pierwsza wizyta u kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 11:44   #31
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

Byłam raz w życziu u kosmetyczki i chyba długo się tam nie zjawię.
Nie, żeby tak mi pomogła. Właśne odwrotnie.
Przede wszystkim upewnij się, czy jest to dyplomowana kosmetyczka, która rzeczywiście zna się na rzeczy.
Jestes bardzo młodziutka, więc kwasy nie są raczej wskazane.
Prówki, maski oczyszczające, a jeśli trzeba oczyszczanie mechaniczne ( czyli tzw wyciskanie ), którego nie polecam to najłagodniesze co może zaproponowac kosmetyczka. No i jeszcze peeling, tylko pamiętaj najpierw powiedzieć o wrażliwości skóry, jeśli masz skórę wrażliwą, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, może być z tego więcj szkody niż pożytku.
Jeśli chcesz oszczędzić kase podobne zabiegi ( parówka, maseczka oczyszcająca i peeling ) możesz wykonać w domu, tylko pamiętaj o wyborze łagodnych kosmetyków. Przy młodej cerze nie warto walić na twarz wiele chemii. Może tylko zaszkodzić .
Pozdrawiam .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 16:53   #32
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Red face Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

Dzięki wam śliczne... za rady
Musze się jeszcze dowiedzieć ile kosztują takie zabiegi... bo jeśli są drogie to sie nie wybiore bo szkoda mi kasy wole kupić sobie jakiś fajny kosmetyk, albo ciuszek bo nie mam strasznej cery... napewno jak każda nastolatka narzekam na jakies pryszcze itp. ale występują u mnie pojedyńczo i staram się sama z nimi uporać /znaczy nic nie robie / mam takie podskórne pryszcze...nie wiem jak je nazwać?! jak nakładam puder to są takie wzniesienia co mnie strasznie wkurza chciałabym mieć gładka cere i zastanawiam się czy właśnie po takiej wizycie u kosmetyczki tak będzie ???!
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 17:33   #33
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

Jeśli nie masz większych problemów, tylko te "wzniesienia' to radze zrezygnowac z kosmetyczki, bo jej działania mogą pogorszyć sprawę. Wiem, bo sama tak miałam i teraz mam problemy .
Lepiej idź do dermatologa, może wysarczy łykać witaminki, amoże najzwyklejsza tania maść. Lepiej sprawdź. To tańsze niż wizyta ukosmtyczki i mniej ryzykowne. Lekarz przeciez nie zaszkodzi .
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:53   #34
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Red face Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

No OK Dziękuje Ci ślicznie za pomoc... Skrzypowita?! są takie tabletki na cere, włosy i paznokcie z witaminkami i mineralami itp. Spróbuje... bo wiele osób juz mi to poleca... ale zapytam jeszcze w aptece... wiem że kosztuje ok 17 zł zobacze czy coś mi pomoże... jeśli tak to napewno sie pochwale dzięki śliczne pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:09   #35
Justa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsza wizyta u kosmetyczki!!! HELP

Hej Byłam u kosmetyczki jakies 2 lata temu. Na mojej czytej i gladziutkiej buzce zaczely sie pojawaic male pryszcze i zaskorniki. Zaczelam panikowac i moja mama stwierdzila, iz musze wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. No wiec poszlam:P Szczerze mowiac wyobrazalam to sobie inaczej, myslalam, ze po tym zabiegu pryszcze zaczna cudownie znikac. Jakze sie mylilam... Kosmetyczka wycisnela mi dokladnie wszystkie wypryski, nasmarowala twarz jakimis kremami i koniec zabiegu. Bylam tam wtedy z przyjaciolka i jak wyszlam z gabinetu to o malo nie spadla z krzesla. Bylam cala czerwona i opuchnieta!!!!!!! Nie wychodzilam z domu przez caly dzien. Zabieg nic nie pomogl, stan skory znacznie mi sie pogorszyl, pryszcze zaczely sie namnazac w zastraszajacym tempie. Odradzam Ci wybor takiego zabiegu, jednak jest to chyba sprawa indywidualna bo niektorym osoba ten zabieg pomaga (niektorym!!!), jednak moze gdybym stosowala go regularnie cos by z tego bylo. Ale przysieglam sobie, ze nigdy juz z tego nie skorzystam. Ale ze mnie gadula Pozdrawiam
Justa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 17:14   #36
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Kolezanka ma duzy tradzik, korzysta z peelingow kawitacyjnych, osttanio robila mikrodermabrazje, mowi, ze bardzo jej te zabiegi pomagaja. Ja nie mam takihc problwmow - mieszana cera, lekko roZszrzone pory, troche zaskornikow. Chcialabym po prostu poprawic kondycje swojej skory, oczyscic ja, wygladzic. Z czego powinnam skorzystac? I zeby efekt byl widoczny po jednym razie (przy mojej cerze to chyba nie bedzie takie trudne?). Mam 24 lata.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:25   #37
Victoria4ever
Przyczajenie
 
