Invimed i Invicta Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 19:45   #1
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806

Invimed i Invicta Wrocław


Postanowiłam założyć nowy wątek dla wszystkich staraczek, które leczą się (bądź leczyły) we wroclawskiej klinice leczenia niepłodności Invimed. Mam nadzieję, ze będziemy mogły się dzielić wrażeniami, informacjami itd.
Leczę się u dra Żórawskiego, rok starań, wszystkie wyniki (jak na razie) prawidłowe - a ciąży nie ma. Obecny cykl, pierwszy w klinice, tylko podglądany - w 12 dc w lewym jajniku ładny pęcherzyk, lekarz wygonił do domu na starania, kazał robić testy owu, nie dał nawet Pregnylu. działamy, ale żaden z testów w owu w tym miesiącu nie wyszedł jednoznacznie pozytywny :/

piję też ziółka ojca sroki - pierwszy cykl.
kolejny cykl na CLO z podglądaniem.
czekam na głos innych staraczek z invimedu...

Najważniejsze informacje dla starających się z pomocą Invimedu i Invicty
_________________________ _________________________ _

INVIMED
Wrocław, Dąbrowskiego
44
Kontakt do invimedu: obslugapacjenta@invimed.p l
Kontakt do invimedu we Wrocławiu: wroclaw@invimed.pl
Punkt pobrań w invimedzie jest czynny:
Od poniedziałku do piątku 7:30 – 17:00
Pracujące soboty 9:00 – 11:00


Doktorzy Invimed:

INVICTA:
ul. Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław
tel. 58 58 58 800, wewn. 1 (bezpośredni nr 58 58 58 801)
klinika.wroclaw@invicta.p l
pn - pt: 7:00 - 21:00
sobota: 7:00 - 15:00


Doktorzy Invicta:
kontakt do lekarzy tylko przez e-mail kliniki wrocławskiej

Badania zlecane przed IUI:
dla obojga partnerów:

- Antygen HBs, czyli wirusowego zapalenia wątroby typu B
- P-ciała p/HCV, czyli wirusowego zapalenia wątroby typu C
- HIV
- WR - test kiłowy
*koszt 175 zł invimed, ok 80 zł dolmed; powyższe badania można dostać bezpłatnie oddając krew w Centrum Krwiodawstwa, są ważne 6 miesięcy
dla pań:
- HSG - drożność jajowodów - koszt prywatnie ok 450 zł, można na nfz
- posiew z kanału szyjki macicy - koszt 50 zł (invimed), jak się przygotować do badania?

Badania zlecane przed IVF:
1. Kariotyp - obydwoje, 360 zł za osobę, nieobowiązkowy
2. Grupa krwi (40 zł)
3. 2-4 dzień cyklu:
  • TSH (40 zł),
  • prolaktyna (48 zł),
  • FSH (40 zł),
  • LH (45 zł),
  • estradiol (45 zł),
  • AMH (180 zł)
4. Toksoplazmoza (50 zł), cytomegalia (50 zł), różyczka (55 zł)
5. morfologia (20 zł), układ krzepnięcia, elektrolity z krwi
6. Wirusologia, z krwi - oboje: WR, HIV, HCV (przeciwciała), HBs (antygen) - 175 zł,. dolmed ok 80 zł, za darmo za honorowych dawców krwi (patrz "badania zlecane przez iui)
7.Wymazy: chlamydia, ureaplasma, mycloplazma, posiew ogólny (50 zł), cytologia (40 zł)
8. Nasieniogram - 175 zł
9. zaświadczenie o 2 latach leczenia niepłodności.

zlecane badania mogą delikatnie różnić się w obu klinikach (np. w invikcie chalmydie bada się z krwi), nie wymaga się niektórych posiewów, o wszystkich dokładnie informuje lekarz podczas wizyty, biorąc pod uwagę przypadek konkretnej pary.

