Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 10:25   #1921
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No ale najpierw panieńskie: party: i to nie raz
Anuśka, no pewnie, pewnie- nawet codziennie - byle nam tylko "przelewu" wystarczyło
Domi - dzwoniłas do Twojej pani doc? Co powiedziała, na te plamy, co wylazły?
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:27   #1922
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No ale najpierw panieńskie: party: i to nie raz


Hahaha Aneczko- no jasne nie zaraz ale i nie raz. Zrobimy panieńskie niech Denna poczuje co straci 21.III.2009.
Do tego dnia jeszcze 69 dni więc pare razy możnaby było zorganizować:party :
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:41   #1923
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ale bedzie się działo
Kurcze wciąż nie mogę przestać myslec o Masi wydaje mi się że to musiało byc tak ze ta cała kamaplama napisała do niej na priva mówiąc że któraś z nas obgadała Masi do niej pisząc.Nie wiem czy zrozumiale napisałam ale mnie to wkurza bo może napisała że np.ane120 źle się o naszej ekspertce wyraża i co?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:51   #1924
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ale bedzie się działo
Kurcze wciąż nie mogę przestać myslec o Masi wydaje mi się że to musiało byc tak ze ta cała kamaplama napisała do niej na priva mówiąc że któraś z nas obgadała Masi do niej pisząc.Nie wiem czy zrozumiale napisałam ale mnie to wkurza bo może napisała że np.ane120 źle się o naszej ekspertce wyraża i co?
Anuś, ja tez nie wiem, nie rozumiem tego jak można tak postąpić, jesli hipotetycznie było tak jak piszesz... Musiało się zdarzyc coś paskudnego, skoro Masi w nas zwątpiła.
I cały czas mam nadzieję, że Masi jednakdo nas wróci...
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:51   #1925
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ale bedzie się działo
Kurcze wciąż nie mogę przestać myslec o Masi wydaje mi się że to musiało byc tak ze ta cała kamaplama napisała do niej na priva mówiąc że któraś z nas obgadała Masi do niej pisząc.Nie wiem czy zrozumiale napisałam ale mnie to wkurza bo może napisała że np.ane120 źle się o naszej ekspertce wyraża i co?


Wiesz co i jak tak samo pomyślałam, że ta fałyszywa tak mogła do niej napisać, bo masimka przecież do tej kamyplamy pisała z rzetelnymi poradami. I w sumie masimke uznała jako za miłą osóbkę, a żeby nam dokuczyć do napisała na priwa że my sie 'nabijamy" z jej porad. I może to dlatego tak niby jej skrzynka była pełna- ze to niby my piszemy że masimka sie wymnądrza.
Oliwa sprawiedliwa, i kłamstwo ma krótkie nogi.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:55   #1926
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni bo wręcz czuje się winna
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:59   #1927
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

mam chwilkę dla siebie
chwilkę tylko

Ane i reszta moich kochanych Plamek - będę szczera - jestem zdecydowaną przeciwniczką tzw . odpowiedzialności zbiorowej i zdecydowanie wzbudza mój sprzeciw coś, co ja nazywam " na oślep jechaniem po swojej krzywdzie' . Rozumiem, że Masima poczuła sie urażona, ale ja np. nie wiem KONKRETNIE czym i przez KOGO, bo o tym już nie napisała, a podejrzenie dostało sie zbiorowo wszystkim. I ja indywidulanie sie na takie zachowanie tez wkurzam bo prowadzi donikąd. I jezli Masimo czytasz te słowa, a mam nadzieję, że tak, to po prostu wyjasnij nam co się stało , bo jak widzisz jest sporo , zupełnie niepotrzebnych emocji, domysłów i " czytania w myslach ". I przyznaje, że ja mam już tego przesyć. ale , jak zawsze, pisze jedynie w swoim imieniu i o swoim zdaniu w tej sprawie .

