Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 13:56   #961
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też i czarne wielkie porozciągane swetry

A ja krótkie spódniczki A teraz niedasie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:57   #962
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja dostałam też jestem gold



Jeszcze nie wiem, bo mnie w domu nie było jeszcze



Ale ja kartę dostałam miesiąc temu i to z miniaturą MiuMiu, mam nadzieję, że to nie jest znowu to no kurna, załamię się.
Ja dostałam pod koniec marca już z miniatura kremu. Teraz jednakowy pakiet. Ozlocilam się w grudniu. Mało prawdopodobne, ze dostaniesz Miu Miu
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:58   #963
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, Chanel sypki
aa

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Znowu laptop zepsuty?
nieee, n0wy p0ki c0 wylacz0ny i ze stareg0 smigam, p0zniej sie przeni0se na n0wy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:59   #964
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Przychodzę z małym raportem

Nie odzywam się, bo szpilek nie nosze - nie znam się

Polecam konturówkę Inglot 57 - piekny kolor ślicznie się trzyma, nie przesusza, po jedzeniu trochę się zjadła, ale jak poprawiłam błyszczykiem znowu piękny efekt.

Pomadka z Loreala to bardziej balsamik z lekkim kolorem, fajny, nawilża, trzyma się jak to balsam.

Lakiery Inglota 394, 968 śliczne wiosenne kolory, na lakierze podkładowym trzymają się fajnie

Jestem na nowo zakochana cień Inglot 160, nałoże na środek powieki (jak mam brąz w kaciku) i jest mega efekt, naprawdę aż ma się ochotę pozbyć palet

Olejek JMO z prenumeraty Pani fajnie nawilża, skóra rano jest miękka, nie ma tłustej warstwy jak po niektórych produktach nawilżających, ale jak to powiedziałam (mąż potwierdził) nasmarowałam się domestosem ! Co za zapach

aaa i mam pizamkę z Lidla

Amen
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:00   #965
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też i czarne wielkie porozciągane swetry
Hehe u mnie były do mini i obcislego golfa
byłam fanką Depeche Mode
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:02   #966
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dwa dni w tygodniu jestem na etacie, 3 pracuję jako wolny strzelec.
Piątkową strzelnicę zamieniłam na inne miejsce. Ale tam zaczynam dopiero w maju, albo czerwcu.
Ekonomicznego uzasadnienia to nie ma absolutnie, bo różnica w zarobkach znaczna, ale w tym nowym miejscu już pracowałam, i strasznie za mną tęsknią
Cóż poradzić, za dobre serce mam.


Wiedziała, że na Ciebie zawsze mogę liczyć
:kwiatki:

Rozumiem. To powodzenia w starym/nowym miejscu
Czasem też chciałabym zmienić ale się kurna wyspecjalizowałam w rzadkiej dziedzinie i ciężko jest
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:04   #967
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Przyjechałam do stolicy
po krewetki
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 14:12   #968
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Rozszyfrowałaś mnie

W szpitalach są apteki a w tych aptekach takie jednorazowe mini buteleczki z gotowym mlekiem np. nan ha i malutkim smoczkiem.
Jakby na mamusiowe trzeba było poczekać ze dwa dni to się tatę wysyła na zakupy.
Ale pewnie Ci już powiedzieli
Nie bój nic mleko będzie jak ssak będzie
A miałam zostać detektywem.
Potrafisz pocieszyć.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jakaś bez poczucia humoru Ci się trafiła

dzwonił kurier z In postu że ma dla mnie paczkę i zostawi u ochroniarza. Ale ja nic nie zamawiałam łird......
No właśnie wydawało mi się, że to jedna z tych luźniejszych babek. Ale widać, że trafiłam na wrażliwy temat.

Do mnie też kiedyś listonosz zadzwonił, iż paczkę niesie.
Ja, jeszcze niedoświadczona pełna obaw- bo bałam się, że pomyłka, płacić i odkręcać wszystko trzeba będzie, mówię: ale ja nic nie zamawiałam. A ten do mnie z podniesionym głosem (ale wybaczam, bo piątek to był i pewnie zmęczony i zarobiony, głodny i zmarznięty, na blondynę trafił), że jak NIE CHCĘ I ROBIĘ PROBLEMY TO ON SOBIE JĄ WEŹMIE. No to wzięłam. Okazało się, że to jakaś wizażowa wygrana... faktyczna, a nie, że wiecie., taka ściema dla Miśka kamuflująca moją rozrzutność.

