Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 08:24   #3871
MalutkaBrunetka_
Raczkowanie
 
Avatar MalutkaBrunetka_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziękuje za odpowiedz. Teraz już sama - czytając Wasze spostrzeżenia na temat Paintball Potow- nie wiem który kolor wybrać. Będę w MACu w niedziele i najwyżej skorzystam z rad sprzedawczyni.

W temacie balsamów do ust. A może zastosowalybyscie sobie mini kuracje na usta? Smarować balsamem natluszczajacym przez pewien okres czasu i nawilżenie ust powinno się poprawić. Rownież miałam okres, ze usta mi wysychają, były spierzchniete, błyszczyki, szminki wyglądały okropnie. Po Tisane problem zniknął.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
MalutkaBrunetka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:18   #3872
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Czy jest już dostępna kolekcja MAC PREP PRIME CC COLOUR CORRECTING ?
no nie dość, że dostępne, to już częściowo wykupione

zastanawiałam się nad dwoma kolorami, aczkolwiek ten żółty w tubce chwilowo był niedostępny w złotych; dostępne są oba kolory w wersji dla skóry tłustej, czyli te najnowsze.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-02-11 o 10:22
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:55   #3873
xinfinity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Raany, czytam o waszych nocnych Macowych zdobyczach z Douglasa i mnie zazdro ściska, że ja tym razem nic nie kupiłam :<! No zgapiłam się normalnie, no!

Czaiłam się na Painterly ale po swatchach wrzuconych przez pin3skę to chyba dobrze się stało, że go jednak nie upolowałam. Chyba byłby dla mnie jednak za ciemny i za różowy. Szczerze mówiąc patrząc na inne swatche miałam inne wyobrażenie o tym kolorze. Myślałam, że będzie jedynie odrobinę bardziej różowy niż soft ochre...Teraz to ja już nic nie wiem i chyba przed zakupem i tak będę musiała go zmacać...Szkoda, że produkty MAC stacjonarnie wciąż są tak słabo dostępne =.='
Jako posiadaczka bardzo jasnej cery (podkłady w odcieniu NC15 są zwykle za ciemne) muszę przyznać, że Painterly faktycznie może być zbyt różowy i przy tym dziwnie wyglądać. Właśnie dlatego przed nałożeniem wklepuje odrobinę jasnego korektora i u mnie to się świetnie sprawdza, mam nadzieję, ż komuś się przyda taka mała rada
xinfinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:24   #3874
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no nie dość, że dostępne, to już częściowo wykupione

zastanawiałam się nad dwoma kolorami, aczkolwiek ten żółty w tubce chwilowo był niedostępny w złotych; dostępne są oba kolory w wersji dla skóry tłustej, czyli te najnowsze.
Na stronie Maca ich nie ma. Mnie interesuje ten żółty sypaniec, ale widzę, że chyba go nie kupię.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:59   #3875
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny jaki polecacie kolor cieni w kremie do makijazu naturalnego, na codzien, odcienie bezu/szampana/kawy z mlekiem, naturalny lecz widoczny tez, matowy najlepiej.

bylam w sklepie MAC, wyszlam ze szminka i rozem, natomiast cienie tobym wszystkie zabrala, upackalam sie i nic nie wybralam

matowa Russian Red, juz trzecia za ta zime
extra dimension blush autoerotique
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC-Matte-Lipstick-Russian-Red-Review-Swatch-FOTD.jpg (44,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,0 KB, 8 załadowań)
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:01   #3876
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tu widac jaka duza roznica w wykonczeniu miedzy RiRi a RR
z jakiej stronki to foto?fajne widac porownanie
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:19   #3877
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no nie dość, że dostępne, to już częściowo wykupione

