ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 14:04   #4921
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;54369891]Mi siostra kupiła jakieś 2 dni temu w osiedlowej aptece [/QUOTE]


Myśle, że jak juz szukać to właśnie w takich osiedlowych niesieciowych
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 14:05   #4922
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

W aptekach internetowych jest dostępny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 09:07   #4923
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Opiszę moją przygodę z Acne-dermem Zaczęłam używać tego kremu pod koniec zeszłego roku tak więc stosuje go ok 2 miesiące i już są bardzo duże efekty.
Zaczęłam go stosować ponieważ stosowany wcześniej Effeclar duo niestety nie przyniósł efektu (pomimo, że wcześniej lubiłam ten krem). Moja cera jest bardzo sucha, łojotokowa w strefie T, tam też jest trądzik zaskórnikowy. Parę lat temu nie miałam z nią żadnych problemów, ale z biegiem czasu zaskórników jest coraz więcej i najpierw zaczęłam stosować Effaclar duo który wydawał się pomagać, ale powodował łuszczenie się skóry i bardzo wysuszał mi skórę. Powodowało to, że nie mogłam normalnie wykonać makijażu ponieważ pomimo użycia kremu nawilżającego wszędzie miałam suche skórki. Później po kuracji tym kremem stan skóry poprawił się i go odstawiłam. Jednak po jakimś czasie problem wrócił, ponownie zastosowałam kurację Effaclarem duo jednak nie widziałam prawie żadnych efektów. Wówczas oprócz zaskórników pojawiły mi się grudki na czole i to w pokaźnej ilości. Czytając różne recenzje trafiłam na Acne-derm i zaczęłam go stosować. Do tego czasu zużyłam 2 tubki.
Pierwszą różnicę zauważyłam na czole - grudki zaczęły się powoli zaleczać, nie powstawały nowe, a te stare się zasuszały. Obecnie czoło mam czyste bez ani jednej grudki! Na brodzie miałam problem z wypryskami podskórnymi. Stosowałam dość duże ilości kremu na to miejsce i obecnie broda również jest czysta. Jeżeli chodzi o zaskórniki - wągry to jest lekka poprawa, ale nie spektakularna.
Kremu używałam 1 raz dziennie na noc.
Muszę dodać, że krem nie spowodował u mnie wzmożonego przesuszenia cery, skóra jest uspokojona, nie łuszczy się - a stosuje krem codziennie na noc w dość pokaźnej ilości na strefę T i w mniejszej na policzki.
Dodam jeszcze, że krem nie lepi się, "wysycha na skórze".


Mam pytanie do dziewczyn, które tak jak ja pokochały ten krem: robicie przerwy w jego stosowaniu? Jeżeli tak to co używacie w tych przerwach? Boję się, że jak go odstawię to problem wróci

I czy używacie go latem?

Edytowane przez madziaraaa
Czas edycji: 2016-02-24 o 09:08
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 19:37   #4924
ineedyouu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cześć dziewczyny , ja Acnedermu używam( a właściwie używałam) od tygodnia i bardzo mi przykro ale już się z nim żegnam. Byłam przygotowana , ze może wystąpić pogorszenie ale nie, że aż takie...
Cera wygląda strasznie , z każdej mniejszej grudki zrobił się większy czerwony i bolący pryszcz. Samych gródek jest więcej przez co skóra jest nierówna. Wągry na nosie i brodzie-tragedia.Między brwiami też masakra pełno małych kropek i grudek. Krem ewidentnie mnie zapchał bo nie wierze , że jest to chwilowe ''oczyszczanie'' . Co innego gdyby te zmiany szybciej schodziły i się goiły a one niestety wcale nie chcą schodzić. Szkoda bo duże nadzieje pokładałam w tym specyfiku ale cóż, wracam do benzacne, żeby wyleczyć to co zrobił acnederm
ineedyouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:11   #4925
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez ineedyouu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , ja Acnedermu używam( a właściwie używałam) od tygodnia i bardzo mi przykro ale już się z nim żegnam. Byłam przygotowana , ze może wystąpić pogorszenie ale nie, że aż takie...
Cera wygląda strasznie , z każdej mniejszej grudki zrobił się większy czerwony i bolący pryszcz. Samych gródek jest więcej przez co skóra jest nierówna. Wągry na nosie i brodzie-tragedia.Między brwiami też masakra pełno małych kropek i grudek. Krem ewidentnie mnie zapchał bo nie wierze , że jest to chwilowe ''oczyszczanie'' . Co innego gdyby te zmiany szybciej schodziły i się goiły a one niestety wcale nie chcą schodzić. Szkoda bo duże nadzieje pokładałam w tym specyfiku ale cóż, wracam do benzacne, żeby wyleczyć to co zrobił acnederm
Hej, wątpię, że w tydzień Cię "zapchał" - to tak nie działa. Najprowdopodobniej któraś z substancji podrażniła Twoją skórę i w wyniku tego powstał trądzik. To tak zwana Acnegenność (nie komedogenność, która objawia się po kilku miesiącach). Na Twoim miejscu spróbowałąbym innej maści z kwasem azelainowym - np Skinoren, bo prócz kwasu ma inne substancje pomocnicze niż AD i istnieje ziarnko nadziei, że Twoja skóra zareagowałaby inaczej.

