inni o Waszych paznokciach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-08, 09:24   #31
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja tam za bardzo nie szaleje z malowaniem, bo... nie umiem Dlugie tez nie sa. Czasem zrobie jakis banalny wzorek Najczesciej robie biala kreseczke w poprzek i po jej dwoch stronach zlote Mimo, ze takie banalne - calkiem ciekawie wyglada Tylko troche sie w oczy rzuca Kiedys stalam w kolejce, a za mna mlode malzenstwo i na glos zastanawiali sie, czy sama to wykombinowalam i czy moje pazurki sa sztuczne Przyjrzeli sie dokladnie i kobieta stwierdzila, ze bedzie musiala cos takiego wyprobowac Poza tym w autobusie tez czasem sie przygladaja. Kolezankom w wiekszosci tez sie podobaja, no poza jedna... Twierdzi, ze paznokcie nie moga miec nawet troche bialych koncowek, bo to niehigieniczne I zawsze obcina bardzo krociutko. A moj TZ... raczej nie zwraca uwagi Czesem powie, ze ladne, ale zwykle, jak sa pomalowane na jakis jasny kolor lub french.

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2006-09-22 o 23:37
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 16:03   #32
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: inni o Waszych paznokciach

a co mówią na moje pazurki? zależy co na nich mam ogólnie nie cierpię ich... ale czasem staram się coś na nich wykombinować...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2007-09-15 o 12:02
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:02   #33
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ojej uwielbiam malowac na rozniste kolorki pazury
Zazwyczaj nie spotykam sie ze zlymi komentarzami . Praktycznie nie przypominam sobie teraz jakiegokolwiek zlego .
Najwazniejsze ,ze mojemu TZ zawsze podobaja sie moje pazurki ,przepada za dlugimi i moje kolorki tez mu odpowiadaja .
Czasem mam chec zaszalec i robie sobie naprawde kolorowe pazurki (to przewaznie latem - dobry humorek i odpowiedni nastroj )
Kolorowe pazurki zawsze poprawiaja mi humorek
Aktualnie robie moim pazurkom terapie Nail Tekiem ale na lato beda juz dlugasne (mam nadzieje) i zdrowe
Zalaczam zdjecie , zreszta to samo co w avatarku ,ale wiecej widac .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:05   #34
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez tiara
P.S wkurzaja mnie klawiatury z malym enterem bo z reguly wciskam tez klawisz pwyzej przez pazurki
Mam dokladnie tak samo Ale juz przywyklam bo caly czas teraz na takiej pisze .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 23:07   #35
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Kiedyś namiętnie obgryzałam pazurki ale pozbyłam się jak narazie tego nawyku... Mam długie i raczej mocne (Sally Hansen i inne ). Na początku były łamliwe i kruche. Znajoma nie mogła uwierzyć że to moje prawdziwe jak zobaczyła mnie po wakacjach a moja kumpela coś tam w rozmowie też palnęła czy mi nie szkoda osłabiać płytki klejem. Spytałam się jakim klejem a ona że od tipsów - też nie mogła uwierzyć...
Jestem zadowolona ze swoich pazurków bo bardzo podoba mi się ich kształt (zawsze kształtuję ję na taki kwadracik o zaokrąglonych bokach). Maluję je raczej na pastelowe kolorki - czasami jakiś french lub mleczny wzorek. Co do komentarzy to babki podziwiają a faceci... jeden spytał jak to robię i czy robię to sama. Odpowiedziałam, że tak Podobały mu się. Kilku innych też coś tam powiedziało ale nigdy nie spotkałam się z negatywną opinią. Nie szaleję zbytnio z kolorami. Może właśnie ta naturalnośc podoba się facetom ?
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:13   #36
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: inni o Waszych paznokciach

O fajny wątek
Mój TŻ lubi jak mam pomalowane paznokcie, ale jest bardzo krytyczny w stosuku do moich malowideł, zawsze coś mu sie nie podoba, nie jest do końca dopracowane..taka zmora jedna zawsze coś wynajdzie..
Natomiast u koleżanek budzą one zainteresowanie...czy maluję je sama ..czy chodzę do kosmetyczki(??).. hehe, zaznaczam że mam naturalne paznokcie. Jeden raz mój profesor na ćwiczeniach zwrócił na nie uwagę, bo pisałam na klawiaturze a je zauważył i zaczął mnie pytać jak się coś takiego robi(mazańce)...ale sie wtedy uśmiałam...zaznaczam że miał on ponad 50 lat
Jak jade cudowną komunkiacją miejską to często widzę jak Dziewczyny spoglądają na moje paznokcie...nie wiem tylko czy z zachwytem czy z dezaprobatą bo się ich przeciez nie zapytam

