CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁAGAM ! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 21:08   #211
czarnax84x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
GG do czarnax84x
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Ehh prawda jest taka, że winę ponoszą ( poza w dużej mierze niedorozwiniętym emocjonalnie społeczeństwem, które nader lubi krytykować nie znając się na temacie) portale na których takie rzeczy są umieszczane. Z takiego You tuba da sie wyciągnąć wszystkie filmiki jakie tam są - jedyne wyjście umieszczenie ich na prywatnym kanale dostępnym tylko dla znajomych. Tak samo dziwi mnie fakt, że tutaj na tym portalu zdjecia również są nijak zabezpieczone. To, że zawieraja sygnatury autora nic nie zmienia ponieważ można je kopiować i wyprawiać z nimi "cuda niewidy" co moim skromnym zdaniem jednak powinno być poprawione.
Poziomeczko przykro mi że zostałaś postawiona w takiej sytuacji bo naprawde jesteś bardzo zdolną inteligentną i piękną dziewczyną a Twoje stepy naprawde uzależniały (w pozytywny sposob of coz)
czarnax84x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:12   #212
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Dobra laski.. dzięki za wszytsko.. ja już ide spać, bo zakupu mnie jutro czekają.. Buziaczki i dobranoc
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:31   #213
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Ja też chciałabym zadbać o moją prywatność i usunąć jedno z moich dwóch kont na wizażu To drugie jest z moim przezwiskiem i znajomi mogą mnie bez problemu znaleźć. Dałoby się coś zrobić? Bo jak nie to wywine coś niedobrego aby mod mnie usunął [tylko na tym drugim koncie]. Mogłabym chociaż nick zmienić? Z tamtego konta już na pewno nie będę korzystać, po co ma zawadzać puste na forum.


Martwie się
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:34   #214
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym zadbać o moją prywatność i usunąć jedno z moich dwóch kont na wizażu To drugie jest z moim przezwiskiem i znajomi mogą mnie bez problemu znaleźć. Dałoby się coś zrobić? Bo jak nie to wywine coś niedobrego aby mod mnie usunął [tylko na tym drugim koncie]. Mogłabym chociaż nick zmienić? Z tamtego konta już na pewno nie będę korzystać, po co ma zawadzać puste na forum.


Martwie się
Regulamin- na W. kont się nie usuwa, podobnie jak ze zmienianiem nicków.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:36   #215
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym zadbać o moją prywatność i usunąć jedno z moich dwóch kont na wizażu To drugie jest z moim przezwiskiem i znajomi mogą mnie bez problemu znaleźć. Dałoby się coś zrobić? Bo jak nie to wywine coś niedobrego aby mod mnie usunął [tylko na tym drugim koncie]. Mogłabym chociaż nick zmienić? Z tamtego konta już na pewno nie będę korzystać, po co ma zawadzać puste na forum.


Martwie się
Jeżeli dostaniesz bana, to będziesz miała zablokowane oba konta, bo system blokuje Twoje IP. Zmienić nicku nie możesz, więc musisz je zostawić w spokoju (konto)
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:43   #216
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

ej, przeciez mozna zmienic 2 razy nick!

oczywiście żartuję ;]

