Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 20:29   #361
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Faktycznie chyba żadna z was nie przechodziła metamorfozy z typu męskiego na kobiecy...chyba żadna z was nigdy nie myslała poważnie o operacji zmiany płci...cóż bywa...już się zmywam nie ma mnie tu.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:32   #362
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

ja przechodzilam metamorfoze. moze nie myslalam o tym zeby byc facetem ale tez przechodzilam cos podobnego - do tego czesto bylam traktowana tylko jako kumpel, to sabbatha nie kobieta i tak dalej. ale udalo sie. i tobie tez sie uda. naprawde.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:37   #363
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Już się nie odzywam dobrze miłe panie jak tak bardzo chcecie to pójdę się wykończyć bo mam kilka narzędzi na podorędziu. Naprawde teraz to się zachowujecie jak moja matka. Dziękuję wam serdecznie...już nigdy tu nie napiszę...bo wiem jak raz a dobrze i skutecznie wykończyć się...


Ale grozisz, mam wrazenie ze ty w ogóle nie czytasz tego co Ci dziewczyny pisza,my ci nie pomozemy jak Ty nie bedziesz chiała sobie pomóc, jak juz pisałam Zastanów sie dobrze czy chcesz naprawde zmienic płec i dlaczego chcesz to zrobic?odpowiedz sobie szczerze.Mówisz tak jakbys ty jedyna miała problemy i była najbardziej pokrzywdzona na całym swiecie.Na swiecie jest mnóstwo osob z podobnymi problemami a napewno i z gorszymi.Nie mozesz sie tak dołowac,bo bedzie jeszcze gorzej.
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:41   #364
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

i znowu zakładasz cos, o czym nie masz pojecia!
a skad wiesz, ze nikt takich rozterek nie mial?
podejrzewam, ze wiele osob, jednak nie kazdy ma ochote uzewnetrzniac sie publicznie.

btw. przeciez nikt nie wyzywał Cie od wariatek...
a jesli chodzi o psychologie... Specjalisci mawiają, że nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:44   #365
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Chciałam zmienić płeć, ale mnie na to nie stać...sądziłam, ze otrzymam jakąś konkretną, klarowną jasną pomoc jak wykład równań z trzema niewiadomymi konkretną metode rozwiązania problemu...nie będę zmieniała płci bo mnie na to nie stać. Chcę się poczuć jak kobieta wyglądam...nie jak lalka barbie ale jak kobieta. Czy to tak trudno zrozumieć...???
Dobra end of discussion...I regret everything I said here...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:48   #366
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

krecisz. gdybyś tak strasznie żałowała nie zakładałabyś nowego watku.
sprzeczność.

Konsekwencja Moja Droga, konsekwencja.
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:48   #367
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Zdecyduj się proszę czy end of discussion i postaraj się o nieco więcej szacunku do rozmówców. Sama wiesz, że na pewne problemy nie ma odpowiedzi, która mieściłaby się w jednym zdaniu. To nie takie proste. Nie atakuj wszystkich dookoła. Dużo na tym zyskasz. Może powinnaś spróbować spotkań z psychologiem? Próbowałaś? To już jakieś wyjście.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 20:48   #368
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Mówi się też ażeby argumenty były wiarygodne to trzeba je poprzeć statystykami a nie własnymi empirycznymi doświadczeniami. Podaj mi dane statystyczne osób z podobnym problemem co ja i podaj mi przybliżony program takiej terapii...i jakie są jej rezultaty. Wtedy będziemy rozmawiał o diagnozowaniu. Ja wiem, że nie jest ze mną wszystko w porządku a człowiek, który sądzi, że wszystko z nim ok jest tak naprawde najbardziej chory. Ja chcę się wyleczyć tak jak robi się to na początku zmiany płci...chce być kobietą ubierając się jak kobieta. Tak jak mężczyzna zmieniający płeć...chcę się poczuc kobietą w kobiecych ubraniach po procesie zmieny płci...czasami wystarczy odrobina empatii a nie zasłanianie się twierdzeniem, że jest wiele osób z takim problemem, ale my w tym momencie nie mówimy o wielu osobach mówimy o jednej konkretnej osobie. Jeżeli trudno wam to zrozumieć to naprawde koniec dyskusji...już nic więcej nie powiem.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:51   #369
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Mówi się też ażeby argumenty były wiarygodne to trzeba je poprzeć statystykami a nie własnymi empirycznymi doświadczeniami. Podaj mi dane statystyczne osób z podobnym problemem co ja i podaj mi przybliżony program takiej terapii...i jakie są jej rezultaty. Wtedy będziemy rozmawiał o diagnozowaniu.
A czy my jesteśmy przynieś, podaj, pozamiataj? Trochę mniej roszczeniowego podejścia proszę. To nie takie trudne.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Ja wiem, że nie jest ze mną wszystko w porządku a człowiek, który sądzi, że wszystko z nim ok jest tak naprawde najbardziej chory. Ja chcę się wyleczyć tak jak robi się to na początku zmiany płci...chce być kobietą ubierając się jak kobieta. Tak jak mężczyzna zmieniający płeć...chcę się poczuc kobietą w kobiecych ubraniach po procesie zmieny płci...czasami wystarczy odrobina empatii a nie zasłanianie się twierdzeniem, że jest wiele osób z takim problemem, ale my w tym momencie nie mówimy o wielu osobach mówimy o jednej konkretnej osobie. Jeżeli trudno wam to zrozumieć to naprawde koniec dyskusji...już nic więcej nie powiem.
Spróbuj proszę rozmów z psychologiem. Taka terapia więcej Ci da.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:51   #370
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Ovi fajny tekst "Specjalisci mawiają, że nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani"

