. Ja jednak uwa¿am, ¿e tak jak kiedy¶ strasznie je wszêdzie wciskali (do tego stopnia, ¿e jak przesta³y byæ modne, to musieli na butelkach szamponów pisaæ o innowacyjnej formule czyli "szampon bez silikonów") to teraz s± demonizowane. A to dlatego, ¿e takie a nie inne "lobby" przejê³o pa³eczkê

Z perspektywy czasu, jestem zadowolona z tej pielêgnacji.



£adny

Widzê, ¿e w w±tku udziela siê listopadowy spadek formy, bo jako¶ nie widzê spektakularnych metamorfoz, b³yskawicznych wypadów do Rossmanna. Tylko: "my¶lê", "nie wiem czego chcê", "chcia³abym, ale.."

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



Bo pokombinowa³abym, ale mi siê nie chce
Odrost da³by mi kopa do dzia³ania. Brak nie daje.
Ale z drugiej strony odczuwam lekk± monotoniê.
Ja chyba... jestem kobiet±
Dobrze mówisz teraz jest jaka¶ dziwna moda na bezsilikonow± pielêgnacjê. A ja jestem jak najbardziej za. Porównanie do kanapy - bezcenne W³osy s± martwe i tyle
Tak siê zastanawiam, apropo naturalnej pielêgnacji - czy oleje nie dzia³aj± przypadkiem na w³osy tak samo jak silikony? bo w sumie silikon to taki syntetyczny olej prawda?
Pamiêtam, jak wszystkie szampony oprócz familijnego by³y na³adowane silikonami. Ja wtedy mia³am w³osy do pasa i wieczny przyklap, i nie wiedzia³am od czego

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A co do zdjêcia tej dziewczyny.... Dziwne, ¿e wysz³o jej a¿ tak jasno. 6/0 nie jest takie jasne.
Zreszta nie mo¿na siê sugerowaæ jednym zdjêciem, bo kazdemu mo¿e chwytac inaczej. Ale pewniejsze s± farby profesjonalne, bo przy nich nie ma gdybania. Wychodza tak jak powinny.

o kup juz farbe i farbuj, bo w±tek nam umrze jak nic sie nie bedzie dzia³o
Ale ona wygl±da przed jakby mia³a rozja¶niane w³osy, tak¿e nic dziwnego ¿e jej jasno wysz³o. Na rozja¶nianych farba (zwykle) wychodzi ja¶niej.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:39   #4955
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja lubie silikony. ogolnie wkurza mnie to cale wlosomaniactwo bo to sie robi juz jakas chora sekta odrzucaja silikony. suszarki itp. wszystko powinno byc naturalne... biedne te dziewczyny ktorych zycie kreci sie wylacznie wokol wlosow. najlepiej niech porzuca jeszcze staniki, dezodoranty i maszynki do golenia beda wtedy faktycznie jak nasze praprababcie
oczywiscie sa tez takie wlosomaniaczki z glowa na karku, wyzej pisalam o skrajnych
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:53   #4956
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja lubie silikony. ogolnie wkurza mnie to cale wlosomaniactwo bo to sie robi juz jakas chora sekta odrzucaja silikony. suszarki itp. wszystko powinno byc naturalne... biedne te dziewczyny ktorych zycie kreci sie wylacznie wokol wlosow. najlepiej niech porzuca jeszcze staniki, dezodoranty i maszynki do golenia beda wtedy faktycznie jak nasze praprababcie
oczywiscie sa tez takie wlosomaniaczki z glowa na karku, wyzej pisalam o skrajnych
ju¿ sobie wyobrazi³am rozpuszczone cyce zwisaj±ce a¿ pod pachami, a z pod których wydostaja siê czarne, krêcone w³osy, a smród ci±gnie siê na kilometr

