Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 13:24   #361
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
Nie TRZEBA, jak są w dobrym stanie to wystarczy raz na 4-6 miesięcy podciąć, a tak to wcierać w nie odżywki grubą warstwa.
Ale jeśli masz poniszczone to lepiej podciąć. Lepsze krótsze zdrowe włoski niż dlugie zaniedbane!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:34   #362
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Nie wiem, co się dzieje, ale moje włosy bardziej rosną z tyłu... jeszcze 2, góra 3 cm i zetkną się z ramionami (a we wrześniu wszystkie były na linii kości żuchwy) podczas gdy te z przodu jakby nie zmieniły swojej długości... w dodatku dalej nie mogę zrobić kitka, boję się pocieniować (chociaż bym chciała, bo moje włosy źle się teraz układają) że znów stanę w punkcie wyjścia, i właściwie nie wiem co robić, ani upiąć, ani nic... wrrrrrr. Byle do ramion.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 11:09   #363
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Nie wiem, co się dzieje, ale moje włosy bardziej rosną z tyłu... jeszcze 2, góra 3 cm i zetkną się z ramionami (a we wrześniu wszystkie były na linii kości żuchwy) podczas gdy te z przodu jakby nie zmieniły swojej długości... w dodatku dalej nie mogę zrobić kitka, boję się pocieniować (chociaż bym chciała, bo moje włosy źle się teraz układają) że znów stanę w punkcie wyjścia, i właściwie nie wiem co robić, ani upiąć, ani nic... wrrrrrr. Byle do ramion.
Gdzieś na wizażu czytałam właśnie o tym, że włosy na głowie nie rosną równomiernie. U siebie nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam (zapewne dlatego, że od wielu lat mam długie, pocieniowane włosy), ale skoro u Ciebie widać to ewidentnie, to znaczy, że to prawda...

Trzymam kciuki, żeby WSZYSTKIE zmobilizowały się do rośnięcia
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:12   #364
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

No tak samo ja słyszałam, że krótsze włosy rosną szybciej, i to by się zgadzało - po ścięciu te całkiem przy karku miały może z centymetr, teraz będzie to 3-4cm, zaś wszystkim włosom z tyłu brakuje jeszcze 2-3cm by sięgnęły do ostatniego kręgu szyjnego, a te z przodu wciąż są do kości żuchwy... no, ale przez zimę jakoś porosną, porosną, a jak wiosną słoneczko zaświeci to mam nadzieję, że przyspieszą i w następne lato będę miała takiej długości, jaką miałam przed ścięciem, czyli za ramiona...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:32   #365
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
No tak samo ja słyszałam, że krótsze włosy rosną szybciej, i to by się zgadzało - po ścięciu te całkiem przy karku miały może z centymetr, teraz będzie to 3-4cm, zaś wszystkim włosom z tyłu brakuje jeszcze 2-3cm by sięgnęły do ostatniego kręgu szyjnego


Moja fryzjerka natomiast twierdzi (nie wiem ile w tym prawdy), że to zależy od miejsca, gdzie te włosy rosną - podobno właśnie z tyłu na karku rosna najszybciej, te po bokach znacznie wolniej itd

Co do karku to się zgadzam zdecydowanie, ale z resztą to nie wiem...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 13:50   #366
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ja juz zapuszczam od hmm miesiaca! ale juz nigdy do fryca nie pojde jaka ja glupia bylam..

mialam juz wlosy proste dlugie grzyweczka tez odrastala pozniej odpwiddzilo mi sie i pocieniowalam potem znowu pocieniowalam i powiedzialam dosc zapuszczam... a teraz mam wlosy do ramion:[ bardzo zaluje ze je obcialam szczerze z krotkimi wiekszy klopot niz z dlugimi:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 17:37   #367
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja juz zapuszczam od hmm miesiaca! ale juz nigdy do fryca nie pojde jaka ja glupia bylam..

mialam juz wlosy proste dlugie grzyweczka tez odrastala pozniej odpwiddzilo mi sie i pocieniowalam potem znowu pocieniowalam i powiedzialam dosc zapuszczam... a teraz mam wlosy do ramion:[ bardzo zaluje ze je obcialam szczerze z krotkimi wiekszy klopot niz z dlugimi:/
Ale z tego, co widziałam, to nawet w krótkich wyglądasz świetnie.

