Jaki żel wybrać? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 09:33   #391
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Jaki żel wybrać?

Klaudziora, jeśli masz kurs, to szczerze się dziwię, że wydałaś ponad 250 zł na taki zestaw.... Jeśli wszystko robisz tak jak na kursie, to nie ma siły, musi to być wina produktów - może żelu, może lampy, trudno powiedzieć. Nie zniechęcaj się jednak, może zainwestuj w jakies bardziej proofesjonalne żele (możesz kupić najmniejsze opakowania, na próbę), wtedy przekonasz się czy masz dobrą lampę, czy może coś z szwankuje z techniką nakładania... Trzymam kciuki za kolejne próby i nie zniechęcaj się - ja też jestem początkująca i nie wszystko mi wychodzi - grunt to praktyka

Swoją drogą zaintrygował mnie opis na tej aukcji, dotyczących pędzelków z (cytuję): z prawdziwego pomarańczowego włosiwa syntetycznego- wysoka jakość. Niesamowite, prawda...? ))))
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:11   #392
patri86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

Ażele z firmy orange?
patri86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 15:12   #393
lila86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 23
GG do lila86
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

ja tez uzywam sun flower clear i jestem bardzo zadowolona
lila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:15   #394
Deity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel wybrać?

Klaudziora


Widzisz ja też kupiłam zestaw z allegro i tak jak Ty nie byłam zadowolona. Po przemyciu paznokci cleanerem podobnie jak u Ciebie schodził cały żel pomimo tego że klientka trzymała paznokcie około 6 min pod lampą ... Przestraszyłam sie że wyrzuciłam kase w błoto. Kupiłam inne żele i okazało się że była to wina poprzednich żeli a na dodatek lampe mam taka samą jak Ty ) Teraz mam żlele Ra Nail i są nie najgorsze. Proponuję wymienić żele, a jak nie pomoże to zareklamuj lampę )

Pozdrawiam

Deity
Deity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:00   #395
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki żel wybrać?

powiem szczerze że takiego profesjonalnego kursu nie ukończyłam. Uczyłam się prywatnie u znajomej która ma taki kurs i która robi już tipsy ponad 2 lata. dlatego wydaje mi się, że technika której używam jest poprawna. dodzwoniłam się do sprzedawcy owego zestawu z allegro i już na samym wstępie powiedzieli mi że być może jest to wina lampy skoro po wyciągnięciu paznokci z lampy żel jest nadal miękki. mają mi dosłać inne świetlówki i zobaczymy. Z drugiej strony pytałam czy oni pracują tylko na tych swoich żelach które sprzedają... powiedziała że tak i innych nie stosują więc na chłopski rozum to nie powinna być wina żeli. spokojnie dziewczyny ja nie mam zamiaru krzywdzić moimi próbami innych osób. tak naprawdę kupiłam zestaw bo zawsze lubiłam "tworzyć" z pazurkami, i póki co będę go mieć tylko na własny użytek.
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:31   #396
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

A nie lepiej było wydać jakieś 250-300zł na żele profesjonalne?
Da się, a na allegro, takie zestawy, jakie kupiłaś, to porażka.

Cytat:
lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie
żeli
Cytat:
naświetlać lampą uv 2 , 3 lub 4 minuty. Czym dłużej bedziemy naświetlać tym połysk będzie mocniejszy. Nadaje się do nakładania na wszystkie warstwy żelowe. Jest bardzo wytrzymały. Należy go nakładać cieniutkimi warstwami (jak lakier) i utwardzać 2 min.
Cytat:
Specjalny płyn (zmywacz) do usówania, dezynfekowania, czyszczania piłowanych paznokci
wspomniane wcześniej
Cytat:
z prawdziwego pomarańczowego włosiwa syntetycznego
tipsy
Cytat:
są przeznaczone do każdego rodzaju płytki paznokciowej
no, na pewno

Cytat:
Rolka (250 wacików) - bardzo wytrzymałe bo aż 12 warstw, bezpylowe do usuwania lepiącej warstwy po suszeniu żelu

nie ma to jak precyzja opisu
Cytat:
2x Pilnik - posiadają grubo- i cienko-ziarnistą stronę Wysoka jakość pozwala na ich zmywanie oraz ponowne zastosowanie

O, i znalazłam przyczyne Twoich problemów
Cytat:
1 x opis robienia tipsów " krok po kroku "
Jeśli jest napisany tak profesjonalnie, jak cała aukcja, to
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:34   #397
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ech... "pikna" aukcja i kolejna "Samouczka", co to kolezanka nauczyła ją tipsy robic.
Efekt- jak widać.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 09:49   #398
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeżeli ktoś nie umie zakładać tipsów to nawet najlepsze żele nie odwalą całej roboty.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:46   #399
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś nie umie zakładać tipsów to nawet najlepsze żele nie odwalą całej roboty.
A jeśli żele są najgorsze, to nawet najlepsza stylistka nie zrobi nimi trwałych paznokci
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:57   #400
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki żel wybrać?