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

ja nigdy nie przesadza³am z w³osami.
Od¿ywka to u mnie kus, bo po samym szamponie nigdy nie rozczeszê w³osów i tylko z od¿ywk± sie uda, wiêc musi byæ. Oleje co jakis czas jak najbardziej, bo moje w³osy to lubi±. Po jakich¶ drastycznych zabiegach rozja¶niaj±cych dobra maska. Ale na co dzieñ wystarcza szampon i od¿ywka.
Po wysuszeniu nie koniecznie suszark± - choæ przed prac± to suszarka jest obowi±zkowa - i prostuje w³osy, i uzywam pianki, i lakieru - w zale¿no¶ci od dnia i potrzeby.
Jak widzê zaniedbane kobiety, takie naturalne a¿ do bólu, to stiwerdzam, ¿e wolê t± ca³± chemiê
No chyba, ¿e kto¶ wie jak obchodziæ siê z naturalnymi kosmetykami i wygladaæ piêknie. No i s± tez osoby, które z natury s± tak piêkne i nie musz± wiele ze soba robiæ, zeby tak wygl±daæ - ale takich jest bardzo bardzo ma³o. No bo nie licze tu osób, które za takie siê uwa¿aj±, a wcale nie s±
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:52   #4957
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
a przypadek tej dziewczyny tylko pokazuje, jak nie mozna wierzyc zdjeciom na opakowaniu farby, spodziewalalabym sie czegos duzo ciemniejszego, jakbym sie kierowala tym zdjeciem na pude³ku.
Zdjêciom na opakowaniu wierzyæ nie mo¿na, ale szczerze mówi±c, to w tym konkretnym przypadku, numer (któremu powinno siê wierzyæ) wskazuje prêdzej na kolor, który jest na opakowaniu, ni¿ na taki, który wyszed³ na g³owie

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
zaryzykuje z ta 6.0. skoro mam rudy na glowie i naloze naturalny kolor to powinien ten cieply odcien pozostac. zobaczymy jak wyjdzie
A zdecydowa³a¶ ju¿, któr± farbê (marka) kupisz?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtam, jak wszystkie szampony oprócz familijnego by³y na³adowane silikonami. Ja wtedy mia³am w³osy do pasa i wieczny przyklap, i nie wiedzia³am od czego
Tak by³o.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja lubie silikony. ogolnie wkurza mnie to cale wlosomaniactwo bo to sie robi juz jakas chora sekta odrzucaja silikony. suszarki itp. wszystko powinno byc naturalne... biedne te dziewczyny ktorych zycie kreci sie wylacznie wokol wlosow. najlepiej niech porzuca jeszcze staniki, dezodoranty i maszynki do golenia beda wtedy faktycznie jak nasze praprababcie
oczywiscie sa tez takie wlosomaniaczki z glowa na karku, wyzej pisalam o skrajnych
Ja lubiê "w³osomaniactwo i analizê sk³adów" do pewnego momentu. Fajne jest to, ¿e buduje siê ¶wiadomo¶æ, i¿ sk³ady kosmetyków s± ró¿ne. Po wielu próbach i b³êdach wiem, ¿e mi nie s³u¿± proteiny. Pusz± i faluj± mi w³osy, zawsze. 10 lat temu kupi³abym kolejny szampon na chybi³ trafi³, teraz patrzê na sk³ad i wyci±gam sobie jakie¶ tam wnioski Pope³niam mniej b³êdów.

Natomiast czasami za g³owê siê ³apiê, jak czytam ró¿ne m±dro¶ci Kiedy¶ wyczyta³am na jakim¶ blogu, ¿e po miesi±cu picia dro¿d¿y, w³a¶cicielce bloga przesta³y siê rozdwajaæ koñcówki. Ma³o tego, te rozdwojone zaczê³y lepiej wygl±daæ. To pokazuje wiarygodno¶æ niektórych blogów

Oczywi¶cie s± na tym ¶wiecie w³osomaniaczki z g³ow± na karku. Jak najbardziej.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak widzê zaniedbane kobiety, takie naturalne a¿ do bólu, to stiwerdzam, ¿e wolê t± ca³± chemiê
100% racji.

Cytat:
No chyba, ¿e kto¶ wie jak obchodziæ siê z naturalnymi kosmetykami i wygladaæ piêknie. No i s± tez osoby, które z natury s± tak piêkne i nie musz± wiele ze soba robiæ, zeby tak wygl±daæ - ale takich jest bardzo bardzo ma³o. No bo nie licze tu osób, które za takie siê uwa¿aj±, a wcale nie s±

Mia³am kiedy¶ tak± znajom±, której wybitnie nie pasowa³ jej naturalny kolor w³osów. A niby matka natura wie lepiej My¶lê, ¿e by³ to 7/11 mniej wiêcej, ale z du¿± ilo¶ci± ja¶niejszych pasemek wyp³owia³ych na s³oñcu (a pasemka te mia³y kolor siwo-platynowy). Byæ mo¿e bez ingerencji s³oñca kolor by³by OK, ale te pasma w kolorze "siwy blond" bardzo nie pasowa³y do jej cery, têczówek i oprawy oczu. No i te siwe pasma bardzo j± postarza³y.