Avatar Victoria4ever
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 6
GG do Victoria4ever
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

doświadczona kosmetyczka(albo nawet nie)powinna doradzić Ci jakiś zabieg po spojrzeniu na Twoją skórę po demakijażu, nie musisz wiedzieć konkretnie czego chcesz idąc do gabinetu. Pojedrzewam że na początku zaproponuje jakiś zabieg odżywczy, nawilżający(każda skóra tego potrzebuje). Potem może zabiegi z kwasami owocowymi(polecam)
Victoria4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 22:53   #38
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Także polecam zabiegi z użyciem kwasów owocowych - oczywiście jeśli Twoja cera nie jest problematyczną i oprócz niewiele rozszerzonych porów i kilku zaskórników nie dręczy Cię nic więcej to wystarczą 2 - 3 zabiegi! Także warto skorzystać z peelingu kawitacyjnego aby od czasu do czasu oczyścić troszkę buźkę i jakieś zabiegi z wykorzystaniem masek normalizujących! Odżywcze zabiegi także jak najbardziej wskazane !
Jeśli chcesz poprawić kondycję swojej twarzy i ją odświeżyć polecam kwasy migdałowe - dają fajne efekty !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:13   #39
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Ok, dzieki. Dzis sie umowilam na peeling kawitcyjny za 30 zl, tak na poczatek, zobaczyc co i jak, zobacze, co mi kosmetyczka poleci, moze nastepnym razem wybiore cos drozszego. Swoja droga spore rozbieznosci sa co do peelingu kawitacyjego: albo ceny sa 30-60 zl albo juz powyzej 100 zl, ale wydaje mi sie, ze te powyzej 100 to juz sa pelne zabiegi z dodatkami, com? Jak myslicie?
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 01:20   #40
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Cytat:
Napisane przez stellla Pokaż wiadomość
Ok, dzieki. Dzis sie umowilam na peeling kawitcyjny za 30 zl, tak na poczatek, zobaczyc co i jak, zobacze, co mi kosmetyczka poleci, moze nastepnym razem wybiore cos drozszego. Swoja droga spore rozbieznosci sa co do peelingu kawitacyjego: albo ceny sa 30-60 zl albo juz powyzej 100 zl, ale wydaje mi sie, ze te powyzej 100 to juz sa pelne zabiegi z dodatkami, com? Jak myslicie?
Wydaje mi się, że powyżej 100 zł. to wchodzi w grę raczej pełny pakiet z maską, algami i może z sonoforezą! Zaś podstawowy zabieg mieści się w granicach do 50zł. - to zależy od ceny gabinetu!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 11:27   #41
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Nom to bylam... Mialam robionmy peeling kawitacyjny i maseczke (lagodzaca na polickzi, oczyszczajaca na T). Efektu po zabiegu nie widzialam, mam wrazenie, ze po 1-2 dniach skora byla gladsza i czystsza, ale ciezko mi do konca obiektywnie ocenic, czy to wynik tego zabiegu. Kolezanka z naprawde probloemowa cera widzi wyrazne efekty, ja ze stosunkowo malo problemowa srednio (czasami cera jest ladniejsza, czasami bardziej zanieczyszczona - nie wiem wiec, czy czystsza i wygladzie gladsza cera to efekt zabigu). Mam ochote wybrac sie znowu, moze po 2-3 zabiegach bede juz miala pewnosc, czy one mi cos daja. Peeling kawitacyjny jest bardzo przyjemny i ta pieknie pachnaca rozami woda... A masezki niefajne, nie lubie tak lezec bez ruchu :P
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 12:00   #42
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Peeling kawitacyjny należy do tych zabiegów przyjemniejszych (szkoda, że oczyszczanie mechaniczne nie może być tak miłe i bezbolesne ) i moim zdaniem daje ładne efekty tylko, że musi być wykonywany w serii zabiegów - nie wiem czy istnieje zabieg, który po pierwszym razie daje rewelacyjne i trwałe efekty! Ja mam suchą cerę ale od czasu do czasu troszkę zapychają mi się pory i trochę na brodzie zanieczyszczeń miewam! Wtedy wykonuje sobie ok.5 zabiegów peelingiem kawitacyjnym raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona! Efekt - oczyszczona skóra, brak zaskórników na brodzie i ładne wygładzenie - SUPER !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:36   #43
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Ide znowu w srode tym razem na sam peeling.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 22:29   #44
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Cytat:
Napisane przez stellla Pokaż wiadomość
Ide znowu w srode tym razem na sam peeling.
Mam nadzieję, że tym razem ujrzysz efekt ! Ja chyba także muszę sobie zrobić kilka zabiegów, szkoda że nie mam kogo poprosić - chyba swojego narzeczonego muszę nauczyć! Ja mu dość często go wykonuję, więc może i on mi by się mógł odwdzięczyć !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:51   #45
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Pierwszy raz do salonu kosmetycznego - jaki zabieg?