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-12 o 11:00
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 11:00   #1928
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni bo wręcz czuje się winna

Ane- napewno sie to wyjaśni, pewnie troszke czasu potrzeba na to. Tak sądze że kamaplama mogła tak nas obsmarować. Pewnie to jej sprawka!!! Fałszywa i zakłamana!!!!
Żałuję że nie zgłosiłyśmy jej zachowania do Heksany. Aczkolwiek zawsze to można zrobić, niech no sie tylko pojawi
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:03   #1929
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ale bedzie się działo
Kurcze wciąż nie mogę przestać myslec o Masi wydaje mi się że to musiało byc tak ze ta cała kamaplama napisała do niej na priva mówiąc że któraś z nas obgadała Masi do niej pisząc.Nie wiem czy zrozumiale napisałam ale mnie to wkurza bo może napisała że np.ane120 źle się o naszej ekspertce wyraża i co?
No tak Anuś- ja to samo myśłałam- w sumie- każda z nas może być "podejrzaną", bo w ten sposób mozna bezkarnie na każdego zrzucać takie oskarżenia, w końcu ja niezle dopiekłam wtedy Kamoplamie- więc i o mnie mogła do Masi napisać, ze ja tak o niej mówię- zwłaszcza, ze w jednej wypowiedzi napisałam, ze skoro Masi zabiera fachowo głos, to co ja mam się wtrącac i dopowiadać- porada udzielona i koniec kropka......Normalnie jak o tym myślę to mi sie to w głowie nie mieści.
W ten sposób możemy sobie każda z osobna pisac do każdej z osobna na priv i robic zamieszanie i dupska obrabiać....ale chyba nie o to chodzi. fajnie jest pisac właśnei na forum gdzie mozna czytać wszystkie posty i się od nich odnosić.

Madziusia- jak fajnie ze się zmieniło na 69...juz lżej
Denuś...ja Ci mogę nakopać- mój staż to 21 lat będzie 13 lutego- chyba najdłuższy (nie wiem jak Nati) więc jako najstarsza stażem ci nakopię

Lecę dziewczynki- obowiązki wzywają
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:05   #1930
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
No tak Anuś- ja to samo myśłałam- w sumie- każda z nas może być "podejrzaną", bo w ten sposób mozna bezkarnie na każdego zrzucać takie oskarżenia, w końcu ja niezle dopiekłam wtedy Kamoplamie- więc i o mnie mogła do Masi napisać, ze ja tak o niej mówię- zwłaszcza, ze w jednej wypowiedzi napisałam, ze skoro Masi zabiera fachowo głos, to co ja mam się wtrącac i dopowiadać- porada udzielona i koniec kropka......Normalnie jak o tym myślę to mi sie to w głowie nie mieści.
W ten sposób możemy sobie każda z osobna pisac do każdej z osobna na priv i robic zamieszanie i dupska obrabiać....ale chyba nie o to chodzi. fajnie jest pisac właśnei na forum gdzie mozna czytać wszystkie posty i się od nich odnosić.

Madziusia- jak fajnie ze się zmieniło na 69...juz lżej
Denuś...ja Ci mogę nakopać- mój staż to 21 lat będzie 13 lutego- chyba najdłuższy (nie wiem jak Nati) więc jako najstarsza stażem ci nakopię

