Dziewczyna unika seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 14:20   #1
elkon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1

Dziewczyna unika seksu


Witam, jestem z moją dziewczyną od ponad trzech lat na początku spotykaliśmy się codziennie i seks był też prawie codziennie, wszystko było super, a od jakiegoś roku kochamy sie bardzo rzadko i to zawsze z mojej inicjatywy. Widujemy się dwa razy w tygodniu i ja mam ochotę na seks, próbuje ją dotykać w miejscach intymnych, ale ona albo bierze moją rękę albo mówi żebym jej tam nie dotykał. Jak próbuje z nią o tym rozmawiać to mówi, że ona ma mniejsze potrzeby niż ja, albo że jest zmęczona, czy też nie ma ochoty. Ja mógłbym sie kochac z nia codziennie, a ona nawet te dwa razy w tygodniu ma jakąś wymówke. Czasami się kochamy, ale to jest 1-2 razy w miesiącu. Często się o to kłócimy a ja już powoli nie wytrzymuje tego, że mnie odrzuca.

Dodam też, że ona lubi stawiać na swoim i jest zazdrosna, nie chce zebym wychodził ze znajomymi np na piwo czy basen.

Proszę was o rady, chce z nią być, ale potrzebuje też seksu.
Ona ma 19lat ja mam 22.
elkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 14:33   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewczyna unika seksu

bierze tabletki? może mają negatywny wpływ na jej libido. albo może potrzebuje większej zachęty niż ręka w majtach. romantyczny wieczór, wspólna kąpiel, zrobienie jakiegokolwiek nastroju.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 14:48   #3
provokes
Przyczajenie
 
Avatar provokes
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyna unika seksu

tak, tu może chodzic o brak nastroju który by ją w to wprowadził, widac ze dziewczyna jest znudzona.
provokes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:17   #4
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Być może do Waszego związku wkradła się rutyna i trzeba ją przełamać ? Tak jak piszą dziewczyny, wspólny wyjazd, romantyczna kolacja, kąpiel etc.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:20   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Cytat:
Napisane przez elkon Pokaż wiadomość
Witam, jestem z moją dziewczyną od ponad trzech lat na początku spotykaliśmy się codziennie i seks był też prawie codziennie, wszystko było super, a od jakiegoś roku kochamy sie bardzo rzadko i to zawsze z mojej inicjatywy. Widujemy się dwa razy w tygodniu i ja mam ochotę na seks, próbuje ją dotykać w miejscach intymnych, ale ona albo bierze moją rękę albo mówi żebym jej tam nie dotykał. Jak próbuje z nią o tym rozmawiać to mówi, że ona ma mniejsze potrzeby niż ja, albo że jest zmęczona, czy też nie ma ochoty. Ja mógłbym sie kochac z nia codziennie, a ona nawet te dwa razy w tygodniu ma jakąś wymówke. Czasami się kochamy, ale to jest 1-2 razy w miesiącu. Często się o to kłócimy a ja już powoli nie wytrzymuje tego, że mnie odrzuca.

Dodam też, że ona lubi stawiać na swoim i jest zazdrosna, nie chce zebym wychodził ze znajomymi np na piwo czy basen.

Proszę was o rady, chce z nią być, ale potrzebuje też seksu.
Ona ma 19lat ja mam 22.
Wygląda na to, że jakimś piwkiem z kolegami zdenerwowałeś ją i teraz odwdzięcza się tym, że Ci odmawia seksu, albo ma infekcję i się wstydzi, skoro nie chce nawet byś ją dotykał.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:53   #6
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Mysle, ze gdybys wprowadzil wiecej czulosci, typu przytulanie cieple rozmowy, romantyczny nastroj, ale bez podtekstow, ze liczysz na cos wiecej caly czas to i Twoja dziewczyna by miala czesciej ochote na seks. Moim zdaniem to, ze oczekujesz, ze bedziecie sie kochac za kazdym razem kiedy sie widzicie moze byc dla niej frustrujace. Ponadto odnosze wrazenie , ze na nia naciskasz, a to do niczego dobrego zazwyczaj nie prowadzi. Zainteresuj sie nia bardziej.
marles86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 18:21   #7
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Dziewczyna unika seksu

A jak do tej pory wyglądał Wasz seks?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 18:22   #8
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Może to nie Twoja wina, pogadajcie szczerze

W tym wieku często koleżanki nie miały wielkiej ochoty na seks. Nie czerpały z niego większej przyjemności, dopiero z wiekiem lepiej to poczuły. Może i ona ma podobnie? Na początku fajnie bo jest szał, a później się okazuje, że nie ma z tego satysfkacji i już nie ma ochoty. Może ma problemy z orgazmem?
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:37   #9
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że jakimś piwkiem z kolegami zdenerwowałeś ją i teraz odwdzięcza się tym, że Ci odmawia seksu, albo ma infekcję i się wstydzi, skoro nie chce nawet byś ją dotykał.
A może partner przestał ją podniecać i pociągać? Może ma problemy i akurat nie ma ochoty? Czemu od razu jakaś choroba czy infekcja intymna
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:58   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziewczyna unika seksu

rutyna

albo spowodowana tobą, tym, że ogólnie nic nie robicie i w ogóle albo nie chce jej się kochać znów w tym samym pokoju :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 11:27   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Cytat:
Napisane przez elkon Pokaż wiadomość
Widujemy się dwa razy w tygodniu i ja mam ochotę na seks, próbuje ją dotykać w miejscach intymnych, ale ona albo bierze moją rękę albo mówi żebym jej tam nie dotykał.
Może tu jest pies pogrzebany? To była moja pierwsza myśl po przeczytaniu postu - brak nastroju, brak czułości, ot: mam ochotę, wyskakuj z gaci. Jak to dokładnie wygląda, jest między Wami czułość bez podtekstów? Masaże, przytulanie, głaskanie itp.?

Na razie nie naciskaj, swoim uporem tylko wzmagasz jej niechęć. Spróbuj właśnie tej czułości bez podtekstu - weź ją na fajną randkę, zapewniaj ją że jest świetna, bądź cierpliwy i wyrozumiały. Pomasuj jej stopy, daj buzi w czółko - może ona nie czuje się przez Ciebie adorowana, może ma poczucie że tylko o jedno Ci chodzi?

Nie musi tak być, ale może.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:53   #12
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Dziewczyna unika seksu

Może po prostu nie spełniasz jej oczekiwań? Kobieta potrzebuje więcej czasu i trochę więcej oczekuje od seksu niż facet. Kobieta lubi gdy facet stara się o nią pod każdym względem. Wysil się i zamiast zwyczajnego seksu wymyśl coś co mogłoby jej sprawić przyjemność. Wieczór ze świecami czy namiętna gra czasami czynią cuda. Ogranicznikiem jest Twoja wyobraźnia.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.