Pędzle MAC - czy oryginalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 19:33   #1
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby

Pędzle MAC - czy oryginalne?


Dziewczyny, znalazłam na all aukcję 'kup teraz' - 24 pędzle firmy MAC w cenie 179zł, w skórzanym etui. Cena wydaje mi się wyjątkowo niska, czy jest możliwość, że nie są oryginalne i jeżeli tak to po czym to poznać?

Wcześniej widziałam tą samą aukcję za 200 zł, teraz cena spadła.
Poluję ostro na jakieś dobre pędzelki.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:48   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam na all aukcję 'kup teraz' - 24 pędzle firmy MAC w cenie 179zł, w skórzanym etui. Cena wydaje mi się wyjątkowo niska, czy jest możliwość, że nie są oryginalne i jeżeli tak to po czym to poznać?

Wcześniej widziałam tą samą aukcję za 200 zł, teraz cena spadła.
Poluję ostro na jakieś dobre pędzelki.
jest cały wątek zarówno o Mac'u jak i o pędzelkach - tam była już wiele razy omawiana kwestia o którą pytasz - nie są oryginalne !!!
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:50   #3
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Poluję ostro na jakieś dobre pędzelki.
To kup The Body Shop, Sephora albo Inglot. Ja mam wszystkie trzy typy i nie oddam ich nikomu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:57   #4
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Wybaczcie, przeszukałam wątki - nie znalazłam kwestii która rozwiązałaby mój problem. Dużo się pisze, czy są dobre czy nie, a o oryginalności nie znalazłam nic konkretnego.

Jeanne... chyba to mi pozostało, aczkolwiek liczyłam , że złapałam super okazję=D
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:45   #5
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Wybaczcie, przeszukałam wątki - nie znalazłam kwestii która rozwiązałaby mój problem. Dużo się pisze, czy są dobre czy nie, a o oryginalności nie znalazłam nic konkretnego.

Jeanne... chyba to mi pozostało, aczkolwiek liczyłam , że złapałam super okazję=D
No niestety, przeważnie okazje to podpuchy Nie ma co oszczędzać na pędzlach, ja na nie wydaję dość dużo ale jestem bardzo zadowolona A jeszcze ostatnio trafiła mi się świetna okazja ale w sklepie Kupiłam 5 pędzli TBS (do różu, do podkładu, gąbka do cieni, pędzel do cieni i pędzel do korektora/ pomadki) za 45 zł, a normalnie sam pędzel do różu tyle kosztuje Jeśli masz dostęp do sklepu TBS to wstąp i zapytaj, może został jeszcze jakiś zestaw
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:21   #6
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Niestety nie ma w moich okolicach z tego co wiem dostępu do tych pędzelków.
45 zł to faktycznie- jak za darmo.
Jeanne, a byłaby możliwość,żebyś mi np kupiła taki zestawik, oczywiście pokryłabym wszystkie koszta?
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:23   #7
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez furby Pokaż wiadomość
Niestety nie ma w moich okolicach z tego co wiem dostępu do tych pędzelków.
45 zł to faktycznie- jak za darmo.
Jeanne, a byłaby możliwość,żebyś mi np kupiła taki zestawik, oczywiście pokryłabym wszystkie koszta?
Przykro mi, ale nie mam takiej możliwości Mieszkam ok. 100 km od Warszawy, i bywam tam dość rzadko. Z wielką chęcią bym pomogła. Ale wiesz co, może poszukaj jakiejś Wizażanki z Warszawy, która się przejdzie do Złotych Tarasów i kupi?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 21:33   #8
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Tak tak, mysle ze tak zrobie, bo 45 zł to jest faktycznie okazja.
Tak, czy tak serdecznie dziekuje za checi.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:39   #9
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Dziewczyny!

