Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 10:19   #781
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to ten sam co w neostracie ale 4% zamiast 2
znalazłam taki skład:
Pigmanorm Creme w 1 g zawiera: 50 mg hydrochinon 0.3 mg kwas witaminy A 0.3 mg deksametazon

na allegro za 170pln... nieźle
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:49   #782
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Laski chodzcie do nas na forum cosmelanowetez o przebarwieniach i plamkach ..bedzie razniej
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:05   #783
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Laski chodzcie do nas na forum cosmelanowetez o przebarwieniach i plamkach ..bedzie razniej
witaj
bardzo często zagladam na ten wątek ale tam więcej jest o prywatnym życiu niż o problemie pierwsze dwie części były na temat ale reszta trochę odbiega od tematu
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:09   #784
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

lari, skoro pigmanorm ma również hydroquinon, może nie wolno go stosowac zaraz po neostracie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:21   #785
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
witaj
bardzo często zagladam na ten wątek ale tam więcej jest o prywatnym życiu niż o problemie pierwsze dwie części były na temat ale reszta trochę odbiega od tematu
Nie ma forum na którym by się od tematu nie odbiegało. Ale jakbys przeczytała uważniej to jest tam kilka cennych porad odnośnie plam jak i specyfików gdzie i za ile je kupić i czy są warte zakupu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:52   #786
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Doradźcie mi Dziewczyny, miesiąc temu miałam straszny wysyp pryszczy. Teraz już jest super, prawie ani jednego. ALE zostało mi mnóstwo brązowych plamek na czole i brodzie, tragedia po prostu. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś kremu na przebarwienia, np. Pharmaceris. Tylko mam takie pytanie - stosować go punktowo czy na całą twarz? Wolałabym punktowo, bo boję się, że mi pory zatka, ale wtedy nie odbarwi mi za bardzo tych punktów? Tzn. nie będę mięc potem białych zamiast czerwonych plam na twarzy? :P
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:25   #787
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Doradźcie mi Dziewczyny, miesiąc temu miałam straszny wysyp pryszczy. ...
Na tego typu problem, tzn swieże, potrądzikowe przebarwienia dermatolog polecił mi Skinoren, o którym pisałam juz wczesniej.
Nie wiem czy ten preparat Pharamaceris zadziała, jaki ma składnik aktywny? Z lektury forum wynika, że skuteczna jest jedynie Neostrata, Pigmanorm i Cosmelan.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 09:42   #788
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Z tego, co widzę, to jest kwas BHA, papaina, witamina E. Więc chyba faktycznie tak średnio.
A skinoren można kupić w aptece? stosuje się go punktowo?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:34   #789
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Z tego, co widzę, to jest kwas BHA, papaina, witamina E. Więc chyba faktycznie tak średnio.
A skinoren można kupić w aptece? stosuje się go punktowo?
Skinoren dobrze działa na plamki potrądzikowe w fazie ich powstawania, na te starsze chyba nie tak spektakularnie... w każdym razie hamuje aktywność melanocytów. Ja akurat miałam w domu, bo mój mężczyna używal, więc nie wiem czy potrzebna jest recepta...
Wiele informacji znajdziesz na forum, wrzuć w wyszukiwarkę. Tańszym odpowiednikiem jest Acnederm.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:46   #790
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Skinoren dobrze działa na plamki potrądzikowe w fazie ich powstawania, na te starsze chyba nie tak spektakularnie... w każdym razie hamuje aktywność melanocytów. Ja akurat miałam w domu, bo mój mężczyna używal, więc nie wiem czy potrzebna jest recepta...
.
Skinoren jest na receptę. Ale dermatolog przepisywała mi go na schodzącą skórę na policzkach, jakies plamy paskudne miałam, zdarzylo mi się to ze trzy razy z niewyjasnionych powodów (alergia, stres?!?). Pamiętam, ze kazala mi go używać przez trzy dni i potem przestać
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:39   #791
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Z tego, co widzę, to jest kwas BHA, papaina, witamina E. Więc chyba faktycznie tak średnio.
A skinoren można kupić w aptece? stosuje się go punktowo?
Skinoren jest bez recepty.Jest w formie żelu lub kremu (różne stężenia kwasu azaleinowego).Tańszy odpowiednik to Acne derm.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 10:50   #792
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Skinoren jest bez recepty.Jest w formie żelu lub kremu (różne stężenia kwasu azaleinowego).Tańszy odpowiednik to Acne derm.
mam krem 20%, jest dosyć gęsty, odkryłam że lepiej go wklepywać, nie "wsmarowywać" jak tradycyjny krem.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:03   #793
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, a jak się ma Avene krem SPF 50 filtr mineralny do cery wrażliwej do swojego tradycyjnego odpowiednika Avene SPF 50+ ? Zastanawiam się też czy taki podkład jak Avene SPF 50 -skóra alergiczna - ma sens, czy lepiej używać kremy z filtrem pod podkład ?

