Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 11:05   #3301
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Pomóżcie: zastanawiam się nad różem. Myślę nad Peachykeen ale mam już Springsheena no i tu powstaje problem. Czy warto nabyć Peachykeena jak się ma Springsheena? nie są za podobne do siebie?
Macałam oba i jak uda mi się dojechać do Krakowa to wezmę Peachykeena, bo mnie bardziej zauroczył. Spring... na mojej skórze to tylko pomarańczowe błyszczydło
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:11   #3302
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
bardzo dobry wybórprzypadną, przypadną...a jak nie, to gdybyś chciała znaleźć dla nich nowy dom, to ja jestem chętna na fioleciki i te jasne
Będę pamiętała o Tobie i jak coś, to dam znać na pw
Wczoraj dostałąm z wymianki Melon, Museum Bronze, Lovly Lily i Vanilla, ale one sa za jasne aby zrobić wyrazisty make up. Brakuje mi ciemniejszych jakiś, więc az tak bardzo sie nie zachwyciłam Ale poczekam na odsypki od Dominisi i zobaczę, jak wtedy będzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:23   #3303
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Pomóżcie: zastanawiam się nad różem. Myślę nad Peachykeen ale mam już Springsheena no i tu powstaje problem. Czy warto nabyć Peachykeena jak się ma Springsheena? nie są za podobne do siebie?
Kasiu, nie napiszę Ci czy warto, bo to rzecz względna, ale:
w pudełku rzeczywiście bardzo podobne, nawet z początku zwłaszcza na fotkach myślałam, że to jeden i ten sam, ale na skórze efekt dają inny. Springsheen jak sama nazwa mówi, daje więcej połysku, za to mniej koloru i ja np. musiałam go sporo nałożyć choć jestem bledziochem. Peachykeen jest intensywniejszy i wg mnie wystarczy lekko musnąc by już coś było widać. Ja mam teraz fazę na bardziej różowe róże (typu baby pink), ale te dwa są wyjątkowo fajne.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Macałam oba i jak uda mi się dojechać do Krakowa to wezmę Peachykeena, bo mnie bardziej zauroczył. Spring... na mojej skórze to tylko pomarańczowe błyszczydło
no to dobre mam spostrzeżenia ale ja generalnie lubię blask/połysk itp. więc nie narzekam
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 11:40   #3304
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Aga - dzięki!
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kasiu, nie napiszę Ci czy warto, bo to rzecz względna, ale:
w pudełku rzeczywiście bardzo podobne, nawet z początku zwłaszcza na fotkach myślałam, że to jeden i ten sam, ale na skórze efekt dają inny. Springsheen jak sama nazwa mówi, daje więcej połysku, za to mniej koloru i ja np. musiałam go sporo nałożyć choć jestem bledziochem. Peachykeen jest intensywniejszy i wg mnie wystarczy lekko musnąc by już coś było widać. Ja mam teraz fazę na bardziej różowe róże (typu baby pink), ale te dwa są wyjątkowo fajne.

no to dobre mam spostrzeżenia ale ja generalnie lubię blask/połysk itp. więc nie narzekam
ale one różnią się kolorami? bo oba są niby Sheertone Shimmer więc wykończenie w teorii powinny dawać takie samo... czy kolor ten sam ale inne (mocniejsze) wykończenie?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:08   #3305
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kolory pigmentów od lewej po kolei :
Stacked II, Deep blue green, Kitchmas, Reflects cooper, Vanilla, Shimmertime,
Melon, Sweet Sienna, Reflects very pink, naked, pink opal, golden olive, gilded green, reflects antique gold,
Brush&bold, Lovely lily, mutiny, reflects transparent teal,
i na końcu solar bites: bronzeskape, black ore i scatterrays
Pomadki i rozświetlacze postaram się też wrzucić w wolnej chwili

