Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 11:29   #1531
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Fuksjo dobrze widze ze uzywasz kremu intensywnie nawilzajacego iwostin spf 20 ? Nie zapycha Cie on ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 11:44   #1532
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Fuksjaa, Paula-zla: zadowolone jesteście z kosmetyków Lirene Under 20?? Ciekawi mnie ta seria choc ja to już raczej under 30

Fuksjaa: widze u Ciebie powrót do zelu oliwkowego - chyba nie odpowiadał Ci keidyś?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 12:37   #1533
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Fuksjo dobrze widze ze uzywasz kremu intensywnie nawilzajacego iwostin spf 20 ? Nie zapycha Cie on ?
tak , dokładnie tego kremu używam. nie zapycha mnie, ale będę musiała go odstawić, bo robi się powoli za lekki dla mojej skóry.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fuksjaa, Paula-zla: zadowolone jesteście z kosmetyków Lirene Under 20?? Ciekawi mnie ta seria choc ja to już raczej under 30

Fuksjaa: widze u Ciebie powrót do zelu oliwkowego - chyba nie odpowiadał Ci keidyś?
serię Under Twenty oceniłam w KWC, mnie pasuje, choć np. żel może wysuszyć, a krem też powoli robi się za lekki na tę porę roku. coś czuję, że będzie musiał (tak jak i Iwostin) poczekać na wiosnę. chyba, że uda mi się go skończyć w ciągu kilku tygodni.

a żel oliwkowy stoi sobie u mnie w domu, jak wracam do rodziców to z niego korzystam, więc wielkiej szkody mi nie robi (narzekałam na przesuszenie).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 14:08   #1534
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fuksjaa, Paula-zla: zadowolone jesteście z kosmetyków Lirene Under 20?? Ciekawi mnie ta seria choc ja to już raczej under 30
Krem U20 dostałam za free, więc na pewno niczego nie pożałowałam.
Pięknie pachnie, dobrze nawilża (chociaż mnie znacznie bardziej przydałby się krem matujący, ale dobry jest na obecną pogodę) i jest świetny pod makijaż. Nic się nie wałkuje, podkład idealnie się rozprowadza, nie ma żadnych skórek itd.
Nie wiem, czy będzie dobry dla skóry suchej, ale normalną na pewno zaspokoi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:09   #1535
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Długo się zbierałam w sobie ale w końcu udało mi się znaleźć czas, żeby sfotografować swoje zbiory kosmetyczne. Od dziś odwyk do odwołania
No to lecimy:

1. Pielęgnacja ciała
2. Kremy do rąk i stóp
3. Higiena osobista
4. Pielęgnacja włosów
5. Demakijaż twarzy
6. Maseczki, scruby itp.
7. Pielęgnacja apteczna + to o czym wcześniej zapomniałam
8. c.d. pielęgnacja apteczna
9. Kategoria specjalna - balsamy do ust, moje największe uzależnienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liz1.jpg (80,3 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz2.jpg (56,6 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz3.jpg (41,8 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz4.jpg (58,6 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz5.jpg (57,6 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz6.jpg (57,7 KB, 360 załadowań)
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:10   #1536
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liz7.jpg (50,9 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz8.jpg (51,3 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liz9.jpg (71,0 KB, 508 załadowań)
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:23   #1537
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II


Lizzie ciesz sie, ze jeszcze nie wymyslili komputerow przez, ktore mozna "macac" Chetnie bym pobuszowala w twoim zbiorze Obejrze dokladniej i pewnie zadrecze cie pytaniami

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-01 o 19:30
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 19:29   #1538
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lizzie:

Zadowolona jesteś z:
- hydrolatu pomarańczowego i różanego z BU?
- balsamu do ust z wit E TBS?

