Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 15:30   #3631
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Małe pytanko do was Który tusz do rzęs Essence jest najlepszy?

Ja polecam all eyes on me. Mam fiolet, ładnie pokrywa rzęsy, nie skleja, nie kruszy się, wydłuża i pogrubia. W dodatku nie zasycha szybko, bo mam ją 1,5 roku, rzadko używam, a jest jak nowa
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:38   #3632
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wybierz się koniecznie. Do 8 lutego na VL jest gazetkowa promocja -20%, więc powinnaś zapłacić mniej
No patrz! Przynosisz same dobre wiadomości!

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja polecam all eyes on me. Mam fiolet, ładnie pokrywa rzęsy, nie skleja, nie kruszy się, wydłuża i pogrubia. W dodatku nie zasycha szybko, bo mam ją 1,5 roku, rzadko używam, a jest jak nowa
To trzeba się pospieszyć, bo ona jest wśród wycofywanych produktów
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:39   #3633
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Najlepszy tusz to I Love Extreme. Na drugim miejscu różowy Multi Action.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:21   #3634
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Mam różowy Multi action od 2/3 tygodni i zauważyłam, że wypadają mi rzęsy. Przy demakijażu oka, na waciku zawsze są ze dwie rzęsy Jestem załamana nigdy mi się takie coś nie zdarzyło, chciałam zobaczyć czy to coś ze mną nie tak i dzisiaj użyłam mojej ukochanej Heleny Rubinstein i przy demakijażu nie było takich niespodzianek. Szkoda, bo wolałabym nie wydawać tyle na mascary
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:37   #3635
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja polecam all eyes on me. Mam fiolet, ładnie pokrywa rzęsy, nie skleja, nie kruszy się, wydłuża i pogrubia. W dodatku nie zasycha szybko, bo mam ją 1,5 roku, rzadko używam, a jest jak nowa
No właśnie mnie też to wkurza, że wycofują All eyes on me.. Mamie przypadł do gustu brązowy, bo nie wysycha tak jak MA (czarny się niestety się za bardzo rozmazuje). Ja muszę chyba kupić brązowy i fiolet na zapas, zanim nie będzie dostępny
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:38   #3636
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

http://kosmetikaddicted.blogspot.com...ddicted%29&m=1
Swatche podwójnych lakierów.
Podoba mi się Midnight date, takie fajne połączenie Hard to Resist z Blue Addicted. Niczego sobie jest też Boys are Back in Town, ale nie jest to mój must have.
Wracając to nowych róży- liczę, że to tylko nieumiejętne nałożenia. Pamiętam, jak większość przerazila się rozem z Vampire's Love, bo jedną dziewczyna zrobiła sobie nim placki i wyglądała jak Matrioszka, a potem okazał się hitem limitki. Ja i tak pewnie kupię świeżą brzoskwinkę.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:41   #3637
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kkasikka Pokaż wiadomość
tak kusicie tymi linerami, że się zdecydowałam kupić fioletowy, mam nadzieję, że w pon będzie jeszcze u mnie. Myślicie, że zielony będzie pasował do niebiesko-żółtych oczu ?

Będzie będzie, fiolety pasują do każdej tęczówki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 16:44   #3638
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Będzie będzie, fiolety pasują do każdej tęczówki
a jak myślisz zielony też będzie pasował ?
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:51   #3639
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kkasikka Pokaż wiadomość
a jak myślisz zielony też będzie pasował ?

Z zielonym może być różnie. Ja też mam niebiesko- żółtą tęczówkę i chociaż bardzo lubię zielenie to nie we wszystkich wyglądam korzystnie. Akurat fioletu i zieleni z żelówek essence nie znoszę (chodzi mi o ich jakość), ale same kolory w słoiczku przyjemne. Co do zieleni to myślę, że ten szmaragdowy odcień tuż przy linii rzęs nie powinien źle wyglądać, przynajmniej u mnie nie wyglądał, ale moje oczy nie krzyczały też "wow!" kiedy próbowałam go nosić
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:56   #3640
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Z zielonym może być różnie. Ja też mam niebiesko- żółtą tęczówkę i chociaż bardzo lubię zielenie to nie we wszystkich wyglądam korzystnie. Akurat fioletu i zieleni z żelówek essence nie znoszę (chodzi mi o ich jakość), ale same kolory w słoiczku przyjemne. Co do zieleni to myślę, że ten szmaragdowy odcień tuż przy linii rzęs nie powinien źle wyglądać, przynajmniej u mnie nie wyglądał, ale moje oczy nie krzyczały też "wow!" kiedy próbowałam go nosić
To chyba kupię tylko fioletowy na razie, przetestuję i najwyżej wybiorę się jeszcze po zielony, raczej nie powinno być problemu z ich dostaniem u mnie.
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:30   #3641
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zamiast Maybelline ma być Paese, a zamiast tego czegoś co stoi obok Eveline (nie pamiętam co to jest) tak z brzega, to ma być właśnie Celia
Tam chyba stoi Hean. Wywalą? Szkoda by było.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Też tak myślę, zwłaszcza, że ten zielony jest adorable (przepraszam, to słowo mi idealnie do niego pasuje )


