Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 19:34   #4351
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
fairly light neutral za jasny, summer również, light neutral także za jasny (a chyba jest ciemniejszy niż dwa poprzednie?)

u mnie z tych wszytskich FLN najciemniejszy

ale wychodzi to dopiero kilka godzin po nalozeniu

a szukasz czystego bezu (FLN ) czy z kapka zolci (LN, FS) czy jeszcze wieksza kapke zolci chcez?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:34   #4352
rossesss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dodam jeszcze,ze medium beige neutral jest tą odrobinkę-roznice-za ciemny..niestety
rossesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:37   #4353
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rossesss Pokaż wiadomość
bardzo proszę o podpowiedz,jaki odcień jest najbardizje podobny do beige neutral intensive f.
niestety nie ma go teraz na allegro,a juz sie konczy...to moj idealny odcienbardzo proszę o odp

jesli chodzi o odcien (balans żólci, rózu itd) wiesz o co chodzi?
to FLN
tylko ile trzebaby bylo go przyciemnic to nie wiem, bo w sztucznym swietle malo widze
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:01   #4354
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
u mnie z tych wszytskich FLN najciemniejszy

ale wychodzi to dopiero kilka godzin po nalozeniu

a szukasz czystego bezu (FLN ) czy z kapka zolci (LN, FS) czy jeszcze wieksza kapke zolci chcez?
mam te kolory w formule matt, stwierdzam że są za białe, dają lekko blady efekt na twarzy, jak dodam bronzera lekko się ocieplają i to jest prawie to czego szukam...
nie wiem jaka kolorystyka jest w beige, jestem typem chłodnym choć jak teraz stwierdzam odrobinka żółci musi być ( zresztą tak też jest określany koloryt cer Polek), ciężka sprawa
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:13   #4355
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jakby ktoś chciał to mam Eye Kabuki na wymianę
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:40   #4356
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
mam te kolory w formule matt, stwierdzam że są za białe, dają lekko blady efekt na twarzy, jak dodam bronzera lekko się ocieplają i to jest prawie to czego szukam...
nie wiem jaka kolorystyka jest w beige, jestem typem chłodnym choć jak teraz stwierdzam odrobinka żółci musi być ( zresztą tak też jest określany koloryt cer Polek), ciężka sprawa

no to odrobine ciemniejszy od tych w beige bylby Light Medium
ale jak to w beige ma on tony brzoskwiniowe, różowe no i jednocześnie jest taki szary "bez życia" jak to ja okreslam
takze musialabys go wyprobowac
innych z beige to Tobie wogole nie polecam ;p


no i skoro potrzebujesz ciemniejszego od tych trzech to przetestuj Beige Neutral z Buff - tylko duzo ciemniejszy to on nie jest, ale ja widze roznice jak się juz go polozy na twarz.
tylko bedzie problem z żółcia- chyba pozostaje Ci dodawać z czegoś innego, np buttered tan, bo to szarak cos takiego jak Linen i FLN

bo jak jestes chlodnym typem to warm i golden nie wchodzi w gre, chyba że tylko do ocieplania buffow