swoją drogą kradzieże filmów metodą na zgranie kamerką z ekranu są świetne - jeszcze mniej widać na tych filmach niż wcześniej ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:00   #217
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Super akcja dziewczyny szkoda ze tak pozno wrocilamChamstwo trzeba tepic! A ja jeszcze dzisiaj zasubskrybowalam sobie ciebie poziomko na YT Tez chce nalezec do szczesliwych wybrancow,bo milo sie ciebie oglada.Moj nick z YT to Kitelek
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 22:22   #218
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą akcją - podziałałyście sprawnie i profesjonalnie, aż człowiekowi lżej na duszy Bardzo mi przykro że Cię spotkało coś takiego, Poziomko. Nie dziwię się, że postanowiłaś zrezygnować ze stepów wideo. Niestety internet to skupisko wielu różnych osób, niektóre leczą swoje kompleksy wyśmiewając się z innych. (Pozorna) anonimowość daje im taką siłę, a w rzeczywistości przeważnie są zahukanymi i zupełnie przeciętnymi ludźmi. Filmiki instruktażowe zza granicy są uznawane za pomocne, a autora bardzo często się chwali. U nas niestety społeczeństwo nie jest przygotowane na coś takiego, uważamy bowiem, że jesteśmy najmądrzejsi, że nikt nie powinien nas pouczać, a robienie makijażu = nakładanie tapety. Przykładem są publikacje Nevady na Snobce - za każdym razem to Nevada jest obrażana, a makijaż uznany za zły, nawet bez podania uzasadnienia. Niestety, pokazując coś w internecie trzeba być przygotowanym nie na słowa krytyki, ale na chamstwo i bezczelność. Po prostu w necie ludzie się wyżywają, wylewają wszelkie żale, pretensje i nagromadzone złe emocje. Polscy internauci nie mają kultury...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:40   #219
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A tu można znaleźć twoje GG drugi link w google https://wizaz.pl/forum/newreply.php?...te=1&p=8979720

na zeberce można Cię znaleźć, ogólnie internet to mało anonimowe miejsce.
internet juz dawno przestał być anonimowy
wszystko jest ze sobą powiązane
kiedyś dawałam ogłoszenie gdzie podałam nr. tel. gdzieś indziej mail
ktoś powiązał ze sobą te rzeczy i nękał mnie telefonami,sprawa trafiła w ręce prokuratora
nie wyobrażacie sobie nawet jaki to stres kiedy dostaje sie 30 telefonów,50 smsów dziennie

dlatego apeluje o rozsądek bo czasem może to kosztować wiele nerwów,świrów po tym świecie chodzi wiecej niż nam sie wydaje

Poziomko cieszę sie że sprawa szybko sie wyjaśniła
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:46   #220
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
internet juz dawno przestał być anonimowy
wszystko jest ze sobą powiązane
kiedyś dawałam ogłoszenie gdzie podałam nr. tel. gdzieś indziej mail
ktoś powiązał ze sobą te rzeczy i nękał mnie telefonami,sprawa trafiła w ręce prokuratora
nie wyobrażacie sobie nawet jaki to stres kiedy dostaje sie 30 telefonów,50 smsów dziennie

dlatego apeluje o rozsądek bo czasem może to kosztować wiele nerwów,świrów po tym świecie chodzi wiecej niż nam sie wydaje

Poziomko cieszę sie że sprawa szybko sie wyjaśniła
dokładnie;/
Dopiero co weszłam, czytam, co to za afera i ręce opadają
Świry, obłudnicy, zawistni zazdrośnicy rodzą się wszędzie niestety ;/
Ale nie możemy dać się zwariować- przykro mi Poziomko, że tak się stało, ale to mogło przydarzyć się każdemu. A Ty tak spanikowałaś, bo jesteś młodziutka i dałaś się zastraszyć, teraz ten "anonim" ma satysfakcję.. niestety.
Naprawdę trzeba w życiu walczyć i o siebie i o swoje prawa, bo w życiu nas jeszcze wiele przykrych spaw czeka.
Pozytywnie jestem zaskoczona solidarnością dziewczyn z Wizażu- Boskie jesteście przez duże B
Naprawdę zgrana ekipa-lepiej niż w rodzinie
Chamstwo i łamanie praw autorskich trzeba tępić, a nie uciekać z podkulonym ogonem.
Udanej nocy życzę mimo wszystko Wam wszystkim
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 23:32   #221
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