Regulamin dla par przystępujących do IVF: http://www.invitro24.com/wp-content/uploads/2013/04/Regulamin.pdf

Wzór zaświadczenia o czasie starań o dziecko i leczenia niepłodności:
Zaświadczenie lekarskie do programu leczenia niepłodności.pdf

skróty:
IUI - inseminacja
IVF - in vitro

Jesteśmy tu w następującym gronie i leczmy się w następujących klinikach:

mala29lll (Lucyna) Invimed żórawski 2 IUI- nieudane; Invicta- dr Gruszczyńska i dr Jakubów; 1 IUI- nieudana ; IVF-ICSI 03.12.2014 rozpoczęcie, pick up- 14.01.15r., transfer 19.01.15r.; TP 9-13.10.2015
MAJA3434 - invimed dr Żórawski
anusia1808 - Invimed dr Lachowski,
Mordsith - invicta
Danaeee84 - invimed zorawski, invicta gruszczynska - szczesliwie
gosia8334 - invicta
Eleo765 - invimed dr zorawski, 3 iui nieudane, invicta dr jakubow
magdajja - invimed
karmela 2911, invicta
Niagra82 - invicta
Cichutka2014 - invicta
Tola - invimed, invicta
kokolatka, invimed dr Trzeciak
justka2209 - invicta
motulek - invicta

EMI2014 - invimed - szczesliwy
__________________
Hania

Edytowane przez Eleo765
Czas edycji: 2015-04-18 o 13:12
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 23:05   #2
goodgirl_
Raczkowanie
 
Avatar goodgirl_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 461
Dot.: Invimed wrocław

Ja również jestem prowadzona przez doktora Żórawskiego. Pierwszy cykl w InviMedzie. Badania mamy w normie, przynajmniej te z początkowych dni cyklu, bo reszta jeszcze przede mną. Wyniki TŻ rewelacyjne.

Jestem po USG w 9dc, na obu jajnikach pęcherzyki dominujące. W tym cyklu również monitoring. I też piję ziółka Ojca Sroki mam PCO.
Dr powiedział, że jeśli będzie potrzeba to będzie zastrzyk na pęknięcie, zobaczymy.

ogólnie to lekarz wydaje się kompetentny, a przede wszystkim dla mnie sprawdzony. Po 4 latach starań moja przyjaciółka zaszła w ciąże dzięki niemu w 3 cyklu. Teraz ma miesięczną piękną córeczkę

Więc teraz pora na nas
goodgirl_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:17   #3
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Invimed wrocław

Dziewczyny trafiłam tu przypadkiem i nie leczyłam się tam gdzie Wy ale postanowiłam napisać jak było u mnie
3 lata starań ... wszytskie wyniki super... przebadana byłam pod każdym względem...monitoringi, CLO, zastrzyki,duże pęcherzyki i nic.... nerwówka straszna bo owulacja jest, pęknięcie po zastrzyku jest a dzidzi nie ma 3 lata...
uparłam się, że chcę pójść na laparoskopię bo 3 lata starań to naprawdę dużo a nie miałam jedynie badanej drożności jajowodów...badanie na drożność jest innym badaniem niż laparo ale powiedziałam sobie, że lepiej niech mnie uśpią i za jednym zamachem przy laparo sprawdzą i drożność i może wyskoczy jakiś inny problem
po laparo lekarz mówi, że wszytsko było ok ale na wszelki wypadek tylko nakłuli jajniki i może to coś da bo to jedyna rzecz, którą mogli zrobić a i tak nie było podobno konieczności...
zabieg miałam 4 listopada a przed Sylwestrem po latach płaczu i paniki wyskoczyły dwie kreski
teraz kończę 3 miesiąc
także nie martwcie się jeśli wszystkie badania są ok a ciąży i tak nie ma... na pewno będzie dobrze jestem w stanie zrozumieć bezsilność jeśli wszytsko jest ok a jednak nic z tego bo też to przeżywałam .... jeden lekarz był w stanie mi powiedzieć " no co ja mam pani powiedzieć...nie wiem co jest bo wszytsko jest dobrze"
laparoskopia była moim zbawieniem i jak tylko ktoś Wam o niej wspomni od razu się decydujcie
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:23   #4
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

mi dr zapowiedzial, ze w kolejce szykuje badanie droznosci, jesli nic nie wyjdzie w kolejnych cyklach.

A powiedz aisa, tę laparo robilas prywatnie czy wymusilas na lekarzu skierowanie? i wlasciwie co to znaczy że nakłuli jajniki? jak to ci pomogło? bo nie za bardzo rozumiem i szczerze gratuluję dwóch kreseczek!

goodgirl, to my jestesmy na tym samym etapie Jak dlugo sie staracie?
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:03   #5
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Ja również pierwszy cykl w Invimedzie, lekarz ten sam :P Właśnie jutro mam wizytę...