ja tez nie mam swojego odcienia idealnego z EDM, z Lumiere mam za to light medium warm
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:18   #4357
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć dziewczyny pomocy
nie wiem już, który z podkładów jest dla mnie, co rusz to mi coś nie pasuje.
wklejam zdjęci polików (golusieńkich) oraz z paskami podkładów EDM, pomóżcie proszę i oceńcie same
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 17:32   #4358
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pomocy
nie wiem już, który z podkładów jest dla mnie, co rusz to mi coś nie pasuje.
wklejam zdjęci polików (golusieńkich) oraz z paskami podkładów EDM, pomóżcie proszę i oceńcie same
1 i 11 moim zdaniem
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:50   #4359
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pomocy
nie wiem już, który z podkładów jest dla mnie, co rusz to mi coś nie pasuje.
wklejam zdjęci polików (golusieńkich) oraz z paskami podkładów EDM, pomóżcie proszę i oceńcie same
z tych 1 ale jakos tak nie do konca jestem przekonana :P jak bys nałożyła na połowę twarzy...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:01   #4360
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pomocy
nie wiem już, który z podkładów jest dla mnie, co rusz to mi coś nie pasuje.
wklejam zdjęci polików (golusieńkich) oraz z paskami podkładów EDM, pomóżcie proszę i oceńcie same
wedlug mnie najbardziej 1 - na poczatku nnie zauwazylam ze cos tam w ogole jest pod tą jedynka na drugim miejscu 11
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:13   #4361
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja znalazłam swój odcień za pierwszym "strzałem"
W ogóle jestem zachwycona kosmetykami EDM. Mam korektor Mint na naczynka i Multi tasking na resztę (oba super kryją) a mój odcień podkładu to FLN. Z tym że mam dwie rózne próbki: matte i intensive i sama nie wiem który lepszy... W każdym razie mat po matte utrzymał mi się dziś ponad 10h... za to intensive lepiej kryje :P obym nie miała co kryć, bo po tych podkładach cera się poprawia...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:14   #4362
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pomocy
nie wiem już, który z podkładów jest dla mnie, co rusz to mi coś nie pasuje.
wklejam zdjęci polików (golusieńkich) oraz z paskami podkładów EDM, pomóżcie proszę i oceńcie same

Popieram zdecydowanie 1
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:48   #4363
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

rowniez obstawiam 1
11wydaje sie za jasna ,osobiscie uzylabym tego odcienia pod oczy dla rozjasnienia spojrzenia
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:58   #4364
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do FLN lepiej pasuje korektor Multi Tasking czy Intensive Fair?

A może jeszcze jakiś inny?
confession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:58   #4365
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confession Pokaż wiadomość
Do FLN lepiej pasuje korektor Multi Tasking czy Intensive Fair?
multi tasking
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:36   #4366
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a więc porównanie róży apple i all smiles
Załącznik 2540108Załącznik 2540109Załącznik 2540110
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:48   #4367
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, mam nadzieję, że pomożecie rozwiać moje wątpliwości odnośnie makijażu kosmetykami EDM.

Uzywam filtrów, także niezbędny jest primer (w moim przypadku skrobia kukurydziana ponieważ mam tłustą cerę), potem podkład mineralny jakis tam z EDM, potem concealer na wypryski itp, potem omiatam cała twarz mint corrector'em (aby ukryć zaczerwienienia) no i mam jeszcze kaolin sunlight powder i nie wiem czy go wkomponować jeszcze, bo i tak wydaje mi się, że bardzo duzo tych warstw (?). I czy aby concealer nie zostanie starty przez corrector? A może powinna być zupełnie inna kolejność? Doradźcie jak to u Was wygląda Z góry dziękuję

A jaki polecacie pędzel do podkładu z EDM? Zależy mi żeby był miękki (żeby nie ścierał warstewki filtru ).
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:53   #4368
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

iwona200 - jako pędzel ze swojej strony polecam Flatt topa - mięciutki i nie powinien zetrzeć filtra

Niedługo się chyba zdecyduję na duży podkład. Do przetestowania mam jeszcze formułę Matte, ale skłaniam się ku Intensive (najlepszy mat jak do tej pory.

Dziewczyny czy Flatty się nada do różu? Jeśli nie to jaki mam domówić? Bo ten z TBS się nie będzie nadawał (chyba)?

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-09-25 o 09:55
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:54   #4369
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
iwona200 - jako pędzel ze swojej strony polecam Flatt topa - mięciutki i nie powinien zetrzeć filtra

Niedługo się chyba zdecyduję na duży podkład. Do przetestowania mam jeszcze formułę Matte, ale skłaniam się ku Intensive (najlepszy mat jak do tej pory.
Dziękuję
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 10:09   #4370
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że pomożecie rozwiać moje wątpliwości odnośnie makijażu kosmetykami EDM.