mój pierwszy to był fiolet, trochę w nim dziabałam ale na oku miałam raz :O potem były catrice (OOS i srebrny) też podziabane, bez wyjścia na oku. Potem przed urlopem kupiłam czarny i używałam tylko parę razy na linii wodnej górnej, jakiś czas temu turkus z BB na allegro, a parę dni temu kupiłam zielony.
Już wiem, czemu nie używałam - problem był w pędzelku. Mam łamany inglot, skośny inglot, catrice dwustronny i łamany manhattan, ale dopiero przy pędzelku metallics widzę, że znalazłam ideał do nakładania! To dla mnie epokowe odkrycie, tym bardziej, że bardzo lubię te eyelinery, w takiej formie
Który to dokładnie pędzelek. Poproszę o linka do niego. Bo szukam dobrego pędzelka do linera żelkowego.

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;32062674]Do wyboru są kosmetyki catrice, a przynajmniej u mnie w mieście były Miałam do wyboru cień, kredki i tusz.. Wzięłam tusz, bo kolory kredek i cienia mi nie pasowały..[/QUOTE]
Ja też wzięłam tusz, ale tyłka on nie urywa.
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Kupiłam wycofywany cień z essence i... z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że kocham moją mistyczną lemonę Oni chyba wycofują niektóre kosmetyki tylko po to, żebyśmy wiedziały za co obie w brodę pluć, że nie kupiłyśmy od razu
Albo żebyśmy się na nie rzuciły i zwiększyły obroty firmy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 17:37   #3642
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość

Który to dokładnie pędzelek. Poproszę o linka do niego. Bo szukam dobrego pędzelka do linera żelkowego.
To był pędzelek z edycji limitowanej, już niedostępny. http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...9N3Np-e1g3a-sA
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:38   #3643
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość

Który to dokładnie pędzelek. Poproszę o linka do niego. Bo szukam dobrego pędzelka do linera żelkowego.

To był pędzelek z limitowanki i chyba raczej już nie jest do dostania...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:01   #3644
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kurde Ja mam te żelowe linery ale mam do nich pędzelek z essence i totalnie nie umiem nim nakładać. Myślicie że to moze być kwestia złego sprzętu? I czy wiecie moze czy jakiś hakuro się do tego nadaje bo zamawiam od nich w poniedziałek to bym domówiła od razu jakiś do linera?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:36   #3645
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
http://kosmetikaddicted.blogspot.com...ddicted%29&m=1
Swatche podwójnych lakierów.
Podoba mi się Midnight date, takie fajne połączenie Hard to Resist z Blue Addicted. Niczego sobie jest też Boys are Back in Town, ale nie jest to mój must have.
Wracając to nowych róży- liczę, że to tylko nieumiejętne nałożenia. Pamiętam, jak większość przerazila się rozem z Vampire's Love, bo jedną dziewczyna zrobiła sobie nim placki i wyglądała jak Matrioszka, a potem okazał się hitem limitki. Ja i tak pewnie kupię świeżą brzoskwinkę.
Bardzo fajnie zrobiła te zdjęcia.

Co do róży, to dziewczyna pisała, że podchodziła do nakładania kilka razy, palcami była masakra a nieco lepiej pędzlem, ale z tego efektu tez nie była zadowolona.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja właśnie próbuję się doprowadzić do stanu z liceum jeszcze tylko trochę

Bierz betona
Bierz betona




Hmmm, raczej ich nie używam. Ten do pudru w końcu wylądował w torebce, bo jest mały i wygodnie go zmieścić, żeby jakieś poprawki nanościć. A ten do różu... sama nie wiem. teraz używam tylko kremowych róży więc wszystki poszły w odstawkę, ale i tak jakąś wybitnością to on nie jest. Żałuję, że kupiłam, bo za te dwa kiepskie miałabym jeden dobry


Lipa, a taka napalona byłam pewnie jeden i tak kupię za jakiś czas, ale na pewno nie rzucę się na nie tak jak miałam w planach jak wejdą nowości...


Wydaje mi się, że nie. A próbowałaś Inglota? Nie znam się na woskach, ale wiem że mieli...