Eh szkoda, ze nie mam cie gdzies podreka nic tak nielagodzi obeczajow niz dobre ciacho i rozmowa przy kawie
A dziewczyny pisza naprawde ciekawe i wartosciowe uwagi, wiele osob mogloby z nich skorzystac
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:54   #371
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

A co sprawia, ze nie czujesz się kobietą bez tych kobiecych ciuszków?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 21:01   #372
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Miss_seepy, jednak to prawda dlatego wazne jest zachowac dystans do samego siebie. Rozdrabnianie kazdego aspektu naszej psyche moze być zabójcze
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:03   #373
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Specjalnie dla ciebie znalazłam stronę o zmianie płci http://www.transseksualizm.pl/km.html

Co do terapii to trudno tak z góry ustalić plan, to nie matematyka. Wszytko zależy od stopnia załamania, to musi ocenić już psychiatra i psycholog.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:03   #374
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Dobre uwagi na takowe tematy mają badacze z zakresu psychologii spoęłcznej PR i HR. To są naprawde mądre spostrzeżenia. Nie bawcie się ze mną w psycholożki dobre wróżki bo czymś takim...amatorkim bawieniem się w psychologa można komus przypadkiem nawet całkiem nieświadomie wyrządzić krzywdę i zostało to już potwierdzone naukowo. Zamiast zrobić tak jak na początku Miss Seepy powiedziała oddzielić to grubą kreską znalazłyście nowy motyw by po mnie pojeździć. Uprzedziłyście się już do mnie dlatego i do was i ja się uprzedziłam. Nie jesteście fachowcami tylko amatorkami. Zasadniczo to na początku poprzedniego tematu napisałam o tym jakim typem urody jestem w sensie opisowym. Jak do tej pory nie dostałam żadnych wskazówek diagnozy per wiosna, lato etc. To by mi w całości wystarczyło bo mam adekwatne opisy poszczeglnych typów urody i doboru kolorystyki. Co do ciuchów to bierzecie wszystko to co teraz jest na fali a jutro już nie będzie. Zamiast podejść do kogoś indywidalnie próbujecie komuś na siłę coś wcisnąć. Spróbujcie chociaż raz wyjść ze swojej skóry i wcielić się w kogoś...to się nazywa empatia. Wątpię, że którakolwiek z was wytrzymała by to co ja...bo nie sądzę by którakolwiek z was wyjmowała sobie szkło z twarzy i żeby do tej pory pokutowały za swój wzrost. Nadrabiam to jak się tylko da na różne sposoby...a mimo to ciągle jest coś nie tak. Rzućcie we mnie jeszcze jakimś kawałkiem mięcha...potrzebuję teraz mocnego bodźca by wreszcie temu ukręcić łeb.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:04   #375
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

zreszta kazdy przypadek jest inny. podobnie kazdy człowiek i linie papilarne
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:07   #376
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

ponownie zagladnij do skrzynki.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:07   #377
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

"Wątpię, że którakolwiek z was wytrzymała by to co ja..."

i znowu. nie draznij lwa. uwazaj, jak zaczną sie kobity rozpisywać o swoich problemach to jeszcze Ci sie głupio zrobi.

