Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 20:59   #751
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

A ja właśnie obejrzałam kolekcję BALMAIN dla H&M i wszystko mi się za*****e podoba
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:03   #752
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja właśnie obejrzałam kolekcję BALMAIN dla H&M i wszystko mi się za*****e podoba
Oglądałam wczoraj, podobają mi się sukienki i taka niebieska bluzka ze sznurka. Ceny podobno od 3 do 7 tys.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:06   #753
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam to już mamy 3 głosy razem z moim i Twoim nasza partia rośnie w siłę

Neath zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdrówka

Jakie cienie w saszetce? Czyżbym coś przegapiła?


A, to TAKA Sephorowa paletka, ale wygląda Wszedł mi na nią kod na -15% i darmowa przesyłka, to się nie wahałam

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj, podobają mi się sukienki i taka niebieska bluzka ze sznurka. Ceny podobno od 3 do 7 tys.
To nawet nie oglądam dla świętego spokoju
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:06   #754
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Komu kibicujesz?

Ja bardzo żałuję że do finału nie dostał się Zi Xu swoją drogą, jaki przystojny
Jak zagrał 'Regentropfen' to miałam ciary na całym ciele, bo kocham to preludium
ja sercem przy Szymonie , ale rozumem za Charlsem Richardem uwielbiam koncert f-moll i tym mnie zdobył no i gra super dla mnie uwielbiam taki luz w muzyce
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:07   #755
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj, podobają mi się sukienki i taka niebieska bluzka ze sznurka. Ceny podobno od 3 do 7 tys.
Sukienki super i ta bluzka też ekstra, tak jak i inne. Ja bym chciała najbardziej płaszcz i marynarkę, ale te ceny... Żałuję, że to widziałam, teraz będę o tym myśleć i będzie mnie to dręczyć
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:08   #756
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A to ja na odwrót najpierw słone, później słodkie .
też tak kiedyś robiłam ale ja sie szybko "zasładzam" i po słodkim znowu muszę zjeść coś słonego więc rujnowało to moją figurę dlatego teraz jem najpierw słodkie potem resztę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:08   #757
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość




A, to [URL="] Sephorowa paletka, ale wygląda Wszedł mi na nią kod na -15% i darmowa przesyłka, to się nie wahałam [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

[/COLOR]

To nawet nie oglądam dla świętego spokoju

Fajna ta paletka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 21:18   #758
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Jak będziecie startowały z takim programem to i mój głos i męża macie!
Nawet jeśli miałyby to być tylko obietnice - jakoś najsensowniej i najwiarygodniej mi to póki co wygląda

Ja to ostro denkuję boxy... boxy chusteczkowe
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:30   #759
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Czeka mnie wizyta w stacjonarnym D. dziś wyjęłam bon ze skrzynki, tylko co by tu kupić...

A tak poza tym zdałam dziś egzamin więc jutro lecę po jakąś nagrodę idealnie się złożyło z tym kuponem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:42   #760
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Jak będziecie startowały z takim programem to i mój głos i męża macie!
Nawet jeśli miałyby to być tylko obietnice - jakoś najsensowniej i najwiarygodniej mi to póki co wygląda

Ja to ostro denkuję boxy... boxy chusteczkowe
Ja powoli też zaczynam



Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Czeka mnie wizyta w stacjonarnym D. dziś wyjęłam bon ze skrzynki, tylko co by tu kupić...

A tak poza tym zdałam dziś egzamin więc jutro lecę po jakąś nagrodę idealnie się złożyło z tym kuponem
Gratulacje Jak nic nagroda się należy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:46   #761
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Używałaś już tego Parure de lumiere?
jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Ja mam te rękawice, ogólnie fajna miła w dotyku, daje taki efekt mini peelingujacy ale dla mnie bzdurą jest ze wystarczy sama woda i ta rękawica. Wydaje mi się ze skórą jest fajnie oczyszczona ale ja używam mydła clinique i właśnie tej rękawicy i wtedy jest ok.
nie kusi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 21:49   #762
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jeszcze nie

nie kusi
No tak, przecież ten wątek jest o chomikowaniu a nie denkowaniu A tak na poważnie to jak przetestujesz to daj znać, bo jestem bardzo ciekawa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 21:53   #763
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Ja to ostro denkuję boxy... boxy chusteczkowe

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Czeka mnie wizyta w stacjonarnym D. dziś wyjęłam bon ze skrzynki, tylko co by tu kupić...