W dalszym ciągu szukam chętnych do wymiany na pigment Mutiny (bo okazało się że mam 2 ..a zużyć 2 pełne opakowania zajmie więcej niż wieki )
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:11   #3306
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

zaszalałam i zamówiłam właśnie kilka drobiazgów z Alice + Olivia
niech szybciutko przychodzą do mnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:25   #3307
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zaszalałam i zamówiłam właśnie kilka drobiazgów z Alice + Olivia
niech szybciutko przychodzą do mnie
woa! ale fajnie
co zamówiłaś??? chwal się
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 13:29   #3308
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
woa! ale fajnie
co zamówiłaś??? chwal się
If It Sparkles
Partylicious
Later
Sparkylicius
If It's Pink
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:05   #3309
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam...chciałam się przywitać w gronie pasjonatek Maczka
Moją kosmetyczką zawładnął MAC
-podkład Studio Fix -rewelacja
-róż do policzków - mega trwały i wydajny-nie wykończę go nigdy
-najlepszy pedzel do rózu -nr 168
-paletka 15 kolorów- w środku siedzi już 6 kolorków-rewelacyjnie trawałe,
napigmentowane -rewelacja
- eye liner Penultimate -flamaster. Niestety wysechł bardzo szybko, raczej więcej nie kupię

Ciężko jest przechodzić obok MACa codziennie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:26   #3310
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam...chciałam się przywitać w gronie pasjonatek Maczka
Moją kosmetyczką zawładnął MAC
-podkład Studio Fix -rewelacja
-róż do policzków - mega trwały i wydajny-nie wykończę go nigdy
-najlepszy pedzel do rózu -nr 168
-paletka 15 kolorów- w środku siedzi już 6 kolorków-rewelacyjnie trawałe,
napigmentowane -rewelacja
- eye liner Penultimate -flamaster. Niestety wysechł bardzo szybko, raczej więcej nie kupię

Ciężko jest przechodzić obok MACa codziennie
ciężko, to jest mieć do najbliższego MACa 100km... :/
witamy w naszych skromnych progach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:34   #3311
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy ja wiem Mój telefon lewdo co zipie, wstyd wyciagac przy ludziach...Szkoda mi na telefon ale 400zł wydać na raz na MACa to mi szkoda nie było Mam fantastyczne babki w MACu...mają ze mnie zawsze radochę bo nie wiem co wybrać a chciałabym wszystko.
No i również witam
Jedyne co mam z MACa i lezy to jakaś baza z filtrem 50 .Kupiłam przy chwilowych problemach z przetłuszczającą się cerą..nałozyłam raz i leży...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 15:15   #3312
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny ukłon w strone Waszych zbiorów i znajomości nazw wszystkiego
Czytam Was od dawna i wreszcie dzieki przemiłej Wizażance mam cos na początek z MACa i od razu mówię że przepadłam w kwestii prasowanych cieni
posiadam jescze korektor
a w sierpniu jadę kompletować paletke 15stu cieni i juz nie moge sie doczekac ale najpierw jade na urlop...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 16:43   #3313
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aga - dzięki!

