Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 18:46   #3781
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
porzucić to pestka przy takim rąbnięciu maleńkim kociakiem, miał ok 3 miesięcy jak go znaleźliśmy.
o tyle sirotka, ze sam nie wyjdzie na dwór, nie można się z nim dłużej bawić etc, nie mozna pobudzać mózgu.
pokaże Wam go

będę się zbierać do weciarni jednak
mam wyrzuty, że zamówiłam jeszcze jedne chubby
Ale lalka Kocham kociaki - mam 2 znalezione

Jeszcze jedne chubby? Nie rób dużych zapasów tego samego, bo nie będzie miejsca na nowości Też uwielbiam szminy Ale takie z kolorem (jak nasze dzisiejsze gratisy )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:48   #3782
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Cieni to bym nie chciała ale paletkę to i owszem





ja już daaaawno syforowych cieni nie kupowałam, ale nigdzie żadnej reklamy nie widziałam i nikt nic nie mówił
ja kupiłam pierwszy i ostatni raz potrzebowałam matowych cieni i mnie kons zbajerowała że seforowe najlepsze kupiłam okazały się beznadziejne w końcu opchnęłam razem z paletką na All za 1/4 ceny mów mi handlara roku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:49   #3783
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja bym założyła spór, tym bardziej, że wpłaciłaś już dawno, więc miała czas na wysyłkę, potem tyle czasu milczała, wczoraj pisała, że już wysłała a nr przesyłki nie podaje
Oczywiscie, ja tez bym zlozyla spor. Baba ewidentnie kreci, przekazuje sprzeczne komunikaty
Dlatego ja Allegro omijam i olewam cieplym moczem
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:52   #3784
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja kupiłam pierwszy i ostatni raz potrzebowałam matowych cieni i mnie kons zbajerowała że seforowe najlepsze kupiłam okazały się beznadziejne w końcu opchnęłam razem z paletką na All za 1/4 ceny mów mi handlara roku
Aaaa no i wszystko jasne Januszu Biznesu Dlatego ja cieni nie chcę, chcę tylko paletkę, bo ładna

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ja tez bym zlozyla spor. Baba ewidentnie kreci, przekazuje sprzeczne komunikaty
Dlatego ja Allegro omijam i olewam cieplym moczem
Me too
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:54   #3785
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Aaaa no i wszystko jasne Januszu Biznesu Dlatego ja cieni nie chcę, chcę tylko paletkę, bo ładna



Me too
no widzisz -a mogłam Tobie sprzedać nic nie mówiłaś no
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:56   #3786
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wczoraj poprosiłam sprzedającą z all ponownie o nr przesyłki
paczajcie co dostałam


myślicie, ze struga debila ale wyśle, czy nie wyśle
bo wczoraj pisała, że już wysłała
zakładać spór czy napisać do BOK?
witki opadują
Spór Ja tak zrobiłam za poradą z wątku i teraz już się nie będę nigdy wahać jeśli po pierwszej wiadomości prywatnej dalej sytuacja się nie rozwiązała, bez jaj.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:57   #3787
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no widzisz -a mogłam Tobie sprzedać nic nie mówiłaś no
Mogłyśmy się wymienić paletka za podkłado-puder
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 18:58   #3788
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale lalka Kocham kociaki - mam 2 znalezione

Jeszcze jedne chubby? Nie rób dużych zapasów tego samego, bo nie będzie miejsca na nowości Też uwielbiam szminy Ale takie z kolorem (jak nasze dzisiejsze gratisy )
na szczeście kredki świetnie dają kolor, co udowodniłam nawet zdjęciem, trzyma się też cały dzień
nawet fajka brudzi