A tak poza tym zdałam dziś egzamin więc jutro lecę po jakąś nagrodę idealnie się złożyło z tym kuponem
Co planujesz kupić?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja powoli też zaczynam
Mnie już się zapas chusteczek kończy powoli
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 22:12   #764
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny, jakie kody wchodza w Douglasie, poza tymi procentowymi? Przejrzalam ostatnie 10 stron watku i nic nie widze, nie mam czasu na dalsze poszukiwania. Pomozcie, mam ochote kliknac pedzle Tomka
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 22:23   #765
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie kody wchodza w Douglasie, poza tymi procentowymi? Przejrzalam ostatnie 10 stron watku i nic nie widze, nie mam czasu na dalsze poszukiwania. Pomozcie, mam ochote kliknac pedzle Tomka
REPAIR od 139 zł
MASK od 159 zł
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 22:54   #766
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale nie mam pojęcia gdzie o to zapytać.

Czy mogę zwrócić/wymienić na inny podkład w Sephorze, jeżeli konsultantka dobrała mi zły odcień? W domu po odpakowaniu zobaczyłam przez szkiełko, że jest strasznie różowy, nawet go nie wyciskałam. Da się coś z tym faktem zrobić? ;<
Denerwuje mnie, że tam jest całkowicie inne światło. Poszłam w końcu sprawdzić podkład MJ w najjaśniejszym odcieniu(o który się kiedyś pytałam Never, pozdrawiam) i okazał się za ciemny. Przyatakowała mnie konsultantka, a najgorsze jest to, że nigdy nie potrafię odmówić i dałam się namówić na inny.

Edytowane przez popcorn19
Czas edycji: 2015-10-20 o 22:55
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 23:02   #767
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale nie mam pojęcia gdzie o to zapytać.

Czy mogę zwrócić/wymienić na inny podkład w Sephorze, jeżeli konsultantka dobrała mi zły odcień? W domu po odpakowaniu zobaczyłam przez szkiełko, że jest strasznie różowy, nawet go nie wyciskałam. Da się coś z tym faktem zrobić? ;<
Denerwuje mnie, że tam jest całkowicie inne światło. Poszłam w końcu sprawdzić podkład MJ w najjaśniejszym odcieniu(o który się kiedyś pytałam Never, pozdrawiam) i okazał się za ciemny. Przyatakowała mnie konsultantka, a najgorsze jest to, że nigdy nie potrafię odmówić i dałam się namówić na inny.
Również pozdrawiam serdecznie .
Da się zwrocić i da się wymienić .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 23:23   #768
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja słucham jednym uchem tej żenady ehhh ja zagłosuję na tego kto mi obieca co miesiąc 1500 zł dotacji na kosmetixy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

oglądacie konkurs Chopinowski? ale cudownie grają przeżywałam w liceum fascynację muzyką klasyczną i chyba powoli do tego wracam
Oglądam i ja Choć właściwie jeszcze tylko wyniki, więc oglądałam. Chopin jest wyjątkowo kojący. No i ta dawka kultury słowa w wypowiedziach komentatorów, strasznie mi tego brakuje dookoła i chociaż sama jestem młoda to fantazjuję na temat dawnych czasów, kiedy było inaczej
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 00:25   #769
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też jeszcze nie próbowałam miałam kupić je w ciemno - całe opakowanie ale mnie konsultantka trochę nastraszyła że to jest serum złuszczające i dlatego tylko na weekend jest. Więc trochę się przeraziłam że zrobi mi przesusz dlatego najpierw wypróbuję miniaturę w ogóle to widziałam że sa trzy te nowe sera - na dzień, na noc i na weekend i można kupić taki zestaw za coś ponad 400 zł jak to złuszczające mi nie zrobi krzywdy to sobie kupię te trzy i będe testować
Wzięłam sobie niedawno próbkę tego serum, ale nawet nie wiedziałam że jest złuszczające podejrzewam że silne to ono nie jest... chyba...
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gratulacje Jak nic nagroda się należy


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co planujesz kupić?
Czekaj muszę się zastanowić...


Nie wiem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 06:06   #770
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie niedawno próbkę tego serum, ale nawet nie wiedziałam że jest złuszczające podejrzewam że silne to ono nie jest... chyba...





Czekaj muszę się zastanowić...


Nie wiem


wiem, że to serum nie może być mocno złuszczające ale i tak musze go najpierw sprawdzić czy mnie przypadkiem nie podrażni


---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oglądam i ja Choć właściwie jeszcze tylko wyniki, więc oglądałam. Chopin jest wyjątkowo kojący. No i ta dawka kultury słowa w wypowiedziach komentatorów, strasznie mi tego brakuje dookoła i chociaż sama jestem młoda to fantazjuję na temat dawnych czasów, kiedy było inaczej
o tak taki spokojny, kulturalny komentarz to coś czego bardzo brakuje ostatnio w tv czy radiu dlatego uwielbiam oglądać tez zawsze koncert noworoczny z Wiednia - można uspokoić nerwy po sylwestrze

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-10-21 o 06:13
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:19   #771
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

witam z rana
co zamawiamy ??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:20   #772
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
witam z rana
co zamawiamy ??
hello nie ma co zamawiać ale może Maarthusia coś wynajdzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:23   #773
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

promocja na sensai ...


http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalo...7211_1072779_8

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hello nie ma co zamawiać ale może Maarthusia coś wynajdzie
ja bym chciała
1- prezent niespodzianka do mini zamówien w C
2- gratis coś dużego i fajnego do mini zamówień w D
czy ja tak dużo wymagam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:33   #774
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No ba, dzięki amyz będę prawdziwą dziunią

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Patrzcie jakiego banana znalazłam ahahahahha leżę

Dobra idę bo mam głupawkę .


