Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 14:51   #1351
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was ale u mnie po 3 zabiegach depilacji na bikini głębokie odrosło sporo włosków- szczególnie na wargach...Pomiędzy zabiegami było ich niewiele, lecz od ostatniej depilacji minął prawie rok i w tym czasie ich trochę wykiełkowało. Też tak miałyście?
wiesz co, mi sie wydaje ze 3 zabiegi to i tak mało...

wrociłam ze swoich zabiegów. powiem krotko: niebo a ziemia, porownując dermikos do revision. w D. pachy trwały jakąś minutę kazda, strzelane "raz raz" i po krzyku, moc niewielka (28-29, na ostaatnim zabiegu doprosiłam sie 35, a w zamian dostałam zabieg zrobiony na totalny odpie*dol). Nie wspominajac, ze moc 28 bolała duuuuzo mocniej niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Bikini też ok, ale musialam miec zmienione ustawienia lasera na bodajze krotsza falę, bo na wargach ostatnio mi wyszło straszne podraznienie, takie plamki, sprawdzamy czy to pomoze. Dodatkowo pierwszy raz (sama nie wiem dlaczego sie wczesniej nie zdecydowlam) zrobiłam linie stringów. Pozycja krępująca, ale bólu nie bylo.

Mam pytanie: co stosujecie po zabiegu, jakie kremy/maści? Chciałam zmienić alantan na cos innego, bo on jakos tak mi srednio łagodzi to wszystko...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 15:02   #1352
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wiesz co, mi sie wydaje ze 3 zabiegi to i tak mało...

wrociłam ze swoich zabiegów. powiem krotko: niebo a ziemia, porownując dermikos do revision. w D. pachy trwały jakąś minutę kazda, strzelane "raz raz" i po krzyku, moc niewielka (28-29, na ostaatnim zabiegu doprosiłam sie 35, a w zamian dostałam zabieg zrobiony na totalny odpie*dol). Nie wspominajac, ze moc 28 bolała duuuuzo mocniej niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Bikini też ok, ale musialam miec zmienione ustawienia lasera na bodajze krotsza falę, bo na wargach ostatnio mi wyszło straszne podraznienie, takie plamki, sprawdzamy czy to pomoze. Dodatkowo pierwszy raz (sama nie wiem dlaczego sie wczesniej nie zdecydowlam) zrobiłam linie stringów. Pozycja krępująca, ale bólu nie bylo.

Mam pytanie: co stosujecie po zabiegu, jakie kremy/maści? Chciałam zmienić alantan na cos innego, bo on jakos tak mi srednio łagodzi to wszystko...
...
ja najbardziej lubię<zresztą mi go polecono w gabinecie>Bepanten krem...a pierwszego dnia zazwyczaj wspomagam sie jeszcze pianka z pantenolem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 15:55   #1353
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Czy mogę jeszcze raz prosić Poznanianki o pomoc? Jestem zdesperowana, bo z każdym dniem włosów po ostatnim zabiegu przybywa, a nie upłynęły nawet dwa miesiące :-( Ostatnio taką ilość włosów miałam dopiero po 2,5 miesiącach. Widać więc, że Pani niezbyt się przyłożyła... Czy słyszałyście jakieś sensowne opinie o salonie Casolla?
Hej. Ja robiłam depilacje w spa glamour w Przeźmierowie pod Poznaniem. Efekt znikomy - zabiegów z 6 - wydana kasa - wole nie myśleć. Robiłam wąsik, brodę, bikini glębokie. Efekty takie ze kasa mi wypadła z kieszenie szybciej niż włoski. Trochę efektu widać ale po tylu zabiegach spodziewałam się czegoś więcej.
Tam maja laser ELOS - i z tego co czytam to chyba nikt go nie używa. Czy ktoś coś wie o nim? Vhyba zainteresuje sie Kliniką Piękna na plewiskach. to bardziej z mojej strony - mieszkam pod Poznaniem.
Kattja jeśli znajdziesz dobry laser w Poznaniu to daj znać

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ależ Ci zazdroszczę
Depilacja bikini minie, zanim się obejrzysz
Ja myślałam, że umrę i że to trwa wieczność

Teraz czekam na 3 zabieg bikini głębokiego. Niestety miałam niedawno operację i trzecia depilacja wypadnie dopiero 3-4 m-ce po drugiej, no ale nie było jak w przedziale 9-12 tyg. Mam nadzieję, że to nie odbije się tak bardzo na jakości.
Na I zabiegu brałam przeciwbólowo Ketonal. Pomógł na ból, ale chyba bardziej podrażnił miejsca depilowane, długo się goiłam. Na II zapomniałam łyknąć i zwijałam się z bólu. Też źle.

