Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 12:54   #481
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje ostatnie nabytki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.07.2008 040.jpg (85,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.07.2008 041.jpg (90,1 KB, 119 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 13:02   #482
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki.
Co to za nowy żelik Palmolive?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 13:04   #483
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki.
interesuja mnie te dwa produkty z drugiej fotki.... co to? wypróbowałaś juz je?
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 13:32   #484
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Co to za nowy żelik Palmolive?
Z serii Naturals z mleczkiem nawilżającym i z ekstraktem kwiatu wiśni. Zapach kremowo wiśniowy, choć wydaja mi się, że jest coś tam jeszcze, ale nie wiem co

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
interesuja mnie te dwa produkty z drugiej fotki.... co to? wypróbowałaś juz je?
Mniejsze opakowanie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ia-twarzy.html Kilka lat temu miałam go i o ile pamiętam to spisywał się pozytywnie. Większe opakowanie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mieszanej.html. Jeszcze go nie miałam, ale opinie w większości pozytywne, więc postanowiłam spróbować, bo jeszcze nigdy go nie stosowałam.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 13:39   #485
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbiory.jpg (99,3 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zbiory2.jpg (100,8 KB, 308 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 14:13   #486
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Podziwiam Wasze zbiorki!!Sliczne
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 14:16   #487
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

RunForYourLife, co to jest to w białym opakowaniu po lewej stronie obok kremu L'oreal? możesz powiedzieć cos o działaniu? a z Nivea Young to masz peeling? czy jest ostry i dobrze ściera?

wilhelmina, nie ma co się martwić-masz świetną ilość jakbyś mogła powiedzieć cos o peelingu enzymatycznym z Ziaji-jak ma się w porównaniu do morelowego St. Ives? który lepiej ściera? kupiłam ostatnio kremowy garnier ale mimo pozytywnych recenzji na KWC, dla mnie okazał się za słaby a zależy mi na porządnym zdzieraku
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 14:42   #488
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
wg mnie ilość jest ok
żel Cleanance dobrze oczyszcza twarz? można nim zmyć makijaż twarzy bez problemu (tzn. czy skóra zostanie całkowicie czysta)?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:27   #489
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
Według mnie wielkość jest ok . Jak się spisuje linia Gliss Kur'a do włosów brązowych? Obciąża? I krem AA na trądzik. Warto?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:31   #490
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
fajny zbiorek. Duzo rzeczy mam lub chciałabym mieć

tak samo jak dziewczyny wyżej jestem ciekawa Twoich opini o żelu Avene i Peelingu Ziaji ? I jeszcze jestem ciekawa jak sprawują się kremy pod oczy
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:43   #491
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
RunForYourLife, co to jest to w białym opakowaniu po lewej stronie obok kremu L'oreal? możesz powiedzieć cos o działaniu? a z Nivea Young to masz peeling? czy jest ostry i dobrze ściera?
Więc 'to w bialym opakowaniu' to Delacin T, przepisała mi go moja pani dermatolog na problemy skóry, produkt nakladam rano pod makijaż. Jego głównym zdaniem jest likwidowanie wypryskow i zapobieganie powstawaniu nowym.
Na pewno jest skuteczny, ale ja używam wielu kremów tego typu i połączenie ich daje cudowne efekty.

Jeśli chodzi o peeling NIVEA to jest to żel do codziennego mycia twarzy z kuleczkami peelingującymi, żel jest delikatny, w sam raz do codziennego usuwania naskórka.
A jeśli szukasz dobrego i mocno ścierającego peelingu, to ten na zdjęciu z Perfecty jest dobry. Zawiera mikrokrysztalki z bambusa i dobrze ściera skóre;-) obok widzisz go w tubce i w szaszetkach ;-)

Pozdrawiam!
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 15:53   #492
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niki_20 - bardzo ciekawy zbiór.
Czy fluid do ciala Xerialine jest gęsty? Jak się wchłania?
Co to za specyfik Pore Genius HR? Domyślam się, że działa zbawiennie na pory nie znam pielęgnacji HR więc proszę o opis działania.

I jeszcze czy jesteś zadowolona z produktów dr. Hauschki, a konkretnie z toniku i mleczka. Sama używam olejku i wielbię go.

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z wody termalnej Avene?
Wtrącę się.

Moim zdaniem woda termalna Avene jest jednak najlepsza z dotychczas testowanych przeze mnie (Avene, Iwostin, LRP). Kiedy cera jest nie podrażniona, to wszystkie termalki spisują się ok, dobrze odświeżają. Ale jak tylko złapie mnie jakieś przesuszenie, podrażnienie - to Iwostin piecze, szczypie. Avene koi jak kompres
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:56   #493
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wtrącę się.