Mnie często korci, żeby obciąć do ramion, ale zniechęcający jest właśnie fakt, że z krótszymi więcej zachodu...
No i póki co, dzielnie się trzymam i nic nie tnę.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 21:31   #368
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Laity moze na poczatku swietnie wygladaly teraz zostawie bez komentarza.. zniszczyly sie i to strasznie ciaglym prostowaniem daltego nie prostuje ale kazdy wlos w inna strone i smiesznie to wyglada:P

w krotkich wydaje mi sie ze jak pyza na twarzy wygladam a dluzsze jakby mnie wyszczuplaja przynajmiej tak sie czulam:P

oojj kochana nie TNIJ
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:43   #369
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
w krotkich wydaje mi sie ze jak pyza na twarzy wygladam a dluzsze jakby mnie wyszczuplaja przynajmiej tak sie czulam:P
I własnie dlatego zapuszczam. W dłuzszych włosach czuje się szczuplej o 5 kg.
Wyciagnęłam jakies stare zdjęcia i za kazdym razem jak mam ochote isć do fryzjera patrzę na nie- póki co działa.
Jednak zanim osiągne pożądana długosc jeszcze z rok trzeba czekac ( a juz od kwietnia zapuszczam)
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:46   #370
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
I własnie dlatego zapuszczam. W dłuzszych włosach czuje się szczuplej o 5 kg.
Wyciagnęłam jakies stare zdjęcia i za kazdym razem jak mam ochote isć do fryzjera patrzę na nie- póki co działa.
Jednak zanim osiągne pożądana długosc jeszcze z rok trzeba czekac ( a juz od kwietnia zapuszczam)
dokladnie tak samo mam:P jak teraz parze na fo jak dlugie mialam o az plakac mi sie chce po co ja je scinalam:P

no ja o sobie z polora poczekam az bedzie dlugosc jaka chce czli kawalek za cycki;p
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:35   #371
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Też skończyłam z cieniowaniami, podcinaniami. Żałuję, że kilka miesięcy temu skusiłam się na fryzjera - od tego zaczęła się moja "czarna seria" z włosami. Wyrównam włosy dopiero gdy przód (odrastająca grzywka, najkrótsza obecnie część włosów) będzie mniej więcej długości za ucho. I wtedy niech tylko fryzjerka mi spróbuje zaproponować jakieś cieniowanie, czy "asymetryczną grzywkę" to ją zabiję wzrokiem. Jeśli fryzjer, to tylko i wyłącznie podrównywanie, aby włosy doszły do jednej linii, bez eksperymentów.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 07:33   #372
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
I własnie dlatego zapuszczam. W dłuzszych włosach czuje się szczuplej o 5 kg.
Wyciagnęłam jakies stare zdjęcia i za kazdym razem jak mam ochote isć do fryzjera patrzę na nie- póki co działa.
Jednak zanim osiągne pożądana długosc jeszcze z rok trzeba czekac ( a juz od kwietnia zapuszczam)
A ja mam odwrotnie Mam drobną twarz, która przy długich włosach "ginie" i najlepiej wyglądam w takich roztrzepanych długości średnio-krótkiej, jak Magda Mołek mniej więcej

Ale obecnie uparłam się i będę zapuszczała, bo wymarzyłam sobie boba... dk którego brakuje mi jeszcze kilka dobrych centymetrów, więc podejrzewam, że ze 3-4 miesiące poczekam.

A później zobaczymy...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:57   #373
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotnie Mam drobną twarz, która przy długich włosach "ginie" i najlepiej wyglądam w takich roztrzepanych długości średnio-krótkiej, jak Magda Mołek mniej więcej
..
Szczęsciara. Ja mam buzię jak księzyc w pełni. Mam ogromny kompleks twarzowy. Jak waże 48 kg pyszczek szczupleje, ale moje ciałko jest zdecydowanie nie apetyczne. Z drugiej stony jak waze nieco powyzej 50 kg (tak jak lubię) moja buzia wygląda jakbym wazyła conajmniej 70 kg- nienawidze.
Jak TZ mówi do mnie pyzolku to dastaje dzikiej furii.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 10:29   #374
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Szczęsciara. Ja mam buzię jak księzyc w pełni. Mam ogromny kompleks twarzowy. Jak waże 48 kg pyszczek szczupleje, ale moje ciałko jest zdecydowanie nie apetyczne. Z drugiej stony jak waze nieco powyzej 50 kg (tak jak lubię) moja buzia wygląda jakbym wazyła conajmniej 70 kg- nienawidze.
Jak TZ mówi do mnie pyzolku to dastaje dzikiej furii.

A sorry, że tak tutaj pytam, ale ile Ty masz w ogóle wzrostu?

Mi się zawsze podobały osoby z okrągłymi, pełnymi buziami, ja mam taką "surową" twarz, z ostrą trójkątną brodą i wyglądam na jędzę jak się nie uśmiecham
Dlatego włosy obcinam na takie pióra, aby roztrzepane łagodziły twarz
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 13:51   #375
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

A sorry, że tak tutaj pytam, ale ile Ty masz w ogóle wzrostu?