Zamiast Maybelline ma być Paese, a zamiast tego czegoś co stoi obok Eveline (nie pamiętam co to jest) tak z brzega, to ma być właśnie Celia


A dziś wyjątkowo nie ma na paznokciach NIC z Essence Ostatnio cały czas mi akurat Essence lądowało na paznokciach

O własnie. Zamiast Maybelline
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:38   #3646
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Podejrzewam, że to bardziej kwestia wprawy Mi się tym ściętym niebieskim pędzelkiem z essence dobrze pracuje.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:51   #3647
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To był pędzelek z edycji limitowanej, już niedostępny. http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...9N3Np-e1g3a-sA
Dokładnie tak
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Który to dokładnie pędzelek. Poproszę o linka do niego. Bo szukam dobrego pędzelka do linera żelkowego.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To był pędzelek z limitowanki i chyba raczej już nie jest do dostania...
Czy znacie jakiś podobny? jestem nim zachwycona i szukam takiego dokładnie..
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:57   #3648
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To był pędzelek z edycji limitowanej, już niedostępny. http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...9N3Np-e1g3a-sA
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To był pędzelek z limitowanki i chyba raczej już nie jest do dostania...
Fak. Ja to zawsze z ręką w nocniku się obudzę.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O własnie. Zamiast Maybelline
A kiedy dokładnie mają nastąpić owe zmiany? Ochroniarz zdradził?

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
Czy znacie jakiś podobny? jestem nim zachwycona i szukam takiego dokładnie..
No właśnie, polećcie (jest takie słowo? ) jakiś pędzelek do linera. Niby ten z "essenca" (nie bijcie ) jest ok, ale może są lepsze? Ten z dwustronny catrice też fajny, ale jednak lepiej mi się maluje "essencem".
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:12   #3649
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

hej, mam pytanie do dziewczyn z Warszawy jezeli czegos nie pokrecilam to najlepiej w kosmetyki essence zaopatrywac sie w drogerii jasmin? Gdzie ona sie znajduje? (z forum cos kojarze, ze w przejsciu podziemnym kolo dworca centralnego, mam racje?a jesli nie jasmin to jest tam jakas inna drogeria z essence?)

Czy oprocz essence dostane tam takze catrice i paese (mgla pudrowa)?

Z gory dzieki za odpowiedzi
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 19:17   #3650
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś podobny? jestem nim zachwycona i szukam takiego dokładnie..
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No właśnie, polećcie (jest takie słowo? ) jakiś pędzelek do linera. Niby ten z "essenca" (nie bijcie ) jest ok, ale może są lepsze? Ten z dwustronny catrice też fajny, ale jednak lepiej mi się maluje "essencem".

Dziewczyny, może poszukajcie wśród pędzli oferowanych przez maestro- kojarzę, że tam były takie do linera z podobnym ułożeniem włosia tylko bardziej spiczastym- sama niestety z maestro takowego nie posiadam, więc nie za bardzo mogę sie wypowiedzieć w kwestii użytkowania

Emi- i owszem, jest takie słowo
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:33   #3651
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tam chyba stoi Hean. Wywalą? Szkoda by było.


Który to dokładnie pędzelek. Poproszę o linka do niego. Bo szukam dobrego pędzelka do linera żelkowego.


Ja też wzięłam tusz, ale tyłka on nie urywa.

Albo żebyśmy się na nie rzuciły i zwiększyły obroty firmy.
Hean stoi na lewo od Eveline, a ma być usunięta ta szafa/stoisko na prawo to jest jakaś nie znana mi firma, zupełnie nie pamiętam nazwy...


Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Fak. Ja to zawsze z ręką w nocniku się obudzę.


A kiedy dokładnie mają nastąpić owe zmiany? Ochroniarz zdradził?


No właśnie, polećcie (jest takie słowo? ) jakiś pędzelek do linera. Niby ten z "essenca" (nie bijcie ) jest ok, ale może są lepsze? Ten z dwustronny catrice też fajny, ale jednak lepiej mi się maluje "essencem".
Tego nie wiem, ale pan ochroniarz powiedział, że niedługo


Sprawdzałam mój fioletowy liner jak jego konsystencja ma się do nowo kupionego zielonego i faktycznie się zmieniła... nie zasechł, ale jest gęstszy i trudniej się maluje...

(a liner elfa zasechł mi tak, że mi wyleciał ze słoiczka raz go użyłam! )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:33   #3652
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
kupiłam go ostatnio i jak dla mnie nadaje się tylko jako lekki rozświetlacz. Jest strasznie twardy i ni jak nie da się go ładnie nabrać na pędzel, żeby pokryć nim powiekę. Ale do rozświetlenia pod łukiem brwiowym się u mnie sprawdza.
No patrz, to przykład jak kosmetyki essence różnią się między sobą
Mój nie jest twardy, ma fakturę satynową i można go spokojnie rozetrzeć na taką mgłę - nie daje dużo żółtego kolor, ale poświatę.