Laparoskopię miałam robiona we wrześniu, mam endometriozę Mówili, że w ciągu trzech miesięcy po powinnam zajść, ale tradycyjnie nie wyszło.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:04   #6
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Invimed wrocław

Cytat:
Napisane przez Eleo765 Pokaż wiadomość
mi dr zapowiedzial, ze w kolejce szykuje badanie droznosci, jesli nic nie wyjdzie w kolejnych cyklach.

A powiedz aisa, tę laparo robilas prywatnie czy wymusilas na lekarzu skierowanie? i wlasciwie co to znaczy że nakłuli jajniki? jak to ci pomogło? bo nie za bardzo rozumiem i szczerze gratuluję dwóch kreseczek!

goodgirl, to my jestesmy na tym samym etapie Jak dlugo sie staracie?
Na laparoskopię dostałam skierowanie ale sama już powiedziałam lekarzowi, że wolę od razu laparo zamiast drożności bo przy laparo sprawdzą i drożność i inne rzeczy i robi się to pod narkozą. A z tego co wiem badanie drożności do najprzyjemniejszych nie należy a jak wyjdzie ok to i tak czeka w kolejce laparo żeby sprawdzać dalej czy np. jajniki nie mają za grubej osłony. Tak mi tłumaczył lekarz...więc od razu powiedziałam, że wolę aby mnie uśpili i zrobili "full service"
Podczas laparo jesteś pod narkozą i robią Ci 3 maleńkie dziurki na brzuchu. Przez dziurkę w pępku wprowadzają kamerę i patrzą co i jak a przez pozostałe dwie wprowadzają takie druty aby "coś ponaprawiać" u mnie było wszytsko ok ale lekarz na wszelki wypadek tymi właśnie drutami jakby "ponacinał" powłokę na jajnikach bo uznał, że może pęcherzyk owulacyjny przez grubsze ścianki za długo się uwalnia i jest za późno na zapłodnienie nazywając to po "lekarskiemu" wykonał elektrokauteryzację jajników pierwszy normalny cykl po laparo i test pozytywny
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:53   #7
goodgirl_
Raczkowanie
 
Avatar goodgirl_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 461
Dot.: Invimed wrocław

My staramy się dopiero 2 cykl, ale z poprzednim partnerem 4 lata, z tym że bez większego diagnozowania.

Co mi się spodobało u dr Zórawskiego to fakt, że stwierdził że nie będziemy czekać na rok bezowocnych starań tylko działamy od razu

Zobaczymy 10 marca
goodgirl_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 19:32   #8
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

no to dziewczyny trzymajmy za siebie kciuki. Ciekawa jestem jak doktor Ż sobie z nami poradzi...
ja odebrałam wlasnie wyniki amh - 2,1, oraz mężowe wyniki badania nasienia. Niby wszystko w granicy podanych norm, ale zastanawia nas to, ze 89 proc plemnikow ma wady glowki, a 10 proc jest prawidlowa (a norma to 4 proc., wiec niby wszystko ok) - (nie mam teraz przed soba wynikow, mam nadzieje ze nic nie pomieszalam:P).

obecnie jestem w 19dc, kiedy wlasnie trwalby srodek staran, po ziolach wszystko sie przyspieszylo i juz jestem po owu. Czekam. Albo na test, albo na @.
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 20:24   #9
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Ja dzisiaj byłam na wizycie. Dopiero 10. dzień cyklu, a już miałam spory pęcherzyk i kazał mi kupić pregnyl i dostałam zastrzyk. Także w weekend działamy, chociaż ja już wiary nie mam

Amh nigdy nie robiłam, nawet nie wiem jakie są wartości. Z nasieniem też nie pomocą. U nas było ok.

