Inglot - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 14:15   #4051
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam błyszczyki do ust z Inglota! Są niewiarygodnie trwałe, a przy tym wyjątkowo ładne. Jakie jest Wasze zdanie Wizażanki?;>
Ja uwielbiam zwłaszcza Sleeks Cream
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:04   #4052
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

A ja omijałam do tej pory błyszczyki Inglota po tym jak zraziłam się szminką (ale matową kredkę do ust lubię).
Kiedyś kupiłam mojej mamie Inglotowy błyszczyk i w sumie kiedys jak się nim pomalowałam to spisał się całkiem całkiem .
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:05   #4053
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam błyszczyki do ust z Inglota! Są niewiarygodnie trwałe, a przy tym wyjątkowo ładne. Jakie jest Wasze zdanie Wizażanki?;>
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zwłaszcza Sleeks Cream
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A ja omijałam do tej pory błyszczyki Inglota po tym jak zraziłam się szminką (ale matową kredkę do ust lubię).
Kiedyś kupiłam mojej mamie Inglotowy błyszczyk i w sumie kiedys jak się nim pomalowałam to spisał się całkiem całkiem .
jakie kusicielki muszę wypróbowac teraz
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:57   #4054
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
Kochana masz imponującą paletkę możesz zdradzić krok po kroku jak przekładasz cienie z bell do dużej palety. Ja kiedyś próbowałam co nie skończyło się najlepiej dla mojego cienia... a bardzo chciałabym je mieć wszystkie razem.. z góry bardzo dziękuję!
Trzymam cień nad podgrzewaczem lub świeczką tak długo aż da się lekko wygiąć opakowanie (aż się ten plastik z tyłu lekko stopi ) Jak wygniemy plastikowe opakowanie cień wychodzi bez problemu. Pozostałości kleju wycieram zmywaczem do paznokci i przekładam cień do paletki (bez zadnych magnesów) . Robię tak ze wszytkimi cieniami, różami, do tej pory nic mi się nie uszkodziło. Minus to nieststy nieprzyjemny zapach topionego plastiku
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 23:31   #4055
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Inglot

A u mnie w mieście jak zapytałam na stoisku Inglota o te paletki to jakąś krzywą minę zrobiła i nie wiedziała co ma mi pokazać aż wkoncu powiedziałam żeby pokazała największą to pokazała mi na kwadratowe wkłady na 10 szt. :/
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 11:03   #4056
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
Trzymam cień nad podgrzewaczem lub świeczką tak długo aż da się lekko wygiąć opakowanie (aż się ten plastik z tyłu lekko stopi ) Jak wygniemy plastikowe opakowanie cień wychodzi bez problemu. Pozostałości kleju wycieram zmywaczem do paznokci i przekładam cień do paletki (bez zadnych magnesów) . Robię tak ze wszytkimi cieniami, różami, do tej pory nic mi się nie uszkodziło. Minus to nieststy nieprzyjemny zapach topionego plastiku
Ok, dzięki. Podejmę próbę po świętach... Mnie wtedy chyba ten plastik nie dokońca się wyginał i dlatego cień nie najlepiej skończył... a śmierdziało w całym domu. Spróbuje i dam znać
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 12:54   #4057
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lajla09 Pokaż wiadomość
A u mnie w mieście jak zapytałam na stoisku Inglota o te paletki to jakąś krzywą minę zrobiła i nie wiedziała co ma mi pokazać aż wkoncu powiedziałam żeby pokazała największą to pokazała mi na kwadratowe wkłady na 10 szt. :/
Jak ja pytalam na stoisku (wyspie) to też z paletek mieli bardzo mały wybór, tylko te najmniejsze, może w saloniku zapytaj jeśli masz dostęp?

