Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 11:25   #2251
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

większośc moich ubrań jest fioletowa, śliwkowa, liliowa, itp - ten kolor świetnie podkreśla jasną cere i rude włosy. poza tym, dobrze czuję się tez w zieleni, różu, błękicie, rudościach. czarnym też nie pogardzę
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 11:42   #2252
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam rude włosy (tzn zimą taki bardziej kasztan sie robi ale latem to już wzorowa rudość - od słońca)
wiekszosc moich ubrań to zieleenie ale nie jaskrawe tylko takie w kolorze mchu, jodły
mam dużo brązów w różnych odcieniach (oprócz beżu bo sie ze mną zlewa i wyglądam jakbym była naga ) fioletu, niebieskiego (ale błekit mi nie pasuje), granatu, pomarańczu...
biały i czarny mi nie pasuje, w czerwonym też sie sobie nie podobam, w pastelach również nie (wybredna jestem co? )
a co do mojej bladości...
blada byłam w podstawówce, do dzisiaj pamietam te pytanie rówiesników "ej czemu Ty jestes taka blada, nie wychodzisz z domu?", albo po wakacjach "koleżanki" stawały przy mnie w czasie rozmowy i "przypadkiem" przystawiały swoje ręce albo nogi do moich i demonstrowały innym swoją opalenizne, a pózniej obgadywały (i nawet sie z tym specjalnie nie kryły) a na spotkaniach rodzinnych byłam nazywana "córką młynarza" mimo że nie miałam nic wspólnego z młynarzem :P
w szkole były jeszcze inne chamskie teksty na temat moich piegów których mam pełno przez cały rok ale które lubie i mimo wszystko nie oddałabym za nic

pózniej miałam faze na kubusie marchewkowe i marchewke
no i stałam się pomarańczowa

ostatnio miałam problemy z trądzikiem i uzywałąm róznych masci i kwasów a teraz juz prawie sie wyleczyłam ale mam czerwoną
twarz i nie wiem jak sie tego pozbyć
ja chce byc znów taka jak kiedys !!
jak ktos ma jaki sposób zeby mnie wybielic to chetnie poczytam

a jeszcze apropo diety
wiem że marchewka nadaje pomarańczowy odcień skóry, a jak to jest z papryką i pomidorami? kiedys obiło mi sie to o uszy ale nie wiem jak to jest z tym w praktyce...
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:38   #2253
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jeżeli któraś z bladolicych napaliła się na podkład Diorskin Forever to donoszę, że dla mnie jest za ciemny o jakieś 2 tony, na dodatek koszmarnie ciemnieje/pomarańczowieje po kilkunastu minutach na twarzy. Jeżeli więc którejś z was przypadkiem podpasowałby po nałożeniu, to niech nie wychodzi z nim na twarzy krótko po zrobieniu makijażu, bo może spotkać was niespodzianka. Na szczęście ja wszystkie podkłady najpierw testuję w domowym zaciszu

Edit- testowała któraś z was kochane podkład LRP Creme Satine 1?
Podobno wchodzi za klasycznego Creme, dostałam próbkę podczas aptecznych zakupów, ale nie wiem czy warto próbować w ogóle. Jak właściwości, odcień?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:51   #2254
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Diora odpuściłam sobie całkiem po podkładzie w spray'u - na szczęście wymieniłam się z Madlaine, więc stratna nie byłam.
Co do LRP - wątpię żeby wypuścili coś dla ekstremalnych bladziochów. Łudziłam się jeszcze przy Toleriane, teraz już bez większych emocji na to patrzę choć oczywiście jeśli orzekniesz że jest biało-żółty, to... no dobrze, nie wezmę w ciemno (postanowienie noworoczne ), ale próbkę znajdę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:14   #2255
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jutro go nie wypróbuję, bo wychodzę, a nie odważyłabym się nałożyć czegoś nowego ale pojutrze przetestuję i zdam relację
Miałam też ten pudrowy, ale za ciemny i koszmarnie podkreślał przesuszenia na twarzy czego można było się w sumie spodziewać. Niemniej jednak creme poudre jest o wiele jaśniejszy od Diorskin 010
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:26   #2256
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
większośc moich ubrań jest fioletowa, śliwkowa, liliowa, itp - ten kolor świetnie podkreśla jasną cere i rude włosy. poza tym, dobrze czuję się tez w zieleni, różu, błękicie, rudościach. czarnym też nie pogardzę
Ja uwielbiam wszelkie odcienie fioletu - zgadzam się, że idealnie pasuje do bladej cery!! W mojej szafie większość ubrań jest właśnie fioletowa lub czarna.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:28   #2257
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość

