LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 22:31   #121
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez kamil04 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz lublin. Ktoś coś?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Katarzyna Tomkiewicz- psychiatra i terapeutka. Dość specyficzna osoba ale mi na przykład bardzo dobrze się z nią współpracowało. Przyjmuje na lubartowskiej xDD
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 10:34   #122
marines555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

To ja polecę ze swojej strony klinikę PsychoMedic. Linka Wam nie wrzucę bo nie lubią tutaj takich rzeczy ale podaję numery telefonów: 22 253 88 88. Klinikę polecam ze względu na kompleksową obsługę, mają zarówno terapie dla par jak i indywidualne, grupy wsparcia no i terapie przez skype, które ostatnio zyskują na popularności.
marines555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:57   #123
Numbum93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Wiecie może czy przed wizytą u psychologa trzeba się udać do psychiatry?
Numbum93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 21:10   #124
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Numbum93 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy przed wizytą u psychologa trzeba się udać do psychiatry?
Zdecydowanie polecam na początku udać się do psychologa, a potem jeżeli będzie taka potrzeba to do psychiatry. W większości przypadków pomoże bardziej psycholog/psychoterapeuta, niż psychiatra. Czasami jest tak, że psychiatra zrobi nawet ze zdrowego chorego, wszystko zależy na kogo się trafi, czasami leki mogą zaszkodzić niż pomoc ( ale czasami są warunkiem do wyjścia z ciężkich problemów psychicznych).
Pozdrawiam,

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-05 o 21:27 Powód: Reklama.
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 16:27   #125
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Jak chciałam się zapisać do psychologa na nfz to najpierw kazali mi się zapisać do psychiatry, tak zrobiłam, psychiatra zalecił leki i terapię u psychologa
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 12:45   #126
NataliaOra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Mogę z czystym sercem polecić Panią Wiolettę Maciejewską - Kisiel. Przyjmuje w Katowicach i Sosnowcu. Choć przyjmuje prywatnie, to uważam, że to najlepiej zainwestowane przeze mnie pieniądze. Gdyż od 5 lat nie potrafiłam sobie poradzić ze stratą po śmierci mamy. Pani Wiola pozwoliła dać mi sobie samej szansę na dobre życie. A było bardzo źle, gdyż chciałam w pewnym momencie nawet się rozwieźć. Kilka sesji wystarczyło mi, aby poukładać sobie życie.
NataliaOra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:58   #127
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Ja jak siedziałam w Anglii to przez Internet kontaktowałam się z Katarzyną Wilder z Przestrzeni Pomocy. Jak się okazało terapia online może być bardzo skuteczna, o ile trafi się na dobrego specjalistę. Myślę też, że może być to rozwiązanie dobre nie tylko dla osób na emigracji, warto taką opcję rozważyć
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 19:09   #128
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

a może Elbląg? ktoś kogoś poleca
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 11:58   #129
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Ja mam kilka pytań do tych, którzy byli u psychologa na NFZ: czytałam, że potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu-czy trudno jest je dostać, tzn czy trzeba mu opowiadać dlaczego, czy po prostu poprosić o skierowanie bez żadnego tłumaczenia się? Boję się, że nie będzie chciał wypisać i będzie chciał, żeby mu jakoś udowodnić, że potrzebuję. Szkoda, że nie można tego jakoś załatwić w poradni psychologicznej, żeby od razu jakis lekarz dyżurujący wypisał to skierowanie. I czy internista daje skierowanie do konkretnego psychologa czy można sobie wybrać jakiego się chce?
Wiem, że może głupie pytania, ale w ogóle rzadko chodzę do lekarza i nigdy nie prosiłam o skierowanie do specjalisty, więc nie wiem jak to się załatwia.
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:02   #130
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Skierowanie może dać tez psychiatra. Do psychiatry skierowania nie trzeba. Lekarz rodzinn musi na skierowaniu napisać na jakiej podstawie cie kieruje do specjalisty wiec musisz powiedzieć dlaczego potrzebujesz pomocy psychologa. Możesz wymyślić powód, nie musisz podawać prawdziwego.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:23   #131
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Skierowanie może dać tez psychiatra. Do psychiatry skierowania nie trzeba. Lekarz rodzinn musi na skierowaniu napisać na jakiej podstawie cie kieruje do specjalisty wiec musisz powiedzieć dlaczego potrzebujesz pomocy psychologa. Możesz wymyślić powód, nie musisz podawać prawdziwego.
Dzięki za szybką odpowiedź . Tego się właśnie obawiałam. Myślalam już o tym, żeby coś naklamać, ale co jeśli psycholog się wkurzy, że powód jest jednak inny? Nie wiedziałam, że internista musi to napisać na skierowaniu .
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 14:31   #132
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Mniej więcej czyli symbol choroby czy zaburzenia musi jakiś wpisać. Dlaczego to jest problem?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 15:08   #133
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Bo wstydzę się obcemu człowiekowi powiedzieć o moich problemach, na dodatek jest to mężczyzna, co jeszcze bardziej mnie stresuje.