Ale ona uparcie powtarza³a, ¿e niektóre kobiety musz± wydawaæ kupê kasy i farbowaæ w³osy, a ona ma taki fajny naturalny baleja¿ (to by³o w czasach, gdy baleja¿ by³ bardzo modny).
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 12:24   #4958
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja lubiê "w³osomaniactwo i analizê sk³adów" do pewnego momentu. Fajne jest to, ¿e buduje siê ¶wiadomo¶æ, i¿ sk³ady kosmetyków s± ró¿ne. Po wielu próbach i b³êdach wiem, ¿e mi nie s³u¿± proteiny. Pusz± i faluj± mi w³osy, zawsze. 10 lat temu kupi³abym kolejny szampon na chybi³ trafi³, teraz patrzê na sk³ad i wyci±gam sobie jakie¶ tam wnioski Pope³niam mniej b³êdów.

Natomiast czasami za g³owê siê ³apiê, jak czytam ró¿ne m±dro¶ci Kiedy¶ wyczyta³am na jakim¶ blogu, ¿e po miesi±cu picia dro¿d¿y, w³a¶cicielce bloga przesta³y siê rozdwajaæ koñcówki. Ma³o tego, te rozdwojone zaczê³y lepiej wygl±daæ. To pokazuje wiarygodno¶æ niektórych blogów

Oczywi¶cie s± na tym ¶wiecie w³osomaniaczki z g³ow± na karku. Jak najbardziej.
Te¿ tak my¶la³am, ale niedawno odkry³am, ¿e ja po prostu przetrzymywa³am za d³ugo te proteinowe maski a okaza³o siê ¿e jak dam np loreal extreme na 3 minuty raz w tyg. to jest ok. Po prostu nie mo¿na z niczym przedobrzyæ.

Ale siê u¶mia³am Od dro¿dzy chyba maj± szybciej w³osy rosn±æ tak? i tak bym pewnie tego nie prze³knê³a ale nie ukrywam ¿e szukam czego¶ na przyspieszenie porostu w³osów, moje rosn± max 1 cm na miesi±c Teraz biorê vitapil ju¿ chyba 2gi miesi±c, w³osy przesta³y wypadaæ ale nadal strasznie wolno rosn±...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 12:55   #4959
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak my¶la³am, ale niedawno odkry³am, ¿e ja po prostu przetrzymywa³am za d³ugo te proteinowe maski a okaza³o siê ¿e jak dam np loreal extreme na 3 minuty raz w tyg. to jest ok. Po prostu nie mo¿na z niczym przedobrzyæ.
U mnie to na pewno nie kwestia przetrzymywania na w³osach. Ja w ogóle nie k³adê na w³osy od¿ywek na d³u¿ej ni¿ "na chwilkê po umyciu w³osów" (na zasadzie: po³o¿yæ, rozprowadziæ, sp³ukaæ).

Proteiny nie s± dla mnie Od dwóch lat uwa¿nie obserwujê to zjawisko (bo czyta³am, ¿e zdarza siê, ¿e komu¶ jakie¶ konkretne proteiny, np. mleka, nie s³u¿±, a np. jedwabiu, ju¿ tak). U mnie wszystkie ... i w ka¿dej postaci. Umyjê w³osy szamponem, gdzie jest proteina i mi stercz± w³oski. Wystarczy raz, nie muszê przez kilka dni pod rz±d

A jak siêgnê po produkt do stylizacji, który ma wyg³adzaæ w³osy (te czêsto s± proteinowe) to mam 100 faluj±cych w³osków.

Zastanawiam siê, co by by³o, gdybym podda³a siê zabiegowi keratynowego prostowania w³osów Mia³abym loki?