ciesze sie ze usuneli filmiki.
ale fakt faktem zamieszczajac cos w internecie musimy byc swiadome ze ktos to moze ukrasc;/
mi osobiscie tez pokradli zdjecia ktore sie na fotce znalazly..innym razem okazalo sie ze ejstem portugalka 26 letnia i sie Angela nazywam :P taaakze wesolo..
nie ma co sie przejmowac zazdrosnikami.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 23:40   #222
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Wiecie co az strach dosłownie zdjecie wstawic bo nie wiadomo gdzie sie kogos znajdzie...;(
normalnie...fajnie ze na was mozna liczyc dziewczyny.Ale nie zawsze znajdziemy swoje zdjecia w necie i cholera wie co inni z nimi robia...wiec musimy pamietac o zabezpieczaniu ich...i moze by sie dało zrobic cos takiego jak jest czasem na blogach cyzli zakaz kopipowania ich...lub cos...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 02:04   #223
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Niestety pod tym linkiem nadal jest film Poziomki...
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 02:24   #224
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

No wlasnie na wrzucie nadal jest filmik .kogo to interesuje?a chorych zboków np

Napisalam w profilu tej osoby,ktora to umiescila ,zeby usunela
Najlepiej mu zbombardujcie komentarzami profil i sie przestraszy

http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/

aha i jeszcze przy filmiku zglosilam naruszenie praw autorskich
a to chyba jakis zbok pedofil ,bo ostatnie zdjecia jakie wrzucil sa bardzo mlodziutkich dziewczyn,pod ktorymi inne naiwne zboki pisza swoje obslinione komentarze
I wlasnie w takich miejscach moga sie znalezc setki zdjec dziewczyn,ktore mysla ze prezentuja sie tylko na Wizazu
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 05:39   #225
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

ej dziewczyny a mi się ten pierwszy link z poziomką z wrzuty nadal otwiera jako filmik, nie został wyrzucony??? :/ http://www.wrzuta.pl/film/2RG6wY8vpx#none Dla mnie tez jest mocno podejrzane, skad oni wiedzą ile masz lat? Zreszta sama pisalas, ze blizej ci juz jest do 14nastych urodzin

edit: to ten sam 'ja.tu.tylko.wrzucam' co dodała Bess... Dla mnie to powinno być prawo w polsce zaostrzone pod względem łamania praw autorskich w internecie.... Jest cała afera na przykład z hakerami na n-k. Moim zdaniem, jeżeli nic się w tej sprawie nie zmieni to będzie coraz gorzej, ludzie się czują w internecie tak jakby nie istnialy zadne moralne i etyczne normy.Choc wcale nie powinni się czuć tacy pewni, policja w każdym momencie namierzy ich za pomocą IP... A takich kretynów przepraszam jak ten 'ja.tylko.wrzucam'; jest niestety więcej, jak wchodzę na tlen.pl sprawdzić sobie poczte to dostaje spazmów na widok ich głównej strony, tych afer pokroju dziewczyny z siemiatycz, pełno niesmacznych zboczonych filmików z wrzuty, pełno pudelków kozaczków i innych, to nikomu nie przeszkadza, że oglądają to dzieci młodsze od poziomki, a oni kierują się wyrachowaną chęcią zysku i wątpie by dało się z tym jakoś walczyć.

