Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 19:35   #2251
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

na mnie siamese nie jest żółty... używałam sphinxa, który jednak na dłuższą metę był zbyt blady i różowy, zmieniłam właśnie na siamese i jest poprostu neutralny, ani różowy ani żółty
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:40   #2252
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

O no zobacz Syjamek to był mój pierwszy strzał w Meow, bo neutrale to generalnie moja baja i wydawał mi się ok - ale w porównaniu do Korata, Ocicata i Abisyńczyka wygląda na mnie różowo aż żałuję teraz, że nie porobiłam swatchy

Cynaamonko, inna sprawa, że tak jak pisałaś odcienie różnią się znacznie w zależności od partii może mi się trafił jakiś wybitnie różowiasty ten syjam
Big Korata który mam z zamówienia wielkanocnego jest z kolei dużo bardziej szary, niż ten piękny odcień, jaki miałam testując próbkę zamówioną wcześniej.

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2012-08-20 o 19:41
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:52   #2253
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Na mnie jak syjam oksyduje staję się różowaty. Niestety.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:36   #2254
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja tak sobie myślę, że może to trochę zależy od tonów przeważających w naszej karnacji? Bo ja jestem neutral idący ciut w żółć i siamese jest idealny, nie wybija mi nic z różowych tonów
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:57   #2255
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja to sama nie wiem, w jakim jestem tonach niby żółta...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:50   #2256
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
O no zobacz Syjamek to był mój pierwszy strzał w Meow, bo neutrale to generalnie moja baja i wydawał mi się ok - ale w porównaniu do Korata, Ocicata i Abisyńczyka wygląda na mnie różowo aż żałuję teraz, że nie porobiłam swatchy

Cynaamonko, inna sprawa, że tak jak pisałaś odcienie różnią się znacznie w zależności od partii może mi się trafił jakiś wybitnie różowiasty ten syjam
Big Korata który mam z zamówienia wielkanocnego jest z kolei dużo bardziej szary, niż ten piękny odcień, jaki miałam testując próbkę zamówioną wcześniej.
Ano właśnie. A ja odebrałam kilka dni temu zamówienie i wzięłam sobie cienie z kolekcji Doomsday, których sample miałam na początku roku zamówione i Hysteria i Nostradamus są kompletnie inne! Nie to opalizowanie, nie ta ciemność/jasność, nie to nasycenie - niekoniecznie, że gorsze, ale po prostu inne. Mam jeszcze te sample, porównałam na ręce - inne kolory. Przy cieniach to nie jest stosunkowo wielki problem, chyba, że ktoś znalazł swojego Graala, wtedy może się rozczarować. Ale przy produktach typu podkład, skinny dippers, róż, bronzer - to już jest duży kłopot.
A co ciekawe, Meow, jak ich o to pytać,wcale nie zaprzeczają, nie przekonują, że to niemożliwe.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:22   #2257
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wszystko zależy od proporcji tlenków i pigmentów, myślę, że nawet najmniejsza zmiana daje inny odcień, więc ciężko za każdym razem o taki sam efekt... co jednak nie usprawiedliwia aż tak dużych różnic. Ten mój Korat to nijak nie jest "golden beige", wygląda po prostu szaro
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 13:10   #2258
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Ano właśnie. A ja odebrałam kilka dni temu zamówienie i wzięłam sobie cienie z kolekcji Doomsday, których sample miałam na początku roku zamówione i Hysteria i Nostradamus są kompletnie inne! Nie to opalizowanie, nie ta ciemność/jasność, nie to nasycenie - niekoniecznie, że gorsze, ale po prostu inne. Mam jeszcze te sample, porównałam na ręce - inne kolory. Przy cieniach to nie jest stosunkowo wielki problem, chyba, że ktoś znalazł swojego Graala, wtedy może się rozczarować. Ale przy produktach typu podkład, skinny dippers, róż, bronzer - to już jest duży kłopot.
A co ciekawe, Meow, jak ich o to pytać,wcale nie zaprzeczają, nie przekonują, że to niemożliwe.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:26   #2259
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ooo widze ze na allegro pojawily sie sample meow z odcieniami to sobie probuje dobrac odpowiedniki nie bede wam glowy zawracala moje pytanko brzmi czy ktoras duszyczka zamawiala te sample? chodzi mi czy jest dane od serca jak w dawnym lumiere czy tak na 2 razy jak kiedys lily lolo?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:28   #2260
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ooo widze ze na allegro pojawily sie sample meow z odcieniami to sobie probuje dobrac odpowiedniki nie bede wam glowy zawracala moje pytanko brzmi czy ktoras duszyczka zamawiala te sample? chodzi mi czy jest dane od serca jak w dawnym lumiere czy tak na 2 razy jak kiedys lily lolo?
w samplach od producenta jest malutko, więc pewnie podobnie na allegro
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:41   #2261
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No to uzupelnianie biga nie wchodzi w gre trzeba bedzie zmierzyc sie z czarna magia zwana "wspolne zakupy" ide lukac swatche dalej dzieki za szybka odpowiedz
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:28   #2262
natalirar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej Dziewczyny!
Stosowała może któraś z Was Feliners? Ja zastanawiam się nad klasyczną czernią. Może ktoś się podzieli wrażeniami ...
natalirar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:32   #2263
paulineczka_1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej!
czy któras z Was uzywa primera pod podklady meow. Jak on dziala? Czym sir rozni makijaz z i bez niego. Przedluza jakos trwalosc?
paulineczka_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 19:35   #2264
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez paulineczka_1989 Pokaż wiadomość
Hej!
czy któras z Was uzywa primera pod podklady meow. Jak on dziala? Czym sir rozni makijaz z i bez niego. Przedluza jakos trwalosc?
Owszem, przedłuża, ale jego działanie nie różni się niczym od mieszanki dry-flo z jedwabiem, a różnica w cenie ogromna.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:11   #2265
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dostałam wczoraj swoje 2 próbki z serii Summer Spirits.