zastanawiałam się nad dwoma kolorami, aczkolwiek ten żółty w tubce chwilowo był niedostępny w złotych; dostępne są oba kolory w wersji dla skóry tłustej, czyli te najnowsze.
ta kolekcja z tego co wiem od marca ma być dopiero w sklepach...
sama czaję się na brzoskwiniowe i lawendowe sypańce i bazy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 20:36   #3878
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Doszła dziś moja Viva Glam Rihanna szminka i błyszczyk. Jeszcze porządnych testów nie było, ale nie omieszkałam choć maźnąć usta jednym i drugim. Cieszę się, że są inne od moich czerwonych szminek i błyszczyków. Błyszczyk ma w sobie takie piękne drobiny .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:35   #3879
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pytanie jeszcze z kiedy masz tą Ruby Woo. Maty reformulacje przeszły niedawno. jak masz tam nie wiem, sprzed roku czy półtora Ruby to może być w formule która dzisiaj jest już nazywana "Retro Matte" ale kiedyś takie były wszystkie maty...
Kupowałam ją tuż przed Bożym Narodzeniem, ale kto wie, jak długo leżała w magazynie? Muszę sprawdzić kod, wtedy wszystko będzie jasne.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ruby Woo jest dużo gorsza w obłusdze niż RiRi Woo Ruby ma nowe matowe wykończenie. Nawet macówka powiedziała, ze RiRi w porównaniu do Ruby jest duzo lepsza.
Na RiRi niestety się nie załapałam. Generalnie Ruby da się opanować, ale wrażenie przy aplikacji - bezcenne

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
co do Ruby Woo, to moja kolezanka zakupila jakos na poczatku roku (badz na przelomie) i napisane jest Matte, ja mam Riri Woo i jest Retro Matte. Na początku ciezko mi było ją opanować, ale w koncu doszłam do zlotego dla mnie środka. Russian Red niedawno moja mama zakupiła, ale jeszcze nie miałam okazji sie nią maznąć.
Na mojej Ruby Woo też jest napisane, że to Matte, ale ma taką dziwną konsystencję, jak gdyby gumową. Nie da się nią gładko przejechać po ustach. Wygląda jednak ładnie, choć pewnie będzie też równie "ładnie" wysuszać. Pewności absolutnej jednak nie mam, bo nie miałam jeszcze okazji, aby ją ponosić przez cały dzień lub wieczór.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 22:49   #3880
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

jeśli dobrze widzę, obniżyli koszt dostawy, teraz to 9,90 (+3 za pobranie).

tymczasem podobnie jak Wy skusiłam się na zakupy w Douglasie podczas nocy zakupów. wzięłam szminki Pure Zen i Syrup, róż Well Dressed, PP Bare Study i błyszczyk Steel Kiss z MN. nie mogę się doczekać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 23:07   #3881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
jeśli dobrze widzę, obniżyli koszt dostawy, teraz to 9,90 (+3 za pobranie).

tymczasem podobnie jak Wy skusiłam się na zakupy w Douglasie podczas nocy zakupów. wzięłam szminki Pure Zen i Syrup, róż Well Dressed, PP Bare Study i błyszczyk Steel Kiss z MN. nie mogę się doczekać.
Steel Kiss jest boski ja go kupiłam już w jakiś czas po premierze kolekcji, bo na necie zachwalano, sama bym nie zwóricła na niego uwagi i jak jestem niebłyszczykowa, tak SK pokochałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 04:19   #3882
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Do niektórych już przesyłki podochodziły,a ja dalej czekam :<

Zamówiłam szminki Modesty i Brick o la. Mimo że lubię maty, to moje usta kiepsko zniosły test Russian Red ( mam do wymiany )