Moim zdaniem woda termalna Avene jest jednak najlepsza z dotychczas testowanych przeze mnie (Avene, Iwostin, LRP). Kiedy cera jest nie podrażniona, to wszystkie termalki spisują się ok, dobrze odświeżają. Ale jak tylko złapie mnie jakieś przesuszenie, podrażnienie - to Iwostin piecze, szczypie. Avene koi jak kompres
Dzięki . Ja miała Iwostin. Kiedy stosowałam na podrażnioną skórę nie czułam szczypania, ani pieczenia, ale na twarz leciały wielkie krople, co mnie wkurzało . A Avene kusi. Ma bardzo dobre oceny na KWC więc chyba się skuszę, skoro wszystkie tak zachwalcie
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 16:02   #494
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
wilhelmina, nie ma co się martwić-masz świetną ilość jakbyś mogła powiedzieć cos o peelingu enzymatycznym z Ziaji-jak ma się w porównaniu do morelowego St. Ives? który lepiej ściera? kupiłam ostatnio kremowy garnier ale mimo pozytywnych recenzji na KWC, dla mnie okazał się za słaby a zależy mi na porządnym zdzieraku
Peeling Ziaji i peeling St. Ives to jak niebo i ziemia. St. Ives to typowy bardzo dobrze zdzierający peeling, ma dużo dość ostrych drobinek. Świetnie oczyszcza, zostawia baaaaardzo gładką cerę. Używam go raz na tydzień, ponieważ mam wrażliwą cerę. Używany często niestety mnie podrażniał Peeling Ziaji to zupełne przeciwieństwo. Nie ma żadnych drobinek, jest kremowy i używa się go jak maseczki - nakłada na 10-15 minut, a później zmywa. I nic. Nie poprawia mojej cery w ogóle, nie robi nic. Jestem niezadowolona z tego produktu. W ciągu tych 15 minut mało się wchłania, tak po prostu leży na skórze. Nie czuję żadnego oczyszczenia czy odnowienia cery. Z tych dwóch zdecydowanie bardziej polecam St. Ives

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wg mnie ilość jest ok
żel Cleanance dobrze oczyszcza twarz? można nim zmyć makijaż twarzy bez problemu (tzn. czy skóra zostanie całkowicie czysta)?
Cleanance jest genialny. Polecam każdemu, nie ważne czy ma problemy trądzikowe, czy nie. Ten żel jest dość łagodny, ale działa - cera jest naprawdę dobrze oczyszczona i odświeżona. Ja przed nim stosuję micel Biodermy i po tym duecie twarz mam niebiańsko czyściutką Jest wydajny, stosuję go rano i wieczorem, starczy na 2 miesiące. Naprawdę polecam

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Według mnie wielkość jest ok . Jak się spisuje linia Gliss Kur'a do włosów brązowych? Obciąża? I krem AA na trądzik. Warto?
Szampon jest bardzo dobry, nie obciąża włosów, daje delikatne odswieżenie. Nie dał mi żadnych efektów ubocznych, typu łupież, swędząca skóra. Naprawdę pielęgnuje włosy farbowane Raz go nie użyłam, to na drugi dzień żalowałam, ponieważ mój brąz był potwornie matowy. Wygładza włosy i daje im odpowiedni blask. Polecam Co do odżywki, ciężko mi wiele powiedzieć, ponieważ od dłuższego czasu jej nie używam - przerzuciłam się na maskę L'Oreal. Jednak z tego, co pamiętam, nie obciążała mi włosów.
Krem AA jest dobry. Mat po nim jest porównywalny do matu po emulsji Cleanance Avene, czyli taki średni. Jednak plus dla AA za lekkość oraz to, ze nie zapycha. Nie wysuszył mi skóry ani nie podraznił, a moja cera jest bardzo wrażliwa. Myślę, że jak na cenę (zaplaciłam 20 parę złotych) jest dość przyzwoity.

EDIT: oczywiście mówiąc odżywka Gliss Kur, miałam na myśli balsam


Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
fajny zbiorek. Duzo rzeczy mam lub chciałabym mieć tak samo jak dziewczyny wyżej jestem ciekawa Twoich opini o żelu Avene i Peelingu Ziaji ? I jeszcze jestem ciekawa jak sprawują się kremy pod oczy
żel Avene i peeling Ziaji wyżej