Jaki zapach ma żel Moringa?? Swego czasu kusilo mnie masełko o tym zapachu ale nei wiem jak pachnie

Które masełko Eveleine bardziej Ci odpowiada?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:35   #1539
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lizzie - świetny zbiór !
To teraz trochę pytań
Jak oceniasz balsam Bliss? Warto go kupić?
Aussie kupowałaś na All czy za granicą ? Polecasz serię Miracle Moist?
Widzę sporo rzeczy zagranicznych - gdzie robisz zakupy?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:38   #1540
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

lizzie bardzo proszę o opinię o odżywkach Aussie
Które z kosmetyków do włosów cenisz najwyżej?
Czy balsam do ust Kiehl's jest dobry?
Który TBS do ust najwilżaj najlepiej?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:41   #1541
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lizzie świetny zestaw! I Ile Body Shop

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-11-01 o 19:44
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 19:41   #1542
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lizzie Ty naprawdę jesteś NKBosski zbiór Faktycznie ta kategoria specjalna mocno się rozrosła
A teraz pytania
Co to za balsamy w tych kolorowych,metalowych pudełeczkach?I te po lewej 3 fioletowe,czerwone i żółte? Można kupić je w Polsce?
Jak oceniasz olej monoi z BU?
O resztę nie pytam,bo i tak już zaśliniłam monitor
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:41   #1543
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Długo się zbierałam w sobie ale w końcu udało mi się znaleźć czas, żeby sfotografować swoje zbiory kosmetyczne. Od dziś odwyk do odwołania
No to lecimy:

1. Pielęgnacja ciała
2. Kremy do rąk i stóp
3. Higiena osobista
4. Pielęgnacja włosów
5. Demakijaż twarzy
6. Maseczki, scruby itp.
7. Pielęgnacja apteczna + to o czym wcześniej zapomniałam
8. c.d. pielęgnacja apteczna
9. Kategoria specjalna - balsamy do ust, moje największe uzależnienie
Fajniuchno! Ale nawet mnie by trochę przytłoczyło Powiedz mi proszę jak się spisują kosmetyki Bliss (i gdzie je zdobyłaś, bo chyba są niedostępne w Polsce?). Przy Tobie widzę że mój nałóg włosowy trochę - no... troszeczkę - przystopował Skinoren masz w żelu czy kremie? I jeśli w żelu - jak się spisuje?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:41   #1544
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lizzie ciesz sie, ze jeszcze nie wymyslili komputerow przez, ktore mozna "macac" Chetnie bym pobuszowala w twoim zbiorze Obejrze dokladniej i pewnie zadrecze cie pytaniami
Hehe, ja też żałuję że nie ma takiej możliwości, bo też chętnie zmacałabym zbiory niektórych wizażanek Czekam na pytania w takim razie, chętnie odpowiem

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lizzie:

Zadowolona jesteś z:
- hydrolatu pomarańczowego i różanego z BU?
- balsamu do ust z wit E TBS?

Jaki zapach ma żel Moringa?? Swego czasu kusilo mnie masełko o tym zapachu ale nei wiem jak pachnie

Które masełko Eveleine bardziej Ci odpowiada?
Hosenko, na razie mogę się wypowiedzieć na temat hydrolatu różanego, bo to już moja jego 3 butelka, bardzo mi odpowiada, ma delikatny ale ładny zapach, różany oczywiście ale nie tak intensywny jak np. w micelu różanym Plante System którego się pozbyłam właśnie przez zbyt intensywny zapach, za dużo było róży w róży. Balsam do ust z wit. E BS to mój ulubiony, tego kakaowego i z masłem shea jeszcze nie próbowałam bo dopiero niedawno dostałam. Ten z wit E dobrze pielęgnuje usta, nawilża, jest bezzapachowy i bezsmakowy co mi akurat odpowiada.
Maselka Eveline nabyłam 2 dni temu, też jeszcze nie przetestowane ale oba pachną obłędnie, nie tak sztucznie jak te z Body Shopu. Jeśli w działaniu będą równie dobre, to do masel BS już nie wrócę (nawet do mojego ukochanego mango)