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.
Ja używam Emla. Jest świetna. Tylko trzeba grubą warstwę nałożyć i przykryć folią. Ja się smaruje i jadę na laser i powiem że najlepsze działanie maści jest pomiędzy 0,5 godz a 1,5 godz. Potem już słabnie. Przynajmniej u mnie. I nie trzeba zmiwać wsiąka w skóre i jak odleisz folie to niczego nie będzie do zmywania. Pzdr

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Dziewczyny napiszcie co wiecie o laserze ELOS firmy SYNERON. Ja powiem że u mnie kiepsko wypadł. Ale może tylko u mnie. Jakie macie znim doświadczenia lub co wiecie o jego działaniu? pzdr
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 16:08   #1354
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Hej, a polecacie jakieś dobre miejsce we Wrocławiu? Myślałam nad Ars Estetica, może któraś z Was wykonywała tam depilację. Pozdrawiam
ja jestem do royallaser umowiona i licze z tym nadzieje wielkie.
wczesniej, ok 2 lata temu wydalam pieniadze w bloto w innym salonie bo bylam niedoinformowana i poszlam na depilacje IPL
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:48   #1355
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
ja jestem do royallaser umowiona i licze z tym nadzieje wielkie.
wczesniej, ok 2 lata temu wydalam pieniadze w bloto w innym salonie bo bylam niedoinformowana i poszlam na depilacje IPL
mam tak samo! :P
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:41   #1356
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ok.nawiązałam do śmiesznej mocy,bo przy LS i 18-tu jednostkach nie ma nic dziwnego,ze nic nie czułaś
.porównując standartowe moce przy 30/38 jednotkach juz czuć ból i kłucie
Wiem o tym, dlatego na końcu była
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 08:55   #1357
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Czy mogę jeszcze raz prosić Poznanianki o pomoc? Jestem zdesperowana, bo z każdym dniem włosów po ostatnim zabiegu przybywa, a nie upłynęły nawet dwa miesiące :-( Ostatnio taką ilość włosów miałam dopiero po 2,5 miesiącach. Widać więc, że Pani niezbyt się przyłożyła... Czy słyszałyście jakieś sensowne opinie o salonie Casolla?
Moja koleżanka wykupiła kilka zabiegów w gabinecie Casolla. Pierwszy raz nie była zadowolona, zabieg był zrobiony szybko i niedokładnie. Wykonywała go p. Ola ale ona na całe szczęście już tam nie pracuje. Drugi zabieg robiła jej właścicielka i niebo a ziemia. Było dokładnie, raz przy razie, twierdzi że jest zadowolona i może polecić. Też myślę o tym gabinecie. Mało tu na forum poznanianek, a te które są to niechętnie dzielą się opiniami.
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 10:05   #1358
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Bikini też ok, ale musialam miec zmienione ustawienia lasera na bodajze krotsza falę, bo na wargach ostatnio mi wyszło straszne podraznienie, takie plamki, sprawdzamy czy to pomoze. Dodatkowo pierwszy raz (sama nie wiem dlaczego sie wczesniej nie zdecydowlam) zrobiłam linie stringów. Pozycja krępująca, ale bólu nie bylo.

Mam pytanie: co stosujecie po zabiegu, jakie kremy/maści? Chciałam zmienić alantan na cos innego, bo on jakos tak mi srednio łagodzi to wszystko...
Polecam B panten. Używałam też na tatuaż, znacznie lepszy niż alantan.

Smerffie, nie ma w Revision jakiejś fajnej promocji? Np. Walentynkowej albo, za polecenie koleżanki, obydwie taniej (możesz mnie polecić ).
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 10:53   #1359
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Polecam B panten. Używałam też na tatuaż, znacznie lepszy niż alantan.