Ostatnio nie mam szczęścia do paczkonoszy.
1. Szanele wciąż nie dotarły... ale twardo czekam.
2. Tomamciowa przesyłeczka z ekskluzywnym pyłem, też nie... ale twardo czekam.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
łapóweczka???
Się lubi, co nie???

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



ale prukwa się trafiła
No wydawała się taka luzara.


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam się z rana

AnulaQa, trzymaj się i powodzenia.

Jabłuszko fajnie, że juz masz deskę. Życzę dłuższego użytkowania . Troszkę mniej mocy
Dziękuję Kochana. Ty też się trzymaj.

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Przeczytałam o tej ospie. I mnie wszystko swedzi. A ja swoją już miałam, na klasowej Wigilii w liceum się zarazilam. A Blizne na cycorku mam do tej pory...
Chyba do pierwszej klasy chodziłam i Ciociazholandii, której wszystkie dzieciaki mi zazdrościły, bo i jojo i coca colę w puszkach w mercedesie woziła, przywiozła któregoś razu dzieciaki, a one ospę. Brat i ja padliśmy jak muchy, tylko starsza siostra się nie zaraziła. Nie było tak źle. Gorączka i swędzenie pierwszego dnia, wysyp na buzi, szyji, klatce piersiowej i plecach, super maść ręcznie robiona w aptece- podobał mi się zapach, konsystencja i proste opakowanie z ulotką, którą przytrzymywała gumka recepturka. No... blizny żadnej nie uświadczyłam.

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
U mnie ok, tylko odliczam dni, bo boję się trochę porodu. Jeszcze prawie 2 miechy. Najważniejsze, ze dziecko się dobrze rozwija.

Już tyle się nasłuchałam i naczytałam, że... przestałam się tak bać. Wiem, że będzie boleć, ale...wszystko minie. Stwierdziłam, ze taka jest kolej rzeczy. Bardziej obawiam się tego czy sprawdzę się w roli matki. I to mnie najbardziej przeraża.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mam ciemne usta, Lip Glow różowy nic mi nie będzie robił ? Nic nie widać, buuu.
Jak wyciągniesz dobitnie z torebki, będzie robił... wrażenie.
A tak poza tym, to pewnie zależy od wpływu księżyca i kąta padania światła. Da Ci ładny, delikatnie różowy poblask na ustach.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
mam takie :



Uwielbiam takie buty

i to jedne z moich dwóch par szpilek jeśli można tak nazwać
I nie ma lipy. Hardkorowo!

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wysłali mi drugi raz kartę z kremem eisenberg

Hahahaha
Fajosko!
Ten krem więcej warty niż ta karta.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:20   #969
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A propos to niektórzy idą do sklepu po sok i baterie do pilota. Po powrocie baterie chowają do lodówki, sok wypijają. Siadają przed telewizorem, a pilot dalej nie działa. Baterie przecież kupował... I nie ma. No to samochód przeszukal, do sklepu poszedł, bo może nie zabrał. No to kupił nowe. A te poprzednie znalazły się przy następnym sprzataniu lodówki...


Kurcze, dostałam okres. Brzuch boli, nóg nie czuję, a musialabym się wybrać do paczkomatu, bo tam butki i chillbox czekają... A niepewnosci i na czekiwanie nie pomagają w zdrowieniu
piszesz o mnie. ?
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zajarzyłam. Czyżbyś blizniaczkiem była? Dobrze kombinuję?


Ej... po tym zdjęciu to się chyba fetyszystką stóp stane.


No nie ma letko.
***
Ostatnio spytałam się położnej- czego potem żałowałam- co w wypadku, gdy nie będę mieć pokarmu... czy mam brać butelkę i mleko na porodówkę. A ta naskoczyła na mnie, że nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu, i ze to wszystko siedzi tylko w głowie kobiety. Ech...trochę się wystraszyłam, haha.
Zapytała się mnie też, czy wszystko naszykowane na szpitalny wojaż. Moja odpowiedź brzmiała... Koperta? Zniszczyła mnie wzrokiem. Zapomniałam, że nie zawsze wypada żartować. Żle oceniłam sytuację.
lepszych pytań nie mogłaś zadać
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wysłali mi drugi raz kartę z kremem eisenberg

