YES TO CARROTS-ktoś zna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 13:29   #31
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Kurcze,przyznam,że zaciekawił mnie ten wątek,ostatnio będąc w Sephorze zauwarzyłam te kosmetyki jednak nie miałam czasu się nad nimi zastanawiac bo wybierałam perfumy. Chętnie wypróbowałabym wszystkie,ale to by sporo wyszło pieniędzy.. Najchętniej wypróbuje pewnie produkty do włosów bo z nimi mam najwiekszy problem, większość z Was pisze,że YTC dobrze nawilża i pielęgnuje,ale ostatnia wypowiedź temu przeczy. Mimo to się chyba jednak skusze... Gdybyście organizowały jakieś zamówienie zagraniczne dla tych kosmetyków to piszcie tutaj, z przyjemnością się przyłącze
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:41   #32
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Moja poprzednia wypowiedz byla odnosnie wlosow suchych. Ja takie mam. Sa trudne w pielegnacji. Na poczatku bylam bardzo zadowolona z YTC ale po zuzyciu calych opakowan szamponu i odzywki (okolo miesiac) wlosy nie byly odzywione. Byly troche suche ale nie przez te produkty. Po prostu szampon myje bardzo dobrze, odzywka troche wygladza i lekko nawilza. Ja mam wlosy tluste u nasady i suche na koncach. Myje je codziennie. I np. odzywke moglam klasc na skore glowy i wlosy sie nie przetluszczaly od tego. To jedyna taka odzywka z ktora moglam tak robic. Jest bardzo lekka. Wlosy sa po niej miekkie i maja objetosc. Wcale nie obciaza. Ale ja musialam uzywac masek regenerujacych co 3 dzien bo ta seria za malo odzywia. Zreszta nawet chyba jest napisane ze nadaje sie do wlosow normalnych. Maska YTC jest relaksujaca chyba. Tez nie regeneruje wlosow. Ogolnie seria jest bardzo dobra, ale cudow z wlosami nie robi. Po prostu ladnie sie ukladaja i nie sa obciazone.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Moze jeszcze dodam ze warto kupic te kosmetyki. Sa naprawde fajne jedyne moje ale to zbyt male nawilzenie jesli wlosy sa suche. Dla wlosow normalnych bedzie wszystko ok. Wczesniej sie wypowiadalam ze wlosy sie po tej odzywce ulkadaja lepiej niz po kerastase i lorealu profesjonalnym.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:59   #33
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
jak kupowalam jakies 2 miesiace temu to odzywka i szampon- kazde po 49zl a maska chyba 65 czy cos kolo tego Ale ja troche zmienilam swoje zdanie na temat tych kosmetykow. Sa fajne ale nadaja sie do wlosow normalnych/przetluszczajacych sie. Nie odzywiaja. Jako codzienna pielegnacja-super ale 2 razy w tygodniu maska mocno nawilzajaca dla suchych wlosow musi byc I to nie maska YES...bo ona nie odzywia.
bardzo dziękuję za wszystkie informacje
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 16:09   #34
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Seria marchewkowa jest do wszystkich rodzajów włosów czyli do normalnych. Za granicą jest też ogórkowa do włosów zniszczonych i farbowanych i pomidorowa wzmacniająca i dodająca objętości. Kupiłam sobie szampon z każdej z tych serii i będę próbować. Może te bardziej wyspecjalizowane warianty są w stanie spełnić wymogi bardziej kłopotliwych włosów, czyli właśnie takich jakie macie wy i ja, czyli typ najczęściej chyba spotykany. Jednak jak napisałam w recenzji marchewkowego szamponu, jestem z niego bardzo zadowolona pod względem mycia, a w końcu od tego jest szampon
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:17   #35
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja mam krem na dzien Marchewkowy od jakis 2 tygodni i niestety nie podpasowal mi mam cere normalna tylko troszke strefa T mi sie swieci, a po tym kremie swieci sie na maxaaaaaaaaaaa i do tego wyskoczyly pryszcze
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 09:12   #36
jarka63
Raczkowanie
 
Avatar jarka63
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

No niestety, szampon mnie bardzo rozczarował. Plącze, matowi, nic dobrego o nim nie mogę powiedzieć, a butla ogromna.
jarka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 08:50   #37
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Hej!
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale zapytam.
Napaliłam się niemiłosiernie na ten szampon Yes to Carrots. Trochę przegięłam z eksperymentami włosowymi, fryzjerka, która ostatnio farbowała mi włosy chyba w ogóle nie skończyła żadnej szkoły, więc efekt jest taki, że nie dość, że włosy kruszą się, to jeszcze głowa swędzi mnie strasznie od jakiegoś czasu. Byłam u dermatologa i chora nie jestem, tylko scalp mam podrażniony. I teraz pytania do Was:
1. Czy można stosować ten szampon z odżywką Joico K-Pak? Nie wiem czy takie połączenie ma sens.
2. Czy ten szampon nie podrażni lub, jeszcze lepiej, złagodzi trochę stan mojego scalpu? Chciałam kupić sobie jakiś szampon apteczny, ale ten mi się bardziej podoba
3. Czy jest bezpieczny dla włosów farbowanych, to znaczy czy nie wypłukuje koloru?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi doświadczonych użytkowniczek, zwłaszcza, że w Sephorze zniżka na sms
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 13:47   #38
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Widziałam ostatnio w Sephorze nowe kosmetyki - tym razem linia pomidorowa yes to tomatoes, w tym też szampon. Ja z kolei łudziłam się że wprowadzą linię ogórkową, dopóki było tylko yes to carrots to ok , ale teraz nie rozumiem czemu zrobili to tak połowicznie może widział ktoś w Sephorze zielony szampon z serii ogórkowej?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:54   #39
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja zamówiłam wczoraj z asosa ten zestaw
nie wiem czy jest dostępny w Sephorze bo nie mam dostępu do tego sklepu
http://www.asos.com//Yes-To-Carrots/...px?iid=1599748
poza tym mam zestaw body scrub, masło do ciała i krem do rąk i uważam że są fantastyczne
http://www.asos.com//Yes-To-Carrots/...px?iid=1365132
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2011-05-21 o 14:56
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:22   #40
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Dziewczyny, czy widziałyście gdzieś podróbki tych kremów? Bo na allegro są sporo tańsze niż w Sephorze np. i nie wiem czy to oryginały?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:16   #41
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

ja kupiłam na asos.com dużo taniej
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 21:11   #42
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
ja kupiłam na asos.com dużo taniej
Czyli według Ciebie to nie są podróbki?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:45   #43
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Czyli według Ciebie to nie są podróbki?
nie wiem jak na asos, ale na allegro są, kupowałam już 3 razy i nie sądzę żeby to były podróbki (mowa o szamponach i odżywkach, ale użytkownik u którego kupuję ma też inne rzeczy)
w Sephorze jest cholernie wysoka marża, stąd taka wysoka cena.
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:23   #44
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Wiecie może czy są jeszcze dostępne w Sephorze pomadki Yes to carrots ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-wlosow.html - chodzi mi o tą wersję).
Ostatnio jak zaglądałam do Sephory to widziałam jakieś nowe zupełnie. Z tamtych byłam bardzo zadowolona i chętnie bym kupiła jakiś nowy (uwielbiam wersję miętową). Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:52   #45
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

ale to szampon
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.