Smerffie, nie ma w Revision jakiejś fajnej promocji? Np. Walentynkowej albo, za polecenie koleżanki, obydwie taniej (możesz mnie polecić ).
jesli chodzi o walentynki to nic nie wiem. co miesiac maja znizki na jakas partie ciala, w tym miesiacu jest -30% na uda. i ra w tygodniu 'happy day', ale to obejmuje tez inne zabiegi, nie tylko depilacje. a jesli chodzi o polecanie nowej klientki to naprawde nie wiem, musialabys zadzwonic i zapytac, wtedy mozemy cos pokminic
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:12   #1360
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Moja koleżanka wykupiła kilka zabiegów w gabinecie Casolla. Pierwszy raz nie była zadowolona, zabieg był zrobiony szybko i niedokładnie. Wykonywała go p. Ola ale ona na całe szczęście już tam nie pracuje. Drugi zabieg robiła jej właścicielka i niebo a ziemia. Było dokładnie, raz przy razie, twierdzi że jest zadowolona i może polecić. Też myślę o tym gabinecie. Mało tu na forum poznanianek, a te które są to niechętnie dzielą się opiniami.
Molca mam pytanie. A czy twoja koleżanka dalej chodzi do Casolli na laser? Nadal jest zadowolona? Kurcze może też tam się zapisze.. Daj znać
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:19   #1361
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Molca mam pytanie. A czy twoja koleżanka dalej chodzi do Casolli na laser? Nadal jest zadowolona? Kurcze może też tam się zapisze.. Daj znać
Ona miała robione dwa zabiegi. Pierwszy wykonywała niejaka p. Ola - ale był zrobiony szybko i niedokładnie. Już chciała zrezygnować ale wykupiła pakiet 3 zabiegów i musiała kontynuować. Drugi zabieg robiła już pani właścicielka gabinetu (nie wiem jak ma na imię) i postarała się bardziej. Według mojej koleżanki zabieg wykonała należycie. Z tego co mówiła gabinet został przeniesiony do Centrum Rekreacji NIKU.
Może ktoś jeszcze korzystał z usług Casolli i mógłby się wypowiedzieć? Albo wskazać jakiś gabinet godny polecenia w Poznaniu?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 12:01   #1362
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny tyle sie naczytałam że już mam mętlik w głowie. Który laser jest lepszy LS czy LS Duet??
Hej niech ktoś pomysli o jakiejś ankiecie z której jednoznacznie bedzie wynikać co jest lepsze.
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:32   #1363
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tyle sie naczytałam że już mam mętlik w głowie. Który laser jest lepszy LS czy LS Duet??
Hej niech ktoś pomysli o jakiejś ankiecie z której jednoznacznie bedzie wynikać co jest lepsze.
....
ale to jest ten sam laser,tylko w Duecie jest dodatkow wieksza końcówka na większe partie ciała..np.na łydki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:54   #1364
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a jaką końcówka jest robione głębokie bikini?
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:02   #1365
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
a jaką końcówka jest robione głębokie bikini?
małą
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:20   #1366
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Informacja dla poznanianek. działam szybko więc umówiłam się na piątek na depilacje bikini w Casolli w Poznaniu. Mają leser LS Duet.
Wcześniej robiłam depilacje IPL w niby SPA pod Poznaniem.

W piatek wieczorem napisze jakie są moje odczucia co do tego Instytu Urody. I dla dziewczyn z Poznania i okolic będę na bierząca pisać co i jak i czy warto akurat tam. Pzdr
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:19   #1367
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