Hahahaha
oni to potrafią zaskakiwać mi jakoś tydzień temu dosłali duplikat pocztą, ale tylko z ulotką
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:22   #970
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nie udało się Kupiłam Vitalumiere w kompakcie - była babka od Chanel i mnie wymalowała, odradziła mi sypki puder - powiedziała, że ja mam suchą skórę i mi dodatkowo wysuszy i będzie się brzydko zbierać... Normalnie chodzę do S jak do marketu - zawsze kupuję nie to po co poszłam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:22   #971
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja dostałam pod koniec marca już z miniatura kremu. Teraz jednakowy pakiet. Ozlocilam się w grudniu. Mało prawdopodobne, ze dostaniesz Miu Miu
Czyli co? jeszcze raz wysłali mi kartę i tym razem krem z Eisenberg? Oni sa nieprzytomni czy co? Może to purchawa i im nie zeszła? Ja 15ml tego kremu chyba mam, bo dostałam kiedyś jako gratis do zakupów. Ale jeszcze nie otwierałam, bo chcę zużyć co mam

Coś bym kupiła na tych dniach VIP, kusi niesamowicie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 14:25   #972
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Obejrzałam nowy puder Givenchy i nie zamawiam - chciałam zrobić swatche, ale się nie dało. 00 i 01 nie było wcale widać na ręce - tylko drobinki miki. Nie kupuję Wiosenny fajniejszy dla mnie Podoba mi się też ten nowy sypki z Diora - babeczka mi polecała, ładny efekt daje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460726677116.jpg (75,0 KB, 24 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:25   #973
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Przyjechałam do stolicy
po krewetki

jakie kupujesz?
ostatnio mi się śmierdzące trafiły

może też zacznę do stolicy na zakupy jeździć

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A miałam zostać detektywem.
Potrafisz pocieszyć.

W moim nader urozmaiconym życiu zawodowym pracowałam również jako doradca laktacyjny. Gdyby Ci się trafiły chwile zwątpienia to się polecam.

Mamą będziesz znakomitą - masz obie cechy, które warunkują sukces: dystans i poczucie humoru.

A puder Ci wyślę jeszcze raz poleconym, umawiałyśmy się, że napiszesz, jeśli nie dojdzie do końca tygodnia
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:26   #974
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Letni. Mam go dzisiaj , w ogóle nie czuję na buzi, ze coś mam.
No,właśnie go wcale nie widać Tylko drobinki blyszczące - ja nie lubię drobinek.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:26   #975
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie udało się Kupiłam Vitalumiere w kompakcie - była babka od Chanel i mnie wymalowała, odradziła mi sypki puder - powiedziała, że ja mam suchą skórę i mi dodatkowo wysuszy i będzie się brzydko zbierać... Normalnie chodzę do S jak do marketu - zawsze kupuję nie to po co poszłam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:31   #976
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czyli co? jeszcze raz wysłali mi kartę i tym razem krem z Eisenberg? Oni sa nieprzytomni czy co? Może to purchawa i im nie zeszła? Ja 15ml tego kremu chyba mam, bo dostałam kiedyś jako gratis do zakupów. Ale jeszcze nie otwierałam, bo chcę zużyć co mam

Coś bym kupiła na tych dniach VIP, kusi niesamowicie
Taki super gratis do zakupów? Przyjeżdżam do Ciebie na zakupy

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dobrze, że mnie zcapiła makijażystka Chanel, bo pewnie bym znowu wyszła bez szaneli tylko z czymś innym
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:31   #977
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Taki super gratis do zakupów? Przyjeżdżam do Ciebie na zakupy
to było tylko raz i kupowalam wtedy maseczkę oczyszczającą z Eisenberg. Zdarza mi się, mimo, że jestem goldem, nie dostać ŻADNEJ próbki. No taki los.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:32   #978
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
to było tylko raz i kupowalam wtedy maseczkę oczyszczającą z Eisenberg. Zdarza mi się, mimo, że jestem goldem, nie dostać ŻADNEJ próbki. No taki los.
Ja też już niby Gold Taki krypto Czekam na zmianę statusu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:32   #979
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nosiłam glany
Miśka, widzę Twoją minę!
Ja też Jedne do tej pory mam, ale chyba już nie użyję. Za to moje martensy 12letnie czasem włożę
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 14:33   #980
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nosiłam glany
Miśka, widzę Twoją minę!