ostatnio miałam problemy z trądzikiem i uzywałąm róznych masci i kwasów a teraz juz prawie sie wyleczyłam ale mam czerwoną
twarz i nie wiem jak sie tego pozbyć
ja chce byc znów taka jak kiedys !!
jak ktos ma jaki sposób zeby mnie wybielic to chetnie poczytam

a jeszcze apropo diety
wiem że marchewka nadaje pomarańczowy odcień skóry, a jak to jest z papryką i pomidorami? kiedys obiło mi sie to o uszy ale nie wiem jak to jest z tym w praktyce...
masz czerwoną twarz od słońca? Bo jesli tak po wybieli się z czasem,tak jak pozbywasz się opalenizny po lecie....chyba ze pozostaną jakies przebarwienia,ale są na nie sposoby,dziewczyny na biochemii znają sie na tym lepiej

marchwka zabarwia bo ma b.duzo betakarotenu,papryka i pomidory nie zabarwiają skóry,bo zawiarają go znacznie mniej za to masę innych witamin,np wit. C dobrej na pękające naczynka
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 13:59   #2258
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
masz czerwoną twarz od słońca?
w niektórych miejscach mam czerwoną od tych wszystkich maści, płynów aptecznych ze spirytusem i innych specyfików które przepisał mi dermatolog na trądzik
skóra jest teraz zniszczona i sucha a po umyciu piecze
mam nadzieje ze to przejdzie z czasem
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:45   #2259
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

pamiętam ze miałam tak po ktorejs maści retinoidowej-wyglądałam jak poparzona - bardzo pomagał mi Sudokrem-lekko nawliżał,koił i łagodził,poza tym jest taki białawy wiec stapiał się z resztą twarzy i pasował ogólnie do karnacji
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:33   #2260
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
ostatnio miałam problemy z trądzikiem i uzywałąm róznych masci i kwasów a teraz juz prawie sie wyleczyłam ale mam czerwoną
twarz i nie wiem jak sie tego pozbyć
ja chce byc znów taka jak kiedys !!
jak ktos ma jaki sposób zeby mnie wybielic to chetnie poczytam
To właśnie z czasem przejdzie (znaczy się po zakończeniu kuracji), masz poprostu podrażnioną twarz. Ja mam w tej chwili to samo z powodu retinoidów
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:46   #2261
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Diora odpuściłam sobie całkiem po podkładzie w spray'u - na szczęście wymieniłam się z Madlaine, więc stratna nie byłam.
Co do LRP - wątpię żeby wypuścili coś dla ekstremalnych bladziochów. Łudziłam się jeszcze przy Toleriane, teraz już bez większych emocji na to patrzę choć oczywiście jeśli orzekniesz że jest biało-żółty, to... no dobrze, nie wezmę w ciemno (postanowienie noworoczne ), ale próbkę znajdę
Czekam na relację
Chociaż chyba jestem na Ciebie obrażona, kupiłam Miracle Touch i sama sobie dośpiewaj resztę Zresztą... wczoraj odkryłam, że Mat Lumiere 50 też jest lekko za ciemny
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 21:00   #2262
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale ja mówiłam jak ten MF wygląda! Mówiłam że za ciemny, krzyczałam wręcz liczę, że biala baza Chanel lub filtr go mocno rozjaśni...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:15   #2263
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ale ja mówiłam jak ten MF wygląda! Mówiłam że za ciemny, krzyczałam wręcz liczę, że biala baza Chanel lub filtr go mocno rozjaśni...
Oj przecież wiem, żartuję z tym obrażaniem ale ciemny jest faktycznie, wyglądam bardzo dziwnie na dodatek podejrzewam go o zapychanie i to już jest większy problem, ale nie wiem czy to na pewno on. Na razie nie mam odwagi dalej testować jak kupię bazę Chanel, to pogadamy
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:06   #2264
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Oj przecież wiem, żartuję z tym obrażaniem ale ciemny jest faktycznie, wyglądam bardzo dziwnie na dodatek podejrzewam go o zapychanie i to już jest większy problem, ale nie wiem czy to na pewno on. Na razie nie mam odwagi dalej testować jak kupię bazę Chanel, to pogadamy
Ja na razie używam Smashboxa i jestem bardzo zadowolona - tyle że jeśli się zgrzeję (wspinanie się pod górkę w pełnym ubiorze i z osprzętowieniem snowboardowym na przykład) to twarz gdzie jest nałożony filtr robi się mokra, a po odciśnięciu potu w chusteczkę duża część Smashboxa tam ląduje W sumie nie wiem czy wspominałam - widziałam w TBS fajny, jasnożółty kompakt. Wprawdzie Pani wmawiała mi że jest dla mnie za jasny, ale wybaczam jej - miałam wtedy Colorstaya, nadprodukcję sebum od oleju lnianego i ważącą z 7kg torbę z książkami i kserówkami a była godzina 19. W każdym bądź razie muszę poszukać o nim opinii w sieci, bo kolor i krycie było całkiem zachęcające Kurczę, a niedługo obok otworzą MACa... ale muszę być twarda i przynajmniej postarać się spełnić swoje noworoczne postanowienia