Lecę dziewczynki- obowiązki wzywają
No to kolejna okazja do świ.etowania
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:46   #1931
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kurczę ten poniedziałek już powoli ma sie ku końcowi ....
Ale wracając do filtra to w tym ivostinie mi sie najbardzie spodobało własnie że nawilża, do niego myslałam ze ten ROc plamowy jest the best ale Ivostin tak sie ładnie wchłonął że malować sie moge i nawet bazy już mi nie trzeba. Madzius ja ci zazdroszczę tej ubogiej kosmetyczki - ja tez tak chce i taka alabastrową buźkę
Trzecim faforytem to była bioderma ta antyplamowa - początkowo popadłam w zachwyt ale potem jakoś dyskomfort na twarzy mnie suszyła (maja przyjaciółka ze stanów ma tłusta cerę to się nią akurat zachwyca - musiałam jej dosyłać)
A i biodermy to chyba nie mozna kolorówka maziać!!!
La roche to porażka dla mnie ekran ale i szkody mi robił bo nawet na nie porażdnionej skorze wywoływał pieczenie i lzawienie.
Avenka tez nie bo taki blask robiacy po oczach (nie probowałam tego mleczka).
a najgorszym filtrem to był Lierac łoooooo Jakby mnie kto otynkował i pomalował czyms białym.
a i lubie jeszcze z loreala taki tonujący antyplamowy - ale chyba po nim tez się maziać nie da a i teraz będzie dla mnie za ciemny.
I to też wiem od was na temat fitrów co i jak bo wcześniej to wiedziałam ze musze i nie przypuszczałam że np jak sie na nie pomaluję to juz mnie nie chronia i ze nie mieszamy fitrów (to ja do tej pory tak robiłam i myslałam że sobie polepszam) itd.
a tak to tez mozna poprosic w aptece o próbke ja zawsze proszę teraz juz w ciemno nie zamierzam nic a nic kupować.
I dzięki wam odkryłam biochemie urody - jestem zachwycona a i te inne sklepy mazidłowe też czekaja tylko ze już postanowiłam być racjonalniesza z zakupami - Tu też dużo Masimka mi podpowiedziała
Acha i jeszcze svr - dla mnie trochę za jasny i czasami szczypal w oczy - ale w sumie niczego sobie.....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-12 o 11:50
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 11:55   #1932
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ja jak razie jestem wierna filtrowi z isispharmy temu z kolorem dla mnie super!No i ciągle czekam na te roci napisałyśmy do innej apteki może się uda.Mam cerę tłustą wiec filtr musi byś suchy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:08   #1933
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja jak razie jestem wierna filtrowi z isispharmy temu z kolorem dla mnie super!No i ciągle czekam na te roci napisałyśmy do innej apteki może się uda.Mam cerę tłustą wiec filtr musi byś suchy
o własnie jeszcze ją chciałam wyprobować ten jej kolorek to jasny czy średni i można się po niej maziać??? Nie widziałam tego po aptekach ale na internetowych juz tak....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:10   #1934
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja jak razie jestem wierna filtrowi z isispharmy temu z kolorem dla mnie super!No i ciągle czekam na te roci napisałyśmy do innej apteki może się uda.Mam cerę tłustą wiec filtr musi byś suchy
A ja z kolei kocham SVR 50+ barwiony mineralny (kolor jasnego podkładu) No tłusty troche jest, nie przeczę, ale NIC na niego nie musze nakładać, więc nie osłabiam jego działania.
Anuśka ta Twoja Isispharma w próbce ok wygląda, ale jak na gębe nałożyłam to byłam różowy prosiak
Jeszcze wypróbuje tego Iwostina (maja próbki w aptekach?), bo jadnak jakis podkład na slub musze mieć. Pewnie bedzie mi go make-up woman jakims fixatorem utrwalac, a na SVR takie zabiegi sie chyba nie nadają.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:17   #1935
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Denna,Ane ja też poszłam na żywioł i szybko wyszłam za mąż.W tym roku minie 17 lat od naszego ślubu Jestem z nim dłużej niż bez niego bo 21 lat. Byłam młoda,głupia,naiwna i baaaaaaardzo dobrze bo dzisiaj to chyba starą panna bym została. Takich facetów jak mój TŻ juz nie ma Moim skromnym zdaniem nie ma reguły.Jak ma być dobrze to będzie.Najwazniejsze by facet był dobry,wrazliwy .....i żeby kobieta mu się podobała.....I tego ci Denko życzę bo jak facet chce to nic go nie powsztrzyma