ale one różnią się kolorami? bo oba są niby Sheertone Shimmer więc wykończenie w teorii powinny dawać takie samo... czy kolor ten sam ale inne (mocniejsze) wykończenie?
może zależy od skóry, ale jak ja MACałam, to wyglądały inaczej (na mojej jasnej).W ogole moja opinia to ciut nie jest miarodajna, bo jam ślepa na kolory (tzn. kupuję na zasadzie:podoba się lub nie), ale nieraz mam w rękach 2 rzeczy(np. szminki) i pytam sie siotry czy to takie same kolory, a ta z oburzeniem, że są zuuupełnie różne
Ale nawet jak mają poodbny kolor, to odcień dzięki tym drobinkom na skórze wydaje się inny
Zamotałam, ale mam nadzieję, że wyłapiesz ogólny sens
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 19:40   #3314
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
może zależy od skóry, ale jak ja MACałam, to wyglądały inaczej (na mojej jasnej).W ogole moja opinia to ciut nie jest miarodajna, bo jam ślepa na kolory (tzn. kupuję na zasadzie:podoba się lub nie), ale nieraz mam w rękach 2 rzeczy(np. szminki) i pytam sie siotry czy to takie same kolory, a ta z oburzeniem, że są zuuupełnie różne
Ale nawet jak mają poodbny kolor, to odcień dzięki tym drobinkom na skórze wydaje się inny
Zamotałam, ale mam nadzieję, że wyłapiesz ogólny sens
Ale Peechy nie jest ciemniejszy od Springa? czytałam gdzieś że on bardziej czerwonawy jest....nie wiem już czy kupować czy nie...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziewczyny ukłon w strone Waszych zbiorów i znajomości nazw wszystkiego
Czytam Was od dawna i wreszcie dzieki przemiłej Wizażance mam cos na początek z MACa i od razu mówię że przepadłam w kwestii prasowanych cieni
posiadam jescze korektor
a w sierpniu jadę kompletować paletke 15stu cieni i juz nie moge sie doczekac ale najpierw jade na urlop...

prasowańce BOSKIE są! Satin Taupe tam widzę, i chyba coś matowego jasnego, Bisque? Będziesz zadowolona! Electra też ma fajne wykończenie, jesli to ona.
hahaha pierwsza 4 za Tobą teraz pierwsza 15stka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:44   #3315
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ciężko, to jest mieć do najbliższego MACa 100km... :/
witamy w naszych skromnych progach
Ponad 120 km.......

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam...chciałam się przywitać w gronie pasjonatek Maczka
Witamy witamy

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Ciężko jest przechodzić obok MACa codziennie
Ale Ci dobrze!!!!!

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a w sierpniu jadę kompletować paletke 15stu cieni i juz nie moge sie doczekac ale najpierw jade na urlop...
he he he a to nie w odwrotny sposób wydaje się kasę?!? ( żart)

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ale Peechy nie jest ciemniejszy od Springa? czytałam gdzieś że on bardziej czerwonawy jest....nie wiem już czy kupować czy nie...
Jak dla mnie jest boski wpadający w taki fajny różyk....... będzie rewelacyjny przy odrobinie opalenizny.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aga - dzięki!

ale one różnią się kolorami? bo oba są niby Sheertone Shimmer więc wykończenie w teorii powinny dawać takie samo... czy kolor ten sam ale inne (mocniejsze) wykończenie?
A widziałaś te swatche?
http://karlasugar.net/2010/01/mac-bl...nklyscarlet-2/
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:57   #3316
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest boski wpadający w taki fajny różyk....... będzie rewelacyjny przy odrobinie opalenizny.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


A widziałaś te swatche?
http://karlasugar.net/2010/01/mac-bl...nklyscarlet-2/
Karlę widziałam, mam w zakładkach
hmmmm.... zastanawiam się czy potrzeba mi dwóch podobnych do siebie róży... jakie inne byście polecili? nie może być za pomarańczowe ani jasny róż...do bladej twarzy, NC15 w porywach chyba do NC20 jak sie opalę...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 22:21   #3317
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