Denerwuje mnie czekanie. Czemu cykl musi trwać tyle czasu?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:01   #10
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

Danaeee, cykl musi tyle trwac, zeby nas nauczyc cierpliwosci, ktora sie potem przyda przy dzieciach:P
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:09   #11
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Ja już dawno nie mam cierpliwości. Za długo walczą, a końca nie widać. Coś mi chyba średnio ten pregnyl pomógł
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 16:17   #12
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Invimed wrocław

Cześć, kobitki i ja się dołączę do waszego wątku
Wprawdzie, czekam na pierwszą wizytę dopiero do dr. Lachowskiego - tak przy okazji wiecie coś o nim ? - wizyta w poniedziałek, tylko że ja staram się dostać na listę do refundacji in vitro, bo niestety, ale w ciążę naturalnie nie zajdę
Życzę Powodzenia
Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:34   #13
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

Witaj Evelinke, to dziś miałaś wizytę, opowiadaj jak było i jakie wrażenie sprawił doktor

czemu nie zajdziesz naturalnie w ciążę?
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:19   #14
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Invimed wrocław

Z lekarza jesteśmy baaardzo zadowoleni, pierwsze wrażenie zrobił pozytywne
Podobało mi się, że duuużo mówił, przedstawiał różne opcje, ale najważniejsze, że najpierw ustaliliśmy początkowy plan działania
No i do in vitro mamy jeszcze daleką drogę, bo najpierw będziemy próbować inseminacji.
In vitro w naszym przypadku, to najprostsza droga - tak nam odpowiedział, gdy powiedziałam, że taką diagnozę usłyszałam od 2 lekarzy, a on chce powalczyć, bo jesteśmy młodzi
Czyli tak, muszę przez 2-3 m-ce badać progeteron ok. 23 dc, oczywiście zrobić nowe badania u partnera no i zrobić próbę tbc, czyli próbę na bakterię gruźlicy
Już mówię dlaczego, po HSG stwierdzono u mnie zmiany SIN, czyli jajowody są uszkodzone przez guzki, a one MOGĄ świadczyć o bakterii, bo gruźlica atakuje różne narządy i wtedy powstają guzki.

Jestem po ciąży pozamacicznej z lewej strony, została ona usunięta - jajowód został - po tej operacji zrobiłam badanie HSG, na którym wyszło, że lewy jajowód jest niedrożny, praktycznie na całej długości i mam uszkodzone obydwa jajowody.

Chociaż teraz, pan dr powiedział, że wszystko jest możliwe i może dojść do cudu i w ciążę zajdę naturalnie, bo nie takie miał przypadki
Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:06   #15
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

och jak pieknie wam dal nadzieje i wzmocnil motywacje, wspaniale! przeciez to takie wazne!
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 08:46   #16
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Invimed wrocław

Witajcie dziewczyny,
mam pytanie jak długo czeka się na wizytę w Invimedzie we Wrocławiu? Mam zamiar zadzwonić i umówić się na pierwszą wizytę i ciekawa jestem jak to funkcjonuje wszystko.
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 10:27   #17
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Zależy do którego lekarza. Do dr Gizlera zapisują w określone dni. Trzeba dzwonić i się pytać kiedy są zapisy. Do dr Żórawskiego na pierwszą wizytę czekałam około 1,5 tygodnia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:47   #18
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

do gizlera sa zapisy pod koniec miesiaca. moze jezcze sie wcisniesz jak zadzwonisz. ja do zorawskiego czekalam max 14 dni.
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:45   #19
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Invimed wrocław

Dzięki za informację. Może napisze coś o sobie. W 2006 roku z powodu torbieli usunięto mi lewy jajnik z przydatkami. W sierpniu 2013 roku zaliczyłam ciążę pozamaciczną w prawym jajowodzie. Mój lekarz uznał że dobrze byłoby skonsultować to ze specjalistą, uważa że in vitro byłoby najbezpieczniejsze w moim przypadku. Mam już syna 9 letniego, ale chcemy żeby miał rodzeństwo. Pewnie w przyszłym tygodniu zadzwonię i umówię się.
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 10:48   #20
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

mam dzis troche wiecej czasu na wpis niż zwykle, opiszę wam więc ciekawą przygodę, która nas spotkała i dała mi do myslenia.

przy 1. wizycie w invimedzie wypełnialiśmy w recepcji papierki, formularz z danymi, zgodę, aby małżonek odbierał nasze wyniki itd. Z 10 razy w kilku miejscach podawaliśmy numery naszych kart w medicover. Co ważne, dla pacjentów, którzy mają karty w medicover, invimed ma specjalną ofertę: http://www.invimed.pl/invimed/partne...tow-medicover/. Wiąże się ona m.in. z bezpłatną pierwszą wizytą i kilkoma pierwszymi badaniami za free albo tańszymi. To parę stówek oszczędności, dla mnie to bardzo dużo.