Uzywam filtrów, także niezbędny jest primer (w moim przypadku skrobia kukurydziana ponieważ mam tłustą cerę), potem podkład mineralny jakis tam z EDM, potem concealer na wypryski itp, potem omiatam cała twarz mint corrector'em (aby ukryć zaczerwienienia) no i mam jeszcze kaolin sunlight powder i nie wiem czy go wkomponować jeszcze, bo i tak wydaje mi się, że bardzo duzo tych warstw (?). I czy aby concealer nie zostanie starty przez corrector? A może powinna być zupełnie inna kolejność? Doradźcie jak to u Was wygląda Z góry dziękuję

A jaki polecacie pędzel do podkładu z EDM? Zależy mi żeby był miękki (żeby nie ścierał warstewki filtru ).
jeśli sa to cienkie warstwy a podejrzewam, że są skoro jesteś zadowolona z efektu to wszystko ok
co do pędzla to flat przy kolistych ruchach ściera filtr, jak każdy pędzel, najlepiej poczekać aż wszystko się maksymalnie wchłonie i delikatnie stemplować
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:12   #4371
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jeśli sa to cienkie warstwy a podejrzewam, że są skoro jesteś zadowolona z efektu to wszystko ok
co do pędzla to flat przy kolistych ruchach ściera filtr, jak każdy pędzel, najlepiej poczekać aż wszystko się maksymalnie wchłonie i delikatnie stemplować
Na razie nie wiem czy jestem zadowolona bo czekam na przesyłkę z EDM Dlatego wcześniej pytam Was, bo wydaje mi się dość dużo tych warstw no i nigdy nie miałam mineralnych korektorów dlatego nie bardzo wiem jak je używać (po czym, przed czym )
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:04   #4372
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Iwona200,
a mint kladziesz na wierzch? moze lepiej na primer a potem przykryc go podkladem? Bo ten mint widoczny jest chyba na wierzchu

Ja zaczelam uzywac jako korektora na zarozowione policzki sunlighta, bo inne korektory maja rozowawe tony, a ja mam zoltawa cerę, calkiem fajnie sie sprawuje
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:40   #4373
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Iwona200,
a mint kladziesz na wierzch? moze lepiej na primer a potem przykryc go podkladem? Bo ten mint widoczny jest chyba na wierzchu

Ja zaczelam uzywac jako korektora na zarozowione policzki sunlighta, bo inne korektory maja rozowawe tony, a ja mam zoltawa cerę, calkiem fajnie sie sprawuje
jeszcze nie dostałam paczki z EDM także najpierw chcę się zorientować trochę co i jak

Ale dziękuję, też mi się to teraz wydaje bardziej sensowne, czyli: filtr, primer, mint corrector, podkład, na podkład intensive fair concealer i na to kaolin sunlight powder? Czy ten concealer na samiutkim końcu, bo cały czas mi się wydaje, że go zetrę kolejną warstwa
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 16:06   #4374
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
jeszcze nie dostałam paczki z EDM także najpierw chcę się zorientować trochę co i jak

Ale dziękuję, też mi się to teraz wydaje bardziej sensowne, czyli: filtr, primer, mint corrector, podkład, na podkład intensive fair concealer i na to kaolin sunlight powder? Czy ten concealer na samiutkim końcu, bo cały czas mi się wydaje, że go zetrę kolejną warstwa