nabyłam dziś pomadkę Hue generalnie TŻ siłą wyciągał mnie z MACa, bo widziałam, że zaczynam kręcić się niebezpiecznie wokół cieni
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 22:07   #3318
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem Mój telefon lewdo co zipie, wstyd wyciagac przy ludziach...Szkoda mi na telefon ale 400zł wydać na raz na MACa to mi szkoda nie było Mam fantastyczne babki w MACu...mają ze mnie zawsze radochę bo nie wiem co wybrać a chciałabym wszystko.
No i również witam
Jedyne co mam z MACa i lezy to jakaś baza z filtrem 50 .Kupiłam przy chwilowych problemach z przetłuszczającą się cerą..nałozyłam raz i leży...
Tez mam ta baze i nawet ja sobie chwale,napewno jest najlepsza z tych ktore do tej pory testowalam.Na poczatku uzywania zachowywala sie co prawda lepiej,teraz skora sie juz przyzwyczaila,ale nie mam co narzekac. A podklad Studio Fix jest jak dla mnie najlepszym podkladem,nie rozstaje sie z nim od 2 lat. I choc w miedzyczasie probowalam wielu innych marek,zawsze potulnie wracam do Maca
Wczoraj zamowilam sobie odsypki glitterow i pigmentow...juz nie moge sie doczekac
Podoba mi sie tez brazer nie pamietam nazwy...ale daje piekny efekt
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 05:13   #3319
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czesc dziewczyny, melduje sie na watku makowkowym. Jeszcze mnie tutaj nie bylo Jestem fanatyczka glownie Guerlain, Diora i Chanel, ale ostatnio MAC zaczal mnie coraz bardziej intrygowac - szczegolnie, ze przebywam w kraju, w ktorym ceny tych kosmetykow sa w miare rozsadne

W kazdym badz razie mam nadzieje dowiedziec sie tutaj czegos nowego, a zaleglosci mam spore ....
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 10:04   #3320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, melduje sie na watku makowkowym. Jeszcze mnie tutaj nie bylo Jestem fanatyczka glownie Guerlain, Diora i Chanel, ale ostatnio MAC zaczal mnie coraz bardziej intrygowac - szczegolnie, ze przebywam w kraju, w ktorym ceny tych kosmetykow sa w miare rozsadne

W kazdym badz razie mam nadzieje dowiedziec sie tutaj czegos nowego, a zaleglosci mam spore ....
Cześć Urbanek, spóźniłaś się - byłam przed Tobą Ja już mam parę odsypek pigmentów i inne do mnie lecą znowu Dużo zawdzięczam doradztwu tutjeszych milutkich Wizażanek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 12:10   #3321
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Witamy witamy [COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Tez mam ta baze i nawet ja sobie chwale,napewno jest najlepsza z tych ktore do tej pory testowalam.Na poczatku uzywania zachowywala sie co prawda lepiej,teraz skora sie juz przyzwyczaila,ale nie mam co narzekac. A podklad Studio Fix jest jak dla mnie najlepszym podkladem,nie rozstaje sie z nim od 2 lat. I choc w miedzyczasie probowalam wielu innych marek,zawsze potulnie wracam do Maca

Podoba mi sie tez brazer nie pamietam nazwy...ale daje piekny efekt
Brązer w czarnym pudełeczku też mam, resztki bo po kilku upadkach się skruszył i nic z niego nie zostało prawie...muszę zrobić do niego drugie podejście ponieważ wcześniej miałam pędzel do i kręciłam nosem gdy używałam bronzera do cieniowania paszczy Teraz mam 168 i różem nie mogę się przestać zachwycać

UrbanWarior..U mnie też ceny w stosunku do zarobków w MAC są ok Dopiero jak przeliczam na polskie to się za głowę łapię
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 17:46   #3322
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, melduje sie na watku makowkowym. Jeszcze mnie tutaj nie bylo Jestem fanatyczka glownie Guerlain, Diora i Chanel, ale ostatnio MAC zaczal mnie coraz bardziej intrygowac - szczegolnie, ze przebywam w kraju, w ktorym ceny tych kosmetykow sa w miare rozsadne

W kazdym badz razie mam nadzieje dowiedziec sie tutaj czegos nowego, a zaleglosci mam spore ....

witamy

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Brązer w czarnym pudełeczku też mam, resztki bo po kilku upadkach się skruszył i nic z niego nie zostało prawie...muszę zrobić do niego drugie podejście ponieważ wcześniej miałam pędzel do i kręciłam nosem gdy używałam bronzera do cieniowania paszczy Teraz mam 168 i różem nie mogę się przestać zachwycać