Poki co zużyłam prawie cały krem Ziaji pod oczy i jestem z niego średnio zadowolona. Oceniłabym go tak na 4- . Nawilża nieźle, ale trzeba go używać codziennie. Mała przerwa równa się powrotowi suchej skóry Na początku używania moja skóra źle zareagowała - piekła i lekko puchła, ale później było już ok. Oczywiście sińców ten krem wcale nie niweluje Ponadto migruje do oczu, i gdy już sie tam dostanie - oczy strasznie szypią. Uważam, że sa lepsze kremy pod oczy, niż ten. Nie polecam
Tego drugiego kremu jeszcze nie używałam, czekam aż wykończę Ziaję
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 16:11   #495
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Żel do mycia twarzy Avene Cleanance jest bardziej niż wydajny żeby umyć całą twarz wystarczy jedna mała kropelka, którą pienisz w dłoniach i myjesz twarz. Ja kupiłam ten żel w połowie marca i mam jeszcze pół buteleczki, a używam go codziennie rano i wieczorem, a na dodatek czasami mój narzeczony też go używa...

Pozdrawiam
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 16:27   #496
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Cleanance jest genialny. Polecam każdemu, nie ważne czy ma problemy trądzikowe, czy nie. Ten żel jest dość łagodny, ale działa - cera jest naprawdę dobrze oczyszczona i odświeżona. Ja przed nim stosuję micel Biodermy i po tym duecie twarz mam niebiańsko czyściutką Jest wydajny, stosuję go rano i wieczorem, starczy na 2 miesiące. Naprawdę polecam
Super, na delikatności i dobrym oczyszczaniu najbardziej mi zależy teraz używam Effaclaru, ale chciałabym go zmienić na jakiś inny

właśnie zamówiłam micel Biodermy także również będę mogła stosować takie połączenie
bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Pisklak23 Pokaż wiadomość
Żel do mycia twarzy Avene Cleanance jest bardziej niż wydajny żeby umyć całą twarz wystarczy jedna mała kropelka, którą pienisz w dłoniach i myjesz twarz. Ja kupiłam ten żel w połowie marca i mam jeszcze pół buteleczki, a używam go codziennie rano i wieczorem, a na dodatek czasami mój narzeczony też go używa...

Pozdrawiam
o, to brzmi bardzo zachęcająco
dzięki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 16:32   #497
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Szampon jest bardzo dobry, nie obciąża włosów, daje delikatne odswieżenie. Nie dał mi żadnych efektów ubocznych, typu łupież, swędząca skóra. Naprawdę pielęgnuje włosy farbowane Raz go nie użyłam, to na drugi dzień żalowałam, ponieważ mój brąz był potwornie matowy. Wygładza włosy i daje im odpowiedni blask. Polecam Co do odżywki, ciężko mi wiele powiedzieć, ponieważ od dłuższego czasu jej nie używam - przerzuciłam się na maskę L'Oreal. Jednak z tego, co pamiętam, nie obciążała mi włosów.
Krem AA jest dobry. Mat po nim jest porównywalny do matu po emulsji Cleanance Avene, czyli taki średni. Jednak plus dla AA za lekkość oraz to, ze nie zapycha. Nie wysuszył mi skóry ani nie podraznił, a moja cera jest bardzo wrażliwa. Myślę, że jak na cenę (zaplaciłam 20 parę złotych) jest dość przyzwoity.

EDIT: oczywiście mówiąc odżywka Gliss Kur, miałam na myśli balsam
Dzięki. Po szampon miałam się jutro wybrać, więc chyba się wybiorę
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 18:36   #498
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi

chyba nie znajdę lepszych peelingów niż clearskin z Avonu, St. Ives no i enzymatyczny Optimals Oriflame. poszukam jeszcze tego z Perfecty
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 20:41   #499
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
cudny zbiór panuje taka.. harmonia
to cudo Logony to biała glinka czy jakaś maseczka?

fajna ilość
Ta Logona to ziemia wulkaniczna w proszku,alternatywa dla mydła i szamponu,można też ją używać jako maseczki,świetnie oczyszcza.
Cytat:
Niki_20 - bardzo ciekawy zbiór.
Czy fluid do ciala Xerialine jest gęsty? Jak się wchłania?
Co to za specyfik Pore Genius HR? Domyślam się, że działa zbawiennie na pory nie znam pielęgnacji HR więc proszę o opis działania.