Ale tych dużych to już nie mają, jak ostatnio pytalam w salonie o najwieksze jakie mają to właśnie były to 10 okrągłe albo 10 kwadratowe.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 14:35   #4058
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Inglot

Dziewczyny, czy wiecie może jak na ten czas wygląda kwestia dokupienia cienia do paletki? Kiedyś było tak, że jak poszło się z wybrakowaną paletką to można było pojedyncze sztuki dokupić Chciałabym uzpełnić braki w swoich bez kupowania nowych kasetek
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:45   #4059
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Inglot

A czy można się spodziewać jakiś promocji z okazji poświątecznych wyprzedaży?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:46   #4060
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

Możesz kupić cień nie pokazując paletki. W tej chwili kupuje się paletki osobno, nie musisz kupować jej z cieniami
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:48   #4061
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Możesz kupić cień nie pokazując paletki. W tej chwili kupuje się paletki osobno, nie musisz kupować jej z cieniami
dzięki nie było mnie tam od początku 2010 r, ale to akurat korzystne zmiany
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 14:50   #4062
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

ja ostatnio kupiłam samą paletkę pro-5 za 10 zł i tylko jeden cień, także nie ma żadnego problemu już
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:07   #4063
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

no w koncu pomylseli ;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:21   #4064
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

Dokładnie bo się zbierałam do kupna paletki już jakiś czas, ale wydać na raz ponad 50 zł to trochę dużo, a tak mogę sobie dowolnie rozłożyć koszt
jak zapełnię całą paletę to wrzucę swatcha
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:57   #4065
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Jakiś czas temu stałam się posiadaczką skunksa i nawet obiecałam tu na forum, że po dłuższym użytkowaniu wystawię mu mini recenzję. Używam go już chyba ponad miesiąc codziennie i muszę powiedzieć, że na początku koszmarnie wprost gubił włosie, mówię tu o 5- 10 włosach zostawionych na buzi podczas jednokrotnego makijażu. Jeszcze nigdy żaden pędzel nie liniał mi tak okropnie, jednak po kilkunastu dniach problem zniknął i wszystko wróciło do normy. Jedno zastrzeżenie jakie mam to to, że czarne włosie nieprzyjemnie farbuje, tak że białe syntetyki na końcu pędzla stają się po umyciu buro-szare
Poza tym pędzel świetnie spisuje się używany do wszelkiego rodzaju róży (tych w kremie również) i brązerów. Pięknie rozciera produkt i nie tworzy nieestetycznych placków. Co do nakładania nim podkładu to też dosyć dobrze się sprawdza, ale nadaje bardzo naturalne, niemalże transparentne wykończenie, co na pewno spodoba się osobom o idealnej cerze, ja jednak wolę większe krycie i pozostanę przy moich flatach Suma sumarum, pędzel dobry, choć na początku jakościowo nie powala (zwłaszcza za cenę 53 zł), bo znam pędzle tańsze o 35% i wykonane z dużo większą dbałością o jakość. Przyznam, że liczyłam na więcej, jednak nie jestem też zupełnie zawiedziona. Inglot ma dobre produkty w swojej ofercie, ale pędzle do tej grupy z pewnością nie należą.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:28   #4066
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

Mnie kolezanka z Inglota usilnie namawia na skunksa goraco go zachwalajac, ale ja mam juz 15bjf i 3p i sie zastanawiam,czy ma to sens? Takie dublowanie pedzli? Moze lepiej w to miejsce kupic pedzel do podkladu? Pytanie dla zorientowanych
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:54   #4067
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mnie kolezanka z Inglota usilnie namawia na skunksa goraco go zachwalajac, ale ja mam juz 15bjf i 3p i sie zastanawiam,czy ma to sens? Takie dublowanie pedzli? Moze lepiej w to miejsce kupic pedzel do podkladu? Pytanie dla zorientowanych

Myślę, że jeśli nie posiadasz jeszcze pędzla do podkładu to bardzo by Ci się przydał Ja mam ich 4- wszystkie flaty, bo te dają najmocniejsze krycie z efektem airbrusha bez zbędnych smug, które tworzą sie niestety po klasycznych pędzlach do podkładu:/ Gdybym na Twoim miejscu chciała zainwestować, to na pewno nie w pędzle z inglota, są po prostu średnie, a ich ceny sugerują coś zupełnie innego. Jeśli mogę doradzić to bardzo dobrymi pędzlami są flat topy z pixie, sunshade minerals czy hakuro, mam wszystkich tych firm i bardzo sobie chwalę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:42   #4068
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Inglot