UrbanWarior..U mnie też ceny w stosunku do zarobków w MAC są ok Dopiero jak przeliczam na polskie to się za głowę łapię
a no taaaak, dobry pędzel zmienia postać rzeczy ja się na 168 czaiłam bardzo długo, a teraz uwielbiam go do różu.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 18:14   #3323
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć Urbanek, spóźniłaś się - byłam przed Tobą Ja już mam parę odsypek pigmentów i inne do mnie lecą znowu Dużo zawdzięczam doradztwu tutjeszych milutkich Wizażanek
Ja to ogolnie jestem wizazowo opozniona Za to w macaniu jestem do przodu

Ja z Maca samodzielnie () nabylam baze z filtrem 50, paint pota soft ocre, takie smieszne prasowane duo do modelowania twarzy, sculpt concealer oraz blot powder. Pigmentow sie boje A cienie jakos do mnie nie przemawiaja, bo jestem paletkowy sucker a te ich paletki jakos mi nie podchodza

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Brązer w czarnym pudełeczku też mam, resztki bo po kilku upadkach się skruszył i nic z niego nie zostało prawie...muszę zrobić do niego drugie podejście ponieważ wcześniej miałam pędzel do i kręciłam nosem gdy używałam bronzera do cieniowania paszczy Teraz mam 168 i różem nie mogę się przestać zachwycać

UrbanWarior..U mnie też ceny w stosunku do zarobków w MAC są ok Dopiero jak przeliczam na polskie to się za głowę łapię
To nie przeliczaj Po co sie niepotrzebnie stresowac?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

witamy


a no taaaak, dobry pędzel zmienia postać rzeczy ja się na 168 czaiłam bardzo długo, a teraz uwielbiam go do różu.
Dziekuje za cieple przyjecie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:42   #3324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja to ogolnie jestem wizazowo opozniona Za to w macaniu jestem do przodu

Ja z Maca samodzielnie () nabylam baze z filtrem 50, paint pota soft ocre, takie smieszne prasowane duo do modelowania twarzy, sculpt concealer oraz blot powder. Pigmentow sie boje A cienie jakos do mnie nie przemawiaja, bo jestem paletkowy sucker a te ich paletki jakos mi nie podchodza
Eee, Urbanek, a ja myślałam, że z MAC-a Cię pigmenty albo cienie wciągać zaczęły Pigmentów nie ma co się bać, sa piekniste. Chociaż nie każdemu mogą podpasować, tym bardziej jak ktoś nie uznaje innych niż Diorki, Chanelki, Guerlainy w kasetce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:57   #3325
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eee, Urbanek, a ja myślałam, że z MAC-a Cię pigmenty albo cienie wciągać zaczęły Pigmentów nie ma co się bać, sa piekniste. Chociaż nie każdemu mogą podpasować, tym bardziej jak ktoś nie uznaje innych niż Diorki, Chanelki, Guerlainy w kasetce
Mnie zaintrygowaly te limitowane roze, ktore sa wyprzedane wszedzie tego samego dnia, co wchodza do sklepow I dlatego postanowilam obcykac watek, moze Wy cos wiecie, czego nie wiem ja?

A co do pigmentow - boje sie, ze nie bede umiala sie nimi obslugiwac Raz mialam problem z cieniami prasowanymi, ktore osypywaly mi sie na policzki przy aplikacji (pomimo "otrzepania" pedzelka z nadmiaru) i doprowadzaly tym samym do szalu Wiec pigmentow sie lepiej tykac nie bede, bo moge tego nerwowo nie wytrzymac
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 22:11   #3326
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mnie zaintrygowaly te limitowane roze, ktore sa wyprzedane wszedzie tego samego dnia, co wchodza do sklepow I dlatego postanowilam obcykac watek, moze Wy cos wiecie, czego nie wiem ja?