Wszelkie zestawy 24. pędzli MACa, czy to na Allegro, czy na eBayu, czy też gdziekolwiek indziej to PODRÓBKI!!! Firma MAC NIGDY nie wyprodukowała takiego zestawu pędzli! Największy ich zestaw składa się z ośmiu pędzli (normalnej wielkości)- 190, 150, 239, 194, 168, 275, 266, 316. Zauważcie, że w opisach takich aukcji NIE SĄ PODANE numery pędzli, a jedynie ich opisy. Także nie dajcie się nabrać na niską cenę! Sama jestem szczęśliwą posiadaczką 20 pędzli MACa, ale moją kolekcję buduję już prawie 3 lata, gdyż oryginalne pędzle są, jak wiecie, dosyć drogie. Ale naprawdę warte każdej złotówki! Byłabym bardzo ostrożna, jeśli chodzi o Allegro lub eBay, gdyż niemal wszystkie pędzle MACa oferowane na aukcjach to podróbki (nawet te wystawione pojedynczo, z numerkiem, logo, itp.). Wiem, bo sama się o tym przekonałam. Nigdy już nie dam się nabrać, bo naprawdę szkoda wyrzucać kasę w błoto. Dla kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z pędzlami tej marki, różnica może być trudna do zauważenia, ale uwierzcie mi, jakość i przede wszystkim trwałość oryginalnych pędzli jest NIEPORÓWNYWALNIE lepsza!!! Naprawdę, wiem co mówię. Ale wybór i tak należy do Was
Ja stawiam na jakość.

Przepraszam za mój długi wywód, ale naprawdę ogarnia mnie wściekłość, gdy widzę te wszystkie "oryginalne" zestawy pędzli MAC na aukcjach. To jest po prostu bezczelne żerowanie na naiwności nieco mniej zorientowanych w tym temacie osób.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Magdalena
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:56   #10
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

jasne, masz racje

tylko ze o tym wszystkim jest pieknie napisane w wątku MAC
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:42   #11
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
No niestety, przeważnie okazje to podpuchy Nie ma co oszczędzać na pędzlach, ja na nie wydaję dość dużo ale jestem bardzo zadowolona A jeszcze ostatnio trafiła mi się świetna okazja ale w sklepie Kupiłam 5 pędzli TBS (do różu, do podkładu, gąbka do cieni, pędzel do cieni i pędzel do korektora/ pomadki) za 45 zł, a normalnie sam pędzel do różu tyle kosztuje Jeśli masz dostęp do sklepu TBS to wstąp i zapytaj, może został jeszcze jakiś zestaw
o rany !! Jeanne a w jakim to miescie byla taka super promocja??

edit: juz doczytalam warszawa ehh a w krakowie tez by mogli cos takiego zrobic
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:43
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 22:00   #12
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
o rany !! Jeanne a w jakim to miescie byla taka super promocja??

edit: juz doczytalam warszawa ehh a w krakowie tez by mogli cos takiego zrobic
A jest w Krawkowie TBS? Jeśli tak, to leć i zobacz, czy nie mają jakichś zestawów
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:04   #13
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

A ja sie zastanawiam nad taką sprawą( choc moze dziwnie to zabrzmi
To dosc oczywiste ,ze pedzle w smiesznych cenach to nie zadne oryginalne mac-i .Ale nurtje mnie jaka naprawde jest ich jakosc, czy sa bardzooo zle czy znosne, czy moze wrecz calkiem ok? Nie czuje potrzeby posiadania pedzli MAC za duze pieniadze jak dobre by nie byly, bo to tylko pedzel i tansze tez sa zadowalajace. Tak wiec gdyby te falszywe byly dobrej jakosci to bym sobie kupila( oczywiscie nie po to aby szpanowac MAC-ami).
Zastanawiam sie czy ktos takie ma i co o nich sądzi?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:00   #14
Anitkabuzi
Rozeznanie
 
Avatar Anitkabuzi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 842
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

http://www.amazon.com/MAC-Pc-Profess.../dp/B001EK0A14

http://www.alibaba.com/product-gs/22...pt_paypal.html

nie tylko w Polsce wciskają podróbki...
Anitkabuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:25   #15
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

nie są orginalne już gadałam z dziewczynami na ten temat w watku 'pędzle' bo sama sie nie znam na ten temat a allegro wciąga, uzależnia i dla osoby takiej jak ja naiwnej , że tańsze to może będą tez dobre... -> to sie okaze bo maja przyjśc w przyszłym tygodniu...

napisze jakie są... jak przyjdą

i wiem że zrobiłam błąd już te zo tym pisałam trzeba było troche więcej czasu poświęcic na lekturę wizazu przed kupnem

ale tez juz o ym pisałam że drażnią mnie tacy ludzie którzy wciskają ciemnote w zywe oczy no niby fakt co maja powiedzieć jak zapytasz czy oryginalne pewnie oryginalne a jakże a tak naprawde to nie i jedna wielka ściema

no ale cóż takie życie więc nie kupj i nie bądź takim nawiniakiem jak ja hehe
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:25   #16
Anitkabuzi
Rozeznanie
 
Avatar Anitkabuzi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 842
Exclamation Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Mnie też drażnią tacy ludzie, ale podróby na allegro też są usuwane, pod warunkiem , że ktoś to zgłosi i udowodni. Ja też zamówiłam jakiś czas temu takie pędzle i liczyłam się z tym, że to podróba. ale liczyłam , że będą tej klasy, co jakieś bezfirmówki , ale solidnie zrobione. Sa jakieś esense ,lancrone.
Jednak gosc cos kreci wogole. nie odzywal sie do mnie , nie przyszla paczka i kazalam mu zwrocic pieniadze i powiedzialam , ze sa nie orginalne. Zglosilam to tez na allegro.