O rany, ile pytań Ale ok, już odpowiadam

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Lizzie - świetny zbiór !
To teraz trochę pytań
Jak oceniasz balsam Bliss? Warto go kupić?
Aussie kupowałaś na All czy za granicą ? Polecasz serię Miracle Moist?
Widzę sporo rzeczy zagranicznych - gdzie robisz zakupy?
Balsam Bliss to tak naprawdę masło, dosyć gęste i bezzapachowe, bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przy tym nie jest tłuste. Dostałam je w prezencie w takim zestawie razem z kremem do stóp i do rąk, które są na następnym zdjęciu od znajomej z USA. Czy warto kupić? Moim zdaniem warto, ale nie za polską cenę
Aussie przywozi mi siostra z UK, ale już na Sylwestra lecę do Londynu więc zamierzam sama zrobić trochę większe zapasy, zwłaszcza tych masek 3-minutowych, których chyba nic nie przebije. Zachwalałam je już na wątku NK, tutaj powtórzę swój zachwyt, jak ktos ma włosy gęste, kręcone bądź spuszone, trudne do ujarzmienia to te maski na pewno się sprawdzą. Miracle moist to szampon i odżywka, bardzo przyzwoite choć już nie tak rewelacyje, moim zdaniem seria nawilżająca z Biolage jest trochę lepsza jeśli chodzi o nawilżanie.
Rzeczy zagraniczne właśnie przywozi mi albo siostra, albo znajoma z USA która kiedyś u mnie mieszkała i też jest dla mnie jak siostra Ja czasami jej wysyłam coś polskiego. Czasami jakieś perełki uda się upolować na All albo Tru.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
lizzie bardzo proszę o opinię o odżywkach Aussie
Które z kosmetyków do włosów cenisz najwyżej?
Czy balsam do ust Kiehl's jest dobry?
Który TBS do ust najwilżaj najlepiej?
Tomamo, o Aussie rozpisałam się już wyżej, więc nie będę się powtarzać. Maski są super i na pewno warto je przetestować choć sprzedający na All nabijają sobie za nie sporą marżę, w UK nie wychodzą tak drogo.
Balsam do ust Kiehl's masz na myśli ten w tubce czy pojemniczku? W sumie oba nie powalają na kolana, ten w tubce jest po prostu trochę rzadszy ale oba są bezsmakowe i bezzapachowe, trochę tłustawe (zwłaszcza tubkowe). Kupione z ciekawości, zakupu raczej nie powtórzę A z tych balsamów z BS to na razie używałam tylko ten z wit.E, reszta jeszcze nieużywana bo to świeży prezent Ale myślę że będą bardziej tłustawe niż to z wit.E.

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Lizzie świetny zestaw! I Ile Body Shop
Używasz tych wszystkich kosmetyków?
Większość z nich wygląda, jakbyś dopiero kupiła
Dziękuję Body Shop bardzo lubię, ale oczywiście nie wszystko z ich oferty. Na zdjęciach są kosmetyki zarówno aktualnie w użyciu jak i zapasy, nie rozdzielałam ich. Niektóre kosmetyki mogą wyglądać na nieużywane, bo do zdjęć "napełniłam" ich tubki powietrzem żeby lepiej się prezentowały Zapewniam jednak że nic się nie marnuje, a niektóre rzeczy już na wykończeniu

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lizzie Ty naprawdę jesteś NKBosski zbiór Faktycznie ta kategoria specjalna mocno się rozrosła
A teraz pytania
Co to za balsamy w tych kolorowych,metalowych pudełeczkach?I te po lewej 3 fioletowe,czerwone i żółte? Można kupić je w Polsce?
Jak oceniasz olej monoi z BU?
O resztę nie pytam,bo i tak już zaśliniłam monitor
Hehe, no kategoria specjalna wiem że mocno się rozrosła, ale nie zdarzyło mi się jeszcze wyrzucić żadnego balsamu, wszystko zużywam do ostatniej kropli, mam po kuracji pewnymi lekami mocno wysuszone usta i balsamuję je kilkadziesiąt razy dziennie. Te balsamy w kolorowych pudełeczkach to Agatha Ruiz de la Prada, kupione w 5-paku na lotnisku, konsystencja wazelinkowa ale zapach i smak rewelacyjne W Polsce chyba niedostępne, ew. tylko na lotnisku właśnie, ja za 5-pak zapłaciłam jakieś niecałe 60zł, może trochę drogo ale jako nałogowy balsamo-do-ust-maniak uważam że warto Te 3 balsamy po lewej stronie to z Body Shop, zapachy boskie ale działanie takie sobie, myślę że chyba polecą w świat

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Fajniuchno! Ale nawet mnie by trochę przytłoczyło Powiedz mi proszę jak się spisują kosmetyki Bliss (i gdzie je zdobyłaś, bo chyba są niedostępne w Polsce?). Przy Tobie widzę że mój nałóg włosowy trochę - no... troszeczkę - przystopował Skinoren masz w żelu czy kremie? I jeśli w żelu - jak się spisuje?
O Bliss pisałam już wyżej, dostałam zestaw ze Stanów, masło spisuje się świetnie, ale krem do rąk i stóp, choć działanie też super to mają dziwne zapachy (to znaczy może nie dziwne, ale mi niezbyt odpowiadają), więc na razie leżą sobie i czekają aż mnie na nie ochota najdzie Skinoren mam w kremie, już którąś tubkę z kolei, na razie czeka aż skończę Acne Derm (o którym zapomniałam). W działaniu podobne, ale Skinoren mnie mniej szczypie, nie wiem dlaczego...