to co, piszemy? masowo proponuje. na razd dwa trzy!
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:10   #378
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Bardzo odkrywcze spostrzeżenie. Kiedy na to wpadłaś ??? Wybaczcie i nie odbierzcie to jako moją złośliwość...ale nie ma to jak etykietowanie i stereotypizacja ludzi. Zamiast podejść do człowieka jako indywidualność...no właśnie tak ludzi chowacie w szufladkach. Chyba po raz pierwszy trafił wam się giez na zadzie z którym niczego nie możecie zrobić? Zacznijcie dziewczyny tu przychodzace po dobre rady traktować indywidualnie, a nie do wspólnego wora. Nie wszyscy musza nosic rurki, grzywki i różowe ciuszki w różnych wariantach...nie wszyscy. Przyjmijcie to do siebie bo w takiej sytuacji i przy takim stanie rzeczy równie dobrze to i ja mogłabym być wizażystką bo mam coś takiego jak wrażliwość estetyczną i poczucie kolorystyki.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:12   #379
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

A kto tu się bawi w psychologa? Nie można było od razu spytać: jestem latem czy zimą ( jesteś zimą)? Poza tym nie obnoś się już tak z twoim intelektem. Jest tu wiele mądrych dziewczyn, nie tylko ty.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 21:13   #380
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

mam prosbe, widze ze duzo dziewczyn zaglada na ten watek moze ktos sie orientuje i jest pewniakiem w okreslaniu typow kolorystycznych. zobilabym to sama, ale nie znam sie na tym i nie chce wprowadzic naszej milej kolezanki w blad :p


Cytat:
Znalazłam pytania i postaram się na nie rzetelnie odpowiedzieć.

1. opalam się łatwo i to na jasny brąż a potem na trochę ciemniejszy
2. oczy mam piwne i w zależności od oświetlenia są one jasnobrązowe, butelkowo zielone lub czarne oprawa oczu jest zdecydowanie ciemna po tatusiu jak podkreślę bardziej brwii to wydaja się sztuczne
3. piegów nie mam tylko pieprzyki :-P
4. cera zdecydowanie jasna...porcelanowa...jak się rumienie to na czerwono
5. naturalny kolor włosów jest raczej mysio popielaty i sprawia wrażenie osoby starszej :-/
6. usta są raczej różowe i jak na razie jako jedyne sa wyznacznikiem tego, że nie cierpię anemię (niektórzy ludzie sugerują się kolorem skóry przy ocenianu stanu zdrowia usta póki co uspokajają wszystkich odnosnie mojego stanu zdrowia)
7. przyznam, że nigdy sę nad tym nie zastanawiałam...wiem, że raczej w kolorach ciepłych aby nie podkreślać bladości cery...ale jak bym wyglądała w fioletach...to trudno powiedzieć...niekiedy jak mam cerę nieobrzuconą czerwonymi lub rózowmi plamkami to zakładam ciemniejsze kolory by podkreślić kolor cery :-P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:14   #381
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

problemy ma kazdy...zaleza one od osoby i nie zawsze musza byc wielkie... samo slowo (problem) mowi za siebie...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:16   #382
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

masz wrazliwośc, moglabys byc wizazystką, nie podobaja Ci sie sugestie wizazanek, wiesz lepiej... o co Ci zatem chodzi?... Przeciez jestes super madra a my głupie, blond flądry z rozowymi tipsami. Po co sie znizasz do naszego poziomu?

aha i najwazniejsze: jaką etykietke Ci doczepiłyśmy, w jakiej szufladzie spoczywasz?
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:16   #383
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Dobre uwagi na takowe tematy mają badacze z zakresu psychologii spoęłcznej PR i HR.
HR się zajmują rekrutacją a nie psychologią społeczną raczej.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
To są naprawde mądre spostrzeżenia. Nie bawcie się ze mną w psycholożki dobre wróżki bo czymś takim...amatorkim bawieniem się w psychologa można komus przypadkiem nawet całkiem nieświadomie wyrządzić krzywdę i zostało to już potwierdzone naukowo. Zamiast zrobić tak jak na początku Miss Seepy powiedziała oddzielić to grubą kreską znalazłyście nowy motyw by po mnie pojeździć.
Kto, gdzie i kiedy po Tobie jeździ. Podaj cytaty proszę.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Uprzedziłyście się już do mnie dlatego i do was i ja się uprzedziłam. Nie jesteście fachowcami tylko amatorkami.
Po co więc pytasz amatorki? Nie rozumiem. Idź do fachowców.


Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Zasadniczo to na początku poprzedniego tematu napisałam o tym jakim typem urody jestem w sensie opisowym. Jak do tej pory nie dostałam żadnych wskazówek diagnozy per wiosna, lato etc. To by mi w całości wystarczyło bo mam adekwatne opisy poszczeglnych typów urody i doboru kolorystyki. Co do ciuchów to bierzecie wszystko to co teraz jest na fali a jutro już nie będzie.
Zasadniczo to naucz się używać słów proszę i dziękuję.
To taka dobra, absolutnie niezłośliwa rada.
Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Zamiast podejść do kogoś indywidalnie próbujecie komuś na siłę coś wcisnąć.
Nie ma za co. Myślę, że dziewczyny, które Ci pomagały i szukały fryzur, cięć, kolorów i ubrań są mile zaskoczone.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Spróbujcie chociaż raz wyjść ze swojej skóry i wcielić się w kogoś...to się nazywa empatia. Wątpię, że którakolwiek z was wytrzymała by to co ja
Uwierz mi, każdy ma problemy. Jeden większe, inny mniejsze... Moja znajoma wróciła do domu z pracy i zastała własnego ojca, który się powiesił w kuchni. To jest ogromny problem. Nie neguję Twoich problemów, ale wierz mi- nie jesteś najbardziej nieszczęśliwą istotą na świecie. Wmawiasz to sobie i czerpiesz z tego radość. Tak mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Rzućcie we mnie jeszcze jakimś kawałkiem mięcha...
Proszę jeszcze raz - kto i kiedy rzucał w Ciebie mięchem - wstaw cytaty.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:19   #384
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Aaricia8 - dobrze nawijasz
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:21   #385
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Wydaje mi sie, ze mozesz byc zima.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:21   #386
Hakate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

no nie wytrzymałam żeby sie nie odezwać albo dziewczyna sobie tu jaja ze wszystkich robi albo jest tak głupia że naprawdę nie warto sobie nią głowy zawracać
Hakate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:23   #387
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

HR bazuje na psychologii społecznej bo rekrutacja odpowiednich pracowników odbywa się na podstawie typów osobowości i pewnych cech tzw. idealnego pracownika. co do pomocy tutaj...to wiecie najłatwiej pomagać innym a sobie nie. Pomagający innym wypaliłam się i sądziłąm, że jesteście w stanie mi pomóc nie angażując się w moje kwestie osobiste etc. Co do etykiety to dostałam etykietę osoby niemiłej i nieuprzejmej bo nawet nie miałam okazji byście mnie z tej miłej strony poznał i chociaż było cos takiego jak "gruba kreska" to wy nadal obnosicie się ze mną jak z chorą psychicznie kretynką. Dziekuję bardzo.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:24   #388
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:26   #389
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

żegnajcie...jak będziecie kiedyś czytały gazetę to szukajcie niejakiej Justyny...w odpowiednim dziale...najlepiej nekrologów...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:27   #390
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Dobra dziewczyny, z drugiej strony nie robmy polowania na czarownice...
Zagubiona dusza moze wam pisac, ze jesli wam sie cos nie podoba, to nie musicie tego czytac... i mozna tak w kolko macieju, i nikt nie odpusci.
Wiem, ze te uwagi, maja byc konstruktywne.Ale chyba w kierunku myslenia nic nie zaradzimy :/

Oczy masz z typu zimnego, Cala reszte z lata ;P Tak mi sie wydaje...


"Lato

Skóra: masz bladą, gładką, porcelanową cerę lub skórę dobrze ukrwioną z wyraźnie przebłyskującymi, delikatnymi naczynkami o chłodnym, różowym odcieniu. Możesz też posiadać cerę o jasnym, chłodnym oliwkowym odcieniu. Jeżeli posiadasz piegi są one zawsze szare lub szarobrunatne. Jeżeli nie masz bardzo bladej jasnej cery, dobrze się opalasz na chłodny oliwkowy kolor.

Oczy: oprawa oczu wydaje się mieć często popielaty odcień, nigdy złocisty. Masz brązowe, niebieskie lub szare oczy.

Włosy: W dzieciństwie byłaś blondynką. Z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Jeżeli jako dziecko miałaś słomiany blond, teraz ich odcień zmienił się w popielaty. Jeżeli były popielate, teraz są brązowe. Zawsze z popielatym połyskiem.


Zima

Skóra: jeżeli jesteś typem Królewny Śnieżki masz bardzo jasną porcelanową skórę, która sprawia wrażenie transparentnej i czystej. Rzadko się rumienisz, słabo opalasz - maksymalnie na delikatny oliwkowy brąz. Jeżeli prezentujesz typ południowy Twoja skóra ma chłodny odcień oliwki. Szybko się opalasz - na intensywny oliwkowy kolor.

Oczy: mają ciemną oprawę. Ze względu na kontrast między bielą gałki ocznej i tęczówki, błyszczą intensywnym blaskiem. Tęczówka może mieć zdecydowany, czysty kolor: ciemnobrązowy, zielony, ciemnoniebieski, błękitny, orzechowy.

Włosy: jeżeli w dzieciństwie byłaś blondynką, teraz na pewno masz ciemne włosy z charakterystycznym granatowym lub popielatym połyskiem. Mogą być ciemnobrązowe, czarnobrązowe lub kruczoczarne.

"
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.