Ja do tego miałam taki długi czarny sweter w formie sukienki noszony bo był po kolana i skórę jeszcze z czasów młodości mojej mamy





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie udało się Kupiłam Vitalumiere w kompakcie - była babka od Chanel i mnie wymalowała, odradziła mi sypki puder - powiedziała, że ja mam suchą skórę i mi dodatkowo wysuszy i będzie się brzydko zbierać... Normalnie chodzę do S jak do marketu - zawsze kupuję nie to po co poszłam
I bardzo dobrze już Ci się wczoraj z mądrościami nie chciałam wtrącać, bo i tak mnie nie słuchasz Ale ten sypki taki sobie jest
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:52   #981
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

A ja, to znaczy my, w ogrodzie też mamy magnolię.
Młoda jest, mojego wzrostu, 15 pąków.
Wciąż się do niej przekonuje.
Piękna ta roślinka, ale... tak mało patriotyczna.
No ja nie wiem, coś mi w niej nie gra. Za duża egzotyka.
Ja to przyzwyczajona do śliw, jabłoni i wiśni jestem...a tutaj nimom niczego ino mom tą magnolię. Małe drzewko, duże kwiaty.
No same powiedzcie... wiecie o co mi chodzi... co nie???
Takie Hawajskie to, nie nasze.
Jakieś takie mało swojskie, choć piękne.

Chyba się boję takich cudaków.
Istnieje coś takiego jak strach przed magnolią???

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Przychodzę z małym raportem

Nie odzywam się, bo szpilek nie nosze - nie znam się

Polecam konturówkę Inglot 57 - piekny kolor ślicznie się trzyma, nie przesusza, po jedzeniu trochę się zjadła, ale jak poprawiłam błyszczykiem znowu piękny efekt.


Jestem na nowo zakochana cień Inglot 160, nałoże na środek powieki (jak mam brąz w kaciku) i jest mega efekt, naprawdę aż ma się ochotę pozbyć palet
Ja nie noszę, ale... zamierzam.
Kiedyś nawet komplement od teściowej dostałam, a w zasadzie dwa.
Pierwszy, po pierwszym proszonym obiedzie.
Ja: mówiła coś Twoja mama o mnie?
Misiek: że masz ładne zęby.

I drugi.
T: chodziłaś na balet? Tak ładnie poruszasz się na palcach.

Także ten tego- nic tylko kupować szpile. Mam nadzieję, że zęby nie ruszą się z miejsca.

Na Inglot 57 napaliłam się wtedy kiedy było promo na pomadki Mac. A, że nie chciałam od pupy strony to stwierdziłam, że najpierw rabacik, a potem pomyślimy. A potem to już zapomniałam o 57.

Palety przyciągają, ale w moim przypadku, przy moim typie urody i umiejętnościach, temperamencie i doświadczeniach życiowych, lepiej sprawdzają się te pojedyńcze. I albo solo na całą powiekę, albo w dwupaku coś ciemniejszego w kącik oka.
Muszę się przyjrzeć 160. Kusisz.

Pomimo wszytko żałuję, że w me ręce nie wpadła paleta UD GS (a mówiłyście- brać!, po cholerę w lampy inwestowałam, mogły poczekać) no i pojedyńczy Dior świąteczny-limitowany.
Muszę ZA-PO-MNIEĆ!

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Kończy się tydzień pracy, na wątku życie zamiera.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

W moim nader urozmaiconym życiu zawodowym pracowałam również jako doradca laktacyjny. Gdyby Ci się trafiły chwile zwątpienia to się polecam.

Mamą będziesz znakomitą - masz obie cechy, które warunkują sukces: dystans i poczucie humoru.