Bylam znowu. Tak jak ostatnio - zaraz po zabiegu niewiele, ale z czasem mam wrazenie, ze skora sie oczyszcza. Nadal nie ejst to spektakularny efekt, ale przy mojej cerze spektakularny efekt to po prostu z calkim ladnej cery do idealnej cery. Jesienia mam zamiar wybrac sie na mikrodermabrazje, tymczasem teraz bede co jakis czas pewnie z peelingu kawitacyjnego korzystac, bo jednak w lecie tendencja do zanieszczyszczania sie cery jest duza, a peeling tu pomaga, moge wychdozic bez makijazu, bo cera ma jednolity kolor, wystarcza 3 mazie korektorem w kilku miejscach.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:17   #46
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
pierwsza wizyta u kosmetyczni

wybieram sie do kosmetyczki pierwszy raz, i nie chcialabym sie osmieszyc
mialam tradzik ktory juz przechodzi(tzn czasme cos wyskoczy ale rzadko i pojedyncze) mam problem z zaskornikami i delikatne przebarwienia po trodziku na policzkach i gdzieniegdzie na skroniach.
jak myslicie jaki zabieg zostanie mi zaproponowany i jak on jest przeprowadzany??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:14   #47
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: pierwsza wizyta u kosmetyczni

Dlaczego miałabys się ośmieszyć? Ile masz lat?

Jeśli masz trądzik od dluższego czasu to moim zdaniem powinnaś już dawno odzwiedzić kosmetyczkę. Takie samodzielne leczenie tradziku, bez konsultacji z kimś kto się na tym zna, może być nieskuteczne i przynieśc więcej szkody (zwłaszcza jak próbujesz wyciskać)

