Jak urzadzić to mieszkanie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 11:39   #211
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

JanuszAgnieszka

przejrzałam cały wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem
zupełnie nowe mieszkanko - przytulne, ciepłe
życzę samych radosnych chwil w nim spędzonych
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 09:06   #212
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
JanuszAgnieszka

przejrzałam cały wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem
zupełnie nowe mieszkanko - przytulne, ciepłe
życzę samych radosnych chwil w nim spędzonych
dziekuje powoli zbliza sie koniec urzadzania, przynajmniej duzego pokoju sa juz firanki, rolety, lampa, brak tylko zaslonek w malym pokoju kupilismy sliwkowy makaron bedzie to pokoj dla dziecka brakuje jeszcze dodatkow w stylu wazon czy cos tam, lawa bedzie we wtorek, ale jestem zadowolona z efektu

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Generalnie najlepiej jest dobierać meble wykonane z tego samego materiału i takim samym kolorze, więc ciemny stolik może wyglądać dość przypadkowo, chyba że dokupione zostaną inne ciemne elementy, które dopełnią wystroju np. karnisz, stojąca lampa, jakieś inne drewniane ozdoby. Poszukajcie wpierw w internecie gotowych aranżacji, które zastosowały podobne rozwiązania i zobaczycie czy to Wam będzie odpowiadać.
wybralismy lawe szklana z dodatkami wenge, bo takie dodatki mamy mysle, ze bedzie pasowalo ale dziekuje za opinie
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 15:34   #213
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
dziekuje powoli zbliza sie koniec urzadzania, przynajmniej duzego pokoju sa juz firanki, rolety, lampa, brak tylko zaslonek w malym pokoju kupilismy sliwkowy makaron bedzie to pokoj dla dziecka brakuje jeszcze dodatkow w stylu wazon czy cos tam, lawa bedzie we wtorek, ale jestem zadowolona z efektu

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


wybralismy lawe szklana z dodatkami wenge, bo takie dodatki mamy mysle, ze bedzie pasowalo ale dziekuje za opinie
Każdy może sobie teoretyzować, ale tak naprawdę to ani zdjęcia, ani wizualizacje nie zastąpią rzeczywistości i tylko wtedy da się bezwzględnie stwierdzić jak coś wygląda. Poza tym dochodzi też kwestia własnych upodobań, to co jednej osobie się podoba, innej wcale nie musi o czym przekonałam się dyskutując na temat niektórych projektów wnętrz, które dla mnie były super, ale innym się nie podobały. Jeśli więc coś się nam autentycznie podoba to nie ma sensu przyjmować cudzego punktu widzenia i się zniechęcać.
Gratuluję finiszu, teraz tylko pozostaje się rozkoszować się efektami swojej pracy.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:10   #214
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

JanuszAgnieszka,

czekam z niecierpliwością na aktualne zdjecia Waszego mieszkania.

Swoją drogą szkoda, że ktos podpina sie pod ten watek.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 20:35   #215
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
JanuszAgnieszka,

czekam z niecierpliwością na aktualne zdjecia Waszego mieszkania.

Swoją drogą szkoda, że ktos podpina sie pod ten watek.
jak posprzatam to zrobie zdjecia nie jest idealnie, nie wszystko wyszlo jak chcialam, ale zmiana mieszkania na pewno jest
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 03:02   #216
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
jak posprzatam to zrobie zdjecia nie jest idealnie, nie wszystko wyszlo jak chcialam, ale zmiana mieszkania na pewno jest
No to sprzątaj raz dwa
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ekam
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:50   #217
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Długo coś sprzątasz
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 13:39   #218
bianka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Tak sobie patrzę na plan Twojego mieszkania i wydaje mi się, że pojemna szafa z przesuwnymi drzwiami to bardzo dobry pomysł. Znajomi mają podobnie małe mieszkanie (salon plus maleńka sypialnia) i chociaż na początku mieli w salonie stojącą dużą szafę po pewnym czasie ją wymienili na przesuwną na całą ścianę. I wbrew pozorom pokój tylko na tym zyskał optycznie. Ja bym na Twoim miejscu w dużym pokoju na ścianie na przeciwko drzwi wejściowych zrobiła szafę z przesuwnymi drzwiami od ściany do ściany i aż do sufitu z wystającym cokołem z halogenkami. Drzwi ze szkłem - chociaż jedne - naprawdę dodają przestrzeni, pozostałe jednolite. Do tego kanapa ustawiona przed szafą (oparciem do szafy) w takiej odległości żeby się dało spokojnie wyciągać rzeczy. Telewizor na ścianę po prawej stronie od wejścia, spokojnie wejdzie jeszcze stolik kawowy i jakieś roślinki. Dzięki takiej szafie zyskacie mnóstwo miejsca.

Taka szafa nie musi kosztować majątku, tak jak było wcześniej wspominane wystarczy tylko złota rączka w rodzinie. Wszystko (nawet elementy do zrobienia i zamontowania drzwi) można kupić w markecie budowlanym, a kosze, drążki do ubrań można kupić chociażby w IKEA.
a ja odradzam kupowanie w ikea i montowanie samemu...za to polecam INDECO SYSTEM we Wrocławiu. Mam szafę z drzwiami przesuwnymi od nich i jestem bardzo zadowolona...nie tylko fajnie wygląda ale też nie musiałam nad niczym myśleć...po prostu poszłam na stoisko podałam wymiary i tam dziewczyna zrobiła projekt tak żeby wszystko miało ręce i nogi!!!!
bianka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.