Inna sprawa, ¿e ja chyba mam z natury dobrze doproteinowane w³osy, bo s± grube i sprê¿yste. Jak zawi±¿ê supe³ek nawet na malutkim pasemku, i puszczê, to nawet nie jestem w stanie zaobserwowaæ momentu, kiedy supe³ek sam siê rozwi±zuje. Tak sprê¿ynuj±. Wiêc pewnie u¿ywaj±c protein dajê im co¶, czego ju¿ i tak maj± w nadmiarze

Cytat:
Ale siê u¶mia³am Od dro¿dzy chyba maj± szybciej w³osy rosn±æ tak? i tak bym pewnie tego nie prze³knê³a ale nie ukrywam ¿e szukam czego¶ na przyspieszenie porostu w³osów, moje rosn± max 1 cm na miesi±c Teraz biorê vitapil ju¿ chyba 2gi miesi±c, w³osy przesta³y wypadaæ ale nadal strasznie wolno rosn±...
Podobno rosn± szybciej.

Ale niektórym widaæ dzia³aj± na ca³ej, ju¿ wyros³ej, d³ugo¶ci Mo¿e maj± ¿ywe w³osy, w których p³yn± naczynia krwiono¶ne i w ten sposób to co wk³adaj± do buzi, trafia równie¿ do koñcówek
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-28 o 12:56
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 13:30   #4960
xYxAngelxYx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam wszystkie br±zowow³ose
Od lat rozja¶niam w³osy na poziom 10(natura poziom 6).
Nadszed³ czas na zmiany,chcia³abym je przyciemniæ.
My¶lê ¿e mnie choæ troszkê pokierujecie,bêdê bardzo wdziêczna
Chcia³abym uzyskaæ taki sam odcieñ jak na zdjêciach.
Chcia³abym zrobiæ takie samo ombre
Pomo¿ecie?
Jaki to mo¿e byæ kolorek?
Wiem te¿ ¿e przy tak jasnych w³osach nie uniknê pigmentacji(mam nadziejê ¿e choæ trochê ograniczy to wyp³ukiwanie siê koloru).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,3 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9,.jpg (24,0 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1382877_537139396374426_1591519955_n.jpg (12,2 KB, 16 za³adowañ)
xYxAngelxYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 14:35   #4961
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

xYxAngelxYx Ta góra wygl±da na poziom 6 a nawet 5. Odcieñ jaki¶ z³otawy.
Dó³ to ju¿ poziom 7 mo¿e nawet 8, równie¿ z³oty.
Skoro masz rozja¶nione w³osy do poziomu 10, to najpierw musisz zrobiæ pigmentacjê. My¶lê, ¿e naj³atwiej bêdzie u¿yæ koloru, który ma pó¼niej zostaæ tym ja¶niejszym do³em, a wiêc poziom 8 lub 7.
Zapigmentuj natur± np. 8/0 a druga farbê we¼ ta sam±, albo o z³otym odcieniu czyli 8/3.
Potem na³ó¿ 6/3 albo 6/7 albo 6/0 na górê tworz±c ombre.
Przynajmniej ja bym tak zrobi³a ale mo¿e ktos jeszcze co¶ innego doradzi.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-28 o 14:36
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 14:39   #4962
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie to na pewno nie kwestia przetrzymywania na w³osach. Ja w ogóle nie k³adê na w³osy od¿ywek na d³u¿ej ni¿ "na chwilkê po umyciu w³osów" (na zasadzie: po³o¿yæ, rozprowadziæ, sp³ukaæ).

Proteiny nie s± dla mnie Od dwóch lat uwa¿nie obserwujê to zjawisko (bo czyta³am, ¿e zdarza siê, ¿e komu¶ jakie¶ konkretne proteiny, np. mleka, nie s³u¿±, a np. jedwabiu, ju¿ tak). U mnie wszystkie ... i w ka¿dej postaci. Umyjê w³osy szamponem, gdzie jest proteina i mi stercz± w³oski. Wystarczy raz, nie muszê przez kilka dni pod rz±d

A jak siêgnê po produkt do stylizacji, który ma wyg³adzaæ w³osy (te czêsto s± proteinowe) to mam 100 faluj±cych w³osków.

Zastanawiam siê, co by by³o, gdybym podda³a siê zabiegowi keratynowego prostowania w³osów Mia³abym loki?

Inna sprawa, ¿e ja chyba mam z natury dobrze doproteinowane w³osy, bo s± grube i sprê¿yste. Jak zawi±¿ê supe³ek nawet na malutkim pasemku, i puszczê, to nawet nie jestem w stanie zaobserwowaæ momentu, kiedy supe³ek sam siê rozwi±zuje. Tak sprê¿ynuj±. Wiêc pewnie u¿ywaj±c protein dajê im co¶, czego ju¿ i tak maj± w nadmiarze
Kochana, dawaj listê czego u¿ywasz do w³osków. Mo¿e ja mam ten sam problem co ty i dlatego mi wszystko sterczy?