Uff, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam Dziękuję dziewczyny że wam się mój zbiór podoba, nikt inny z mojego otoczenia by mnie nie zrozumiał
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-11-02 o 12:09 Powód: post pod postem
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:14   #1545
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
OHehe, no kategoria specjalna wiem że mocno się rozrosła, ale nie zdarzyło mi się jeszcze wyrzucić żadnego balsamu, wszystko zużywam do ostatniej kropli, mam po kuracji pewnymi lekami mocno wysuszone usta i balsamuję je kilkadziesiąt razy dziennie. Te balsamy w kolorowych pudełeczkach to Agatha Ruiz de la Prada, kupione w 5-paku na lotnisku, konsystencja wazelinkowa ale zapach i smak rewelacyjne W Polsce chyba niedostępne, ew. tylko na lotnisku właśnie, ja za 5-pak zapłaciłam jakieś niecałe 60zł, może trochę drogo ale jako nałogowy balsamo-do-ust-maniak uważam że warto Te 3 balsamy po lewej stronie to z Body Shop, zapachy boskie ale działanie takie sobie, myślę że chyba polecą w świat
Dziękuję za odpTe kolorowe pudełeczka są śliczne a jeszcze jak mają smak i zapach Tak właśnie podejrzewałam,że Aussie ma mocno zawyżone ceny No ale jak się nie ma wyjścia to trzeba płacić
Czemu ja nie mam takiej fajnej koleżanki w UK lub USA,która przywozi takie cudeńka
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:39   #1546
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

lizzie przepiękna kolekcja

Jak sprawdza się serum z Avene?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:45   #1547
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
lizzie przepiękna kolekcja

Jak sprawdza się serum z Avene?
Dziękuję Serum sprawdza się na tyle dobrze, że mam już jego drugą buteleczkę Nakładam go na noc pod krem, szybko się wchłania, nie pachnie, nie podrażnia a wręcz jego zadaniem jest właśnie łagodzenie podrażnień. Używałam go w zeszłym roku podczas kuracji kwasami, gdy skóra była podrażniona i czerwona, łuszczyła się. On dzielnie sobie ze wszystkim poradził więc w tym roku także go zakupiłam gdyż znowu się kwaszę.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:57   #1548
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dziękuję Serum sprawdza się na tyle dobrze, że mam już jego drugą buteleczkę Nakładam go na noc pod krem, szybko się wchłania, nie pachnie, nie podrażnia a wręcz jego zadaniem jest właśnie łagodzenie podrażnień. Używałam go w zeszłym roku podczas kuracji kwasami, gdy skóra była podrażniona i czerwona, łuszczyła się. On dzielnie sobie ze wszystkim poradził więc w tym roku także go zakupiłam gdyż znowu się kwaszę.
dziękuję bardzo za odpowiedź a pod jaki krem je nakładasz? pod coś z kwasami też się nadaje?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:08   #1549
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za odpowiedź a pod jaki krem je nakładasz? pod coś z kwasami też się nadaje?
Nie ma za co Nakładam go zarówno pod krem nawilżający (też Avene, dokładnie Hydrance Optimale Riche) jak i pod kwasy (obecnie Acne Derm). Krem Riche wchłania mi się prawie do matu więc taka dodatkowa warstewka jest bardzo przydatna, pod kremem z kwasami też się dobrze sprawuje, nie zauważyłam żeby zmniejszał dzialanie kwasow a trochę chroni przed nimi moją cerę, to znaczy nie robię się dzięki temu czerwona jak burak i nie łuszczę się tak bardzo. Nakładam go także pod oczy i dobrze nawilża tam tą cieniutką skórę, leciutko ją napina ale przy tym nie podrażnia, nawet jak niechcący potrę oczy.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 21:11   #1550
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja dla przeciwwagi powiem, że serum Avene to mój mały koszmarek kosmetyczny, okrutnie żałuję tych 100zł które na nie wydałam w Superpharmie moim zdaniem znacznie lepsze jest serum nawilżające z serii Urgence Plante System, cenowo zbliżone
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:39   #1551
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja dla przeciwwagi powiem, że serum Avene to mój mały koszmarek kosmetyczny, okrutnie żałuję tych 100zł które na nie wydałam w Superpharmie moim zdaniem znacznie lepsze jest serum nawilżające z serii Urgence Plante System, cenowo zbliżone
Widać że każdej cerze pasuje co innego Ja akurat to serum kupowałam w aptece w necie więc cena nieco niższa niż w Superpharmie (swoją drogą to czy jest jakieś miejsce, gdzie jest jeszcze drożej? bo oni ze swoimi cenami to trochę przesadzają...). Ale przyjrzę się temu serum co podałaś, może na mojej skórze sprawdzi się jeszcze lepiej Serum Avene na pewno do wiosny mi nie wystarczy a dopóki stosuję kwasy muszę mieć co pod nie nakładać.