Pozdrawiam
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:08   #4926
rafen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Wróciłem do acne po rocznej przerwie, żeby wyrównać koloryt na czole i pozbyć się paru przebarwień na brodzie. Z trądzikiem nie mam problemu jakoś od wakacji a pojedyncze małe ropne krostki stosunkowo szybko znikały, więc nie miałem potrzeby nic stosować.
Przez pierwsze 7 dni smarowałem acne rano i wieczorem, od 3 dni tylko wieczorem, bo zauważyłem większe zaczerwienienie na czole. Ogólnie jakoś od 4 dnia zaczęło więcej pojawiać się tych małych ropnych krostek, które zamieniały się w gule szczególnie na brodzie i dorobiłem się nowych przebarwień po tych krostkach na czole a przed stosowaniem z czołem nie miałem problemów. Wydaje mi się też, że teraz dłużej znikają przebarwienia niż przed smarowaniem, bo wcześniej po tygodniu już właściwie ich nie było, a teraz zanikły ledwo w połowie. Zobaczymy co będzie dalej. Ile zazwyczaj trwa to oczyszczanie się skóry na początku? Bo zacząłem stosować z myślą o przebarwieniach a póki co tworzą mi się nowe przez nowe krosty, których już nie miałem

Edytowane przez rafen
Czas edycji: 2016-03-02 o 10:11
rafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:16   #4927
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Ja Acne stosowałam z przerwami, teraz chyba do niego wrócę. Chciałabym stosować jakiś retinoid,ale te skuteczne i mocniejsze są tylko na receptę. Walczę z zaskórnikami w strefie T, są moim koszmarem nocnym z którym nie umiem się uporać
U mnie Acne nigdy nie wywoływał takich ostrych reakcji, ale to oczywiście zależy od rodzaju skóry. Jedynie lekkie przesuczenie, inaczej sprawa się miała przy stosowaniu Epiduo...Ten ostatni dostałam od dermatologa,ale kompletnie nie sprostał zadaniu.
Może tym razem wytrwam z nim dłużej i zobaczę efekty. Na pewno dam znać
indylindy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 18:05   #4928
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziewczyny co sie stało z acne dermem? W aptekach nie ma, w aptekach internetowych tez nie ma
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 18:08   #4929
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sie stało z acne dermem? W aptekach nie ma, w aptekach internetowych tez nie ma
Z Acne Dermem bywają różne dziwne przerwy w dostępności. Wielokrotnie znikał i wracał, ale nie pamiętam przyczyny. Zamiast niego proponuję Skinoren
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 18:44   #4930
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sie stało z acne dermem? W aptekach nie ma, w aptekach internetowych tez nie ma
U mnie też nigdzie nie było, aż w końcu dorwałam w aptece w Super Pharm.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 20:00   #4931
agajewa
Raczkowanie
 
Avatar agajewa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;58208051]Z Acne Dermem bywają różne dziwne przerwy w dostępności. Wielokrotnie znikał i wracał, ale nie pamiętam przyczyny. Zamiast niego proponuję Skinoren [/QUOTE]

Ja byłam ostatnio w aptece i pani mi powiedziała, że mają przerwy w produkcji, dlatego czasem znika. Wzięłam skinoren, bo był w niezłej cenie i naczytalam się ze wielu osobom lepiej służy niż acnederm, ale u mnie jednak lepszy acne... Także mam nadzieję że niedługo wróci.
agajewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 05:17   #4932
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez agajewa Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w aptece i pani mi powiedziała, że mają przerwy w produkcji, dlatego czasem znika. Wzięłam skinoren, bo był w niezłej cenie i naczytalam się ze wielu osobom lepiej służy niż acnederm, ale u mnie jednak lepszy acne... Także mam nadzieję że niedługo wróci.
Dziękuję za informację Mi się Skinorenu przyjemniej używa, nie ściąga mnie tak i nie wysusza jak AD. A jeśli chodzi o działanie - ciężko stwierdzić, smaruję z nadzieją że coś się kiedyś zmieni, ale żaden z nich nie powalił mnie na kolana, moje przebarwienia się nieźle zadomowiły
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 06:01   #4933
agajewa
Raczkowanie
 