Zaproponować może ci oczyszczanie mechaniczne, peeling kawitacyjny, kwasy lub mikrodemabrazję.
Kosmetyczka napewno dobierze Ci cos odpowiedniego.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:11   #48
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: pierwsza wizyta u kosmetyczni

zgadzam się z gaia

do tych zabiegów dodałabym jeszcze sonoforeze lub maske bo dobrze jest takie zabiegi łączyć
Pozdrawiam
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:31   #49
ewamajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: pierwsza wizyta u kosmetyczni

jestem nowa na forum, przejrzałam je pobierznie, ale nie mogę znaleźć jakichś polecanych przez Was salonów... Też stwierdziłam ze mojej cerze jednak przydałaby się kosmetyczka i mam azamiar wybrać się na pierwszą wizytę, pytanie tylko gdzie??? W Warszawie oczywiście. Nastawiłam się na Eris który poleciła mi koleżanka, ale znalazłam przed chwilą tu na forum kilka bardzo niepochlebnych opinii, wobec czego już nie mam pojęcia dokąd isć... Mogłabym liczyć na jakąś radę? Oczywiście w grę wchodzi też cena...
ewamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 18:08   #50
kluadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Pierwszy makijaż u kosmetyczki, co i jak? Proszę o rady!

Niebawem idę na wesele i planuję wybrać się do kosmetyczki, jako, że to będzie mój pierwszy raz prosiłabym o odpowiedzi na kilka pytań. Ma to być makijaż wieczorowy.

1) Czy dużo wcześniej muszę się zapisać na wizytę?
2) Czy kosmetyczka maluje mnie własnymi kosmetykami czy muszę mieć swoje?
3) Ile przeciętnie czasu zajmuje zrobienie makijażu?
4) Czy to ja muszę kosmetyczce powiedzieć jak chcę być wymalowana, czy ona zrobi makijaż taki, który według jej uznania najlepiej do mnie pasuje?
5) Ile średnio kosztuje taka wizyta?
6) Jak przygotować twarz przed wizytą (np.czy nałożyć krem itp?)
kluadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 18:47   #51
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Pierwszy makijaż u kosmetyczki, co i jak? Proszę o rady!

Spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytania, sama kilka razy korzystałam z makijażu u kosmetyczki

1.) to zależy, jak bardzo oblegany jest salon ja umawiałam się chyba ze dwa tygodnie przed (ale skoro idziesz na ślub to znasz już datę, więc zapisz się po prostu jak najwcześniej - na wszelki wypadek)
2.) maluje własnymi
3.) ok 20 minut (z tego co pamiętam)
4.) mnie babka pytała, w co będę ubrana i pod to dobierała makijaż, ale oczywiście też patrzała, co będzie pasować do mojego typu urody
5.) wg cen które można znaleźć w internecie 50-120 zł (ja płaciłam 80 zł) - to już musisz popytać u konkretnej kosmetyczki
6.) ja nic nie kładłam, szłam tam po prostu z oczyszczoną twarzą ale jak na codzień stosujesz jakiś krem to myślę, że nie zaszkodzi jak go zastosujesz jak zwykle
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:44   #52
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pierwszy makijaż u kosmetyczki, co i jak? Proszę o rady!

Wiadomo, wszystko zalezy od konkretnego salonu, miasta itd, ale powiem jak to wygląda w salonie, w którym miałam praktyki.
Cytat:
Napisane przez kluadia Pokaż wiadomość
1) Czy dużo wcześniej muszę się zapisać na wizytę?
Najlepiej jak najwcześniej. W soboty zazwyczaj jest dużo makijaży do zrobienia, bo jest mnóstwo wesel.
Cytat:
2) Czy kosmetyczka maluje mnie własnymi kosmetykami czy muszę mieć swoje?
Kosmetyczka ma swoje kosmetyki, nie musisz nic przynosić.
Cytat:
3) Ile przeciętnie czasu zajmuje zrobienie makijażu?
Ok. 35-45 minut.
Cytat:
4) Czy to ja muszę kosmetyczce powiedzieć jak chcę być wymalowana, czy ona zrobi makijaż taki, który według jej uznania najlepiej do mnie pasuje?
Możesz powiedzieć jaki makijaż chcesz, ale dobra kosmetyczka będzie wiedziała w jakim będziesz wyglądać najkorzystniej.
Cytat:
5) Ile średnio kosztuje taka wizyta?
Z tego, co pamiętam w granicach 70-90zł.
Cytat:
6) Jak przygotować twarz przed wizytą (np.czy nałożyć krem itp?)
Dzień wcześniej zrób sobie delikatny peeling.
Przed przyjściem do kosmetyczki jak najbardziej użyj lekkiego kremu na dzień.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 15:43   #53
niebieska_laleczka
Przyczajenie
 