Tak w ogóle

Chanelka jest fajna, tylko szkoda że przy niektórych podkładach podkreśla pory
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:51   #2265
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, a miała któraś okazję testować podkłady MAC'a? Interesuje mnie oczywiście najjaśniejszy odcień, ale chłodny czyli NW 15. Słyszałam od przyjaciółki, że podkład do cery mieszanej jest rewelacyjny, tylko czy kolor jest wystarczająco jasny i czy bardzo wpada w róż?
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:48   #2266
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a miała któraś okazję testować podkłady MAC'a? Interesuje mnie oczywiście najjaśniejszy odcień, ale chłodny czyli NW 15. Słyszałam od przyjaciółki, że podkład do cery mieszanej jest rewelacyjny, tylko czy kolor jest wystarczająco jasny i czy bardzo wpada w róż?
Jezeli ma oznaczenie NW, to nie wpada w roz, tylko w zolte tony (MAC ma pokrecona klasyfikacje - jak pisza "not warm", to wlasnie cieply odcien daje). Chlodne ocienie to NC (not cool).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:11   #2267
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jezeli ma oznaczenie NW, to nie wpada w roz, tylko w zolte tony (MAC ma pokrecona klasyfikacje - jak pisza "not warm", to wlasnie cieply odcien daje). Chlodne ocienie to NC (not cool).
Hmm.. na stronie MAC'a pisze:

If your skin looks more Pink Beige, you match with Neutral Warm or NW shades.

http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD1622#

Poza tym nawet na zdjęciach widać, że NW to chłodne odcienie i w salonie MAC'a również proponowano mi odcień NW, chciałam wziąć próbkę, ale akurat skończyły im się pudełeczka :/
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:15   #2268
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To juz nie wiem, czytalam na Wizazu wlasnie takie odwrotne tlumaczenie ale nie bede sie upierac przy swoim
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:17   #2269
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jak tylko uda mi się wreszcie dorwać próbkę to zdam relację jak to jest z tą paletą odcieni
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 12:37   #2270
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja miałam próbkę jakiegoś podobno najjaśniejszego chłodnego podkładu MACa, wklejałam zdjęcia porównawcze
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:47   #2271
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Właśnie znalazłam to zdjęcie i faktycznie odcień NW jest ciepły, zgłupieć można z tymi kolorami
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:13   #2272
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny doradźcie mi jakis wybladzający, rozjasniający puder (ew. lekki fluid) ze średniej półki
szukam i szukam i wciąż nie wiem co kupić
moja cera jest dosyc problemowa gdyż ma skłonności do zapychania i czasami pojawiają sie na niej spodzianki
pudry transparentne chyba odpadają bo mam skłonnosci do błyszczenia sie
do tego mam piegi i wszystko co mocno kryje, robi z nich szare plamy a ja chciałabym je podkreslic
moja skóra ma ciepły odcien, cos w kolorze na zdjeciu (pozyczonego z tego forum )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00520m.jpg (51,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00160m.jpg (28,7 KB, 46 załadowań)
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:31   #2273
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jezeli ma oznaczenie NW, to nie wpada w roz, tylko w zolte tony (MAC ma pokrecona klasyfikacje - jak pisza "not warm", to wlasnie cieply odcien daje). Chlodne ocienie to NC (not cool).
ja mam korektor pod oczy NW15 i wydaje mi się, że jest taki różowawy... (kośc słoniowa z odrobiną różu, - najjaśniejszy, jaki widziałam). nie widziałam koloru NC15, wiec mogę się mylić
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:40   #2274
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie mi jakis wybladzający, rozjasniający puder (ew. lekki fluid) ze średniej półki
szukam i szukam i wciąż nie wiem co kupić
moja cera jest dosyc problemowa gdyż ma skłonności do zapychania i czasami pojawiają sie na niej spodzianki
pudry transparentne chyba odpadają bo mam skłonnosci do błyszczenia sie
do tego mam piegi i wszystko co mocno kryje, robi z nich szare plamy a ja chciałabym je podkreslic
moja skóra ma ciepły odcien, cos w kolorze na zdjeciu (pozyczonego z tego forum )
poszukaj w wątku 'jasny podkład'
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:44   #2275
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Co do oznaczen MAC...
NC = cieple
NW = chlodne