Jedno jest pewne...wyjśc z domu z niepomalowanymi paznokciami to jak wyjśc bez majtek w środku zimy (czujesz sie wtedy niesowjo...i jest ci wstyd że majtasów nie masz)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 10:27   #37
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: inni o Waszych paznokciach

U mnie jeżeli chodzi o płeć męską to zawsze budzą one wielki podziw, i jeszcze nikt, żaden chłopak negatywnie nie wypowiedział się na temat moich paznokci. Zawsze padają pytania typu : "no nie żartuj, że ty to sama zrobiłaś ??" I nawet zauważają kiedy zmieniam lakier i zdobienie, ale zawsze się podoba

Jeżeli chodzi o TŻ-ta to jest on zawsze po mojej stronie, podoba mu się moja długość i zdobienia, ma również zawsze swoje zdanie co do wzorka, ten mu się podobał, a ten nie. Ogólnie kiedy się poznaliśmy, zachwycał się nimi, a nie tak jak niektórzy stawały się one obrzydzeniem.

Jeżeli chodzi o kobiety, to zawsze kiedy jestem w jakimś sklepie, pubie, kawiarni, czy jeszcze gdzieś indziej, to patrzą kantem oka i myślą, że ja tego nie widzę a to szpiegi jedne czasami głupio się czuję, bo gdzie nie pójdę gapią mi się na łapy ... Jednak niektóre panie łapią mnie za rączki,i z bliska oglądają sobie i pytają "jak Pani to zrobiła"
Często są również powodem do zazdrości innych...tutaj przypomniała mi się historia jak byłam w banku i rozmawiała z koleżanką która ma tam staż. Miałam łapki wyłożone la ladę i tak z nią gadałam. I w tym czasie przeszła jedna z pracowniczek, młoda dziewucha, popatrzyła na te moje pazury, i wchodząc do drzwi od razu popatrzyła na swoje, czy to oby nie ma gorszych

Ogólnie podobają się wszystkim, nie słyszałam jeszcze żadnych złych komentarzy, jedynie dobijające mnie juz pytania "jak ja mogę coś zrobić w takich długoch paznokciach".
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 11:07   #38
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Hmmm.... opinie są różne........ podejrzewam, ze raczej nie obiektywne.... zależne są od stosuknu danej persony do mnie ;/
np.
-mój brat: "a pfuuuuu!! obrzydliwe są te paznokcie!!!! A weź je zetnij!" <--tenm osobnik jak widac nie wykazuje sie zbyt duza inteligencją:/ (stwierdza, ze nie mam w głowie tylko lakier opary lakieru do paznokci i tapety, dodam, ze ja sie wogóle nie maluje, jednak jak widac osobnik ma tendencje do fantazjowawania:/). Myślę ze moze byc to spowodowane przewlekłymi atakami zazdrośći, gdyz on jest nałogowym obgryzaczem z wieloletnim stażem.
W tej chwili usiłuje mnie przegonic od komputera, wiec inne przypadki opisze potem PzDr
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 12:50   #39
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Jeśli chodzi o moje pazurki i moje otoczenie, to do tej pory nie spotkałam się z naprawdę nagatywnym komentarzem. Faceci zazwyczaj interesują się długością i zdobieniem moich paznokci, zaś kobiety, tym jak udaje mi się wychodować tak długie pazurki i jak udaje mi się z nimi funkcjonować. Zdarza się że nieznajome babki łapią mnie za ręce by z blizka obejrzeć moje paznokcie. Lubię mieć kolorowe i przyciągające wzrok pazurki. Jedynie TŻ czasami żartuje z moich paznokci ale zawsze jest za to podrapany
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:36   #40
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Jak Ci sie podobaja wzorki hologramy i inne takei rzeczy na pazurkach to maluj i nie patrz na to co mysla o tym inni
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 16:03   #41
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
Jak Ci sie podobaja wzorki hologramy i inne takei rzeczy na pazurkach to maluj i nie patrz na to co mysla o tym inni
No pewnie że tak Ważne aby samej się dobrze czuc z takimi paznokciami
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 17:20   #42
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje pazurki i moje otoczenie, to do tej pory nie spotkałam się z naprawdę nagatywnym komentarzem. Faceci zazwyczaj interesują się długością i zdobieniem moich paznokci, zaś kobiety, tym jak udaje mi się wychodować tak długie pazurki i jak udaje mi się z nimi funkcjonować. Zdarza się że nieznajome babki łapią mnie za ręce by z blizka obejrzeć moje paznokcie. Lubię mieć kolorowe i przyciągające wzrok pazurki. Jedynie TŻ czasami żartuje z moich paznokci ale zawsze jest za to podrapany