Caribou Lou
mnie rozczarował- miała być cytrynka, a jak dla mnie jest żółtko. Liczyłam na coś rozbielonego, jasnego, nie rzucającego się zbytnio w oczy. On się rzuca. Zdecydowanie nie dla mnie kolor.

Pina Colada
za to śliczny. Nie spodziewałam się tego, bo na stronce wyglądał troszkę nieciekawie. Podejrzewałam, że będzie słabo napigmentowany, na powiece tworzył prześwity (jak dr zhicato), zbyt drobinkowy i w ogóle be. Niespodzianka- Pina Colada ładnie pokrywa powiekę, jest delikatna, rozświetlająca, bardziej kryjąca. Chyba pokuszę się o całe opakowanie.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:15   #2266
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dostałyście może już zamówienia z ostatniej promocji -25% z 5-go sierpnia ? Ja złożyłam 2 zamówienia w tym samym czasie i w środę dostałam jedno, a drugiego nie, a było niby wysłane w tym samym dniu. Martwię się, że zaginęła paczka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:55   #2267
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

co do primera, uzywam 3 szczypt skrobii ziemniaczanej zmieszanej z zielona glinka ( niweluje zaczerwienienie ) na filtr. Mineraly staly sie przyjaciolka. Slicznie rozprowadzaja sie na buzce, trwalosc zachwycajaca, zero pocenia twarzy nawet w upaly. Nie waza sie... a cena... Kiedys z pixie kupilam probke primera roztarlam w palcach i miala IDENTYCZNA konsystencje
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:16   #2268
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałyście może już zamówienia z ostatniej promocji -25% z 5-go sierpnia ? Ja złożyłam 2 zamówienia w tym samym czasie i w środę dostałam jedno, a drugiego nie, a było niby wysłane w tym samym dniu. Martwię się, że zaginęła paczka
Ilekroć ja składałam więcej niż jedno zamówienie jednego dnia dostawałam wszystkie zamówienia łącznie w jednej kopercie, z odpowiednio większą ilością takich samych sampli gratis, nigdy nie zdarzyło się, żeby przyszły w osobnych kopertach, jesteś pewna, że u Ciebie nie było wszystkiego w jednej kopercie?
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:24   #2269
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Ilekroć ja składałam więcej niż jedno zamówienie jednego dnia dostawałam wszystkie zamówienia łącznie w jednej kopercie, z odpowiednio większą ilością takich samych sampli gratis, nigdy nie zdarzyło się, żeby przyszły w osobnych kopertach, jesteś pewna, że u Ciebie nie było wszystkiego w jednej kopercie?
Tak, sprawdziłam z zamówieniem. Nie zostały połączone w jedną przesyłkę. To były spore zamówienia i do koperty w której oni wysyłają tyle sztuk by nie weszło. Kurczę co będzie jak jeszcze przez tydzień czy 2 nie dojdzie Przepadnie kasa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 09:59   #2270
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, sprawdziłam z zamówieniem. Nie zostały połączone w jedną przesyłkę. To były spore zamówienia i do koperty w której oni wysyłają tyle sztuk by nie weszło. Kurczę co będzie jak jeszcze przez tydzień czy 2 nie dojdzie Przepadnie kasa
Bez paniki, nie martw się na zapas, ja też po zimowej dużej promocji czekałam bardzo długo na jedno z zamówień (akurat nie były składane tego samego dnia ale w bliskiej odległości od siebie) i dotarło ostatniego dnia. Napisz do Meow na adres z obsługi klienta (nie rób zwrotki mejla potwierdzenia zamówienia, tylko wklej nr zamówienia do mejla) i napisz, że się niepokoisz, bo jedno dostałaś a drugie nie. W ten sposób dasz znać, że jest opóźnienie.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:11   #2271
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny - używałyście kiedyś Skinny Dippers? Jak się sprawdzają? Warto zamówić?? I jeżeli tak, to jaki kolor (mniej więcej taki jak podkładu czy jaśniejszy/ciemniejszy?
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:30   #2272
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Bez paniki, nie martw się na zapas, ja też po zimowej dużej promocji czekałam bardzo długo na jedno z zamówień (akurat nie były składane tego samego dnia ale w bliskiej odległości od siebie) i dotarło ostatniego dnia. Napisz do Meow na adres z obsługi klienta (nie rób zwrotki mejla potwierdzenia zamówienia, tylko wklej nr zamówienia do mejla) i napisz, że się niepokoisz, bo jedno dostałaś a drugie nie. W ten sposób dasz znać, że jest opóźnienie.