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ja tez bym zlozyla spor. Baba ewidentnie kreci, przekazuje sprzeczne komunikaty
Dlatego ja Allegro omijam i olewam cieplym moczem
zakładam zatem
głowa mnie już rozbolała
też nie lubię all, pokusiło mnie bo to kurtka z sieciówki od dawna już niedostepna
wkurza mnie ton sprzedającej, czemu nie dość ze jej nie zależy na szybkiej transakcji jeszcze mam wrażenie, że robi to celowo.
bo punkt regulaminu chyba sobie zmyśliła jednak
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:58   #3789
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Jejku, cały dzień mnie nie było, tyle dzisiaj roboty miałam
Nie wiem co się działo, nie byłam na bieżąco, ale...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania
Najpierw, aby nas Mod nie zbanował będzie w temacie wątku (tym starym, bez kutanga )
1. promocja tygodnia w D: kod FINALSALE - rabatuje o 10 % produkty z kategorii Sale jeżeli kupimy min dwa
2. dla spragnionych promocji na Collistara - -35% rabatu na podkłady ale nie bijcie się - sporo zostało - handlary najwyraźniej tym razem odpuściły
3. Maarthusia donosi z terenu, że w S dorzucili produktów do "kuszących cen". Ale jeszcze nie rzucajcie się z gorączką w oczach na stronę S - co dorzucone to już dawno wykupione
4. Dziś też działa kod UR2 w S rabatujący -20%
5. W S do zakupu nowej mascary dodaje się 20 ml płynu do demakijażu oczu
6. W D wrócił box z glamglowem, zniknął z Collistarem a potem tamten znikł znów, poprzedni wrócił i teraz to już nie wiem


A teraz przejdźmy do tego co najciekawsze w naszym wątku czyli plot i głupawki dzisiaj ciężko mi napisać o czym była rozmowa ponieważ była o wielu sprawach i o niczym ale tak w skrócie to:
1. Maarthusia sprawiła że już nigdy nie wejdę boso do łazienki opowiadając historię o wielkim padżąku
2. Koty Miski78 dopadły dzisiaj choróbska dlatego życzymy im obu szybkiego powrotu do zdrowia przy okazji wyszło, że Miska to wspaniały, kochający zwierzaki człowiek
3. Poprzychodziły koleżankom zamówienia z Estee brawo dla min Baletnicy_Nataszy, Korinki, Kjd3 oraz innym którzy dziś dostali zamówienia z Estee i Sephory ( w tym dla mojej skromnej osoby )
4. Aleksa888 zrobiła mega zamówionko w Clarinsie
5. Pojawił się bardzo smaczny temat syropu z cebuli okazało się że to nie tylko moja trauma z dzieciństwa
6. Never znowu ma włosy z jakimi nie wstyd pokazać się na dzielni
(...)

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz przyszła na ratunek. Dziękuję!

O co chodzi z pkt. 1 historia o wielkim padżąku? Jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez amyz
ja kupiłam pierwszy i ostatni raz potrzebowałam matowych cieni i mnie kons zbajerowała że seforowe najlepsze kupiłam okazały się beznadziejne w końcu opchnęłam razem z paletką na All za 1/4 ceny mów mi handlara roku
Uhmm, mam też parę cieni, ale żaden nie przypadł mi do gustu. Z moich powiek szybko znikają, niestety
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:58   #3790
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Własnie lepiłam TŻtowi 3h pierogi w kuchni 2x3m kwadratowe, bez stolnicy ani wałka (wynajmujemy mieszkanie i gdy kupowalismy rzeczy do domu nigdy nie wpadlismy na to, ze bedzie nam to potrzebne, a jednak okazalo sie inaczej )
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:59   #3791
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania
Najpierw, aby nas Mod nie zbanował będzie w temacie wątku (tym starym, bez kutanga )
1. promocja tygodnia w D: kod FINALSALE - rabatuje o 10 % produkty z kategorii Sale jeżeli kupimy min dwa
2. dla spragnionych promocji na Collistara - -35% rabatu na podkłady ale nie bijcie się - sporo zostało - handlary najwyraźniej tym razem odpuściły
3. Maarthusia donosi z terenu, że w S dorzucili produktów do "kuszących cen". Ale jeszcze nie rzucajcie się z gorączką w oczach na stronę S - co dorzucone to już dawno wykupione
4. Dziś też działa kod UR2 w S rabatujący -20%
5. W S do zakupu nowej mascary dodaje się 20 ml płynu do demakijażu oczu
6. W D wrócił box z glamglowem, zniknął z Collistarem a potem tamten znikł znów, poprzedni wrócił i teraz to już nie wiem