Avatar niebieska_laleczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Witajcie drogie wizażystki! Mam 15 lat i jestem tutaj od niedawna. Mam problem z wągrami na nosie i policzkach. Jest ich za dużo, aby je samodzielnie usunąć. Zastanawiam się nad odwiedzeniem kosmetyczki (to byłby mój pierwszy raz). Chciałam się was zapytać jak wy zniosłyście taki zabieg. Mianowicie chodzi mi o cenę takiego zabiegu, czas trwania oraz efekty i czy w moim wieku jest to możliwe? Dodatkowo przydało by się usunięcie wąsika oraz regulacja brwi o czego najbardziej się obawiam. Czy po nadaniu im kształtu przez kosmetyczkę mogłabym go sama utrzymać Jeśli tak to jaka pęseta radzi sobie z wyrywaniem "kropek" i gdzie mogłabym ją zakupić i za jaką cenę? Może znacie jakieś dobre salony w trójmieście? Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
niebieska_laleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:12   #54
lovecr7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 78
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Ja mam 16 lat i co prawda nie byłam na oczyszczaniu, ale byłam na wyrywaniu brwi i spokojnie możesz potem utrzymać kształt taki jak nadała Ci kosmetyczka. Ja swoją pensetę kupiłam w drogerii za ok 10 zł i radzi sobie z tymi "kropeczkami". Za wyrywanie drwi zapłaciła 5 zł.
Z wąsikiem radze sobie sama w domu używam kremów do depilacji wąsika i wszystko jest ok czasami nawet używam go do włosków pomiędzy brwiami.
lovecr7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:18   #55
niebieska_laleczka
Przyczajenie
 
Avatar niebieska_laleczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Dzięki za odp. Mam jeszcze takie pytanko czy kosmetyczka używała do regulacji brwi pensety i czy ten zabieg był bolesny? Jaki był efekt końcowy?
niebieska_laleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:31   #56
lovecr7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 78
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Do regulacji brwi używała wosku a pensety tylko do wyrywania pojedynczych włosków które pozostały. Na początku trochę bałam sie właśnie bólu, ale nie było źle.
Kosmetyczka nałożyła wosk, szybko pociągnęła i po bólu
efekt końcowy był taki, że miałam piękny kształt brwi idealnie dobrany do mojego kształtu twarzy

Edytowane przez lovecr7
Czas edycji: 2012-03-29 o 16:32
lovecr7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:51   #57
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Co do ceny, to wiele zależy od tego, jaki salon wybierzesz.

A co do oczyszczania, powiem tylko tyle, że nie daj się wrobić w oczyszczanie mechaniczne Chwilowo pomoże, ale problem nie zniknie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:15   #58
niebieska_laleczka
Przyczajenie
 
Avatar niebieska_laleczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Dziękuję pięknie za odpowiedzi W takim razie na pewno skuszę się na poprawę brwi, a na oczyszczanie szkoda kasy i nerwów. Pozdrawiam i życzę wspaniałych świąt wielkanocnych
niebieska_laleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:28   #59
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Ja się podepnę pod temat mianowicie: jak to jest z ta regulacją brwi - trzeba "zapuścić" i przez kilka tygodni chodzić z takimi okropnymi, długimi brwiami???
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:13   #60
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pierwsza wizyta nastolatki u kosmetyczki

Nhung, najlepiej... choć nie wiem, jakie masz teraz Może i aktualnie można by im nadać idealny kształt. Ale jeżeli masz mocno wyskubane, to warto zapuścić, się przemęczyć, ale potem efekt jest rewelacyjny
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.