Będę wdzięczna za wskazówki
askaou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:22   #794
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez askaou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak się ma Avene krem SPF 50 filtr mineralny do cery wrażliwej do swojego tradycyjnego odpowiednika Avene SPF 50+ ? Zastanawiam się też czy taki podkład jak Avene SPF 50 -skóra alergiczna - ma sens, czy lepiej używać kremy z filtrem pod podkład ?

Będę wdzięczna za wskazówki
Zajrzyj na wątek filtrowy, jest sporo a Avene ostatnio...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:16   #796
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

kwasy i wysoka ochrona przeciwsloneczna
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:37   #797
wimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
kwasy i wysoka ochrona przeciwsloneczna
jakie kwasy i czy pozniej mozna się opalać? a jak nie kwasy to są inne mascie??
wimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:20   #798
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Śledzę ten wątek juz dość długo.W tym czasie również walczę z przebarwieniami po tabletkach antykoncepcyjnych.Przebar wienia pojawiły się na środku czoła,pod nosem i nad brwiami.Nie biorę tabletek już od roku i to jest pierwsze lato bez nich.Obiecałam sobie na jesień zawalczyć z przebarwieniami.Zawsze znikały na zimę -tym razem troszke były widoczne...Kupiłam krem na przebarwienia Thiospot i zaczęłam walkę-ale po kilku tyg. jakoś mi się odechciało-bo efektów nie było....Dopiero w styczniu zebrałam się w sobie i stwierdziła-jak mają juz być te przebarwienia to ja postaram się mimo marnych efektów dalej pakować na nie ten krem.W tym czasie stosowałam punktowo Krem Bioderma Photoderm Max50+przeciw przebarwieniom.I poweim Wam szczerze,ze dopiero wtedy przekonałam się że ten krem wybielający działa.Plamki na czole wygladają teraz raczej jak drobne i mało widoczne piegi .Ta pod nosem z jednej strony znikła zupełnie a po drugiej pozostała juz tylko maleńka.To samo nad brwiami-została mi tylko jedna mała kreska.Jednak cierpliwość popłaca-choc początki zniechęcają...Teraz poszłam nawet kilka razy na parę minut na solarium(sorry, nie krzyczcie na mnie!!)-uprzednio dobrze zabezpieczajac plamki-a podczas opalania nakładałam na nie jeszcze grubą warstwę blokera.Skóra nabrała koloru a przebarwienia juz są zupełnie niewidoczne-każdy mi mówi że nic a nic nie widzi(ja jeszcze je widze)..Idzie lato i zastanawiam się czy przerwać wybielanie czy nie?-na razie smaruje jednym i drugim.Bloker kupiłam na Allegro w malutkich tubkach-mam pod ręką i jest mniejsza szansa na to ze się zepsuje w złych warunkach(ciepło) bo szybko je wymieniam na świerzą "porcję".Nakładam go patyczkiem kosmetycznym,unikam wtedy wychodzenia poza plamę(wtedy mniej ją widać-koloryt się wyrównuje).
Tak więc poleciłabym na początek zastosowanie lżej działających kremów,ale długotrwale i SYSTEMATYCZNIE.U mnie zadziałały-a juz chciałam kupować Pigmanorm....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:53   #799
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez wimi Pokaż wiadomość
jakie kwasy i czy pozniej mozna się opalać? a jak nie kwasy to są inne mascie??
Czy te plamy masz na policzkach? Chyba mam podobne. Bardzo trudno jest je zlikwidować. Moje są raczej od solarium, więc ja już dawno wybiłam sobie z głowy opalanie. Dawno temu stosowałam acne derm i trochę jaśniały, ale nie byłam systematyczna i dałam sobie spokój
Zawsze na lato wychodziły bardziej. Rok temu jesienią robiłam kwasy u kosmetyczki, poprawa była duża, ale do końca plamy nie zeszły, a troczę wydałam kasy. Teraz postanowiłam się ich pozbyć całkiem, dodam ,że plamy są dosyć rozległe. Kupiłam acne derm i stosuję codziennie na noc od miesiąca. W tej chwili plamy zrobiły się wydaje mi się,że ciemniejsze, ale dziewczyny pisały,że przy kuracji acne derm tak może być, więc staram się być cierpliwa. Moja ciocia ma mi z Niemiec przysłać pigmanorm, więc może wypróbuję jeszcze to, jak acne derm zawiedzie. Wiem,że przy plamach trzeba cierpliwości. W tej chwili wyglądam nie ciekawie, podkład też nie pokrywa tych plam.
Jeszcze jedno przy przebarwieniach żadnego opalania, już dawno zapomniałam o słońcu, a na dzień krem z wysokim filtrem. Ja używam emulsji avene 50+ bo super nawilża.
Powodzenia ci życzę
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 19:54   #800
wimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