A teraz przejdźmy do tego co najciekawsze w naszym wątku czyli plot i głupawki dzisiaj ciężko mi napisać o czym była rozmowa ponieważ była o wielu sprawach i o niczym ale tak w skrócie to:
1. Maarthusia sprawiła że już nigdy nie wejdę boso do łazienki opowiadając historię o wielkim padżąku
2. Koty Miski78 dopadły dzisiaj choróbska dlatego życzymy im obu szybkiego powrotu do zdrowia przy okazji wyszło, że Miska to wspaniały, kochający zwierzaki człowiek
3. Poprzychodziły koleżankom zamówienia z Estee brawo dla min Baletnicy_Nataszy, Korinki, Kjd3 oraz innym którzy dziś dostali zamówienia z Estee i Sephory ( w tym dla mojej skromnej osoby )
4. Aleksa888 zrobiła mega zamówionko w Clarinsie
5. Pojawił się bardzo smaczny temat syropu z cebuli okazało się że to nie tylko moja trauma z dzieciństwa
6. Never znowu ma włosy z jakimi nie wstyd pokazać się na dzielni
7. Nate nadal codziennie sypia z Andrzejem chociaż ma na niego alergię ale jednak lepiej spać z samcem niż bez samca zatem weźmie piguły i pomogą na pewno
8. Potem musiałam wziąć się do roboty i iść kupić makaron w Lidlu więc się zgubiłam i nie wiem co było dalej
9. ale z tego co zdążyłam wyhaczyć to ostatnio było narzekanie na kurierów i spamerów

to chyba tyle jak widzicie po wczorajszym kutangu i mierzeniu pytonów wszystkie musiały odpocząć w związku z czym było baaardzo spokojnie

obiecuję że jutro relacja będzie lepsza bo dziś niestety nie mam za bardzo czasu


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Dziękujemy !!

Ogarnęłam dzięki Tobie o co chodzi za wapnem dla Nate - wracaj do pełnej sprawności, ale Andrzeja się nie wyrzekaj !

Też pamiętam syrop z cebuli
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 18:59   #3792
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Spór Ja tak zrobiłam za poradą z wątku i teraz już się nie będę nigdy wahać jeśli po pierwszej wiadomości prywatnej dalej sytuacja się nie rozwiązała, bez jaj.


wysłałam spór


mam dość dzisiejszego dnia
jutro od nowa do weciarni
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:00   #3793
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:05   #3794
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mogłyśmy się wymienić paletka za podkłado-puder
: hahaha: no mogłyśmy

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:06   #3795
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:07   #3796
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Własnie lepiłam TŻtowi 3h pierogi w kuchni 2x3m kwadratowe, bez stolnicy ani wałka (wynajmujemy mieszkanie i gdy kupowalismy rzeczy do domu nigdy nie wpadlismy na to, ze bedzie nam to potrzebne, a jednak okazalo sie inaczej )

a jak tam Wasze mieszkanie? Właścicielka przestała odwalać manianę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jejku, cały dzień mnie nie było, tyle dzisiaj roboty miałam
Nie wiem co się działo, nie byłam na bieżąco, ale...


amyz przyszła na ratunek. Dziękuję!

O co chodzi z pkt. 1 historia o wielkim padżąku? Jestem ciekawa


Uhmm, mam też parę cieni, ale żaden nie przypadł mi do gustu. Z moich powiek szybko znikają, niestety
chodzi o to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3260
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:07   #3797
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

O co chodzi z pkt. 1 historia o wielkim padżąku? Jestem ciekawa

Maarthusiowa
opowieść o pająku
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3260
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:08   #3798
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

W temacie wysyłek,mnie zaskakuje pozywnie PP i denerwuje mnie czasem jak ktoś pisze że to wina poczty. W przeciągu tego tygodnia wysyłałam kilka paczek zwykłych i dotarły do adresata następnego dnia. Więc jestem w szoku, bo wysyłałam popołudniem.
I teraz wszytskie przesyłki zamawiam przez PP, albo z odbiorem na poczcie przynajmniej nie ma tego stresu kiedy kurier łaskawie zajrzy.
Listonosz zawsze przychodzi mniej więcej o tym samym czasie, a w przypadku odbioru na pp to dostaje maila że przesyłka jest.
Na kuriera kiedyś czekałam tydzień bo paczka jakoś dziwnie krążyła po Polsce.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:08   #3799
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


wysłałam spór


mam dość dzisiejszego dnia
jutro od nowa do weciarni
niech sobie babsztyl nie myśli

a właśnie - jak kotki?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 19:09   #3800
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie mogę

dają delikatny, przynajmniej u mnie może to zależy od koloru ust
Te Intense dają konkretny kolor na ustach - szkoda, że ten w zestawie ma taki sam kolor jak mam z innej marki i nie używam Testowałam kilka Chubby w sklepie i kolor na ręce był ledwo widoczny
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:10   #3801
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wizaż rację Ci powie