I jeszcze czy jesteś zadowolona z produktów dr. Hauschki, a konkretnie z toniku i mleczka. Sama używam olejku i wielbię go.
Xerialine nie jest raczej gęsty,ale nie jest też płynny,tak pomiędzy Wchłania się bardzo dobrze,to moje KWC wśród balsamów,zwłaszcza dla wrażliwej skóry. Pore Genius HR to serum zwężające pory,spełnia swoją funkcję,ale za 200 zl bym go nie kupiła(ja kupiłam jak była promocja-za 100 zl),serum Clinique jest tańsze i też dobrze działa. Z Hauschki jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza jak się zmiesza olejek i mleczko to świetnie nawilża. Tonik też jest dobry,podoba mi się jego zapach i wygodne opakowanie z psikaczem
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 20:52   #500
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
Świetny zbiorek a ilość w sam raz
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 20:59   #501
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Ta Logona to ziemia wulkaniczna w proszku,alternatywa dla mydła i szamponu,można też ją używać jako maseczki,świetnie oczyszcza.
ach, znam tę wersję w tubce
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 12:48   #502
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość

Xerialine nie jest raczej gęsty,ale nie jest też płynny,tak pomiędzy Wchłania się bardzo dobrze,to moje KWC wśród balsamów,zwłaszcza dla wrażliwej skóry. Pore Genius HR to serum zwężające pory,spełnia swoją funkcję,ale za 200 zl bym go nie kupiła(ja kupiłam jak była promocja-za 100 zl),serum Clinique jest tańsze i też dobrze działa. Z Hauschki jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza jak się zmiesza olejek i mleczko to świetnie nawilża. Tonik też jest dobry,podoba mi się jego zapach i wygodne opakowanie z psikaczem
Dziękuję za odpowiedzi

Ja olejek Hauschki tez mieszam z jakimś kremem, bo solo stosowany kilka razy z rzędu robi mi suchą skorupę na twarzy. Ale i tak go kocham;]
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 18:27   #503
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Chyba juz od dłuższego czasu nie wklejałam zdjęć kosmetyków, troche nowych mi przybyło
To aktualizacja czerwiec-lipiec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5558.jpg (82,8 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5559.jpg (82,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5560.jpg (78,6 KB, 145 załadowań)
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 19:04   #504
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mój zbiór. Nie jestem z niego zadowolona, ponieważ wszystkiego jest za dużo Zazwyczaj jestem pielegnacyjną minimalistką. Jednak od kilku miesięcy zaczęłam gromadzić rozmaitą pielęgnację, co teraz doprowadza mnie do bólu głowy, gdy na to patrzę. Mam nadzieję, że wkrótce moj zbiór się zmniejszy
wilhelmino bardzo fajny zbiór
Napisz coś proszę o masełku migdałowym z Mineral Care, ostatnio stałam nad nim chyba z 15 min w sklepie
Jesteś zadowolona? jak się sprawuje?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 20:38   #505
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
wilhelmino bardzo fajny zbiór
Napisz coś proszę o masełku migdałowym z Mineral Care, ostatnio stałam nad nim chyba z 15 min w sklepie
Jesteś zadowolona? jak się sprawuje?
Jest to typowe maslo, bardzo gęste, ale ma w swojej konsystencji coś, co odróżnia je od innych masel (np. Ziaji czy TBS), a mianowicie - baaaaaardzo dziwnie sie rozprowadza. Ciężko, daje wrażenie granulkowości, a przecież żadnych granulek tam nie ma. Aby je dobrze rozprowadzić, trzeba naprawde mocno nacierać, czyli przy aplikacji jednocześnie fundujemy sobie solidny masaż. Wchłania się umiarkowanie, pozostawia na skórze zapach migdałów, mniej intensywny niż ten w opakowaniu (i dobrze, poniewaz mnie od niego trochę mdli). Skóra jest naprawdę gładka. Uzywam go od niedawna i póki co tylko tyle mogę powiedzieć. Przyznam, ze spodziewalam się bardziej gładkiego masełka. To jest takie trochę zbyt "toporne" i za gęste.
Myślę, że dobrze by było, gdybyś przed zakupem miała możliwość wypróbowania go. Wydaje mi się, ze ten produkt można albo kochać, albo nienawidzić. Ja, niestety, skłaniam się do tego drugiego
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 09:22   #506
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

wilhelmino dziękuję bardzo za odpowiedź
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 10:33   #507
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cassandra 23 -super zbiorek, tez uzywam tych dezodorantów co Ty
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:01   #508
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Cassandra 23 -super zbiorek, tez uzywam tych dezodorantów co Ty
To nie jest mój cały zbiór tylko jego maleńka częsc
A dezodoranty mi sie sprawuja dobrze, szczegolnie ten Fa bardzo mi przypadł do gustu odświeża na cały dzien i ma boski zapach. Także polecam go.
Ten Nivea jest juz troszeczke gorszy, czuję potem wilgoć pod pachą czego bardzo nie lubię.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:12   #509
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

powinnam chyba wkleić moją aktualizację zbiorku, bo ostatnio dużo się pozmieniało.. zabieram się do robienia zdjęć.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:27   #510
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
powinnam chyba wkleić moją aktualizację zbiorku, bo ostatnio dużo się pozmieniało.. zabieram się do robienia zdjęć.
Wklejaj, wklejaj. Czekamy
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.