takie plamy mam tylko po obu stronach nosa, do tego zrobiły się małe dzurki po trądziku, po przypudrowaniu wyglada to jakbym miała dwa duże since,
od tygodnia używamkremu: darmacos anti-spot - redukujacy przebarwienia na noc, narazie nie zauwazyłam rozjasnienia. Efekty sa ponoć widoczne po 4 tyg. Może ktoras z was uzywała tego kremu?

wimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:01   #801
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez wimi Pokaż wiadomość
jakie kwasy i czy pozniej mozna się opalać? a jak nie kwasy to są inne mascie??
jesli chcesz sie opalac - to nie ma sensu wybielac skory i walczyc z przebarwieniami - ktore powstaja w duzej mierze przez slonce
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:41   #802
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez wimi
jakie kwasy i czy pozniej mozna się opalać? a jak nie kwasy to są inne mascie??


Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
jesli chcesz sie opalac - to nie ma sensu wybielac skory i walczyc z przebarwieniami - ktore powstaja w duzej mierze przez slonce
Popieram. Albo wybielanie, albo słońce i pokochanie plam Bo inaczej to chyba szkoda pieniędzy
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:00   #803
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, kupiłam w aptece krem Unitone 4 ale okazuje się, że mnie bardzo uczula.
Krem oddam w 'dobre ręce', nic mi po nim. Piszcie na priva. Pozdrawiam!
askaou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:10   #804
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czesc Kochane Dziweczyny !! Jeżeli chodzi o przebarwienia, to mi super pomógł kremik Acne Derm, nie miałam dużo tych przebarwień ale naprawdę fajnie wygładził koloryt cery. Z tym, że odradzam stosowanie go w okresie wiosenno-letnim, gdyż podczas opalania można sobie zrobić krzywdę i dostać jeszcze większych plam, które bardzo ciężko później usunąć. Ja stosowałam od jesieni i jestem bardzo zadowolona z efektu Polecam
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:16   #805
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez madziuunia Pokaż wiadomość
Czesc Kochane Dziweczyny !! Jeżeli chodzi o przebarwienia, to mi super pomógł kremik Acne Derm, nie miałam dużo tych przebarwień ale naprawdę fajnie wygładził koloryt cery. Z tym, że odradzam stosowanie go w okresie wiosenno-letnim, gdyż podczas opalania można sobie zrobić krzywdę i dostać jeszcze większych plam, które bardzo ciężko później usunąć. Ja stosowałam od jesieni i jestem bardzo zadowolona z efektu Polecam
To był mój pierwszy krem na przebarwienia i niestety zero efektów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:41   #806
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mariola13 - a co CI pomogło na przebarwienia?
Ja stosuję AD, jestem zadowolona, ale im dłuzej stosuję tym przebarwienia teraz jakby wolniej znikają i zastanawiam się nad czymś innym... mam już w sumie takie blade plamki, ADm i pomaga, ale moze jest coś lepszego