A tak na potwierdzenie moich słów, moja siostra gdy była w wieku Poziomki fascynowała się twórczoscia Lucy M. Montgomery i o jej najslynniejszej bohaterce prowadzila portal, ktory poczawszy od layoutu po wszelkie teksty,opisy zamieszczone na stronie byly jej autorstwa, wszystko ujęte piękną polszczyzna, bo sama pisała ksiazki... Jakiez bylo jej zdziwienie gdy zobaczyla na płytce dołączonej do gazety 'Przyjaciółka' opis filmu słowo-słowo zerżnięty z jej własnej recenzji. A opis było nie było służy ewidentnie do promocji filmu. Oczywiście jako przyszłej studentce Prawa zareagowała tak jak powinna, dała firmie dystrybuującej ten filmik do zrozumienia czym to grozi. Firma, sprawy nie olala, jednak wiedzieli ze jakas dziewczyna ma nikle szanse na wygranie takiej sprawy, nie z braku argumentow, tylko pieniedzy.:// Wsadza się do więzienia czasami niewinnych ludzi,a takim cwaniakom nic nigdy nie grozi.Dlatego dała za wygraną.
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2008-09-13 o 06:06
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 06:46   #226
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
. Oczywiście durne polaczki musieli zrobić aferę, że trzynastolatka się maluje. czy ze stepami w USA czy gdzie indziej też się dzieją takie rzeczy :/
Przepraszam bardzo, ale co masz na mysli piszac "durne polaczki". Jestem Polka i jak najbardziej utozsamiam sie z Polska, a teksty tego typu obrazaja mnie i kazdego innego Polaka! Wiem, jacy potrafia byc nasi rodacy, co nie zmienia faktu, ze takich znajdziesz na calym swiecie (zreszta sama to przyznalas w ostatnim zdaniu). Apaluje, zebys ostrozniej formuowala swoje wypowiedzi!
Jesli chodzi o sprawe Poziomki, to faktycznie przykra sprawa i bardzo jej wspolczuje, ze musi przechodzic przez tyle problemow, mimo, ze chciala jak najlepiej Jak najbardziej solidaryzuje sie z pozostalymi dziewczynami. Pozimka trzymaj sie!
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 07:15   #227
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Mi najbardziej nie mieści się w głowie jak ludzie mogą być tak zawistni i chamscy jaką trzeba mieć naturę czy charakter żeby zrobić komuś tyle nieprzyjemności nawet jeżeli się kogoś nie lubi...internet daje dużo możliwości ale jak widać i jak pisały wcześniej dziewczyny trzeba bardzo dokładnie przemysleć zanim sie coś w nim zamieści ...bo jak widać nieraz są bardzo nieprzyjemne konsekwencje...nie wydaje mi się też,że osoba,która zamieściła filmiki poziomki musiała ją znać bo przecież we własnym profilu na YT jest napisany wiek (przynajmniej ja mam) więc każdy kto wszedł w jej profil widział ile ma lat.Ja wiem,że teraz dzieci dużo siedzą na internecie są obeznani i pewnie nie jeden mógłby mnie nawet czegoś nauczyć ale nie mogę sobie wyobrazić żeby jakaś małolata siedziała czy wstawiała filmiki poziomki na portal smog!!!Ale najważniejsze,że już po wszystkim i jeszcze można wstawiać swoje zdjęcia na MM
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 08:06   #228
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Nigdy jeszcze na MM nie wypowiadałam się, bo swoich makijaży nie umieszczam (raz to boje sie dwa nie mam dobrej cyfrówki) ale Wasze dzieła podziwiam
Jestem zbulwersowana sprawą Poziomki (podobają mi się bardzo Twoje makijaże)
Jest jeszcze jeden filmik na wrzucie: http://www.wrzuta.pl/film/2RG6wY8vpx
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 08:11   #229
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale co masz na mysli piszac "durne polaczki". Jestem Polka i jak najbardziej utozsamiam sie z Polska, a teksty tego typu obrazaja mnie i kazdego innego Polaka! Wiem, jacy potrafia byc nasi rodacy, co nie zmienia faktu, ze takich znajdziesz na calym swiecie (zreszta sama to przyznalas w ostatnim zdaniu). Apaluje, zebys ostrozniej formuowala swoje wypowiedzi!
Jesli chodzi o sprawe Poziomki, to faktycznie przykra sprawa i bardzo jej wspolczuje, ze musi przechodzic przez tyle problemow, mimo, ze chciala jak najlepiej Jak najbardziej solidaryzuje sie z pozostalymi dziewczynami. Pozimka trzymaj sie!