Edit: Przepraszam, ale teraz zauważyłam że pominęlam jednak 2 pytania
Hosenko, żel pod prysznic Moringa użyłam na razie jakieś 2 razy, pachnie ślicznie, bardzo kwiatowo (pewnie jak kwiat Moringa ale nie wiem, nie wąchałam jeśli chodzi o działanie to spełnia swoje zadanie, nie wysusza, skóra po nim pachnie jeszcze dłuższą chwilę po kąpieli.
Karolina, olej Monoi w zapachu bardzo przypomina olej kokosowy, też czuć w nim nutę kokosa a oprócz tego jeszcze jakieś kwiatki Stosuję go na twarz razem z żelem hialuronowym, czasami sam jak mam bardzo przesuszoną cerę, najbardziej denerwuje mnie jednak to, że on, podobnie jak ten kokosowy ma postać masła i muszę go szpatułką wydobywać z pojemniczka i ogrzewać w dłoni żeby się rozpuścił. Ale zapach rekompensuje mi ten mankament
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2008-11-01 o 21:49
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 07:06   #1552
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

lizzie jestem pod wrażeniem Faktycznie zbiór bardzo pokaźny Chętnie bym Ci podebrała całą pielęgnację z BU

Możesz coś powiedzieć o maśle mango z BU? Bo mnie kusi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:30   #1553
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Długo się zbierałam w sobie ale w końcu udało mi się znaleźć czas, żeby sfotografować swoje zbiory kosmetyczne. Od dziś odwyk do odwołania
No to lecimy:

1. Pielęgnacja ciała
2. Kremy do rąk i stóp
3. Higiena osobista
4. Pielęgnacja włosów
5. Demakijaż twarzy
6. Maseczki, scruby itp.
7. Pielęgnacja apteczna + to o czym wcześniej zapomniałam
8. c.d. pielęgnacja apteczna
9. Kategoria specjalna - balsamy do ust, moje największe uzależnienie
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
ciąg dalszy
Zbiór faaaaaaaaantastyczny!

Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Czy masełka Body Shopu są warte zakupu? Swoje zdobyłaś za granicą?
Czaję się na nie od jakiegoś czasu, ale na All kosztują ok 60 zł, więc nie wiem czy warto

Strasznie mnie się podobają Twoje balsamy do ust, wyglądają cudownie.
Jak oceniasz pomadkę truskawkową YR? Jak sprawdzają się sztyfty BS?
I co to Rosebud Salve?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:57   #1554
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Przepraszam dziewczyny, że dopiero odpowiadam ale dopiero wróciłam do domu.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
lizzie jestem pod wrażeniem Faktycznie zbiór bardzo pokaźny Chętnie bym Ci podebrała całą pielęgnację z BU

Możesz coś powiedzieć o maśle mango z BU? Bo mnie kusi
Isa, powiem ci szczerze, że ja kolejny raz tego masła na pewno nie kupię, a i tym pewnie prędzej czy później kogoś obdzielę. Prawdę mówiąc trochę się rozczarowałam, masło jest baaardzo twarde, oczywiście nie da się go palcami wydobyć z pojemniczka, trzeba się zaopatrzyć w jakąś szpatułkę albo łyżeczkę. Na skórze trochę topnieje i w miarę dobrze się rozsmarowuje, ale jednak konsystencja mi nie odpowiada Może osoby z bardziej suchą skórą docenią jego gęstą konsystencję. Poza tym zapach...niby jak się bardzo wniuchać to da się tam mango wyczuć, ale zapach jest bardzo leciutki i na skórze praktycznie od razu znika.
Kupiłam je z ciekawości, bo od kilku lat jestem zakochana po uszy w maśle mango z Body Shopu i po prostu chciałam porównać. W każdym razie nie polecam.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Zbiór faaaaaaaaantastyczny!

Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Czy masełka Body Shopu są warte zakupu? Swoje zdobyłaś za granicą?
Czaję się na nie od jakiegoś czasu, ale na All kosztują ok 60 zł, więc nie wiem czy warto

Strasznie mnie się podobają Twoje balsamy do ust, wyglądają cudownie.
Jak oceniasz pomadkę truskawkową YR? Jak sprawdzają się sztyfty BS?
I co to Rosebud Salve?
Dziękuję Masełka z BS są naprawdę fajne, nie wiem czy wszystkie, ale ja uwielbiam mango i to oliwkowe. Dobrze nawilżają suchą skórę, ale też nie są bardzo tłuste, a tego nie lubię bo nogi często smaruję wieczorem i nienawidzę jak mi się potem do nich przykleja piżama Kakaowe jest już bardziej tłuste, zapach rzeczywiście bardzo kakaowy Ogólnie fajne cacko ale cena w polskim BS mocno przesadzona, ja w Polsce kupiłam tylko te małe pojemności, te większe zawsze mi siostra przywozi z Anglii.
Balsamy do ust kocham przeogromnie, stosuję je jednak też trochę z musu więc staram się kupować jakieś smakowe i ciągle inne zeby ten obowiazek smarowania sprawiał mi przyjemność Pomadka truskawkowa YR jest bardzo fajna, pachnie ładnie poziomką i lekko barwi usta, są po niej takie gładnie i błyszczące, może zastąpić błyszczyk w sytuacji awaryjnej. Co do właściwości nawilżających to tak średnio, przynajmniej u mnie. Sztyfty BS już bardziej sobie chwalę, co prawda na razie stosowałam tylko te z wit.E, ale tamte pozostałe też ładnie pachną, myślę że ponieważ zawierają masło shea to będą jeszcze lepiej odżywiać.
Rosebud Salve to moje balsamowe KWC, dla mnie to najlepsza rzecz jaką chyba wymyślili do smarowania ust Ładne, metalowe solidne pudełeczko, sliczny różany zapach, lekko tłustawa konsystencja ale długo się trzyma na ustach no i baaardzo wydajne, każdy słoiczek ma 25g więc nawet dla mnie, która smaruje usta codziennie po kilkadziesiąt razy jest to ilość na co najmniej pół roku albo dłużej. Niestety w Polsce niedostępne (jak większośc takich cudeniek...), z tego co wiem to do kupienia tylko w USA i Londynie. Swoje kupiłam dzięki jednej pani z Allegro, sprowadziła mi z USA na życzenie bo i tak stamtąd towar sprowadza.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 13:16   #1555
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Isa, powiem ci szczerze, że ja kolejny raz tego masła na pewno nie kupię, a i tym pewnie prędzej czy później kogoś obdzielę. Prawdę mówiąc trochę się rozczarowałam, masło jest baaardzo twarde, oczywiście nie da się go palcami wydobyć z pojemniczka, trzeba się zaopatrzyć w jakąś szpatułkę albo łyżeczkę. Na skórze trochę topnieje i w miarę dobrze się rozsmarowuje, ale jednak konsystencja mi nie odpowiada Może osoby z bardziej suchą skórą docenią jego gęstą konsystencję. Poza tym zapach...niby jak się bardzo wniuchać to da się tam mango wyczuć, ale zapach jest bardzo leciutki i na skórze praktycznie od razu znika.
Kupiłam je z ciekawości, bo od kilku lat jestem zakochana po uszy w maśle mango z Body Shopu i po prostu chciałam porównać. W każdym razie nie polecam.
Dziękuję za szczegółowy opis Na Biochemii bodajże czytałam również mało pozytywne opinie o tym maśle
A skoro zapach jest mało wyczuwalny to sobie daruję jednak.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:09   #1556
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dziękuję Masełka z BS są naprawdę fajne, nie wiem czy wszystkie, ale ja uwielbiam mango i to oliwkowe. Dobrze nawilżają suchą skórę, ale też nie są bardzo tłuste, a tego nie lubię bo nogi często smaruję wieczorem i nienawidzę jak mi się potem do nich przykleja piżama Kakaowe jest już bardziej tłuste, zapach rzeczywiście bardzo kakaowy Ogólnie fajne cacko ale cena w polskim BS mocno przesadzona, ja w Polsce kupiłam tylko te małe pojemności, te większe zawsze mi siostra przywozi z Anglii.
Balsamy do ust kocham przeogromnie, stosuję je jednak też trochę z musu więc staram się kupować jakieś smakowe i ciągle inne zeby ten obowiazek smarowania sprawiał mi przyjemność Pomadka truskawkowa YR jest bardzo fajna, pachnie ładnie poziomką i lekko barwi usta, są po niej takie gładnie i błyszczące, może zastąpić błyszczyk w sytuacji awaryjnej. Co do właściwości nawilżających to tak średnio, przynajmniej u mnie. Sztyfty BS już bardziej sobie chwalę, co prawda na razie stosowałam tylko te z wit.E, ale tamte pozostałe też ładnie pachną, myślę że ponieważ zawierają masło shea to będą jeszcze lepiej odżywiać.
Rosebud Salve to moje balsamowe KWC, dla mnie to najlepsza rzecz jaką chyba wymyślili do smarowania ust Ładne, metalowe solidne pudełeczko, sliczny różany zapach, lekko tłustawa konsystencja ale długo się trzyma na ustach no i baaardzo wydajne, każdy słoiczek ma 25g więc nawet dla mnie, która smaruje usta codziennie po kilkadziesiąt razy jest to ilość na co najmniej pół roku albo dłużej. Niestety w Polsce niedostępne (jak większośc takich cudeniek...), z tego co wiem to do kupienia tylko w USA i Londynie. Swoje kupiłam dzięki jednej pani z Allegro, sprowadziła mi z USA na życzenie bo i tak stamtąd towar sprowadza.