bylam we wtorek na depilacji łydek i bikini, bylam przekonana, ze swietnie to zniose a jednak bolało mnie, tzn bikini było nieprzyjemne a na kościach na lydkach, gdzie pani robila mi mniejsza glowica bolało przeokrutnie. Teraz tylko czekam na efekty. Kolejny zabieg mam w polowie kwietnie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, wszystko profesjonalnie, ciekawe czy efekty będą rownie dobre. Pani mowila,ze będę widziala roznice, dlatego, ze mam czarne i grube wlosy, jakos super blada chyba nie jestem, ale nie opalam się na solarium a tego lata tez się nie opalałam. No to napisze Wam za jakiś czas jaki efekt po pierwszym razie
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:25   #1368
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ja chciałam się spytać jaka jest różnica między depilacją IPL, a APL? Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji...
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:45   #1369
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kilka dni temu byłam na bikini. Nie używałam kremu emla, pani przyłożyła mi tylko lód do schłodzenia. Dało radę, ale co dziwne - ból poczułam w okolicach pachwin, dokąd, niestety, dotarły moje włoski :/ Ale mam nadzieję, że laser je stamtąd wykurzy. Jeśli chodzi o strefy intymne, to luzik. Podobno jestem w zdecydowanej mniejszości, bo klientki boli bardziej depilacja warg, itd. Ot, taki wybryk natury ze mnie.
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 20:49   #1370
Angelinaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hey dziewczyny.
Mogłaby mi któraś z Was dokładnie opisać jak wygląda depilacja laserowa "głębokiego bikini" ? Trzeba się jakoś specjalnie, niekomfortowo położyć ?
Pozdrawiam
Angelinaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:37   #1371
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Angelina, ja dostałam takie jednorazowe stringi. Leżałam cały czas na plecach, musiałam tylko rozchylać dosyć szeroko nogi, dodatkowo miałam je ugięte w kolanach. Mimo wszystko czułam się dosyć dziwnie.
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 09:07   #1372
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Angelinaa7 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny.
Mogłaby mi któraś z Was dokładnie opisać jak wygląda depilacja laserowa "głębokiego bikini" ? Trzeba się jakoś specjalnie, niekomfortowo położyć ?
Pozdrawiam
Ja również miałam jednorazowe stringi, które chyba mają przynosić tylko efekt psychiczny, większy komfort, że nie leże z odsłoniętym kroczem. Pozycja - jak dla mnie - podobna jak na wizycie u ginekologa, tylko oczywiście wszystko trwa dłużej, czasem mogą ścierpnąć nogi. Dla mnie najtrudniejsze i megakrępujące było położenie się na brzuchu i wypięcie pupy do depilacji okolic odbytu.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:59   #1373
joana2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam dziewczyny!
Ja miałam już trzy zabiegi depilacji laserowej w Estetice.
Jestem bardzo zadowolona, prawie w ogóle nie mam już włosków pozostało niewiele do czwartego zabiegu. Robiłam depilacje łydek, bikini i pach nowym urządzeniem duet, które zasysa skórę w trakcie zabiegu i jest on mniej odczuwalny. Dodatkowo miałam chłodzoną skórę specjalnym urządzeniem do chłodzenia ,więc super. Polecam
joana2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 10:58   #1374
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny od jakiej mocy zaczynają się zabiegi LS na wąsik ? Przejechałam się już na jednym salonie, kiedy robiłam pachy i wolałabym tego nie powtórzyć
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:03   #1375
bajubaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
bajubaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:43   #1376
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiej mocy zaczynają się zabiegi LS na wąsik ? Przejechałam się już na jednym salonie, kiedy robiłam pachy i wolałabym tego nie powtórzyć
na twoim miejscu próbowałabym zacząć od mocy 30 jednostek,mniejsza niż 25 wydaje mi się zbyt słaba,ale ja się nie znam i mogę się mylić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:49   #1377
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bajubaj Pokaż wiadomość
Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
Podpinam się pod pytanie.
Również nie mogłam odbyć kolejnego zabiegu w optymalnym terminie, zdecydowałam się nie robić go wcześniej, tylko dużo później (podobnie jak koleżanka o jakieś 2 m-ce) i również zastanawiam się jak to odbije się na efekcie
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:09   #1378
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bajubaj Pokaż wiadomość
Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
...
jak najbardziej mozna się golic między zabiegami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:32   #1379
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bajubaj Pokaż wiadomość
Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
ja nigdy nie slysza;am, ze miedzy zabiegami nie mozna golic... nie mozna uzywac depilatora czy wosku, ale maszynka?......
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:37   #1380
Avarice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A na jak długo mniej więcej starczają zabiegi? Czy jest to właśnie taka "idealna gładkość" czy z czasem pojawiają się jakieś włoski?
Mam ogromny problem z depilacją (moje nogi wyglądają jakby były całe pokryte wysypką, do tego wrastające włoski, które bolą, swędzą i nie chcą wychodzić) a po goleniu, które musiałabym robić codziennie, mam straszne podrażnienia i widać czarne kropki. Pasta cukrowa to straszne babranie, kremy nie działają.

Myślicie, że laser mógłby mi pomóc?
Avarice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.