Avatar agajewa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dla mnie też jeśli chodzi o łatwość używania - wygodniejszy jest skinoren, ale po Acnederm jakoś lepiej wyglądam w sensie mam bardziej rozjasniona cerę, gladsza (stosuje na noc). Skinoren o dziwo nie daje mi aż takich efektów, mimo że nim mogę posmarować się i rano i wieczorem ze względu na konsystencję i ściąganie.
agajewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 09:04   #4934
rafen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Wiadomo kiedy acne wróci? Jaka jest obecnie cena skinorenu w aptekach?
rafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 10:43   #4935
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez rafen Pokaż wiadomość
Wiadomo kiedy acne wróci? Jaka jest obecnie cena skinorenu w aptekach?
30 zł w słonecznej.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:57   #4936
agajewa
Raczkowanie
 
Avatar agajewa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Ja placilam 40 i myślałam że to niezła cena, bo w innych mówili 52-57
agajewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:12   #4937
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Ja zamawiam w Aptece Gemini za 33 zł, ale zazwyczaj mam możliwość podjechania by odebrać osobiście, wiec nie ma kosztów wysyłki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:39   #4938
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez agajewa Pokaż wiadomość
Dla mnie też jeśli chodzi o łatwość używania - wygodniejszy jest skinoren, ale po Acnederm jakoś lepiej wyglądam w sensie mam bardziej rozjasniona cerę, gladsza (stosuje na noc). Skinoren o dziwo nie daje mi aż takich efektów, mimo że nim mogę posmarować się i rano i wieczorem ze względu na konsystencję i ściąganie.
Też mam takie wrażenie Skinoren nie działa na mnie tak dobrze jak AD
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 11:15   #4939
rafen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Po jakim czasie przestały się Wam pojawiać nowe wypryski? W drugim tygodniu miałem wysyp, pod koniec 4 tygodnia skóra już wyglądała ładnie bez widocznych przebarwień. Obecnie minęło już 1.5 miesiąca i znowu dostałem wysypu na brodzie i w okolicy żuchwy. Po za tym cały czas co kilka dni coś tam się pojawia i są to pryszcze, które długo się goją już nie wspomnę o przebarwieniach, które po nich zostają i które znikają następne 3 tygodnie. Wcześniej wyskoczyło coś sporadycznie i w ciągu kilku dni znikało bez śladu. Nie miałem już większego problemu z trądzikiem i chciałem się pozbyć kilku przebarwień a odkąd smaruje acne jak tylko przebarwienia znikają to zaraz pojawiają się nowe. Co raz cieplej na dworze a człowiek marnuje życie w domu...

Edytowane przez rafen
Czas edycji: 2016-04-06 o 11:24
rafen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 11:27   #4940
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Sprawdź sobie coś takiego jak mapa twarzy, najwidoczniej Twój problem tkwi głębiej i powierzchowne środki nie działają.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 12:57   #4941
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez rafen Pokaż wiadomość
Po jakim czasie przestały się Wam pojawiać nowe wypryski? W drugim tygodniu miałem wysyp, pod koniec 4 tygodnia skóra już wyglądała ładnie bez widocznych przebarwień. Obecnie minęło już 1.5 miesiąca i znowu dostałem wysypu na brodzie i w okolicy żuchwy. Po za tym cały czas co kilka dni coś tam się pojawia i są to pryszcze, które długo się goją już nie wspomnę o przebarwieniach, które po nich zostają i które znikają następne 3 tygodnie. Wcześniej wyskoczyło coś sporadycznie i w ciągu kilku dni znikało bez śladu. Nie miałem już większego problemu z trądzikiem i chciałem się pozbyć kilku przebarwień a odkąd smaruje acne jak tylko przebarwienia znikają to zaraz pojawiają się nowe. Co raz cieplej na dworze a człowiek marnuje życie w domu...
Acne Derm ma bardzo okluzyjna formułe,która wielu osobom nie służy. Zmień może na cos lżejszego jak np Skinoren w żelu.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:19   #4942
rafen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie coś takiego jak mapa twarzy, najwidoczniej Twój problem tkwi głębiej i powierzchowne środki nie działają.
Tylko przed stosowaniem acne nie miałem już praktycznie problemu z trądzikiem a tylko sporadycznie gdy zjadłem coś ostrego pokazał się jakiś pryszcz. Tu nie chodzi o to, że nie działa, bo zdecydowanie działa tylko zapytałem kiedy mniej więcej skóra jest już na tyle oczyszczona, że nie pojawia się nic więcej. Obecnie po tym wysypie mam jakieś 2-3 pryszcze, bo inne wygoiły się szybko a reszta to po prostu czerwone przebarwienia więc nie doszukujmy się tutaj dramatu Tragedie to miałem jeszcze rok czy 2 lata temu a to co to teraz mam to taka powiedziałbym końcówka, która głównie ujawnia się na brodzie i czole. Po prostu chciałbym mieć już czystą skórę stąd pytanie kiedy w trakcie kuracji zwykle to następuje, że już nic nie wychodzi bynajmniej nie z takim nasileniem