Mi się zawsze podobały osoby z okrągłymi, pełnymi buziami, ja mam taką "surową" twarz, z ostrą trójkątną brodą i wyglądam na jędzę jak się nie uśmiecham
Dlatego włosy obcinam na takie pióra, aby roztrzepane łagodziły twarz
Ja jestem standardowa 165 cm.
Takie male cós z duzym pyszczkiem.
Najlepiej wygladam w długich wlosach scieniowanych wokol twarzy.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 19:10   #376
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

I jak tam dziewczyny idzie Wam zapuszczanie?

U mnie dramat. Włosy nie były u fryzjera od 5 m-cy, więc są w stanie tragicznym - nierówno odrośnięte, powyciągane przez codzienne suszenie na szczotce itd. Wczoraj wpadłam więc na pomysł - ścinam! Na krótko (czyli jak dla mnie kilka cm za ramiona)! Umówiłam się nawet na jutro do salonu.
Jednak przed chwilą naszły mnie wątpliwości i chyba ograniczę się do podcięcia końcówek i odświeżenia cieniowania... Już sama nie wiem W rezultacie pewnie nigdzie nie pójdę, bo wyglądam równie "pięknie" jak te moje kłaki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:42   #377
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
I jak tam dziewczyny idzie Wam zapuszczanie?

U mnie dramat. Włosy nie były u fryzjera od 5 m-cy, więc są w stanie tragicznym - nierówno odrośnięte, powyciągane przez codzienne suszenie na szczotce itd. Wczoraj wpadłam więc na pomysł - ścinam! Na krótko (czyli jak dla mnie kilka cm za ramiona)! Umówiłam się nawet na jutro do salonu.
Jednak przed chwilą naszły mnie wątpliwości i chyba ograniczę się do podcięcia końcówek i odświeżenia cieniowania... Już sama nie wiem W rezultacie pewnie nigdzie nie pójdę, bo wyglądam równie "pięknie" jak te moje kłaki
Najlepiej obetnij 2-3 cm to i tak bardzo duzo. Jeśli je zetniesz to najprawdopodobniej bedziesz załowac a po co ci to??
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:56   #378
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Najlepiej obetnij 2-3 cm to i tak bardzo duzo. Jeśli je zetniesz to najprawdopodobniej bedziesz załowac a po co ci to??
Właśnie wróciłam od fryzjera. Poprosiłam o obcięcie końcówek (2-3cm ) i odświeżenie poprzedniego cieniowania. Niby włosów spadło niewiele, a różnica jest. Dzięki antoinettee za radę. Gdybym je ścięła na krótko, najprawdopodobniej teraz bym tego żałowała...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:36   #379
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera. Poprosiłam o obcięcie końcówek (2-3cm ) i odświeżenie poprzedniego cieniowania. Niby włosów spadło niewiele, a różnica jest. Dzięki antoinettee za radę. Gdybym je ścięła na krótko, najprawdopodobniej teraz bym tego żałowała...
No problem Cieszę się, że pomogłam
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 10:31   #380
pijaczysko-pijaczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Dziewczyny!!
Jak macie problem z tym że gdy widzicie nożyczki to chwytacie je i "podcinacie lub cieniujecie" sobie włosy to ja mam na to sposoby U mnie też był ten problem. 1 rada. Kupcie sobie żel do włosów (np. nivea styling bardzo fajny) i układajcie sobie fryzury do woli. Bardzo fajna z tym jest zabawa. 2 rada: poproście swoją koleżankę, dobrą znajomą czy nawet mamę czy nie pozwoliła by sobie podciąć końcówek, grzywki czy pocieniować włosy. Ja na przykład bardzo lubie ścinać innym włosy.
pijaczysko-pijaczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:22   #381
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

No, już jestem nawet zadowolona już pewnie od nowego roku będę mogła powiedzieć, że moje włosy dotykają ramion, bo brakuje im do tego ok 2 cm. Mogę je już związać w niedużego kiteczka i koszmarnie dużo włosów mi po bokach nie wychodzi, a już zwłaszcza gdy wyciągnę pasmo, żeby opadało na twarz... w odrostach już rozeznania nie mam, gdzie się kończą, po prostu przy skórze włosy mają połysk szarawy a kawałek dalej rudawo-żółty ale różnica jest tak niewielka a granica tak płynna, że nie potrafię nawet powiedzieć, ile to cm... od nieszczęsnego września włosy urosły mi na oko ze cztery cm a może i troszkę więcej, te z przodu też są dłuższe, widzę to po zdjęciach - ale będę musiała troszkę dłużej czekać aż dotkną ramion, chociaż długość mają taką samą jak te z tyłu - po prostu są umiejscowione wyżej (na czole, skroniach, a nie na karku). Pewnie nikomu nie będzie się chciało tego czytać, ale musiałam się pochwalić
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:59   #382
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Agatin-K
Gratuluje wytrwałości-i trzymam kciuki żeby dalej było ok.
ja nie scinalam łosow od sierpnia, a podetne zniszczone końce w styczniu pierwszy raz taka długa przerwa ale nie sa złe
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:40   #383
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