A z błyszczyków Nymphette ( czy jakoś tak :P)
__________________

Edytowane przez Hisoka
Czas edycji: 2014-02-12 o 04:21
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:58   #3883
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja teraz chyba żałuję, że nie wzięłam tego Steel Kiss . Z tej kolekcji kupiłam w salonie Oh My Darling i bardzo go lubię, Steel Kiss pewnie też by mi się spodobał (mam nadzieję, że raczej chłodny jest ). Żebym te Wasze peany poczytała wcześniej, to dorzuciłabym go do robionych dopiero co zakupów online, a tak, to szkoda mi płacić za przesyłkę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 11:56   #3884
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ta kolekcja z tego co wiem od marca ma być dopiero w sklepach...
sama czaję się na brzoskwiniowe i lawendowe sypańce i bazy.
Jest kilka rzeczy z tej serii - na pewno w Złotych są od jakiegoś czasu dostępne cztery kolory w tubkach - te z filtrem SPF 30 (żółtego akurat chwilowo nie było) i jako nowość dwa odcienie Natural Radiance (jeden z nich żółty)
coś tam jeszcze chyba było, ale nie wiem, czy pudernice, czy sypance, bo nastawiłam się tylko na bazę
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-02-12 o 11:58
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:17   #3885
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja teraz chyba żałuję, że nie wzięłam tego Steel Kiss . Z tej kolekcji kupiłam w salonie Oh My Darling i bardzo go lubię, Steel Kiss pewnie też by mi się spodobał (mam nadzieję, że raczej chłodny jest ). Żebym te Wasze peany poczytała wcześniej, to dorzuciłabym go do robionych dopiero co zakupów online, a tak, to szkoda mi płacić za przesyłkę.

nie wiem czy zauważyłyście ale zmniejszyli kwotę przesyłki poniżej 199zł jest teraz 9,90 zł nareszcie bo te 28 zł to jakieś nieporozumienie ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:19   #3886
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jest kilka rzeczy z tej serii - na pewno w Złotych są od jakiegoś czasu dostępne cztery kolory w tubkach - te z filtrem SPF 30 (żółtego akurat chwilowo nie było) i jako nowość dwa odcienie Natural Radiance (jeden z nich żółty)
coś tam jeszcze chyba było, ale nie wiem, czy pudernice, czy sypance, bo nastawiłam się tylko na bazę

Małgosiu, na bazę CC ? którą wzięłaś ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:33   #3887
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosiu, na bazę CC ? którą wzięłaś ?
właśnie nie wzięłam, bo chciałam żółtą, której nie było. Myślę też o lawendowej, bo choć mam blondynkowatą cerę z tendencją naczynkową, to takie odcienie (lawendowe dobrze wyglądały u mnie w pudrach mineralnych... sama nie wiem, czemu
No ale minerałów już nie używam, więc stąd ten pomysł.

Jak znam życie to pewnie kupię obie, tylko trochę drogo to wyjdzie
Chyba, że ktoś by się znalazł chętny na połówkę...

Powiem jeszcze, że one składowo są nie takie tragiczne. I napakowali tam nieco wartościowych, odżywczych składników, chociaż czy ja wiem, czy potrzebnie???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:43   #3888
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie wiem czy zauważyłyście ale zmniejszyli kwotę przesyłki poniżej 199zł jest teraz 9,90 zł nareszcie bo te 28 zł to jakieś nieporozumienie ...
Nie zwróciłam uwagi, dzięki za info . Ja w sumie zamawiałam dopiero co, wczoraj paczkę dostałam, i wtedy jeszcze było 28 zł, więc na siłę dobierałam rzeczy, żeby dobić do darmowej przesyłki (choć 3 zł płaciłam i tak, bo brałam za pobraniem).
Dobrze, że z ceną przesyłki doszli do względnie normalnego poziomu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 12:48   #3889
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
właśnie nie wzięłam, bo chciałam żółtą, której nie było. Myślę też o lawendowej, bo choć mam blondynkowatą cerę z tendencją naczynkową, to takie odcienie (lawendowe dobrze wyglądały u mnie w pudrach mineralnych... sama nie wiem, czemu
No ale minerałów już nie używam, więc stąd ten pomysł.

Jak znam życie to pewnie kupię obie, tylko trochę drogo to wyjdzie
Chyba, że ktoś by się znalazł chętny na połówkę...

Powiem jeszcze, że one składowo są nie takie tragiczne. I napakowali tam nieco wartościowych, odżywczych składników, chociaż czy ja wiem, czy potrzebnie???

