Nosek u Dr. Bromy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 17:42   #1
CzarnyKapelusz23
Przyczajenie
 
Avatar CzarnyKapelusz23
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
GG do CzarnyKapelusz23

Nosek u Dr. Bromy :)


Witam serdecznie. A ja miałam bardzo duży i garbaty nos + krzywa przegroda nosowa. Byłam na 2 konsultacjach z których nic ciekawego dla mnie nie wynikło, lekarze od razu chcieli umawiać terminy, mówili o pieniądzach a najmniej interesował ich mój problem. Na ostatnią konsultację poszłam do dr Bromy, sugerując się m.in. pozytywnymi wpisami w Internecie. To lekarz konkretny, pewny siebie, widzący problem całościowo a przy tym niezwykle ciepły i serdeczny. Powiedziałam mu jaki chciałabym nos i umówiliśmy się na konkretny termin. Podczas pobytu w klinice miałam wywiad z anestezjologiem, rozmowe z lekarzem a potem już na stół. Wybudziłam się już po wszystkim. Byłam jedna dobe w klinice, dobrze się czułam nic mnie nie bolało. Po wyciągnięciu setonów (nic nie bolało) poszłam do domu. Przez 9 dni nosiłam opatrunek termoplastyczny. Nie odczułam to jako jakieś duże obciążenie, jedynie gdy nos mnie swędział to myślałam że oszaleję  Samo ściąganie opatrunku, szwów mnie bolało ale doktor zrobił to w ciągu dosłownie 30 sekund. Miałam jeszcze płytki mocujące przegrode wewnątrz ale ich wyciąganie nie boli. Dziś, parę dni po zdjęciu opatrunku, patrzę na mój dosyć opuchnięty ale już śliczny nosek, i jestem bardzo wdzięczna doktorowi i z czystym sumieniem polecam dr Bromę innym
CzarnyKapelusz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:20   #2
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Witaj
dokładnie wiem o czym piszesz... ja u dr Bromy robiłam nos, piersi, body jet brzucha i boczków i powiększałam usta teraz jeszcze planuje jeden intymny zabieg Doktor nie tylko jest kompetenty i wie o czym mówi ale wykonuje to wzorowo! Jest ciepły i troskliwy.
Nosek po operacji miałam opuchniety dość długo a teraz juz po 1,5 roku od zabiegu wygląda wspaniale... nareszcie nie wstydze się swojego profilu pozdrawiam
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:17   #3
CzarnyKapelusz23
Przyczajenie
 
Avatar CzarnyKapelusz23
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
GG do CzarnyKapelusz23
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Cytat:
Napisane przez fobia_1 Pokaż wiadomość
Witaj
dokładnie wiem o czym piszesz... ja u dr Bromy robiłam nos, piersi, body jet brzucha i boczków i powiększałam usta teraz jeszcze planuje jeden intymny zabieg Doktor nie tylko jest kompetenty i wie o czym mówi ale wykonuje to wzorowo! Jest ciepły i troskliwy.
Nosek po operacji miałam opuchniety dość długo a teraz juz po 1,5 roku od zabiegu wygląda wspaniale... nareszcie nie wstydze się swojego profilu pozdrawiam
Cieszę się ze jesteś zadowolona i też fajnie słyszeć że doktor nie tylko w noskach jest dobry a ja muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż opuchlizna całkiem zejdzie i będę mogła podziwiać ostateczny efekt pozdrawiam ciepło
CzarnyKapelusz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:46   #4
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Witajcie, ja również znam Pana Brome. Moja mama robiła sobie w jego klinice platykę brzucha oraz wypełniała twarz botoxem . A teraz wystąpi w programie w tvn o operacjach palstycznych w rozmowach w toku.
I mówi że z lekarza jest bardzo zadowolona
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 23:06   #5
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Dziewczyny ponawiam wątek!!! Nie wiem czy zdecydować się na Dr Bromę czy na Dr Szczyta (operacja nosa). Czy któraś z Was mogłaby mi obiektywnie doradzić? Od tych różnorodnych opinii mam już totalny mętlik w głowie i nie mam pojęcia na kogo się zdecydować
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:26   #6
CzarnyKapelusz23
Przyczajenie
 