Poza tym obawiam się, że powie, że przesadzam i wcale nie potrzebuje pomocy. I wtedy zostanę z niczym, a na prywatnego terapeutę na razie mnie nie stać.
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 15:22   #134
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

To powiedz to czego się najmniej wstydzisz. Albo opisz objawy depresji czy nerwicy. A może warto iść do psychiatry?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 20:07   #135
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Witajcie, jeśli ktoś szuka psychologa w Białej Podlaskiej to z całego serca polecam panią Anetę Waszczuk. Przyjmuje zarówno prywatnie, jak i na NFZ.
Ja chodzę na NFZ, terapia przynosi kolosalne efekty i nigdy jeszcze nie czułam się tak, jak po pracy z nią.
Mam doświadczenie z innymi psychologami i nigdy nie czułam, że oni rozumieją o czym mówię i z czym mam problem.
Teraz jest dokładnie na odwrót. Pani Aneta jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 20:36   #136
kasiabaryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Bytom - LESZEK JAROSZEWSKI, najlepszy psycholog na Śląsku.
Polecany przez innych lekarzy, bo nie tylko ciało trzeba uleczyć ale i duszę... jak mi powiedziała moja pani doktor i miała rację. Specjalista od trudnych spraw. Pomógł mi bardzo. Więcej info na priv, jeśli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć, bo widzę, że na forum sporo pytań z cyklu jak załatwić skierowanie...
Do psychologa, psychoterapeuty nie potrzeba ŻADNEGO skierowania.

Edytowane przez kasiabaryk
Czas edycji: 2017-05-15 o 20:39
kasiabaryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 12:50   #137
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez kasiabaryk Pokaż wiadomość
Do psychologa, psychoterapeuty nie potrzeba ŻADNEGO skierowania.
Potrzeba, jeśli terapia ma być refundowana przez NFZ.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 23:58   #138
kasiabaryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

no to sorry, nie pomyślałam o terapii refundowanej. Ale prawda jest chyba taka, że nie dobrzy psycholodzy, nie prowadzą terapii w oparciu o NFZ.
kasiabaryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 06:40   #139
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Dupa a nie prawda. Terapię prowadzą psychoterapeuci a nie psycholodzy. I na NFZ są świetne terapeuci, z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem i wiedzą.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 18:25   #140
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

nie wiem ja byłam na takiej to było cos strasznego... jedna to zasypiała zresztą to ludzie w Polsce przyzwyczaili lekarzy do prywatnych gabinetów w Niemczech we Włoszech takie coś też jest??? absurd!!
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 14:09   #141
kasiabaryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

według mnie jednak, jeśli chodzi o dobrego psychoterapeutę, to niestety prywatnie i chyba NFZ nie zapewni nam wizyt w renomowanym gabinecie PSYCHOTERAPEUTYCZNYM. Bo psychologów z magistrem, praktykujących w różnych miejscach dużo, a jeszcze więcej takich, co pokończyli różne kursy terapii albo jeszcze lepiej: "kołczingi" i się w terapeutę bawią. Od takich to z daleka. Tylko osoba, po studiach plus po zakończonym szkoleniu psychoterapeutycznym - które trwa min 4 lata plus ma ogromne doświadczenie praktyczne, może pomóc w poważnych stanach. Czasem trzeba współpracować z psychiatrą też, więc to nie może być byle kto.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