ja osobiscie wole krotsze pazurki dlugie by mi przeszkadzaly bo uprawiam sport dlatego gustuje w krotszych tylko nie myslcie sobie ze mam obciete do skorek nie poprostu troche wystajace za palce i styka ja tez wole kolorowe - czerwien najbardziej a jeszcze jak dam na nie moje kwiatuszki to wygladaja super tak samo i mnie pytaja czy bylam u kosmetyczki itp. i dodaja ze one by tak nie zrobily dla mnie to bzdury bo chyba kazda z nas zaczynala od jakis nie krztaltnych wzorkow i powoli dochodzimy do "perfekcji" kazda z nas potrafi zrobic piekny wzorek i nie ma najladniejszych zgadzacie sie ze mna ??
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:26   #43
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Mnie dużo osób pyta, czy mam tipsy, czy naturalne. W życiu nie miałam tipsów, ale naturalne paznokcie mam długie i zawsze pomalowane.
W ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ludzie zwracają uwagę na to, że zawsze maluję paznokcie do chwili, kiedy moja pierwsza szefowa wezwała mnie do swojego gabinetu. Wchodzę, a ona oddaje mi... dwa lakiery Chanela, zużyte może w 1/3, bo jej sie kolory niezbyt podobały czy też znudziły, a wiedziała, że u mnie się nie zmarnują. W ten sposób stałam się posiadaczką słynnego "Rouge Noir", którym malowała paznokcie Rebecca z "Brodget Jones".
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:32   #44
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: inni o Waszych paznokciach

to gratuluje tez bym chciala taki lakier niestety jeszcze nie zarabiam ale ja bede duza <hahaha> to tez taki bede miala a robisz jakies wzorki na paznokciach ?? bo moje juz sa troche nudne daj jakis pomysl
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:35   #45
kubulinka
Raczkowanie
 
Avatar kubulinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 306
Dot.: inni o Waszych paznokciach

A ja za to nie maluję żadnych wzorków. Nie mam na to siły - tu mi wyjdzie a tu krzywo - nie mam potem cierpliwości, żeby poprawiać i... najczęściej robie po prostu frencha.
Mój TŻ lubi w sumie tylko krótkie i maxymalnie naturalnie pomalowane pazurki, także ja nie szaleję.
kubulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 15:23   #46
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: inni o Waszych paznokciach

1. dla mnie pazurki sa bardzo wazne - ostatnio do tego stopnia ze co tydzien pojawia sie cos nowego na nich..
2. Kolezanki zazdroszcza dlugosci i podziwiaja wzorki choc czasami mi samej one sie nie podobaja - ale pamietam jak sama nie malowalam wzorkow to kazdy namalowany u kogos robil na mnie wrazenie..
3. Mezczyzni juz nie raz (o dziwo pytali czy sa sztuczne czy naturalne), bo takie dlugie - zreszta dziewczyny rowniez
4. No a moj mezczyzna uwielbia moje dlugie pomalowane paznokcie) i to chyba najwazniejsze..:P

Ja lubie nosic i dlugie i krotkie byleby by byly zadbane i konieznie pomalowane.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 07:33   #47
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Hmmm, to ciekawe, fakt faktem, ze moj TŻ kiedy go poznalam jako jedna z pierwszych rzeczy skomplementowal moje zadbane pazurki. Jak zwykle we wszystkim znajduje zloty srodek. Nie sa wiec dlugie ani krotkie. W porywach wystaja do 6mm poza palec..Poza tym mam male rece, wiec zeby je optycznie wydluzyc paznokcie piluje na okraglo. No i zawsze uzywam naturalnego lakieru. Najchetniej boujoirs z vinylem o czym gdzies juz tutaj pisalam
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 10:40   #48
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: inni o Waszych paznokciach