Uwazam , ze w komentarzu powinnysmy Dżagódka napisać, co sadzimy o tych pedzlach( bez wystawiania negatywa, bo juz widze ta agresje u sprzedawcy, jak bedzie bronil swojego)
Anitkabuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:36   #17
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Anitka akurat ja kupiłam od dziewczyny która mi napisała szczerze , że pędzle są sprowadzane ale nie są orginalne i w sumie za taka cene jak je kupiłam to nie wyszło drogo jakoś a c do jakości no cóż... zobaczymy jak wróce do domu w srode mam nadzieje ze paczka juz bedzie

dlatego nie moge nić takiego negatywnego napisać bo wiedziałam od początku ale to nic jak sie kiedys dorobie większej sumki to kupie sobie orginalne
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:55   #18
Anitkabuzi
Rozeznanie
 
Avatar Anitkabuzi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 842
Thumbs down Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Dotarły do mnie te pędzle i powiem krótko, napisy na pędzlach są tak kiepsko zrobione, że na niektórych są rozmazane. Jakość pędzli też nie jest super. Kilka pędzli z tych 24 bym zatrzymała, bo widać ze za coś te 200zł płacisz, ale cała reszta jest zrobiona tak, że nawet metalowa nakładka nie przylega do trzonka, już nie mówiąc o włosiu.
No nie!
Anitkabuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:23   #19
Quna
Przyczajenie
 
Avatar Quna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Zestaw pędzli MAC

Witam koleżanki i kolegów.
Posiadam już parę pędzli z MAC'a , a na Allegro ostatnio zauważyłem ciekawy zestaw. Ludzie, którzy go kupili, wystawiają pozytywne komentarze i są zadowoleni.
http://www.allegro.pl/item616291546_...ijazu_mac.html
Jak myślicie. Są to oryginalne pędzle ? Nie chcę wywalić pieniędzy na podróby, a te pędzle wyglądają bardzo autentycznie.
Jak myślicie?
Quna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 21:58   #20
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zestaw pędzli MAC

Polecam wyszukiwarkę. Jest już cały wątek zarówno o MACu, jak i duży wątek o pędzlach, a o pędzlach MACa też się znajdzie kilka
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:13   #21
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zestaw pędzli MAC

I ten pan sprzedaje komplet pędzli MAC za 160 zł a w sklepie pojedynczy pędzelek kosztuje ok. 100 zł w zwyż (jeśli to np. pędzel do pudru to ok. 200 zł).
Jak one są oryginalne to ja jestem święta

A ludzie kupują bo nie znają się na pędzlac h MACa.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:42   #22
Quna
Przyczajenie
 
Avatar Quna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zestaw pędzli MAC

Kupiłem od tego sprzedawcy pędzel MAC #182 Kabuki za 50 zł i jest jak najbardziej oryginalny xd ( przeszedłem się do sklepu MAC'a żeby porównać), więc może i te również są.
Quna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:20   #23
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Anitkabuzi Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie te pędzle i powiem krótko, napisy na pędzlach są tak kiepsko zrobione, że na niektórych są rozmazane. Jakość pędzli też nie jest super. Kilka pędzli z tych 24 bym zatrzymała, bo widać ze za coś te 200zł płacisz, ale cała reszta jest zrobiona tak, że nawet metalowa nakładka nie przylega do trzonka, już nie mówiąc o włosiu.
No nie!
W sumie cyba troche lepsze mi sie trafiły ale i tak sie zastanawiam nad nimi czy ich używac... sama niewiem zastanawiam sie
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:29   #24
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Dziewczyny, według mnie jest kilka uczciwych sprzedawców na różnych aukcjach internetowych. Nie dziwcie się jeśli widzicie zestaw pędzli lub pojedynczy pędzel za cenę mniejszą niż w sklepach. Nie odrzucajcie od razu i nie uprzedzajcie się do tego, że to podróbka. Dlaczego?