według mnie jednak, jeśli chodzi o dobrego psychoterapeutę, to niestety prywatnie i chyba NFZ nie zapewni nam wizyt w renomowanym gabinecie PSYCHOTERAPEUTYCZNYM. Bo psychologów z magistrem, praktykujących w różnych miejscach dużo, a jeszcze więcej takich, co pokończyli różne kursy terapii albo jeszcze lepiej: "kołczingi" i się w terapeutę bawią. Od takich to z daleka. Tylko osoba, po studiach plus po zakończonym szkoleniu psychoterapeutycznym - które trwa min 4 lata plus ma ogromne doświadczenie praktyczne, może pomóc w poważnych stanach. Czasem trzeba współpracować z psychiatrą też, więc to nie może być byle kto.
kasiabaryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 15:57   #142
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Dupa a nie prawda. Terapię prowadzą psychoterapeuci a nie psycholodzy. I na NFZ są świetne terapeuci, z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem i wiedzą.
Ci sami terapeuci do 14 przyjmują w szpitalach i przychodniach na NFZ, a potem jadą przyjmować prywatnie. Nie zawsze, ale bardzo często.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:13   #143
marcelinkamarcelinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 14
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

W Łodzi mogę zwrócić waszą uwagę na nzoz Pomost, mieszczą się na Próchnika. Konkretnego specjalistę nie polecę, bo przecież są różne problemy i każdy jest inny. Sama chodziłam do Pani Anny Domańskiej – specjalizuje się między innymi w leczeniu nerwic. Miła osoba, z doświadczeniem po prostu. Bardzo mi pomogła, a miałam kłopoty związane ze stresem w pracy, do której po prostu bałam się chodzić normalnie. Po terapii jest naprawdę okej.
marcelinkamarcelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 16:13   #144
Selyuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 45
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Ktoś może polecić jakąś terapeutkę w Warszawie, najlepiej okolice Mokotowa?
Selyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 12:02   #145
bobi2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

[/COLOR]według mnie jednak, jeśli chodzi o dobrego psychoterapeutę, to niestety prywatnie i chyba NFZ nie zapewni nam wizyt w renomowanym gabinecie PSYCHOTERAPEUTYCZNYM. Bo psychologów z magistrem, praktykujących w różnych miejscach dużo, a jeszcze więcej takich, co pokończyli różne kursy terapii albo jeszcze lepiej: "kołczingi" i się w terapeutę bawią. Od takich to z daleka. Tylko osoba, po studiach plus po zakończonym szkoleniu psychoterapeutycznym - które trwa min 4 lata plus ma ogromne doświadczenie praktyczne, może pomóc w poważnych stanach. Czasem trzeba współpracować z psychiatrą też, więc to nie może być byle kto.[/QUOTE]

Zgadzam się z przedmówcą. Dobry psychoterapeuta powinien mieć odpowiednio udokumentowane doświadczenie oraz praktykę. Polecam psychoterapeutkę w Poznaniu panią Iwonę Remiszewską więcej na stornie XXXXXXXX

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-05-22 o 15:09 Powód: link
bobi2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 00:56   #146
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Hej
ja szukam dobrego psychiatry, do którego będę mogła pójść w ramach NFZ. Chodzi mi o to, żeby ktoś polecił mi konkretnego psychiatrę w Warszawie. I tak, mam na myśli psychiatrę, nie psychologa czy psychoterapeutę. Chyba mi obojętne czy kobieta czy mężczyzna... Byleby traktował/a serio swoich pacjentów. Z góry dziękuję
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 13:14   #147
JustynaDK
Raczkowanie
 
Avatar JustynaDK
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 59
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Psychoterapeutę mogę polecić Mariusz Czyżewskiego z Łodzi, mi rozwiązał problem szybko i skutecznie. Mi go kuzynka doradziła i okazał się strzałem w 10tkę, Ale zdaję sobie sprawę że może dla niektórych z was był by problem chodzić na terapie do mężczyzny.
XXXXXXXXXX

I mogę polecić wam stomatologa estetica w Łodzi, mają wysokie ceny w porównaniu do innych stomatologów, ale ich robota jest tego warta są uczciwi i profesjonalni
XXXXXXXXXXXXXXXXX

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-05-22 o 15:10 Powód: link
JustynaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 22:18   #148
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Z Poznania polecam p. Manuelę Schlaffke
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 00:14   #149
Hohohi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 3
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Szukam specjalisty na NFZ w Warszawie, który zdiagnozuje lub wykluczy ADHD u osoby dorosłej. Słyszałam, że w Polsce jest wciąż nieduża wiedza na ten temat, więc zależy mi na kimś kompetentnym.
Hohohi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 13:04   #150
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: LISTA PSYCHOLOGÓW - kogo polecamy

Odświeżam. Możecie polecić dobrego psychoterapeutę z Warszawy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-07 05:08:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.