Hej Chciałabym zapytać jak to jest z kupnem wkładów wymiennych do paletek (cieni i innych) - widziałam kiedyś cennik za pojedyncze elementy i było zaznaczone, że należy zgłosić się z posiadaną już paletką... I tak się zastanawiam - naprawdę zwracają na to uwagę? Muszę naprawdę pokazać, że mam już paletkę/kończy mi się jakiś cień?
Czy po prostu jesli wpadłby mi w oko jakiś cień to bez problemu dostanę samo uzupełnienie?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:49   #4069
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

odpowiedź jest na tej samej stronie. i poprzedniej. i jeszcze wcześniejszej...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 10:20   #4070
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

przed swiętmi poszlam do Inglota po świąteczne prezenty bo praktycznie wszytskie kobitki coś chciały z Inglota - mamie granatowy tusz z drobinkami Vertigo (promocja 7 zł) , siostrom słynne boskie błyszczyki sleeks, mniam (goraco polecam, cudny zapach, gęste) a teściowej kupilam tusz i wzięłam masło do rąk i paznokci - promocja z 18 zł na 5 zł i choć ma mało recenzji na kwc, sobie także kupie bo ma interesujący zapach, nie zostawia tłustego filmu i dobrze nawilża
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:47   #4071
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Inglot

powiedzcie kochane czy zmienily sie ceny paletek z cieniami. ile teraz kosztują z trzema i pięcioma?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:55   #4072
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
powiedzcie kochane czy zmienily sie ceny paletek z cieniami. ile teraz kosztują z trzema i pięcioma?
strona 132
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 11:29   #4073
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Inglot

dziękuje

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

potrzebuje jeszcze bladorózowego blyszczyka do ust. Moze ktoras z Was uzywa i moze polecić coś konkretnego.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 11:34   #4074
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość

potrzebuje jeszcze bladorózowego blyszczyka do ust. Moze ktoras z Was uzywa i moze polecić coś konkretnego.

Świetny jest sleeks cream nr 94
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 13:31   #4075
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli nie posiadasz jeszcze pędzla do podkładu to bardzo by Ci się przydał Ja mam ich 4- wszystkie flaty, bo te dają najmocniejsze krycie z efektem airbrusha bez zbędnych smug, które tworzą sie niestety po klasycznych pędzlach do podkładu:/ Gdybym na Twoim miejscu chciała zainwestować, to na pewno nie w pędzle z inglota, są po prostu średnie, a ich ceny sugerują coś zupełnie innego. Jeśli mogę doradzić to bardzo dobrymi pędzlami są flat topy z pixie, sunshade minerals czy hakuro, mam wszystkich tych firm i bardzo sobie chwalę
dziekuje za odp.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 19:34   #4076
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu stałam się posiadaczką skunksa i nawet obiecałam tu na forum, że po dłuższym użytkowaniu wystawię mu mini recenzję. Używam go już chyba ponad miesiąc codziennie i muszę powiedzieć, że na początku koszmarnie wprost gubił włosie, mówię tu o 5- 10 włosach zostawionych na buzi podczas jednokrotnego makijażu. Jeszcze nigdy żaden pędzel nie liniał mi tak okropnie, jednak po kilkunastu dniach problem zniknął i wszystko wróciło do normy. Jedno zastrzeżenie jakie mam to to, że czarne włosie nieprzyjemnie farbuje, tak że białe syntetyki na końcu pędzla stają się po umyciu buro-szare
Poza tym pędzel świetnie spisuje się używany do wszelkiego rodzaju róży (tych w kremie również) i brązerów. Pięknie rozciera produkt i nie tworzy nieestetycznych placków. Co do nakładania nim podkładu to też dosyć dobrze się sprawdza, ale nadaje bardzo naturalne, niemalże transparentne wykończenie, co na pewno spodoba się osobom o idealnej cerze, ja jednak wolę większe krycie i pozostanę przy moich flatach Suma sumarum, pędzel dobry, choć na początku jakościowo nie powala (zwłaszcza za cenę 53 zł), bo znam pędzle tańsze o 35% i wykonane z dużo większą dbałością o jakość. Przyznam, że liczyłam na więcej, jednak nie jestem też zupełnie zawiedziona. Inglot ma dobre produkty w swojej ofercie, ale pędzle do tej grupy z pewnością nie należą.
Ja mam skunksa z sephory i też tak robi, może nie tak, że włosie jest szare, ale jednak farbuje, z tym, że z niego nie wypadł ani jeden włosek, no ale był droższy. Myślałam ostatnio żeby kupić ten z inglota, ale z tego co się orientowałam nie ma najlepszych opinii więc chyba sobie daruję...
Z inglota uwielbiam ultradelikatne róże do policzków - mam 3 matowe i są świetne.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 19:54   #4077
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu stałam się posiadaczką skunksa i nawet obiecałam tu na forum, że po dłuższym użytkowaniu wystawię mu mini recenzję. Używam go już chyba ponad miesiąc codziennie i muszę powiedzieć, że na początku koszmarnie wprost gubił włosie, mówię tu o 5- 10 włosach zostawionych na buzi podczas jednokrotnego makijażu. Jeszcze nigdy żaden pędzel nie liniał mi tak okropnie, jednak po kilkunastu dniach problem zniknął i wszystko wróciło do normy. Jedno zastrzeżenie jakie mam to to, że czarne włosie nieprzyjemnie farbuje, tak że białe syntetyki na końcu pędzla stają się po umyciu buro-szare
Poza tym pędzel świetnie spisuje się używany do wszelkiego rodzaju róży (tych w kremie również) i brązerów. Pięknie rozciera produkt i nie tworzy nieestetycznych placków. Co do nakładania nim podkładu to też dosyć dobrze się sprawdza, ale nadaje bardzo naturalne, niemalże transparentne wykończenie, co na pewno spodoba się osobom o idealnej cerze, ja jednak wolę większe krycie i pozostanę przy moich flatach Suma sumarum, pędzel dobry, choć na początku jakościowo nie powala (zwłaszcza za cenę 53 zł), bo znam pędzle tańsze o 35% i wykonane z dużo większą dbałością o jakość. Przyznam, że liczyłam na więcej, jednak nie jestem też zupełnie zawiedziona. Inglot ma dobre produkty w swojej ofercie, ale pędzle do tej grupy z pewnością nie należą.
To jest bardzo dziwne co opisujesz,czuprynko bo ja,jak pisałam już kilkanaście postów wyżej mam skunksa,używam namiętnie i piorę go przynajmniej 3 razy w tygodniu i nie zauważyłam żeby białe włosie przybrało szaro-burą barwę.Po każdym myciu pędzla,włosie jest śnieżnobiałe(i nie przesadzam) i ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń Może trafiłaś na jakiś gorszy egzemplarz?