Cytat:
Podobno rosn± szybciej.

Ale niektórym widaæ dzia³aj± na ca³ej, ju¿ wyros³ej, d³ugo¶ci Mo¿e maj± ¿ywe w³osy, w których p³yn± naczynia krwiono¶ne i w ten sposób to co wk³adaj± do buzi, trafia równie¿ do koñcówek
Podobno rosn± szybciej po dro¿d¿ach i skrzypokrzywie, ale ja nie jestem w stanie prze³kn±æ dro¿d¿y, bo siê nie chc± dobrze rozpu¶ciæ, a jak s± farfocle to mnie mdli. Skrzypokrzywê mêczy³am przez miesi±c, pomimo odruchu wymiotnego na sam± my¶l o niej - za krótko, ¿eby to co¶ da³o.

A "¿ywych w³osów" to ja kurde nie zazdroszczê, bo to znaczy, ¿e maj± je tez unerwione i ka¿de dotkniêcie w³osów musi strasznie boleæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 15:31   #4963
xYxAngelxYx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
xYxAngelxYx Ta góra wygl±da na poziom 6 a nawet 5. Odcieñ jaki¶ z³otawy.
Dó³ to ju¿ poziom 7 mo¿e nawet 8, równie¿ z³oty.
Skoro masz rozja¶nione w³osy do poziomu 10, to najpierw musisz zrobiæ pigmentacjê. My¶lê, ¿e naj³atwiej bêdzie u¿yæ koloru, który ma pó¼niej zostaæ tym ja¶niejszym do³em, a wiêc poziom 8 lub 7.
Zapigmentuj natur± np. 8/0 a druga farbê we¼ ta sam±, albo o z³otym odcieniu czyli 8/3.
Potem na³ó¿ 6/3 albo 6/7 albo 6/0 na górê tworz±c ombre.
Przynajmniej ja bym tak zrobi³a ale mo¿e ktos jeszcze co¶ innego doradzi.
Dziêkujê za opinie A ten 6/7 to jaki kolor?
A 8/0 to nie pog³êbiona natura?Czy to zale¿y od konkretnej firmy?
My¶la³am nad majirel,ale zauwa¿y³am ¿e farbujecie siê farb± inebrya.
Szybko siê ona wyp³ukuje?Kolory wychodz± jak na próbniku?(mam jasne w³osy wiêc chyba bardziej prawdopodobne )
xYxAngelxYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:03   #4964
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny, walnê off-top totalny, ale musze bo mnie zamêczy.

Mo¿ecie pos³uchaæ tej piosenki i powiedzieæ, czy melodia z pocz±tku i refrenu wam siê kojarzy z jak±¶ piosenk±?

Mi siê co¶ t³ucze po ³ebku, ¿e "gdzie¶ to s³ysza³am", ale nie wiem gdzie. Moja mama te¿ nie ma pojêcia, co to mog³o byæ...

__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:12   #4965
xYxAngelxYx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ju¿ trochê poczyta³am o farbie inebrya i chyba siê na ni± skuszê,wychodzi taniej od maijrel a po opiniach uwa¿am ¿e mo¿e byæ du¿o lepsza
Patrz±c na paletê jednak zdecydujê siê na 6/7 i 8/7 no i oczywi¶cie 8/0 do pigmentacji Zawsze lepiej celowaæ w ja¶niejsze bo pó¼niej ³atwiej przyciemniæ ni¿ znowu rozja¶niaæ.
Przed ¶wiêtami bêdê siê farbowaæ wiêc wrzucê efekty
Dziêkujê Weronisia za poradê
xYxAngelxYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:19   #4966
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

