Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 10:20   #2971
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu, akceptujecie całą swoją bladość? Ja nie mogę się do nóg przekonać, jakoś beżowe wydają mi się zgrabniejsze Pomimo tego, że mam długie i szczupłe nogi, w lato jakoś niespecjalnie lubię je eksponować
zaczerwienia to pikuś, na moich nogach najgorsze są sine popękane naczynka, takie pajączki i takie "stany przedżylakowe"
paradoksem jest, że to jest dużo mniej widoczne, kiedy nogi są opalone - ale w takim stanie nie powinno się ich opalać
w każdym razie masakryczne są te nogi - krótsza spódnica, czy spodenki tylko w zaciszu własnego balkonu, czy działki i to wcale nie przez bladość...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:59   #2972
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Carmela
A próbowałaś coś na to? Pytam z ciekawości, może by mi pomogło. Jakaś mikrodermabrazja, balsam lub krem z kwasami... Coś testowałaś?
Stosowalam praktycznie wszystko , ale efektow zadnych ... bylam chyba u 10 dermatologow i tez nic nie pomoglo i wszyscy rozkladali rece ze to jest nie uleczalne , ze mozna co najwyzej podleczyc ale nie zniknie i zawsze bedzie powracac ... radzili sie kapac w krochmalu i duzo opalac bo ponoc w promieniach slonecznych zawrarta jest wit.D ?
No a teraz martwie sie ze moja coreczka tez to bedzie miala po mnie , bo ostatnio w Mamo to ja na tvn Style pan doktor mowil ze to jest dziedziczne
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:17   #2973
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak, w promieniach słonecznych jest zawarta wit.D, a jest ona bardzo ważna dla prawidłowowego funkcjonowania organizmu
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:25   #2974
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Tak, w promieniach słonecznych jest zawarta wit.D, a jest ona bardzo ważna dla prawidłowowego funkcjonowania organizmu
Jakim cudem witamina D może być zawarta w promieniach słonecznych Promienie słoneczne "aktywują" witaminę D zawartą w naszym organizmie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:31   #2975
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wystawianie się na promienie słoneczka jest zdrowe pod filtrem witamina D wydziela się w organizmie od niezaleznie od melaniny
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:35   #2976
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witamina D nie jest zawarta w promieniach, tylko dzięki ekspozycji na światło słoneczne organizm człowieka sam ją wytwarza To tak btw.
A wracając do tematu przewodniego Tak jak swoją bladość na twarzy, dekolcie itd. wielbię i pielęgnuję, tak blade nogi u mnie samej nie są już takie pociągające. Właśnie dlatego, że nie są idealnie blade, ale w zależności od temperatury choćby, mają nierównomierny koloryt. Wiosną i latem obowiązkowo co kilka dni używam delikatnego balsami brązującego, bo cały okres śmigam w spódniczkach
Kiedyś ktoś tu wkleił zdjęcie Sophie z idealnie bladymi nogami i wyglądała pięknie, ale jak mówię, u mnie się to nie sprawdza niestety
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:39   #2977
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja też mam naczynka i płytko żyłki.. zresztą już tu kiedyś pisałam, że latem szefowa kazała mi opalić nogi :/ ...... też używam balsamu na nogi chociaz tego nie lubie... co do depilacji- po 10 latach używania wosku i depilatora mam tak cienkie włoski na nogach, że nawet odrostów nie widać
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 11:56   #2978
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Szefowa kazała Ci opalić nogi? Chyba bym się popukała w głowę gdybym coś takiego usłyszała (chociaż mi to raczej grozić nie będzie ).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:58   #2979
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no ja szczerze szczeke z podłogi zbierałam.....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:58   #2980
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
pajączki i takie "stany przedżylakowe"
Owszem, udręka. Mam takie pająki na udach... Co nawet dobrze się składa, nie znoszę swoich kolan więc jeśli zakładam spódnicę lub krótsze spodnie, to tylko za kolano
Ja i mini <umiera ze śmiechu>
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś tu wkleił zdjęcie Sophie z idealnie bladymi nogami i wyglądała pięknie, ale jak mówię, u mnie się to nie sprawdza niestety
Biorąc pod uwagę, że modelki na wybiegach, szczególnie kiedy pokazują bieliznę, mają podkład na całym ciele - śmiem twierdzić, że i Sophie mogła mieć przypudrowane/wybielone podkładem ciało. Dla uzyskania jednolitego koloru