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2010-12-26 o 19:57
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 20:46   #4078
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot

Kluseczko, nie mam bladego pojęcia Przyznam, że też mnie to zaskoczyło. Być może rzeczywiście trafiłam na jakiś felerny egzemplarz. Z tym, że moje włosie nie jest całe szaro- brudne a jedynie sam środek, po bokach jest ok, białe i czyściutkie po wypraniu. Liczę jeszcze na to, że może kiedyś przestanie farbować i będę mogła ciszyć się śnieżnobiałym włosiem, jak Ty

p.s. Kurcze, tak sobie myślę, że może zależy to od sposobu suszenia pędzli, moje cały czas schną w pozycji włosiem pionowo w dół i może ta wilgoć razem z barwinkiem spływa do białej części pędzla...

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2010-12-26 o 20:51
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 21:44   #4079
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kluseczko, nie mam bladego pojęcia Przyznam, że też mnie to zaskoczyło. Być może rzeczywiście trafiłam na jakiś felerny egzemplarz. Z tym, że moje włosie nie jest całe szaro- brudne a jedynie sam środek, po bokach jest ok, białe i czyściutkie po wypraniu. Liczę jeszcze na to, że może kiedyś przestanie farbować i będę mogła ciszyć się śnieżnobiałym włosiem, jak Ty

p.s. Kurcze, tak sobie myślę, że może zależy to od sposobu suszenia pędzli, moje cały czas schną w pozycji włosiem pionowo w dół i może ta wilgoć razem z barwinkiem spływa do białej części pędzla...
Czuprynko, ja też nie mam bladego pojęcia dlaczego tak się u Ciebie dzieje Moje pędzle schną położone na płasko na jakiejś miękkiej powierzchni i taki sposób u mnie sprawdza się najlepiej Myję je szarym mydłem albo czasami mydłem w płynie i to wszystko.Może rzeczywiście zmień położenie Twoich pędzli po umyciu i zobacz czy to coś pomoże.Musisz szczególnie dokładnie myć środek pędzla skoro piszesz,że właśnie tam zbiera się najwięcej produktu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:35   #4080
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

powiedzcie mi kochane, jaki polecacie korektor pod oczy z Inglota?
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.