6 mm za opuszek to dla mnie dużo tzn że są długie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:03   #49
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
6 mm za opuszek to dla mnie dużo tzn że są długie
W porywach 6mm oznacza, ze osiagaja 6 mm tylko wtedy kiedy mam lenia i nie chce mi sie ich opilowywac
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 12:15   #50
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Hehe ale to i tak ładna długość, moje rzadko kiedy osiągaja takie 'porywy'
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:48   #51
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja maluję paznokcie, bo bez lakierku są miękkie i łatwo się łamią (a zapuszczam). Natomiast mój TŻ ciągle nawija ze on lubi "naturalność" i żartuje sobie z moich pazurków i makijaży Właśnie niedawno upolowałam śliczny zielony lakier to mi powiedział że wyglądam jakbym kosiła trawę i nie umyła rąk ;P A bordo to dla niego kolor zgniłych pomidorów
Ale ostatnio gdy widzi jak wyciągam swój "paznokciowy przybornik" to jest zadowolony bo ma komp dla siebie (gramy w pewną grę on-line i często jest wojna o komputer). Mój szef ostatnio chciał odkleić folię ochronną z papieru samoprzylepnego i siedział z igiełką przy tym chyba godzinę, amoim paznokciom zajęło to 2 sekundy
A najbardziej zachwycona jest moja 5-letnia córcia, mój najlepszy krytyk Wybiera ze mną wzorki na wizażu, pomaga w malowaniu (biega do łazienki po waciki ) i zawsze się jej podobają
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 23:41   #52
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Mój TŻ lubi jak mam na pazurkach wzorki na jasnym tle. Jak mam paznokcie na gładko pomalowane to się dopytuje kiedy coś wreszcie namaluje
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 22:06   #53
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja się nigdy jeszcze nie spotkałam z jakąś negatywną reakcją na moje pomalowane czy ozdobione pazury wręcz przeciwnie. Czasami na przystanku mnie kobiety pytają, co to za lakier mam itp.

Ale najlepsza była mama mojego eks... przez ponad rok myślała, że ja mam sztuczne paznokcie...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:08   #54
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: inni o Waszych paznokciach

moje pazurki raczej też wszyscy chwalą.... nie spotkałam sie jeszcze z negatywna opinią...
a faceci... hmm... zawsze zauważają.. o dziwo... i zawsze jest pytanie:" tipsy??" ... hehe..na co ja z dumą odpowiadam że naturalki i tylko obserwuje zdziwienie na twarzy...

ale nie wiem czemu sie tak utarło, że jak pazurki sa długie i ładnie zrobione to zaraz musza być tipsy...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:39   #55
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ale nie wiem czemu sie tak utarło, że jak pazurki sa długie i ładnie zrobione to zaraz musza być tipsy...
Zazwyczaj tak jest
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:20   #56
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Ja nie moge patrzec na moje paznokcie jak sa niepomalowane. Co tydzien mam nowy wzorek bo poprostu poprzedni niszczy sie po uplywie pewnego czasu. A co doludzi ktorzy na to patrza? Podoba im sie to z reguly. weszyscy chwala moje paznokcie, wzorki. Kolezanki z klasy zaczely nawet je kopiowac. Dojezdzam do szkoly wiec jak siedze sobie w autobusie to kobiety, dziewczyny wpatruja sie w moje paznokcie. To samo jest w kosciele. Tak bezczelnie sie ludzie patrza ale ja sie juz do tego przyzwyczailam. Moze to zazdrosc poprostu?
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 23:42   #57
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Moj TZ zawsze zauwaza kiedy mam cos nowego na pazurkach.
Ba! Zwraca uwage na dlonie innych kobiet. Czesto w sklepie, czy gdzies mowi; "Ale ona ma paskudne paznokcie. Ty robisz ladniejsze"

Lubi brokaty, mocne kolory. French jest "taki zwykly"
Chociaz kiedy go poznalam (milion lat temu) kategorycznie obstawal za delikatnymi zdobieniami. Z uplywem czasu przekonal sie jednak do czegos bardziej odwaznego
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:42   #58
Irjanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Mój TŻ nie znosi pomalowanych paznokci niczym. Podobają mu się tylko średniej długości i bezbarwne. Na każdą odrobinę wzorka reaguje alergicznie.
Irjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:49   #59
biimbo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Andrychów
Wiadomości: 37
GG do biimbo
Dot.: inni o Waszych paznokciach

Hej dziewczyny,
ja od jakiegoś czasu robie regularnie tipsy żelowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej miałam bardzo ładne swoje paznokcie i robiłam z nimi cuda ale zaczęły się łamać i nie mogłam ich utrzymać. Poza tym dla mnie tipsy są wygodniejsze i trwalsze(wiecie jak to bywa lakier odpryskuje, hologramy odpadają-już to przerabiałam). Do tej pory nie spotkałam się z jakąkolwiek krytyką odnośnie paznokci.Zawsze wszystkim się podobały, a faceci zazwyczaj patrzą na nie z zaciekawieniem. Mój TŻ bardzo lubi jak mam paznokcie zaraz po spiłowaniu, wtedy liczy na to, że go podrapie heheh wiecie same jak to z tymi facetami... Zawsze bardzo mu się podobają wzorki, a najbardziej lubi jak mam hologramy

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
biimbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.