Święta prawda powiadam wam...wiem co to znaczy kupowac zele na allegro prez co narobilam se wstydu i nerwicy P
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 12:10   #401
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Bebooczek Pokaż wiadomość
Święta prawda powiadam wam...wiem co to znaczy kupowac zele na allegro prez co narobilam se wstydu i nerwicy P
Po takim wyznaniu chyba nie pozostaje nic innego jak założyć nowy profil (chociaż może pierwsze żele to też była porażka, chociaż nie z allegro )
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 19:44   #402
charmante
Przyczajenie
 
Avatar charmante
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

I ja również używam z sun flower. Są bardzo dobre i niedrogie
charmante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:10   #403
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

EEE tam, żaden wstyd, ja tez w zamierzchłych czasach dałam sie nabrać na akryle z Allegro....
Ech to były czasy- dwa fora paznokciowe, jeden tytuł gazety- wychodziły wtedy tylko "Paznokcie" i były cieniusie....
Nie było skąd czerpac infrmacji teraz jest o niebo lepiej!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 10:52   #404
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez klaudziora Pokaż wiadomość
Witam!

Swoją przygodę z robieniem paznokci żelowych dopiero zaczynam. Wczoraj dostałam zestaw startowy który kupiłam na allegro
( http://allegro.pl/item317419904_mega...y_itd_hit.html )
i zrobiłam pierwsze tipsy.
Niestety jestem bardzo z nich nie zadowolona. Robiłam wszystko po kolei i tak jak się uczyłam a żel biały który nakładałam aby zrobić końcówki french po wyciągnięciu z lampy i przetarciu cleanerem w niektórych miejscach zaczął od razu schodzić. Tak samo było z kolejnymi warstwami. Za każdym razem kiedy wyciągnełam paznokcie z lampy strasznie sie kleiły i po przemyciu cleanerem kleiły się dalej. po nalożeniu żelu wykańczającego i przetarciu znowu cleanerem wyglądały jak jakieś stare paznokcie. Przecież ta ostatnia warstwa powinna być ślicznie błyszcząca. Co więc robię źle? Czy to wina żeli? Cleanera? czy lampy? czy może ja źle coś nakładam? proszę o jakąś radę
Zacznę od tego, że te "pseudo żele" nawet nie stały koło profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci Sama o tym świadczy ich aukcja na allegro. I tu też się potwierdza to, że koleżanka po kursie, nie zastąpi instruktorki na kursie Gdyby Ci przekazała wszystkie niezbędne rzeczy, wiedziałabyś, że żelu się nie suszy i że na każdym żelu podany jest tylko 1 czas naświetlania niezbędny do jego utwardzania. Po za tym po co oni wciskają, że do jednego żelu nic nie trzeba używać żeby zwiększyć jjego przyczepność, skoro kilka linijek niżej widnieje żel podkładowy... a ich zdaniem cleaner służy do wszystkiego. A ja głupia myślałam, że do dezynfekcji służą środki o szerokim spektrum działania, zabijające bakterie, grzyby, wirusy i spory Ciekawe czy ich uniwersalny "zmywacz" ma takie właściwości Prawdziwe pomarańczowe włośiwo syntetyczne rozwaliło mnie na łopatki I najfajniejsze: od kiedy tipsy są przeznaczone do każdego rodzaju płytki paznokciowej? Na ogryzki z ubytkami też nakleją tipsy? Ciekawe w jaki sposób Na płaskie paznokcie też? Mocni są Ciekawe czemu warstwę dyspersyjną nasywają lepiącą się warstwą po suszeniu żelu Być może boją się używać słów, których znaczenia nie znają.
2x Pilnik - posiadają grubo- i cienko-ziarnistą stronę, nadają się szczególnie do skracania oraz opiłowywania sztucznych paznokci. Wysoka jakość pozwala na ich zmywanie oraz ponowne zastosowanie.Made in Germany Kaplica O tym, co to jest gradacja pilnika, też zapomnieli, za namawianie stylistek do łamania przepisów powinni im aukcję zablokować! Pilników nie wolno myć i używać ponownie

