wydajność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 16:15   #1
fantaprincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Question

wydajność


witam serdecznie
mam malutkie pytanie, paznokcie to od długiego czasu moje hobby narazie opierało sie to jedynie na zywkłym malowaniu itd. sama paznokci zelowych sobie nie robiłam poniewaz moje własne pazurki są mega wytrzymałe i długie ale chcialabym zrobic kurs(oczywiscie nie jakis tam naciagnany i umiec robic pazurki zelowe a w dzisiejszej modzie na zele po zdobyciu wprawy napewno mozna by spelniac swoje marzenia na klijentkach jedno co mnie interesuje to, to na ile wystarcza taki zel np załozmy ze mam zele 3 fazowe po 15 ml i na ile taki zel wystarcza? cen sie bardzo wachaja wraz z renomoa i domyslam sie ze podobnie moze byc z wydajnoscia.i jeszcze jedno lepiej kupowac mniejsze ale zeby zawsze były swieze czy wieksze opakowania i tym samym napewno troche tansze
za wszystkie odpowiedzi dziex
fantaprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:43   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: wydajność

możesz kupować większe, nie przeterminują się tak szybko, ciężko odpowiedzieć na temat wydajności, możesz mieć 10 klientek z króciutkimi pazurkami albo 5 z megadługimi i żelu zejdzie tyle samo
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:01   #3
fantaprincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: wydajność

nie no racja ale np ogladajac jakies oferty napotykam na zele o pojemnosci nawet 5ml zastanawiam sie czy one wogle na cokolwiek starczaja:P chyba jedeynie na przetestowanie czy sie myle?
fantaprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:00   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wydajność

5ml żelu jednofazowego wystarcza mi na zrobienie sobie naprawde długich paznokci i zostaje jakaś resztka do wymieszania np. z brokatem i małe słoiczki też się przydają
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:22   #5
fantaprincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: wydajność

aha dzieki bardzo za info bo tam włąsnie myslałam aby na poczatek zakupic zele mniejsze ale za to wiecej radzaji co da mi lepsze rozezanie w ich jakosci dziex;*
fantaprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:52   #6
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: wydajność

Cytat:
Napisane przez fantaprincess Pokaż wiadomość
aha dzieki bardzo za info bo tam włąsnie myslałam aby na poczatek zakupic zele mniejsze ale za to wiecej radzaji co da mi lepsze rozezanie w ich jakosci dziex;*
jesli zaczynasz, i chcesz przetestowac zele, na jakich najlepiej ci sie pracuje i wogole, to faktycznie bardzo dobry pomysl kupisz sobie wszystkie po 5ml i tym sposobem poznasz kazdy, dowiesz sie na jakim najlepiej ci sie pracuje a ktorego wogole nie lubisz i kupisz tylko te potrzebne
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.