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Acne Derm ma bardzo okluzyjna formułe,która wielu osobom nie służy. Zmień może na cos lżejszego jak np Skinoren w żelu.
Kończy mi się tubka acne, drugiej kupić nie mogłem, bo nie ma go w aptekach i już kilka dni temu zaopatrzyłem się w skinoren w kremie, więc i tak za tydzień lecę ze skinorenem
rafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:36   #4943
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Obecnie testuję Pellevita acne, co prawda krem ma niższe stężenie kwasu azelainowego niż Acnederm, bo tylko 10%, ale jest bardziej komfortowy w użyciu- mniej ściąga skorę i zawiera też pantenol.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 23:28   #4944
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez rafen Pokaż wiadomość
Tylko przed stosowaniem acne nie miałem już praktycznie problemu z trądzikiem a tylko sporadycznie gdy zjadłem coś ostrego pokazał się jakiś pryszcz. Tu nie chodzi o to, że nie działa, bo zdecydowanie działa tylko zapytałem kiedy mniej więcej skóra jest już na tyle oczyszczona, że nie pojawia się nic więcej. Obecnie po tym wysypie mam jakieś 2-3 pryszcze, bo inne wygoiły się szybko a reszta to po prostu czerwone przebarwienia więc nie doszukujmy się tutaj dramatu Tragedie to miałem jeszcze rok czy 2 lata temu a to co to teraz mam to taka powiedziałbym końcówka, która głównie ujawnia się na brodzie i czole. Po prostu chciałbym mieć już czystą skórę stąd pytanie kiedy w trakcie kuracji zwykle to następuje, że już nic nie wychodzi bynajmniej nie z takim nasileniem



Kończy mi się tubka acne, drugiej kupić nie mogłem, bo nie ma go w aptekach i już kilka dni temu zaopatrzyłem się w skinoren w kremie, więc i tak za tydzień lecę ze skinorenem
skinoren krem ma bardzo zbliżony skład do AD,niestety więc jest duża szansa ze nie będzie Ci również odpowiadał. U mnie zarówno jeden jak i drugi powodował podskórne bolące gule, własnie przez zbyt ciężka konsystencje.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 15:10   #4945
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A jaki inny krem polecacie? Na początku acne działał super ale teraz cały czas mam wysyp na czole, troche sie zaleczy i znowu to samo a kiedyś miałam całkiem gładkie czoło
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:12   #4946
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
A jaki inny krem polecacie? Na początku acne działał super ale teraz cały czas mam wysyp na czole, troche sie zaleczy i znowu to samo a kiedyś miałam całkiem gładkie czoło
Ja po acne zaczęłam mieć gule podskórne.. nie mogę tego używać codziennie. Używam raz w miesiącu na noc i starczy. A tak to zaczęłam myć buzię mydłem w kostce siarkowym z barwy. Po umyciu buzia jest strasznie wysuszona więc nakładam krem Garnier Essentials Hydration Krem nawilżający skóra normalna i mieszana (matujący ekstrakt z łopianu). Na pojedyncze krostki nakładam czasem tormentiol.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:37   #4947
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
A jaki inny krem polecacie? Na początku acne działał super ale teraz cały czas mam wysyp na czole, troche sie zaleczy i znowu to samo a kiedyś miałam całkiem gładkie czoło
Tak jak wspominał ktoś wyżej, AD jest dosyć ciężki, zamiast niego można wybrać lżejszą formułę - żel Skinoren lub lipożel Hascoderm.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:49   #4948
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hascoderm ma w składzie znany silikon dimethicone, więc też może zapychac.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 19:24   #4949
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Hascoderm ma w składzie znany silikon dimethicone, więc też może zapychac.
Wszystko może zapychać, nie ma co popadać w skrajności. Hascoderm poprzez swoją lżejszą formułę ma szansę zadziałać lepiej u osób z mieszaną/tłustą cerą, ale czy i jak się sprawdzi to już trzeba próbować na sobie.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 05:26   #4950
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wszystko może zapychać, nie ma co popadać w skrajności. Hascoderm poprzez swoją lżejszą formułę ma szansę zadziałać lepiej u osób z mieszaną/tłustą cerą, ale czy i jak się sprawdzi to już trzeba próbować na sobie.
U mnie nie działa, więc wolałam zwrócić na to uwagę Hascoderm mi nie służył w ogóle.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.