chyba zrobie dzis odrosty
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:24   #4967
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
chyba zrobie dzis odrosty
Szalona
Ja muszê tylko umyæ w³osy, ale jest zimno i mi siê nie chce...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:28   #4968
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z odrostami. bo osattnio sie "zapuscilam" i mam solidne odrosty chce zmienic kolor ale boje sie ze jak naloze ina farbe niz ta co mam aktualnie na glowie, to bede miec dwukolorowe wlosy. inny kolor na odrostach a iiny na tej czesci gdzie byla farba.
co w tym wypadku zrobic?
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:32   #4969
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z odrostami. bo osattnio sie "zapuscilam" i mam solidne odrosty chce zmienic kolor ale boje sie ze jak naloze ina farbe niz ta co mam aktualnie na glowie, to bede miec dwukolorowe wlosy. inny kolor na odrostach a iiny na tej czesci gdzie byla farba.
co w tym wypadku zrobic?
Zale¿y co masz obecnie, jaki kolor odrostu i co chcesz mieæ. Bo zazwyczaj da siê to jako¶ obej¶æ dobieraj±c inn± moc oxydantu na odrosty i na d³ugo¶æ ju¿ farbowan±.

Najlepiej wrzuæ zdjêcia tego co masz (d³ugo¶æ i odrost) w ¶wietle dziennym + co chcesz mieæ, to wtedy ja albo inne dziewczyny lepiej doradzimy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 18:22   #4970
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

nie robie dzis odrostow, robie sushi
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:28   #4971
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y co masz obecnie, jaki kolor odrostu i co chcesz mieæ. Bo zazwyczaj da siê to jako¶ obej¶æ dobieraj±c inn± moc oxydantu na odrosty i na d³ugo¶æ ju¿ farbowan±.

Najlepiej wrzuæ zdjêcia tego co masz (d³ugo¶æ i odrost) w ¶wietle dziennym + co chcesz mieæ, to wtedy ja albo inne dziewczyny lepiej doradzimy
nie mam teraz dostepu do aparatu wiec moze byc kiepsko z tym zdjeciem.
kolor mam podobny jak cappuccino wkleila https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1385300761 , tez taki rudawy.
a odrost mam taki jak w zalaczniku (foto 1)(kawalek w³osow jeszcze sprzed farbowania)

najaktualniejsze zdjecie jakie mam jest w zaczesanych wlosach wiec odrostu nie za bardzo widac, ale tez wkleje (fot 2)

a przytrzymanie farby d³uzej na odrostach np 10 min i po tym czasie nalozenie na reszte glowy calej farby, nie byloby dobrym rozwiazaniem? jak pisalam zapusilam sie i ten odrost jest spory jakies 2,5 cm
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (10,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (49,5 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-29 o 20:31
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:37   #4972
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam teraz dostepu do aparatu wiec moze byc kiepsko z tym zdjeciem.
kolor mam podobny jak cappuccino wkleila https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1385300761 , tez taki rudawy.
a odrost mam taki jak w zalaczniku (foto 1)(kawalek w³osow jeszcze sprzed farbowania)

najaktualniejsze zdjecie jakie mam jest w zaczesanych wlosach wiec odrostu nie za bardzo widac, ale tez wkleje (fot 2)

a przytrzymanie farby d³uzej na odrostach np 10 min i po tym czasie nalozenie na reszte glowy calej farby, nie byloby dobrym rozwiazaniem? jak pisalam zapusilam sie i ten odrost jest spory jakies 2,5 cm
Kurde, niewiele widaæ. Na tym drugim widaæ jaki mniej wiêcej masz odrost, ale zdjêcie jest do¶æ ciemne :/ Wydaje mi siê, ¿e mo¿esz mieæ najpopularniejszy w Polsce szaro-mysi ciemny blond (czyli jakie¶ 6/1 w numeracji fryzjerskiej), ale przy takim zdjêciu nie dam za to g³owy.

Pamiêtasz mo¿e jakiej farby u¿ywa³a¶ ostatnio? Numerek tej farby najlepiej.

Farbê na odrosty tak czy siak k³adzie siê na najd³u¿szy czas, bo tam w³osy s± nadal najodporniejsze, wiêc musi d³u¿ej podzia³aæ. Na d³ugo¶æ z zasady wystarczy jakie¶ 10-15 minut na koniec farbowania. No chyba, ¿e zmieniasz drastycznie kolor z bardzo jasnego na ciemniejszy.