A puder Ci wyślę jeszcze raz poleconym, umawiałyśmy się, że napiszesz, jeśli nie dojdzie do końca tygodnia
No co za szczęście!!!
A mówili mi, że szczęście to ja mam, gorzej z tymi na których trafiam- czy też oni na mnie.
Mam kilka głupich, ale nurtujących pytań. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała na nie odpowiadać.
I właśnie te dwie cechy spowodowały to, że Misiek wolał iść skosić trawnik niż posiedzieć obok i pyknąć ze mną turniejek mahjonga.
Ałć. Nie lubię batożenia, choć wiem, że dobrze robi na cellulit.
Nie chciałam Ci kłopotu robić.
[QUOTE=Malinum;58994991] /QUOTE]
Zapomniałam Ci podziękować za ciepłe słowa.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

I bardzo dobrze już Ci się wczoraj z mądrościami nie chciałam wtrącać, bo i tak mnie nie słuchasz Ale ten sypki taki sobie jest
Pingwin to nikogo nie słucha.
Mały- zbuntowany taki.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-04-15 o 14:35
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:56   #982
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Ja do tego miałam taki długi czarny sweter w formie sukienki noszony bo był po kolana i skórę jeszcze z czasów młodości mojej mamy







I bardzo dobrze już Ci się wczoraj z mądrościami nie chciałam wtrącać, bo i tak mnie nie słuchasz Ale ten sypki taki sobie jest
A ten Vitalumiere w kompakcie lepszy? Na razie na ryjku wygląda super

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

[QUOTE=AnulaQa;58995766]A ja, to znaczy my, w ogrodzie też mamy magnolię.
Młoda jest, mojego wzrostu, 15 pąków.
Wciąż się do niej przekonuje.
Piękna ta roślinka, ale... tak mało patriotyczna.
No ja nie wiem, coś mi w niej nie gra. Za duża egzotyka.
Ja to przyzwyczajona do śliw, jabłoni i wiśni jestem...a tutaj nimom niczego ino mom tą magnolię. Małe drzewko, duże kwiaty.
No same powiedzcie... wiecie o co mi chodzi... co nie???
Takie Hawajskie to, nie nasze.
Jakieś takie mało swojskie, choć piękne.

Chyba się boję takich cudaków.
Istnieje coś takiego jak strach przed magnolią???


Ja nie noszę, ale... zamierzam.
Kiedyś nawet komplement od teściowej dostałam, a w zasadzie dwa.
Pierwszy, po pierwszym proszonym obiedzie.
Ja: mówiła coś Twoja mama o mnie?
Misiek: że masz ładne zęby.

I drugi.
T: chodziłaś na balet? Tak ładnie poruszasz się na palcach.

Także ten tego- nic tylko kupować szpile. Mam nadzieję, że zęby nie ruszą się z miejsca.

Na Inglot 57 napaliłam się wtedy kiedy było promo na pomadki Mac. A, że nie chciałam od pupy strony to stwierdziłam, że najpierw rabacik, a potem pomyślimy. A potem to już zapomniałam o 57.

Palety przyciągają, ale w moim przypadku, przy moim typie urody i umiejętnościach, temperamencie i doświadczeniach życiowych, lepiej sprawdzają się te pojedyńcze. I albo solo na całą powiekę, albo w dwupaku coś ciemniejszego w kącik oka.
Muszę się przyjrzeć 160. Kusisz.

Pomimo wszytko żałuję, że w me ręce nie wpadła paleta UD GS (a mówiłyście- brać!, po cholerę w lampy inwestowałam, mogły poczekać) no i pojedyńczy Dior świąteczny-limitowany.
Muszę ZA-PO-MNIEĆ!

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Kończy się tydzień pracy, na wątku życie zamiera.


No co za szczęście!!!
A mówili mi, że szczęście to ja mam, gorzej z tymi na których trafiam- czy też oni na mnie.
Mam kilka głupich, ale nurtujących pytań. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała na nie odpowiadać.
I właśnie te dwie cechy spowodowały to, że Misiek wolał iść skosić trawnik niż posiedzieć obok i pyknąć ze mną turniejek mahjonga.
Ałć. Nie lubię batożenia, choć wiem, że dobrze robi na cellulit.
Nie chciałam Ci kłopotu robić.
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
/QUOTE]
Zapomniałam Ci podziękować za ciepłe słowa.