Tak więc podaliśmy ten numer chyba z 10 razy dziewczynie w rejestracji, pozapisywała go na tych formularzach i na naszej karcie w komputerze. Następnie udalismy się na wizytę, na ktorej doktor zlecil pierwsze badanie hormonow i badanie nasienia dla meza - czyli wlasnie ten pakiet, ktory ma byc free bądź tanszy.
Przyznam, że oboje byliśmy zestresowani i tacy nieco "zakręceni" z powodu tej wizyty. Po wizycie powędrowałam do recepcji z kartą od doktora, na której oznaczył, jakie mam zrobić badania, kiedy znowu się stawić, co ma zbadać mąż. Prosiłam żeby mi powiedziały co z tym robić dalej. Ale tego nie zrobiły, co zrozumiałam kilka dni później... przez co straciłam czas i kasę.

i teraz, dziewczynka po prostu skasowała mnie na 150 zł a ja cała zakręcona zapłaciłam. Nie zapytałam, a powinnam. Byłam pewna że jak 1000 razy podałam ten głupi numer, to już nie muszę znowu tego robić. Myslalam że może lekarz zlecił coś więcej... i wrociliśmy do domu.

dopiero po powrocie do domu, jak emocje opadły, zaczęłam się temu przyglądać i zauważyłam, co powinna była zrobić recepcjonistka a czego nie zrobiła:
- mimo że podawaliśmy ten cholerny numer z medicover, skasowała nas na 150 zł, chociaż nie powinniśmy byli zapłacić NIC.
- ok, przychodzi tam masa ludzi, mogła nie pamiętać że podawałam ten numer, ale JA TEGO NIE WIEM, nie zapytała też, wiedząc że mają taką ofertę jak zniżka przy 1 wizycie, o to czy czasem nie jesteśmy z medicover w TAKIEJ klinice, gdzie się płaci TAKIE pieniądze, dla mnie to niewyobrażalne
- z tyłu kartki miałam zapisane, że mąż ma zrobić badanie nasienia. Nie powiedziala nam, że powinnam go na to zapisać od razu, w tym momencie, kiedy byłam w recepcji. Nie pomyślałam o tym, że tak karta to żadne skierowanie, tylko notatka od lekarza. Z tego powodu zanim się skapnęłam, że mam męża zapisać, minęło kilka ładnych dni, potem kolejka, czekanie na jego kolej i tak na kolejnej wizycie nie miałam jeszcze jego wyników ze sobą teraz mi się wydaje to śmieszne, ale tak włąśnie było
- odkręcanie płatności za 1. wizytę też nie poszło supergładko, gdybym wcześniej nie skontaktowała się mailowo z jedną z pań z recepcji (chyba kierowniczką) która zapewniła mnie na piśmie, że kasę zwrócą, chyba by mi tej kasy nie oddały tak łatwo. Marudziły, że doktor nie zapisał na kartce, że jesteśmy z medicover(!!!), więc nas skasowały i nie można tego cofnąć. No jak nie można? a od czego są korekty faktur? dopiero kiedy wspomniałam, że o zwrocie zapewniła mnie ta ich kierowniczka, oddały kasę.

miałam też okazję wysłuchiwać podobnych żali do recepcjonistek od innej pary, kiedy czekałam na fakturę pomyślalam, ze moja przygoda powtarza się tam komuś częściej.
pan mówił (a jego żona potakiwała): państwo wiecie przeciez, z jakimi myslami my tu przychodzimy, a wcale nam nie pomagacie. Co chwile trzeba sie o cos upominac, przypominac, a panstwo przeciez wiecie, ze my tu mamy w glowie takie mysli... cos w ten desen mowil. Pomyslalam: aha, wlasnie odkrecaja to samo co przed chwilą ja.

rozpisalam sie strasznie, ale bardzo mnie zaskoczylo, ze w takiej klasy prywatnej przychodni pacjent, ktory sie stresuje i ma w glowie naprawde ciezkie mysli musi co chwile przypominac o takich rzeczach ktore te kobiety powinny podpowiadac same. Nie wiemy przeciez jak dziala przychodnia, jakie maja zwyczaje, co to za karteluszki, ktore daje ci lekarz. Naprawde bylam bardzo zawiedziona takim pierwszym kontaktem z invimedem.