Tylko nadal nie powiedzia³a¶ jaki kolor chcesz mieæ, a to mo¿e du¿o zmieniæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:46   #4973
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

tak mam bardzo populalarny kolor. jak polowa dziewczyn w Polsce, ale wkleilam zdjecie naturalnych wlosow przed farbowaniem.

chcialabym ciep³y braz podobny do tego co maja te panie na opakowaniach farb (od razu mowie, ze wiem, iz nie wolno sugerowac sie wlosami kobiet na opakowaniu farby)
http://images.sklepy24.pl/51544355/1...ezowy-braz.jpg


no i moze od razu zapytam jaka farbe wziac? 6,3 6,4 cos kolo tego?

niestety nie pamietam koloru jaki bralam wczesniej, to byly dwa kolory pomieszane razem braz z blondem

dorzucam jeszcze jedna fotke mojego naturalnego koloru wlosow, a wiec koloru odrostow (fot. 1)
i kawalek wlosow po farbowaniu, moze tu cos wiecej widac ... fot 2 oraz 3.

no i troche jednak ta roznica w kolorze jest, stad moja obawa o odrosty.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlsow.jpg (26,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sfqwf.jpg (8,0 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg casc.jpg (5,8 KB, 2 za³adowañ)

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-29 o 21:39
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:50   #4974
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nie robie dzis odrostow, robie sushi
Te¿ fajnie

A ja kurczê nie wiem, albo mi w³osy nie rosn± albo moje naturalki s± ja¶niejsze ni¿ my¶la³am bo 2tyg minê³y od koleston 12 i nie widzê kompletnie odrostu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
tak mam bardzo populalarny kolor. jak polowa dziewczyn w Polsce, ale wkleilam zdjecie naturalnych wlosow przed farbowaniem.

chcialabym ciep³y braz podobny do tego co maja te panie na opakowaniach farb (od razu mowie, ze wiem, iz nie wolno sugerowac sie wlosami kobiet na opakowaniu farby)
http://images.sklepy24.pl/51544355/1...ezowy-braz.jpg


no i moze od razu zapytam jaka farbe wziac? 6,3 6,4 cos kolo tego?

niestety nie pamietam koloru jaki bralam wczesniej, to byly dwa kolory pomieszane razem braz z blondem
6/3 ciemny z³oty blond. Chocia¿ ja my¶lê ¿e zwyk³a natura 6/0 te¿ Ci pewnie wyjdzie ciep³o
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 21:56   #4975
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
tak mam bardzo populalarny kolor. jak polowa dziewczyn w Polsce, ale wkleilam zdjecie naturalnych wlosow przed farbowaniem.

chcialabym ciep³y braz podobny do tego co maja te panie na opakowaniach farb (od razu mowie, ze wiem, iz nie wolno sugerowac sie wlosami kobiet na opakowaniu farby)
http://images.sklepy24.pl/51544355/1...ezowy-braz.jpg


no i moze od razu zapytam jaka farbe wziac? 6,3 6,4 cos kolo tego?

niestety nie pamietam koloru jaki bralam wczesniej, to byly dwa kolory pomieszane razem braz z blondem

dorzucam jeszcze jedna fotke mojego naturalnego koloru wlosow, a wiec koloru odrostow (fot. 1)
i kawalek wlosow po farbowaniu, moze tu cos wiecej widac ... fot 2 oraz 3.

no i troche jednak ta roznica w kolorze jest, stad moja obawa o odrosty.
O, tutaj o wiele lepiej widaæ.
Ja bym chyba na twoim miejscu próbowa³a z 6/3 lub samo 6/0, bo i tak siê powinno na ciep³o sp³ukiwaæ.
Oxy standardowe 6% chyba wystarczy, na odrost na pocz±tku, a na d³ugo¶æ wystarczy na 10-15 minut pod koniec czasu farbowania z ulotki.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ fajnie

A ja kurczê nie wiem, albo mi w³osy nie rosn± albo moje naturalki s± ja¶niejsze ni¿ my¶la³am bo 2tyg minê³y od koleston 12 i nie widzê kompletnie odrostu
Ale to chyba dobrze Poczekaj z miesi±c to wtedy wyra¼niej zobaczysz wyra¼niej, czy jaka¶ ró¿nica siê wykluwa
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:07   #4976
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a jak to jest z tymi oxydantami bo sie nie znam, kupic oxydant 6% wlac calego do farby, polozyc na odrost poczekac np 15 minut i nalozyc farbe bez oksydantu na reszte wlosow na ok 30 min?
drogie sa te oxydanty? szczerze mowiac, to wolalabym wydac na nie niezbyt duzo pieniedzy.