Ja uwielbiam swoje białe ciało, chociaż przyznaję - w świetle słonecznym wyglądam jak biała kluska Ta sama objętość Racheli w opaleniźnie wygląda znacznie szczuplej... Chociaż nie wiem, czy jest sens chudnąć z rozmiaru 36.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:01   #2981
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Ja uwielbiam swoje białe ciało, chociaż przyznaję - w świetle słonecznym wyglądam jak biała kluska Ta sama objętość Racheli w opaleniźnie wygląda znacznie szczuplej... Chociaż nie wiem, czy jest sens chudnąć z rozmiaru 36.
Ja noszę rozmiar 42/44 i się nie przejmuję. Wiem, że opalenizna optycznie wyszczupla, ale dobrze się czuję w bieli, tyle że w mini tez nie chodzę, najbardziej lubię właśnie długość za kolana.
Denerwują mnie tylko moje rumieńce, filtrów używam od roku i muszę przyznać, że jak byłam lekko opalona, to były one mniej widoczne, a teraz to po prostu jak jest mi ciepło, to straszę tą czerwienią...
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 13:17   #2982
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu, akceptujecie całą swoją bladość? Ja nie mogę się do nóg przekonać, jakoś beżowe wydają mi się zgrabniejsze Pomimo tego, że mam długie i szczupłe nogi, w lato jakoś niespecjalnie lubię je eksponować
akceptuje i sie wkurzam jak na rękach zlapie troche slonca!!!!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
E tam! Ja mam wbudowany mózg, a udaje mi się z powodzeniem niestosować Da się.
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:19   #2983
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cześć dziewczyny, chciałyście długiego wątku i jest, ale zanim znajdę w nim to, czego szukam, to zapomnę, co chciałam znaleźć
Podobnie jak Wy mam bardzo bladą cerę. Odkąd pamiętam ludzie dokuczają mi, że się nie opalam. Takie komentarze słyszałam nawet po dwóch miesiącach wakacji, non stop nad wodą. Odrobinę się opaliłam będąc przez cztery miesiące we Włoszech. Moja skóra jest z natury biała i nie chce być inna. Najjaśniejszy podkład czy puder wygląda na mnie nienaturalnie. W ogóle odpadają, bo od razu widać, że mam nałożoną tapetę. Generalnie nie przeszkadza mi kolor mojej cery, ale ostatnio trochę mam problemów zdrowotnych i moja bladość sie pogłębiła.

Mam do Was pytanie, czy znacie jakiś krem, który delikatnie przyciemnia skórę, tylko żeby to nie były żadne samoopalacze. Po prosu jakiś dobry krem, który poprawia koloryt skóry.

Na koniec pewien cytat z Carmina Burana, którym mój Ukochany podkreśla, że jemu moja bladość się podoba

Czerwieńsza od róży
Od lilii bielsza
Ze wszystkich na świecie
Piękność najpiękniejsza
veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:26   #2984
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość

Na koniec pewien cytat z Carmina Burana, którym mój Ukochany podkreśla, że jemu moja bladość się podoba

Czerwieńsza od róży
Od lilii bielsza
Ze wszystkich na świecie
Piękność najpiękniejsza
Bardzo ładne Gratuluje mężczyzny
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:24   #2985
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Owszem, udręka. Mam takie pająki na udach... Co nawet dobrze się składa, nie znoszę swoich kolan więc jeśli zakładam spódnicę lub krótsze spodnie, to tylko za kolano
Ja i mini <umiera ze śmiechu>Biorąc pod uwagę, że modelki na wybiegach, szczególnie kiedy pokazują bieliznę, mają podkład na całym ciele - śmiem twierdzić, że i Sophie mogła mieć przypudrowane/wybielone podkładem ciało. Dla uzyskania jednolitego koloru

Ja uwielbiam swoje białe ciało, chociaż przyznaję - w świetle słonecznym wyglądam jak biała kluska Ta sama objętość Racheli w opaleniźnie wygląda znacznie szczuplej... Chociaż nie wiem, czy jest sens chudnąć z rozmiaru 36.
Tylko, że to było takie niewystylizowane zdjęcie raczej Gdyby mi się chciało to bym poszukała
No chyba, że Sophie podkładuje sobie odnóża nawet przed wyjściem na zakupy, wszystko możliwe
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:03   #2986
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Na nogi polecam balsam rozswietlajacy - od razu zmienisz o nich zdanie

tulipanna,
a czy masz na myśli jakiś konkretny balsam rozświetlający? możesz coś polecić?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:05   #2987
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Tylko, że to było takie niewystylizowane zdjęcie raczej Gdyby mi się chciało to bym poszukała No chyba, że Sophie podkładuje sobie odnóża nawet przed wyjściem na zakupy, wszystko możliwe
No chyba że tak
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:35   #2988
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