Gdyby Twoja koleżanka przekazała Ci w prawidłowy sposób wiedzę, nie wkopałabyś się w ten zestaw bo byś po przeczytaniu tej aukcji zauważyła, że oni piszą o czymś, o czym zielonego pojęcia nie mają Jeżeli koleżanka Cię uczyła, powinna też poinformować Cię o tym, jakie są godne polecenia produkty do przedłużania paznokci i o tym w jaki sposób działają z chemicznego punktu widzenia.
Apropos tej aukcji: wystarczy mieć w nazwie dopisku NAIL, żeby stać się dobrą firmą dla profesjonalistów. Po za tym jakoś nie zauważyłam, żeby tam gdzieś było napisane, że produkty są tylko do użytku profesjonalnego Wrecz przeciwnie Jeszcze dają instrukcję przedłużania krok po kroku Na prawdę Cię to nie zdziwiło?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:33   #405
Klaudusia-13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 38
GG do Klaudusia-13
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

Ja się nie wyłamię -> Sun Flower
Mam primer, clear, kamuflaż i biały -> świetna jakość za rozsądną cenę
Klaudusia-13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:18   #406
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam serdecznie!!Czytam to forum bardzo uważnie i przede wszystkim dzięki,ze się wypowiadacie,radzicie:cmo k:
Około 5 lat temu robiłam kursy nakładania akryli (IBD)
Pazurki robię sobie do dnia dzisiejszego -wygladają ładnie,lecz przyznam szczerze,jestem zachwycona wygladem żeli.
I tu moje pytanie-jeśli chcę się przerzucić na żele(też IBD),czy muszę zrobić znów kurs(nakładania żeli)czy tez wiedza o nakładaniu akrylu wystarczy??I jak to jest ,ze moja znajoma ma żele bardzo długie bez tipsa,wcale nie grubaśne- a z kolei gdy zapytałam kosmetyczkę- to powiedziała,że to niemożliwe-musi być tips inaczej się nie da przy dużej długości.Jeszcze jedno pytanko-napiszcie wyraźnie różnicę między żelami jedno,lub dwu fazowymi.Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:30   #407
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

Oczywiście, że da się żelem przedłużyć paznokieć do niezłej długości Sama mam w 90% żel na formie, paznokcie są długie i zawsze mam wszystkie 10
Jeśli chcesz zająć się żelem po tak długiej pracy tylko z akrylem, to proponujękurs, metody różnią sięznacznie sposobem aplikacji produktu, kompletnie inny sposób pracy pędzla, który trzeba poznać, na pewno masz już "we krwii" uklepywanie akrylu, przy żelu niestety to odpada
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:06   #408
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Żele i akryle to wbrew pozorom dwie skrajnie rózne metody. Owszem przygotowanie plytki paznokciowej jest takie samo, ale juz sposób aplikacji zupełnie rózny dlatego kurs na żelik, stanowczo Ci się przyda.

A paznokcie można przedłużać, bądź utwardzać bez tipsa.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:43   #409
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Question Dot.: Jaki żel wybrać?

Trzy lata temu zrobilam kurs we Wroclawiu na zele. Preparaty jakich uzywalysmy na nim to byly La Femme.Zaluje, ze nie zauwazylam tego forum wczesniej! Po skonczeniu kursu sama probowalam swoich sil na kolezankach- ochotniczkach. Zel pekal, mial slaba wytrzymalosc. zniechecilam sie na dobre, winilam siebie za niepowodzenia, bo choc wkladalam w ich zrobienie duzo wysilku i paznokcie pieknie wygladaly po zrobieniu byl to sukces krotkotrwaly. Gdybym przeczytala wasze komentarze na temat LF, zainwestowalabym w lepsze preparaty.Pani na kursie tak zachwalala LF, ze myslalam ze to produkt nr 1!
Mysle, ze wybiore sie na jakis kurs jeszcze raz, poprobuje innych zeli.
Druga sprawa- zele NSI...Mieszkam w UK i bylam w zeszla srode na zelach. Kosmetyczka zastosowala zel NSI. Jestem rozczarowana! Bylam oszolomiona tempem pracy tej dziewczyny bo zrobila mi zele w ciagu 40-u minut! Niestety juz po 3 dniach zel odprysnal na kciuku, a na innym palcu odpadl tips. Na okolo paznokcia zel zmienil kolor (wyglada jakby byl zapowietrzony), zel nalozony zostal krzywo, nie ma mowy o krzywej C. Zastanawiam sie wiec czy to tylko wina niedouczonej stylistki czy zel NSI nie jest tak rewelacyjny ? Moze ktos podpowie...
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 15:00   #410
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaki żel wybrać?