Mnie to np. nie obraziło wcale, bo uważam,że część Polaków zasługuje na miano "durnego". Zaliczamy do nich wszelkich zakompleksionych prymitywów, którzy psują obraz Polaków/Polek jakimi jesteśmy np MY. Potrafią jedynie krytykować i wyśmiewać się , a takich w internecie pełno. Zamiast być dumni,że mamy kogoś kto być może zrobi karierę jak Pancea , piszą wulgarne i chamskie komentarze. Ja też nie zauważyłam,żeby za granicami dziewczyny do videostepów dostawały tak okrutne komentarze. Jesteśmy narodem zakompleksionym i to widać w internecie. Myślę, że autorka określenia "durne polaczki" nie chciała Cię dotknąć, ale po prostu nie ma szacunku do tak prostackich ludzi o jakich tu piszemy.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 08:23   #230
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Mnie to np. nie obraziło wcale, bo uważam,że część Polaków zasługuje na miano 'durnego' Zaliczamy do nich wszelkich zakompleksionych prymitywów, którzy psują obraz Polaków/Polek jakimi jesteśmy np MY. Potrafią jedynie krytykować i wyśmiewać się , a takich w internecie pełno. Zamiast być dumni,że mamy kogoś kto być może zrobi karierę jak Pancea , piszą wulgarne i chamskie komentarze. Ja też nie zauważyłam,żeby za granicami dziewczyny do videostepów dostawały tak okrutne komentarze. Jesteśmy narodem zakompleksionym i to widać w internecie. Myślę, że autorka określenia 'durne polaczki'nie chciała Cię dotknąć, ale po prostu nie ma szacunku do tak prostackich ludzi o jakich tu piszemy.
Mnie tez to w zaden sposob nie obraziło, więc stwierdzenie meili 'każdego innego Polaka' też użyte jest trochę na wyrost. Obrazanie sie o takie stwierdzenie 'durne polaczki' ktore uzyte zostalo w konretnym przypadku, obrazania utalentowanych osob, to moim zdaniem pseudo-patriotyzm i robienie z igieł wideł. Podpisuję się pod tym co napisała Vampi.
Meili moze wplyniesz jakos na tych ludzi, zeby przestali psuć nasz wizerunek jako narodu i krytyke wypowiadali w konstruktywny sposob? to będzie pożyteczniejsze od czepiania się słów.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:52   #231
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Mnie tez to w zaden sposob nie obraziło, więc stwierdzenie meili 'każdego innego Polaka' też użyte jest trochę na wyrost. Obrazanie sie o takie stwierdzenie 'durne polaczki' ktore uzyte zostalo w konretnym przypadku, obrazania utalentowanych osob, to moim zdaniem pseudo-patriotyzm i robienie z igieł wideł. Podpisuję się pod tym co napisała Vampi.
Meili moze wplyniesz jakos na tych ludzi, zeby przestali psuć nasz wizerunek jako narodu i krytyke wypowiadali w konstruktywny sposob? to będzie pożyteczniejsze od czepiania się słów.
wypowiedzi osob na temat makijazu Poziomki (chodzi mi o te niepochlebne) nie bede nawet komentowac, bo sa ponizej poziomu, ale bede sie czepaic jezeli ktos robi uogolnienia typu "durne polaczki", i wcale nie uwazam, ze jest to czepianie sie slow albo pseudo-patriotyzm. Uzywanie zachowania grupy (wiekszej czy mniejszej) do charakteryzowania calej spolecznosci, to nic innego jak stereotypizacja. Dlaczego nie dodacie jeszcze, ze wszyscy Polacy to zlodzieje i alkoholicy?Skoro sami uwazamy siebie za "durnych polaczkow", to jak maja odbierac nas inni? jezeli zgadzacie sie na to, zeby ktos was nazywal "durnym polaczkiem", to ja nie mam z tym najmniejszego problemu, ale bede sie czepiac, jezeli ktos bedzie w ten sam sposob nazywal wszystkie osoby, ktore szanuje i podziwiam. Prosze, nie robcie takich ougolnien!
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:00   #232
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
wypowiedzi osob na temat makijazu Poziomki (chodzi mi o te niepochlebne) nie bede nawet komentowac, bo sa ponizej poziomu, ale bede sie czepaic jezeli ktos robi uogolnienia typu "durne polaczki", i wcale nie uwazam, ze jest to czepianie sie slow albo pseudo-patriotyzm. Uzywanie zachowania grupy (wiekszej czy mniejszej) do charakteryzowania calej spolecznosci, to nic innego jak stereotypizacja. Dlaczego nie dodacie jeszcze, ze wszyscy Polacy to zlodzieje i alkoholicy?Skoro sami uwazamy siebie za "durnych polaczkow", to jak maja odbierac nas inni? jezeli zgadzacie sie na to, zeby ktos was nazywal "durnym polaczkiem", to ja nie mam z tym najmniejszego problemu, ale bede sie czepiac, jezeli ktos bedzie w ten sam sposob nazywal wszystkie osoby, ktore szanuje i podziwiam. Prosze, nie robcie takich ougolnien!

