sex bez gumki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 20:44   #121
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
zastanawiam sie o co niektorym dziewczynom chodz z tym brakiem przyjemnosci w gumkach. uzywalam ich przez ponad rok (teraz biore tabletki) i naprawde nie zauwazam mniejszej przyjemnosci. jedyne co mi troche przeszkadzalo to to ze trzeba bylo na chwilke przerwac gre wstepna. ale zeby z tego powodu az tak ryzykowac....
ja akurat czuje sporą różnicę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:03   #122
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ja akurat czuje sporą różnicę
ja też
ale to nie znaczy, że popieram stosunek przerywany - Anitka - dla mnie wymiatasz ze swoim podejściem najlepiej łykać tabsy lub nalepiać plastry, bo 1) jest komfort psychiczny 2) prawie 99 %, że się nie zajdzie w ciążę. Stosunek przerywany to nie na moje nerwy
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:17   #123
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
no dokładnie, a ANitka bardzo miesza isę w zeznaniach. Myśle, kochana, że juz wiesz ,ze mamy rację tylko głupio Ci sie przyznac i wymyslasz troszke, choc to i tak fajnie, ze mimo ,ze CIę troche zjechałyśmy, dalej z nami rozmawiasz a nie zniknęłaś

bo byłam i jestem przygotowana na wszelką krytyke
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:25   #124
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
ja też
ale to nie znaczy, że popieram stosunek przerywany - Anitka - dla mnie wymiatasz ze swoim podejściem najlepiej łykać tabsy lub nalepiać plastry, bo 1) jest komfort psychiczny 2) prawie 99 %, że się nie zajdzie w ciążę. Stosunek przerywany to nie na moje nerwy
Ja absolutnie nie popieram
teraz mam przerwe w tabsach wiec gumka od poczatku do konca...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:33   #125
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Ja absolutnie nie popieram
teraz mam przerwe w tabsach wiec gumka od poczatku do konca...
Mnie już denerwował seks w gumkach (9 miesięcy w gumkach...) i postanowiłam wrócić do tabletek. Zrobiłam badania i nie było przeciwwskazań. Seks bez gumek jest o wiele lepszy a dwa - już nie świruje kiedy okres się spóźnia- stosując gumki ciągle się bałam....Do tabletek mam większe zaufanie.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:35   #126
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Mnie już denerwował seks w gumkach (9 miesięcy w gumkach...) i postanowiłam wrócić do tabletek. Zrobiłam badania i nie było przeciwwskazań. Seks bez gumek jest o wiele lepszy a dwa - już nie świruje kiedy okres się spóźnia- stosując gumki ciągle się bałam....Do tabletek mam większe zaufanie.
ja jeszcze tylko 3 miesiace i tabsy z powrotem
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:45   #127
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Mnie już denerwował seks w gumkach (9 miesięcy w gumkach...) i postanowiłam wrócić do tabletek. Zrobiłam badania i nie było przeciwwskazań. Seks bez gumek jest o wiele lepszy a dwa - już nie świruje kiedy okres się spóźnia- stosując gumki ciągle się bałam....Do tabletek mam większe zaufanie.

a jakie badania musiałaś zrobić?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 21:50   #128
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a jakie badania musiałaś zrobić?
Standardowe badanie ginekologiczne- wziernikiem +usg dopochwowe ( wszystko ok)
wiesz ja miałam odrębny problem. Miałam bardzo nieregularny okres: miałam badanie krwi ogólne (to jest standard), badanie hormonalne (dodatkowo), badanie hormonu tarczycy (dodatkowo). Wszystko w normie. Więc otrzymałam luteinę - wywołałam okres i powrót do tabletek. Bo brak okresu mnie frustrował. Czułam się mało kobieca....Teraz mam nadzieję będzie co miesiąc. Wiem, że to sztuczny wywołany okres, ale dzieci nie planuję
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:05   #129
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: sex bez gumki