Dzięki za radę - tak zrobię.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:10   #2273
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - używałyście kiedyś Skinny Dippers? Jak się sprawdzają? Warto zamówić?? I jeżeli tak, to jaki kolor (mniej więcej taki jak podkładu czy jaśniejszy/ciemniejszy?
Ja używam codziennie - w tym samym kolorze co podkład; jasność podkładu mam 2, skinny'ego używam medium. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:38   #2274
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Ja używam codziennie - w tym samym kolorze co podkład; jasność podkładu mam 2, skinny'ego używam medium. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego
Dzięki wielkie cynaamonko To chyba się skuszę. Tylko jak ja aktualnie używam Abyssinian 3, to powinnam wziąć Dark?? Chyba jednak może lepiej Medium, bo w zimie na pewno będę mieć jaśniejszy odcień cery i wtedy Dark pewnie będzie za ciemny.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:14   #2275
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie cynaamonko To chyba się skuszę. Tylko jak ja aktualnie używam Abyssinian 3, to powinnam wziąć Dark?? Chyba jednak może lepiej Medium, bo w zimie na pewno będę mieć jaśniejszy odcień cery i wtedy Dark pewnie będzie za ciemny.
Ja też właśnie dopasowałam sobie Abyssinian 3, chyba jako jedyny dobrze wygląda ze wszystkich trójek i dwójek jakie testowałam. Ale właśnie, zimą może być za jasny. Masz jakąś opcję podkładową - zimową?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:12   #2276
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja też właśnie dopasowałam sobie Abyssinian 3, chyba jako jedyny dobrze wygląda ze wszystkich trójek i dwójek jakie testowałam. Ale właśnie, zimą może być za jasny. Masz jakąś opcję podkładową - zimową?
Chyba za ciemny?
Ja generalnie lubię sobie coś tam mieszać - mam jeszcze próbki Abyssinian 2 i kupiłam też Manx 3 (który wypada jaśniej niż trójka Abyssinian), więc albo będę używać jakiegoś mixa albo Manx 3.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:29   #2277
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie cynaamonko To chyba się skuszę. Tylko jak ja aktualnie używam Abyssinian 3, to powinnam wziąć Dark?? Chyba jednak może lepiej Medium, bo w zimie na pewno będę mieć jaśniejszy odcień cery i wtedy Dark pewnie będzie za ciemny.
Weź medium, w dippersach między medium i dark jest kolosalna różnica, jeśli masz podkład trójkę, to obstawiam, że dark będzie za ciemny i do cieniowania się nie nada, obawiałabym się, że da efekt chorej, zapadniętej buzi, a nie smukłej szczęki i wysokich kości policzkowych
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:11   #2278
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Chyba za ciemny?
Ja generalnie lubię sobie coś tam mieszać - mam jeszcze próbki Abyssinian 2 i kupiłam też Manx 3 (który wypada jaśniej niż trójka Abyssinian), więc albo będę używać jakiegoś mixa albo Manx 3.
Oh fakt, pokręcilam się
Właśnie Manx też mam. Może faktycznie będzie zimą dobry
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:44   #2279
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Skinny dippers też używam codziennie (to mój must have), ale ja mieszam miedzy odcieniem podkładu, a dippersem.
Najbardziej pasuje mi mieszanka: podkład Korat 2, a skiny dippers Abyssynian light. Dippers Korat Light był jednak za ciemny - nawet teraz latem
Zastanawiam się czy nie spróbować tego Abysyniana 2 jako podkład, ale z kolei chyba jest za żółty.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:36   #2280
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czytałam 1 stronę tematu, czytałam stronę Meow Cosmetics i nadal nie umiem zadecydować.. Z opisów na stronie MC wynika, że wszystkie 3 rodzaje podkładów są generalnie matowe (myle się?). Zależy mi jednak trochę na kryciu - czy Pampered da jakiś efekt rozświetlenia? Teraz testowałam Flawless.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.