Do Złosia lub kogoś zorientowanego!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 00:35   #1
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295

Do Złosia lub kogoś zorientowanego!!


Dziś sobie siadła- miałam chwilkę wolnego czasu i dokonałam analizy składów kilku moich kosmetyków- czy zatykają, czy uczulają itd. Chciałabym je umieścić przy inf o kosmetykach w KWC (pod opisem- może być z moim nickiem jakby coś komuś w tym nie pasowało ) Jak to zrobić?? Wogóle dobrze wymyśliłam?? Bo ja w sumie bym chciała czytać takie coś, więc po co ktoś się ma dwa razy męczyć.
Pozdrawiam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 22:38   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: Do Złosia lub kogoś zorientowanego!!

Ewo, ale to już podchodzi pod Twoją indywidualną opinię. Rozumiem, że chciałabyś napisać np. że ten i ten krem uczula. Śmiało możesz to pisać w recenzji. Bo wiesz- kogoś uczula, a kogos zupełnie nie
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 22:56   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Do Złosia lub kogoś zorientowanego!!

No właśnie nie o to mi chodziło tylko o to, że milion razy był poruszany na forum temat składów kosmetyków i ich analiza- które ze składników kremów czy szamponów są tzw. zatykaczami, które mogą podrażniać cerę itd. I po wałkować to po tysiąc razy skoro pewnie większość Wizażanek sprawdza składy- można by to walnąć do KWC. Może komuś by to oszczędziło czas. Jestem świadomo, że to nie jest super-miarodajne, bo to co "zatyka" jednego może nie szkodzić drugiemu, ale ja się staram tym kierować. I nie chciałabym tam umieszczać tylko co mnie osobiście "zatkało" tylko analizy w oparciu o te wszystkie stronki, które były nieraz wymieniane na Wizażu. No, ale może za dużo bym chciała i cuduję Jak tak to proszę o uświadomienie!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.