ciekawa jestem, czy komuś się to jeszcze przydarzyło. Może nie było to nic wielkiego i strasznego, ot, drobne niedogodności, ale można było ich w bardzo prosty sposób uniknąć.
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 19:42   #21
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Ja ogólnie nie lubię invimedu. Denerwuje mnie to, że strasznie ciężko się tam dodzwonić, że nie racza uprzedzić, że jest opóźnienie, że nie na zapewnionej prywatności. Dziwnie mi się rozbierać w gabinecie na krześle, a nie w toalecie obok. Byłam w szoku jak tam byłam pierwszy raz.

I denerwuje mnie lokalizacja strasznie, ale to już inna bajka :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:22   #22
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

ach, no tak, zapomniałam o rozbieraniu na krześle... też mnie to mega zaskoczyło... czy w tych gabinetach w ogóle łazienki są?

to szczególnie uciążliwe, kiedy na wizytę musisz pójść po południu, po pracy. Gdzie wtedy się przygotować?!
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:30   #23
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Jakieś tam drzwi są, ale co za nimi jest nie wie nikt. A przygotowywać się chyba trzeba we wspólnej toalecie w korytarzu...

Normalnie święto. Dodzwoniłam się już za drugim razem. I zapisałam się na ostatni wolny termin w przyszłym tygodniu... Myślałam, że może w tym cyklu pójdę na jakiś monitoring, no ale miejsc nie będzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 18:24   #24
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

danaeee, a dokladnie kiedy masz wizytę?

ja idę jutro. z wynikiem amh, nasieniem męża, fsh, estradiolem, tsh i prolaktyną, po stymulacji clo.
pewnie będzie pregnyl.

a w ogole dziewczyny jak to wyglada, dostaję receptę i mam sobie szukac pregnylu i wracac do nich na zastrzyk czy od razu mi się wkłuje ta miła pani pielęgniarka i tylko mnie skasują ? nigdy nie miałam tego zastrzyku...

a na koniec dobre wieści: Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nowy konkurs na program in vitro
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 18:28   #25
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Wizyta za tydzień.

Ja dostałam receptę na pregnyl, odpłatność 30℅, zeszłam do apteki na dół, kupiłam, wyszło około 15 zł, wróciłam na górę, poszłam do pielęgniarek i mi zrobiły zastrzyk. Za to już nic nie płaciłam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 17:59   #26
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Eleo i jak wizyta?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 18:15   #27
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

Danaeee, w prawym jajniku pęcherzyk 23 mm, zastrzyk z pregnylu, wszystkie nasze wyniki dobre, amh też. Zapytałam, jaki jest plan, jak długo stymulujemy, a doktor na to, że zaleca nam stymulację przez 6 miesięcy, bo mamy z mężem bardzo ładne wyniki i na jego oko to nam wystarczy, dał mi też na moja prosbe skierowanie na hsg. No to zaczynam się rozglądać, gdzie by je zrobić...
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 19:06   #28
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Invimed wrocław

Wiem tylko, że na Brochowie nie mają sprzętu. Nie wiem czy gdzieś we Wrocławiu da się na NFZ zrobić...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:04   #29
Evelinke
Zakorzenienie
 
Avatar Evelinke
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 008
Dot.: Invimed wrocław

Jeśli chodzi o badanie HSG, to ja robiłam u dr. Andrzeja Wojciechowskiego, oczywiście płatne 450 zł !!! na ul. Kamieńskiego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Badanie masz na płytce, na skrzynkę wysyła ci opis badania no i możesz z nim jeszcze porozmawiać o wyniku badania.
Ja dostałam namiary na niego, od swojego lekarza ( a nie jestem z Wrocławia), mówił, że on się w tym specjalizuje i jest dobry. Ale i też drogi, zapomniał dodać.
Evelinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 15:31   #30
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed wrocław

wlasnie o wojciechowskim mi doktor mowil, w invimedzie robia za 600.

evelinke, a jakie znieczulenie było za to 450 zł? nie było terminów na nfz? miałaś wizytę na godzinę, czy musiałaś się na 1 dzień położyć do szpitala?
__________________
Hania

Edytowane przez Eleo765
Czas edycji: 2014-03-14 o 18:07
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-11 09:17:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.