stron jest 100 i nie jestem w stanie wszytskiego przecztac.
Chciala bym jakis niedorogi okolo 20 zl podklad do jasnej mieszanej cery.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:38   #2989
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
stron jest 100 i nie jestem w stanie wszytskiego przecztac.
Chciala bym jakis niedorogi okolo 20 zl podklad do jasnej mieszanej cery.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...asny+podk%B3ad
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 20:32   #2990
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...yz-i-sake.html
ja uwielbiam ten balsam ma delikatne drobinki, im wiecej nalozysz, tym bardziej jest widoczny Od subtelnego blysku po mocne nablyszczenie, ale bez zadnego brokatu! No i mozna go za grosze dorwac na allegro Wklejalam tu gdzies zdjecie ze swoja reka potraktowana tym balsamem
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:06   #2991
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...yz-i-sake.html
ja uwielbiam ten balsam ma delikatne drobinki, im wiecej nalozysz, tym bardziej jest widoczny Od subtelnego blysku po mocne nablyszczenie, ale bez zadnego brokatu! No i mozna go za grosze dorwac na allegro Wklejalam tu gdzies zdjecie ze swoja reka potraktowana tym balsamem

Ja również gorąco polecam ten balsamik!! Pierwszy raz się spotkałam z balsamem, który miałby srebrne drobinki zamiast złotych i dlatego tak pięknie podkreśla jasną skórę! Wysmarowane nim ciało wygląda pięknie, jest rozświetlone, widać taki fajny blask/połysk, ale nie ma efektu sylwestrowego brokatu. I bardzo dobrze nawilża skórę. Jedyne co mogę zarzucić to, że nie jest zbyt wydajny, no i zapach nie każdemu może przypaść do gustu, bo jest dość specyficzny i orientalny, ja np. go uwielbiam!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:24   #2992
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

muszę w końcu gdzieś dorwać ten balsam i go porównać z perłowym Oriflame'u, narazie wiem tylko, że różnica jest taka, że ten ma widoczne srebrne drobinki, a avonowski nie, zgadza sie?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:37   #2993
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
muszę w końcu gdzieś dorwać ten balsam i go porównać z perłowym Oriflame'u, narazie wiem tylko, że różnica jest taka, że ten ma widoczne srebrne drobinki, a avonowski nie, zgadza sie?
Avon ma srebrne drobinki, tyle że są one strasznie malutkie
I dzięki temu na skórze tworzy się taki błysk, ale jak się przypatrzeć z bliska to widać że to świecące drobinki.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:49   #2994
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Skoro tak zachwalacie ten balsam, to muszę go zamówić u koleżanki

A MK ma praktycznie idealny kolor jak dla mnie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:20   #2995
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To chyba kwestia gustu i przyzwyczajenia - ja nie byłam tym balsamem zachwycona, tzn. zapach i nawilżanie świetne, ale... Efekt na skórze: jakbym rozsmarowała dużą ilość białego rozświetlacza z wielgachnymi drobinkami. Nie, na koncert lub imprezę może bym się nim zabalsamowała, ale na co dzień z takim rozświetleniem cholery można dostać.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:34   #2996
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...yz-i-sake.html
ja uwielbiam ten balsam ma delikatne drobinki, im wiecej nalozysz, tym bardziej jest widoczny Od subtelnego blysku po mocne nablyszczenie, ale bez zadnego brokatu! No i mozna go za grosze dorwac na allegro Wklejalam tu gdzies zdjecie ze swoja reka potraktowana tym balsamem
to ja tez się w niego muszę zaopatrzyć i wysmarować nim moje "żylaki"
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:45   #2997
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
To chyba kwestia gustu i przyzwyczajenia - ja nie byłam tym balsamem zachwycona, tzn. zapach i nawilżanie świetne, ale... Efekt na skórze: jakbym rozsmarowała dużą ilość białego rozświetlacza z wielgachnymi drobinkami. Nie, na koncert lub imprezę może bym się nim zabalsamowała, ale na co dzień z takim rozświetleniem cholery można dostać.
Hmmm Ja nie jestem zwolenniczka brokatu ani sporych drobinek. U mnie na skorze widac polysk z mikroskopijnymi drobinkami po przyjrzeniu sie.

A, jestem ciekawa jakie macie drobnodrobinkowe balsamy ze zlotym polyskiem? Bo ja ciepla jestem i szukam czegos w swojej tonacji
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:52   #2998
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno, jest jakiś olejek Nuxe ze złotymi drobinkami.
O ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12255
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:06   #2999
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tulipanno, jest jakiś olejek Nuxe ze złotymi drobinkami.
O ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12255
Dziekuje Tylko cena malo atrakcyjna
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:08   #3000
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje Tylko cena malo atrakcyjna
Na All wcale nie tak dużo, bo wychodzi ok. 70 zł. Sama czasami nad nim myślę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.