A to już wszystko wiem

Mnie raczej interesowałaby tylko beżowa ewentualnie żółta jakoś boję się innych kolorów Ciekawe czym one, poza właśnie kolorami, będą się różnić od BB
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 13:02   #3890
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja teraz chyba żałuję, że nie wzięłam tego Steel Kiss . Z tej kolekcji kupiłam w salonie Oh My Darling i bardzo go lubię, Steel Kiss pewnie też by mi się spodobał (mam nadzieję, że raczej chłodny jest ). Żebym te Wasze peany poczytała wcześniej, to dorzuciłabym go do robionych dopiero co zakupów online, a tak, to szkoda mi płacić za przesyłkę.
Tak, Steel Kiss jest chłodny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 13:49   #3891
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A to już wszystko wiem

Mnie raczej interesowałaby tylko beżowa ewentualnie żółta jakoś boję się innych kolorów Ciekawe czym one, poza właśnie kolorami, będą się różnić od BB
trochę te macowe BB testowałam i one mają inną funkcję - niby to ma być lekki podkład z dużą funkcją odżywczą.
CC to jednak bardziej korekcja koloru skóry, lekka silikonowa baza pod makijaż. Tak, jak pisałam - trochę drogo wychodzi, moim skromnym zdaniem mogliby sobie te właściwości pielęgnacyjne (z których niby słynie BB) darować już w CC, bo raczej bez pielęgnacji pod tą bazą się nie obejdzie...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-02-12 o 13:50
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:17   #3892
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, Steel Kiss jest chłodny
To może się skuszę. Przydałby się teraz jakiś kod promocyjny w Dougim online .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:24   #3893
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
trochę te macowe BB testowałam i one mają inną funkcję - niby to ma być lekki podkład z dużą funkcją odżywczą.
CC to jednak bardziej korekcja koloru skóry, lekka silikonowa baza pod makijaż. Tak, jak pisałam - trochę drogo wychodzi, moim skromnym zdaniem mogliby sobie te właściwości pielęgnacyjne (z których niby słynie BB) darować już w CC, bo raczej bez pielęgnacji pod tą bazą się nie obejdzie...

Dzięki. Tak czy siak muszę je obejrzeć na żywo
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:25   #3894
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To może się skuszę. Przydałby się teraz jakiś kod promocyjny w Dougim online .
He he, a jest w Dougim SK?
Ja chcialam sie skusic w koncu na ten najwiekszy pedzel Master Class, ale nim zreflektowałam znowu go sold out nie ma go czasem na dougim online?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:30   #3895
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he, a jest w Dougim SK?
Ja chcialam sie skusic w koncu na ten najwiekszy pedzel Master Class, ale nim zreflektowałam znowu go sold out nie ma go czasem na dougim online?
Rano błyszczol był .
A tak w ogóle to też przymierzam się do tego pędzla, tylko ostatnio ciągle go nie ma. W D. jeszcze nie sprawdzałam, ale tam asortyment pędzlowy taki sobie, np. 217-tki nie widziałam w ogóle, chyba, że coś się zmieniło.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:12   #3896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rano błyszczol był .
A tak w ogóle to też przymierzam się do tego pędzla, tylko ostatnio ciągle go nie ma. W D. jeszcze nie sprawdzałam, ale tam asortyment pędzlowy taki sobie, np. 217-tki nie widziałam w ogóle, chyba, że coś się zmieniło.
No 2-3 dni temu weszłam na mac online i dolozono pedzel, ale kasy chwilowo nie miałam, dzisiaj mam to pędzla njet I ciekawe ile mi przyjdzie czekać, az znowu dołoża, pewno długo Tylko wtedy moge znowu byc bez kasy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:39   #3897
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No 2-3 dni temu weszłam na mac online i dolozono pedzel, ale kasy chwilowo nie miałam, dzisiaj mam to pędzla njet I ciekawe ile mi przyjdzie czekać, az znowu dołoża, pewno długo Tylko wtedy moge znowu byc bez kasy
Mnie się z pędzlem nie spieszy, zwłaszcza, że drogi .
Za to Steel Kiss kliknęłam przed chwilą na D. Znalazłam w necie kod na 10%, żeby się na niego załapać dorzuciłam jeszcze Impassioned Lipglass, no i parę próbek (w tym 4 ml serum EL pod oczy) dostanę. Tylko niestety wartość nie doszła do darmowej przesyłki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 15:59   #3898
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się z pędzlem nie spieszy, zwłaszcza, że drogi .
Za to Steel Kiss kliknęłam przed chwilą na D. Znalazłam w necie kod na 10%, żeby się na niego załapać dorzuciłam jeszcze Impassioned Lipglass, no i parę próbek (w tym 4 ml serum EL pod oczy) dostanę. Tylko niestety wartość nie doszła do darmowej przesyłki .
Wiesz, 2 stówy za taki spory w porownaniu do takiego malutkiego dooocznego po 120 to nei wypada tak masakrycznie
A ponoc fajnie sie nim naklada podklad, a ja lubie takie zwarte wlasnie do podkłądu No to mama parcie, bo bym chciała juz I tak troche już czekam

