Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 23:11   #5011
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Brawo dla takich osób jak Ty Ja co roku ratuję parę jeży, to moja siostra mówi, że jestem "zdrowo walnięta'. A w Łodzi jest tylko jeden ośrodek pomocy dzikim zwierzętom, na peryferiach miasta i zanim bym dojechała, to jeż zdechł by z głodu. Dlatego mam kontakt z wolontariuszką z Pabianic, która mnie poinstruowała, czy karmić i jak się opiekować. Mam na koncie 18 osobiście uratowanych jeży spod kół samochodu, zebranych z ulicy lub wygłodzonych, które przychodziły do psiej michy.



Obawiam się, że już nigdy nie popełnią tego błędu
Wydaje mi się też, że ktoś musiał złożyć kilka takich samych zamówień z rzędu, dlatego już po 5 godzinach się kapnęli i zablokowali.

Akcja super, ale mój odwyk diabli wzięli
Ja przenoszę przez ulicę zarówno jeże, jak i żaby Wszyscy się śmieją, a mnie jest ich po prostu szkoda.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Po pierwsze primo: - dzisiejsze promocje
1. Promo w Venezii na buty
2.SameWiecieGdzie była promocja na SameWiecieCo za SameWiecieIle więcej szczegółów na priv tak aby TeKtórychImieniaNieWolnoW ypowiadać nadal toczyły pianę z ust


Po drugie primo:
Dzień dzisiejszy upłynął pod znakiem WIELKIEJ KONSPIRY zamówieniowej dotyczącej SameWiecieCzego Zabawa była przednia za SameWiecieCo dziękujemy Maarthusi która oficjalnie dostała tytuł Sokolego Oka Watkowego dziekujemy i prosimy o więcej
Poza tym :
- Miska78 wreszcie wymęczyła wysyłkę swojej dawno kupionej kurtki od Grażyny Biznesu z Allegro Grażyna się zbulwersowała że coś musi wysyłać - myślała że zbiera się kasę za możliwość obejrzenia zdjęć kurtki a tu trzeba się jej pozbyć
- Oliwia miała dostać buty z Kazara ale okazało się że nie ma i nie będzie ,
- Jak przeżyć wizytę teściowej i nie zwariować - dopytuje Love1234 - radzimy symulować bóle porodowe może ucieknie szybko
-Aniyam jest anonimową pepsipijaczką kofeina i glukoza zawarte w tymże napoju rzuciły się jej na umysł i postanowiła spisać testament w którym rozdaje kosmetyki (załapałam się ) Sorki wszyscy pozostali - szanele i diory już rozdysponowane, ostał się ino Collistar i purchawa z Erisa
- wczoraj wątek cebulowy dziś czosnkowy. Czosnek zdrowy jest - brzmi werdykt. O dziwo jednak, mąż Maarthusi nie docenia jej dbania o zdrowie swe i nie chce uskuteczniać kutanga po spożyciu. Nawet majtkozdziercy nie pomagają. Diagnoza brzmi - czosnek muszą spozywać oba obiekty kutangujące Maarthusia nie martw się - takich jak Twój tż jest wiecej. Mój też odmawia bunga bunga po czosnku
- kupno koszul dla tż - gdzie, jak, za ile - okazuje się że to bardzo skomplikowana sprawa - popieram, mojemu też nie ma gdzie koszul kupić
po trzecie primo ULTIMO! na koniec tego, jakże emocjonującego dnia, wpadła LadyPaterpan oferując szanele dla pierwszych 10 Vipów gratulujemy wszystkich którzy się załapali czekamy na foty gdy już dostaniecie

to chyba wsio na dziś

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!


---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziwnie, że tak w wybranych. Zresztą to niesprawiedliwe, że pudrach tak, a w podkładach nie
No nic, nie odzywam się już chyba, bo tylko głupoty dziś plotę
W prawie wszystkim podkładach Chanel miałam te ankiety, ale paczki dostałam tylko 3 razy (na różne osoby), później już mimo wysłanej ankiety nic nie przysyłali. Teraz w podkładach ankiet nie miałam ani w obu pudrach les beiges też nie było

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wrociłam z botkami
miały być czarne, zwykłe
są szare mega wygodne
http://www.kazar.com/pl/sklep/6570-s...682-03-11.html

Moich jak nie było tak nie ma Liczyłam chociaż na jakiegoś maila, że może jednak coś ruszyło...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 23:14   #5012
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Ja dzisiaj zastapię Aniyam i dam znać, że już jest nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=54215680 #post54215680
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 23:17   #5013
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Po pierwsze primo: - dzisiejsze promocje
1. Promo w Venezii na buty
2.SameWiecieGdzie była promocja na SameWiecieCo za SameWiecieIle więcej szczegółów na priv tak aby TeKtórychImieniaNieWolnoW ypowiadać nadal toczyły pianę z ust


Amyz, dziękuję za streszczenie

dziś cały dzień spędziłam z dala od kompa, zatrzymałam się na 131str
widzę, że coś ważnego mnie ominęło- mogę prosić o info na pw
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 06:12   #5014
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Śpią? ?
a nie. To ja wątki pomyliłam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-01-21 o 06:15
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:31   #5015
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Link do nowej części:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=843455

Tę odsłonę pendolino zamykam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 08:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.