Bardzo Ci dziękuję za szczegółową odpowiedź

I mam jeszcze jedno pytanko odnośnie Rosebud Salve - ile zapłaciłaś na All za nie?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:39   #1557
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za szczegółową odpowiedź

I mam jeszcze jedno pytanko odnośnie Rosebud Salve - ile zapłaciłaś na All za nie?
Paula, nie ma za co. Rosebud kupowałam ponad rok temu, wzięłam wtedy chyba 6 opakowań, nie pamiętam dokładnie ile płaciłam za sztukę, wydaje mi się, że coś ok. 15-20zł. Transakcję ze sprzedającą przeprowadziłam poza Allegro Chciałam sprawdzić jaki był jej nick, bo miałam ją dodaną do ulubionych sprzedających ale niestety nic tam teraz nie mam, albo sama niechcący wykasowałam albo zrobiło to Allegro Ale jeśli bardzo ci zależy, sprawdź kto na allegro sprzedaje balsamy czy błyszczyki sprowadzane ze Stanów, np. Smackersy itp, ja wtedy tak tamtą sprzedającą znalazłam.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:09   #1558
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

lizzie dziękuję bardzo za odpowiedz
paula-zla kupowłam Rosebud Salve na All. za ok. 30 co kilka dni wystawia je elkaza2
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 12:14   #1559
nnnn6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lizzie jak sprawuje się tonik Garniera z tej nowej niebieskiej serii? Czy zostawia tłustą warstwę na twarzy? Mam teraz płyn 2fazowy, fajnie zmywa ale zostawia film na skórze.
Ps. zazdroszczę zbioru
nnnn6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:13   #1560
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez nnnn6 Pokaż wiadomość
Lizzie jak sprawuje się tonik Garniera z tej nowej niebieskiej serii? Czy zostawia tłustą warstwę na twarzy? Mam teraz płyn 2fazowy, fajnie zmywa ale zostawia film na skórze.
Ps. zazdroszczę zbioru
Tonik nie zostawia tłustej warstwy, jest bardzo odświeżający, ma ładny zapach i w działaniu bardzo przypomina wycofany już tonik LRP Hydraphase. Super że zrobili taki tańszy odpowiednik
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.