Ciekawam jestem Twoich wrazem SK, jak przyjdzie, napisz coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 17:14   #3899
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, 2 stówy za taki spory w porownaniu do takiego malutkiego dooocznego po 120 to nei wypada tak masakrycznie
A ponoc fajnie sie nim naklada podklad, a ja lubie takie zwarte wlasnie do podkłądu No to mama parcie, bo bym chciała juz I tak troche już czekam

Ciekawam jestem Twoich wrazem SK, jak przyjdzie, napisz coś
Nie, no faktycznie cena nie jest jakaś masakryczna, jeśli przyrównać do innych MACowych pędzli, ale zawsze to lepiej mieć za dwie stówy dwie rzeczy zamiast jednej (żart ). Jeszcze będę musiała kupić nową 217-tkę, bo moje to już miotełki się zrobiły.

Sądzę, że SK mi się spodoba. Zresztą ja lubię drobinkowe błyszczyki o jaśniejszej "podbudowie", bo można ich używać solo albo na szminki i nawet jak odcień sam w sobie nie jest idealny, to zawsze da się coś pokombinować. Ja zresztą ciągle miksuję wszystko na ustach i jak mnie ktoś pyta, jaką mam szminkę, to nie potrafię szybko odpowiedzieć (zwykle mam konturówkę, zmieszane ze dwie szminki i błyszczyk).

Dziś jednak mam tylko szminkę VG Riri (bardzo mi się podoba ), chociaż nie, jeszcze delikatnie brzegi ust zaznaczyłam dwiema konturówkami (Cherry i Ablaze)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 17:29   #3900
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no faktycznie cena nie jest jakaś masakryczna, jeśli przyrównać do innych MACowych pędzli, ale zawsze to lepiej mieć za dwie stówy dwie rzeczy zamiast jednej (żart ). Jeszcze będę musiała kupić nową 217-tkę, bo moje to już miotełki się zrobiły.

Sądzę, że SK mi się spodoba. Zresztą ja lubię drobinkowe błyszczyki o jaśniejszej "podbudowie", bo można ich używać solo albo na szminki i nawet jak odcień sam w sobie nie jest idealny, to zawsze da się coś pokombinować. Ja zresztą ciągle miksuję wszystko na ustach i jak mnie ktoś pyta, jaką mam szminkę, to nie potrafię szybko odpowiedzieć (zwykle mam konturówkę, zmieszane ze dwie szminki i błyszczyk).

Dziś jednak mam tylko szminkę VG Riri (bardzo mi się podoba ), chociaż nie, jeszcze delikatnie brzegi ust zaznaczyłam dwiema konturówkami (Cherry i Ablaze)
Mysle ze SK móglby fajnei na fioletach sie sprawdzić, sama bedę musiala potestować chociaz ja wlasnie nie lubie za bardzo mieszac z tej prostej rpzyczyny, ze leniwa jestem

Jakbyś miała przyrównać VG RiRi do tego co juz masz, to do której najbardziej zblizona jest odcieniem?

Tez mam w planach kolejna 217-kę ale to już w ogóle mi sie nie spieszy, bo neidawno zaczełam uzywac nowego, wiec ...chociaz trochę mi doskwiera własnie brak zapasu tak wiem, nienormalne to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.