Naprotechnologia Białystok i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 16:12   #1
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128

Naprotechnologia Białystok i nie tylko


Cześć Szukam osób, które tak jak ja mając trudności z zajściem w ciążę wybrały naprotechnologię. Jak wygląda to u Was? Ja stosuję tę metodę prawie rok i jak narazie mało konkretów i oczywiście żadnych efektów. Miałam krioterapię, badania na bakterie i niby już wszystko ok. Ale co dalej...
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:25   #2
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Naprotechnologia Białystok i nie tylko

Ja się obserwuję w Creightonie już prawie 1,5 roku. Mam pco. W listopadzie 2010 byłam pierwszy raz na wizycie u lekarza napro (Kraków). Od tego czasu też miałam krioterapię, sporą ilość badań, zaczęłam monitorować cykle, raz miałam podany Pregnyl oraz mnóstwo różnych tabletek (przede wszystkim witamin) na poprawę tego i owego. Leczenie zaczynało się rozkręcać, teraz miałam brać Femarę na stymulację, miałam mieć badanie drożności i laparoskopię, a mój mąż badanie nasienia. Ale nie zdążyliśmy, bo zaszłam w ciążę

Szczerze to nie wiem na ile ta ciąża była wynikiem leczenia napro, a na ile po prostu się udało (kwestia szczęścia), bo w moim przypadku nie zdążyliśmy wdrożyć jakiegoś bardziej intensywnego działania, ale podoba mi się sama idea napro i mam zaufanie do mojego lekarza.
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:43   #3
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Naprotechnologia Białystok i nie tylko

To super. Gratuluję! Mi lekarz nie przedstawił żadnych planów. Nigdy nie wiem co będzie dalej. A jeśli chodzi o laparoskopię to stwierdził ze jeszcze na razie nie widzi takiej potrzeby. Sama nie wiem co o tym myśleć. Kasa leci, tyle leków starań i ciągle nic. Coraz częściej przechodzi mi przez głowę żeby spróbować gdzieś indziej i innej metody np. inseminacji
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:49   #4
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Naprotechnologia Białystok i nie tylko

A długo się już starasz? Masz jakieś schorzenie, które może być przyczyną, czy tak po prostu nie możesz zajść?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:09   #5
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Naprotechnologia Białystok i nie tylko

11-sty miesiąc napro a ogólnie to będzie ze dwa lata. miałam robioną krio na endometriozę i zadnych konkretów więcej. no w sumie jeszcze niski poziom progesteronu ale na to tez biore ciągle leki i juz nie raz były naprawde dobre wyniki.
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.