A ja postanowiłam, że zapuszczam włosy dopóki nie posiwieję.Mam 20 lat, więc myślę, że będę miała długie
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:11   #384
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

kochane przywazcie mnie lancuchem gdy bede chciala isc do fryca

mam wlosy na boba z przodu mam do konca szyji a chce miec tak 2cm po cyckami wiecie moze ile bede musiala czekacc?:P rok starczy?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:37   #385
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

gamegirl to zależy tylko od twojego organizumu, niektórym włosy pomalutku rosną a niektórym zaś bardzo szybko (chyba się do tej grupy ludzi zaliczam, włosy w ciągu 6 miesięcy urosły mi bardzo szybko ok. 12 cm może troszkę więcej, i odziwo nie mogłam w to uwierzyć
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:48   #386
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ehh zebym ja miala fajny organizm bo na przyszle wakacje chce miec juz dlugie wlosy sciete w trojkata ahhh marza mi sie znowu dlugie wlosy:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:33   #387
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja niestety nie mam fajnego organizmu i włosy rosną żółwim tempem

Teraz mam okres przejściowy - najgorsze co może być:
- długość: jak dla mnie to ani długie, ani krótkie (marzą mi się takie minimum do zapięcia od stanika, więc brakuje z 5cm)
- cięcie: od połowy długości wycieniowane - wygląda to tragicznie!!! a nie mogę ściąć bo są za krótkie... Na dodatek włosy wywijają się na zewnątrz, więc optycznie wyglądają na krótsze

Korci mnie oczywiście, żeby ściąć to cholerne cieniowanie, ale przy mojej gęstości włosów niewycieniowane włosy do ramion, czy nawet trochę za, wyglądałyby wprost fantastycznie (za dużo mam włosów niestety...)
No i jakbym teraz znowu ścięła się na krótko (do ramion), to bym już nie zapuściła włosów do tego zapięcia od stanika

I pomyśleć, że jeszcze rok temu miałam włosy do linii biustu...

Ehhh, musiałam się wyżalić.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:22   #388
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Laity, a może tak podciąć ok 3cm, za 3 m-ce znowu, żeby długość była taka sama, i stopniowo zejść z cieniowania, a dalej zapuszczać normalnie?

A ja muszę się pochwalić: fotka z początków października, oraz z końca grudnia, jest różnica wkurzają mnie tylko krótsze włosy z przodu, gdyby nie one, chodziłabym w kitku aż do maja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030876.JPG (23,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_0838.JPG (95,2 KB, 32 załadowań)
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 23:45   #389
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Wpadlam pochwalic sie i swoja kolezanke Otoz ma azjatyckie rysy twarzy, skosne oczy i az sie prosi o typowa azjatycka fryzure: dlugie wlosy i jakas kobieca grzywka. Tymczasem dziewcze lubilo sie opitolic na krotko, zrobic sobie jakies szalone artystyczne cieniowanie, co owszem bylo moze w jakims stopniu stylowe i odzwierciedlalo jej indywidualizm, ale... Udalo mi sie ja w koncu przekonac. Zapuszcza teraz wlosy i bardzo dobrze jej idzie. Wcinala nawet skrzyp przez jakis czas Zeby wytrzymac ze swoimi odrastajacymi wlosami zrobila sobie trwala. Dodalo jej to uroku i kobiecosci, ma naprawde ladne loczki. Caly czas wytrwale zapuszcza, a miala dokladnie ta sama manie obcinania i podcinania, o ktorej piszecie. Nawet kiedy decydowala sie na zapuszczenie chciala najpierw isc to wyrownac a to wycieniowac wlosy i zgubic ich po drodze pare centymetrow Zycze wam podobnego wsparcia i duzo samozaparcia!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 07:21   #390
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Obiecałam sobie przez pół roku nie obcinać włosów - nawet końcówek. Po masakrze którą zrobiła mi pewna fryzjerka "nożem chińskim" ( z resztą na moje własne życzenie - w chwili depresji...) moje włosy zaczynają odrastać... powoli.
Jeszcze dwa-trzy lata temu rosły 2 cm/miesiąc, a teraz mam wrażenie że 0,5 cm/miesiąc. Tragedia!
Mam wrażenie że z wiekiem (rycząca trzydziestka) włosy rosną wolniej... co Wy na to????????????
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.