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Bosz, PRAWDĘ powie. Za dużo czasu na obczyźnie.
Gdyby nie wątek nie używałabym polskiego
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:10   #3802
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W temacie wysyłek,mnie zaskakuje pozywnie PP i denerwuje mnie czasem jak ktoś pisze że to wina poczty. W przeciągu tego tygodnia wysyłałam kilka paczek zwykłych i dotarły do adresata następnego dnia. Więc jestem w szoku, bo wysyłałam popołudniem.
I teraz wszytskie przesyłki zamawiam przez PP, albo z odbiorem na poczcie przynajmniej nie ma tego stresu kiedy kurier łaskawie zajrzy.
Listonosz zawsze przychodzi mniej więcej o tym samym czasie, a w przypadku odbioru na pp to dostaje maila że przesyłka jest.
Na kuriera kiedyś czekałam tydzień bo paczka jakoś dziwnie krążyła po Polsce.
Ja mam odmienne doswiadczenia, niestety. Za to na kurierow nie moge narzekac.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:11   #3803
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

I właśnie rozgrzeszyłaś mnie z zapasów kolorówki i wyrzuty sumienia poszły precz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:11   #3804
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Miśka
Ewidentnie bezczelna baba. Niech jeszcze prawnikiem zacznie straszyć.
Od razu widać, że kręci i w idiotyczny sposób, jeszcze na Ciebie winę zwala i z Ciebie chce idiotkę zrobić, co to Nie zna regulaminów i nie wie, że priorytet to wcale nie priorytet.
Daremne, te mowy.
Ciśnienie mi podniesła.
Pitolica jedna, pitoli i pitoli.

Toć to ja serdeczny i wyrozumiały człek jestem.
Tymczasem to małpa nie sprzedawca, bez urazy dla wszystkich porządnych małpów.

Amyzku
Twoje relacje są tak genialne, że jednocześnie potęgują napięcie i łagodzą obyczaje.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:12   #3805
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a jak tam Wasze mieszkanie? Właścicielka przestała odwalać manianę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



chodzi o to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3260
A Kochana, na razie jest okej, ale i tak za pol roku bedziemy sie wyprowadzac stad bo nie czuje sie tu bezpiecznie ze wzgledu na te maniany
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:13   #3806
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Miśka
Ewidentnie bezczelna baba. Niech jeszcze prawnikiem zacznie straszyć.
Od razu widać, że kręci i w idiotyczny sposób, jeszcze na Ciebie winę zwala i z Ciebie chce idiotkę zrobić, co to Nie zna regulaminów i nie wie, że priorytet to wcale nie priorytet.
Daremne, te mowy.
Ciśnienie mi podniesła.
Pitolica jedna, pitoli i pitoli.

Toć to ja serdeczny i wyrozumiały człek jestem.
Tymczasem to małpa nie sprzedawca, bez urazy dla wszystkich porządnych małpów.

Amyzku
Twoje relacje są tak genialne, że jednocześnie potęgują napięcie i łagodzą obyczaje.
AnulaQa kocham twoje komentarze
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:13   #3807
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A Kochana, na razie jest okej, ale i tak za pol roku bedziemy sie wyprowadzac stad bo nie czuje sie tu bezpiecznie ze wzgledu na te maniany
A szukacie już coś?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:16   #3808
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W temacie wysyłek,mnie zaskakuje pozywnie PP i denerwuje mnie czasem jak ktoś pisze że to wina poczty. W przeciągu tego tygodnia wysyłałam kilka paczek zwykłych i dotarły do adresata następnego dnia. Więc jestem w szoku, bo wysyłałam popołudniem.
I teraz wszytskie przesyłki zamawiam przez PP, albo z odbiorem na poczcie przynajmniej nie ma tego stresu kiedy kurier łaskawie zajrzy.
Listonosz zawsze przychodzi mniej więcej o tym samym czasie, a w przypadku odbioru na pp to dostaje maila że przesyłka jest.
Na kuriera kiedyś czekałam tydzień bo paczka jakoś dziwnie krążyła po Polsce.
to masz bardzo fajny oddział poczty. Tylko się cieszyć u mnie natomiast jest porażka - awiza giną a listonosze mają wszystko gdzieś za to z kurierami nie miewam większych problemów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:17   #3809
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
AnulaQa kocham twoje komentarze
1Love 2Love 3Love 4Love
Jesteś po prostu kochana.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:20   #3810
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Nie wiem czy było : rabat urodzinowy przedłużono do 20.01 do godz. 11.00. Właśnie odebrałam maila

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2016-01-19 o 19:21
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 08:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.