Iv rozumiesz coś z tego ?
A czemu ja, Megi czemu na mnie padło
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:18   #1936
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
A ja z kolei kocham SVR 50+ barwiony mineralny (kolor jasnego podkładu) No tłusty troche jest, nie przeczę, ale NIC na niego nie musze nakładać, więc nie osłabiam jego działania.
Anuśka ta Twoja Isispharma w próbce ok wygląda, ale jak na gębe nałożyłam to byłam różowy prosiak
Jeszcze wypróbuje tego Iwostina (maja próbki w aptekach?), bo jadnak jakis podkład na slub musze mieć. Pewnie bedzie mi go make-up woman jakims fixatorem utrwalac, a na SVR takie zabiegi sie chyba nie nadają.
Tak powinnaś dostać nawet sporą dostałam 5 ml, dobre pod makijaż. Takim fixem chyba z krynolana cie utrawli - dobra rzecz to jest. Ale juz zamówiłam cały. Kurczę to w róz wpada ta isis ......buuuuu to chyba kolorek nie dla mnie, a chciałam ja tez spróbować.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:19   #1937
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
o własnie jeszcze ją chciałam wyprobować ten jej kolorek to jasny czy średni i można się po niej maziać??? Nie widziałam tego po aptekach ale na internetowych juz tak....
Nie można się maziac chyba bo pełnego składu nie ma ale mi on sam wystarcza .Kolor jak juz Denuś napisała różowy ale mi pasi
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:22   #1938
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Tak powinnaś dostać nawet sporą dostałam 5 ml, dobre pod makijaż. Takim fixem chyba z krynolana cie utrawli - dobra rzecz to jest. Ale juz zamówiłam cały. Kurczę to w róz wpada ta isis ......buuuuu to chyba kolorek nie dla mnie, a chciałam ja tez spróbować.
Magda - no widzisz kochana, trza sie było drzeć głośno, co zamiarujesz
Bym Ci próbke Anuśkową wysłała dalej
A tak, najwyżej jak ci nie spasuje, to zrobisz handel z Ane sowieso.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:23   #1939
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Tak powinnaś dostać nawet sporą dostałam 5 ml, dobre pod makijaż. Takim fixem chyba z krynolana cie utrawli - dobra rzecz to jest. Ale juz zamówiłam cały. Kurczę to w róz wpada ta isis ......buuuuu to chyba kolorek nie dla mnie, a chciałam ja tez spróbować.
Dawaj adres to Ci wyślę próbkę
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 12:25   #1940
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Dawaj adres to Ci wyślę próbkę
Ona juz se zamówiła w szale zakupowym.
CAAAAAAAAAAAAAAŁĄ tube bedzie miała

O, Winylek - Motylek przyleciał
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-12 o 12:27
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:29   #1941
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzięki to ja tobie wyśle ten ivostin - jak do mnie dotrze zaraz ci piszę.
O nie ja przestałam szaleć - nie ma zmądrzałam już jak kuferek mnie sie wypełnił po brzegi nie nie. Już dzieki IV olałam zakup kremu Lancoma atyplmamowego.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:35   #1942
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

czEścĆ plameczki bezplamiste_
DENNUS IV: DOME BUCZUS, MADZIA M MADZIA OD KAWUSI TAJGA: KAAMILIA*:
MASIMKA ANE JEDYNUSIA LISTOPADEK . MEGI PIEKNA NOGA Anturium

( mam nadzieje ze wszystkie panie wymieniłam - lece z głowy nie posiłkuje sie niczym)

mam dzis koszmarny dzien w pracy

kiedys pracowałam jako jedna kobitka no i szefowa
ale jak poszłam na ciazowo macierzynski to zatrudnili taka kobiete
nie tylko ja mysle ze jest dziwna
no i stwarza jakies dziwne sytuacje
ale coz trzeba z nia zyc
z facetami sie lepiej pracuje


jak Wam mija dzień????


P.S.
uzywam od tygodnia active c i jestem zadowolniona
napina mi skore jest bardzo rozswietlona - rewelka
pod oczy mam i na twarz i szyje
trzymam w lodówce.


witamy a46
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-12 o 12:47
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 12:49   #1943
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
cosmelan

Witam,
Mam pytanie dotyczące zestawu cosmelan, który jest dostępny do kupienia dla każdej z nas. Chodzi mi czy krem cosmelan 1 z tego własnie zestawu to ta sama maska która jest nakładana przez lekarza dermatologa w gabinecie podczas zabiegu na usuwanie przebarwień ?
Jeśli tak to czy mogę po zakupieniu tego zestawu sama nałozyc sobie ten krem i jak długo mam go trzymac na twarzy i czy można nakładac go gołą reką ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:01   #1944
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzin dobry Aniolki moje
wiinii nie przejmuj sie glupia baba,nie warto.Ale masz racje,z chlopami sie lepiej pracuje
dennus ubieraj sie!!! Lecimy kiece kupowacDuzo czasu Ci nie zostalo