nigdy nie uprawiałam secu bez gumki. teraz zaczynam się zastanawiać nad tabletkami, gdyż mam stałego partnera, do którego się przekonałam (chodzi o zaufanie) i postanowiłam przestać się przejmować podczas zabaw czy sexu, a to często
a poza tym mój chłopak ma strasznie obfite te 'płyny' i czasem się zastanawiam czy nie wydostają się z gumki ; o czy to możliwe? poprostu taka myśl i wiecie
chłopakowi nie przeszkadzają gumki, mówi, że decyzja do mnie należy, bo w końcu to hormony... ale wole być pewniejsza
Variance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:16   #130
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Standardowe badanie ginekologiczne- wziernikiem +usg dopochwowe ( wszystko ok)
wiesz ja miałam odrębny problem. Miałam bardzo nieregularny okres: miałam badanie krwi ogólne (to jest standard), badanie hormonalne (dodatkowo), badanie hormonu tarczycy (dodatkowo). Wszystko w normie. Więc otrzymałam luteinę - wywołałam okres i powrót do tabletek. Bo brak okresu mnie frustrował. Czułam się mało kobieca....Teraz mam nadzieję będzie co miesiąc. Wiem, że to sztuczny wywołany okres, ale dzieci nie planuję

a ile masz lat?ja też mam nie raegularne miesiączki,okres u mnie jest co 35-38 dni ...a miesiączkuje juz ponad 5 lat ...

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2008-11-18 o 23:03
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:13   #131
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
nigdy nie uprawiałam secu bez gumki. teraz zaczynam się zastanawiać nad tabletkami, gdyż mam stałego partnera, do którego się przekonałam (chodzi o zaufanie) i postanowiłam przestać się przejmować podczas zabaw czy sexu, a to często
a poza tym mój chłopak ma strasznie obfite te 'płyny' i czasem się zastanawiam czy nie wydostają się z gumki ; o czy to możliwe? poprostu taka myśl i wiecie
chłopakowi nie przeszkadzają gumki, mówi, że decyzja do mnie należy, bo w końcu to hormony... ale wole być pewniejsza
Nie, nie ma szans żeby się wydostały, chyba że gumka pęknięta, dlatego najlepiej kupować gumki w aptece lub drogerii. (większa pewność że są w porządku - odradzam kupowanie na stacji benzynowej)

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a ile masz lat?ja ez mam nie raegularne miesiączki,okres u mnie jest co 35-38 dni ...a miesiaczkuje juz ponad 5 lat ...
Mam 22 lata, miesiączkuję 8 lat.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 22:26   #132
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: sex bez gumki

Kupujemy w aptece, zawsze zwraca uwage czy jest okey.
Nawet dlatego jak dziś rozmawialiśmy o tabetkach to stwierdził, że dziwnie mu by było bo tu ma jakieś panowanie nad anty, a tu by nie miał
dzieki za odp.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:37   #133
sagittarius514
Przyczajenie
 
Avatar sagittarius514
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: sex bez gumki

hehe normalnie rozwala mnie ta niewiedza:// Trzeba isc do ginekologa i on powie ci wszystko Seks bez gumy to przede wszystkim niebezpieczenstwo przed chorobami takimi jak: hiv, rzezaczka ,kiła, i hpv, grzybica tez , bo to faceci roznosza te chorobska:// Oczywiscie ,ze mozesz zajsc w ciaze nawet jesli chłopak nie skonczył...Jezeli jest mniej wiecej po 20 tym roku zycia to nie kontroluje swojej ejakulacji i wcale moze nie wiedziec ze sie spuscil, a jezeli jest bardziej doswiadczony to wcale nie oznacza , ze tez kontroluje( tu jest gorzej bo moze nawet nie poczuc jak wyleci mu kropelka) facet tak jak kobieta sie podnieca- my jestesmy"mokre" i faceci tak samo tylko, ze u nich podczas wydzielania tych płynow moga byc takze plemniki:/// wiec lepiej sie zabezpieczac , bo teraz jakis s****iel stary zaraził mloda dziewczyne hiv-em ,własnie przez to, ze my tylko bez gumy , bo jest lepiej .Dlatego niedługo w Polsce bedzie wieksze prawdopodobienstwo zarazenia sie takimi chorobami niz w krajach wschodnich:///
sagittarius514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:49   #134
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: sex bez gumki

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ja akurat czuje sporą różnicę

ja rowniez roznice czuje. ogromna
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:24   #135
Angelika 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Jarocin,Wielkopolska
Wiadomości: 17
GG do Angelika 1982 Send a message via Skype™ to Angelika 1982
Dot.: sex bez gumki

Hej!!!
Jeśli jest się z osobą do której ma się ogromne zaufanie i ma się pewność do tego że druga osoba jest mu wierna to jak najbardziej jestem za nieużywaniem prezerwatyw...ja sama z moim chłopakiem zdecydowanie mówimy gumkom"nie!!!" Próbowaliśmy raz ale ani jemu ani mnie nie było przyjemnie...zresztą jaka to jest przyjemność???? To tak jakby jeść czekoladowego cukierka w papierku!!! Ble...
Angelika 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.