Mianowicie...za przykład wezmę sklep MAC'a w Złotych Tarasach. Tam powiedzmy pędzel do cieni kosztuje 100 zł, a na aukcji internetowej 40zł. W oryginalnym sklepie cena jest większa ze względu na pośredników, którzy przejmują z hurtowni produkty MAC'a i sprzedają za wiele większą cenę. Na aukcji zaś ludzie są (lecz nie wszyscy oczywiście!!) bardziej uczciwi i ORYGINALNE PRODUKTY ściągnięte z innego kraju, albo z hurtowni sprzedają zwyczajnie w mniejszej cenie. Na tym polega głównie cała sprawa
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:25   #25
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Jeszcze trzeba tez doliczyć ze placąc za pędzel płacimy tez za wszytsko co sie w to wlicza gdzie kupimy..

Miss ostatnio jak byłam z zlotych tarasach podam przykład na ciuchach m&s bluzka na wyprzedaży 30 zł a w arkadii taka sama bluzka taka sama firma udąlo mi sie złapać bluzke za 14,90 więc jakby nie patrzyc wszytsko zalezy gdzie kupujemy tak jak miss powiedzialas...

ale duzo oszustow takze jest niestety
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:52   #26
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Mianowicie...za przykład wezmę sklep MAC'a w Złotych Tarasach. Tam powiedzmy pędzel do cieni kosztuje 100 zł, a na aukcji internetowej 40zł. W oryginalnym sklepie cena jest większa ze względu na pośredników, którzy przejmują z hurtowni produkty MAC'a i sprzedają za wiele większą cenę. Na aukcji zaś ludzie są (lecz nie wszyscy oczywiście!!) bardziej uczciwi i ORYGINALNE PRODUKTY ściągnięte z innego kraju, albo z hurtowni sprzedają zwyczajnie w mniejszej cenie. Na tym polega głównie cała sprawa
MAC nie posiada hurtowni sprzedaje tylko przez swoje sklepy i nie odsprzedaje kosmetyków do dalszej sprzedaży

A pozatym pomyśl, czy gdybyś była posiadaczem takiego oryginalnego pędzla, wartego 100 pln, czy sprzedała byś go za 40 pln ? (gdzie od tego musisz odjąć koszty aukcji, czy zostało by ci jakieś 38pln) raczej wątpię gdybys chciała się go pozbyc sprzdałabyś go troche taniej niż w sklepie tak żeby cena dla kupującego była konkurencyjna czyli pewnie gdzies w okolicy 70-75pln
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:38   #27
Quna
Przyczajenie
 
Avatar Quna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

No cóż. Ale mój Kabuki i #194 są jak najbardziej oryginalne, a też kupiłem je za grosze.
Może kradzione ;x ?
Quna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:04   #28
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Quna Pokaż wiadomość
No cóż. Ale mój Kabuki i #194 są jak najbardziej oryginalne, a też kupiłem je za grosze.
Może kradzione ;x ?
Cuda się zdarzają podobnio tylko tym co w nie wierzą ja w cuda nie wierzę, tak samo jak w tanie pędzle MAC czy w torebki Chanel albo LV za 1000pln
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:17   #29
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Zestaw pędzli MAC

Cytat:
Napisane przez Quna Pokaż wiadomość
Kupiłem od tego sprzedawcy pędzel MAC #182 Kabuki za 50 zł i jest jak najbardziej oryginalny xd ( przeszedłem się do sklepu MAC'a żeby porównać), więc może i te również są.
Przyjrzałam się jednej z zakończonych aukcji tego allegrowicza, gdzie za 50pln sprzedał pędzel kabuki, porównałam zdjęcia z moim pedzlem zakupionym w MAC, i nie zgadza mi się krój czcionki- przy cyferce 2.
Ale może jestem upierdliwa...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:34   #30
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zestaw pędzli MAC

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Przyjrzałam się jednej z zakończonych aukcji tego allegrowicza, gdzie za 50pln sprzedał pędzel kabuki, porównałam zdjęcia z moim pedzlem zakupionym w MAC, i nie zgadza mi się krój czcionki- przy cyferce 2.
Ale może jestem upierdliwa...
Nie, nie jesteś Ktoś kiedyś pytał o tą podróbkę Kabuki w wątku MACowym ale u innego Allegrowicza (taka sama jakość i czcionka jak u tego użytkownika). Poza tym widać jako oryginały ma ten użytkownik w innych swoich aukcjach
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 20:36:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.