To ja Wam zdradze tajemnice jak wzbudzic zainteresowanie na ulicach.Odkad jestem w ojczyznie ,ogladaja sie za mna ludzie obu plci
Tajemnica polega na kupnie botkow za 20 zl w wrzaskliwym kolorze.Tak se buczka po tych polskich drozkach drepcze i sensacje zapewnia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:04   #1945
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Winii nie pytaj poniedziałek jest i cos złego mi z pracowym komputerem dzieje o jężuuuuuuu
Buczka wstaw nam zdjęcie!!!!! tych botków!!!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:08   #1946
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Dzin dobry Aniolki moje
wiinii nie przejmuj sie glupia baba,nie warto.Ale masz racje,z chlopami sie lepiej pracuje
dennus ubieraj sie!!! Lecimy kiece kupowacDuzo czasu Ci nie zostalo


To ja Wam zdradze tajemnice jak wzbudzic zainteresowanie na ulicach.Odkad jestem w ojczyznie ,ogladaja sie za mna ludzie obu plci
Tajemnica polega na kupnie botkow za 20 zl w wrzaskliwym kolorze.Tak se buczka po tych polskich drozkach drepcze i sensacje zapewnia

co Ty mowisz? pokazuj mi szybko te botki prosze

widziałyscie jaka miałam suknie slubna
heheheheh
nie typowa ale w innej czułabym sie zle
dennus a Ty juz wybrałas suknie
widziłas na stronie http://www.madonna.pl/pl/

Magda M ja tam lubei poniedziałaki zawsze codzienie mam usmiechnieta gebe ale co zrobic baby sa rozne i roznie sie z nimi pracuje

Magda komp rzecz martwa ma dosyć heheh ma focha dzis( tWOJ KOMP)
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-12 o 13:10
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:08   #1947
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Winii nie pytaj poniedziałek jest i cos złego mi z pracowym komputerem dzieje o jężuuuuuuu
Buczka wstaw nam zdjęcie!!!!! tych botków!!!!!!
te komp.pamieta czasy Jaruzelskiego .Aj dontnol jak sie tu wsadza fotki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:12   #1948
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
te komp.pamieta czasy Jaruzelskiego .Aj dontnol jak sie tu wsadza fotki
DOBRE DOBRE
BUAHHAHAHAHHAHAHAH
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:12   #1949
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Dzin dobry Aniolki moje
wiinii nie przejmuj sie glupia baba,nie warto.Ale masz racje,z chlopami sie lepiej pracuje
dennus ubieraj sie!!! Lecimy kiece kupowacDuzo czasu Ci nie zostalo


To ja Wam zdradze tajemnice jak wzbudzic zainteresowanie na ulicach.Odkad jestem w ojczyznie ,ogladaja sie za mna ludzie obu plci
Tajemnica polega na kupnie botkow za 20 zl w wrzaskliwym kolorze.Tak se buczka po tych polskich drozkach drepcze i sensacje zapewnia
Kochana, natychmiast lece, bardzo potrzebuje porady co na grzbiet na ten slub nałożyć, poważnie, nie mam rozeznania co sie teraz na takei okazje nosi
najlepiej bym w dzinsach poszła
Bo ja i kiecka to nie bardzo w parze występuje
Buczuś - nie mów - białe kozaczki se zakupiłas?????????
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 13:14   #1950
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Kochana, natychmiast lece, bardzo potrzebuje porady co na grzbiet na ten slub nałożyć, poważnie, nie mam rozeznania co sie teraz na takei okazje nosi
najlepiej bym w dzinsach poszła
Bo ja i kiecka to nie bardzo w parze występuje
Buczuś - nie mów - białe kozaczki se zakupiłas?????????
MOWILI ZE BIAŁE SA faux pas
MOWIŁ JACYKÓW I JEGO BANDA - WYSMIEWALI SIE Z BIAŁYCH KOZACZKÓW W MAGLU TOWARZYSKIM
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.