Pingwin to nikogo nie słucha.
Mały- zbuntowany taki.
Jak to nie - konsultantek w S słucham Ciągle mi coś skutecznie wciskają i odradzają tego po co przyszłam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:03   #983
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No,właśnie go wcale nie widać Tylko drobinki blyszczące - ja nie lubię drobinek.
Ciekawe jak pozostałe kolory. Ten 00 pewnie juz calkiem rozswietlajacy. Od dzisiaj nie kupuje nic w ciemno. Zobaczę latem jak się sprawuje
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:04   #984
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:12   #985
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ten Vitalumiere w kompakcie lepszy? Na razie na ryjku wygląda super
Ehem, mam i ten i ten, ostatnio nawet pisałam że go usilnie denkuje bo mu się ważność kończy powoli i nagle zaczął mi pasować bo znalazłam na Niego sposób

On pięknie wygładza dodaje blasku takiego naturalnego, ale nie ze wszystkimi podkładami się lubi i potrafił mi taką skorupe robić, teraz znalazłam na Niego sposób - nakładam go płaskim duo fibre i wtedy daje efekt idealny
Przy lekkich podkładach nie powinien żadnego problemu sprawiać, ja jednak raczej kryjących używam i normalna aplikacja zbyt ciężki efekt dawała.
Podsumowując kiedyś go średnio lubiłam a teraz myślę że zatesknie jak się skończy
Choć najlepszy i tak jest wg mnie Les beige.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:24   #986
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak pozostałe kolory. Ten 00 pewnie juz calkiem rozswietlajacy. Od dzisiaj nie kupuje nic w ciemno. Zobaczę latem jak się sprawuje
Nie sprawdzałam pigmentacji, bo mnie bronzery nie interesują - macałam tylko 00 i 01. Dla mnie średnie - nie dają koloru, ani nic (?), za to bardzo widać drobinki rozświetlające. Nie podoba mi się taki efekt - te drobinki są dosyć spore. Na rozświetlacz za słabe, a na twarz, to tylko jak ktoś toleruje taki brokacik (spore drobinki miki) na całej twarzy.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:30   #987
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Kupiłam Vitalumiere w kompakcie i 2 lakiery S (pani mi przy kasie wcisnęła ). Pędzelek na oddzielnej focie, bo zapomniałam o nim jak robiłam zdjęcie zakupów Ślepa jestem, a w Arkadii kasjerka daleko, więc nie rozpoznałam co ona mi daje jako próbki - ten beznadziejny podkład Infusion S i uwaga... Serum Eris całe w strasznie lepkim kleju (pewnie było przyklejone do jakiejś pocztówki czy coś) z datą ważności maj 2016 Ale generalnie jestem zadowolona - nie wiedziałam, że jest taki puder jak kupiłam Tzn to jest podkład niby A właśnie - ankiety oczywiście nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460730282851.jpg (64,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1460730297303.jpg (87,3 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-15 o 15:33
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:37   #988
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ehem, mam i ten i ten, ostatnio nawet pisałam że go usilnie denkuje bo mu się ważność kończy powoli i nagle zaczął mi pasować bo znalazłam na Niego sposób

On pięknie wygładza dodaje blasku takiego naturalnego, ale nie ze wszystkimi podkładami się lubi i potrafił mi taką skorupe robić, teraz znalazłam na Niego sposób - nakładam go płaskim duo fibre i wtedy daje efekt idealny
Przy lekkich podkładach nie powinien żadnego problemu sprawiać, ja jednak raczej kryjących używam i normalna aplikacja zbyt ciężki efekt dawała.
Podsumowując kiedyś go średnio lubiłam a teraz myślę że zatesknie jak się skończy
Choć najlepszy i tak jest wg mnie Les beige.
Może jak latem ściemnieję, to kupię Les Beiges

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Rotkhol, a jaką masz datę produkcji tego Vitalumiere w kompakcie?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:41   #989
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nie pamiętam a nie chce mi się grzebać, w każdym razie w lipcu chyba sie kończy ważność mu, coś takiego. A czemu pytasz?

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Update sprawdziłam w sierpniu się kończy. Data produkcji sierpień 2013 kod 6801
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 15:55   #990
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie pamiętam a nie chce mi się grzebać, w każdym razie w lipcu chyba sie kończy ważność mu, coś takiego. A czemu pytasz?

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Update sprawdziłam w sierpniu się kończy. Data produkcji sierpień 2013 kod 6801
Czyli w S sprzedają purchawy Pójdę w pon rano wymienić Na szczęście ja zawsze zanim coś otworze, sprawdzam datę produkcji 6701 - lipiec 2013, wg Checkcosmetic ważny przez 3 miesiące. O, nie, nie - tak nie będzie. Wymieniam w pon na swieższy - mam nadzieję, że będą mieli W Arkadii chyba nie mają, pójdę do Klifa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.