aaa, ufff...!jak sobie wyobrazilam ten mint na wierzchu to
Teraz to brzmi sensownie , a Intensive to sie chyba nie rozetrze, bo wastwe kaolinowa nie bedziesz chyba wcierac tylko nakladac/omiatac twarz? Jak dostaniesz paczuszke to potrenujesz, sama zobaczysz jak lepiej, ale moim zdaniem korektor siup przed pudrem wykonczajacym
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 16:14   #4375
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
aaa, ufff...!jak sobie wyobrazilam ten mint na wierzchu to
Teraz to brzmi sensownie , a Intensive to sie chyba nie rozetrze, bo wastwe kaolinowa nie bedziesz chyba wcierac tylko nakladac/omiatac twarz? Jak dostaniesz paczuszke to potrenujesz, sama zobaczysz jak lepiej, ale moim zdaniem korektor siup przed pudrem wykonczajacym
hehe sama nigdy nie zdecydowałabym się na odcień mint gdybym nie przeczytała pozytywnych opinii w KWC, że się wtapia itp

Kaolin powder, tak, mam zamiar omiatać. Nigdy nie miałam mineralnego korektora, a ze zwykłym właśnie tak robiłam, że przed pudrem No, ale to całkiem inna bajka, bo zwykły korektor sie przykleja

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a więc porównanie róży apple i all smiles
Załącznik 2540108Załącznik 2540109Załącznik 2540110
Kurcze all smiles taki pomarańczowy? Zamówiłam go, ale nie wiem teraz czy będzie mi pasował
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 16:26   #4376
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Kurcze all smiles taki pomarańczowy? Zamówiłam go, ale nie wiem teraz czy będzie mi pasował
właśnie, Faa- ten All Smiles rzeczywiście takim pomarańczem jest? Bo wzięłam tą nową prasowaną wersję sugerując się różnymi zdjęciami w sieci (m.in tymi ) i nigdzie nie wyglądał tak przerażająco...
a po Twoich zdjęciach już go nie chcę

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-25 o 16:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 16:43   #4377
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
właśnie, Faa- ten All Smiles rzeczywiście takim pomarańczem jest? Bo wzięłam tą nową prasowaną wersję sugerując się różnymi zdjęciami w sieci (m.in tymi ) i nigdzie nie wyglądał tak przerażająco...
a po Twoich zdjęciach już go nie chcę
O właśnie, tam bardziej ten Summer Stroll wygląda tak jak na fotkach faa No, ale zobaczymy.

Przez wizaż też już wpadam w nałóg minerałowy, gdy patrzę na te róże to chciałabym mieć z 90%, tak samo cienie. Ale to chyba głównie przez Twój blog Cathy - zarażasz
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 17:07   #4378
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

oj nie, all smiles nie jest tak dziko jasno pomarańczowy bardziej jest podobny do tych fotek, do których odnośniki podała Cathy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 17:58   #4379
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confession Pokaż wiadomość
Do FLN lepiej pasuje korektor Multi Tasking czy Intensive Fair?

A może jeszcze jakiś inny?
multi-intensiv
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:05   #4380
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
oj nie, all smiles nie jest tak dziko jasno pomarańczowy bardziej jest podobny do tych fotek, do których odnośniki podała Cathy
uspokoiłaś mnie w takim razie

Ja narazie mam duży problem z wyborem czegokolwiek, bo nie potrafię nawet określić czy mam zimny czy ciepły typ urody

Dodaję fotkę. Tu byłam trochę opalona. Wydaje mi się, że ciepły typ urody, choć ostatnio dodałam tutaj fotkę robioną rano i bez makijażu i ktoś mi doradził żebym wybierała podkład cool także już sama nie wiem Na fotce muszę się od razu przyznać, że mam niedobrany podkład, za ciemny z L'OREAL Natural Beige więc możliwe, że on mnie tez ociepla, ale naprawdę sama nie wiem
Oczy mam zielone, włosy naturalnie bury/popielaty ciemny blond, aktualnie kasztanowe farbowane


Pomożecie? Na jaki typ urody wyglądam?

Jutro jeszcze dodam fotkę bez makijażu w świetle dziennym, bo dziś już ciemno

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-09-28 o 12:55
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.