Avatar CzarnyKapelusz23
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
GG do CzarnyKapelusz23
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Cytat:
Napisane przez Lenkii Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam wątek!!! Nie wiem czy zdecydować się na Dr Bromę czy na Dr Szczyta (operacja nosa). Czy któraś z Was mogłaby mi obiektywnie doradzić? Od tych różnorodnych opinii mam już totalny mętlik w głowie i nie mam pojęcia na kogo się zdecydować
Witaj serdecznie hmm nie będe zbyt obiektywna bo miałam robiony nos u dr Bromy i jestem bardzo zadowolona więc mogę Ci go polecić ale słyszałam także że Dr Szczyt także jest bardzo dobry więc nie wiem, jedno jest pewne, tak czy siak będziesz w dobrych rękach
Ps. jeżeli chcesz mogę wysłać Ci zdjęcia mojego nosa przed i po
CzarnyKapelusz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 00:26   #7
kocica33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Cytat:
Napisane przez Lenkii Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam wątek!!! Nie wiem czy zdecydować się na Dr Bromę czy na Dr Szczyta (operacja nosa). Czy któraś z Was mogłaby mi obiektywnie doradzić? Od tych różnorodnych opinii mam już totalny mętlik w głowie i nie mam pojęcia na kogo się zdecydować
Witaj jak nie umiesz wybrać z pośród 2 to wybierz 3 dr.Grzesiak z Warszawy super kobieta robilam u niej kilka zabiegow i jestem bardzo zadowolona podam ci link poczytaj !! http://www.drgrzesiak.pl/ ,pozdrawiam
kocica33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 21:30   #8
kropka2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyKapelusz23 Pokaż wiadomość
Witaj serdecznie hmm nie będe zbyt obiektywna bo miałam robiony nos u dr Bromy i jestem bardzo zadowolona więc mogę Ci go polecić ale słyszałam także że Dr Szczyt także jest bardzo dobry więc nie wiem, jedno jest pewne, tak czy siak będziesz w dobrych rękach
Ps. jeżeli chcesz mogę wysłać Ci zdjęcia mojego nosa przed i po
hej czy mozesz mi wyslac zdjecia noska przed i po? jestem po konsultacji i chcialabym zobaczyc efekty zabiegów, prosze

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez fobia_1 Pokaż wiadomość
Witaj
dokładnie wiem o czym piszesz... ja u dr Bromy robiłam nos, piersi, body jet brzucha i boczków i powiększałam usta teraz jeszcze planuje jeden intymny zabieg Doktor nie tylko jest kompetenty i wie o czym mówi ale wykonuje to wzorowo! Jest ciepły i troskliwy.
Nosek po operacji miałam opuchniety dość długo a teraz juz po 1,5 roku od zabiegu wygląda wspaniale... nareszcie nie wstydze się swojego profilu pozdrawiam
Hej, czy masz moze zdjecia swojego noska przed i po? jestem wlasnie po konsultacji u dr Bromy ale chcialabym zobaczyc efekty zabiegu, bardzo prosze
kropka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 00:34   #9
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

do fobia_1 i dziewczyn, które robiły nosy, piersi u dr Bromy:
czy ja też mogę poprosić o zdjęcia nosa "dr Bromy"?

z góry dziękuję
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2014-07-21 o 00:38
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 18:19   #10
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Hej, czy są tu aktualnie dziewczyny, które robiły ostatnio noski u dra Bromy? Wiecie może jaka jest orientacyjna cena?
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 19:23   #11
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

podpinam sie , jaka cena
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-22, 19:00   #12
MagdaLena2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Hej. Chciałam się zapytać czy ktoś robił operacje nosa na NFZ .
Czy jesteście zadowoleni z efektów?
A może lepiej iść prywatnie?
Nie ukrywam że,że względu finansowych wolałabym na NFZ, ale też nie chce wyglądać gorzej po operacji na NFZ. Będę wdzięczna za pomoc
MagdaLena2022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 23:36   #13
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Nie ma operacji plastycznych na NFZ ?
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 06:12   #14
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nosek u Dr. Bromy :)

Cytat:
Napisane przez anastaska18 Pokaż wiadomość
Nie ma operacji plastycznych na NFZ ?
Są operacje plastyczne na NFZ, ale tylko ze wskazań medycznych.
Dla nosa - laryngolog może skierować na taką operację.
Dla piersi - powiększenie w przypadku chorób genetycznych niedorozwoju piersi. Pomniejszenie gdy biust przeszkadza w funkcjonowaniu i obciąża kręgosłup.

Ale to są wtedy zabiegi medyczne, a nie upiększające. Wątpię, że lekarz tam się będzie rozwodzil nad tym, jaki będzie efekt wizualny, jak zadarty nos, jaki dokładnie rozmiar piersi o jakiej projekcji itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-23 07:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.