A co do pigmentow - boje sie, ze nie bede umiala sie nimi obslugiwac Raz mialam problem z cieniami prasowanymi, ktore osypywaly mi sie na policzki przy aplikacji (pomimo "otrzepania" pedzelka z nadmiaru) i doprowadzaly tym samym do szalu Wiec pigmentow sie lepiej tykac nie bede, bo moge tego nerwowo nie wytrzymac
Ja o różach nico nie wiem, w pobliżu sklepu maca nie mam, najbliższy jakieś 70-80 km ode mnie

Kochana, ja jestem wygodnicka co do ciene i lubie mieć dobrane paletki kolorów pod nos prosto, ale próbowałam pigmenty maca w tym tygodniu i nie miałam najmniejszego problemu z ich nakładanie, cieniowaniem, etc. Owszem troszkę mi sie obsypały, ale jak na pierwszy raz to niewiele. Zresztą to pewno kwestia wprawy. Na dzień dzisiejszy już nie moge sie doczekać fioletowych i niebieskich pigmentów zamówionych na all
A efekt pigmentami na oku w sumie podobny jest do Pearl Glow Diora- w sensie połysku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 22:40   #3327
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eee, Urbanek, a ja myślałam, że z MAC-a Cię pigmenty albo cienie wciągać zaczęły Pigmentów nie ma co się bać, sa piekniste. Chociaż nie każdemu mogą podpasować, tym bardziej jak ktoś nie uznaje innych niż Diorki, Chanelki, Guerlainy w kasetce
zgadza się, pigmenty są super! dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane, płaci się w nich za opakowanie a nie za jakość. WOlę 4 porządnie napigmentowane cienie MACa niż takie cacka w pięknej kasetce które ledwo widać na oczach. a już w ogóle nie rozumiem idei pieknych aplikacji np na cieniach Guerlain które schodzą po pierwszych dwóch maźnięciach pędzlem. nie zrozum mnie źle, uważam np że Chanel ma fajne błyszczyki Aqualumiere, a Guerlain'owi się udała Kiss Kiss Baby. Ale jeśli chodzi o cienie to akurat lepsze dla mnie są MACzki.
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mnie zaintrygowaly te limitowane roze, ktore sa wyprzedane wszedzie tego samego dnia, co wchodza do sklepow I dlatego postanowilam obcykac watek, moze Wy cos wiecie, czego nie wiem ja?

A co do pigmentow - boje sie, ze nie bede umiala sie nimi obslugiwac Raz mialam problem z cieniami prasowanymi, ktore osypywaly mi sie na policzki przy aplikacji (pomimo "otrzepania" pedzelka z nadmiaru) i doprowadzaly tym samym do szalu Wiec pigmentow sie lepiej tykac nie bede, bo moge tego nerwowo nie wytrzymac
trochę nie rozumiem takiego podejścia, pigmenty mają tyle różnych wykończeń, tyle sposobów aplikacji i ocenianie ich jakości na postawie cienia prasowanego? pewnie jeszcze miałaś jakiś o wykończeniu Lustre? to najgorsze cienie MACa, ale i takie muszą być... MAC to firma stworzona z myślą o profesjonalistach, więc im pewnie do jakiejś wykończeniówki i Lustrzaki się przydają. Veluxe Pearl, Satin czy Frost to te godne polecenia. Serio, mam już sporo tych cieni i naprawdę żadne się nie sypią...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 04:49   #3328
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
1. zgadza się, pigmenty są super! dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane, płaci się w nich za opakowanie a nie za jakość. WOlę 4 porządnie napigmentowane cienie MACa niż takie cacka w pięknej kasetce które ledwo widać na oczach. a już w ogóle nie rozumiem idei pieknych aplikacji np na cieniach Guerlain które schodzą po pierwszych dwóch maźnięciach pędzlem. nie zrozum mnie źle, uważam np że Chanel ma fajne błyszczyki Aqualumiere, a Guerlain'owi się udała Kiss Kiss Baby. Ale jeśli chodzi o cienie to akurat lepsze dla mnie są MACzki.