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja słucham jednym uchem tej żenady ehhh ja zagłosuję na tego kto mi obieca co miesiąc 1500 zł dotacji na kosmetixy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

oglądacie konkurs Chopinowski? ale cudownie grają przeżywałam w liceum fascynację muzyką klasyczną i chyba powoli do tego wracam
byłoby w końcu na kogo głosować

Też bardzo lubię muzykę klasyczną
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:34   #775
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


nie stać mnie na taką promocję
---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja bym chciała
1- prezent niespodzianka do mini zamówien w C
2- gratis coś dużego i fajnego do mini zamówień w D
czy ja tak dużo wymagam

popieram postulat i jeszcze chciałabym boxa nowego w D i S za max 100 zł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:36   #776
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do tego raz na kwartał boxy za free, raz na kwartał spłatę kart, raz na pół roku karton najnowszej pielęgnacji na testy i raz do roku na święta bon na 2000 taki ktoś ma mój głos od razu
: hahaha: mój też szkoda, że nikt na to nie wpadnie

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój głos też mają od razu i nawet może męża przekonam może załóżmy partię Boxiarek i gratisomaniaczek i wystartujmy w nastepnych wyborach z takim programem


---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam muzykę klasyczną nic lepiej nie poprawia mi nastroju niż zapalenie świeczek i leżenie i słuchanie takiej muzyki



Mój głos macie
Nie mogę się doczekać też tego boxa w S. już nawet mam listę życzeń
dla mnie to najlepszy relaks

Ja też moja lista życzeń jest niebezpiecznie długa i niestety niekompatybilna ze stanem konta
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:38   #777
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostaniesz całe ministerstwo, będziesz na czele ministerstwa ds zamówień publicznych
Ja to bym chciała być prezydentem lub premierem, a w ostateczności ministrem sprawiedliwości, stworzyłabym nowy kodeks karny dla podglądaczy i handlar

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Albo ministrem zdrowia- dla wszystkich refundacja na pielęgnację Diora i Chanel
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale jakby mi dac zamówienia publiczne to zrujnowałabym budżet ustalałabym przetargi na dostawę kosmetyków dla naszego rządu - kto da więcej gratisów wygrywa ale byłoby pięknie

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------




i będziemy negocjować twardo sprowadzanie do PL wszystkich najnowszych kolekcji kosmetyków i limitek
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Widzę przed nami świetlaną przyszłość, co prawda krótką, bo tylko jedną kadencję, no ale dobre i to
ale mi poprawiłyście humor z rana
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:40   #778
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja się nażarłam pasztetu z tuńczyka i zagryzłam tiramisu więc u mnie dziś też dobry koncert Chopinowski : hahaha::h ahaha::ha haha::hah aha:


---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez mam od zawsze takie apetyty, swego czasu w pracy często jadłam tort bezowy z kiszoną kapustą i popijałam pepsi albo parówki z dżemem lub chleb z ananasem i pasztetem
O mamo

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też tak lubię czasem powpierdzielać tylko że ja najpierw zjadam słodkie a potem zagryzam pizzą czy czymś równie zdrowym
też tak najbardziej lubię najpierw słodkości, a później słoności/pikantności
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 06:42   #779
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale mi poprawiłyście humor z rana
zawsze do usług

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



też tak najbardziej lubię najpierw słodkości, a później słoności/pikantności
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 07:24   #780
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hello nie ma co zamawiać ale może Maarthusia coś wynajdzie
szukam od kilku dni i chyba mam zespół odstawienia zakupowego strasznie mnie korci, żeby coś kupić

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja bym chciała
1- prezent niespodzianka do mini zamówien w C
2- gratis coś dużego i fajnego do mini zamówień w D
czy ja tak dużo wymagam
też bym to chciała i jeszcze zmianę miniatur w C.

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie stać mnie na taką promocję
---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

[/COLOR]


popieram postulat i jeszcze chciałabym boxa nowego w D i S za max 100 zł
mnie obecnie też

Oooo, boxy też chcę, ale za mini mini cenę

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

D. szaleje z zestawami na szczęście makijażowe nie kuszą, ale perfumowe już tak dobrze, że nie mam fajnych prezentów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.