Żel NSI jest bardzo dobry.
Ja winiłąbym stylistkę, zwłaszcza, że sama piszesz, że ani krzywej C, krzywo nałóżony żel, złamany tips, zapowietrzenia. tam to bywa, jak się robi paznokcie na czas, najczęściej na ilość a nie jakość.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:24   #411
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Dot.: Jaki żel wybrać?

dzieki Agoosia za odpowiedz Bede brala pod uwage zakup nsi. Za odchodzenie zelu obwiniam niekompetetna stylistke, ktora wydaje mi sie niedostatecznie zmatowila paznokcie i nalezycie je odtluscila. Zawsze wydawalo mi sie ze NSI nalezy do ,,zelowej smietanki'' a po ostatnim doswiadczeniu bylam skolowana. pozdrawiam
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:46   #412
ankaplaskota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel UV?

co sadzicie o zelkach nailproduct??prosze o odpowiedz
ankaplaskota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:04   #413
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki żel wybrać?

Piszecie o różnych żelach ale nigdzie nie mogę znaleźć o cosmo nail... Co o nich myślicie? Proszę o szybką odp., bo zaniedlugo jade je kupić i nie wiem czy się opłaca. Jeden ksoztuje coś kolo 80zl.
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:34   #414
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Jaki żel wybrać?

Czy wsystkie żele Allegro to bubel? Macie swoich sprawdzonych sprzedawców?
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:49   #415
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez daisy Pokaż wiadomość
Czy wsystkie żele Allegro to bubel? Macie swoich sprawdzonych sprzedawców?

Jeśli chodzi o allegro to polecam Sun Flower -dobra jakość i przystępna cena
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:26   #416
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dzięki
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:30   #417
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dziewczyny czy możecie Mi powiedzieć gdzie kupię zele Future Nail lub Nail Company?? Co o nich myślicie?? proszę o szybką odp.

co myslicie o zelach spn?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-03-23 o 18:11
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:11   #418
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Jaki żel wybrać?

A co myslisz o tym zeby nie pisac posta pod postem?? jest mnostwo opinii o SPN na tym forum. Wystarczy poszukac
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:02   #419
Perelka19902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki żel wybrać?

z tego co widzialam to piszecie tu o zelach sun flower i LF... wiec sorry widocznie nie znalazlam ze sie pytam. I napsialm juz kilka postow jest chodzi o future nail, nail company i nikt nie odpowiada!!! no ale coz moze nikt na tych zelach nie pracuje.
Perelka19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:13   #420
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez klaudziora Pokaż wiadomość
Witam!

Swoją przygodę z robieniem paznokci żelowych dopiero zaczynam. Wczoraj dostałam zestaw startowy który kupiłam na allegro
( http://allegro.pl/item317419904_mega...y_itd_hit.html )
i zrobiłam pierwsze tipsy.
Niestety jestem bardzo z nich nie zadowolona. Robiłam wszystko po kolei i tak jak się uczyłam a żel biały który nakładałam aby zrobić końcówki french po wyciągnięciu z lampy i przetarciu cleanerem w niektórych miejscach zaczął od razu schodzić. Tak samo było z kolejnymi warstwami. Za każdym razem kiedy wyciągnełam paznokcie z lampy strasznie sie kleiły i po przemyciu cleanerem kleiły się dalej. po nalożeniu żelu wykańczającego i przetarciu znowu cleanerem wyglądały jak jakieś stare paznokcie. Przecież ta ostatnia warstwa powinna być ślicznie błyszcząca. Co więc robię źle? Czy to wina żeli? Cleanera? czy lampy? czy może ja źle coś nakładam? proszę o jakąś radę

ja miałam ten sam zestaw.i byłam zadowolona.żel jak na początek był ok. clener też nic co ty opisałaś nie robiło sie na moich paznokciach!!no poza tym że lampa się zepsuła,ale to już stare dzieje!!na szczęście!!.teraz już używam innych produktów a mianowicie żeli Sun Flower jednofazowy clear

dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was używała żelu SF jednofazowego różowego(cler) bo na moich paznokciach zaraz po nałożeniu odchodził??????!!
z zwykłym clearem nie mam takiego problemu!!
)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.