2. trochę nie rozumiem takiego podejścia, pigmenty mają tyle różnych wykończeń, tyle sposobów aplikacji i ocenianie ich jakości na postawie cienia prasowanego? pewnie jeszcze miałaś jakiś o wykończeniu Lustre? to najgorsze cienie MACa, ale i takie muszą być... MAC to firma stworzona z myślą o profesjonalistach, więc im pewnie do jakiejś wykończeniówki i Lustrzaki się przydają. Veluxe Pearl, Satin czy Frost to te godne polecenia. Serio, mam już sporo tych cieni i naprawdę żadne się nie sypią...
1. Nie bede sie tutaj klocic o wyzszosc wodki nad zakaska, ale na mnie cienie Guerlain, podobnie jak i Dior i Chanel trzymaja sie dzielnie caly dzien, bez baz ani innych cudow Sa super napigmentowane i bardzo lubie sie nimi malowac - piekna kasetka tylko wzmaga doznania wizualne Nie widze w nich nic przereklamowanego Po prostu kazdemu sluzy co innego

2. A w ktorym to miejscu ja ocenilam pigmenty?
Ja tylko napisalam, ze sie ich boje ze wzgledu na wlasne umiejetnosci, a raczej ich brak No i tez nigdzie ani slowem nie wspomnialam o zadnych cieniach MACa, ktore mi sie sypaly Tak jak pisalam - cienie MACa sa mi zupelnie obce, nie znam ani Lustre ani zadnych innych ... komentowalam tylko, ze FAKT SYPANIA SIE CIENI (jakichkolwiek) doprowadza mnie do szalu, wiec pigmenty moga byc nie dla mnie, bo sa z natury sypkie ...

Ufffff, kasiu, nastepnym razem czytaj prosze ze zrozumieniem


----

Corii - jak Ci juz te pigmenty przyjda, to wysmaruj sie nimi i wklej foto na "naszym" watku Moze akurat mnie nawrocisz
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2010-07-11 o 04:51
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 07:46   #3329
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mnie zaintrygowaly te limitowane roze, ktore sa wyprzedane wszedzie tego samego dnia, co wchodza do sklepow I dlatego postanowilam obcykac watek, moze Wy cos wiecie, czego nie wiem ja?

A co do pigmentow - boje sie, ze nie bede umiala sie nimi obslugiwac Raz mialam problem z cieniami prasowanymi, ktore osypywaly mi sie na policzki przy aplikacji (pomimo "otrzepania" pedzelka z nadmiaru) i doprowadzaly tym samym do szalu Wiec pigmentow sie lepiej tykac nie bede, bo moge tego nerwowo nie wytrzymac
Droga Koleżanko, nie czepiaj się Kasi, bo jesteś na wątku "kosmetyki MAC "i pisząc o cieniach, a nie wymieniając konkretnej marki -- ja też zrozumiałam, że miałaś problemy z cieniami MAC-a.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zgadza się, pigmenty są super! dla mnie niestety Diorki i Chanelki itp są przereklamowane, płaci się w nich za opakowanie a nie za jakość. WOlę 4 porządnie napigmentowane cienie MACa niż takie cacka w pięknej kasetce które ledwo widać na oczach.
Kasiu popieram Cie jeśli chodzi o Chanel, bo do Guerlana raczej się nie mogę przyczepić. Miałam kiedyś cudną paletkę cieni Chanela i w opakowaniu były cudne na oku , niestety! ,był widoczny tylko 1 kolor. Reszta to była taka "mgiełka" - może trafiłam akurat na takie kolory. Wolę moją 15-stkę niż resztę wysokopółkowców!!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 08:00   #3330
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dla kazdego co innego tak jak mowi Urbanek - Wam nie pasuja diory a jej tak i nie ma potrzeby nikogo z tego tytułu krytykowac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.