na 100%
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 17:50   #2276
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

I wszystko jasne
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:36   #2277
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
poszukaj w wątku 'jasny podkład'
oki moze cos znajde dla siebie

i mam jeszcze jedno pytanie
kiedy używacie tych robionych toników z cytryny, octu itp?
rano? na noc?
przemyłam sobie teraz twarz sokiem z cytryny i jest teraz taka dziwna w dotyku...
nie wiem czy jak chciałabym przemyc twarz przed wyjsciem i na to nałożyc jakis krem matujący to czy nie zacznie mi sie wałkować ani pozostawiać jakiś śladów...
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:39   #2278
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie mi jakis wybladzający, rozjasniający puder (ew. lekki fluid) ze średniej półki
szukam i szukam i wciąż nie wiem co kupić
moja cera jest dosyc problemowa gdyż ma skłonności do zapychania i czasami pojawiają sie na niej spodzianki
pudry transparentne chyba odpadają bo mam skłonnosci do błyszczenia sie
do tego mam piegi i wszystko co mocno kryje, robi z nich szare plamy a ja chciałabym je podkreslic
moja skóra ma ciepły odcien, cos w kolorze na zdjeciu (pozyczonego z tego forum )
co prawda dziewczyny Cię odsyłają na początek wątku,ale ja jako wlascicielka podobnej cery(moze nieco mniej piegów-poznikały od kwaszenia sie i ton jaśniejszej) polecam Ci ten fluid

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12017

odcien Porcelain jest jasniutki,choc nie hiperjasny,nie rozjaśni ale raczej ładnie wtopi się w skórę,lekko wyrówna i poprawi koloryt bez mocnego krycia i uwaga: absolutnie nie zapycha,a mam ku temu skłonności
nieco nawilża przez to nie powoduje zwiększenia wydz. sebum,choć bez pudru się nie obejdzie,ale tak jest chyba z kazdym niepiankowym podkładem



ps.jak u was wyglądają róże bourjois??
zakupiłam sobie odcien 33 Lilas d'or ,a na mnie wygląda jak u ruskiej babuszki
i to nałozony oszczędnie,na upudrowaną twarz
w recenzjach stoi ze twardy,delikatny,prawie niewidocznyczy no i się zastanawiam czy to wina odcienia czy koloru skóry?
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 18:58   #2279
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
ps.jak u was wyglądają róże bourjois??
zakupiłam sobie odcien 33 Lilas d'or ,a na mnie wygląda jak u ruskiej babuszki
i to nałozony oszczędnie,na upudrowaną twarz
w recenzjach stoi ze twardy,delikatny,prawie niewidocznyczy no i się zastanawiam czy to wina odcienia czy koloru skóry?
u mnie wygląda tak https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203177 właśnie sobie uświadomiłam, że nie używałam go ani razu odkąd mam czarne pióra. trzebaby to zmienić

a to, że jest twardy itd to prawda to chyba typowe dla tych róży, ale ja się dorobiłam takiego pędzla do różu, który ze wszystkim sobie radzi
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:24   #2280
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
ps.jak u was wyglądają róże bourjois??
zakupiłam sobie odcien 33 Lilas d'or ,a na mnie wygląda jak u ruskiej babuszki
i to nałozony oszczędnie,na upudrowaną twarz
w recenzjach stoi ze twardy,delikatny,prawie niewidocznyczy no i się zastanawiam czy to wina odcienia czy koloru skóry?
U mnie tez daje efekt ruskiej babuszki, ale ja lubię mieć takie rumiane poliki jak umazane burakiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bourjois 33 .jpg (52,1 KB, 117 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.