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:55   #807
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mariola13 - a co CI pomogło na przebarwienia?
Ja stosuję AD, jestem zadowolona, ale im dłuzej stosuję tym przebarwienia teraz jakby wolniej znikają i zastanawiam się nad czymś innym... mam już w sumie takie blade plamki, ADm i pomaga, ale moze jest coś lepszego
2 tygodnie temu miałąm próbkę kremu Cosmelan2 i starczyłą mi na tydzień i buzia raz się złuszczyła, a przebarwienia znacznie zbledły. Od wczoraj mam swój słoiczek Cosmelan2 i mam nadzieję się z nimi zozprawić raz i na zawsze.

Wcześniej zużyłam wspomniany Acne-derm, Unitone 4, Clinique Even Better serum wybielające, i jeszcze kilka innych wybielaczy oraz 70% kwasy u kosmetyczki i niestety efekt mizerny.
Wydałam sporo ponad 1000 zł na te różne produkty i nic Postanowiłam spróbować wychwalany Cosmelan2.
Jak on nie usunie ich całkowicie to dam sobie spokój.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:59   #808
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Akcja 'oddam krem' zakończona. Wysyłam go pierwszej osobie, która do mnie napisała. Życzę wszystkim zwycięstwa nad przebarwieniami
askaou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:38   #809
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, w czasie ciąży nabawilam sie paskudnych przebarwień na czole i delikatnych koło oczu. Ostatnia zimę i wczesną wiosnę stosowałam Acne Derm i tonik BHA 2% z BU (oczywiście na przemian nie razem) i ku mojemu zdziwieniu i szczęściu, przebarwienia prawie zniknęły.
Ostatnio nagle, wlaściwie z dnia na dzień, po przymusowym 4 godzinnym postoju na autostradzie w Niemczech w oczekiwaniu na Assistance znów sie pojawiły, a teraz mam wrażenie ciemnieją , i niestety te pod oczami powiększają się. Mam ogromny problem z ochroną plam w tych wlasnie miejscach, nie jest to bezpośrednio pod oczyma, ale filtry łatwo mi migruja do oczu i niemilosiernie podrażniają. Nosze non stop wieeeeeeelkie okulary przeciwsłoneczne, zakrywają one przebarwienia, ale i tak sie one powiększają. Postanowiłam więc zakupic Neostratę i jesienia stanąć do walki. Szukam w internecie i znajduję takie oto informacje , że istnieja 2 produkty Neostraty o podobnej nazwie- Skin Lightening Gel i HQ Lightening Gel, które nieco róznia sie działaniem
http://www.sklepestetyka.pl/ext/cms/artykul/129
Wynika z nich, że HQ jest łagodniejszy w dzialaniu i ,mniej skuteczny jesli chodzi o działanie doraźne, a bardziej dlugofalowe. W KWC znalazłam recenzje HQ. Nic o Lightenin Gel.
To jak to jest w rzeczywistości?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:37   #810
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a ja uzywalam pigmanorm i zero efektu nic nie ruszyl, skora sie zluszczyla i owszem, a przebarwienia jak byly tak sa ;( zostaje tylko laser ciekawe czy on cos da ehh
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.