farbe kupie 6.0.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-29 o 22:20
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:31   #4977
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
a jak to jest z tymi oxydantami bo sie nie znam, kupic oxydant 6% wlac calego do farby, polozyc na odrost poczekac np 15 minut i nalozyc farbe bez oksydantu na reszte wlosow na ok 30 min?
drogie sa te oxydanty? szczerze mowiac, to wolalabym wydac na nie niezbyt duzo pieniedzy.

farbe kupie 6.0.
A jak± farbê chcesz kupiæ? Bo oxydant oddzielnie to tylko do fryzjerskich siê kupuje, w drogeryjnych jest w zestawie.
I odmierzona porcja oxy lub gotowy zestaw z profesjonaln± farb± na allegro kosztuje nie du¿o. Np. moja Inebrya z odmierzon± ilo¶ci± oxy w zestawie kosztowa³a mnie na allegro nieca³e 30 z³ i starczy na 3 farbowania (1 po ca³o¶ci w³osów do ³opatek i 2x odrosty), bo ma tak ogromn± pojemno¶æ.

Oxydant miesza siê w takiej proporcji jak± podaje producent, u niektórych to 1:1 (np. 50 ml farby + 50 ml oxy), u innych 1:1,5 (analogicznie 50 ml farby + 75 ml oxy) zale¿nie od koloru.

A farbê wszêdzie nak³adasz zmieszan± z oxy, tylko na odrost nak³adasz na samym pocz±tku, bo potrzebuje wiêcej czasu ¿eby z³apaæ, a na d³ugo¶æ u ciebie wystarczy na³o¿yæ na te maks. 15 minut od koñca farbowania.
Czyli np. na podstawie Inebryi, gdzie zalecaj± farbowaæ naturalne w³osy minimum 35 minut, to na pocz±tek k³adziesz na odrost, a po 20 minutach na resztê w³osów i trzymasz jeszcze 15 minut.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:32   #4978
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

to to juz rozumiem, myslalam ze oxydant tylko na odrost i sie zmartwilam bo musze kupic dwie farby (bo mam grube i dlugie wlosy). no ale jak juz tym oksydantem zrobie to uzyskam ten kolor co chce, czy on mi wyrowna kolor po calosci (czyli jakgdyby sciagnie kolor) i spowoduje ze bede miec wlosy gotowe do farbowania wlasciwa farba (bez oxydantu)? w sensie farbuje raz oxydantem i w³ola mam mam ³adny braz, czy farbuje oxydantem zmywam go i teraz nakladam farbe bez oxy.?

nie wiem wlasnie jaka farbe chce kupic, moze naturie, albo jakas inna "tania" :P bo nie chcialabym zaplacic 60 zl(30 zl razy dwa opakowania) .. troche za duzo.

czyli mowicie ze bez oxydantu sie nie da ? za duza roznica w odroscie i wlosach farbowanych, byloby widac inny kolor na tych pofarbowanych a inny na odrostach...?

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 09:36
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:36   #4979
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
to to juz rozumiem, myslalam ze oxydant tylko na odrost i sie zmartwilam bo musze kupic dwie farby (bo mam grube i dlugie wlosy). no ale jak juz tym oksydantem zrobie to uzyskam ten kolor co chce, czy on mi wyrowna kolor po calosci (czyli jakgdyby sciagnie kolor) i spowoduje ze bede miec wlosy gotowe do farbowania wlasciwa farba (bez oxydantu)? w sensie farbuje raz oxydantem i w³ola mam mam ³adny braz, czy farbuje oxydantem zmywam go i teraz nakladam farbe bez oxy.?

nie wiem wlasnie jaka farbe chce kupic, moze naturie, albo jakas inna "tania" :P bo nie chcialabym zaplacic 60 zl(30 zl razy dwa opakowania) .. troche za duzo.
inebrya z allegro wyjdzie Ci jak dwie farby z drogerii i do tego to profeska.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:55   #4980
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

znalazlam na allegro oksydanty po 12 zl (z dostawla wlacznie), wiec skoro nie obejdzie sie bez niego to kupie cos z tych najtanszych.

inebrya jest az tak wydajna? jedno opakowanie na dlugie i geste wlosy? mi czasami 2 farby ledwo starczaly. zamawiacie ja na allegro czy na stronie producenta. bo wlasnie widze ze na allegro trudno znalezc inebrya 6.0. z tego co widze to ona ma 100 ml http://www.hairstore.pl/inebrya-colo...0ml-p1022.html

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 10:05
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.