kurczę dziewczyny czy to jest miejsce na taką dyskusję? same się nakręcacie.
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:10   #233
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny czy to jest miejsce na taką dyskusję? same się nakręcacie.

:P w jednym się meili zgadzamy ja uogólnien też nie lubie


wchodziłyście dzisiaj na o2.pl? :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o2.JPG (128,0 KB, 205 załadowań)
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:19   #234
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
:P w jednym się meili zgadzamy ja uogólnien też nie lubie


wchodziłyście dzisiaj na o2.pl? :/
wrzuta i smog podlegają pod o2.pl z tego co wiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:43   #235
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Na głównej jest ale jak się wejdzie dalej to już nie. A to tych filmików, które jeszcze zostały już zgłosiłam naruszenie. Jak Wy jeszcze to zrobicie to usuną.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:48   #236
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
:P w jednym się meili zgadzamy ja uogólnien też nie lubie


wchodziłyście dzisiaj na o2.pl? :/
chociaz w jednym, ale wystarczy

i juz dosyc tej dyskusji Poziomka nas zlinczuje za zasmiecanie

szkoda Poziomki, tyle nerwow ja to pewnie wszystko kosztuje naprawde, przykro jest o tym wszystkim czytac
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:48   #237
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

zgłosilam je już rano
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:56   #238
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

aj kochana poziomeczko alez masz sztab dziewczyn-pozytywnie mnie zaskoczylo jak jestesmy za soba,ze pomagamy

komentowac krzdziezy,zastraszania nie bede-bo za dlugi post by byl

filmik nadal jest...............

ps.odechciewa sie wszystkiego,czy przez takich ludzi trzeba rezygnowac z pasji????

bedziemy walczyc poziomeczko
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:08   #239
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Kochanie Ty moje, ze tez Ciebie musza takie przykrosci spotykac! Ludzie za siebie nie moga! Latwo napisac: nie przejmuj sie! To pewnie nie takie latwe. Badz dzielna!
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:23   #240
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

dziewczyny nie chce nikogo martwic ale ten link mi sie otwiera...
http://www.wrzuta.pl/film/2RG6wY8vpx#none

napisalam skarge juz ale no chyba jeden filmik im sie "uratowal" a swoja droga co oni mysla zeby brac filmiki z YT bez pozwolenia i sobie wklejac gdzie sie podoba???? i jeszcze jakies przyglupawe grozby, nie mozna podac do sadu kogos kto ma swoje filmy i nic nie zrobil za to grozby (jak to je odbiera) sa karalne, a takie glupie wiadomosci o podaniu do sadu to sa czyste kpiny i chyba niektorym sie nudzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.