Coś jest na rzeczy z tymi żółtymi kosmetykami essence .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:36   #3653
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie do dziewczyn z Warszawy jezeli czegos nie pokrecilam to najlepiej w kosmetyki essence zaopatrywac sie w drogerii jasmin? Gdzie ona sie znajduje? (z forum cos kojarze, ze w przejsciu podziemnym kolo dworca centralnego, mam racje?a jesli nie jasmin to jest tam jakas inna drogeria z essence?)

Czy oprocz essence dostane tam takze catrice i paese (mgla pudrowa)?

Z gory dzieki za odpowiedzi
W Jaśminie Catrice nie ma, ale Paese jest i mglę można nabyć A oprócz JAśmin to jeszcze Hebe (3 drogerie, jednak jest w nich tylko pierwsza szafa), Natury oczywiście i Douglasy w Złotych i Arkadii na pewno.
Nie wiem czy jest w Warszawie jakiś SuperPharm z Essence... ja nie spotkałam. I dochodzą jakieś inne mniejsze drogerie, który ja niestety nie znam...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-04 o 19:37
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:51   #3654
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Hean stoi na lewo od Eveline, a ma być usunięta ta szafa/stoisko na prawo to jest jakaś nie znana mi firma, zupełnie nie pamiętam nazwy...
Na prawo od Eveline jeszcze jakaś szafa stoi? Chyba o innym miejscu myślimy.
Ważne, że Hean zostaje.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:54   #3655
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
http://kosmetikaddicted.blogspot.com...ddicted%29&m=1
Swatche podwójnych lakierów.
Podoba mi się Midnight date, takie fajne połączenie Hard to Resist z Blue Addicted. Niczego sobie jest też Boys are Back in Town, ale nie jest to mój must have.
Wracając to nowych róży- liczę, że to tylko nieumiejętne nałożenia. Pamiętam, jak większość przerazila się rozem z Vampire's Love, bo jedną dziewczyna zrobiła sobie nim placki i wyglądała jak Matrioszka, a potem okazał się hitem limitki. Ja i tak pewnie kupię świeżą brzoskwinkę.

Zauroczyły mnie wersje granatowa i fioletowa
Ciekawe, kiedy będziemy już mogły oglądać te wszystkie cuda "na żywo"...
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:27   #3656
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

jeśli chodzi o pędzelki do linera to ja uwielbiam skośny z podwójnego pędzla sephory do smoky ale ostatnio przekonuje się do pędzelka takiego z emiku, do farbek cieniutkiego
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:37   #3657
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No właśnie, polećcie (jest takie słowo? ) jakiś pędzelek do linera. Niby ten z "essenca" (nie bijcie ) jest ok, ale może są lepsze? Ten z dwustronny catrice też fajny, ale jednak lepiej mi się maluje "essencem".
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś podobny? jestem nim zachwycona i szukam takiego dokładnie..
Może pedzelek z nowości Catrice do smokey eyes? http://3.bp.blogspot.com/-0xXmIzctUj.../Obraz+338.jpg
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:41   #3658
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Może pedzelek z nowości Catrice do smokey eyes? http://3.bp.blogspot.com/-0xXmIzctUj.../Obraz+338.jpg
taki grubasek?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:43   #3659
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Potestowałam trochę tusz z I love i niestety ideałem to on nie jest przynajmniej dla mnie. Robi ładny efekt, naprawdę długie i pogrubione rzęsy, jak się namacham to nawet nie sklejone zbyt mocno...no ale. Grudki. Chyba największa wada w nim. Macie jakiś sposób na to? Wycieracie szczoteczkę w chusteczkę czy coś?
Ja biorę szczoteczkę ze zużytego tuszu, myję i używam jako czesadła do tuszowanych rzęs.Dobrze sprawdzają się twarde szczoteczki tzn z twardym włoseim np od one by one maybelline.Mokre jeszcze rzesy przeczesuje i grudek absolutnie żadnych nie mam.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:48   #3660
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
taki grubasek?
Jeszcze go nie widziałam, ale wydaje się dosyć płaski. Ten z Metallics też nie był szczególnie cienki. Pewnie dlatego go nie wzięłam. Jednak wydają się dosyć podobne.
Jeżeli nie, to warto zajrzeć to sklepu plastycznego bądź Empiku- koci język do akwareli powinien się nadać. Ja swój kupiłam za dychę, ale jest preznaczony do większej powierzchni.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2012-02-04 o 21:28
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.